BOŽIE MODLITBY

Zoznam modlitieb.

Zoznam modlitieb. Božia pomoc do každodenného správneho rozdelenia pracovných mojich povinností. Brána Božia zvaná láska Božej Milosti čakajúca na blízkosť duší zatratených silou ťažkých hriechov, ktoré sa stali pohrebiskom temnoty ich...

Božie vysvetlenie účinnosti kódových modlitieb.

Na tejto stránke budem odkazovať ľuďom modlitby, ktoré nie sú mnou vymyslené ani odpísané z nejakej cirkevnej literatúry. Prijala som ich ako aj liečebné procedúry pre ľudí priamo od Boha. To čo som počula Božím odkazom mojim vnútorným sluchom som...

Slovo Boha do duševných nepriateľov mojej Laury.

Slovo Boha do duševných nepriateľov mojej Laury. Bohom odoslané všetky zázračné pre vaše duše šifrované nepoznanými okrem vašeho Boha kódovými informáciami modlitby nikým, nebudem nikdy vypočúvať odriekaním z duševného vnútra takých duší, pre ktoré...

Božie križovanie.

Božie križovanie:   Otče Bože láskavý, žehnám svoju dušu v Tvojom Božom mene a sláva Tebe až na veky vekov. Amen. Vyššie uvedené križovanie som pred dávnym časom dostala od Boha do písma ako to najsprávnejšie a najúčinnejšie...

Vypočuté prosby mojim Bohom láskavým.

Modlitba k Bohu na zastavenie bolesti krížov. Bolesti krížov. Zuzana | 23.02.2018 Otecko môj najdrahší, najskôr sa chcem poďakovať za odblokovanie modlitieb aj pre nás "ostatných". Včera som ledva vydržala v robote. Veľmi ma pichalo v krížoch a...

Odblokovala som stránku BOŽIE MODLITBY pre všetkých čitateľov. Modlite sa ich milí čitatelia s veľkou láskou a dôverou k láskavému Pánu Bohu a duševnou vďakou za ich odoslanie pre naše choré telá a utrápené duše. Pre mnohých mojich pacientov som k ich prijatej liečbe od Pána Boha dostávala aj liečivé modlitby na každý ich telesný alebo duševný problém. Pán Boh mi odkázal, že si mám všetky liečivé zapísané modlitby archivovať. Keďže kedysi som nemala počítač, tak som každú jednu modlitbu prepisovala z výkladu ručne a zakladala postupne do veľkého šanónu. Keby som Pána Boha neuposlúchla, nemohla by som pre vás tak veľa modlitieb publikovať. Moja námaha stála za to a tieto publikované modlitby na stránke veľmi trpiacim ľuďom pomohli v ich problémoch Božím vyslyšaním ich slov. Postupne Vám budem odovzdávať mnoho ďalších krásnych telo a dušu uzdravujúcich modlitieb, z čoho mám veľkú radosť, keď si mnohí z Vás pre seba nájdu na mojej stránke potrebnú liečivú modlitbu k Pánu Bohu na svoj či už telesný alebo duševný problém. Málo ich nebude. S láskou pre Vás milí čitatelia Vaša Laura

BOŽIE MODLITBY

Odoslanie svojej lásky k Bohu.

Odoslanie svojej lásky k Bohu. Bože lásku svoju do každého dňa Ti odosielam, ktorou sa ďakovať dušou Tebe chcem za každý okamih života môjho do šťastia cítený. Do každého slova, do každej myšlienky,...

Milí čitatelia. Pridajte svoj komentár do tejto stránky Božích modlitieb a vyjadrite svoju vďaku láskavému Pánu Bohu za odoslané liečivé modlitby k vašej pomoci či duševnej alebo telesnej. Ak Pán Boh vašu modlitbu vyslyšal, napíšte o tom aj pre ostatných. 

Ďakujem Ti láskavý Otče Bože za odoslané modlitby

Krásne Božie modlitby

Peter K. | 30.05.2018

Drahý Bože náš jediný,s celého srdiečka sa Ti chcem poďakovať za všetky prekrásne a liečivé modlitby od Teba dané na tejto prekrásnej Božej stránke plnej prekrásnych ukážok prírody a všetkého krásneho čo si Ty Bože jediný stvoril.Každá modlitba je zázračná a Tebou požehnaná Bože a všetky mi nesmierne pomáhajú a dávajú mi silu ísť ďalej týmto neľahkým životom.Bože za Tvoju lásku, ktorou nám všetkým pomáhaš Tvojimi nádhernými modlitbami Ti Bože patrí naša nekonečná vďaka a chvála s hĺbky našich duší.Len s Tebou Bože sa dá kráčať ďalej týmto životom, Tvojou láskavou pomocou a úprimnou dôverou v Tvoju silu a požehnaním týchto prekrásnych a liečivých modlitieb od Teba Bože náš všemocný.
Láskou k tebe Bože moja duša horí a dobré skutky skrze Teba robiť budem celému svetu, amen.

Ochrana duševného myslenia

Erika Ďugelová | 29.05.2018

Bože láskavý ďakujem za všetky modlidby ktoré sú na stránke publikované priamo od Teba.Ďakujem za modlidbu za ochranu duševného myslenia,ktorá mi neskutočne pomáha.Veľmi často sa ju modlím a chráni ma.Ďakujem Ti Bože.

Podakovanie

Maria | 20.05.2018

S láskou a úctou ďakujem za zázračnú si!u, za ochranu mojej duše, za všetko dobré, ale aj zle, pretože viem, že aj to zle je na niečo dobré. Dakujem Pane Bože, že má vedies tou správnou cestou a verím, že vďaka nekonečnej láske ju zvladnem. S pokorou a láskou Maria

Neskutočná sila modlitieb

Peter | 13.05.2018

Pozdravujem Ta Milovaný náš Pán Boh! Veľmi pekne Ďakujem za pomoc a držanie ochrannej ruky nad nami! Bol som v zahraničí pracovať a opäť ma seklo v krčnej chrbtici! Veľmi pekne Ďakujem za tvoju pomoc a zázračné modlitby ktoré sú zverejnené a sprístupnené na stránke pre všetkých v Teba veriacich a milujúcich! Pozdravujeme Vás p. Laura a p. Vlado a Ďakujeme za všetko! S láskou a úctou Peter s rodinou!

Poďakovanie láskavému Pánu Bohu a drahej pani Laure

Gitka | 13.05.2018

Chcem sa na tejto prenádhernej Božej stránke vrúcne poďakovať našej drahej a vzácnej pani Laure za modlitbu Moja ranná modlitba k láskavému Pánu Bohu (február 2018) za krásny návod ako sa máme správne modliť, prihovárať sa k nášmu Pánu Bohu a obohatiť tak naše raňajšie modlitby. Keď som túto modlitbu prvýkrát začiatkom februára čítala hneď ma oslovila a hlboko sa dotkla môjho srdca, že sa ju dodnes každé ráno modlím a nikdy ju nevynechám. Táto modlitba sa stala súčasťou môjho života. V tejto modlitbe pani Laury je tak veľa úprimnej a nekonečnej lásky k Pánu Bohu, nesmiernej viery, oddanosti a vernosti Božej láske. Ja sa tak pekne modliť vlastnými slovami ako pani Laura neviem a tak som privítala keď pani Laura túto modlitbu dala na Božiu stránku. Z tejto modlitby cítim veľmi silné a hlboké prepojenie pani Laury s Božou existenciou, len ona jediná vidí Pána Boha. Táto modlitba mi veľmi pomáha v boji s mojími nepriateľmi v živote a doslova ma chráni pred ich zlým želaním poslaným mojej duši. Láskavý môj milovaný Bože, ďakujem Ti z celého srdca za nášho posledného Božieho proroka Lauru, ďakujem Ti za Tvoj Boží dar, ktorý si nám poslal na túto našu zem aby sme neblúdili v tme, zúfalstve a beznádeji. Milujem Ťa láskavý môj Bože nadovšetko a odovzdávam svoju dušu, telo a celý môj život pod Tvoju Božiu ochranu. Drž ma môj milovaný Otecko Nebeský na správnej ceste k Tebe aby som z nej nikdy nezišla a odpusť mi prosím Ťa moje duševné schybenia. Prosím Ťa dobrotivý môj Bože o požehnanie dobrého zdravia, duševnej a telesnej sily, Božej ochrany a pomoci pre našu drahú pani Lauru a jej manžela Vladka. S láskou Gitka.

Drahý BOŽE

Margita | 11.05.2018

Zo srdca Ti ďakujem za pani Lauru,a za všetko čo nám posielaš cez jej duševný príjem. Všetky modlitby sú zázračné, kódované a účinné na daný problém a viem že tiež nie sú pre každého človeka.Iba pre tých, ktorí len TEBE JEDINÉMU BOHU veria a TEBA JEDINÉHO BOHA uctievajú, milujú ŤA a vážia si pani Lauru. Nie je to nič ťažké a nepochopiteľné, a napriek tomu sa musia všetci ľudia učiť TEBA JEDINÉHO BOHA milovať , prosiť TEBA o odpustenie, prosiť TEBA BOŽE o pomoc v trápení a ďakovať TEBE BOŽE naozaj za všetko. Ale ďakovať aj za to, že nie vždy sa darí je naozaj ťažké, avšak náš JEDINÝ BOH, STVORITEĽ aj na toto myslel, posielaš nám cez našu drahú pani Lauru Božie zákony, ponaučenia, receptúry, preventívne liečby, zázračné modlitby a prenádhernú BOŽIU stránku kde sa každý človek naučiť ako treba žiť, Božiu stránku ktorú spravuje naša drahá pani Laura- tej náš Jediný BOH dáva silu, trpezlivosť a to znamená že náš JEDINÝ BOH nás ešte stále veľmi miluje, keď ešte stále má s nami hriešnymi trpezlivosť - preto nezaspime a modlime sa lene alen k JEDINĚMU BOHU!

Ja TEBE BOŽE zo srdca ďakujem za všetko, teraz hlavne ďakujem za modlitbu:Každodenná ochrana mojej ťaživostnej psychiky Bohom láskavým od dostaných životných bolestných úderov navždy- táto modlitba mi upokojila myseľ a začala moja duša vnímať starosti a trápenie inak a mnohé sa vyriešli k spokojnosti.
Druhá zázračná modlitba, ktorá posilnila moju duševnú spokojnosť je: Modlitba k Bohu za očistu duševného vnútra stiahnutím cítenej bolesti z hlbín mojej duše.
Všetky modlitby sú na to aby sme sa ich modlili a tým prosili nášho Jediného BOHA o pomoc v našom trápení. Modlitby sú kódované a preto aj rýchlo účinné. Modlitby od Pána BOHA- z Božej stránky sa modlím viac než 3 roky a chcem povedať že všetky cielené modlitby na daný problém zabrali- môj BOH ma vypočul a za to srdečne TEBE BOŽE ďakujem.
Vás pani Laura a Vášho manžela pozdravujem, vážim si Vás,vyprosujem pre Vás oboch požehnanie a ochranu od nášho STVORITEĽA, JEDINÉHO BOHA.
Pane Bože ďakujem za všetko, prosím o odpustenie za moje schybenia, prosím o požehnanie pre mňa a moju rodinu, veď nás cestou len tou správnou.
MILUJEM ŤA BOH môj celým mojim srdcom.
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Zázračná modlitba

Zuzana s rodinou | 11.05.2018

Láskavý Otecko chcem sa Ti veľmi poďakovať za modlitbu Božia dostaná láskavá ochrana každou nocou prichádzajúceho môjho snenia pred nočnými cieľom zastavenej mojej duševnej sily útokmi pekelných tieňov.a za vyslišanie mojích slov. Včera bol hrozný večer a nijako sme nemohli zaspať. Len som sa prevaľovala , muž takisto a deti mrnčali. Synátor dokonca aj vykrykoval a stále sa prevracal , kopal nohami ... no des. Stále mi chodila po rozume táto skvelá zázračná modlitba , no ten rohatý ma stále vyrušoval a nijako som sa ju nemohla domodliť. Až nakoniec okolo polnoci som ho pekne poslala kade ľahšie a modlila sa túto modlitbu asi 3 x po sebe . Počula som , že manžel už konečne zaspal a spokojne odfukuje, deti ostali pokojné až do rána a ja som tiež bez problémov zaspala. Veľmi Ti znova Otecko ďakujem za Tvoje zázračne modlitby a za to , že ich vždy vypočuješ. Ďakujem za našu Lauriku, ktorá nám ich mohla odovzdať. Nekonečne Ťa milujeme Otecko.

Božia Láska

Gabriela | 25.04.2018

Otecko Nebeský chcem sa z celého srdca poďakovať za to, že mi vždy pomáhaš aj keď som Ťa veľakrát sklamala.Pomáhal si mi a ochraňoval si nás, keď som zlyhala a neuverila Božiemu odkazu, kto mi dal kliatbu. Nikomu to neprajem zažiť, veľa zlých udalosti sa nám dialo a iba ochrana od Boha nás zachránila. Boh vidí naše prosby a náreky, keď ľutujeme zo srdca, Boh nám odpustí. Vďaka Bohu už kliatba bola odstránená
Musím napísať, že kliatba pôsobí v rôzných životných situáciach - pracovných, rodinných, ale často zasahuje aj zdravie človeka. U mňa zdravie bolo veľmi poškodené , trpela som psychicky, ale aj telesne. S veľkou vďakou som prijala Božiu pomoc na liečbu môjho tela. Mala som často zapálené dutiny a iné choroby, Boží odkaz bol, že chorobu spôsobuje krvný skrytý vnútorný zápal. Liečbu mám na pol roka. Zatiaľ mám za sebou tri týždne, niekedy je to náročnejšie, ale som veľmi šťastná, že mám liečbu. Zatiaľ môžem potvrdiť, že dutiny sa mi začínajú prečisťovať a mne sa lepšie dýcha. Z celého srdca si prajem liečbu zvládnuť, aby som nesklamala.
Veľká vďaka patrí pani Laure a jej manželovi, ktorí s veľkou obetavosťou a trpezlivosťou sa mi venovali. Pani Laura prijala pre mňa dlhú Božiu receptúru a pán Vladimír mi to povysvetľoval. Veľmi ďakujem Pánu Bohu, že pani Laura žije na Slovensku a nám veľmi pomáha poznávať Jediného Boha. Máme krásne modlitby, ktoré nás spájajú priamo s Bohom.Niekedy sa mi stáva pri modlitbách,že mám zimomriavky na celom tele a cítim, že sa duša veľmi raduje.
Taktiež vďaka za Božie recepty a rady.
S láskou a úctou Gabriela s rodinou

Jedna sobota bez modlitby proti satanovi

Júlia P. | 22.04.2018

3 roky sa modlievam modlitbu proti satanovi každú sobotu. Včera ráno som ju však nemala pri sebe, mali sme ísť na chvíľku na bicykel, chceli sme ísť čo najskôr, tak som odložila modlenie na večer. Z terajšieho pohľadu, to nebol najlepší nápad, lebo táto modlitba dáva obrovskú ochranu proti zlu, ktoré cez sobotu útočí a bicyklovanie prináša so sebou aj riziká.
Keďže na plánovanej ceste bolo horko, dostali sme sa na odporúčanie okoloidúcich na lesnú trasu. Musím sa priznať, že som človek, ktorý často nemyslí na možné nebezpečenstvo. Mám iba cestný bicykel, helmu som nemala a na to, že som sa ráno nemodlila, som úplne zabudla. Po vyšliapaní na kopec nasledovalo spustenie a brzdenie. Vošla som rýchlo do jednej zákruty, musela som pribrzďovať a preto sa mi pošmyklo predné koleso. Pri tom ako som padala som sa snažila ešte zachrániť ako sa dá. Dopadla som na ruky, kolená a bok. Všetko len povrchové odreniny, niektoré hlbšie, nič zlomené, hlava vďaka Bohu v poriadku. Aj keď som ešte doteraz takto zle nedopadla, mohlo to skončiť oveľa horšie. Priateľ mi pomáhal a tak isto sa pristavilo veľa milých ľudí, jedna pani mala aj dezinfekciu. Zviezli sme sa na bicykloch opatrne dolu a keďže som nedokázala pedálovať, priateľ skočil po auto. Musela som hodinu čakať, ochladilo sa, ale vďaka Bohu mi jedna ochotná pani požičala sveter.
Zobrala som si z toho ponaučenie. Píšem to sem, lebo by som rada poukázala na to, aká je modlitba proti satanovi dôležitá. Pán Boh ma v živote veľmi ochraňuje, už som veľmi veľa krát bola v situáciách, kde som mala na mále. Ani to nedokážem spočítať, koľko „šťastia“ som už mala. Viem, že ma Pán Boh ochraňuje, lebo to nie je náhoda, že ešte žijem a vyhýbam sa úrazom. No včera som nevyužila Božiu ochranu v podobe modlitby, za to si môžem sama a veľmi ma to mrzí. Ale predsa Tatičko bol pri mne.. mohla som aj zletieť z cesty, udrieť si hlavu, alebo zlomiť kosť. Teraz musím len počkať, kým sa zahoja rany a zmiznú bolesti. Ľúbim Ťa Otecko môj, prosím odpusti mi moje chyby a pomôž mi byť lepším človekom.

Dakujem

Vlasta | 17.04.2018

Dakujem Ti drahy Pane Boze a Vam pani Laura za spristupnenie tychto modlitieb. Tieto modlitby maju nesmiernu silu uzdravovat tak telo ,ako aj dusu. Pane Boze milujem Ta a dakujem Ti za to ,ze si mi otvoril oci a pomohol pochopit pravdu

Záznamy: 11 - 20 zo 103
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Pridať nový príspevok