Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám.

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Ďakujem za prenádhernu Božiu stránku

Gitka | 16.12.2020

Najdrahší môj dobrotivý Otče Bože chcem sa Ti vrúcne poďakovať za prenádhernu Božiu stránku ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu. Božiu stránku navštevujem pravidelne a veľmi si vážim toho že mám prístup do tejto nesmierne vzácnej a pravdivej stránky. Ďakujem Ti Bože za všetky veľmi poučné a vzácne Božie kréda ktoré rada čítam, veľmi účinné modlitby na naše telá a duše, Božie odkazy, varovania, dôležité a cenné rady. Chcem sa Ti Bože vrúcne poďakovať za všetky liečby ktoré som od Teba dostala Tvojou dobrotivosťou a že ich nebolo málo, ďakujem Ti Bože za ochranu a pomoc v mojom živote. Najväčšiu dôveru preukazujem Tebe Bože jedinému. Otče Bože milujem Ťa a nesmierne Ti dôverujem, že len Ty jediný mi môžeš pomôcť svojou všemohúcou Božou silou. Verím na 100% že s Tvojou Božou pomocou sa dá zvládnuť všetko. Patrí Ti Bože za to všetko všetučko obrovské ĎAKUJEM, ktoré Ti posielam do nebíčka. Milovaný môj Otecko nebeský Ty si nekonečnou a najväčšiou láskou celého môjho života, najväčším šťastím celého môjho života, najvernejším a najláskavejším mojím priateľom. Otče Bože Ty si u mňa na prvom mieste, si mojim všetkým a navždy budeš. Ďakujem našej vzácnej a drahej pani Laure že sa o túto prekrásnu Božiu stránku stará s veľkou láskou a obetavosťou. Láskavo Ťa Otče Bože prosím žehnaj pani Laure každý deň jej života, ochraňuj a opatruj ju neustále svojou blízkosťou od všetkého zla a každého nebezpečia. S láskou a vďakou Gitka

Kde je Boh na prvom mieste ,tam je všetko na svojom mieste.

Erika | 13.12.2020

Vďaka tejto Božej stránke ,ktorú Nám vytvorila pani Laura pomocou Pána Boha som sa naučila veľmi veľa a našla modlidby ,liečby ,kréda ale hlavne že Boh má byť vždy na prvom mieste.Iba vďaka Pánu Bohu ráno víde slnko na oblohu.A tak isto aj zapadne.Keby nebolo nášho láskavého Pána Boha tak je tu NIČ.A veľmi veľa ľudí na to nemyslí a berie všetko ako samozrejmosť.Chcem sa Pánu Bohu poďakovať za to že som mala možnosť osobne sa stretnúť z pani Laurou.Veľmi rada na to spomínam,už teraz sa mi tisnú slzy do očí.Lebo stretnutie s ňou mi vždy dalo veľmi veľa a hlavne som odchádzala od nej vyrovnaná a spokojná.Nabitá dobrou energiou,ďalej žiť.Tý ktorý stále váhate sa k pani Laure objednať verte mi je to BOŽÍ PROROK.Bez pochýb.Nechcem zabudnúť samozrejme aj na pána Vladimíra.Na rozhovory s Ním boli veľmi príjemné.A vždy poradil ako len mohol.Vážim si Vašu prácu,ako aj Božiu stránku.Boh Vás žehnaj.

Ďakujem

Kristian | 13.12.2020

Ďakujem za túto úžastnú stránku na ktorú chodím už niekoľko rokov, Ďakujem za všetky rady,modlitby,odporúčania ktoré majú nesmiernu hodnotu,Ďakujem za všetky liečby(bolo ich niekoľko) ktoré boli bez pochyby účinné a kde lekári nešli ani len okolo.
Na stránku prístup nemám lebo do nej neprispievam, nechcem sa vyhovárať no písanie mi nikdy nešlo,radšej dva krát pomôžem,požičiam,darujem.Neviem si predstaviť žiť s pocitom že by Pán Božko nestal pri mne, no ani nemusím lebo každý jeden deň vidím ako mi pomáha.Ďakujem aj Vám pani Laura a cením si všetko čo pre nás robíte viem velmi dobre aké náročné to je a čo všetko ste si už museli prežiť. Bož prosim odpusti nám to všetko zlo čo ľudia spôsobili.

Poďakovanie za moju rodinu

Katarína | 09.12.2020

Milý Pane Bože z celého srdca sa Ti chcem poďakovať za moju rodinu, ktorú stále ochraňuješ. Keď mi syn povedal, že je pozitívny veľmi som sa zĺakla, lebo práve vtedy prišla z pôrodnice moja nevesta z malou dcérkou a okrem toho doma boli ešte dve malé deti. No Ty Pane Bože si ma ani teraz nesklamal, vypočul si moje modlitby a prosby k Tebe a ochránil si moju rodinu. Vďaka Tebe sú všetci v poriadku a ja sa môžem teraz tešiť z toho, že môžeme byť všetci spolu. ĎAKUJEM TI PANE BOŽE.

Ďakujem za Božie rady

Gabriela | 30.11.2020

Otče Bože láskavý odpusť mi za moje hriechy.
Vám pani Laura chcem sa poďakovať za všetkú pomoc, cítim sa veľmi trapne, lebo som napísala asi zo štyri poďakovania, ktoré sa k Vám nedostali. Asi sa satanovi robí veľmi zle, keď Vás chválime a ďakujeme. Dúfam, že mi aspoň tento krátky e-mail prejde
Veľmi ďakujem za Boží recept na ohľadom kiwi, ktorý nám má veľmi pomôcť na zvýšenie imunity organizmu.
Máme Vás veľmi radi a želáme veľa Božieho požehnania
S láskou a úctou Gabriela s rodinou

Krása od Pána BOHA

Marek R | 30.11.2020

Ďakujem Ti Otecko nebeský za túto senzačnú stránku, za prekrásne modlitby pre naše telá či duše, za veľmi účinné liečby na problémy zo života. Ďakujem Ti Pane BOŽE za všetky cenné a úžasné rady z Tvojej milostivej náruče, ktoré pre nás hriešnich prijíma pani Laura. Ďakujem aj Vám pani Laura za to že neúnavne pracujete na tejto neoceniteľnej,pre túto dobu stránke. Pán BOH nech Vám žehná. Z úctou a vďakou Marek R.

Ďakujeme za Božiu stránku

Lukáš B. | 29.11.2020

Túto Božiu stránku navštevujem pravidelne skoro každý deň už 7 rokov. Zo začiatku ma najviac zaujala Božia lekáreň v podobe rôznych bylín, čajov, ovocia a vitamínov v takej kombinácii akú som nikdy nenašiel v žiadnej liečivej knihe alebo na internete. Našiel som si aj modlitby a prosby k pánu Bohu, ktoré sa stále modlím a aj vysvetlenie k týmto modlitbám ako sa máme správne k pánu Bohu modliť. Postupne sem drahá pani Laura pridávala aj Božie kréda a poučenia od pána Boha ako sa máme správať, ako čeliť rôznym prekážkam v živote, ako žiť v súlade s Božou vôľou a neubližovať nikomu ani len myšlienkami. Táto Božia stránka ma vychováva každým dňom aj príspevkami od iných ľudí, ktorý sa podelia na tejto stránke o problém, ktorý mali a ako sa s Božou pomocou dokázali dostať z akéhokoľvek problému či už zdravotného, alebo iný problém ktorý ich trápil. Pravidelne v určitom časovom období nám pani Laura odovzdáva odkaz od pána Boha čo hrozí tomuto svetu a aké choroby na nás číhajú a odovzdá nám recept od pána Boha čo by sme mali užívať v akých dávkach a ako dlho. Viem, že pre mňa je táto stránka veľmi dôležitá, a veľmi mi pomáha vo všetkom, neviem si predstaviť ako by som zvládol určité situácie v živote a choroby keby tejto stránky nebolo. Odporúčam ju všetkým, ktorý chcú žiť správne a pritom aj byť zdravý a spokojný v živote. Ja som to našiel v tejto stránke od pána Boha. Vďaka pani Laure, ktorá túto stránku spravuje a prijíma odkazy od pána Boha môžu ľudia, ktorý túto stránku navštevujú byť zdravý a tým pádom aj spokojný v živote, či už v práci, v školách, v rodinách alebo v mieste kde žijú. Učím sa žiť v živote tak aby som sa páčil pánu Bohu, aby som mal čo najmenšie výčitky svedomia, pretože vždy sa niečo nájde čo by som mohol urobiť lepšie. S vďakou a láskou Lukáš.

Poďakovanie za Božiu stránku

Andrea K. | 27.11.2020

Láskavý Pane Bože, chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za túto Božiu stránku a môj prístup k nej. Navštevujem túto stránku už dlhší čas a som veľmi šťastná, že sem môžem patriť. Veľmi mi pomáhajú modlitby z nej a teším sa nielen z každej receptúry odoslanej pre naše telá a duše, ale jednoducho z každého odkazu od Teba Bože pre nás. Obrovská vďaka Pane Bože Tebe, ale aj pani Laure, ktorá sa o túto stránku stará.
S láskou, Andrea

Vďačnosť Laskavemu Pánu Bohu za Božiu stránku.

Júlia L | 27.11.2020

Láskavý Môj Otče Bože Najdrahší ľúbim Ťa a z celého srdca Ti chcem poďakovať za Tvoju Jedinú Najvzácnejšiu Božiu stránku veľké ďakujem za každé i len začaté písmenko ktoré pošleš Láskavý Bože z Tvojej priamej náruče na zem pre moju dušu je to nekonečná vzácnosť a nenahraditeľné najvzácnejšie škola lieči mi dušu aj telo .Neviem bez Tvojej stránky božej Láskavý Môj Bože žiť .Láskavý Bože liečis nás ,učíš kráčať k sebe ,varuješ, zachraňuješ,opatruješ všetko čo duša a telo potrebuje je na Tvojej Najvzacnejšie stranečke .Modlitby sú tak prekrásne a nekonečné zázračné sú na každý životný problém ,liečby nenahraditeľné zázračné a úžastné .Láskavý Môj Jediný Bože Veľké Vrúcne Ďakujem za Láskavú Tvoju Náruč že ľúbiš naše duše a dal si nám tak najvzácnejšiu stránku na zem .Ľúbim Ťa Otecko Môj Jediný .Veľká Vďačnosť Vám p.Laura z celého srdca že sa tak staráte o božiu stránku .Ďakujem za vašu lásku ,starostlivosť,obetavosť pre celý tento svet pre nás hriešnikov láskou z môjho srdca .Veľmi si vás vážim ste pre moju dušu najvzácnejší človek planéty . Ľúbim Vás .Amen

Poďakovanie Pánu Bohu

Katarína | 26.11.2020

Pane Bože chcela by som sa Ti poďakovať za všetko, čo pre mňa robíš, za to, že mňa aj celú moju rodinu ochranuješ od všetkého zlého a aj od chorôb, ktoré na nás číhajú. Ďakujem Ti za to, že môžem byť so svojou rodinou, zo svojími vnúčatami, ktoré nesmierne milujem. Ďakujem aj pani Laure, bez ktorej by som nemala taký spokojný a radostný život, aký mám teraz. Slovami neviem vyjadriť vďačnosť a pokoru, ktorú cítim. Ďakujem Ti pane Bože.

Záznamy: 31 - 40 zo 125
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>
Pridať nový príspevok