Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám.

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Veľké ĎAKUJEM

Miriam T. | 12.01.2023

Otče Bože môj milovaný, milujem Ťa a chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za všetku Tvoju pomoc a ochranu mojich blízkych v uplynulých rokoch, za záchranu môjho manžela, keď skončil vo vážnom stave v nemocnici a vďaka Tebe dostal druhú šancu na život, za uzdravenie z mojej choroby (roztrúsenej sklerózy) a veľa iných zázrakov, za ktoré Ti budem ďakovať do konca života. Keby si mi nebol ukázal túto úžasnú Božiu stránku, vďaka ktorej som spoznala láskavú a obetavú pani Lauru a následne od nej prijala Tvoju liečbu, už by som teraz bola s najväčšou pravdepodobnosťou na vozíku. Hovorí sa, že náhody neexistujú, takže verím, že každému človeku, ktorý "náhodou" natrafí na túto stránku alebo sa dopočuje o pani Laure, náš láskavý Pán Boh týmto podáva svoju pomocnú ruku, aby mu pomohol v jeho životnom trápení. Drahá pani Laura, som šťastná, že Vás poznám a že Vás máme. Keby ste čokoľvek potrebovali, sme tu pre Vás.Opatrujte sa, nech náš láskavý Pán Boh stráži Vaše kroky a ochraňuje Vás pred každým zlom! S láskou, Miriam

Veľká vďaka za Božiu pomoc v roku 2022

Gabriela a Michal | 05.01.2023

Otče Nebeský chcem sa veľmi poďakovať za pomoc v roku 2022. V roku 2022 bol rok, keď sme sa presťahovali na druhý koniec republiky. Bolo to pre nás všetkých veľmi náročne hlavne po psychickej stránke. Bála som sa ako to zvládneme finančne, ale všetko sa vyriešilo tak, že zvládame splácať všetky pôžičky aj zvládame zariaďovať byt. Pracuje len môj manžel a ja verím, že mi Boh pomôže s mojimi nohami, aby som mohla tiež finančne pomôcť rodine. Boh mi posiela ľudí, ktorí mi pomáhajú a otvárajú oči.
Najviac nám otvorila oči pani Laura, ktorá nás naučila milovať len Boha a prosiť Boha. Doteraz máme dôveru v Božie recepty, Božie rady a taktiež sme radi, že sme boli oslobodení od kliatby a neprajníctva. Ďakujeme Vám pani Laura za všetok čas a energiu, ktorú ste nám venovali. Boh Vám žehnaj.

Dobrý priateľ pani Laury

Peter T | 05.01.2023

Pekný deň všetkým. Ako dobrý priateľ pani Laury sa chcem prihovoriť všetkým, ktorí kedy využili alebo ešte len využijú jej pomoc prijatia Božieho odkazu. Pevne verím, že väčšina z Vás si uvedomuje jej poslanie Božieho proroka tu na zemi a s tým spojené jej nadprirodzené schopnosti, ktoré si však pri každom prijatí Božieho odkazu na naše telesné, duševné, či iné problémy vyberajú svoju daň: jej vyčerpanie, zoslabenie a únavu. Tak ako my pracujeme v rôznych oblastiach, pričom nás tiež naša práca vyčerpáva a unavuje, nezabúdajme, že my sme za ňu aspoň patrične odmenení mzdou, z ktorej dokážeme živiť seba a svojích najbližších. Ale, čo pani Laura. Ona sa z našeho: “Ďakujem pekne" obrazne povedané nenasýti. Pri jej životnej skromnosti, ktorej Ste boli viacerí neraz svedkami, Ste si zaiste uvedomili, že ona nepotrebuje ani štipku niečoho nazvyš. No základné životné výdavky je potrebné pravidelne zaplatiť aj jej, rovnako, ako nám. Bez zamestnania a pravidelného príjmu snáď uznáte, že je to problém. Nehovoriac o tom, že na všetko v domácnosti a starostlivosti o dom zostala sama. A teda, keď trebárs murár manuálne pracuje na stavbe, či manažér za počítačom organizuje činnosť podniku, alebo lekár operuje na sále, tak aj pani Laura prijímaním a presným sústredeným zápisom Božieho výkladu zostáva rovnako vyčerpaná ako ten murár, manažér alebo lekár. Zaslúži si od nás podľa mňa, ako "pomyselných zamestnávateľov" rovnako mzdu, alebo odmenu za jej odvedenú prácu. Veď sme ju koľkí v minulosti zamestnali našimi už spomenutými ťažkosťami. Len si všetci spomeňme. A tak Vás všetkých prosím o pochopenie a prejavenie, či už spätnej väzby alebo budúcej vďaky za Vaše uzdravené telá, mysle, či duševné zdravia, a to v podobe finančnej odmeny pre ňu, na jej základné živobytie. Výšku odmeny pre pani Lauru ako hodnoty za Vaše napravené zdravie, či životné šťastie nájdete každý vo svojom srdci. S úctou k Vám všetkým. Peter T

Re:Dobrý priateľ pani Laury

Erika | 05.01.2023

Plne súhlasím čo ste napísal milý pán Peter.Vo vašich napísaných riadkach je čistá pravda.LEN SI VŠETCI SPOMEŇME,ako Nám pani Laura zachraňuje zdravie ,ťažké životné situacie a ubolené duše.Boh Vás žehnaj.

Z celého srdca ďakujem

Margita | 04.01.2023

Z celého môjho srdca ďakujem Tebe BOŽE -Jedinému BOHU za všetko čo si mi v mojom živote požehnal.
Už je to niekoľko rokov, čo som spoznala pani Lauru-Božiu liečiteľku, Božieho proroka a Pravdu o TEBE JEDINOM BOHU.
Ďakujem Pane Bože že mi cez dušu Laury poslal mnoho odpovedí, modlitieb, liečebných receptúr a rád. Vždy si mi Pane Bože pomohol v každej mojej ťažkej situácii. Mnohokrát sa mi zdali Tvoje odpovede zvláštne, ale vždy sa Tvoja pravda potvrdila. Ďakujem Ti že si mi poslal odkaz cez pani Lauru - neplač lebo dostaneš rakovinu a bude sa toho tešiť istá osoba. Tvoj odkaz a recept na moju nesmierne ubolenú dušu, srdce a celé ubolené telo zabralo a lieči to aj ostatné ˇťažkosti. Pane Bože moja situácia bola veľmi, veľmi náročná na moju psychiku - veď Ty Bože to najlepšie vidíš. nemala som už silu ani sa modliť, ani prosiť a Ty Bože si ma zodvihol a povzbudzoval prostrednítvom pani Laury. Veľmi veľmi za to ďakujem.
Vždy Tvoje odkazy, modlitby Pane Bože boli pravdivé a účinné.
Ďakujem ešte raz Pane Bože za všetko všetúčko, prosím odpusti mi moje schybenia a požehnaj a ochraňuj pani Lauru a moju rodinu. Chcem ja aj s mojou rodinu zostať v Tvojej Božej náručí, lebo tam je najbezpečnejšie.
S láskou a vďakou Margita

Pani Laura je naše zlatíčko

Peter | 30.12.2022

Kto hľadá, ten nájde - toto vystihuje moju situáciu spred takmer 20-timi rokmi.

Moje zdravotné problémy, ktoré nedokázal žiaden lekár vyliečiť, ma prinútili hľadať alternatívy. Alebo ma Boh viedol tak, aby som som našiel pani Lauru... to už neviem, skrátka a dobre - našiel som ju, a s ňou i láskavého a spravodlivého Pána Boha.
Veriaci som bol vždy, rodičia i prarodičia ma viedli ako najlepšie vedeli. Som ale Bohu vďačný za to, že som spoznal vďaka jeho služobnici pani Laure, a i jej manželovi pravú tvár Pána Boha a krásnu vieru, ničím nepodmieňovanú. Len a len láskou a dôverou v Pána Boha.
Liečob a pomoci, koľko som dostal ja i moja rodina za tie roky bolo nespočetne. Ale len vďaka schopnostiam pani Laury som ešte medzi živími, mám manželku a krásne zdravé deti. A to je najväčšia výhra akú som mohol dostať.
Recenzie na internete nik nebude mať len pozitívne. Krikľúni, závistlivci a šialenci sa nájdu vždy. Možno práve tí, ktorí píšu klamstvá a negatívne slová na adresu pani Laury by najviac potrebovali pomoc. Otázka je, či by pomoc za takéto ich chovanie od Pána Boha dostali.

Za seba môžem len a len doporučiť nechať sa liečiť u pani Laury, a možno i nájsť to čo hľadáte. Každý z nás niečo v živote hľadá a všetci ideme tým istým smerom. Je však len na nás či s dobrým úmyslom alebo nie. Vložte svoj život do Božích rúk, a nikdy nebudete ľutovať, že ste to spravili...
Prajem Vám aby ste to zvládli tak ako ja, a mnoho ďalších a ďalších. Pani Laura je naše zlatíčko, ľúbime ju, pretože nám nikdy neklamala - to by jej Pán Boh nikdy nedovolil.
Peter.

Sila modlitby

Timea | 27.12.2022

Aj keď mám len 16 od malička sa liečim z tejto stránky a vyliečila som sa z mnohých chorôb vďaka pánu Bohu a pani Laure a som živým dôkazom toho ,že všetko ,čo je na tejto Božej stránke je pravdou ,každá modlitba má svoju moc a je požehnaná od pána Boha .Posledné dni som zažila veľa zlých a temných chvíľ ,kedy mi napadali veľmi zlé myšlienky a boli by ešte temnejšie ak by sa pani Laura nerozhodla mi pomôcť ,napriek tomu že momentálne nepracuje a ak by mi pán Božko moju liečbu nepožehnal.Od malička sa o mňa pán Božko stará aj prostredníctvom pani Laury,ktorej som veľmi vďačná a vždy budem za jej obetavú prácu ,lebo aj napriek jej vlastným ťažkostiam pomáha iným ,je mojím vzorom v tom ako sa stať skromným ,láskavým a neskutočne silným človekom ,ktorý dokáže čeliť všetkému zlu na ňu vrhanému.Úžasne sa chopila poslania Bohom žehnaného a ďakujem jej a hlavne pánu Bohu za pomoc v tých najťažších chvíľach,inak by som to nezvládla!Ďakujem a milujem ta pán Božko môj❤️

Majme vieru v Boha

Erika | 14.12.2022

Táto Božia stránka,ktorú pre Nás všetkých rokmi vytvorila pani Laura ,plná Božími odkazmi,modlidbami ,radami a poďakovaniami od mnohých vyliečených ľudí.A aj ja patrím medzi nich.Je odblokovaná pre všetkých ľudí,čo je skvelé.Pani Lauru som Našla pred 18 rokmi na inzerát.Mala som chorú dcérku .Lekári jej nevedeli pomôcť ,tak som skúsila zavolať pani Laure.A nebanujem ani jednu sekundu.Boh mi pomohol.Vtedy ešte RECENZIE neboli.A ja by som touto cestou chcela pre všetkým napísať ktorý kliknú na túto Božiu stránku,je to najlepšie čo mohli nájsť,Veď predsa Boh je láska,a čo je od Boha je krásne..Nedajme sa zmiasť zlými RECENZIAMI na internete, ktoré možno prečítame a už neveríme ,že sú dobré.Verme v Boha a on Nás dovedie ,tam kam treba.Veď predsa neznamená ak niekto napíše zlu recenziu na internet ,budeme všetci ako ostatný.Pani Laura je dobrá liečitelka ,skromná žena ,ktorá vždy svedomito a verne pomáhala a pomáha .Garantujem,že pani Laura je liečiteľka ktorá ľuďom pomáha a lieči od všetkých trápení.Z láskou Erika.

Poďakovanie

Erika a Michal | 19.04.2022

Jedine Pánu Bohu ďakujeme za túto Božiu stránku,ktorú spravuje pani Laura.Už veľa krát Nám pomohli modlidby,receptúry a kréda ktoré Nám posiela Pán Boh.Veľa krát zo zatajeným dychom čítame Božie odkazy ,ktoré sa plnia do bodky.Ďakujeme aj Vám pani Laura za všetko čo robíte pre Nás .Prajeme Vám a Vášmu manželovi Vladkovi veľa,veľa zdravia a síl.Modlíme sa za Vas,a prosíme Pána Boha aby Vás ochraňoval.Ďakujeme.

Poďakovanie

Katarína M. | 24.11.2021

Pane Bože ďakujem Ti za odblokovanie Božej stránky. Ďakujem aj pani Laure, za jej obetavosť a odovzdávanie všetkých rád, ktoré dostáva od Teba milý Bože. Teraz v tejto ťažkej dobe nám velmi pomáhajú a dodávajú silu.Ďakujem z celého srdca. Katarína M.

Záznamy: 1 - 10 zo 133
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Pridať nový príspevok