Váš svet zapredal svojeho Boha výmenou za Kristovu kamennú tvár.

24.03.2018 13:13

Váš svet zapredal svojeho Boha výmenou za Kristovu kamennú tvár.

24.03.2018
To čo ľudstvo ako Božie proroctvo odoslané tomuto svetu cez tvoju dušu získať potrebuje dostalo a to, že Boh je len jeden a Kristus boh žiaden, to je základ pravej viery celého ľudstva. Keď zastavil celý váš svet dôverou postuláty od Boha zapísané v desatoro prikázaniach a kráča v cirkevných bludných učeniach odhodenosťou pravého Boha výmenou za Kristovu kamennú tvár, čo v pohľade Boha nazýva sa genocída duší celého sveta zmenením desatora Božích prikázaní cirkevným učením od samého prvého ktoré katolícka moc popiera na svojich každodenných kázňach a učí svet duší ctiť falošného boha, čo sa zrada Božieho mena volá a Boh bude tento cirkevný vedomý omyl v zámere cirkevnej nedotknuteľnosti a neobmedzenej zákonmi ich moci prísno trestať neopomenúc na žiadneho kazateľa popierajúceho pravú existenčnosť Boha, do ktorého obrazu cirkev vtlačila tvár Krista a predstavuje ho celému svetu ako pravého Boha, čo sa v ich učení stala celosvetová historická chyba nikdy neospravedlniteľná Bohom a za toto krivé svedectvo cirkevné budem ja Boh váš celý svet trestať bez zmilovania, keď katolícke učenie o bohu falošnom a nesprávnom vloženého do mena Ježiša Krista sa rozšírilo po celom svete ako nezlikvidovateľný mor, ktorého šírenosť dokáže zastaviť jediný Boh a naplním ja Boh svoje slová do všetkých duší pomýlených vo viere nie ku mne Bohu jedinému a pravému, ale cirkevnou mocou vymodelovanému Kristovmu menu Božím trestom pre každú jednu, aby získala pre seba včasného Božieho odpustenia zo svojeho zablúdenia od Boha a pochopila ako veľmi sa zmýlila keď doslova verila v zlaté teľa pod cirkevným tlakom na svoju dušu v každej návšteve cirkevného chrámu vedeného a ktorého mocenskému pôsobeniu aj v slepote svojej nesprávnej viery podľahla. Bohom odoslané toto slovo sa duševným príjmom Laury do písma Božieho odkazu zapísalo bez omylnosti jej duševného príjmu. Amen.

 

Komentáre:

 1. Elena | 27.03.2018
  Láskavý Bože Otče ďakujem, že si ma priviedol na správnu cestu k Tebe. Nič krajšie, vzácnejšie som nemohla v živote nájsť ako lásku k Tebe a cestu k Tebe. Z lásky k našim dušiam láskavý Boh zoslal posledného Božieho proroka Lauru, aby prijímala Božie pravdy a naprávala ľudstvo k skutočnému jedinému Bohu . Vy katolíci sa nechávate ovládať strachom skazenou katolíckou cirkov a všetkými jej odnožami. Duševný mor, ktorý rozsiala katolícka cirkev po celom svete je ťažko vyhubiť, to je hlboko vžraté, zastavené myslenie, obratá duša od slobodnej vôli . To sú ako tie tri opice, nevidím, čo všetko pácha cirkev; nepočujem nič iné len farárove klamstvá; nepoviem nič zlé na cirkev.
  Boja sa cirkevných hodnostárov, lenže sa môžu báť jediného Boha, že vymenili za modly, ľudí Ježiša, Máriu, vymysleného ducha svätého a dalších ľudí povýšených cirkvou za niečo viac. Pred jediným láskavým spravodlivým Bohom budeme všetci sa zodpovedať za svoje hriechy našich životov a vtedy pochopíte, že vaše duše Ježišovo ukrižovaníe nespasilo, ani vaše hriechy šepkané farárovi neboli z vašich duši zmyté. Cesty späť nebude. BOH JE LEN JEDEN !
  Milujem Ťa Bože Otče láskavý, ďakujem za všetky dary, zázraky; všetko Ti s dôverou odovzávam. Ďakujem pani Laura za vašu námahu, obetavosť aj Vladkovi.

 2. Renata R. | 26.03.2018
  Bože len Ti vidíš toto dielo cirkevné je to ako keby im dali niečo do tej oblátky ktorú musia prehltnúť alebo že by to bolo v tej svätenej vode neviem ale je to neskutočne silné lebo sú všetci presvedčení že iba viera v zázrak vie ľudí presvedčiť budú oponovať lebo vedia a vedia veľké prd. Prepáč BOŽE ale ináč sa to nedá vyjadriť presne stále budú hovoriť len o biblii a evanjeliách. Niekedy mám pocit , že sa strácam v tých presvedčeniach majú to nacvičené ako v cirkuse a presne o to ide čím dlhšie ťa cirkev tlačí týmito drístami tým rýchlejšie zabúdaš na reálne veci . Ďakujem Ti BOŽE že si mi túto cestu ukázal lebo cesta týchto fanatikov je veľmi dlhá aj pre mňa . Je to predsa také logické BOH zoslal proroka ježiša aby viedol , pomáhal a učil vieru v BOHA. Ježiš nemôže byť BOH keď ho BOH poslal už len to je logické . A nemohol sa stať BOHOM keď už boh existoval . BOH stvoril tento svet veľmi ľahko by k tomu všetkému prišiel človek , ktorý bol vedení BOHOM . BOH je jeden a vždy bude a ja viem že už nikdy iného nebudem milovať som Ti oddaná a navždy budem láska moja najväčšia . ďakujem za každé zobudenie v triezvosť a pochopenie že láska na tomto svete je pre nás všetkých liekom na naše choré duše s láskou tvoja oddaná.

 3. Peter K. | 24.03.2018
  Božích odkazov pre celý tento pomýlený svet už bolo na tejto krásnej Božej stránke od Pána Boha odovzdaných naozaj dosť a v každom jednom z nich bola jasne zapísaná Božou všemocou tá jediná pravda, že Boh je len jeden a ten ktorý všetko stvoril len on sám vo svojej všemocnej a neprekonateľnej moci.S každého Božieho odkazu je cítiť nekonečnú pravdu a silu v slovách Božích odkázaných a pochopenie, ktoré sa hlboko zapíše do duše ako láska Božia. Boh nám jasne v týchto odkazoch ukazuje že cirkev len klame a svojimi klamstvami zamorila celú zem, čo je jasne vidieť cirkevnou čiernou mocou, ktorej všetci katolíci bezhlavo slúžia a podporujú ju aby bola ešte majetnejšia a mocnejšia a za milodary vyzbierané poslušnými ovcami sa stavajú nové a nové kostoly vyzdobené zlatom, za obrovské financie, aby mohla cirkevná moc rásť a svojimi bludmi v nových kostoloch mútiť ďalším katolíkom hlavy. Veru je to tak, že Boha jediného a láskavého veriaci nadovšetko katolíckej cirkevnej moci a jej čiernej temnej minulosti vymenili doslova za zlaté teľa, lebo sa nechali zlákať jej mocenskými a majetníckymi dogmami, do slova zlatom vyzdobenými kostolmi a predmetmi v nich, ktoré uctievajú ako svojho Boha, ale akého ?Keď Boh je láska pokora skromnosť a nezištná pomoc blížnemu svojmu?
  Takto cirkev určite nežije a ani nikdy nebude, lebo jej sa stále máli a stále potrebuje ukazovať svoju moc pre celý tento zmanipulovaný svet , aby sa podriadil a klaňal len jej špinavej cirkevnej moci a cirkevným modlám. Boh je láskavý, nepotrebuje naše financie, ale lásku cítenú najväčšiu k jemu jedinému a na rozdiel od zlej a čiernej cirkevnej moci a jej učeniu nám vždy s láskou požehná zdravie pokoj a šťastie v živote ak si to svojimi zásluhami a dobrými skutkami zaslúžime.
  To je jediná cesta k Bohu a pravá viera v Pána Boha a to sa volá, láska, pokora a skromnosť duše a ochota vždy a všade pomôcť nezištne svojmu blížnemu, tak ako žije pani Laura, na rozdiel od skazenej a nekonečne majetníckej zlej cirkvi, ktorej vy všetci katolíci verne slúžite,ale len dovtedy než Boh vašim dušiam ukáže, ako veľmi ste sa zmýlili keď ste Boha čo vám dal život zamenili za cirkevné zlaté bezduché modli . 

 4. Julia L. | 24.03.2018
  Láskavy Môj Bože hneváš sa na ľudstvo za hlúposť z duší ľudí ktorá nemá hraníc aj keď veľa ľudí číta Tvoju stránku keď je spristupnená a dozvedia sa pravdu ani neporozmýšľajú a neveria .Cirkev dobre vie čo robí že je to najlepší biznis sveta ale raz sa skončí pre nich a hodovať za omenu budú v plameňoch naveky .Ľudia neprijimajú Boha vidím to aj ja v mojom okolí aj v práci Kristus je Boh a pre ľudí to je sväte .Satan denne zvoláva ľudí zvonmi aby nezabudli do koscela sa mu pokloniť nevynecháva ani jeden deň mám na to také nervy keď počujem trieskať zvonicu .ĎAKUJEM Ti Láskavy Môj Bože za Tvoju Najvzácnejšiu Cestu k Tebe že včas si mi to dal pochopiť a doviedol si moju dušu správne .Vaďačne z celého srdiečka ĎAKUJEM za Tvojho Proroka láskavú pani Lauru cez ktorú nás učíš kráčať k Tebe .Láskou z celého srdiečka Veľka Vďačnosť len Tebe Môj Láskavý Bože za Najvzácnejšiu Starostlivosť z Tvojej Láskavej Božej Náruče pre nás hriešnikov na tomto skazenom svete .ĎAKUJEM Vám Láskava Pani Laura za vašu obetu láskavosť pre nás hriešnokov .Láskavý Môj Tátínko Nebeský Veľmi Pekne Ťa chcem poprosiť daj pani Laure tú najlepšiu ochranu z Tvojej Náruče Božej za všetku obetu pre tento skazený svet .

 5. renáta | 24.03.2018
  Nerozumiem, prečo je tak ťažké pre inteligentných ľudí pochopiť tak zmysluplnú logickú pravdu. Mnohí z môjho okolia veria bludom, uctievajú Krista, chodia pravidelne do kostola, dodržiavajú tie nezmyselné cirkvou narežírované sviatky, obrady, hlúpe pravidlá a zvyky. Kŕmia sa "telom kristovým"...z tohoto sa musia tí cirkevní najvyšší hodnostári smiať, ak vedia, že to je nezmysel! Klamú ľudí, deti si chytajú už v škôlkach a školách a tam rodičia pod tlakom verejnej mienky okolia ich dajú na náboženstvo a vymývanie mozgov môže začať. Našťastie som toto nemusela absolvovať, žiaľ moje deti áno, ale už sú z toho "vyliečené". Drahý Bože, moja najväčšia vďaka Ti patrí za to, že si mi ukázal pravdu, že som sa nebránila tak, ako moji známi. Od Teba Bože všetko, čo potrebujem vedieť, viem vďaka Tvojim odkazom, ktoré sem vkladá naša drahá pani Laura. Jej patrí vďaka za jej obetu.

Pridať komentár

Kontakt