Sesterské spoločenstvo.

16.05.2016 13:15

Sesterské spoločenstvo.

Marta B.|16.05.16  13:15

Dobrý deň p. Laura. Dnes som sa rozhodla poslať pár mailov aj "našim sestrám" a som zvedavá na ich reakciu, dúfam, že nejaká bude.Posielam vám mail, ktorý dostali aj s odkazom na vašu stránku, dúfam že som neurobila chybu
S pozdravom Marta B.

 

Milé sesterské osadenstvo.
Chcela by som vás touto cestou osloviť a povzbudiť v premýšľaní o svojej ceste. Rozhodli ste sa ísť cestou Ježiša, byť jeho „nevestami“, pomáhať ľuďom, slúžiť Bohu... čo je vo vašich očiach to najlepšie...
Teraz otázka: „ Myslíte, že Boh chce aby ste takto žili?“
„Prečo sa pýtam?“Pretože viem, že Boh nestvoril ženu aby žila v celibáte ako Ježišova nevesta.
Nie je to divné vydávať sa za niekoho, kto je 2000 rokov po smrti??? Do vtedy Boh nepotreboval žiadne „nevesty“ aby Mu slúžili. Prečo si myslíte, že to teraz potrebuje? Ježiš bol úžasný ČLOVEK, PROROK, ktorý slúžil Jedinému Bohu, šíril Jeho LÁSKU, modlil sa k Nemu a šíril vieru v Jediného Boha, čiže NIE v trojjediného ako učí cirkev.
Určite viete, že Ježiša vyhlásili za Boha až 300 rokov po jeho smrti, do vtedy ho tak nikto nevnímal a nebral (pretože nebol Boh), tak prečo cirkev toto prijala a šíri toto klamstvo, učí ľudí modliť sa k Ježišovi, či k Márii a vytvorila z nich zlaté teľatá ???
Tak ešte stále chcete podporovať toto divné mnohoženstvo?
„Celibát vymyslel papež Innocent III., do 12. Storočia sa mohli kňazi ženiť a do dnes majú konkubíny a nemanželské deti (pre Čechy vyhlásil kňažský celibát papežský legát kardinál Quido v roku 1143 – pozn. red.
Nikde v Biblii pri tom nie je o celibáte ani zmienka, naopak sa tam hovorí: Milujte sa a množte sa. Asi sa to zaviedlo z dôvodu, aby sa neprepil cirkevný majetok... V niektorých cirkvách sa ale kňazi ženia, ako treba v husitské cirkvi či českobratskéj cirkvi.
Vďaka tomu sa nachádzajú kostry malých detí (novorodeniat) v múroch kláštorov, aby sestry zakryli svoje hriechy, ale len pred svetom nie pred BOHOM.
Nie je väčší hriech zabiť dieťa ako ho splodiť???!!!
Samozrejme si poviete, že vás sa to netýka, vy ste to neurobili,
Ja hovorím patríte tej cirkvi, ktorá to robila, robí a bude robiť, či je to vraždenie detí alebo ich znásilňovanie, podporujete tú cirkev, to spoločenstvo a pritom v bežnom svete sa tieto veci trestajú, no cirkev je mimo zákon....
BOH SA HNEVÁ na CIRKEV
Ešte stále chcete patriť tejto cirkvi???
Slúžiť Bohu sa dá aj keď máte rodinu, deti a žijete zdravý sexuálny život. Môžete sa k Nemu modliť, ale len k Nemu Jedinému, spovedať sa priamo k Nemu a nie kňazovi...
Boh nepotrebuje kláštory, kostoly, cirkev, chce vaše srdcia, ktoré uctievajú a milujú jediného Boha, modlia sa k Nemu a šíria Jeho Lásku tak ako Ježiš...
Pravdu sa dočítate na stránke www.liecitelka-laura.sk
S pozdravom Marta, tá ktorá miluje Boha.

Marta|26.05.16  11:01

Ako viete tento príspevok som posielala niekoľký spoločenstvám, uršulínkam, dominikánkam, sestrám svätého kríža a x ďalším, prišli až dve reakcie na ktoré som odpovedala a zatiaľ bez spätnej väzby.


Helena 

Boh bol, je a aj bude živý ak budete hľadať pravdu nájdete ho Vtedy pochopíte, prečo takto žijeme. Helena

Marta 

komu: Helena
To máte pravdu,že Boh bol, je a bude vždy živý ale nie Ježiš,to je nepochopiteľné, že Ježiša považujete za Boha, ja som Boha našla a stále nechápem. Marta

brat Richard 

komu: mne
Pani Marta neviem kto ste, ale také hlúpe myšlienky nerozmnožujte verejne, je to neúcta voči Ježišovi Kristovi nášmu Pánovi. Radšej si preštudujte Písmo.
Brat Richard, OH

Marta

komu: brat
Pán Richard, je mi ľúto že ste to nepochopil, to čo som písala je pravda a nie neúcta voči Ježišovi. Ja viem, že Ježiš je v nebi ale nie je Boh, ten je len jeden a to TEN KTO STVORIL TÚTO ZEM, ON nepotreboval Ježiša na stvorenie sveta, ale vybral si ho ako proroka, ktorý mal učiť ľudí o láske k Bohu jedinému, mal obrovské schopnosti, dar vďaka ktorému liečil neliečiteľné, no nebol Boh, to z neho spravili ľudia až 300 rokov po jeho smrti, aké právo mali títo ľudia to zmeniť??? Tak tiež zmenili aj siedmi deň, tak ako sa píše v starých bibliách, že siedmy deň je sobota a sobotný deň treba svätiť, zmenili ho na nedeľu. Pýtam sa prečo???
Prečo ľudia menia čo Boh ustanovil, ja hovorím že cirkev učí klamstvá a zneužíva svoje postavenie na obohacovanie sa A TO JE PRAVDA, cirkev je prehnitá, netvrdím že vy ako osoba ale cirkev ako spoločenstvo ma prehnité základy a treba ich zrušiť.

S pozdravom Marta

brat Richard

Modlite sa a skúmajte Písma.