Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám.

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Poďakovanie

Erika a Michal | 19.04.2022

Jedine Pánu Bohu ďakujeme za túto Božiu stránku,ktorú spravuje pani Laura.Už veľa krát Nám pomohli modlidby,receptúry a kréda ktoré Nám posiela Pán Boh.Veľa krát zo zatajeným dychom čítame Božie odkazy ,ktoré sa plnia do bodky.Ďakujeme aj Vám pani Laura za všetko čo robíte pre Nás .Prajeme Vám a Vášmu manželovi Vladkovi veľa,veľa zdravia a síl.Modlíme sa za Vas,a prosíme Pána Boha aby Vás ochraňoval.Ďakujeme.

Poďakovanie

Katarína M. | 24.11.2021

Pane Bože ďakujem Ti za odblokovanie Božej stránky. Ďakujem aj pani Laure, za jej obetavosť a odovzdávanie všetkých rád, ktoré dostáva od Teba milý Bože. Teraz v tejto ťažkej dobe nám velmi pomáhajú a dodávajú silu.Ďakujem z celého srdca. Katarína M.

Podakovanie

Gabriela Jobekova | 23.11.2021

Láskavý Bože, ďakujem Ti za sprístupnenie Božej stránky a za odovzdanie odkazov prostredníctvom pani Laury pre nás. Veľká vďaka Vám i Vášmu manželovi za všetko, čo pre nás robíte. Prajeme Vám zdravie a veľa síl za túto obetavu prácu. Pozdravujeme Vás. ❤️ Gabriela a Jozef.


Podakovanie drahej pani Laure

Ingrid K | 20.11.2021

Pane Boze dakujem Tebe a pani Laure za opatovne spristupnenie stranky, za to, ze si ma vypocul a vyprosila som si znovu možnost citat tvoje priame odkazy, ktore nam posies cez pani Lauru. Dakujem este raz a prajem pani Laure a manzelovi Vladovi vela zdravia a sil, aby nam ludom mohli pomahat napriek casto ich tazkym zivotnym udalostiam.S laskou ,Ingrid

Odblokovanie stránky

Júlia Triščová | 03.11.2021

Bože, ďakujem za odblokovanie božej stránky. Je to pre nás veľká útecha, pomoc, sila. Ochraňuj p. Lauriku a jej manžela. Táto doba je veľmi ťažká a náročná. Odpusť nám a ochraňuj. Mám vás veľmi rada p. Laurika. Boh vás žehnaj.

Božia stránka

Daša | 21.05.2021

Ďakujeme, Bože, za túto prevzácnu stránku, v ktorej vždy nájdeme skutočnú a jedinú pravdu. Len tu nájdeme Božie rady, odkazy, Božiu lekáreň, či modlitby na konkrétne problémy a ťažkosti, ktoré nám nie raz pomohli. Ďakujeme, že môžeme byť súčasťou. Ďakujeme pani Laure za každé jedno zapísané písmenko, za námahu a láskavosť.

Ďakujem za túto stránku

Alexandra | 21.05.2021

Ďakujem Ti pane Bože za túto stránku, veľa krát mi pomohli modlitby, ktoré sem pani Laura pridáva. Vždy keď ma niečo trápi, hľadám pomoc najprv tu v modlitbách. A keď bol problém väčší, pomohla pani Laura prostredníctvom odkazov. Veľmi rada tu čítam o liečivých účinkoch potravín a bylín a dozvedám sa ako veci v skutočnosti fungujú. Často sa mi stalo, že keď som si všímala v okolí, na internete alebo v rôznych reklamách ako sú nám niekedy až vnucované rôzne názory, produkty alebo trendy, čo sa mi väčšinou zdalo dosť podozrivé, tak som tu potom narazila na pravý opak a našla pravdivé vysvetlenie. Zato som nesmierne vďačná, vďaka tejto stránke som sa veľa naučila a pochopila. Odkedy som sa dostala cez maminu k pani Laure, je to už nejaký čas, cítim, že moja duša je spokojná. Ďakujem za všetku pomoc, ktorú pre mňa pani Laura prijala aj za trpezlivé vysvetlenia pána Vladimíra. Ďakujem ti Bože, s tvojou pomocou som silnejšia.

POĎAKOVANIE za odblokovanie celej Božej stránky

Katarína V. | 19.05.2021

Milý Bože, milá p. Laura a p. Vladimír. Chcem sa zo srdca veľmi pekne poďakovať za odblokovanie celej Božej stránky. Je to pre mňa krásny darček. Darček, ktorý má neuveriteľnú hodnotu a je veľmi vzácny svojimi radami, božími krédami, receptúramy, neuveriteľnými príbehmi ľudí a krásnymi modlitbami. Tie krásne modlitby milujem. A som veľmi rada, že môžem aj ja prispievať svojimi komentármi na túto stránku. VEĽMI ĎAKUJEM.

Božia stránka

Katka | 18.05.2021

Hoci trochu oneskorene, ale úprimne by som sa chcela poďakovať za sprístupnenie Božej stránky. Je to ako nájsť prameň živej vody. Pán Boh nás veľmi ľúbi a akokoľvek sa nám v živote darí, alebo nedarí, všetko má svoj zmysel. A našou úlohou je len Pána Boha ľúbiť a svojich blížnych. Každý jeden Boží odkaz má mimoriadnu hodnotu. Život je veľký dar od Pána Boha a my si to často ani neuvedomujeme a berieme ho ako samozrejmosť. Súčasná doba je príliš rýchla... A možno práve preto by sme sa mali naučiť len vnímať dary okolo nás, ktorých nie je málo. A ak sa dokážeme zastaviť, uvidíme dokonalosť v tom, čo Pán Boh pre nás stvoril. A ak pochopíme, že Pán Boh je tu, nikdy nebudeme sami. Bože Otče láskavý, ďakujem, že si k nám prehovoril cez pani Lauru. Takto si nám ukázal cestu. Božia stránka obsahuje veľa nesmierne dôležitých návodov na život. A to podstatné ostáva aj naďalej sprístupnené pre všetkých. Ďakujem veľmi pekne. S láskou Katka

Poďakovanie

Katarína | 07.05.2021

Veľmi pekne ďakujem za odblokovanie tak zázračnej Božej stránky. Milujem tie krásne modlitby, pri ktorých mi neraz vyhrkne slza, pretože ich pravdivosť musí osloviť každú dobrú dušu a každého dobrého človeka. Ďakujem za všetko, za modlitby, za rôzne poučenia z tejto stránky. Ďakujem Ti pane Bože a p. Laure, že vytvorila túto krásnu a poučnú stránku. Mnoho vecí, ktoré teraz viem, by som nevedela. Zlí útočníci útočia, aj z radov vlastnej rodiny, keď neznesú pravdu povedanú priamo do očí. Ešte raz ďakujem.

Záznamy: 1 - 10 zo 125
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Pridať nový príspevok