Veľké odhalenie v cirkvi: Prevalilo sa šokujúce tajomstvo, biskup je homosexuál!

04.09.2016 18:07

Veľké odhalenie v cirkvi: Prevalilo sa šokujúce tajomstvo, biskup je homosexuál!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

včera o 07:57

LONDÝN - Nicholas Chamberlain je prvým anglikánskym biskupom, ktorý sa verejne priznal k svojej homosexuálnej orientácii a zároveň k tomu, že v homosexuálnom vzťahu aj žije. Informoval o tom britský denník Guardian. Sufragánny biskup z Granthamu tvrdí, že o svojom niekoľkoročnom vzťahu nerobil žiadne tajnosti, avšak ani o ňom verejne nehovoril. Túto informáciu sa údajne rozhodol zverejniť až po tom, čo mu istý nedeľník pohrozil, že o jeho sexuálnej orientácii napíše.

"Ľudia vedia, že som gay, ale nie je to prvá vec, ktorú by som komukoľvek hovoril. Sexualita je súčasťou toho, kto som, no v prvom rade sa chcem sústreďovať na svoju duchovnú službu,"povedal Guardianu.

Chamberlaina vysvätili vlani v novembri, pričom všetci zodpovední - vrátane arcibiskupa z Canterbury Justina Welbyho - údajne vedeli o jeho situácii. Do úradu sufragánneho biskupa ho vymenoval diecézny biskup z Lincolnu Christopher Lawson a Welby jeho vymenovanie schválil.

"Som a bol som si plne vedomý toho, že biskup Nick žije v dlhodobom oddanom vzťahu. Za biskupa z Granthamu bol vymenovaný na základe jeho schopností a povolania slúžiť cirkvi v lincolnskej diecéze. Žije v rámci smerníc záväzných pre biskupov a jeho sexualita je vo vzťahu k jeho úradu úplne irelevantná," napísal vo vyhlásení arcibiskup z Canterbury.

Laura|04.09.16 

Vy katolíci aj s celou plejádou vrchnosti ste totálne skazené a prehnité duše ovládané satanom. Vám to ale pasuje, lebo sedíte na nedotknuteľnom kresťanskom tróne, bohatí a spuchnutí z plných bankových kônt, ale chránení Vatikánom. Hanba Vám všetkým, vy pedofíli a zrúdy svojich sexuálnych pohnútok a chtíčov! Toto nie je choroba, ale zvrhlosť. Dajte sa liečiť vy prevíti cirkevní. Už keď si svojeho vtáka nedokážete udržať v svojich slipoch ak ich ovšem máte pod sutanou, vopchajte ho do ženy a nie do muža. Vy katolíci ste šialení a zmyslov zbavení a navyše úchylní. Boh Vaše duše nemá rád, lebo to čo robíte Vy, nerobia ani tí najhorší zločinci. Hanbite sa a dajte sa liečiť jeden po druhom. Potrebujete sexuálneho terapeuta, lebo celibát ktorý ste si vymysleli vám udrel na vaše vajcia aj mozog. Čo si myslíte. Že celibát platí zákaz styku len so ženou a pre opačné pohlavie to neplatí? Keď vám to pasuje, tak opačnú nenormálnu sexuálnu orientáciu schvaľujete a obhajujete. Tým pádom by podľa vás mal pápež schváliť ďalší vatikánsky dekrét, kde by mohli všetci kňazi na svete žiť v zväzku manželskom s ďalším teplým chlapom a nebude to porušenie vami vymysleného celibátu vy špiny úchylné!!! Robíte si čo chcete a svojvoľne porušujete svoje vlastné cirkevné zákony podľa svojej ľubovôle. HANBITE SA VŠETCI, CELÁ CIRKEV NA ČELE S PÁPEŽOM!!!

Janulienka|04.09.16  22:15

Tak čo asi môžeme čakať od biskupov, keď obyčajní katolícki kňazi sú pedofilní a cirkev zatvára oči pred takýmito všivákmi. Biskup má vyššiu funkciu a preto je "normálne", keď žije vo vzťahu s iným chlapom, no nie??? Aká skazená cirkev!!!!! Možno im pápež nakoniec aj požehná, no hlavne, že obyčajných ľudí katolícka cirkev núti žiť aj v nešťastnom manželstve a rozvedení nedostanú rozhrešenie a nemôžu ísť ani na "svätú" spoveď, aby si kňaz vypočul ich hriechy... Ale vrchnosť si užíva a užíva. Fuj, je mi z toho špatne! Aké zvrhlé a úchylnééé!!!!! Veď kňazi by mali predsa byť príkladom pre ľudí a nie aby sa ľudia hanbili za nich! 
Z tohto všetkého vyplýva len jediné....že títo kňazi nie sú Boží poslovia, ale sú skôr ovládaní samotným satanom.

Peter B.|05.09.16  10:08

Hovorí sa "Aký otec taký syn". Aký sú nadriadený v tejto zas.anej inštitúcii taký príklad dávajú i tým dole,a vlastne celému svetu, že tu sa dajú dobre ukrývať sexuálne delikty. A každý kto verí cirkvi a chodí do kostola ich ešte ospravedlňuje....veď sú tiež len ľudia...
A ja sa pýtam: Keď hlásajú 10 Božích prikázaní, kde je tam napísané že môžu robiť takéto zverstvá???Na deťoch a podobne...to je tá cirkevná rodina o ktorej stále hovoríte??? Ďakujem za takú rodinu, vy idioti, a ešte im tam prineste svoje deti...toto už fakt nieje možné...Vyzlečte tie svoje sutany a vstúpte do komunity LGBT, radi Vás tam prijmú.

Renata R.|05.09.16  10:20

Ale katolíkom to nevadí snažia sa to vždy ospravedlniť veď aj to sú ľudia . Ja som človek a hanbím sa lebo som bola pokrstená a nesená do tohoto domu diabla samého. Som znechutená touto cirkvou a pevne verím Bože môj milovaný že je aspoň pár ľudí v tejto viere normálnych . Ja verím Bože iba tebe láska moja a preto som taká šťastná lebo viem , že tvoja láska nás všetkých uzdraví . Ja Bože prajem všetkým ľuďom toľko lásky aby ju vedeli uniesť a rozdávať všetkým na tomto svete. pani Laura máte úlohu , ktorú by som neuniesla a som neskutočne rada že nás ženiete dopredu . ďakujem Vám a nech sa zmení tento svet na lásku a potešenie idem bojovať.

Ľudmila Š.|05.09.16  18:30

Prave dnes som našla jeden článok o pápežoch hotová katastrofa sex a samé svinstvo.Akí pápeži takí biskupi a farári hnile jablka toto je hnus .Pani Laura dobré ste im naložili iné si nezaslúžia darmožráči.Ja nechápem,ľuďom,že im veria veď ničia celý svet .Nedávno som čítala ,ako farár masturbuje počas omše natočili ho na video hajzel jeden asi tam boli šíkovní chlapci.

Tomáš|05.09.16  22.08

Ako nejaké veľké odhalenie mi to vôbec nepríde a ani divné..., od týchto satanových posluhovačov sa iné ani čakať nedá, títo bastardi slúžia cirkvi a cirkev ovláda satan. Pochopte už katolíci, že BOH nariadil zväzok muža a ženy ako prirodzený a nemá byť považovaný za zlo, to že ten hajzel si polaškuje na malom dieťati je hriech a obrovský. Má si nájsť ženu a má mať rodinu a nehrať sa na nadčloveka, lebo potom ho odrazu začnú svrbieť vajicia a urobí si zálusk na ľahkom cieli.
Tí hajzli v ich cirkevných rúchach sa skrývajú za svojich vlastných svätých, lebo Boh je pre nich cudzí a oni sú ešte cudzejší Boh-u. Hanba tým bastardom, žiadna skromnosť, svätosť, nič dobré z nich nejde. Len aby mali čo najväčší chrám postavený a najsvätejší je pre nich ten, kto im dá najviac peňazí.
Celý vatikán by sa mal čo najskôr prepadnúť pod zem aj s ich celým prekrvaveným bohatsvom na ktoré láka diabol, žiadna božia krása tam nie je. Len obyčajná sekta, ktorá hromadí majetky a používa ich na svoje vyššie ciele, katolícka Cirkev na Vás totálne serie vy kreténi. Majú totálne v riti, že kvôli ním Vás BOH odvrhne. Vôbec im to nevadí, nezaujíma ich to. A vaše debilné spovede im slúžia ako dobrá zábavka a keď ich ešte vyvyšujete nad seba to je pocit pre nich. Milujú túto prácu, majú všetko zdarma plus dostavajú príspevky od ľudí, ktoré sú absolútne nekontrolovateľné... nevedia čo je to robota. Vedia len kvákať a kritizovať Vás, sú absolútne ľavý, nič nevedia len filozofovať . A týmto hajzlom dávate omnoho väčší aplauz než svojmu BOH-u. Ste idioti, radšej sa budete falošne modliť niekoľko hodín v kostole, ako by ste mali dať úprimnú a jednoduchá vďaku BOH-u. Začnite, už konečne chápať čo Vám Laura hovorí a nie sa proti tomu brániť, pretože jej slová sú úprimné a pravdivé. Dáva Vám k nazretiu Božie písmo a vy naň seriete. Radšej si chodíte vypočuť kázeň prehnitého bastarda. Laure neveríte ale, tým falošným čurákom, ktorí hovoria o zmŕtvyvstaní ľudského tela áno? Môžete veriť rovno na lietajúce poníky a drakov, taká je Vaša viera primitívna.