Viera versus cirkev, časť prvá: Boh

30.08.2017 19:45

Súvisiaci obrázok

Peter Burica

Cyklus o viere a rozdielnosti medzi vierou a cirkvou, ktorá už stáročia klame celý svet. V tomto a ďalších dieloch sa budú odhaľovať pravdy, ktoré menia celkový pohľad na cirkev a jej učenie, na nepravdy ktoré sa hlásajú v chrámoch, a možno i o spôsobe akým by sa malo ľudstvo správať voči sebe.

renáta|30.08.17
Milý, Peter, ďakujeme, pekne a zrozumiteľne vysvetlené tie najdôležitejšie fakty o Bohu. V tvojom hlase cítiť pokoru a lásku k Bohu. Verím, že sa po vypočutí zamyslí každý, kto hľadá pravdu. Robíš záslužnú službu tomuto nevereckému ľudstvu.

Gitka|31.08.17 
Milý Peter, mnohokrát ďakujeme. Video sa mi veľmi páčilo, je pravdivé, nádherne spracované, krásna hudba, ktorá pohladí na duši. Ste odvážný a statočný Boží bojovník, len tak ďalej. Z vášho hlasu cítim obrovskú pokoru, lásku a oddanosť Bohu. Nech vám Pán Boh žehná vašu záslužnú prácu a odmení vás za každú zachránenú dušu. Teším sa na ďalšie pokračovanie.

Erika|31.08.17 
Krásne,pravdivé a veľmi veľmi poučné.

Júlia P.|01.09.17

Krásne video. Pri opise Pána Boha mi išli slzy do očí. Spravodlivý, všemohúci, všadeprítomný, dobrotivý, láskavý, milostivý. To sú vlastnosti Pána Boha, ktoré som cítila, že má. To je dôvod prečo som našla pravdu na stránke pani Laury a nie v kostole.

Margita|02.09.17

Chcem poďakovať pánu Petrovi za veľmi zrozumiteľné video, ktoré by malo nevedomým ľuďom otvoriť oči a srdce k pánu Bohu, ale aj nám ostatným ktorí navštevujeme často Božiu stránku tento príspevok pohladíl dušu, posilni lásku. Ďakujem Ti Bože že aj takto nám pomáhaš pochopiť.
S láskou Margita

Peter K.|04.09.17

Peťo je to naozaj krásne a pravdivé video o pravde Božej, ktoré sa na túto nádhernú Božiu stránku veľmi hodí a ukazuje tak všetkým čo ju navštívia krásu pokoj a lásku vyžarujúcu s tohoto krásneho videa, ktoré hovorí len o Pánu Bohu.
Je to nádherne spracované aj hudba je krásna, až mi šiel mráz po chrbte,želám Ti veľa božieho požehnania a teším sa na ďalšie krásne a pravdivé videá od Teba.

Pridať komentár