Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám. (upozorňujem, že vulgárne a urážajúce príspevky budem mazať).

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Ďakujeme

Michaela Tóthová | 05.05.2018

Drahý Bože, z celého srdca Ti ďakujeme za odpoveď ktorú si nám poslal ohľadne nášho synčeka. Nasmeroval si nás tou správnou cestou, ukázal nám smer ktorým máme ísť a ubezpečil nás že všetko dobré dopadne. Bez akýchkoľvek pochybností veríme.
Pani Laura, ďakujeme za všetko čo pre nás robite. Za všetky odkazy ktorých prijímanie vás stoji veľa síl, ďakujeme. Vladko, vám tak isto.
Pozdravujeme Vás.
Ešte raz dakujeme.
Milujeme Ťa BOŽE

Poďakovanie

Martina | 02.05.2018

Znova a znova a zakaždým čo navštívim túto krásnu stránku budem len a len ďakovať Pánu Bohu za Pani Lauru aj jej manžela a za jej veľkú pomoc čo nám odosiela ešte raz Veľké Ďakujem ste úžasná a Pánu Bohu ďakujem za všetko čo som si tu prečítala veľmi mi všetky modlidby pomohli Ďakujem Pane Bože za tvoju lásku k nám

Ďakujem Ti Bože

Mária Candráková | 24.03.2018

Drahý Otecko náš, chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za Tvoju radu ohľadom mlgania oleja. Nesmierne som Ti vďačná Otecko môj, pretože si mi neskutočne pomohol nielen tým na čo mlganie oleja bolo, ale mne pomohlo aj na môj veľký problém s poškodenou sklovinou. Moje zuby sú neskutočne citlivé a stačí že sa ochladí vonku, hneď som na to reagovala ostrou bolesťou v zuboch. Presne ako je to v reklame na citlivé zuby. Ústa som často prekrývala, používala rôzne špeciálne pasty a gély ale nič nepomáhalo. Ako náhle prichádzala po lete jeseň, to bolo pre mňa ozaj bolestivé a to už nehovorím o zime. Stále som trpela, ale môžem povedať že pri Tvojej rade o rannom mlganí sa môj problém vyriešil. Zuby som mala ako keby ošetrené mastným olejom a každá puklina na zuboch bola zaplnená týmto olejom. Aspoň ja som si to takto predstavovala a Božinku môj drahý ja som od leta doteraz prežila bez ukrutných bolestí zubov. Žiadne nepríjemné bolesti a elektrika v zuboch. Ja som šťastná, pretože mám Teba Pane Bože a za to sa ti chcem úprimne poďakovať. Otecko môj drahý chcem ti patriť celý život. Ďakujem Ti Pane Bože a nielen za toto, je toho tak veľa... Tak veľa mi dávaš a učíš. Prosím odpusť mi Otecko môj milovaný. Ďakujeme Peter a Mária

Táto stránka mi zmenila život

Martina | 23.03.2018

Pani Laura ďakujem veľmi pekne za túto stránku a za vašu ochotu a prácu ktorú nám odovzdavate s velkym srdcom Pánu Bohu vždy budem ďakovať za vás a vášho pana manžela Vlada a za to že som mala tú možnosť vás nájsť.Prajem vám obom veľa zdravia a silu bojovať proti zlu a nech vás Náš milujúci Pán Boh ochraňuje a pomáha ,veľmi vás obdivujem ste môj vzor veľmi pekne ďakujem za všetko.

Božia stránka - objednavací formulár

Gabriela | 23.03.2018

Chcem pozdraviť všetkých čitateľov Božej stránky. Myslím si, že táto stránka je plná ponaučení, Božích rád, Božích receptov, ktoré nám majú uľahčiť cestu k Bohu, ale aj pomôcť k zdraviu.
Verím, že pani Laura a jej manžel musia čeliť veľkým útokom zloby a nenávisti.. A dokonca musia bojovať s ľudskou hlúposťou, čo je môj prípad.
So strachom a nádejou som vyplnila objednávací formulár na liečbu môjho zdravotného problému. Odoslala som to, musím napísať, že bolo zvýraznené na Božej stránke, že po odoslaní žiadosti treba zavolať. Nezavolala som.
Zavolal mi pán Vladimír, že Pán Boh mi chce pomôcť, ale mám upresniť - ako sa cítim,aby bola správne položená otázka.Veľmi som šťastná, že Pán Boh mi chce dať liečbu (samozrejme mám obavy ako to zvládnem), ale som smutná z toho, že nedokážem prečítať zvýraznenú vetu - zavolať. Niekedy mám pocit akoby som mala zablokovanú časť mozgu.
Uvedomujem si, že títo ľudia robia prácu navyše a keby nás nemali radi tak sa môžu na nás vykašľať. Veľmi som vďačná, že Vás máme na Slovensku. Prosím o prepáčenie, že Vás takto zaťažujem.
S láskou a úctou Gabriela s rodinou

Božia stránka -klenot

Eva H | 21.03.2018

Keby som mala v krátkosti charakterizovať túto stránku tak poviem, že je to klenot. Tu vždy nájdem rady, ponaučenia ale hlavne naplní má úžasným pokojom a láskou. Ďakujem Ti Otecko náš, že nám prostredníctvom pani Laury odovzdávaš ponaučenia, rady a hlavne nás učíš ako žiť v pokore a láske. Ďakujem pani Laura za vašu starostlivosť o nás a obetavosť s akou sem vkladáte tieto Božie klenoty. Ľúbim Ťa Otecko a ďakujem za Tvoju starostlivosť.

milujem Ta otce Boze

Maria | 21.03.2018

Milujem Ta otecko nas za to ze si mi otvoril oci aby som vydela aka je pravda ze iba Ti si jedini BOH ktoreho milujem ,Vdaka tejto stranke cez ktoru nam posielas krasne modlidby ,ponaucenia ,a procedury .Dakujem za pani Lauru zesi ju obdaril takym vzacim darom ,odpust mi prosim moje chriechy .Dakujem za vsetko Otecko.

Stránka p. Laury

Renata Reinová | 21.03.2018

Priznávam sa každý deň som na internete aby som sledovala všetko čo sa na tomto svete deje , ale nič a nikdy ma tak nezaujme ako táto stránka p. Laury. Strávim tu najdlhší čas aby som zkľudnila svoju dušu pred nenávisťou, osočovaním a primitívnosťou ľudí. Každý sa len sťažuje a plače. Ale najviac ma naštve keď niekto povie že neverí v BOHA lebo sa máme takto zle . Toto je priami dôkaz toho začať uvažovať prečo sa máme takto zle no ja Vám to poviem lebo BOHA neprosíte idete do kostola a myslíte si že farár Vám pomôže omyl iba ma tak naštve . Keď som bola naposledy v kostole neviem kedy to bolo dávno tak farár rozprával ako k nemu chodia mladí ľudia na rady ako majú spolu riešiť problém v manželstve . Ako ti môže farár pomôcť v takýchto veciach môže ťa ošpliechať tou svätenou vodou alebo no neviem toto je myslenie človeka farár mi pomôže no nepomôže lebo ty sám si musíš pomôcť nikto ti v tvojom trápení nemôže pomôcť iba ti sám. V tom kostole sme boli tri sestri pozreli sme sa na seba čo to ten hovorí za blbosti a ja som povedala že toto bola moja posledná návšteva kostola . Tak aj bolo svoj život si môžeš riadiť vždy iba sám a byť k sebe férový kde nie je láska tak hľadaj cestu inde lásky je všade dosť až neúrekom ale treba preto niečo urobiť a nie plakať farárovi do sutany aj tak na to kašle aspoň väščina. A tým som chcela povedať keď máš problém stránka p. Laury je pre mňa osobne liekom na dušu a pokoj vtedy viete všetko premyslieť a BOHA poprosiť aby Vás priviedol na tú dobrú cestu som príkladom že sa Vám zmení život a prestanete riešiť blbosti. Ďakujem p. Laura ste naše zlato chcem byť iba dobrým človekom a verím že som a za to ďakujeme BOHU a Vám p. Laura .

Poďakovanie za Božiu stránku

Martin | 20.03.2018

Bože úprimne ti z celého srdiečka a celej svojej duše ďakujem za tvoju pomocnú ruku ktorú mi podávaš, za lásku, trpezlivosť, ochranu a silu ktorú mi každý jeden deň dávaš .Za to že mi žehnáš a vedieš ma tou správnou cestou a správnym smerom. Veľmi si to vážim a veľa to pre mňa znamená. Prosím ťa stoj pri mne aj naďalej a pomôž mi tieto uponáhľané dni zvládať s úsmevom na perách.Odpusť mi prosím ťa všetky moje schybenia a hriechy ktoré som spáchal, úprimne to ľutujem. Obrovská vďaka patrí aj Vám pani Laura a pán Vlado, za Váš čas, pomoc, ústretovosť a láskavosť a vlastne za všetko čo pre nás všetkých robíte. Nech Vám pán Boh žehná, ochraňuje Vás a dá Vám silu aby ste nám mohli pomáhať aj naďalej. Ďakujem ti Bože aj za túto stránku, prostredníctvom ktorej nám odovzdávaš silu, lásku, pravdu a ukazuješ správny smer našich ciest. Milujem ťa Otče Bože.

Božia stránka,o ktorú sa stará naša drahá pani Laura

Margita | 20.03.2018

Pane Bože ďakujem Ti za to že nám ukazuješ smer cesty v našom ťažkom a uponáhľanom živote cez našu drahú Lauru, ktorá neúnavne, trpezlivo a ochotne spravuje BOŽIU STRÁNKU, cez ktorú môžeme čerpať silu, lásku a všetky múdrosti, ktoré nám cez vnútorný hlas nášho posledného proroka odkazuješ.
Ďakujem TI PANE BOŽE za to že si požehnal a požehnávaš toľko sily našej drahej Laure, že zvládne tak ťažké poslanie. Bez Tvojej Božej pomoci sa to určite nedá- BOŽIA stránka je o pravde o TEBE JEDINOM BOHU, modlitby, ktoré majú zázračnú moc lebo sú od TEBA BOŽE, receptúry, ktoré vyliečia choroby, Božie kréda -zákony života od TEBA BOŽE tie nenájdeme nikde len na BOŽEJ stránke, životné príbehy ľudí, ktorí trpeli a TY BOŽE si ich zachránil a mnoho mnoho ďaších rád, ktoré nám hriešnych ľudí nasmeruje do správne smeru, povzbudí, ochráni a zachráni.
Som šťastná že môžem čerpať silu a lásku z BOŽEJ stránky.
Som vďačná TEBE BOŽE za to že si na mňa nezabudol napriek mojim schybeniam, hriechom a že počúvaš moje modlitby, prosby a neopúšťaš mňa. Ľubim ŤA OTECKO môj, moja LÁSKA patrí len TEBE a nikdy to nebude inak.
Vám pani Laura patrí obrovská vďaka za to že ste BOŽIU stránku tak vyšperkovala, každý obrázok je priliehavý k danej téme, aj to vyjadruje význam. Mne to veľmi lahodí oku aj duši. Ďakujem Vám
S láskou, vďakou a pokorou Margita

Záznamy: 11 - 20 zo 78
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Pridať nový príspevok