Milí čitatelia. Prosím Vás nevkladajte sem otázky, ktoré sa budú týkať Vášho zdravia a otázky Vašich osobných potrieb. Na to slúži objednávací formulár. Ja sama budem vyberať otázky, ktoré "stoja za to" na ne odpovedať. Na hlúposti a nepodstatné veci nebudem Pána Boha prosiť o odpoveď. Keďže som zaneprázdnená pomocou pre záchranu zdravia ľudí, počítajte s tým, že na odpovede si budete musieť počkať aj dlhší čas, nakoľko budem na tieto otázky odpovedať zriedka, len keď mi vyjde čas. Pekný deň Vám prajem všetkým čitateľom tejto stránky. 

Laura 

 

BOH VAŠIM DUŠIAM.

Božie dietky moje neste, do tejto stránky všetky vaše tie tázanosti do odpovedí ktorých odošlem Boh ja sám odovzdanosti svojich Božích právd a dostaňte do zvýšenej vnímavosti svojej všetko čo vašim dušiam odkazovať budem, keď každému odkázanému od Boha slovu sa niesť kód dostanej vašej duševnej pochopenosti bude v čítanosti Božích mojich odpovedí. Láskavé všetky moje duše, nebojte sa toho láskavého Boha, ktorý každej z vás vdýchol do tela život a neste tázanosti svojej nevedomosti do náruče mojej do ktorých vysvetlenia odošlem vám odpovede Božie cez duševný príjem mojej duše Laury cítenou svojou láskou do všetkých vás duševných trpiteľov. Od láskavého Boha všetky vaše duše žehnám do požehnaného úspešného dnešného dňa do celodennej ochrany duševnej od útokov neviditeľného zla nech vaše duše strážou svojej Božej všemoci opatruje v svojej bedlivosti Boh váš láskavý. Dostaňte do duševnej svojej pozornosti najnovšie Božie odkazy v ich čítanosti. Láskou svojej Božej Milosti odovzdávam vám všetkým dušiam svoje Božie múdrosti vložené do tejto stránky. Amen.

Božie odpovede na vaše otázky budem vkladať do rubriky BOŽIE ODPOVEDE

 1. Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať pánu Bohu za možnosť pýtať sa prostredníctvom tejto stránky. Pre nás zvedavých je to obrovská radosť a úplne iné pochopenie dozvedieť sa to čo sa nikdy nikde inde nedočitame, lebo na všetky odpovede vie len najmúdrejší náš pan Boh odpovedať. Preto ta pane Bože prosím o odpoveď na moju otázku, že prečo sú na našej Zemi toľke rozsiahle požiare? Zapríčinili sme si to my ľudia? Alebo je za tým tvoja Božia vôľa? Ďakujem za odpoveď. Ľúbim ťa (Andrea)

 2. Dobrý večer chcela by som sa opýtať nášho láskavého pána Boha na rastlinku Aloe Vera. Aké liečivé účinky má tato rastlina a na čo všetko je pre ľudí dobrá? Ďakujem za odpoveď (Andrea)

 3. Dobrý večer prajem opäť sa idem pýtať pána Boha, tento krát by ma zaujímalo ako je to so zvieratami. Prečo aj napr.psi môžu dostať rakovinu? Je za tým nejaká očista duše takého zvierata? Alebo sme za ich zdravie zodpovední my ľudia? Čo sa deje s takou dušičkou zvieratka keď zomrie?ďakujem môj láskavý pane Bože za odpoveď. (Andrea)

 4. Láskavý Bože, chcela by som sa spýtať či je prospešné používať pre nás kokosový bio olej, či už na prípravu jedál alebo ako telový olej..?
  Ďakujem za možnosť opýtat sa
  daniela

 5. Chcela by som sa Pána Boha spýtať otázku , ktorá sa týka kníh.Veľmi rada čítam knihy a zaújma ma ma, či sú také knihy , ktoré Pán Boh odporúča prečítať alebo naopak knihy ktoré pre naše duše predstavujú nebezpečenstvo od zla.  A či je možné sa tým zlým nejakým spôsobom vyhnúť ? Ďakujem Kika

 6. Dobrý deň. Chcela by som sa Pána Boha opýtať na chorobu tetanus. Je pre ľudí naozaj taká nebezpečná. Existuje nejaký spôsob ako sa proti nej brániť.
  Ďakujem pekne za odpoveď. (Veronika)

 7. Láskavý Bože chcela by som sa ťa opýtať, že prečo je na svete toľko rôznych cudzích rečí? Aký to má pre ľudí zmysel, že sa všade rozpráva iným jazykom? Ďakujem za odpoveď (Andrea)

Pridať otázku