Však ste všetci cirkevní zblúdenci osprostení od učenia satanových odkazov cez ústa farára.

02.04.2015 02:49

Však ste všetci cirkevní zblúdenci osprostení od učenia satanových odkazov cez ústa farára.

Daniel

Citujem z mirovho článku.

„Aj keby sám trápny satan ma chytil za nohu a ťahal do pekla, vtedy sa Ti rýchlo pomodlím a sfleku ho kopnem do tej sprostej rohatej hlavy!“ 

 

Žiaden satanista ani démonom posadnutý človek nebude tvrdiť, že keď ho bude jeho šéf – satan lákať do svojich osídiel, tak ho kopne do hlavy a pomodlí sa k Bohu. To je totálny nezmysel. Asi ako keby sme povedali, že satan miluje Pána Boha a modlí sa k Nemu. Miro, kto Teba označí za satanistu po tomto Tvojom vyjadrení, nemôže byť normálny a mali by ho zavrieť do blázninca k palmerovi a dobrovoľne by si mal požiadať o elektrošoky. Palmer už isto požiadal, len nevieme či mu pomohli. Dlho sa už na stránke neozval. Možno mu dali príliš veľké napätie a už mu tá jeho makovica načisto zvnútra vyhorela, takže asi už len sedí, tupo hľadí pred seba, otvorené ústa a z kútikov mu vyteká slina. Ale myslím, že on sám a ani jeho rozum nikomu chýbať nebude. Svet si oddýchne, o jedného hlupáka menej. Miro dobre píšeš ako píšeš! Nenapadol ma ten fakt o ktorom píšeš a máš pravdu, že katolíci keď sa im našimi rečami odostrie spred očí opona a ukáže fakt Božej pravdy a to je, že považujú Boha za trojjediného a ostatné ich cirkevné zblúdenosti sa im odhalia, tak prídu behom chvíle na to, ako sa veľmi mýlili a krátkym okamihom im prebleskne, že čo keď celý život žili v hriechu keď bez rozumu verili cirkvi, boli modlármi...To je to ich zakoktanie, zľaknutie sa, stratenie reči a strach z toho, že vlastne urazili Boha a žili v hriechu. Oni sa ale nezamyslia, nenechajú si to prejsť hlavou s takým si pripustením, že sa mohli a môžu mýliť a môže mať pravdu aj druhá strana. A preto okamžite, bez rozmyslu začnú zarputilo tí, čo nemajú rozum a charakter a to sú skoro všetci obhajovať svoje hriechy, aby nielen nás ale najmä sami seba presvedčili že nezhrešili, lebo dostali strach a boja sa. Preto radšej pravdu poprú a začnú Ti protirečiť svojimi za mnohé roky naučenými cirkevnými bludmi a presviedčať nás pravoverných, ale hlavne sami seba, lebo majú strach z toho, že naozaj zhrešili a budú potrestaní. Pre týchto ľudí je prijateľnejšie žiť v bludoch a nepravde, akože „s čistým svedomím“ ako si priznať to, že sa mohli mýliť, dlhé roky žiť v hriechu, pred Bohom oľutovať, kajať sa, ale žiť V PRAVDE A ĎALEJ UŽ BEZ HRIECHU! Veľkosť človeka spočíva aj v tom, keď si dokáže priznať svoj omyl, zjednať nápravu sám v svojej duši, v svojom srdci a priznať si že pravdu môže mať aj niekto iný a nie vždy len on. Takých ľudí si treba vážiť, aj keď ich je v dnešnej dobe veľmi málo. Ostatní sú v mojom ponímaní len bezcharakterní cirkevní zbabelci a sráči.

Odkaz pre pána Hudáka: 

Tá moja matematika, ktorá sa Vám tak páči je naozaj vysoká matematika. Je ťažko pochopiteľná. Človek musí mať vysokú školu, aby také ťažké počty pochopil a dal si veci do logického súvisu. Ha, ha, ha.......

 

Komentáre:

Lucia reaguje:

Och tí zlí židia umučili nevinného Ježiša a ešte ho aj neuznali za pána Boha, stvoriteľa celého sveta a och tí zlí moslimovia, pre vieru dakoho zabili. Neuznávam to zabíjanie pre výkupné, len píšem o tom, lebo vidím akí sú katolíci pobúrení. A och tá svätá najviac najsvätejšia naša cirkev, ktorú tak veľmi milujeme, lebo Ježiš je svetlo, upálili toľko nevinných ľudí, tak im dajme ešte naše deti, nech ich znásilnia, lebo my sme svätí dobráci od štipky kostí a neveriaci jasné, presne, nechajme ich týrať, veď ich ovláda Satan, ktorého mimochodom Ježiš porazil a už medzi nami podľa cirkvi nie je, ale zrazu je. Nechajme neveriacich týrať, keď neveria, že naša cirkev je to najväčšie dobro na svete, čo že veria v pána Boha a nemodlia sa k modlám ako nám to bolo dané, prikázané v desatore Božích prikázaní, ktoré každý veriaci nájde v Starom zákone, od ktorého sa začína Biblia. Presne. Proste katolíci, nemajú hlavu a pätu. Radšej odsúdia svoje rodiny, akoby im mali dať za pravdu, že modlárstvo je hriech. Nemám slov. Proste nemám pri tých ich argumentoch, a verím a viem, že nie som sama. V dokumentoch dávajú, že moslimská a židovská a katolícka cirkev je tá sama, a pritom vôbec im nevadí, že rozdelili nášho najmilovanejšieho pána Boha na tri časti. Tak kde je viera v jedného Pána Boha?

Peter reaguje:

Lucia je to super napísané, gratulujem, presne je to tak. Cirkev len bedáka aká je utláčaná a kresťania katolíci by sochu Ježiša celú vybozkávali, len aby už netrpel aj keď je to len socha, to že sa znásilňujú deti po celom svete vďaka cirkvi to je v poriadku, to ich nesere.

Neviem kedy sa tí kresťania spamätajú, asi až vtedy keď im spadne meteorit na tú ich sprostú hlavu. Daniel tak isto, ty si génius, čo píšeš ti Pán Boh priamo do prstov vkladá a ty to píšeš na túto stránku Božiu, je to super čistá pravda.