BOH VÁM RADÍ

Inaugurácia odoslaného Božieho slova.

Inaugurácia odoslaného Božieho slova. Ľúbim všetky vaše duše ja Boh sám cez odkázané moje dobré rady pre každú jednu dušu z vás sa budem o poznanosť vašu do každého dňa starať všetkými tými dobrými...

Zoznam článkov.

Zoznam článkov. Strava a železo. Korona opäť navrátená vírusová nákaza do tohoto obdobia v prichádzajúci zimný čas. Božia liečivá receptúra na boľavé a opuchnuté ďasná a na citlivé...

Prevzácne liečivé receptúry, rady a kúry odoslané priamo z Božej náruče láskavého Pána Boha pre navrátenosť našeho zdravia späť. 

Ľúbim všetky vaše duše ja Boh sám cez odkázané moje dobré rady pre každú jednu dušu z vás sa budem o poznanosť vašu do každého dňa starať všetkými tými dobrými radami, od ktorých napĺňanosti v mojom Božom pre vás varovaní sa ochrániť dokážete od nepriaznivosti konštalačného zlého pôsobenia vplyvu hviezd v globálnom rozsahu nielen pre každú konkrétnu dušu z vás, ale v rozhraní duševnej a telesnej ochrany vás všetkých. Amen.

 

Boh do vašej každej duše, odosiela samé rady Božie také vašim telám do tejto vašej doby pozemskej potrebné, v ktorých napĺňaní, žehnateľom ich sily, nesiem JA svoju Božiu moc do cieľa, ktorým daná receptúra naplniť svoju účinnosť má.