Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám. (upozorňujem, že vulgárne a urážajúce príspevky budem mazať).

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Poďakovanie

Katka | 11.03.2018

Akousi šťastnou náhodou, alebo skôr Božím riadením, som sa pred pár rokmi dostala na stránku pani Laury. To, čo som si na tejto stránke mala možnosť prečítať, ma priviedlo k odpovediam, ktoré som v živote hľadala. Pani Laure som neskutočne vďačná, že nám odkryla a stále odkrýva pravdu. Jej stránka je plná vzácnych informácií, ktorých hodnota je nevyčísliteľná. Máme veľké šťastie, že pani Laura žije na Slovensku. Chápem, že sme rozdielni a každý z nás má svoj vlastný názor. Ale skutočne nechápem, ak má niekto záujem tejto mimoriadnej žene ubližovať. Pani Laura pomohla veľkému množstvu ľudí a zaslúži si iba maximálnu vďaku a rešpekt za to, čo robí. Je len otázne, či my si zaslúžime jej pomoc. Milá pani Laura, ďakujem za pomoc pre nás všetkých. Ďakujem nášmu dobrému a láskavému Pánu Bohu za Vás.

Veľká vďaka

Eva H | 10.03.2018

Pane Bože láskavý, ľúbim ťa a ďakujem Ti za dar, že mi pani Laura sprístupnila celú stránku. Som šťastná a od radosti mi bolo do plaču. Môžem povedať, že som túto noc už pokojne spala. Trápila som sa a hnevala na seba, pretože som pochybila a nahnevala som drahého Otecka. Celé dni som rozmýšľala a hľadala kde som pochybila a verte, že som našla a spomenula si na mnohé pochybenia. Lebo nikto nie je bez viny a neomylný.
Keď mi pán Vladko telefonoval a povedal, že mám odobratú možnosť prezerať celú stránku, lebo som schybila a aby som sa nehnevala na pani Lauru. Vedela som stopercentne, že na ňu sa hnevať nebudem, pretože nemám žiadne právo sa na ňu hnevať, pretože ona je dobrý človek, priamy a úprimne miluje Pána Boha a učí aj nás. Veď všetky jej zamyslenia, ktoré vkladá na stránku sú prenádherné a popretkávané láskou k nášmu Otcovi nebeskému. To mi náš láskavý Otecko poslal upozornenie, že keď chcem kráčať s ním životom ďalej mám sa zastaviť a zamyslieť nad svojim konaním. Bolo to iba medzi ním a mnou. Verte, že to boli tie najhoršie dni a noci. Drahý môj Bože som veľmi šťastná a vážim si to, že si mi dal šancu kráčať s Tebou ďalej. Veľmi ťa ľúbim a sľubujem, že sa budem snažiť zo všetkých síl aby som Ťa nesklamala. Ešte raz Vám ďakujem pani Laura a pán Vladko. Veľmi si Vás vážim . Nech Vás Pán Boh ochraňuje.

Poďakovanie

Jaro B | 08.03.2018

Drahý Bože chcem Ti podakovať za všetku božiu pomoc čo som od Teba dostal.Nebyť pani Laury nemali by sme ako pomoc dostať. Ja osobne mám za čo dakovať Za pomoc oslobodenia duše od záťaže kliatby,za mnohé liečby tela a aj duše, za dobrú prácu,za obrovskú pomoc v rodine a za mnohé inné,Pani Laura je neobyčajne skromný a vzácny človek.To svinstvo ktorého sa jej dostáva za pomoc ludom si určite nezaslúži.Nikdy si za pomoc nič nepýtali.Rád vám akýmkoľvek spôsobom a kedykoľvek pomôžem.Ďakujem Ti dobrý Bože za všetko aj vám pani Laura a n pán Vladko.Ďakujem.

Dakujem za vsetko!!!

Radoslava o. | 06.03.2018

Dakujem za vsetko, hlavne Panu Bohu, aj Vam pani Laura a pan Vladimir, ze ste aj mne aj dalsim ostatnym umoznili chodit na tuto cistu a pravdivu stranku! Vazim si toho ze pomocou tychto krasnych a pravdivych viet co su tu vsade napisane, nabera clovek nadej a lepsi smer zivota. Viem a citim ze Pan Boh nas ochranuje a ma nas rad a uci nas, co je to pokora.Este raz dakujem, verim a prosim za vsetko!!!

Ďakujem za prístup

Renata R. | 06.03.2018

Bože môj milovaný ďakujem Ti že si mi opätovne dovolil prístup na stránku p. Laury a milujem ťa za všetko čo si pre mňa v živote urobil milujem ťa a veľmi Ti ďakujem aj Vám p. Laura z celého srdiečka ešte raz ďakujem p. Vladimír za Váš prístup .

Veľká vďaka za túto stránku

Valéria Lalinska | 06.03.2018

Dobrý večer pridám sa aj ja k čitateľom tejto božej stránky. Nechodím tu možno tak často ako iní ale keď prídem nájdem tu pokoj a kľud v slovách písaných Bohom či sú to modlitby, alebo božie pravdy alebo odkazy od BOHA. Zakaždým som tu našla odpoveď na môj problém čo ma trápilo, či to bola modlitba, ktorú som potrebovala pre dušu, telo alebo keď som si vedela poradiť našla som odpoveď v článkoch od ľudí alebo v božích textoch. Najviac ma teší, že tu nájdem len pozitívne články, ďakovania ľudí a samé dobré a pozitívne slová. JE TO BOŽIA STRÁNKA a ja som vďačná, že môžem byť súčasťou nej a pridávať len pozitívne slová pretože nič iné len pravda sa tu píše ako skutočne pán Boh pomáha nám všetkým, lieči to čo my nevieme a v našich silách to nie je. Ja sama Bohu ďakujem za pomoc, za všetky liečby a za navrátenie plnohodnotného života bez kliatby, som Ti vďačná Bože, že sa môžem o teba oprieť. Som vďačná aj za liečby, ktoré som nepýtala ako branie zinku a bola mi podaná pomocná ruka. Ďakujem aj za to čo ty vidíš a ja nie, včas ma upozorníš alebo mi pošleš znamenie, liečby a receptúrky, ktoré som mohla užívať a brať z tejto stránky boli vždy 100% o tom niet pochýb aj po telesnej stránke som sa vždy cítila výborne. V jednoduchosti povedané na Boha nemáme, keďže nás stvoril. Odkedy poznám túto božiu stránku a pani Lauru môj život sa zmenil k lepšiemu. Každá jedna návšteva stránky ma poteší a zoberiem si ponaučenie. Ďakujem za návštevu tejto stránky a pani Laure za jej ochotu pomôcť kedykoľvek a za jej lásku a vytrvalosť zvládať tento ťažký život a neustále bojovať proti tím ktorí jej ubližujú. Vážim si Vás a vašu vzácnu prácu. Ľúbim ťa Bože. S láskou a vďakou Valéria.

Poďakovanie pani Laure za jej pomoc

Katarína Meričková | 06.03.2018

Milá pani Laura,chcela by som sa Vám poďakovať za Vašu pomoc, ktorú ste mi poskytli, keď som to najviac potrebovala. Nie som odborník na písanie príspevkov, ale píšem to od srdca. Som veľmi rada, že som Vás mohla poznať, aj keď nie osobne. Vďaka Vám a pomoci Pána Boha sa môj život obrátil k lepšiemu, som chvála Bohu zdravá, spokojná, čo viac si môžem priať. Možno som mala písať skôr, no človek občas robí chyby a na niektoré dôležité veci občas zabúda. Ja viem, že nie je žiadne ospravedlnenie na moju "lenivosť". Možno som schybila, no chcem to napraviť. Vy pani Laura a pán Vladimír v mojom živote patríte k ľuďom, ktorých si veľmi vážim a budem stále vážiť, pretože ste ma uistili v tom, že často cudzí ľudia, ktorých nepoznáme vedia podať pomocnú ruku a vy jednoznačne k takýmto ľuďom patríte. Nájdete si stále čas na každého z nás, keď Vás o to prosíme.Nepoznáte žiadne výhovorky /nemám čas, bolí ma hlava .../ na rozdiel od nás obyčajných smrtelníkov. Ešte raz sa Vám chcem touto formou poďakovať za Vašu prácu, ktorú pre nás robíte. Prajem Vám veľa zdravia, sily a trpezlivosti pri riešení našich problémov. Bodaj by takých úžasných ľudí na svete bolo viac.

Poďakovanie

Veronika | 06.03.2018

Chcem aj ja napísať o každodennej Božej pomoci v mojom živote. Božie odkazy, ktoré Pán Boh cez Pani Lauru odosiela ovplyvňujú môj každodenný život. Zachránili ma z nešťastia. Či to bolo v životnom smerovaní, vo vzťahu alebo v práci. Mohla som kedykoľvek skončiť na ulici bez strechy nad hlavou. Sú to veci, ktoré by som ja sa nikdy bez Božej pomoci neovplyvnila a ani nezvládla. Ďakujem za poskytnutie pomoci aj napriek mojim chybám a zlyhaniam. Nikdy by som sa z tých problémov bez Pána Boha a pani Laury nedostala, lebo som nemala ani len odvahu zavolať a poprosiť o pomoc. Pani Laura zavolala mne a odovzdala mi Božiu pomoc. Ďakujem.

Božia láska

Michaela Tóthová | 06.03.2018

Nepamätám si presne kedy sme sa s mužom o pani Laure dozvedeli, ale bez pochýb sa nám od tej chvíle zmenil život. Nebudem to tu rozpisovať úplne do detailov, ale v skratke, aj vďaka jej obrovskému daru a vďaka nekonečne veľkej láske nášho Boha mám vedľa seba každý deň svojho muža, môj syn otca, vďaka nej a vďaka tebe Bože sa môj syn vyhol ochoreniu a takto by som mohla pokračovať na jednu A4-ku. Veľmi sa za to hanbím ako som na tie všetky dary zabudla, ako som to sebecky brala ako samozrejmosť, ako som zabudla ďakovať. Tak isto som si myslela že keď sa poďakuje tak "v duchu" všetko je v poriadku, no bola to len moja lenivosť a nezáujem, priznávam to aj keď s veľkou hanbou. Pani Laura, Vladko v prvom rade vám chcem vyslovit jednu veľkú žiadosť o prepacenie, chcem len aby ste vedeli že si vás úprimne vážim a verte, že kedykoľvek budete potrebovať akúkoľvek pomoc, pomôžeme. Uvedomujem si všetky chyby, aká som bola sebecká, len som brala a nedávala späť. Urobím všetko preto aby som to napravila, pretože nič na tomto svete nemá význam bez Božej lásky.Bože, vyslovujem jedno veľké prepáč za všetky moje chyby, pochybenia, sebeckosť, nezáujem ...milujem ťa a ďakujem ti za všetko čo v živote mám, čím si mi požehnal. Napravím svoje chyby! Milujem ťa

Prosba o odpustenie

Peter Toth | 06.03.2018

Dobry večer prajem drahá Pani Laura ,drahý Bože ,pán Vladimir a aj všetkým čitatelom.Ani neviem ako začat , nikdy som nebol nejaky pisár , takze začnem jednoducho a rovno k veci .Pani Laura ,z hlbky svojej duše vás prosím o odpustenie , pretože ako hovorí náš otecko, som obyčajný lenivý sebec.Samozrejme Prosím aj nášho otecka, ale túto prosbu venujem Vám.Vela krát nespočetne veľa krát ste mi pomohla či už priamo alebo nepriamo pomocou tejto krásnej stránky ,no ked ste potrebovala pomoct vy ,co i len komentárom ,poďakovaním,podržaním , tak to som uz ignoroval , lebo ako hovoriš Bože , ved čo , k bohu sa modlím dakujem prosím tak načo by som to robil ešte aj pani Laure čo i len napísaním komentára alebo poďakovania .Chodím na stránku každý Boží deň ,čerpám z nej každý Boží deň ,ale poďakovat a vyjadriť vám podporu som už nedokázal začo sa nesmierne hanbím a prosím vás o odpustenie.Viem že ste nesmierne dobrá a láskava duša a verím že mi to raz odpustíte to moje sklamanie a zlyhanie.Nebudem vám teraz sľubovat každodenné komentovanie ,pretože to mi príde troška falošné,kedže doteraz som nevedel za celý rok napísať ani raz a zrazu po Božom “sprdnutí” budem každý deň.Ale slubujem že určite už budem do stránky aj dávať a nie len brať.S láskou a úctou Peto

Záznamy: 31 - 40 zo 78
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>
Pridať nový príspevok