Vďaka ti Otče Bože za zdravie, ktoré nám dávaš, že nás liečiš a uzdravuješ.

03.06.2018 22:13

 1. Vďačnosť Pánu Bohu za liečbu Jarnej očistnej kúry
  Julia.L | 13.06.2018
  Láskavy Môj Bože Veľmi pekne Ti chcem poďakovať za liečbu jarnej očistnej kury ..ricín ,kardamon .Vďačne Ti láskou z môjho srda veľmi pekne ďakujem že som to ešte stihla do letného slnovratu .Láskou z hlbín mojej duše a z celého srdiečka Ďakujem len Tebe Môj Láskavy Bože za tú najvzácnejšiu starostlivosť ktorá sa mi dostáva z nenahraditeľnej láskavej Božej Nárúče.Milujem Ťa Láskavý Môj najstarostlivejší Bože .Veľmi pekne Láskou ĎAKUJEM Bože Láskavý za milovanú tvoju Lauru ktorá tak veľmi starostlivo ,pedantne láskou vkladá pre naše duše všetky liečivé božie receptúrky .Z celého srdiečka láskou veľmi pekne ďakujem Tebe Bože za dušu Láskavej p.Laury je mojím vzorom ,príkladom najvzácnejším učiteľom môjho života .Nesmierne si ju vážim aj jej obetavého manžela.Láskou z mojej duše veľmi pekne vďačne ďakujem za najvzácnejšie duše tohto sveta ktoré ma vedú po Božej ceste .Milujem Ťa Môj Láskavy Bože .Milujem Božich ľudí .

 2. Ďakujem za lásku Božiu
  Renata R. | 13.06.2018
  Milovaný Otče láska moja Ďakujem za tvoju silu ktorou ma obdaruvavaš. Ďakujem za bolesť a pokoj v mojej duši a za to že ma ochraňuješ svojou silou lásky. Ďakujem za všetky krásne modlitby a za našu Lauru proroka , ktorá nám pomáha v našich bolestiach a starostiach. Každá moja bolesť je súčasťou môjho života hoci si to niekedy neuvedomujem že to nieje trest alebo dôsledok môjho konania. Ale Ty prídeš a poláskaš Ti prídeš a pohladíš . Cítiť tvoju lásku je pre mňa to najdôležitejšie . Neviem si predstaviť že by som sa večer nepomodlila . Tvojimi modlitbami môže človek prežiť tie najkrajšie chvíle pokoja a lásky . Ďakujem p. Laura že môžem len vďaka Vám pocítiť tieto chvíle a lásky a pokoja tento zdroj energie som veľmi šťastná aj keď ma trápia veci okolo nás ale prosím s Tebou milovaný Otecko všetko zvládnem na 1000%. Ďakujem milovaný Bože za všetky kúry ozdravné a tvoju pomoc posielanú keď bolo treba . Otecko milovaný budem ťa ctiť a milovať a navždy ďakovať. Amen

 3. Ďakujem Ti Bože za tvoju opateru
  Valéria | 12.06.2018
  Láskavý Bože, zo srdca ti ďakujem za tvoje liečivky za magnézium a za rícinový olej s kardamónom aj keď ricim bol náročný užívať ráno ale v tvojom božom pohľade som to zvládla. Ďakujem Ti veľmi za tieto liečivka aj za všetky ostatné po ktorých sa cítim fantasticky. Milovaný Bože ďakujem za denno dennú pomoc počas dní v práci aj počas víkendov. Teraz momentálne som šťastná lebo opäť som si uvedomila ako na tomto svete nie je podstatný materiál ale to čo cítime a ako robí vo svojom vnútri a ja ti vďačím za to že som si to uvedomila lebo láska a Ty je to najpodstatnejšie a všetko ostatné je len časť na tejto zemi ktorá dotvára naše okolie. Ďakujem veľmi, že mám okolo seba rôznych ľudí a uvedomovať si o čom je život a že Ty mi Bože chýbaš a viem, že málo pre Teba robím. Uvedomujem si to ale tebe vďačím za trpezlivosť k mojej neposlužnej duši a prosím Ťa o odpustenie a pokračovanie po tvojej krásne a LÁSKY PLNEJ CESTE.Ďakuje m veľmi ďakujem, že ma držíš Otecko na uzde a nepúšťaš ma. Ľubkam Ťa veľmi a ďakujem za zdravie, šťastie, lásku a rodinu veľká Ti vďaka.

 4. Drahocenne liečebné kúry
  Zuzana a Mario | 12.06.2018
  Láskavý Otecko chceme sa Ti nesmierne poďakovať za Tvoje kúry ktoré nám prostredníctvom našej Laury posielaš. Neskutočný štartér s hroznovým cukrom nám pomohol prekonať jarnù únavu a jarná kúra nám prečistila naše lymfy a telá. Teraz ideme na klinčekovú kúru a verím , že veľmi pomôže našmu organizmu. Ďakujem Otecko , že sa tak o nás staráš a požehnal si nám neskutočne veľa čerešní a aj malín tak dopujeme svoje telá. Nesmierne Ťa milujeme a ďakujeme , že Ťa máme a poznáme. Vyprosujeme u Teba ochranu pre našu Lauru a Vladka.

 5. Kúpa auta
  Helena Š. | 10.06.2018
  Ďakujem ti Bože,za auto, ktoré sme kúpili.Ked sme šli s priateľom kúpiť auto, vždy som ťa poprosila,aby si mi dal znamenie,či ho máme kúpiť a keď by bolo zlé,aby sme ho nekúpili.Znamenia si dal napríklad hneď,ako som sadla do vlaku a sedadlo na ktorom som sedela malo číslo 66,alebo intuitívne zlý pocit pri jazde, zlý pocit z predávajúceho,alebo povedali to čo nechceli, samé znamenia boli fakt všade a to nehovorím o cene, ktorú pýtali za ojazdené auto.Nakoniec prišlo auto,v dobrom technickom stave, výbave,cena o tisíc euro menšia a predbehli aj ďalšieho kupujúceho,nech nám odpustí,ale keby mal tvoju pomoc pri sebe ako my,tak sa mohol voziť on.Ďakujem za všetko,že mi nedáš zahynúť a pošleš pomoc ,keď si neviem dať rady, že odľahčiš duši a tvoju pomoc cítim na každom kroku,aj keď nie všetko robím ,akoby som mala,s Tebou nie som sama a rozumieš mi bez slov,odkedy ťa mám a rozumiem životu,ide sa mi ťažko,ale viem prečo tomu tak je a viem,že musim a idem...

 6. Vďaka Ti Bože otecko náš nebeský
  Peter K. | 09.06.2018
  Bože otecko môj jediný,chcel by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za Tvoju láskavú pomoc pre moje problémy s trávením,ktoré ma dlhšiu dobu trápili a tiež by som sa Ti chcel poďakovať za doplnenie tejto liečby a vysvetlenie a radu pre moju dušu, aby sa viac netrápila a nevracal som sa do minulosti, za čo sa Ti Bože otecko s celého srdca ospravedlňujem a ľutujem že som takto uvažoval a rozmýšľal keď len ty jediný Bože si mi zachránil život a ochraňuješ ma stále a vždy pri mne stojíš.Bože môj veľmi ľutujem že som Ťa hneď nepočúvol a ani neviem na čo som čakal že sa niečo zmení ale Ty Bože otecko máš ako vždy jediný pravdu o čom som sa presvedčil na vlastnej koži svojím trápením a týmito zdravotnými problémami a preto Bože Ťa s celého srdca milujem a ďakujem Ti že si mi doslovne zachránil život a stále mi odovzdávaš pomoc cez Tvoje božie dieťa našu drahú pani Lauru a ukazuješ mi tú jedinú správnu cestu po ktorej mám ísť za šťastím ,zdravím a za Tebou Bože môj.Bože otecko veľmi sa Ti chcem poďakovať za pani Lauru aj pána Vladimíra ktorý mi s láskou a trpezlivosťou všetko podrobne vysvetlili a odovzdali ako pomoc od Teba danú.Bože otecko v pokore mojej duše Ťa veľmi prosím aby si žehnal pani Laure aj pánovi Vladimírovi za ich nekonečnú obetu a lásku a odovzdávanie Tvojej láskavej Božej pomoci, veľa lásky .šťastia a veľa zdravia a ochraňoval si ich na každom ich kroku.
  Bože môj len Ty si svetlo v mojom živote a viem že len s Tebou Bože môj všetko zvládnem, ešte raz Ti Bože za všetko ďakujem a nikdy sa Ťa nevzdám svojou dôverou.

 7. Vďaka Pánu Bohu
  Júlia P. | 08.06.2018
  Ahoj Tatíčko nebeský. Mám potrebu sa Ti tu verejne poďakovať za všetko, čo mám. Všetko toto si mi Ty dal z lásky a bez Teba by som nemala nič. Samozrejme, nič nie je vyhrané, nič nie je dokonalé, ale všetko je s Tvojou pomocou zvládnuteľné, lebo mi postupne odoberáš najväčšie trápenia z môjho života a robíš moje dni krajšími. Ty si to najcennejšie, čo mám. O Teba jediného nechcem prísť. Veľmi si želám, nech sa to nikdy nezmení. Ty si zaslúžiš moju úctu a vďaku po celý môj život. Bolo by odo mňa pokrytecké, keby som zabudla na všetko, čo si pre mňa urobil a tvárila sa, že veď mi je dobre mne nič nehrozí. Musím sa priznať, Ty vieš, ale veľmi sa toho bojím, že zabudnem. Nechcem to nikdy dopustiť Otče Bože môj láskavý, nikdy. Každý jeden nádych, každý jeden okamih zažívam len vďaka Tebe. Lebo Ty si ma stvoril a Ty si mi všetko dal. Ty si ma vychoval a ja Tebe slúžiť chcem, lebo si to zaslúžiš. Je toho toľko Bože, čo si pre mňa urobil, že Ti to nikdy nebudem môcť vrátiť. Ale aspoň čo môžem, nech Ti dám.
  Ďakujem Ti za tieto kúry ktoré napĺňam: Studená sprcha tú som v zime vynechala aj keď som nemusela, ale tento návrat k nej je úžasný. Cítim sa skvelo počas aj po, ráno sa na ňu už teším, a hlavne moja imunita badateľne zosilnela. Môjmu zdraviu pomáha aj sóda bikarbóna. Som rada, že opäť zvládam telesne cvičiť Božie liečivé cviky, ktoré ma správne rozhýbu a starajú sa o správnu funkciu mojej telesnej schránky.
  Veľká vďaka Ti patrí aj za to, že sa moje koleno po ťažšom páde uzdravilo, bez doktora, s Tvojou starostlivosťou a modlitbou. Hoci to vyzeralo zle, dlho bolelo, ale hlavne, že nemám žiadne trvalé následky a kosti/chrupavky sú zdravé.
  Bože Otče, ďakujem Ti za pani Lauru a pána Vladka, ktorý mne a mnohým ľuďom odovzdali neraz Tvoju pomoc, ktorý Ti tak verne slúžia. Otče Bože prosím žehnaj im lásku, šťastie, zdravie do každého dňa.
  S láskou Júlia

 8. Sóda bikarbona
  Andrea | 08.06.2018
  Drahý Bože chcem sa ti veľmi poďakovať za tvoju radu o užívaní sódy bikarbony nakoľko som mala predtým problémy so zlatou žilou a stolicou dlho som pociťovala tieto ťažkosti no nenabrala som odvahu ísť s tým k lekárovi nakoľko ma uz v minulosti takýto problém potrápil. Tvoja rada o užívaní sódy bikarbony začala účinkovať hneď! Taky účinok som ani nečakala asi 3 dní ma precistovalo a potom mi odrazu zmizli moje problémy jak keby sibnutim čarovného prutiku. Všetko sa mi dalo do normálu. Pane Bože chcem ti poďakovať za to ze nám prostredníctvom pani Lauri pomáhas. Cítim ze stojíš pri mne a riadis každý môj krok veľmi ta milujem.

 9. Ďakujem Ti Otče nebeský
  Marta P. | 05.06.2018
  Ďakujem drahý Bože,že mám sprístupnenú celu Božiu stránku,ktorá je mojím každodenným spoločníkom,len tu nájdem útechu v mojom trápení.Odpusť mi Pane môj dobrotivý,že som schybila a porušila tvoje prikázania.Trápilo ma to,,že som taká hlúpa a vygumovaná duša chem byť už,len dobrou a hodna tvojej lásky.Vďaka páni Laura za všetko čo pre nás robíte,ktorí navštevujeme túto prekrásnu stránku.Prajem Vám k meninám veľa zdravia,šťastia a Božieho požehnania do ďalších dni vášho života s pánom manželom. Boh Vás ochraňuj.

 10. Vďačnosť Pánu Bohu za Božiu Stránku
  Julia.L | 03.06.2018
  Láskavy Môj Bože Veľmi pekne láskou z môjho srdca úprimne veľké nekonečné ĎAKUJEM za Tvoju Najvzácnejšiu Božiu Stránku pre moju dušu najvzácnejšiu nenahraditeľnú školu na tomto svete..Obrázky ktoré sú vkladané na stránku sú viac ako prekásne sú ako žive v úžastných farbach .Keď otváram stránku neviem sa vinadívať na tak úžastný výber ako obrázkov tak aj prijemných farieb .Keď sa modlievam predstavujem si tie prenádherné obrázky majú svoje čaro .Keď čítam najvzácnejšie písmenka od Láskaveho Pána Boha sprevádzane tak prekrásnymi obrázkami až tak dobre sa to všetko akosi číta .Veľmi pekne Ďakujem Láskavy Môj Bože do Tvojej Božej Náruče za Milovanú p.Lauru ktorú tak nesmierne miluješ najviac na tejto zemi a Tvoje Najvzácnejšie Božie Písmenka vkladá na stránku a stará sa veľmi strarostlivo a pedantne o Najvzacnejšiu stránku sveta .Láskavy Môj Bože veľmi pekne prosím láskou z môjho srdca o najvyšiu Božiu ochranu pre Láskavu ,Milovanú,Obetavú dušu p.Laury a jej manžela .Láskou Veľke Nekonečné ĎAKUJEM do Božej Náruče za všetko čo pre nás Najstarostlivejší Láskavy Boh Robiš .S láskou a úctou Júlia.

 11. Vďačnosť Pánu Bohu za liečbu Magnesium
  Julia.L | 03.06.2018
  Láskavý Môj Milovaný Bože Veľmi pekne Ti chcem láskou z mojej hriešnej duše poďakovať za liečbu magnesium ktorá mi dnes končí .Cítim sa fantasticky ,úžastne a vďačím len Tebe Bože Tvojej Nenahraditeľnej Najvzácnejšiej starostlivosti z Tvojej Najláskavejšiej Bože Náruče o moju veľmi hriešnu dušu .Veľmi pekne ĎAKUJEM za Tvoju Láskavu Náruč Nenahraditeľnú pre moju dušu za Láskavu nenahraditeľnú starostlivosť korú mi poskytuješ len Ty Môj Láskavy Bože .Láskavy Môj Bože liečivka ktoré mi poskytuješ a liečiš môj telesný domček sú úžastne zázračne a okamžite zaberajúce ,každá liečba ma veľmi posilní .Keď lieči Ten Najvzácnejši lekár z Božej Náruče Nenahraditeľnej pre môj život tak len Láskou ,úctou a hlbokou pokorou vďačne Veľké Ďakujem Láskavemu Pánu Bohu že vôbec si to zaslúžim ja tak hriešna duša .Milujem Ťa Láskavy Môj Bože a za Tvoju najvzácnejšiu starostlivosť každým dňom ďakovať budem .Veľmi pekne ĎAKUJEM Láskavy Môj Bože do Tvojej Najvzácnejšiej Náruče za Milovanú p.Lauru ktorú tak veľmi miluješ najviac na tejto zemi .Veľmi pekne prosím o ochranu jej duše a jej manžela za ich obetavosť a pomoc ktorú poskytujú na tejto zemi.Veľmi pekne ďakujem Láskavy Môj Bože za ich najvzácnejšie duše na tejto zemi ktoré si mi dal na pomoc kráčať správne do Božej Náruče .S pozdravom a láskou. Júlia