Žijeme iné životy ako ľudia okolo nás.

16.11.2016 21:28

Žijeme iné životy ako ľudia okolo nás.

Peter B.|16.11.16  

Po prečítaní kréd, ktoré pre nás prijala a uverejnila naša drahá Laura od láskavého Pána Boha, a internetového blbca Marcella111 musím reagovať.

 

Môj život sa začal meniť asi 8 rokov dozadu, kedy som po prví krát prišiel po pomoc k Pani Laure. To som ešte netušil aká cesta ma čaká, a čo všetko budem musieť vo svojom živote prekonať, zvládnuť a pochopiť... Myslím, že hovorím za každého z nás...niekto pochopí skôr, niekto neskôr.

 

Boh nás učí cez našu pani Lauru a jej skvelého manžela ako ho máme milovať, ako sa máme vždy o neho oprieť, poprosiť ho v našom trápení ale i túžbach či snoch. Nekonečne sa nám to vracia ak to dokážeme pochopiť a byť duševne čistými. Čo to znamená byť duševne čistý? Je to azda jedna z najdôležitejších vecí ktoré od nás Pán Boh chce. Byť dobrý, úprimný, láskavý, vedieť milovať ale i odpúšťať, ale hlavne vo svojich životoch stavať na prví stupeň piedestálu Pána Boha. Žiadna faloš, pokrytectvo, farizejstvo atď...

 

Nemusím písať prečo, ale dôležité je, že my všetci musíme byť príkladom pre celé naše okolie, pre rodiny, priateľov ale i nepriateľov. Musíme stáť pevne na zemi a obhájiť si svoj postoj a hlavne Pána Boha.

 

Ak je niekto nepriateľ Pani Laury, je to nepriateľ Pána Boha a nás. Nikdy to nebude jednoduché, ale je dôležité odovzdávať a šíriť PRAVDU ďalej. Koľko už tu bolo neprajníkov, koľko ľudí tu písalo všelijaké bludy. Je to všetko len neskutočná hlupota a zadubenosť .

 

Ľudia majú názor, že keď tu je cirkev 2000 rokov, kto iný by mal o Bohu hovoriť ak nie oni. Každý je hnilý začať čítať a rozmýšľať o tom všetkom, kde tá pravda asi je. Prečo je tak ťažké pochopiť pre cirkevné ovce že 10 Božích prikázaní tu bolo už 1300 rokov pred Kristom, že vtedy neexistovala žiadna cirkev, ani ju nik nepotreboval? Že cirkev je postavená na osobe Ježiša, akože spasiteľa, a duchu svätom ktorý je totálny výmysel, a keď sa koloniálne zjavenia ukážu na elektrickej trúbe tak si búcha o zem hlavu celá dedina? Búchajte si tie svoje kotrby o seba, lebo ste ako analfabeti ktorý nevedia zrejme vôbec čítať. Keby ste mali štipku rozumu, tak pár klikmi na vašich počítačoch by ste sa dočítali na internete veľa zaujímavých vecí. Pýtajte sa Vašich kňazov, čo je to ten duch svätý...pýtajte sa na celibád, kde to kedy Boh komu odovzdal takéto prikázanie...pýtajte kedy Pán Boh náš láskavý chcel aby sa pre neho stavali chrámy...

 

Marcello111 je len ďalší odpad ktorý následuje farárov a celú cirkev kamsi do záhuby svoju dušu aj s ich modlami.

Môže sa hanbiť za svoj slovník každý. To takto Vás učia v tom kostole sa správať??? Takto??? Ďakujem, to je ďalší dôkaz prečo by tam ľudia nemali vkročiť. Možno zdanlivý ateista, je lepší človek ako tí, čo usadajú v kostole do lavíc...

 

My všetci, Bohom našim láskavým uzdravený, my všetci budeme vždy stáť pri Bohu, pri pani Laure, jej manželovi, a keď je najhoršie, zomkneme vždy svoje sily v jedno. Pravdu nikdy neumlčíte, a tým svojim slovníkom určite nie. Pán Boh náš JEDINÝ, je všade prítomný. Nebojíte sa mať takýto postoj???

Aha, ja som zabudol, Vy máte svojho Boha len v kostole, inde nie je. Ste ako islamisti ktorý v čase ramadanu jedia a pijú len v noci, lebo vraj allah ich v noci nevidí. Ste na smiech.

Vždy keď vyjdem z domu, vidím okolo seba ľudí ktorý žijú svoj život, mysliac si že v kostole je spasenie...

 

BOH ma naučil v mojom živote cez Pani Lauru a jej manžela veľmi veľa. Je len na mne, či chcem kráčať touto cestou, je len na nás či vydržíme. Ja robím každý deň tak, aby som bol lepší človek a duša ako včera. Návod na život sa nachádza v Božích prikázaniach a krédach, ktoré sú tak neskutočne krásne, že slová na ne nenachádzam.

Otče Bože, vieš že Ťa ľúbim, je neuveriteľné čo si pre mňa spravil cez Tvoju a našu láskavú pani Lauru...OBROVSKÉ ĎAKUJEM LETÍ DO NEBA...

Peter.

 

Marta M.|16.11.16  

Krásne ste to napísali. A hlavne pravdivo. Ale to tí cirkevní hlupáci asi nikdy nepochopia. Včera som sa o Bohu a pani Laure cez telefón rozprávala s kamarátom a chcela som ho naviesť na tú správnu cestu, najprv sa zástaval cirkvi, aj keď priznal, že faráry robia chyby, ale vraj tie všetky zlé veci robí iba málo farárov. Tak som skoro hodinu argumentovala, že aká je cirkev skazená. Medzitým mi stihol povedať, že ma ešte nevidel o niečom rozprávať s takým presvedčením a bojovnosťou... Áno, za pravdu o tom aký je rozdiel medzi cirkvou a Bohom by som sa aj "pobila". Ale nakoniec som to s ním vzdala, pretože som mu povedala, že ako nám všetkým pani Laura pomáha a nechce od nás nič, len aby sme milovali JEDINÉHO BOHA. A v tom mi položil otázku "a to si myslíš, že je správne milovať Boha?" v tej chvíli som pochopila, že to nemá zmysel a ukončila som hovor. Tento človek to nikdy nepochopí a ja by som len strácala energiu na vysvetľovanie, ktorú môžem využiť pri iných ľuďoch, ktorí to pochopia a bude to mať zmysel. Veď milovať JEDINÉHO BOHA je to najdôležitejšie v živote. Nič nemá väčšiu váhu ako láska k Bohu. On je najdôležitejší. Bez Boha a Jeho lásky nič nemá zmysel. Otecko milujem Ťa celým svojím srdcom a nikdy neprestanem.

Kontakt