Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám. (upozorňujem, že vulgárne a urážajúce príspevky budem mazať).

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Sila v nohách

Jaroslav H. | 16.03.2018

Pane Bože ďakujem že si.si moja sila v nohách a viem že bez teba nikdy nic nezvládnem. Cely svoj život vkladám do tvojich rúk.Milujem ťa

Ďakujem.

Marcel Hanula | 15.03.2018

Ďakujem dobrotivému BOHU a Vám pani Laura a Vladko, za to, že STE.

Ďakujem

Gabika | 15.03.2018

Pane Bože, pani Laura ďakujem Vám za lásku, pomoc, podporu, pomoc pri zlom zdravotnom stave. Za túto prenádhernú stránku, ktorá všetkým tak pomáha. Za každú pomoc, ktorú už veľa rokov dostávam, aj keď si to veeeľa krát vôbec nezaslúžim. Veľmi ma mrzí každé moje zlyhanie :( Ďakujem Vám za všetko.
Milujem ťa Bože

Poďakovanie

Martina | 14.03.2018

Chcem sa na tejto stránke poďakovať Pánu Bohu za Pani Lauru a za túto stránku.Veľmi mi Pán Boh pomáha odkedy som začala túto stránku navštevovať a uverila som jej vždy keď už mi je ťažko zrazu sa znova postavím na nohy tato stranka mi dala veľa do života a za to budem vždy ďakovať Pánu Bohu a vám Pani Laura ďakujem za všetko čo pre nás robíte

Poďakovanie

Zuzka | 13.03.2018

Bola som vychovávaná v katolíckom duchu.. Na túto stránku som sa dostala prvýkrát asi pred piatimi - šiestimi rokmi a doslova som ju hltala, článok za článkom. Až vtedy sa mi veci začali spájať a konečne som pochopila, čo sa mi moje podvedomie snažilo povedať po celý čas, že nie som „blbá“, keď mi všetky tie kostolné rozprávky nedávali zmysel. Len vďaka tejto stránke a najmä jej autorke pani Laure som dnes tam, kde som, zbavila som sa starých pút aj finančných dlžôb. Od malička som bola každý rok v jari aj v jeseni chorá, no odkedy poznám túto stránku, lekára som nepotrebovala, a to všetko len vďaka modlitbám a receptúram z Božej náruče, aj keď sa musím priznať, že v poslednom čase som Ťa dobrotivý Bože za všetku Tvoju štedrosť dosť zanedbávala. Chcem poďakovať pani Laure za jej častokrát nedocenenú prácu a nekonečnú trpezlivosť znášať údery a pľuvance za odkrývanie Božej pravdy. Pani Laura, ste neskutočne silná žena, Pán Boh vie, prečo si Vás vybral.

Podakovanie za nekonecnu pomoc Boha

Maria | 11.03.2018

Nedokazem si ani len predstavit zivot bez tejto Bozej stranky ,ktorou nam pani Laura dava od Boha krasne modlidby ,ktore nam denno denne pomahaju a vsetky drahocene rady od Pana Boha ,ktore nam ulachcuju zivot Dakukujem pane Boze ,ajVam pani Laura

Poďakovanie

Katka | 11.03.2018

Akousi šťastnou náhodou, alebo skôr Božím riadením, som sa pred pár rokmi dostala na stránku pani Laury. To, čo som si na tejto stránke mala možnosť prečítať, ma priviedlo k odpovediam, ktoré som v živote hľadala. Pani Laure som neskutočne vďačná, že nám odkryla a stále odkrýva pravdu. Jej stránka je plná vzácnych informácií, ktorých hodnota je nevyčísliteľná. Máme veľké šťastie, že pani Laura žije na Slovensku. Chápem, že sme rozdielni a každý z nás má svoj vlastný názor. Ale skutočne nechápem, ak má niekto záujem tejto mimoriadnej žene ubližovať. Pani Laura pomohla veľkému množstvu ľudí a zaslúži si iba maximálnu vďaku a rešpekt za to, čo robí. Je len otázne, či my si zaslúžime jej pomoc. Milá pani Laura, ďakujem za pomoc pre nás všetkých. Ďakujem nášmu dobrému a láskavému Pánu Bohu za Vás.

Veľká vďaka

Eva H | 10.03.2018

Pane Bože láskavý, ľúbim ťa a ďakujem Ti za dar, že mi pani Laura sprístupnila celú stránku. Som šťastná a od radosti mi bolo do plaču. Môžem povedať, že som túto noc už pokojne spala. Trápila som sa a hnevala na seba, pretože som pochybila a nahnevala som drahého Otecka. Celé dni som rozmýšľala a hľadala kde som pochybila a verte, že som našla a spomenula si na mnohé pochybenia. Lebo nikto nie je bez viny a neomylný.
Keď mi pán Vladko telefonoval a povedal, že mám odobratú možnosť prezerať celú stránku, lebo som schybila a aby som sa nehnevala na pani Lauru. Vedela som stopercentne, že na ňu sa hnevať nebudem, pretože nemám žiadne právo sa na ňu hnevať, pretože ona je dobrý človek, priamy a úprimne miluje Pána Boha a učí aj nás. Veď všetky jej zamyslenia, ktoré vkladá na stránku sú prenádherné a popretkávané láskou k nášmu Otcovi nebeskému. To mi náš láskavý Otecko poslal upozornenie, že keď chcem kráčať s ním životom ďalej mám sa zastaviť a zamyslieť nad svojim konaním. Bolo to iba medzi ním a mnou. Verte, že to boli tie najhoršie dni a noci. Drahý môj Bože som veľmi šťastná a vážim si to, že si mi dal šancu kráčať s Tebou ďalej. Veľmi ťa ľúbim a sľubujem, že sa budem snažiť zo všetkých síl aby som Ťa nesklamala. Ešte raz Vám ďakujem pani Laura a pán Vladko. Veľmi si Vás vážim . Nech Vás Pán Boh ochraňuje.

Poďakovanie

Jaro B | 08.03.2018

Drahý Bože chcem Ti podakovať za všetku božiu pomoc čo som od Teba dostal.Nebyť pani Laury nemali by sme ako pomoc dostať. Ja osobne mám za čo dakovať Za pomoc oslobodenia duše od záťaže kliatby,za mnohé liečby tela a aj duše, za dobrú prácu,za obrovskú pomoc v rodine a za mnohé inné,Pani Laura je neobyčajne skromný a vzácny človek.To svinstvo ktorého sa jej dostáva za pomoc ludom si určite nezaslúži.Nikdy si za pomoc nič nepýtali.Rád vám akýmkoľvek spôsobom a kedykoľvek pomôžem.Ďakujem Ti dobrý Bože za všetko aj vám pani Laura a n pán Vladko.Ďakujem.

Dakujem za vsetko!!!

Radoslava o. | 06.03.2018

Dakujem za vsetko, hlavne Panu Bohu, aj Vam pani Laura a pan Vladimir, ze ste aj mne aj dalsim ostatnym umoznili chodit na tuto cistu a pravdivu stranku! Vazim si toho ze pomocou tychto krasnych a pravdivych viet co su tu vsade napisane, nabera clovek nadej a lepsi smer zivota. Viem a citim ze Pan Boh nas ochranuje a ma nas rad a uci nas, co je to pokora.Este raz dakujem, verim a prosim za vsetko!!!

Záznamy: 1 - 10 zo 54
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Pridať nový príspevok