Utajovaná história cirkvi.

08.09.2016 15:00

klik tu: Utajovaná história cirkvi.

Jana|09.09.16  01:52

Čo ešte viac treba dodať k tomu,aby to tím tupcom zmanipulovaných cirkvou otvorilo oči. Hnus čo všetko mali na svädomí a koľko hriechov napáchali. Tento príspevok by mal visieť v každom kostole. Ale verte mi,že aj na to by mali svoju odpoveď,že to je klamstvo. A budú radšej veriť tým pedofilným farárom v sutane. Ešte koľko dôkazov treba,že významný ľudia,ktorých svet tak veľmi uctieval boli nakoniec prenasledovaný cirkvou a väznení,popravení pretože dokázali niečo pre tento svet a to cirkev nezvládla,aby bola niečo menej. Lebo už vtedy okrem vrážd,znásilňovania a páchania toho najväčšieho zla nedokázali nič iné. Ako len môžu byť ľudia takí hlúpi v 21.storočí? Ako vnímajú tento svet,keď nevidia nepočujú a slepo veria cirkvi. A budu tam tlačiť svoje deti už od malička na tie trapné obrady či už krstu,svätého prijímania a birmovky. A čo je ešte smutnejšie posielať svoje deti asistovať tím farárskym pedofilom a hrdo sa v prednej rade prizerať na tú všetku špinavosť a trapnosť. By som sa nečudovala nad staršími generáciami našich starých rodičov či pra rodičov. Ale mladá dnešná vyspelá generácia mi zastáva sa rozum . Skôr asi degenerácia ich nazvať. Dúfam,že raz sa svet dozvie o týchto veciach a hlavne uverí pravde,krorú tak strašne odmietajú. Musí to raz prísť. Musí raz pravda vísť von a musí raz padnúť celý Vatikán, blahobyt tých skazených cirkevných svíň. Otče Bože verím že raz príde ten deň. A naša drahá Laura sa dočká svojej slávy ktorú si zaslúži.

Zuzana|09.09.16  22:56

Hnus . Už len pri pohľade na toho pedofilého pápeža mi je zle. Kto nevidí pohľad samotného satana v jeho očiach, nech navšívi lekára a dá si vyšetriť zrak. Človek sa pri pohľade naňho až zľakne . Ufff, až ma zimomriavky striasli po celom tele . Z toho pohľadu sála pohľad diabla , ktorý vábi ľudí a saje z nich zdravý rozum... Dobrý Bože ochráň nás od tej hnusnej čiernej duše schovanej v bielom rúchu.

miro|12.09.16  11:51

to je ozaj podarená fotka, dal by som ju vyvesiť nad hlavný vchod do každého kostola. aby vedeli ľudia kam vchádzajú!

Peter.K.|19.09.16  19:04

Ahoj Miro, to je dobrý nápad ,ale tí sprostý katolíci to nepochopia aj keby mal tento pedofilný pápež ako koľvek zlý výraz v tvári a zákerné zlé oči tak,budú stále chodiť do tých hnusných hladomorní menom kostol a budú pred neho padať na kolená a klaňať sa mu ako keby to bol samotný Boh. A to preto lebo nevedia pochopiť 1. Božie prikázanie, lebo sú sfanatizovaní cirkvou a jej klamstvami.Je mi ich ľúto, lebo sa pripravili o to najcennejšie, najkrajšie a najmilovanejšie na celom svete, o Láskavého Boha Otca všemohúceho a stvoriteľa všetkého a radšej veria vrahom a násilníkom a klaňajú sa dávno zomrelým ľuďom.

Kontakt

045/540 1849

  • BOH VÁM RADÍ

   05.12.2018 

   Olej z austrálskeho čajovníka odnášať bude z vašeho vnútra všetky zápalové získanosti.

  • LAURA PRE VÁS

   23.11.2018 

   Charakter alebo necharakter?

 1. ĎAKUJEME TI BOŽE

  30.11.2018 

  1. Rýchla choroba

  2. Ďakujem za dobrého partnera
  3. Nový byt
  4. Zapálené očká

 2. 5. Cysta sa mi vďaka Tebe Bože stratila
 • ŽIVOTNÉ PRÍBEHY

  20.11.2018 

  Moje životné rozhodnutie.