Vďaka ti Otče Bože za zdravie, ktoré nám dávaš, že nás liečiš a uzdravuješ.

03.06.2018 22:13

 1. Poďakovanie Bohu a pani Laurike za pomoc v živote.
  Júlia Š. | 15.08.2018
  Mam iba 31 rokov ale ťažký život za sebou. Otecko môj nebeský, chcem sa ti poďakovať za tvoju pomoc. Ze som nezlyhala, že som našla cestu k tebe. Odpusť mi všetky moje zlyhania, prehrešky, ubližovania. Som nesmierne šťastnou dušou. Obrátila som sa na p. Lauriku s prosbou o pomoc. Bála som sa či tvoja pomoc príde. Či dostanem Božiu pomoc. A dostala som od teba Bože tvoju Božiu pomoc na kliatbu mojej duše. Prekliali ma moji exsvokrovci. Modlím sa každý deň aby som nezlyhala a aby si ma ochraňoval. A ty to robíš s láskou. Veľmi ta ľúbim a nesmierne vážim. Začala som robiť obrady na odklinanie a diabol sa nevzdáva. Bojuje. Ale ja tiež. A viem, že s Bohom v srdci to zvládnem. Nedám sa. Dejú sa divné veci. Mobil mi z okna doslova skočil pod stôl. Zjavila sa mi obrovská zelená húsenica, ktorá pozerala na mňa čiernymi veľkými očami. A po chvíli zmizla. Televízor začal blikať a zrazu už sa nedá zapnúť. Pani Laurika a pán Vladko mi veľmi pomáhajú. Psychický ma podporujú. Sú to úžasní ľudia. Boh vás ochraňuj. Pravdupovediac bála som sa aj môjho vzťahu s mojim priateľom. Cítila som, že je to dobrý muž, no kliatba na mojej duši spôsobovala zlo a ja som nevedela ci je ten pravý. Modlila som sa každý jeden deň k Bohu aby našu lásku ochraňoval. Pani Laurika mi podala odkaz od Boha, že môj priateľ je pre mňa osudový. Plakala som celý čas ako so mnou volala. Bol to neopísateľný zážitok. Tak krásne slová to boli čo ste mi hovorila pani Laurika. Ďakujem, že vás mám. Ľúbim vás a nesmierne si vás vážim. Môj život je oveľa krajší, pokojnejší, láskavý. Plný lásky, nehy, opatery, porozumenia, radosti, kľudu.... A hlavne s Bohom v srdci. Ďakujem ti otecko nebeský za ochranu, pomoc, lásku, za skvelého priateľa a dcérku. Ľúbim ta a do konca svojho života aj budem. Pani Laurika, chcem sa vám z celého srdiečka poďakovať zato, že ste ma neodmietla. Že ste mi poslala Boží odkaz aj Božiu pomoc na kliatbu mojej duši. Ďakujem vám, že pri mne stojíte celý čas aj s pánom Vladkom. Že mi všetko krásne vysvetľujete. Že ste mi zadarmo povedala aký je vzťah môjho priateľa ku mne. Bol to silný zážitok, počúvať tak nádherne slová. Čisté, jemné, úprimné. Zistila som, že som v minulom živote bola zlá žena a preto som teraz tak trpela. Všetko som pochopila, všetko mi dáva zmysel. Odteraz chcem byť len dobrou dušičkou a len dobre skutky činiť. Ľúbim vás a veľmi cením. Nezlyham a obrady dokončím dokonca. Bojujte za nás všetkých. Za tých, ktorí si to zaslúžia. A tí zlí, nech sa boja. Nech sa boja boha. On všetko vidí. Boh vám žehnaj. Cmuk

 2. Ďakujeme Ti Bože že stále na nás myslíš
  Gabriela a Michal | 05.08.2018
  Ďakujeme Ti Otecko Nebeský, že nám stále pomáhaš. Vieme, že robíme v živote veľa chýb, ale veľmi chceme, aby sme Ťa nesklamali.
  Veľká vďaka za všetky modlitby, Božie rady a recepty, ktoré sa nachádzajú na tejto nádhernej stránke.
  Dnešný deň si nám zas veľmi pomohol, manžel mal cestovať do práce, ale pár kilometrov od domu začal hnačkovať a vracať. Našťastie sa mohol vrátiť späť. Ani si nechcem predstaviť, čo by sa mohlo stať, keď mal sám šoférovať okolo 900 km. Práve pri takýchto momentov si uvedomím nesmiernú Božiu lásku.
  Vám pani Laura a pán Vladimír sa chcem veľmi poďakovať za Vašu prácu, ktorá nám tak veľmi pomáha. Nech Vás Otec Nebeský stále ochraňuje a požehnáva.
  S láskou a úctou Gabriela a Michal

 3. Ďakujem
  Peter N. | 04.08.2018
  Srdečne Ďakujem za odpovede na moje otázky týkajúce sa môjho zamestnania , ktoré mi Náš Milovaný Otecko poskytol cez najvernejšieho posla dobrých správ Pani Lauru a neskutočne dobrého poradcu ktorého by som odporučil naším poslancom Pána Vlada! Pane Bože Ďakujem za usmernenie v živote a odbúranie strachu sa posunúť v živote ďalej! Viem že s Tvojou láskou a pomocou to opäť všetko raz zvládneme! Kde je práca, sú aj koláče, ale obezita nie je zdravá tak všetko len smierou!:-) Srdečná vďaka za všetko a prosím Ťa Pane Bože ochraňuj nás aj naďalej! Ľudia a Vás pekne prosím nezabúdajme ĎAKOVAŤ Pánu Bohu za lásku a vieru, nič nás to nestojí! Ak máte čas prosiť o pomoc, tak si prosím Vás nájdite čas aj veľmi pekne poďakovať! Pane Bože Veľmi Pekne Ďakujem za všetko! S úctou a láskou Peter s rodinou!

 4. Vďačnosť Láskavemu Pánu Bohu za požehnanú úrodu broskýň.
  Júlia L. | 03.08.2018
  Láskavy Môj Bože veľmi pekne láskou a nekonečnou vďačnostou z mojej duše ďakujem za uzdravenie stromu broskyne a úžastnu úrodu ktorú si na broskyni požehnal a všetky krásne dozreli vôbec nepadali a ani vtáčiky ani jednu zobáčikmi nenačali .Milí priatelia moja broskyňa nie je stará rodila len jeden krát a ostatné roky bola stále chorá lístky tak choré že až padali samé na zem nepomáhalo žiadne ošetrenie tak že ju vyrežem a nasadím niečo nové.Prišla myšlienka daj stromu šancu ,pomodlila som sa na jeseň pod broskyňou a poprosila Láskaveho Pána Boha o pomoc pre strom Boh je lekár všetkého lieči aj rieši .Na jar strom zmohutnel a ani jeden lístoček chorý tak strom zarodil že nemala som ho ani čím podložiť ,keď boli vetry aj búrky nespadla ani jedna broskyňa Láskavy Náš Otecko Nebeský ochráil všetky plody .Veľmi ma to potešilo a mám veľkú radosť z úrody .Dôverovať len Láskavemu Pánu Bohu Milovať ho a opatrovať si Boha v duši a srdci je jedinečné bez Boha človek je úplne stratený .Ďakujem Ti Láskavy Môj Bože za to že ťa mám že si mi úkázal cestu ktorá je viac ako fantastická .Nekonečne ďakujem za Milú p.Lauru a jej manžela za ich úžastnú pomoc a podporu mojej duši .Láskavy Môj Bože daj Milej p.Laure a jej Vladkovi všetko len to najkrajšie a najvzácnejšie k ich dušiam .Milujem Ťa Láskavy Môj Bože a slúžiť Ti budem verne ,oddane za všetkú pomoc ktorú mi poskytuješ .Buď pochváleny Môj Bože až na veky vekov Amen.

 5. Eva | 01.08.2018
  Dobrý deň,
  som veľmi šťastná a chcem sa Vám zo srdca poďakovať za sprístupnenie tejto krásnej Božej stránky. Ďakujem Ti Otčinku náš, že si mi dal tú možnosť aby som sa mohla oboznamovať s Tvojimi radami a poučeniami.Pani Laura ďakujem Vám aj takto za Vašu obetavú a namáhavú prácu a snahu aby táto Božia stránka bola naplnená radami a odporúčaniami,či poučeniami  potrebnými pre náš život tu na zemi. Ďakujem za všetky rady plné lásky,ktoré nám takto odovzdávate.Ako som už povedala, je to pre mňa česť mať možnosť čítať všetky príspevky na tejto stránke, ktorá dýcha láskou k nášmu Oteckovi  a sľubujem Ti aj takto Pane Bože, že iba Teba budem vyznávať, modliť sa k Tebe, aby som bola hodna Tvojej lásky.Ľúbim Ťa Bože Otče a ešte raz ďakujem.
  Eva H

 6. Vďaka Pánu Bohu, že ma nenechal zmoknúť
  Júlia P. | 27.07.2018
  Chcem sa poďakovať Pánu Bohu, že spustil mohutný dážď až keď som bola v bezpečí. Keď chodím z práce zvyknem čakať 25 minút na prestup na vlakovej stanici. Dnes som využila čas malou prechádzkou. Máličko kvapkalo, ale to mi bolo príjemné nevadilo mi to. Ako som prišla späť na stanicu pod strechu, o minútu sa spustil silný lejak. Ďakujem Ti Pane Bože, že si ma nenechal zmoknúť, potešilo ma, že si to zariadil tak, aby som ostala suchá, a nie mokrá do nitky ako všetci, čo sa dažďu nevyhli. Myslím, že to mám odmenu za to, že sa Ti vždy poďakujem, že som nezmokla. A potom ako som prišla domov, sa spustil taký istý lejak, aj v mojom meste. 5 minút na to ako som bola doma. A tak som si povedala, že sa s tým musím podeliť, lebo toto je pre mňa jednoduchý a pekný príklad, ako to v živote funguje, keď človek verí v lásku a silu Pána Boha.

 7. Ďakujem ti veľmi krásne za pomoc môj drahý a láskavý Bože
  Júlia Š. | 25.07.2018
  Rada by som sa pridala k ostatným priateľom pani Lauriky a poďakovala sa nášmu láskavému a milostivemu Bohu. Už dlhšiu dobu sa mi nedarí v živote. Problémy za problémami a doslova začarovaný kruh. V prvom rade sa chcem ospravedlniť nášmu oteckovi nebeskemu, že som opakovane zlyhala a ubližovala iným. Začala som sa vlastnými slovami modliť aby mi Boh pomohol. V živote som mala problémy s mamou, problémy s exmanzelom, problémy s priateľmi, problémy s prácou, dcérkou, dlhy... No proste smola. Začala som mať depresie, zdravotné problémy. Jedného času ma už život prestal baviť. Môj exmanzel ma psychicky, fyzicky týral. Obmedzoval na slobode. Až jedného dňa som sa začala intenzívnejšie modliť a odísť od manžela. Modlitby k Bohu mi dávali nádej, istotu, pokoj. Samozrejme, že sa to neskončilo. Nezdar v živote pokračoval. Jedného dňa ma Boh nás láskavý nasmeroval na túto stránku ale diabol pokúšal a ja som zlyhala. A zato sa ti otecko môj nebeský hlboko ospravedlňujem. Problémy sa len kopily. Ale napriek tomu som sa nevzdala a Boh mi ukázal opäť túto stránku. Čítam ju už mesiac a musím povedať, že na 1000% sa cítim lepšie. Kludnejsie, zdravšie. Cítim veľkú silu v týchto krásnych modlitbách. Ďakujem veľmi krásne za každodennú pomoc a ochranu od nášho otecka. Ďakujem aj pani Laurike a jej Vladkovi, že mi pomôžu s Bozou pomocou. Boh mi odkázal, že mojej dusicke pomôže. A ja si to nesmierne vážim a cením a budem milovať Boha nášho až do konca svojho. Neskôr vám napíšem ako mi Boh pomohol. Ľúbim vás p. Laura a ešte raz ďakujem.

 8. Vďaka za prístup na stránku a prácu
  Júlia P. | 23.07.2018
  Ďakujem Ti Pane Bože, že mám ponechaný prístup na stránku. Veľmi si to vážim a prosím pomáhaj mi napraviť moje chyby, lebo sa pred Tebou za ne hanbím. Bez Teba si môj život neviem predstaviť.
  Mala som stres cez víkend, lebo som úplne nedokončila moju prácu, ktorú som mala odovzdať. Tak som sa včera večer odovzdala do Tvojich rúk a verila, že šéf príde ráno neskôr a ja to stihnem dokončiť a presne tak aj bolo.
  Ďakujem Ti moc za prácu a že to všetko vychádza aj čo sa týka komunikácie so šéfom a kolegami.
  Pozdravujem aj pani Lauru s pánom manželom a prajem im veľa lásky zdravia.

 9. Ďakujem Otecko
  Renata R. | 23.07.2018
  Láskavý a milovaný Otecko v prvom rade veľké Ďakujem za to že môžem čítať túto božiu stránku plnú krásnych modlitbičiek a poučných pre nás nenahraditeľných liečivých receptov . Ja viem čo je od teba je jedinečné a plné lásky k nám všetkým . Pomohol si tak veľa krát a ja ti sľubujem a viem že to ten rohatý číta aby mi to nedovolil ale vždy budem bojovať za teba za Lauru a za všetkých aby tento svet nebol len zemou ale zemou lásky a dobrej vôli človeka ľúbim ťa a ďakujem za všetko.

 10. Poďakovanie
  Zuzana s rodinou | 22.07.2018
  Otecko Nebeský ďakujem nesmierne, že môžeme naďalej využívať Tvoju Božiu stránku . Ďakujeme za Tvoju lásku, ktorou nás obdarúvaš. Veľmi Ťa ľùbime a ďakujeme za našu Lauriku a Vladka .

 11. Poďakovanie
  Marek R. | 22.07.2018
  Chcem sa aj ja poďakovať LÁSKAVÉMU PÁNU BOHU za ponechanie prístupu a možnosť využívať neoceniteľné rady nielen pre naše životy a zdravie, ale aj pre naše duše. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladimír za vašu námahu a obetu. Z úctou a pokorou Marek R.

 12. Veľké ďakujem za Božiu lásku
  Gabriela | 19.07.2018
  Pekný večer.
  So slzami v očiach a s veľkým dojatím som prijala správu, že máme od Boha sprístupnenú Božiu stránku. Uvedomujem si, že Boh je nekonečne láskavý a keď prosíme a zo srdca ľutujeme svoju nedôveru v Božie odkazy tak Boh nám odpustí.
  Ďakujem Bohu za informácie, ktoré by som sa nikdy nedozvedela, že zlá duša aj po smrti môže útočiť a zničiť rodinu.
  Verím, že Boh našu rodinu stále ochraňuje a nám stále pomáha.
  Vám pani Laura veľké Ďakujem za silu bojovať proti zlu a za ochotu stále pomáhať. Vášmu manželovi veľké Ďakujem za trpezlivosť pri vysvetľovaní Božích odkazov.
  S láskou a úctou Gabriela a michal

 13. Veľké ďakujem
  Simona | 19.07.2018
  Môj drahý Bože,
  Chcem sa zo srdca poďakovať za sprístupnenie tejto cennej stránky,velmi si to vážím.Aj keď som človek omylný a robím chyby.Bola som si vedomá toho že nemusim dostat pristup a bolo mi aj smutno.Človek jednoducho bez tejto stránky cíti prázdnotu ako keby mu nieco chýbalo.Ďakujem ti Bože za každú liečebnú radu,pomoc,za všetko čo pre mna a mojich blízkych robíš.Dakujem za pani Lauru a jej obetavost.
  Milujem ťa

 14. VEĽKÁ VĎAKA
  Iva | 19.07.2018
  Ďakujeme Ti Otče Bože láskavý, za prístup na celú Božiu stránku. Sme veľmi šťastní a vďační, že sa môžeme modliť Božie modlitby, ktoré nám veľmi pomáhajú a uľahčujú nám život. Ďakujeme za všetky Božie rady a receptúry, ktoré sa snažíme napĺňať. Otče Bože láskavý, Ty si naším najlepším lekárom, vďaka Ti za zdravie, za silu a za Božiu ochranu. Veľmi Ťa ľúbime a prosíme Ťa, odpusť nám všetky naše hriechy a veď nás stále len tou správnou cestou nášho života. Ďakujeme Vám pani Laura za prístup na celú Božiu stránku . Pozdravujeme Vás aj Vášho manžela Vladka. S láskou Iva a syn.

 15. Nekonečná vďaka ❤️
  Jana | 19.07.2018
  Drahý milovaný Bože. Ďakujem ti z celého srdca za schválenie a prístupu na Božiu stránku.Vypľňala som formulár v strachu a s rešpektom,ale snáď každý jeden z nás má obavu,či si to od teba Bože zasluhujeme.Mám obrovskú radosť a tečú mi slzy od radosti.Viem,že som schybyla,ale svoju chybu si plne uvedomila a úprimne ľutujem všetky svoje zlyhania.A ja ti Boh môj veľmi ďakujem za každý varovný prst za každý trest za každé napomenutie.Len tak mám možnosť sa zmeniť,naprávať a stať lepším človekom.A ty drahý Bože nám zase dokážeš odpúšťať.Ďakujem Boh môj za všetko vo svojom živote.Za všetku pomoc a starostlivosť a za tvoju ochrannú náruč.Chcem len s tebou kráčať týmto životom.Ďakujem nekonečne a za všetko. Milujem ťa Bože
  ❤️❤️❤️ Ďakujem aj Vám drahá Laura za túto Božiu stránku za tento vzácny klenot,ktorý pre nás pracne s láskou vytvárate.Ľúbim Vás a vážim si Vás.❤️❤️ S láskou Jana

 16. Vrelá vďaka ❤️
  Daniela | 19.07.2018
  Zo srdca ďakujem drahá Laura a samozrejme milovanému Bohu za sprístupnenie Božej stránky..aj ja som sa zľakla, čo sa stalo a človek ostane úplne vykoľajený, lebo zrazu si nevie poradiť ako bez tejto stránky ďalej žiť. Ďakujem Otecko milovaný za Tvoju pomoc pre mňa a celú moju rodinu..Vážim si len Teba jediného a milujem Ťa celým srdcom. Laura a Vladko, opatrujte sa a veľmi si vás oboch vážim..

 17. Ďakujeme
  Vasil | 19.07.2018
  Veľmi pekne Vám ďakujem milá pani Laura za sprístupnenie celej stránky. Keď ste ju včera zablokovala, som sa zlakol. Už si nevieme aj s rodinou predstaviť svoj život bez tejto Božej stránky. Posledné roky nám veľmi pomáhala keď sme mali zdravotné alebo aj iné životné problémy. Namiesto návštevy lekára sme navštívili túto Vašu Božiu stránku a vždy sme našli keď sme zapátrali v histórii niečo na náš problém.Ešte raz veľmi pekne ďakujem za seba aj celú svoju rodinu. Veľmi účinné sú modlitby k pánu Bohu na Vašej stránke, vždy nám pomohli, rovnako ako aj liečebné kúry. Boh Vám žehnaj a ochraňuj Vás!

 18. „Pán Boh pametľivý a nenahľivy!
  Peter N. | 19.07.2018
  Z celého srdca Ďakujeme za sprístupnenie Božej stránky , kde nás Pán Boh učí byť lepšími ľuďmi , odovzdáva nám najcennejšie rady a recepty ako byť zdravý a v prípade príchodu blížiaceho sa nebezpečenstva varovanie! Od kedy navštevujeme stránku nepoznáme v rodine antibiotika a podobné „sračky“ ktoré do nás ustavične iba pri soplíku tlačili lekári! Modlitby a recepty sú fakt zázračné! Pane Bože , Pani Laura a Pán Vlado veľmi pekne Ďakujem za všetko čo pre nás robíte a Pán Boh nech Vám dáva silu aj naďalej pokračovať v tom čo robíte len je škoda , že sa nájdu ľudia ktorý sa Vám to snažia strpčovať a hádzať polena pod nohy! Ale tých si nevšímajte , veď Náš Milovaný Otecko sa aj o nich skôr či neskôr postará! U nás sa nenadarmo vraví , že „Pán Boh pametľivý a ne na hľivy!“ Ďakujeme za všetko Pán Boh nám pomáhaj , s láskou a úctou Peter s rodinou!

 19. Poďakovanie za pomoc
  Margita | 17.07.2018
  Drahý Bože ďakujem Ti za cvik, ktorý si mi poslal na bolesť za lopatkou. cvik je nenáročný na silu a čas a je zázračný hneď po odcvičení 2x som pocítila úľavu priam zázračne. Opäť pre mňa obrovská pomoc pre moju existenciu. Ďakujem aj za ďalšie rady a pomoc.Prosím daj mi silu, aby som zvládla k spokojnosti všetky ťažké skúšky života. Usmerňuj prosím myšlienky, slová i skutky moje a mojej rodiny. Milujem Ťa Boh môj a ďakujem Ti za všetko.
  Pozdravujem Vás pani Laura, Vladko nech Vám Boh žehná.
  S láskou, vďakou a pokorou Margita

 20. ĎAKUJEM MILOVANÝ OTECKO ZA LIEČBU
  Peter N. | 16.07.2018
  Milovaný Náš Otecko , veľmi pekne Ďakujem za liečbu a silu pri napĺňaní celej liečebnej kúri na môj zdravotný problém spôsobený krvným zápalom!Začiatky boli ťažké , ale s Tvojou silou a vierou v Teba a neskutočne cennými radami pani Laury a pána Vlada sme celý proces 6 mesačnej kúri dnes dotiahli do víťazného konca!Veľmi pekne Ďakujem za všetko čo pre nás hriešnikov robíte a ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEME! S Láskou a úctou Peter s rodinou!

 21. Srdečné poďakovanie Pánu Bohu a Laure
  Margita | 16.07.2018
  Z celého srdca ďakujem Tebe Jediný Boh za odpoveď ktorú som dostala od Teba, za usmernenie a vysvetlenie danej záležitosti, ďakujem že mne a mojej rodine žehnáš a usmerňuješ v podnikaní. ani neviem nájsť slová vďaky, ktoré by vyjadrili moju vďačnosť. Milujem Ťa Pane Bože a vždy budem, Prosím neopusť mňa ani moju rodinu, prosím ochraňuj mňa a moju rodinu od každého nebezpečenstva aj pani Lauru a jej Vladka. Vám pani Laura chcem povedať, že si Vás veľmi vážim, ďakujem Vám za Vašu ochotu, vynaloženú silu a za všetku podporu, ktorú ste mi spolu s Vašim manželom poskytli.Boh Vám žehnaj na každom kroku. S láskou, vďakou a pokorou Margita

 22. Najsilnejší a najlepší elixír pre život je náš Jediný BOH
  Margita | 10.07.2018
  Drahý Bože ďakujem Ti za a pomoc za silu ktorú mi dopĺňaš, aby som zvládla všetko v mojom živote. Ďakujem Ti za pani Lauru, za to že stojíš pri mne, ochraňuješ mňa a moju rodinu. Pane Bože TY si najsilnejší a najlepší elixír života, všetko riadiš tak ako je to pre nás najlepšie, i keď mnohokrát sa človek v myšlienkach pýta prečo je to tak.
  Ďakujem za Božiu stránku, ktorá mi dodáva silu a pomáha mi zvládnuť prekážky a trápenie v živote. Pane Bože milujem ŤA a verím len TEBE JEDINÝ môj BOH. STVORITEĽ i TEŠITEĽ.
  Pane Bože prosím o odpustenie za moje schybenia. Prosím o požehnanie a ochranu od každého nebezpečenstva pre mňa a moju rodinu a pre pani Lauru a jej manžela. Bez nich by sme boli stratení a v tme, ktorá by nás zadusila.
  Pozdravujem Vás pani Laura, vážim si Vás, a vyprosujem požehnanie
  S láskou,vďakou a pokorou Margita

 23. Veľká vďaka Pánu Bohu za prácu na leto
  Júlia P. | 07.07.2018
  Chcem sa poďakovať Pánu Bohu aj takto verejne, že ma zobrali na praktikum na leto. V mojej oblasti je to skôr výnimka, ťažko ho dostať. Určitú dobu to vyzeralo dokonca tak, že ma tam zamestnajú na polovičný úväzok. No necítila som v sebe istotu. To by bolo až moc dokonalé, preto som rada, že to vyšlo aspoň tak ako to vyšlo, konečne sa môžem posunúť v živote ďalej. Síce za menej paniažkov, ale nejaké dostanem a to mi tiež uľahčí život. A hlavne nazbieram nové užitočné skúsenosti. Ak sa niečo pokazilo, tak si za to môžem sama.
  Mala som v sebe veľa neistoty a strachu, asi aj pozostatok stresu, čakal ma pohovor, ktorý som vďaka Bohu včera úspešne zvládla. Modlila som sa modlitby a odovzdala som sa Bohu, vlastne som Ho prosila, nech mi pomôže, lebo sama som nevládala, zbaviť sa všetkých tých zlých pocitov vo mne.
  A to ako som sa celé dni zle cítila sa pri kráčaní smerom do firmy zrazu vytratilo. Cítila som sa úplne v pohode a sama sebou. Ďakujem Pane Bože, vedela som, že mi takto pomôžeš. Je mi ľúto Pane Bože, že som sa odovzdala do Tvojich rúk, až keď mi prihára za pätami. Tak ako Ťa prosím v životne dôležitých situáciách, aby si mi pomohol, tak ako sa na Teba spolieham, by som sa mala stále.
  Otecko Bože, chcem s Tebou prežívať všetky radosti aj starosti, plne Ti dôverujem a odovzdávam sa do Tvojich rúk. Nech sa stane Tvoja Božia vôľa a nech som Ti aj na radosť, nie len na starosť. Si moje všetko, prosím odpusť mi moje spochybenia a pochybenia a pomôž mi sa polepšiť.

 24. Nekonečne ďakujem láskavému Pánu Bohu za pomoc
  Gitka | 03.07.2018
  Najdrahší môj Bože, chcem sa Ti vrúcne poďakovať za liečbu na moje kožné poranenia a bolesti tela, ktorú si mi poslal Tvojou láskavosťou a dobrotivosťou cez duševný príjem drahej pani Laury. Príčinou týchto kožných zranení je oslabenosť vo výžive mojej krvi. Ukončila som prvý mesiac liečby, všetky kožné poranenia sú preč a to mám liečbu na dobu 3 mesiace. Otče Bože Ty si ten najlepší lekár celého vesmíru a na celom svete. Som si istá na 100% že žiadný pozemský lekár by nezistil príčinu mojich kožných zranení. To vieš a poznáš len Ty jediný pravý Boh a môj milovaný všemocný Stvoriteľ, ktorý mi život dal ako Boží dar. Len Tebe jedinému Oteckovi nebeskému verím a dôverujem a vždy budem. Posielam Ti do nebíčka k Tvojej milostivej Božej tvári nekonečne ĎAKUJEM za pomoc a starostlivosť o mňa. Ľúbim Ťa Bože a duša moja celý svoj pozemský život až do jeho konca len Teba jediného chváliť, velebiť, oslavovať, uctievať a milovať bude. Prosím Ťa láskavý môj Bože o Tvoju Božiu ochranu a pomoc pre pani Lauru a jej manžela Vladka. S láskou Gitka

 25. Poďakovanie
  Veronika | 03.07.2018
  Pane Bože, ďakujem za Tvoju pomoc - za požehnanie obradov na zrušenie kliatby. Ďakujem Ti, že si mi pomoc poslal aj napriek mojím chybám. Každý deň cítim na svojom živote, že mi pomáhaš. Budem sa snažiť robiť všetko pre to aby som ťa nesklamala.
  Ďakujem pani Laura za Váš čas a námahu vynaloženú na prijatie pomoci.

 26. Vydarená svadba
  Renata R. | 02.07.2018
  Milovaný Bože chcela by som Ti poďakovať za svadbu mojej dcéry, ktorá sa podarila na jednotku . Celý deň v piatok 29.6. dosť fúkal vietor a bolo zamračené stále som mala pocit ako keby malo pršať okolo 5 po obede začal obrad prestalo fúkať a keď sme si všetci posadali na obrad /samozrejme nebol v kostole čo som sa potešila / začalo svietiť slniečko a ja som Ti poďakovala viem že si ma počul a pohladil za tento tvoj zázrak ďakujem za seba a za moju dcéru , ktorá si to nesmierne užívala bolo tam veľa lásky a potešenie . Ľúbim ťa milovaný Bože a vždy budem Ďakujem.

 27. Božia ochrana nad nami
  Peter K. | 30.06.2018
  Bože otecko ,chcel by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za ochrannú ruku Tvoju všemocnú Božiu,ktorú nadomnou držíš.Minulú nedeľu som bol na bicykli v lese tak ako obyčajne, ale mal som zlú predtuchu a cítil som, že si mám dávať väčší pozor.úplne som cítil že spadnem, ako by som to videl. Všetko bolo v poriadku aj som si dával pozor,už bol večer a nikde nikto, ale išiel som asi trochu rýchlejšie ,v polovici zjazdovej dráhy, kedy som sa vyhýbal stromu naraz len tma ani som necítil ako som dopadol, nič, len som po pár sekundách cítil ako sa válam a prevraciam cez kamene a pocítil som ako na mňa spadlo aj moje bicyklo, cítil som aj údery do hlavy od kameňou vo výmole do ktorého som spadol aj od tažkého bicykla ktoré na mňa v rýchlosti dopadlo .Dôvodom bolo že som rúčkami zachytil kôru stromu. Prvé čo som spravil bolo že hneď som pozeral čo mám zlomené a hlavne v ako stave mám hlavu s ktorej som len trochu krvácal a bolela ma ľavá klúčna kosť od nárazu inak len škrabance .Bože, len Tebe môžem ďakovať, že nemám nič zlomené a že mám celú hlavu a že vôbec žijem, že tento naozaj hrozivý a dlhý pád som prežil len s ľahkými zraneniami a to som nemal ani helmu.Bolo to pre mňa určite veľké ponaučenie . Bože ocko odpusť mi, lebo viem ako som mohol skončiť.Veľmi ma to mrzí
  Tak isto včera v práci som bol na provizórnom lešení s polistirénu a dorábal som strop, ale s pevnej podlahy som zle stúpil na tento polistirén, respektíve skočil a ten sa prelomil a ja som spadol medzy betónovú terasu a lešenie, ani nechápem ako som tak mohol spadnúť a vyhnúť sa hlavou betónu a lešeniu ,lebo som padal dolu hlavou .Kolega ktorý to všetko videl nechápal ako som sa dokázal tak dokonale vykrútiť a doslovne spraviť premet vo vzduchu a tak dobre dopadnúť až na zem a vážne si neublížil. Ja som ani nevnímal tento pád, len som čakal že spadnem na betón hlavou a je po mne, no Bože otecko Ty si ma zase zachránil a Tvojou všemocnou mocou si zariadil aby sa mi nič nestalo a jediné čo ma bolelo bol prvý bok ktorým som spadol na terasu a odrazil sa až na zem.Bože tatinko môj ,viem že v obidvoch prípadoch si stál pri mne aj s mojím anjelikom strážnym a ochránil si ma,milujem Ťa Bože láskavý a dobrotivý a ďakujem za krásne ochranné modlitby na Tvojej krásnej Božej stránke, lebo viem že ich počúvaš a ochraňuješ nás svojou láskou, aby sa nám nič zlého nestalo. Bože ocko ďakujem Ti za všetku Tvoju ochranu v mojom živote a za záchranu môjho života, už ani neviem koľko krát, lebo Ty si Boh všemocný a dobrotivý a len Ty Bože nás ochraňuješ od všetkého trápenia a nešťastia ak si to zaslúžime.Bože ocko milujem Ťa a odpusť mi prosím že som tak riskoval.

 28. Zasa sople
  Zuzana s rodinou | 29.06.2018
  Otecko môj chcem Ti zas a znova dookola poďakovať za nesmierne účinky modlitby proti upchatemu nosu. Keby niet tejto modlitby tak by sme celé noci nespali a musela by som dookola utierať nos synovi , čo by aj tak nepomohlo a vôbec by sa nevyspal len by kašlal a mrnčal celé noci. No účinnosť tejto modlitby je okamžitá a po pár odrieknutí spokojne spal až do rána. Ďakujem srdečne.

 29. Veľká vďaka Pánu Bohu láskavému za úspešné zvládanie štúdia
  Júlia P. | 29.06.2018
  Ďakujem Pane Bože nebeský, za veľmi úspešne zvládnutý rok na Univerzite. Všetky skúšky, na ktoré som nastúpila som zvládla. Vždy si mi to pomohol tak zadeliť, aby to vyšlo. Dal si mi intuíciu, na ktorý termín sa mám prihlásiť. Keď som to nevedela pochopiť sama, poslal si mi spolužiaka, ktorý mi látku vysvetlil. Alebo som sa dostala k testu z minulých rokov, z minulých termínov, na ktoré iní nemali prístup. Keď si to teraz tak zhrniem, tak je to dokopy veľa malých zázrakov, ktoré tvoria veľký úspech. A za ten vďačím Tebe Pane Bože. Aj za to, že sa dokážem pri skúškach tak dobre sústrediť, že dám to najlepšie zo mňa, všetko, čo viem, aj to o čom neviem, že viem, chybu si všimnem, opravím. Presne ako stojí v modlitbe pre tých, ktorí chcú dostať svoje štúdium úspešnosťou zakončené. Túto sa s dôverou modlím pred každou skúškou. Milujem Ťa Pane Bože, odpusť mi moje chyby, zlyhania, pomôž mi ich napraviť a veď ma naďalej po ceste, ktorú si mi pripravil. Na nej som najšťastnejšia. Niekedy je krásna, niekedy ťažšia, ale hlavne je to moja cesta. Ďakujem.

 30. Ďakujem ti veľmi krásne za pomoc môj drahý a láskavý Bože
  Júlia Š. | 28.06.2018
  Ďakujem ti veľmi pekne láskavý a dobrotivy Bože za tvoju ochranu a pomoc počas môjho života. Za zvládnutie tých najťažších problémov. Že som nezbludila a našla silu vstať a bojovať. Milujem ťa Bože a viem, že ma nikdy neopustiš a budeš naďalej ochraňovať a pomáhať lebo som tvoje Božie dieťa.

 31. Vďaka
  renáta | 27.06.2018
  Drahý Bože, ďakujem Ti za každodennú pomoc a ochranu, za to, že ma vedieš bezpečnou cestou a riadiš aj zdanlivo maličkosti tak, aby som sa vyhla ťažkostiam. Denne si uvedomujem, že iba Tvojim láskavým riadením sa dejú veci hladko. A ak som aj smutná, či bezradná, pomôžeš mi prekonať to. Zo srdca Ti ďakujem, že si vypočul moju prosbu a poslal si nám slušného kupca na auto, ktoré sa nám podarilo pomerne rýchlo a dobre predať. Ďakujem Ti za prácu, ktorá ma baví a prosím Drahý Bože o ochranu a milosrdnosť pre moju rodinu. Drahý Bože, požehnaj pani Laure a Vladimírovi pokojný život.

 32. Ďakujem Ti Bože
  Erika Ďugelová | 25.06.2018
  Chcem sa Ti láskavý Bože poďakovať za liečbu na môj chrbát.Mala som posunutý stavec a mala som silné bolesti v nohe spojené s krčmi.Nedokázala som sedieť na stoličke ani 2 minúty.Bolesti prešli.Ďakujem za túto liečbu.Viem že týmito ochoreniami trpí veľmi veľa ľudí v tejto dobe.Som vďačná a presvedčená,že takéto posuny stavcov a platničiek sa kôli bolestiam operujú .A ja som to dokázala s Tvojou pomocou cvikmi,ktoré si mi poslal cez pani Lauru.Všetkým ktorý ,navštívite túto Božiu stránku,vložte do nej dôveru,lebo tu Vám pan Boh pomôže ak si to zaslúžime.Ešte raz sa Ti Bože za všetko ďakujem.

 33. Vďačnosť Pánu Bohu za pomoc pri záverečných skúškach
  Julia.L | 21.06.2018
  Láskavy Môj Bože veľmi pekne z celého srdiečka úprimne Veľké Ďakujem za Tvoju Láskavu pomoc pri zvládnutí skúšok ,za pomoc k mojej veľmi hriešnej duši za pokoj ktorým si ma sprevádzal po celý čas skúšok ,za otázky ktoré si mi posunul do mojej ruky .Nekonečne Veľké Vďačne z celého srdiečka ĎAKUJEM len do Tvojej Božej Náruče .Som štastná že ťa mám bez Tvojej pomoci nič na tejto zemi nedokážem .Ukazuješ mi to každým čo len začatým dňom môjho života .Milujem Ťa Láskavy Môj Bože a každým dňom ďakovať len Tebe Bohu Môjmu budem a uctievať len teba si budem .S pozdravom.

 34. Vďačnosť Pánu Bohu za liečbu Jarnej očistnej kúry
  Julia.L | 13.06.2018
  Láskavy Môj Bože Veľmi pekne Ti chcem poďakovať za liečbu jarnej očistnej kury ..ricín ,kardamon .Vďačne Ti láskou z môjho srda veľmi pekne ďakujem že som to ešte stihla do letného slnovratu .Láskou z hlbín mojej duše a z celého srdiečka Ďakujem len Tebe Môj Láskavy Bože za tú najvzácnejšiu starostlivosť ktorá sa mi dostáva z nenahraditeľnej láskavej Božej Nárúče.Milujem Ťa Láskavý Môj najstarostlivejší Bože .Veľmi pekne Láskou ĎAKUJEM Bože Láskavý za milovanú tvoju Lauru ktorá tak veľmi starostlivo ,pedantne láskou vkladá pre naše duše všetky liečivé božie receptúrky .Z celého srdiečka láskou veľmi pekne ďakujem Tebe Bože za dušu Láskavej p.Laury je mojím vzorom ,príkladom najvzácnejším učiteľom môjho života .Nesmierne si ju vážim aj jej obetavého manžela.Láskou z mojej duše veľmi pekne vďačne ďakujem za najvzácnejšie duše tohto sveta ktoré ma vedú po Božej ceste .Milujem Ťa Môj Láskavy Bože .Milujem Božich ľudí .

 35. Ďakujem za lásku Božiu
  Renata R. | 13.06.2018
  Milovaný Otče láska moja Ďakujem za tvoju silu ktorou ma obdaruvavaš. Ďakujem za bolesť a pokoj v mojej duši a za to že ma ochraňuješ svojou silou lásky. Ďakujem za všetky krásne modlitby a za našu Lauru proroka , ktorá nám pomáha v našich bolestiach a starostiach. Každá moja bolesť je súčasťou môjho života hoci si to niekedy neuvedomujem že to nieje trest alebo dôsledok môjho konania. Ale Ty prídeš a poláskaš Ti prídeš a pohladíš . Cítiť tvoju lásku je pre mňa to najdôležitejšie . Neviem si predstaviť že by som sa večer nepomodlila . Tvojimi modlitbami môže človek prežiť tie najkrajšie chvíle pokoja a lásky . Ďakujem p. Laura že môžem len vďaka Vám pocítiť tieto chvíle a lásky a pokoja tento zdroj energie som veľmi šťastná aj keď ma trápia veci okolo nás ale prosím s Tebou milovaný Otecko všetko zvládnem na 1000%. Ďakujem milovaný Bože za všetky kúry ozdravné a tvoju pomoc posielanú keď bolo treba . Otecko milovaný budem ťa ctiť a milovať a navždy ďakovať. Amen

 36. Ďakujem Ti Bože za tvoju opateru
  Valéria | 12.06.2018
  Láskavý Bože, zo srdca ti ďakujem za tvoje liečivky za magnézium a za rícinový olej s kardamónom aj keď ricim bol náročný užívať ráno ale v tvojom božom pohľade som to zvládla. Ďakujem Ti veľmi za tieto liečivka aj za všetky ostatné po ktorých sa cítim fantasticky. Milovaný Bože ďakujem za denno dennú pomoc počas dní v práci aj počas víkendov. Teraz momentálne som šťastná lebo opäť som si uvedomila ako na tomto svete nie je podstatný materiál ale to čo cítime a ako robí vo svojom vnútri a ja ti vďačím za to že som si to uvedomila lebo láska a Ty je to najpodstatnejšie a všetko ostatné je len časť na tejto zemi ktorá dotvára naše okolie. Ďakujem veľmi, že mám okolo seba rôznych ľudí a uvedomovať si o čom je život a že Ty mi Bože chýbaš a viem, že málo pre Teba robím. Uvedomujem si to ale tebe vďačím za trpezlivosť k mojej neposlužnej duši a prosím Ťa o odpustenie a pokračovanie po tvojej krásne a LÁSKY PLNEJ CESTE.Ďakuje m veľmi ďakujem, že ma držíš Otecko na uzde a nepúšťaš ma. Ľubkam Ťa veľmi a ďakujem za zdravie, šťastie, lásku a rodinu veľká Ti vďaka.

 37. Drahocenne liečebné kúry
  Zuzana a Mario | 12.06.2018
  Láskavý Otecko chceme sa Ti nesmierne poďakovať za Tvoje kúry ktoré nám prostredníctvom našej Laury posielaš. Neskutočný štartér s hroznovým cukrom nám pomohol prekonať jarnù únavu a jarná kúra nám prečistila naše lymfy a telá. Teraz ideme na klinčekovú kúru a verím , že veľmi pomôže našmu organizmu. Ďakujem Otecko , že sa tak o nás staráš a požehnal si nám neskutočne veľa čerešní a aj malín tak dopujeme svoje telá. Nesmierne Ťa milujeme a ďakujeme , že Ťa máme a poznáme. Vyprosujeme u Teba ochranu pre našu Lauru a Vladka.

 38. Kúpa auta
  Helena Š. | 10.06.2018
  Ďakujem ti Bože,za auto, ktoré sme kúpili.Ked sme šli s priateľom kúpiť auto, vždy som ťa poprosila,aby si mi dal znamenie,či ho máme kúpiť a keď by bolo zlé,aby sme ho nekúpili.Znamenia si dal napríklad hneď,ako som sadla do vlaku a sedadlo na ktorom som sedela malo číslo 66,alebo intuitívne zlý pocit pri jazde, zlý pocit z predávajúceho,alebo povedali to čo nechceli, samé znamenia boli fakt všade a to nehovorím o cene, ktorú pýtali za ojazdené auto.Nakoniec prišlo auto,v dobrom technickom stave, výbave,cena o tisíc euro menšia a predbehli aj ďalšieho kupujúceho,nech nám odpustí,ale keby mal tvoju pomoc pri sebe ako my,tak sa mohol voziť on.Ďakujem za všetko,že mi nedáš zahynúť a pošleš pomoc ,keď si neviem dať rady, že odľahčiš duši a tvoju pomoc cítim na každom kroku,aj keď nie všetko robím ,akoby som mala,s Tebou nie som sama a rozumieš mi bez slov,odkedy ťa mám a rozumiem životu,ide sa mi ťažko,ale viem prečo tomu tak je a viem,že musim a idem...

 39. Vďaka Ti Bože otecko náš nebeský
  Peter K. | 09.06.2018
  Bože otecko môj jediný,chcel by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za Tvoju láskavú pomoc pre moje problémy s trávením,ktoré ma dlhšiu dobu trápili a tiež by som sa Ti chcel poďakovať za doplnenie tejto liečby a vysvetlenie a radu pre moju dušu, aby sa viac netrápila a nevracal som sa do minulosti, za čo sa Ti Bože otecko s celého srdca ospravedlňujem a ľutujem že som takto uvažoval a rozmýšľal keď len ty jediný Bože si mi zachránil život a ochraňuješ ma stále a vždy pri mne stojíš.Bože môj veľmi ľutujem že som Ťa hneď nepočúvol a ani neviem na čo som čakal že sa niečo zmení ale Ty Bože otecko máš ako vždy jediný pravdu o čom som sa presvedčil na vlastnej koži svojím trápením a týmito zdravotnými problémami a preto Bože Ťa s celého srdca milujem a ďakujem Ti že si mi doslovne zachránil život a stále mi odovzdávaš pomoc cez Tvoje božie dieťa našu drahú pani Lauru a ukazuješ mi tú jedinú správnu cestu po ktorej mám ísť za šťastím ,zdravím a za Tebou Bože môj.Bože otecko veľmi sa Ti chcem poďakovať za pani Lauru aj pána Vladimíra ktorý mi s láskou a trpezlivosťou všetko podrobne vysvetlili a odovzdali ako pomoc od Teba danú.Bože otecko v pokore mojej duše Ťa veľmi prosím aby si žehnal pani Laure aj pánovi Vladimírovi za ich nekonečnú obetu a lásku a odovzdávanie Tvojej láskavej Božej pomoci, veľa lásky .šťastia a veľa zdravia a ochraňoval si ich na každom ich kroku.
  Bože môj len Ty si svetlo v mojom živote a viem že len s Tebou Bože môj všetko zvládnem, ešte raz Ti Bože za všetko ďakujem a nikdy sa Ťa nevzdám svojou dôverou.

 40. Vďaka Pánu Bohu
  Júlia P. | 08.06.2018
  Ahoj Tatíčko nebeský. Mám potrebu sa Ti tu verejne poďakovať za všetko, čo mám. Všetko toto si mi Ty dal z lásky a bez Teba by som nemala nič. Samozrejme, nič nie je vyhrané, nič nie je dokonalé, ale všetko je s Tvojou pomocou zvládnuteľné, lebo mi postupne odoberáš najväčšie trápenia z môjho života a robíš moje dni krajšími. Ty si to najcennejšie, čo mám. O Teba jediného nechcem prísť. Veľmi si želám, nech sa to nikdy nezmení. Ty si zaslúžiš moju úctu a vďaku po celý môj život. Bolo by odo mňa pokrytecké, keby som zabudla na všetko, čo si pre mňa urobil a tvárila sa, že veď mi je dobre mne nič nehrozí. Musím sa priznať, Ty vieš, ale veľmi sa toho bojím, že zabudnem. Nechcem to nikdy dopustiť Otče Bože môj láskavý, nikdy. Každý jeden nádych, každý jeden okamih zažívam len vďaka Tebe. Lebo Ty si ma stvoril a Ty si mi všetko dal. Ty si ma vychoval a ja Tebe slúžiť chcem, lebo si to zaslúžiš. Je toho toľko Bože, čo si pre mňa urobil, že Ti to nikdy nebudem môcť vrátiť. Ale aspoň čo môžem, nech Ti dám.
  Ďakujem Ti za tieto kúry ktoré napĺňam: Studená sprcha tú som v zime vynechala aj keď som nemusela, ale tento návrat k nej je úžasný. Cítim sa skvelo počas aj po, ráno sa na ňu už teším, a hlavne moja imunita badateľne zosilnela. Môjmu zdraviu pomáha aj sóda bikarbóna. Som rada, že opäť zvládam telesne cvičiť Božie liečivé cviky, ktoré ma správne rozhýbu a starajú sa o správnu funkciu mojej telesnej schránky.
  Veľká vďaka Ti patrí aj za to, že sa moje koleno po ťažšom páde uzdravilo, bez doktora, s Tvojou starostlivosťou a modlitbou. Hoci to vyzeralo zle, dlho bolelo, ale hlavne, že nemám žiadne trvalé následky a kosti/chrupavky sú zdravé.
  Bože Otče, ďakujem Ti za pani Lauru a pána Vladka, ktorý mne a mnohým ľuďom odovzdali neraz Tvoju pomoc, ktorý Ti tak verne slúžia. Otče Bože prosím žehnaj im lásku, šťastie, zdravie do každého dňa.
  S láskou Júlia

 41. Sóda bikarbona
  Andrea | 08.06.2018
  Drahý Bože chcem sa ti veľmi poďakovať za tvoju radu o užívaní sódy bikarbony nakoľko som mala predtým problémy so zlatou žilou a stolicou dlho som pociťovala tieto ťažkosti no nenabrala som odvahu ísť s tým k lekárovi nakoľko ma uz v minulosti takýto problém potrápil. Tvoja rada o užívaní sódy bikarbony začala účinkovať hneď! Taky účinok som ani nečakala asi 3 dní ma precistovalo a potom mi odrazu zmizli moje problémy jak keby sibnutim čarovného prutiku. Všetko sa mi dalo do normálu. Pane Bože chcem ti poďakovať za to ze nám prostredníctvom pani Lauri pomáhas. Cítim ze stojíš pri mne a riadis každý môj krok veľmi ta milujem.

 42. Ďakujem Ti Otče nebeský
  Marta P. | 05.06.2018
  Ďakujem drahý Bože,že mám sprístupnenú celu Božiu stránku,ktorá je mojím každodenným spoločníkom,len tu nájdem útechu v mojom trápení.Odpusť mi Pane môj dobrotivý,že som schybila a porušila tvoje prikázania.Trápilo ma to,,že som taká hlúpa a vygumovaná duša chem byť už,len dobrou a hodna tvojej lásky.Vďaka páni Laura za všetko čo pre nás robíte,ktorí navštevujeme túto prekrásnu stránku.Prajem Vám k meninám veľa zdravia,šťastia a Božieho požehnania do ďalších dni vášho života s pánom manželom. Boh Vás ochraňuj.

 43. Vďačnosť Pánu Bohu za Božiu Stránku
  Julia.L | 03.06.2018
  Láskavy Môj Bože Veľmi pekne láskou z môjho srdca úprimne veľké nekonečné ĎAKUJEM za Tvoju Najvzácnejšiu Božiu Stránku pre moju dušu najvzácnejšiu nenahraditeľnú školu na tomto svete..Obrázky ktoré sú vkladané na stránku sú viac ako prekásne sú ako žive v úžastných farbach .Keď otváram stránku neviem sa vinadívať na tak úžastný výber ako obrázkov tak aj prijemných farieb .Keď sa modlievam predstavujem si tie prenádherné obrázky majú svoje čaro .Keď čítam najvzácnejšie písmenka od Láskaveho Pána Boha sprevádzane tak prekrásnymi obrázkami až tak dobre sa to všetko akosi číta .Veľmi pekne Ďakujem Láskavy Môj Bože do Tvojej Božej Náruče za Milovanú p.Lauru ktorú tak nesmierne miluješ najviac na tejto zemi a Tvoje Najvzácnejšie Božie Písmenka vkladá na stránku a stará sa veľmi strarostlivo a pedantne o Najvzacnejšiu stránku sveta .Láskavy Môj Bože veľmi pekne prosím láskou z môjho srdca o najvyšiu Božiu ochranu pre Láskavu ,Milovanú,Obetavú dušu p.Laury a jej manžela .Láskou Veľke Nekonečné ĎAKUJEM do Božej Náruče za všetko čo pre nás Najstarostlivejší Láskavy Boh Robiš .S láskou a úctou Júlia.

 44. Vďačnosť Pánu Bohu za liečbu Magnesium
  Julia.L | 03.06.2018
  Láskavý Môj Milovaný Bože Veľmi pekne Ti chcem láskou z mojej hriešnej duše poďakovať za liečbu magnesium ktorá mi dnes končí .Cítim sa fantasticky ,úžastne a vďačím len Tebe Bože Tvojej Nenahraditeľnej Najvzácnejšiej starostlivosti z Tvojej Najláskavejšiej Bože Náruče o moju veľmi hriešnu dušu .Veľmi pekne ĎAKUJEM za Tvoju Láskavu Náruč Nenahraditeľnú pre moju dušu za Láskavu nenahraditeľnú starostlivosť korú mi poskytuješ len Ty Môj Láskavy Bože .Láskavy Môj Bože liečivka ktoré mi poskytuješ a liečiš môj telesný domček sú úžastne zázračne a okamžite zaberajúce ,každá liečba ma veľmi posilní .Keď lieči Ten Najvzácnejši lekár z Božej Náruče Nenahraditeľnej pre môj život tak len Láskou ,úctou a hlbokou pokorou vďačne Veľké Ďakujem Láskavemu Pánu Bohu že vôbec si to zaslúžim ja tak hriešna duša .Milujem Ťa Láskavy Môj Bože a za Tvoju najvzácnejšiu starostlivosť každým dňom ďakovať budem .Veľmi pekne ĎAKUJEM Láskavy Môj Bože do Tvojej Najvzácnejšiej Náruče za Milovanú p.Lauru ktorú tak veľmi miluješ najviac na tejto zemi .Veľmi pekne prosím o ochranu jej duše a jej manžela za ich obetavosť a pomoc ktorú poskytujú na tejto zemi.Veľmi pekne ďakujem Láskavy Môj Bože za ich najvzácnejšie duše na tejto zemi ktoré si mi dal na pomoc kráčať správne do Božej Náruče .S pozdravom a láskou. Júlia