5. strana

31.08.2014 17:13

Vedel som, že farár nehovorí v kostole celkom pravdu.

Prajem Vám milá Laurra krásny a Bohom požehnaný deň. Chystal som sa Vám napísať už niekoľko krát, no po prečítaní článku, ktorý ste včera pridala som sa rozhodol Vám napísať. Mám 39 rokov a bol som vychovávaný ako katolík, no vedel som, že farár nehovorí v kostole celkom pravdu a pre dobro v rodine som to aj akceptoval a nechal tak. Až Peter mi povedal o Vašej stránke, ktorá mi otvorila oči a veľa vecí mi dala do súvisu. Chcel by som sa s Vami stretnúť, ak to bude možné. Nemám síce nejaké veľké zdravotné a ani rodinné problémy (aspoň si to myslím), ale verím, že mi budete mať čo povedať. Ďakujem Vám za odpoveď, nech bude akákoľvek. Marek zo Zvolena.

 

Prosím o pomoc s mojimi gynekologickými ťažkosťami.

Dobrý deň vážená Pani Laura. Veľmi pekne Vás prosím o pomoc s mojimi gynekolog. ťažkosťami. Prekonala som 3 ženské operácie. Mám vonku všetky ženske orgány, slepák aj žlčník. Pravidelne sa mi vracajú bolesti v podbrušku, tvoria sa mykózy, zápaly a tvoria sa cysty. Asi rok ma veľmi pobolievajú aj nohy, najprv to boli kostné výrastky ale teraz ma už bolia celé nohy. Som z toho veľmi nešťastná. Prosím Vás pekne ak sa dá pomôžte mi. Ak je potrebné napísať o sebe viac, prosím dajte mi vedieť. S úctou a srdečnou vďakou Anička.

 

Na nete zo zúfalosti hľadám nejakú dobrú radu.

Dobrý deň pani Laura. Chcem sa na Vás obrátiť na nete zo zúfalosti hľadám nejakú dobrú radu. S manželom sa snažíme 2 roky o bábätko a stále nič. Chceli by sme dobrú radu. Manžel bol na operácii Varikokely že vraj to mu zabraňovalo, no ale tak to by už za ten čas sa aj možno niečo podarilo? A ja mám problém s nepravidelnou menštruáciou, užívam kvôli tomu lieky Duphaston už dosť dlhú dobu. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Budem čakať a riadiť sa tým čo poviete. Ďakujeme za skorú odpoveď. Katarína

 

Bojím sa že skončím v pekle.

Dobrý deň pani Laura .. dozvedel som sa že komunikujete s Bohom .. veľmi ma trápi že mám dosť hriechov :/ a bojím sa že skončím v pekle .. prosím Vás spýtajte sa pána Boha ako mám zachrániť svoju dušu :/ pretože aj keď sa modlím furt som taký istý magor .. a neviem ani či verím v Boha na 100% :/ ale napísal som Vám preto lebo viem, že vraj komunikujete s Bohom .. verím tomu.

 

Trpím psoriázou 2. stupňa, ktorá mi prešla už aj na kĺby.

Dobrý deň pani Laura, dozvedel som sa o Vás od kamarátky Lucky a čítal som veľa komentov o tom, že ste pomohli ľuďom zbaviť sa vážnych chorôb. Trpím psoriázou 2. stupňa, ktorá mi prešla už aj na kĺby, skúšal som už asi všetko na svete. Jediná vec čo mi zaberá je more, ale to je nákladná vec. Preto sa obraciam s prosbou na Vás a zároveň by som Vás chcel poprosiť, čo mám urobiť preto aby som mohol liečbu u Vás absolvovať. Ďakujem a prajem pekný deň. S pozdravom Maximilián.

 

Bojím sa že zanechám svoj život.

Drahá Laura...ja už nevládzem bijem sa životom snažím sa meditovať, radovať sa zo života a pritom mám pocit akoby sa to dialo všetko mimo mňa. Je toľko veľa vecí, ktoré ma tak veľmi bolia a valia sa na mňa z každej strany. Bojím sa aby som neurobila niečo zlé. Bojím sa že zanechám svoj život. Proste sa ho vzdám. Ja viem že to nie je nič čo by to vyriešilo, ale nateraz ten pocit mám...bojím sa samej seba...s láskou Lenka.

 

Chcem otehotnieť.

Dobrý deň pani Laura,
Volám sa Bianka a mám 27 rokov.
Dozvedela som sa o Vás cez jednu známu ktorej ste veľmi pomohli, a preto sa  aj ja k Vám obraciam s prosbou mi pomôcť.
S manželom sa snažíme o bábätko, minulý rok sa aj podarilo, ale neúspešne v 8 týždni som potratila, mala som zamĺknutý potrat.Tento rok sa od januára pokúšame znova, ale zatiaľ neúspešne. Chcela by som Vás poprosiť či by ste mala na mňa čas a stanovila mi liečbu, pri ktorej by som otehotnela a mala zdravé bábätko, je to pre mňa veľmi dôležité. Tiež by som Vás chcela poprosiť o termín kedy by som Vás mohla navštíviť. Ďakujem Vám veľmi pekne a čakám na Vašu odpoveď.

S pozdravom Bianka

 

Vedecké poznanie duše" od Šríla Prabhupáda.

Dobrý večer, pani Laura.
Nedalo mi nenapísať, snáď vás nebudem zbytočne zaťažovať, ale chcela by som sa opýtať na jednu knižku "Vedecké poznanie duše" od Šríla Prabhupáda, orientálny učenec, guru, mystik, učiteľ jogy alebo inštruktor meditácie. Bol stelesnením celej indickej kultúry. Pre ľudí bol predovšetkým tým, kto mal skutočný záujem, kto úplne obetoval svoje vlastné pohodlie práci pre dobro ostatných. Nemal žiadny súkromný život, žil len pre druhých... Raz sa ho niekto opýtal: "Vy ste Boh?" a Šríla Prabhupáda odvetil: "Nie, ja nie som Boh - ja som služobník Boha." Potom sa na chvíľu zamyslel a pokračoval: " Ja vlastne nie som ani služobník Boha. Ja sa snažím byť služobníkom Boha. Byť služobníkom Boha nie je žiadna obyčajná vec..
Chcela by som sa opýtať, či mi pán Boh dovolí verejne uviesť úvod tejto knižky, pretože je v nej všetko dokonale vysvetlené. Ja som sa už dlhšie snažila poukázať na to, že žijeme v jednom skazenom materiálnom svete a každý človek by s tým mal niečo urobiť, aj keď málo...keby aspoň každý jeden človek zasadil na svete jeden stromček...že by to pomohlo. Potom som sa dostala k vám pani Laura a môj život dostal zmysel a kopec odpovedí, za čo vám aj pánu Bohu nesmierne ďakujem! Stránka je úžasná...! Tu je úvod z knižky, ktorý ma tak zaujal: 

Ľudia na celom svete sa snažia uspokojiť štyri základné potreby. Všetci musíme jesť, musíme mať kde spať, musíme mať pohlavný styk a musíme sa cítiť v bezpečí tým, že vybudujeme účinnú obranu. Moderná spoločnosť vynakladá nesmierne úsilie na to, aby uspokojila jedenie, spanie, súloženie a bránenie sa.
Na uspokojenie hladu vytvárajú ľudia obrovskú sieť činností. Poľnohospodárske družstvá sú potrebné na vlastnú produkciu potravy. Nanešťastie sa dnešné poľnohosp. nezaobíde bez moderných strojov a traktorov, vybavených automatickým vetraním a reprodukovanou hudbou. O tom, že ich musím mať každý poľnohospodár, sa už popísalo veľa papiera, na čo treba ďalší priemysel – papierenský a polygrafický. Bez priemyselných hnojív by sa podľa propagandy chemického priemyslu v súčasnej dobe tiež nič neurodilo. Na rozvoz a predaj poľnohosp. produktov potrebujeme cesty, železnice a obchody, v kt. výstavbu zaistí stavebný priemysel. Štátne inštitúcie dohliadajú na každú činnosť a peňažné ústavy robia rôzne finančné transakcie. Žiadna z týchto činností nemôže uspokojivo fungovať bez služieb elektrární, vodární a ústrední na spracovanie stokového odpadu. Toto je veľmi stručný prehľad toho, koľko inteligencie, úsilia a ľudskej energie treba na to, aby sme napr. mohli na raňajky vypiť trochu „čerstvého“ mlieka. A to sme sa ešte nezmienili o továrňach vyrábajúcich poháre, taniere, príbory, nábytok atď. Inými slovami, výpočet by mohol pokračovať takmer donekonečna.
Aj malé dieťa vie, že za všetkým stojí človek – bytosť, ktorá to všetko riadi a ovláda. Žiadna z týchto vecí sa nestala náhodou. Žiadna z budov nevznikla tak, že robotníci zviezli na hromadu stavebný materiál, vyhodili ho do povetria a po rozplynutí sa dymu po explózii bola stavba hotová. No aj tak sa istí jedinci odvážia tvrdiť, že hmotný svet, ktorý pred sebou vidíme na ktorého opísanie by nestačili všetky knihy sveta, vznikol náhodou, bez pomoci vyššej inteligencie. Mnoho spoločností robí všetko pre to, aby vyhubili zbožné myšlienky v hlavách ľudí, a ateistické filozofie predkladajú domienky, že Boh neexistuje. Ale človek, ktorý tvrdí, že Boh neexistuje, musí byť vševediaci, inými slovami je Boh. Tak dochádza k filozofickému protikladu, pretože zapiera svoju vlastnú existenciu. Už to, že sa ateisti snažia vysvetliť neexistenciu Boha, svedčí o Jeho bytí. Ľudia sa nás často pýtajú: „ Môžete nám dokázať existenciu Boha?“ . Dôkaz vyžaduje nezvratnú názornú ukážku, ktorá potvrdí výrok, v tomto prípade, že Boh existuje. No len čo začneme hovoriť o dôkazoch, vznikne ďalšia otázka: „Komu to budeme dokazovať?“ Inými slovami, musíme vedieť, kto sa o dôkaz zaujíma a chce ho vidieť, t.j. kto bude posudzovať konečný výsledok určitého pokusu alebo skúšky.
Porozmýšľajme nad teoretickým príkladom. Slávny vedec dr. Vynaliezavý práve objavil sofistický vzorec, ktorý vyrieši všetky matematické a technické problémy. Pyšne zvolá svojich kolegov a predloží im tridsať strán ultratechnických výpočtov a symbolov. Jeho vedeckí kolegovia dumajú nad stránkami a prídu k záveru: „Áno, to je odpoveď, ktorú hľadáme.“ Keby dr. Vynaliezavý ukázal svoju prácu pánu Haluškovi na ulici, ten by ani nevedel, či nedrží stránky hore nohami. Dôkaz mu nič nehovorí, pretože nemá potrebné matematické znalosti. Záver: dôkaz vyžaduje kvalifikovaného poslucháča. 

Je pravda, že akýkoľvek dôkaz musí byť logický. Ale závisí od našich predošlých skúseností, ako logiku uplatníme. Dajme tomu, že pred našimi oknami rastie jabloň. Raz ráno začujeme, ako na zem padá jablko, a keď sa pozrieme von, vidíme, že leží pod stromom. Logicky dôjdeme k záveru, že to jablko práve spadlo zo stromu. Logika tvrdenia teda závisí od našich predošlých pozorovaní – ja...

 

Hovorí so mnou Boh?

Milá pani Laura, 

hovorí so mnou Boh? Sú hlasy ktoré počujem vo svojom vnútri jeho hlasom, jeho radami, jeho odpoveďami na moje otázky? Ako sa môžem o tom presvedčiť? Je Buddhizmus dobrým smerom pre ľudí? Bol Kristus inkarnovaný Buddha? Viem, je to viac otázok, ale verím, že dôležitých a preto dúfam, že si nájdete čas na odpoveď a vopred Vám za ňu zo srdca ďakujem!

 

Veľmi často mám depresie neviem prečo?

Dobrý deň, volám sa Simona.

Mám potrebu vám napísať. Môj život je veľmi zaujímavý aj napriek tomu že mám iba 22.rokov. Som vydatá a mám syna krásneho 9 mesačného. Okrem toho sa starám aj o 12ročnú dcéru nevlastnú manželovu z jeho vzťahu prvého. Okrem nej má ešte dve deti. Ale s tými nebývame. Veľmi často mám depresie neviem prečo ako keby sa s tým neviem vyrovnať. Tá dcéra sa volá Viktória a ma takú istú povahu ako ja keď som bola ešte dieťa. Niekedy rozmýšľam nad tým, že prečo práve ja v mojom mladom veku. Moji rodičia ma vychovávali vo viere ale ja som sa začala búriť dlho som nenachádzala Boha a dokonca som sa vysmievala. Teraz sa s ním každý deň rozprávam, prosím o pomoc a tak isto verím v anjelov, viem že sú pri mne aj keď ich nevidím, cítim ich. Mam pocit že ste správna osoba ktorá mi môže pomôcť. Našla som si Vás náhodne na facebooku ako ste písali odkaz, že sa máme modliť, to čo Boh povedal že koniec je blízko tak som sa dostala k Vám. Potrebujem radu aby som sa zbavila depresií, aby som vedela že moje modlitby počujú aj anjeli aj Boh. Viem že určite máte toho veľa, ale ak by ste si nachvíľku našli čas bola by som vďačná. S pozdravom Simona

 

Nikdy pri dieťati nikoho stáť nevidíme.

Drahý Náš Otče Bože, drahá Laura! Chcela by som sa Vás spýtať na jeden problém, ktorý nás už dlhšiu dobu znepokojuje. Jedná sa o moju krstnú dcérku, ktorá má len rok. Chová sa tak, ako keby s niekým komunikovala, a my tam nikdy pri nej nikoho nevidíme. Vtedy, ako keby jej to niekto našepkal, začne nám robiť zle, potiahne nás za vlasy, alebo nás udrie, a potom sa hlasne zasmeje. Tieto veci sa nemala od koho naučiť, nikto jej to neukazoval. Vlastne už od narodenia sa na niekoho usmievala, ale v skutočnosti tam nikto nebol. Ďakujem za odpoveď.

 

Moja maminka trpí agresívnou formou rakoviny prsníka.

Milá pani Laura. Od svojej sesternice, ktorej ste pomohli, som dostala odporúčanie na vás a tak som si vyhľadala vašu stránku. Aj ja sa utiekam o pomoc k Bohu pre moju maminku a prosím o pomoc Boha cez vás pani Laura. Moja maminka trpí agresívnou formou rakoviny prsníka od januára 2014 a lekári jej už nedávajú žiadnu nádej. V polovičke februára ju operovali, vzali jej celý prsník a žiaľ už mala aj metastázy v podpazuší a pozitívny resekčný rez. Postupne jej zistili metastázy do kostí :skeletu, rebier, nôh a lebky. V apríli bola na ožarovaní a po prepustení jej už diagnostikovali metastázy aj do pľúc a pečene. Momentálne je v nemocnici a lekári sú skeptickí, je na kyslíku, nevládze dýchať, dusí sa, je čím ďalej slabšia. Veľmi sa tým trápime celá rodina a chceli by sme jej pomôcť a modlíme sa k Bohu za pomoc pre ňu. Aj ona sa vo svojich modlitbách ku nemu utieka a často sa pýta, čím sa previnila, že musí takto trpieť. Smrť udusením pri plnom vedomí je asi tá najhoršia, preto ste pani Laura moja posledná nádej. Prosím, pomôžte......

 

Neviem čo mám robiť, trápim sa. 

Dobrý deň pani Laura potrebujem vašu, Božiu pomoc žijem s ocom v jednej domácnosti. Môj otec je nervák všetko ho nahnevá nie je kľudnej povahy stále žije v negácii. Každý deň počúvam len že je zle v robote, že neznáša svoju prácu, ľudí v nej označuje ako pekelníkov, každý človek je pre neho pekelník alebo pekelné jaštery. Neustále je nespokojný, má problém aj so svojou sestrou a s majetkami žije v nenávisti, keď sa hnevá nedá sa s ním vydržať, keď nie sú veci podľa neho všetko je zlé. Má 25 rokov reumu bolia ho kĺby a keď má bolesti stále nadáva, je nespokojný, je to na nevydržanie. Koľko krát aj mne povie že je vo mne zlo, že ani ja som neni čistá. Ja už neviem ako mu mám pomôcť. Som mladá, mám 20 rokov a stále keď som s ním to počúvam a niekedy ma to ubíja. Neviem čo mám robiť, trápim sa. Prosím Vás, prosím Pána Boha o pomoc ja si neviem dať rady, nevládzem len to všetko trpím a neviem čo ďalej. Modlím sa modlitby, ktoré máte na stránke dávajú mi silu do života je to neopísateľná sila. 

Preto prosím Boha o moc. Ďakujem, Valéria

 

Je pre mňa dobrý krok prijať prácu sekretárky?

Milá pani Laura, drahý Bože. Na úvod by som sa chcela ospravedlniť, že Vás obťažujem, pretože viem, že toho máte veľa...obraciam sa opäť na vás s prosbou o pomoc a v kútiku duše dúfam, že mi náš láskavý pán Boh odošle odpoveď. Zažila som vo svojom živote už mnoho sklamaní a trápenia a preto mám pochybnosti a strach. Dnes som dostala pracovnú ponuku od jedného pána ktorý sa venuje predaju automobilov, mala by som pracovať v kancelárii ako sekretárka. Neviem ako sa k tomu postaviť, jednak mám pochybnosti sama o sebe či by som sa všetko vedela okolo tej práce naučiť a či by som tam nebola nešťastná, pretože ten pán nemá najlepšiu povesť...chcela by som vedieť čo si o tom myslí Pán Boh ak mi môže dať odpoveď, pretože on sa nikdy nemýli a vie všetko. Ďakujem Vám z celého srdiečka veľmi pekne drahá pani Laura.

 

Myslím že ma niekto preklial, preto mám ťažkosti.

Dobrý večer aj keď neskorý. Moju osobu už veľmi dlho rozožiera niečo, čo trápi aj moju dušu. Mám už od malička tučné trocha aj zdeformované nohy, ktoré navyše opúchajú. Nikdy mi nezistili čo to v skutočnosti je, ale ja som mladá, mám 2 detičky no odoberá mi to nielen chuť do života, ale aj energiu. Čím viac sa snažím ľuďom pomáhať tým viac mi ubližujú a keď mi chcú ublížiť ešte viac, tak do toho zatiahnu práve nohy a práve tým ma zrania celú. Myslím že ma niekto preklial, preto mám ťažkosti. Mohla by ste mi s tým pomôcť prosím Vás?

 

Môže byť akné aj príznakom nejakého iného ochorenia?

Dobrý deň, p. Laura! Nevedeli by ste mi poradiť, ako mám riešiť problém s akné? Mám 27 rokov a nikdy som nemala úplne čistú pleť, chodila som aj ku kožnej dr.. Predtým som užívala hormonálnu antikoncepciu a pleť sa zlepšila. Teraz som 14 mes. po pôrode a pred 9 mesiacmi sa mi pleť rapídne zhoršila. Pokračuje to dodnes, takéto hrozné vyrážky som ešte nemala. Bola som už opätovne u kožnej, ale nepomohlo. Takisto som si sama kúpila viacero produktov v lekárni, skúšala všelijaké domáce recepty na pleťové masky, ale nič nepomáha. Hanbím sa za to, ako vyzerám. Neviem, či akné nemôže byť aj príznakom nejakého iného ochorenia. V súčasnosti ešte kojím a 8 rokov sa liečim na epilepsiu. Za každú radu Vám ďakujem, Katarína

 

Vidím občas duše, ktoré vôbec nepoznám.

Dobrý deň pani Laura, predovšetkým som veľmi rada že mi Boh ukázal a smeroval moju cestu k vám, mám otázku na Boha a ja sama si to neviem vysvetliť. Keď som bola asi taká 5 ročná prvý krát som videla mŕtveho starého otca a doteraz sa to ťahá so mnou. Vidím občas duše ktoré vôbec nepoznám, cítim ich a dosť mám z toho strach, neviem si to vysvetliť? Čo mi chcú? Dakedy sa mi zjavujú vo sne a ukazujú mi určité veci. Napríklad keď vidím vo sne nevestu viem, že niekto umrie prečo je to tak? Ďakujem pánu Bohu za odpoveď, s pozdravom Barbora

 

Otvorili sa mi oči.

Milá pani Laura, ďakujem za stretnutie s Vami, vďaka Vám a odkazu od Boha sa mi zas viac otvorili oči. Píšem Vám, aby ste si nemysleli, že sa na Vás hnevám. V žiadnom prípade, akoby som aj mohla. Hnevám sa na svoju povahu, neraz som na ňu doplatila a dnes zas a v takejto vážnej veci. Celý život sa snažím nikomu neublížiť, milovať celý svet a všetko, čo Boh stvoril, držať sa prikázaní a tak preukazovať lásku k Bohu, ale ako veľmi som musela  práve Jemu ublížiť, že ma odmietol ? Ďakujem Bohu i za Váš odkaz o kliatbe na moju dušu.  Už keď som od Vás odchádzala som vedela, že sa s dotyčnou osobou určite už nestretnem, že s Božou pomocou to zvládnem. Mrzí ma moja prvá reakcia. Vy ste mi povedali, aby obrad sme robili spoločne s manželom, teda aby som sa nebodaj pred ním neskrývala, ale ja som v tom momente nepoznala jeho názor. Preto som prijala a hneď pochopila Vaše rozhodnutie ukončiť naše stretnutie, vedela som, že až po hlbšom rozhovore s manželom, resp. s manželom sa k Vám môžem vrátiť. Ako som už spomínala mám komunikačný problém. Aj vďaka vám som sa až dnes poobede v kľude s manželom porozprávala o odkaze od Vás. Bola som taká vďačná ako Vaše poslanie s vierou prijal, a potom večer takáto rana. Prečo takáto ťažká skúška?
Veľmi túžim, aby som bola zbavená kliatby, po dieťatku veľmi veľmi túžim. Ako bolo aj písané v odkaze od Boha, ktorý ste mi odovzdali je to môj dávny a jediný sen. Porodiť pre tento svet zdravé dieťa, ktoré bude nadovšetko milovať Boha i všetko, čo stvoril. Bude mať viacej odvahy ako mamina a lepšie vyjadriť svoju lásku nie len skutkami ale aj slovom. Túžim, aby mal múdrosť (nie vedomosti) po akej každý túži - aby vedel odlíšiť dobré od zlého. Verte, že úprimne túžim po bábätku. Beriem ohľad viac na blížnych ako na seba. Veľmi túžim po bábätku, ale nesprávam sa tak :( To som si uvedomila až po telefonáte Vášho manžela dnes večer. Beriem ohľad viac na druhých hoci to nie je vždy také nutné. To sa stalo aj dnes :( Budem sa vrúcne modliť k Pánu Bohu aby mi dal druhú šancu, aby mi ukázal svoju milosrdnosť, aby nedovolil, aby moja duša ostala zakliata, keď ma už priviedol až sem, aby mi ukázal znovu svoju všemohúcnosť, aby mi pomohol znovu otehotnieť a donosiť zdravé a silné dieťatko, a aby sme sa ešte stretli. Hoci aj o polnoci ak ma vtedy zavoláte. Prosím ani Vy pani Laura sa nehnevajte na moju hlúposť a hriešnosť. Veľmi ma mrzí, ak som mojou prítomnosťou Vám spôsobila akékoľvek ťažkosti. Odpusťte. Nech Vás náš Pán Boh ochraňuje, s láskou Oľga

 

PSORIÁZA.

Prajem vám pani Laura pekný deň. Moja dcéra má 24 rokov a od 16 rokov dostala psoriázu, najprv to mala v hlave, postupne to išlo na lakte a pod kolenami. Kde všade sme už pochodili, v našom meste už ani nie je taký kožiar, čo by sme pri ňom neboli, je z toho zúfalá a stále hovorí, že ona už nikde nepôjde, lebo že jej to aj tak nepomôže. Tento mesiac som jej vybavila pri Lučenci je taká mala dedina Rapovce, tam je taká silná voda ako v Podhajskej, trochu jej to utlmilo, drží aj diétu a pije čaj od Trebenovej. Zatiaľ je to všetko čo som vám chcela napísať. Modlím sa aj k Bohu veľa ho prosím o uzdravenie. Anna

 

NEPLODNOSŤ.

Dobrý deň!
Dostal som odporúčanie od známych o Vašej práci a pomoci ostatným. Rád by som vedel, či by sa dalo pomôcť nášmu problému...S manželkou sa pokúšame už dlhší čas o potomka a vôbec sa nám nedarí. Absolvovali sme aj vyšetrenia, kde bolo zistené, že mám problém so spermiami a bolo nám odporúčané umelé oplodnenie. Manželka ma zníženú funkciu štítnej žľazy, vaječníky ma priechodné, nedávno absolvovala operáciu. Rád by som vedel, či by sa nám dalo pomôcť s naším problémom. Ešte mám aj problém s cievami, pred 2 týždňami som bol na vyšetrení s cievami a zistili mi poškodenie na vnútornej strane cievnej steny. A odporučené mi bolo užívať tabletky...ale ja tak nerád, užívam tabletky. :) 

Veľmi by sme chceli s manželkou mať dieťatko a boli by sme veľmi šťastní, keby ste nám pomohli. Ďakujem vám veľmi pekne za skorú odpoveď. S pozdravom Radoslav