Slabosť tela spôsobená zlým myslením od druhého človeka.

19.05.2018 11:18

Slabosť tela spôsobená zlým myslením od druhého človeka.

Bolo by dobré do tejto telesnej nevoľnosti slová tieto 7x vyriecť po sebe:

Do každej túžby duševný odpor voči mojej duši nevinnej zasadiť, premeň láskavý Bože týmto okamžikom do spätného návratu, aký potrebujem docieliť dobou, ktorej moje telo nepriateľské duševné útoky odvetou toho, kto môj pracovný post stráca necítilo. Do každej tejto odoslanej zlej nepriateľskej myšlienky láskavý Bože spätnosť útočnosti jej sily vráť okamžite späť bez spojitosti mojej duše s tým, koho som svojou blízkosťou dnes opustil na tvoj príkaz. Amen. 

 

Komentáre:

 1. Andrea | 23.05.2018
  Láskavý Pane Bože, ďakujem Ti za to, že Ťa mám, za túto, i všetky ostatné nesmierne účinné modlitby. Ďakujem aj za všetky ostatné odkazy, ktoré nám prostredníctvom pani Laury posielaš.
  Modlitby od Teba Pane sú úžasné a ja som veľmi vďačná, že sa ich môžem modliť. Prosím Pane Bože, drž nad nami in naďalej svoju ochrannú Božiu ruku.
  Samozrejme veľká vďaka pani Laura aj Vám.
  S láskou, Andrea 

 2. Olga M | 22.05.2018
  Laskavy pane Boze,
  velmi pekne dakujeme za poslanie tejto uzasnej tak osoznej motlitby. Je obdivuhodne ako sa o nas vsetkych staras. Prosim ochranuj nam aj pani Lauru a jej manzela. S laskou Olga M

 3. Gitka | 20.05.2018
  Ďakujem Ti láskavý môj Otče Bože za túto krásnu ochrannú modlitbu, ďakujem Ti za starostlivosť a pomoc ktorú nám Tvojou nesmiernou dobrotivosťou posielaš. Ďakujem našej drahej pani Laure za odovzdanie tejto modlitby. Milujem Ťa Otče Bože nadovšetko.

 4. Peter K. | 20.05.2018
  Drahý Bože otecko náš ,s celého srdca Ti ďakujem za túto prekrásnu a ochrannú modlitbu pre nás od zlého myslenia na naše duše inými ľuďmi .Len Ty Bože ocko vieš presne kedy potrebujeme akú modlitbu a s láskou nám ju odovzdávaš cez Tvoje krásne Božie dieťa, našu láskavú a drahú pani Lauru, aby si nám vždy včas pomohol.Milujem Ťa Bože môj jediný a vrúcne za všetko s celého srdca Ti ďakujem.

 5. Lukáš | 20.05.2018
  Ďakujem pane Bože Ty presne vieš aké modlitby kedy potrebujeme a ďakujem,obzvlášť za túto ktorá presne vystihuje to že nech sa hneď vracia zlo ktoré vysiela späť aby cítil že zle myslí. Nádherná a veľmi ochranná včera si ma hneď vypočul a bolo mi lepšie. Ďakujem pane Bože a Vám pani Laura za prijatie. Milujem Ťa Bože.

 6. Viera S. | 19.05.2018
  Ďakujem Ti Pane Bože za túto pomoc. Je úžasné, že prichádza práve teraz, keď to tak potrebujem. Ľúbim Ťa.

Pridať komentár