1. strana

02.02.2014 19:05

Som vydatá mám dve krásne deti no s manželom si nerozumiem. On v Boha neverí a mňa to veľmi trápi. Ťažko mi je v takomto manželstve a neviem či by rozvod bol správne riešenie. 

Dobrý večer pani Laura. Prosím Vás prepáčte mi že Vás touto cestou obťažujem, no nemám sa na koho iného obrátiť s prosbou o radu iba na vás a na nášho Pána. Pred nejakým časom som bola u vás a odpoveď od nášho Pána Boha som dostala takú že som v živote veľmi schybila. Snažím sa svoje chyby napraviť, rodina si o mne myslí že som asi v nejakej sekte a nedokážu pochopiť, že milujem a modlím sa iba k Bohu. Maminka je veľká kresťanka, má skoro 70 rokov a nedá si to vysvetliť. Ja sa s ňou nechcem hádať, je to predsa moja mama, dala mi život a ja som jej za to vďačná, no zároveň ma trápi že viac času venuje modlitbám k Márii ako k Pánu Bohu. Som vydatá mám dve krásne deti no s manželom si nerozumiem. On v Boha neverí a mňa to veľmi trápi. Ťažko mi je v takomto manželstve a neviem či by rozvod bol správne riešenie. Čítala som si Božie odkazy a v jednom Pán Boh odkazuje že radšej sa rozísť aby si duša nepriťažovala , že takému vzťahu kde je čistá láska iba z jednej strany Boh nežehná. V druhom odkaze odkazuje, že trest neminie toho kto rodinu rozdelí( ale necitujem to presne) . Jedná sa o trest iba v takom prípade ak sa rodina rozpadá v prípade nevery jedného z partnerov? Neviem ako to mám chápať. Kedy je správne rozísť sa a kedy je správne zotrvať spolu. Nechcem urobiť niečo čo Pána Boha nahnevá. Poraďte mi prosím vás čo mám robiť? Skúsili by ste sa ak to je treba opýtať Pána Boha či sa môžem k Vám objednať alebo mi viete z vašich skúseností poradiť aj vy? Ak je treba posielam vám aj moje údaje. Prosím nehnevajte sa že vás obťažujem, viem že máte veľa práce no okrem vás nemám nikoho komu by som dôverovala a koho by som teraz o pomoc mohla poprosiť. Nechcem už viac v živote schybiť a nahnevať Pána Boha. Prosím poraďte mi čo mám robiť ak som hodná rady. Prajem Vám aj pánovi Vladovi krásny, Pánom Bohom požehnaný večer. Marianna PS: ak vám nie je dovolené prijať pre moju hriešnu dušu odkaz, lebo ešte zatiaľ nie som hodná pomoci prosím napíšte mi to, ja to pochopím a budem to rešpektovať. Ďakujem.

 

Viem, že som urobila v živote veľa chýb, mylne si myslela, že v ezoterike nájdem odpovede.

Dobrý večer pani Laura. Chcela by som Vás poprosiť o pomoc a radu. V poslednej dobe sa mi nedarí v ničom, nedarí sa mi nájsť prácu, ktorá by mi vyhovovala, syn začína mať zdravotné ťažkosti, s partnerom sú časté hádky.. Viem, že som urobila v živote veľa chýb, mylne si myslela, že v ezoterike nájdem odpovede..prosím o pomoc, ako sa zbaviť kliatby, ktorú som si pravdepodobne sama týmto zavinila. Lebo už neviem, ako ďalej... Chcem kráčať po správnej ceste.. Len neviem, čo všetko mám zmeniť, a ako to napraviť, aby som sa zbavila kliatby na duši...myslela som si, že to, čo robím je správne-výklad kariet, či posielanie energie..chcela som druhým pomôcť, aj keď som to nikdy nerobila za peniaze, už viem, že to nie je správne. Som vďačná za to, že som našla Vašu stránku a vidím, že mám čo čítať,a hlavne sa zamyslieť nad tým, kde je ozaj pravda, aby som veľa vecí pochopila. Bojím sa aj o môjho syna a vzťah, ktorý mám. Prosím Vás pani Laura, čo mám robiť? Dá sa k Vám objednať? Ďakujem.

 

Ja sa cítim a som beznádejný prípad, neviem čo bude ďalej, len je to horšie a horšie.

Dobrý neskorý večer, ja sa cítim a som beznádejný prípad, neviem čo bude ďalej, len je to horšie a horšie. Volám sa Peter, mám 31 rokov a posledné 2 roky sa mi v ničom nedarí, mám aj zdravotné problémy, nemôžem sa zamestnať, nemám priateľku ani prácu, neviem kde sa pohnúť, neviem si rady. Viete mi poradiť, pomôcť?

 

Prijatie mojej vďaky z môjho srdca k Láskavému Pánu Bohu.

Veľmi som šťastný, nesmierne šťastný Pani Laura, za prijatie mojej vďaky z môjho srdca k Láskavému Pánu Bohu i Ku Vám Pani Laura za všetku lásku a pomoc ktorú som ja biedny človek mohol prijať v mojom živote. Bude moja duša vždy ďakovať Pánu Bohu, za najkrajší dar ktorý nám dal a tým darom ste Vy Pani Laura láskavá, keď Milostivý Pán Boh nám pomoc cez Vašu láskavú a nádhernú dušu, s požehnaním a láskou dáva. V srdiečku mojom navždy zostanete a s láskou a vďakou na Vás vždy myslieť budem a Nášho Milovaného Pána Boha Jediného milovať a velebiť bude moja duša, až do konca môjho. Ľúbim Vás Pani Laura a s láskou sa modlím za celú Vašu rodinu k Pánu Bohu, nech Vás žehná a od všetkého zlého ochraňuje a láskou najväčšou obdarúva každý deň. Pane Bože veľmi, veľmi Ti ďakujem a len Teba nadovšetko milujem.

 

 Môj zrak sa zhoršuje a bojím sa, že oslepnem.

Drahá pani Laura, milostivý Pane Bože, prosím o diagnostiku, prečo mám už pár rokov problémy s očami? Môj zrak sa zhoršuje a bojím sa, že oslepnem. Lekári mi diagnostikovali reumu, ale bolesti kĺbov ma tak neobmedzujú, ako problémy so zrakom. Vopred ďakujem za skorú odpoveď. Viera

 

Veľká vďaka láskavému Pánu Bohu i Vám Pani Laura.

Pane Bože môj dobrotivý, chcel by som sa Ti veľmi poďakovať za láskavú Tvoju pomoc, ktorú si mi s láskou dal a požehnal, vždy keď som o ňu pýtal a prosil Ťa. Túto pomoc od Teba Pane Bože môj za zázrak považujem, Lebo keď si ma ku láskavej Pani Laure priviedol po prvý krát, moja duša šťastím zažiarila a vedel som že si moju prosbu vyslyšal. Za každú liečbu Ti vrúcne zo srdca ďakujem a na kolenách ti ďakovať budem celý svoj život, lebo len Ty si mojou jedinou nádejou a moje celé bytie len Tebe jedinému patrí. Vždy sa k Tebe s dôverou a láskou budem modliť láskavé modlitby Tebou odoslané na stránku Pani Laure, lebo sú zázračné svojim obsahom a prekrásne zároveň. Len k Tebe sa duša moja denne do láskavých modlitieb a vďaky za Tvoju pomoc odovzdávať bude, lebo nebyť Tvojej pomoci už by som tu na tejto zemi nebol. Len Tvoje meno Bože Otče vždy budem nad všetky vyvyšovať a Teba velebiť, lebo len ty si hodný všetkej chvály a uctievania. Budem sa modliť za záchranu tohto celého sveta, ktorý do záhuby sa rúti svojim zlým konaním a zmýšľaním, preto Ťa Pane Bože môj veľmi o posilu mojej duše a mysle prosím, aby som aj ja mohol prispieť ku modlitbám a záchrane tohto sveta, lebo trápi ma veľmi čo sa na túto našu zem chystá a do plaču mi je z toho.

Láskavá Pani Laura aj Vám ďakujem zo srdca za Vašu láskavú pomoc a nikdy nekončiacu námahu, ktorú musíte vynaložiť pri písaní liečebných postupov. Ja Vám vždy budem vďačný za každú liečbu, ktorú ste pre mňa a moju rodinu napísali a za každú radu Vám zo srdca ďakujem a v srdci Vás vždy nosiť budem. Veď keď ma Láskavý Pán Boh ku Vám priviedol Vedel som že ma vypočul, lebo iný liek na moju chorobu, ako mi dal Pán Boh dobrotivý nejestvuje a ja som sa uzdravil. Pane Bože tak Veľmi Ti ďakujem, tak veľmi si vážim Tvoju pomoc, milovať a velebiť Ťa chcem až do konca života svojho. A svojho Boha ja nikdy nezapriem ani Vás Pani Laura to radšej v ohni zhorím a vždy budem svojho Pána Boha milovať a jeho existenciu obhajovať a tak isto aj Vás láskavá Pani Laura.

Ďakujem Ti Pane Bože Môj, že som mohol vyjadriť tieto slová z môjho srdca, veľká vďaka Ti Bože.

 

Podlieham depresii a cítim sa zlomený a citovo vyprahnutý. 

Dobrý deň. Volám sa Pavol a chcel by som úctivo poprosiť o radu a pomoc pri mojom duševnom trápení. Za posledné dva roky sa rozvádzam už druhýkrát. V prvom prípade sme sa s manželkou vzájomne odcudzili po 13 rokoch manželstva a obaja sme si našli iných partnerov. Podstatné je, že jej boli pridelené mnou tak veľmi milované dve deti z tohto manželstva. V druhom manželstve ma partnerka absolútne využila a zabezpečila sa tak, že ma vyhodila z bytu a znova si nechala dieťatko, ktoré sa z tohto vzťahu narodilo. Druhá manželka mi absolútne zatajuje moje bábätko a aj samú seba. Podlieham depresii a cítim sa zlomený a citovo vyprahnutý. Okolie ma presviedča, že to vraj vylieči iba čas. Ja však nespím, nemám kde sa podieť, nikomu nechýbam a ani prácu nemám poriadnu. Prosím o radu čo mám robiť. Ďakujem.

 

Vidím iba na krátku vzdialenosť a operáciou sa to vyriešiť nedá. 

Dobrý deň prajem, volám sa Zuzana. Na Vašej webovej stránke som sa dozvedela o tom, že liečite ľudí, a že je úspech v tých prípadoch, ktorí akceptujú božie odpovede, zaručený. Vedeli by ste mi , prosím zistiť, čo je príčinou môjho zlého zraku a čo mám urobiť preto, aby som dobre videla? Vidím iba na krátku vzdialenosť a operáciou sa to vyriešiť nedá - najlepší oftalmológ na Slovensku sa vyjadril(ešte keď som mala cca. 6 rokov) , že sa s tým nič robiť nedá. Ani liečiteľ, za ktorým boli moji rodičia, keď som ešte bola dieťa, mi nevedel s tým pomôcť. Ďakujem Vám za Vašu odpoveď a prajem veľa úspechov v každej činnosti. S pozdravom a láskou Zuzana.

 

Prosím o pomoc a radu z Božej lekárne pre človeka, ktorý bol vychovaný pre láskavý a spravodlivý svet.

Vážená pani Laura prosím o pomoc a radu z Božej lekárne pre človeka, ktorý bol vychovaný pre láskavý a spravodlivý svet, bez nenávisti a klamstiev a pre starostlivosť o iných zabúda na svoje vlastné zdravie. Tým človekom je moja jediná dcéra. Priala by som jej pokojnejšiu myseľ, ak sa jej telo vysporiada s tým, čo ho trápi. Tak ešte bude môcť darovať iným radosť a šťastie. Ďakujem Vám.

 

Psychické problémy mám už 10 rokov.

Dobrý deň.
Volám sa Ivana a prosím Vás pani Laura o pomoc. Psychické problémy mám už 10 rokov. Depresie, úzkosti, obsedantné myšlienky. Užívam antidepresíva, ktoré však nie veľmi zaberajú. Teším sa na naše stretnutie. S pozdravom Ivana

 

Úmrtia v rodine.

Dobrý deň. Volám sa Darina. Pred rokom mi zomrela sestra a neviem sa s tým zmieriť. Osem mesiacov pred jej smrťou jej zomrel manžel. Štyri roky pred sestrinou smrťou som prišla o priateľa, ktorý tragicky zahynul. Sestra zomrela 14.2.2014 môj priateľ 15.2.2010. Mám pocit, že mi niekto nepraje dobre. Stretávam ľudí, ktorí mi závidia a neprajú. Chcela by som vedieť, čo robím zle ale hlavne, ako sa má moja sestra. Nechcem, aby trpela. Ďakujem za pomoc. Žijem v zahraničí, preto sa obraciam týmto spôsobom. Ďakujem.

 

Uriekla ma žena.

Dobrý deň. Zaujala ma vaša webová stránka. Dlho už hľadám niekoho ako vy, s vašim darom od Boha. Mám problém s urieknutím, uriekla ma žena. No už sa nedokážem dostať ďalej, kedy si mi bola moja manželka neverná a odvtedy sa to všetko zmenilo. Mali sme sa rozviesť, ale nechcel som, odpustil som jej neveru, no ale na súde som nesúhlasil s rozvodom. A odvtedy sa to deje, psychicky ma týra, citovo a vydieraním citovo proti mne štve moje deti, stále ich odďaľuje odo mňa. Všade ma ohovára, vulgárne sa správa, nemá úctu k ničomu. Mám problém, že sa mi nedarí, všetko sa kazí, nemám šťastie ako kedysi, chcem sa pohnúť ďalej, no ako keby mi niečo bránilo v tom, aby som mal šťastie a lásku. Som už veľmi z toho všetkého unavený čo sa deje, chcel som si aj zobrať život no nemohol som, niečo ma odhováralo od toho, ako keby mi vravelo nerob to, počkaj ešte a bude lepšie. Chcem ísť ďalej, ale je veľa negatívnej energie okolo mňa, mám bloky negatívne, ako keby ma to držalo v zajatí. Stále keď chcem na niečo myslieť, vabyvý sa mi v hlave zas manželka, ako keby mi vstúpila do hlavy a zakazovala mi všetko čo aj robí stále. Hľadám lásku, šťastie, harmóniu, cestu k Bohu ktorého veľmi milujem. Modlím sa k Nemu stále, ale pomoc a odpoveď nemám. Taktiež mám aj bolesť na srdci či duši: moje trápenie je aj že vidím ako sa trápia ľudia, vždy som im túžil pomôcť,a urobiť dobré skutky, no ako keby tá bolesť a žiaľ, trápenie prešlo na mňa. CHcem sa vám vopred poďakovať. Ak vás zaujal môj email, tak vás prosím a s pokorou o pomoc, či už radu. Ďakujem, Boris

 

Mám pocit, že už to sama nezvládam.

Pani Laura,
pozorne som si prečítala Vaše riadky na tejto stránke a napriek tomu, že súhlasím, že iba Boh vie uzdraviť a vyliečiť moju dušu, mám pocit, že už to sama nezvládam. Nič sa mi nedarí a napriek tomu, že mi vlastne nič nechýba neviem sa z ničoho tešiť. Manžel tiež upadol do depresie a prenášame to na nášho syna a iba pre neho sa chceme pozbierať, aby sme boli rodičia, z ktorých by mal radosť. Vážená pani Laura z toho dôvodu by som Vás poprosila o pomoc a vopred ďakujem.
 

Nepřijde mi normální, že je tolik nemocí v rodině.

Dobrý den, paní Lauro.

Ráda bych našla léčitelku, která by mohla pomoci mé rodině. Pokud dovolíte, ráda bych Vám napsala jen stručně, co mne trápí.

Jmenuji se Lenka P. Jsem rozvedená, mám 59 let. 

První syn Kamil mi zemřel po třech dnech po porodu, 2600 g, 50 cm, měl problémy s dýcháním, předčasně ho odpojili z inkubátoru. Čas vše zahojil a smířila jsem se s tím.

Mám další dva syny Martina a Michala. Oba chlapci byli zdraví, šikovní. Postupně však oba onemocněli - schizofrenií.

Oba jsou v invalidním důchodu. Pečuji ještě o maminku 81 letou - alzheimer.

Můj přítel asi před rokem také onemocněl - sarkoidóza. Nyní i já se necítím nejlépe a mám zdravotní potíže, na které se snažím nemyslet.

Snažím se všem pomáhat, je to hodně náročné - pečovat o tolik nemocných.

Nepřijde mi normální, že je tolik nemocí v rodině. Přemýšlela jsem nad možností prokletí, uřknutí, špatné energie, karmy. Sama si však nevím rady.

Ráda bych Vás poprosila alespoň o Váš názor, popřípadě radu. Vím, že toho máte hodně, také bydlíte na Slovensku a my na severní Moravě - u Frýdku - Místku. Byla bych moc ráda, pokud mi můžete věnovat svůj čas a pomoc.

Děkuji a přeji Vám hodně sil a lásky. 

 

Pomoc na štátnice.

Dobrý deň, pani liečiteľka Laura, 

chcela by som Vás poprosiť o modlitbu k Bohu. O 4 dni mam štátnice, učila som sa každý deň, nepamätám si z toho poriadne nič, mám v tom zmätok. Som zúfalá, lebo by som chcela najradšej už skončiť školu a mať za tým. Najhoršie je, že stále myslím len na to najhoršie, mám úplne hnusné myšlienky, stále si privolávam trápenie, len aby som trápila. Myslím si, že ma už nič pekné nečaká a som často agresívna. Neviem, ako dopadnú štátnice, ale ak by bolo možné ešte zachrániť moju situáciu, bola by som vďačná. Modlím sa k Bohu, som silná katolíčka a vychovávaná v katolíckej rodine, je to pre mňa ťažké, že prichádzam na veci, ktoré sú asi úplne iné ako som myslela. Verím, že Boh vie, ako sa cítim. Chcem byt iná, nie stále myslieť na najhoršie, ale je to ťažké. Modlila som sa k Bohu, vo vnútri akoby mi povedal, že Vás nemám otravovať, že sú to len štátnice, že máte toho veľa na práci. Ale na druhej strane viem, že ak máte toho veľa, tak neodpíšete. Strašne by som chcela vedieť, že či ešte je šanca, aby sa táto situácia pred štátnicami obrátila na dobré. Ak ste si prečítali mail, tak Vám ďakujem! Lenka

Boh Vám žehnaj!

 
Chcem poprosiť o pomoc pri liečbe môjho manžela, ktorý trpí chronickým chripotom.

Dobrý deň pani Laura.

Veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o pomoc pri liečbe môjho manžela, ktorý trpí chronickým chripotom. Navštívili sme už všetky možné vyšetrenia u lekárov no nikto môjmu manželovi nevedel pomôcť. Môj manžel je tak veľmi hendikepovaný, lebo svoj hlas veľmi potrebuje hlavne v práci pri neustálom kontakte so svojimi zamestnancami. Je mi manžela veľmi ľúto a preto by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť o radu ako máme postupovať pri liečbe a či by ste nemohli poprosiť všemocného pána Boha o radu. Prepáčte mi prosím, že Vás obťažujem našimi problémami ale naozaj neviem na koho by sme sa mohli ešte obrátiť o pomoc.

Ďakujem a prajem všetko dobré a veľa zdravia.

 

Potrebujem pomoc a neviem na koho by som sa mala obrátiť!

Milá pani, je 23"15hod. a ja ešte nespím, som vydatá 13 rokov a mám 2krásne, zdravé deti o ktoré nechcem prísť, chcem byť znovu šťastná milujúca matka a vynahradiť mojim deťom všetko zlé, čo museli pri našich strašných hádkach s mojim mužom a ich otcom! Hrávam a ja automaty ale neukrácam deti, chválabohu nekradnem a beriem pervetin ale nemusím to mať každý deň ale som v takej situácii, že nemám absolútne dobrý život s mužom, momentálne som nezamestnaná, nemám svoje bývanie som vedená ako bezdomovkyňa a taktiež nemám rodinu, ktorá by mne a deťom pomohla pochádzam z chudobnej rodiny, náš otec predal dom a odvtedy sme všetci súrodenci a aj rodičia rozhádzaní po podnájmoch, detstvo som tiež nemala dobré a preto som si ešte ako slobodná vždy hovorievala a snívala, že ak ja raz budem mať deti, že nedopustím aby museli kvôli nočnejším hádkam medzi dospelými, i nemuseli mať spánok prerušovaný a zažívať podobné situácie aké som ja v detstve zažívala. Aj keď vždy sa snažím ja zakusnúť si do jazyka a ubrániť tomu, aby sa nič také nemuselo stať, môj muž ale presne až dokonale vie kam ma zasiahnuť a dostane ma do takého stavu, že mám chuť sa zabiť, mám myšlienky také, už som sa aj niekoľko krát pokúsila otráviť aj som ležala v nemocnici na pozorovanie, on mi také škaredé nadávky povie aj pred deťmi, že mi ide srdce odtrhnúť som bezmocná, nemám nádej, nemám financie, ku komu ísť. Totižto keď som sa vydala, tak môj manžel ma nahovoril na kopec úverov, pôžičiek, mám zablokované všetky účty, kopec exekúcii, ktoré som už väčšinou sama niektoré zaplatila, neviem či nemám náhodou porobené, veľa krát skoro celých 10 rokov, len dátumy na žiadostiach o rozvod ktoré mám doma, no nikdy som to neurobila a nepodala si o rozvod neviem čo ma púta byť pri mužovi, on ma ničí jak psychicky, tak duševne, a ja preto to je aj jediný dôvod prečo si tú drogu dám, že vtedy mi je všetko úplne jedno, prosím vás pomôžte mi. Ja tiež veľmi verím v boha, no keďže mám kopec hriechov neviem či mi to všetko pán boh odpustí. Nevládzem už viac a viac sa mi chce zomrieť. Pomôžte mi. Ďakujem vám z celého srdca. S pozdravom MAJA

 

Budem rada keď mi poradíte.

Dobrý deň pani Laura
Volám sa Jana, som z Oravy, som rozvedená, mám 4 detičky, robím v Rakúsku a staviam domček. Je to už pod strechou, a chcela by som to dorobiť, ale musela by som založiť náš domček, aby sa to dorobilo. Je to vážny krok, a neviem či ho mám založiť, alebo nie, ale moja túžba po tom dome je taká veľká, že mám veľkú vôľu ho založiť. Aj keď viem, aké sú riziká. Poraďte mi ak môžete. Mám 34 rokov, mám priateľa, ale nebývame spolu ešte. Možno že mi pomôže. Tiež by chcel ísť pracovať do Rakúska. Učí sa nemčinu, dúfame a modlím sa stále za to, aby sa mu tam podarilo dostať.
Ak si nájdete na mňa čas, budem rada keď mi poradíte. Prajem Vám všetko dobré.
S pozdravom Jana

 

Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, radu, čokoľvek.

Dobrý deň Laura,

obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc, radu, čokoľvek. Som matka dvoch deti a som v rozvodovom konaní. Manžel Milan s nami nebýva už tretí mesiac. Min. rok som sa podpísala na úver, ktorý bral na podnikanie, no narobil len dlhy, nešlo mu to. Dostávam spolu s prídavkami na deti 240 eur, som ešte na materskej dovolenke. Milan mi nedáva na deti ani cent. Úver neplatí a z banky mne stále vyvolávajú, lebo on im mobil nezdvihne. Ja už neviem, odkiaľ mám zobrať deťom na stravu a nie ešte na úver. Viem, že Milan hráva automaty a začal dosť piť. Ja už neviem, čo mám robiť, modlím sa aj modlitby, ktoré som si vytlačila z Vašej stránky. Ale pocit zúfalstva, ako ďalej je silnejší. Chcem byť silná kvôli mojim dvoch dievčatkám, ale bojím sa, som znechutená z Milana, ako sa môže takto správať, že sú mu vlastné deti ľahostajné, vyčítam si, že som žila s takým človekom a chcela s ním druhé dieťa....beznádej. Preto Vás prosím pani Laura aspoň o modlitbu za zbavenie dlhov, o niečo, čo mi dá nádej, čo bude dobre. Veľmi pekne Vám ďakujem, ďakujem Bohu, verím že to nenechá všetko na mojich pleciach.

 

Myslím si, že som prekliata.

Milá pani Laura, drahý Bože. Ďakujem za stránku, na ktorú som natrafila, Boh mi veľmi pomáha. Prosím Vás o pomoc... Myslím si, že som prekliata. Možno i rodičia. Ako nám môžem pomôcť, aby sa nám začalo dariť, aby som konečne našla šťastie v láske, v práci a vo všetkom, tiež nájsť si partnera? Mam okolo seba veľa zlých neprajných ľudí, sama som nevedome sa zaujímala o ezoteriku, ale teraz chcem iba cítiť božiu lásku a nie satana. Prosím o pomoc a radu nad zrušením kliatby a ochranu mňa, rodiny a mojej budúcej rodiny. Prosím.. ďakujem. A ďakujem za doterajšiu pomoc a lásku. Katka