Reportáž z reflexu.

04.06.2020 16:32

Reportáž z reflexu.

www.tvnoviny.sk/domace/1863938_navstivili-sme-vesticu-lauru-ktora-znicila-mnohe-rodiny-takto-to-dopadlo

miro | 04.06.2020
Rád by som uviedol ešte jeden príspevok k reportáži z reflexu na markíze z 29.3.2017
Aj keď sú tomu už 3 roky, stále nechápem, ako niekto môže považovať Lauru za zlú, alebo nebodaj satanom riadenú liečiteľku. To skôr tá klamlivá a zavádzajúca reportáž je dielom satana a hneď aj vysvetlím, prečo si to myslím...... Nielenže reportáž sa snažila spochybniť Laurine schopnosti, ale čo je horšie, tak mnohým ľudom (chorým, nešťastným, utrápeným) po jej zhliadnutí doslova zabránila sa k pani Laure objednať a dostať tak pomoc, liečbu od pána Boha, či už na zdravotný problém, partnerské otázky, kariéru, deti, atď.Jasným dôkazom Laurinho daru sú stovky ľudí, možno tisíce, čo už mali pozitívne skúsenosti s liečbami, radami a odporúčaniami od pani Laury.A táto reportáž sa snažila vyvrátiť tak niečo, čo je nevyvrátiteľné, a to je fakt, že ľudia, ktorí Lauru navštívili a dostali liečbu tak sa vyliečili, prípadne dostali radu do života a na jej základe sa potom zmenili, zmenil sa im charakter k lepšiemu, stali sa dobrosrdečnými, láskavými, zlepšili sa im vzťahy, uzdravili sa im deti, atď.Nechápem preto, ako toto môže niekto považovať za niečo zlé. Laura učí ľudí láske k Bohu. Je to zlé?Laura odhaľuje ľuďom ich charakter, ich zlé vlastnosti, ich nedostatky a chyby, preto, aby sa stali lepšími ľuďmi, aby sa priblížili k Bohu. Je to zlé?Ja neviem, ja sa pýtam...je to naozaj zlé?
Lebo podľa mňa je skôr zlé to, čo dosiahla markíza touto reportážou, ktorá bola vytvorená na základe jedného neobjektívneho svedectva, ktoré malo za cieľ očierniť pani Lauru a čo je horšie, zabrániť tak mnohým ľuďom objednať sa, dostať radu, zmeniť svoj život k lepšiemu, dostať pomoc od pána Boha na svoje problémy.

 

Komentáre:

 1. Eva s Dominikou | 27.06.2020

  Chceme aj my podporiť pani Lauru. Je to vynimočá žena Boží prorok, liečitelka s výnimočnými schopnostiami, ktorá pomáha ludom či už v chorobe, alebo v životnom trápeni. Natočit reportáž o človeku, ktorý pomáha ľudom, uzdravuje ich telá a duše, vedie ich láske k Bohu, je nespravodlivé a nezmyselné. Nakoľko táto reportáž vznikla na základe nepravdivých a neoverených výpovedí. Celá reportáž svedčí o neprofesionalite redaktorky, pritom si stačilo prečítať príspevky ľudí na Božej stránke, ako sa ďakuju za pomoc od nášho Pána Boha. Taktiež vďačíme pani Laure za všetku jej pomoc, ktorú nám poskytla viac krát v rôzných zdravotných problémoch a trápeniach, lebo bez ich a Božej pomoci by sme tu už aj tak neboli. Môzem s istotou povedať, že pani Laura “nikomu neničí rodiny“, vždy odovzdá pravdu od Pána Boha a nikoho k ničomu nenúti, mne osobne sa snažila zachrániť manželstvo, lenže v tomto prípade zlyhal môj manžel. Veľmi pekne ďakujem s dcerou pani Laure a jej manželovi Vladkovi za to, že nás vždy psychicky podporili a poradili, ako kráčať životom ďalej. Ďakujeme Panu Bohu za to, že ich máme.

 2. Renata Reinová | 22.06.2020
  Viete keď čítam tieto riadky je mi fakt zvláštne a to už z dôvodu že kto dal podnet na túto reláciu a a hlavne ako ju sprezentoval. V prvom rade Lucia G. Mohla by Laura poslať aspoň 50 poďakovaní od Lucie ako jej ďakuje za vyliečenie ako jej ďakuje za všetko čo pre ňu urobila a zrazu je to iné lebo P.Laura povedala pravdu a jej sa to prestalo páčiť. Človek , ktorý si nevie priznať svoje chyby v živote nikdy nenájde pokoj a lásku k BOHU . Nebudem sa rozpisovať o sebe pretože by to bolo veľmi na dlho ale to že p.Laura zmenila môj život a naučila ma pokore a láske že pomohla nájsť moju cestu , ktorú by som sama nikdy nenašla že vyliečila od BOha liečbou moju alergiu skoro už na všetko a že ma naučila Božej láske a pomáhať Ľuďom je pre nás cudzie. Som obyčajný pracujúci človek som hrdá na to že môžem p. Laure zavolať a viem že čokoľvek ma trápi poradí , vypočuje a pomôže s Božou pomocou.. Viete nezáleží na tom čo ste tu napísali akou nenávisťou a nevedomosťou ste túto ženu ponížili ale verte že tí čo veria v Božiu lásku úprimne a s lásku nikdy nedovolia aby táto žena čo pomohla bola ponižovaná len preto lebo jedna osoba si to želá na to sú tu iný ľudia a Božie súdy , ktoré si s týmto vedia poradiť . Ja nebudem súdiť ale mám právo slobodne prejaviť svoju potrebu obhájiť človeka , ktorý mi pomáha už dlhú dobu . Pani Laura a jej manžel sú ľudia a majú svoje problémy ako mi všetci a ja budem stáť pri nich v každom dni vašej nevraživosti a bolesti ,ktorou ste ich obdarili a viem že ten ktorý ubližuje od zlého neutečie .

 3. Zuzana | 21.06.2020

  Pekný deň milí markízaci.
  Chcem sa znova ozvať,  ako aj pred troma rokmi a žiadam o verejné ospravedlnenie pre pani Lauru.  Naozaj nerozumiem, ako to môže trvať tak dlho a žiadna náprava z vašej strany ešte nenastala. Milý pán riaditeľ, viem, že ste dostali viacero sťažností za nekorektnú a jednostrannú reportáž, lebo moja bola medzi nimi. Všetci dotiční potvrdili, že sa nehanbia za pravdu a vždy si pani Lauru obhája. Ale z vašej strany k tejto obhajobe nedošlo,  lebo ako vidím je vám to totálne jedno, že ste zdehonestovali a nepravdivo nakydali na pani Lauru. V tomto prípade vidieť, že charakter nemá nielen konkrétna reportérka ,  ale i vy pán riaditeľ.  Pretože sa nenadarmo hovorí,  že ryba smrdí od hlavy. Človek s charakterom sa snaží o nápravu chyby ktorú spôsobil on ,  alebo jeho vlčí reportéri ,  ktorí bez akých koľvek dôkazov očierňujú.
  Táto konkrétna pani reportérka si mohla zohnať na svoju atrakciu viac vypovedí od ľudí. Prečo neoslovila aj ľudí,  ktorým pani Laura zachránila život? Odvoláva sa len na Luciu G. o ktorej všetci dobre vieme,  aké má problémy. A ako sa sama sťažovala okoliu,  že jej manžel je satanista , ako ju udiera po hlave a posiela satanovi. Ale keď  jej to povedala pani Laura ,  že on je satanista,  aby rýchlo odišla , tak vtedy bola už Laura zlá a chce jej rozbiť manželstvo. Kde je logika v tomto milá pani redaktorka? Ďalej by ma veľmi zaujímalo s kým ste sa to telefonicky rozprávala? Uvádzate akéhosi pána Vladimíra Boháča. Ževraj manžel pani Laury. Pokiaľ ja viem manžel pani Laury  sa volá síce Vladimír,  ale Boháč určite nie. S kým ste sa to vlastne rozprávala?  Celá vaša reportáž je len veľká lož a my všetci čo pani Lauru poznáme to tak nenecháme a nedáme vám pokoj. Táto liečiteľka zachránila veľmi veľa ľudí a či sa vám to páči ,  alebo nie,  prijima všetky liečby od samotného Pána Boha. Oháňate sa , že sa s vami pani Laura nechcela rozprávať. Vysvetlite mi, prečo by mala? Pani Laura nieje len liečiteľka ,  ale aj veľmi dobrá vedma a keďže vycítila z vašej reportáže ,  že ju chcete len očierniť a znemožniť , nemala chuť s vami komunikovať. Ja by som sa tiež nerozprávala s niekým, kto ma prišiel očierňovať a urážať. Žiaden zákon neuvádza,  že musím otvoriť dvere reportérom. Pokiaľ ja viem,  ak o niekom robíte reportáž potrebujete jeho súhlas. Či nie? Kto tu porušuje zákon? 

 4. Jana Cesnaková Petrovičová | 20.06.2020
  Vážený pán riaditeľ TV Markíza.
  Ubehlo veľa vody a času od hanlivej a nepravdivej reportáži o Liečiteľke Laure, ktorá už 19 rokov pomáha nielen ľuďom v ich nešťastí, trápeniach a chorobách, ale aj zvieratkám. Svedčia o tom mnohé poďakovania na jej webovej stránke. www.liecitelka-laura.webnode.sk
  Patrím k ľuďom, ktorí poznajú pani Lauru už niekoľko rokov. Ja osobne 8 rokov a za tú dobu pomohla celej mojej rodine nespočetnekrát. Dala nám množstvo presných liečebných receptúr na naše choroby, ktoré vždy zabrali. Ani raz sa nestalo, žeby nám niečo uškodilo. K tomu zachránila aj nášho psíka, ktorý by bez jej pomoci nebol medzi nami, pretože zverolekár nám nedával veľkú nádej, ale my sme boli pokojní, lebo sme vedeli, že operáciu prežije a žiadna infekcia nehrozí. Psík doteraz žije...
  Liečiteľka Laura je posledným Božím prorokom na svete. Hlása Božie pravdy, ktoré jej diktuje sám Pán Boh, ktorý sa nikdy nemýli! No žiaľ, ľudia tomu neveria, osočujú ju, vysmievajú sa a znevažujú jej prácu. Namiesto toho, aby si ju vážili a boli jej vďační za to, že im doslova zachraňuje: „zadky!“ Tak sa stalo aj s iniciátorkou nepravdivej reportáže. Táto osoba najprv až do neba ospevovala pani Lauru a potom si predsavzala, že ju zničí. K tomu jej pomohla TV Markíza a redaktorka: „bez chrbtovej kosti“, ktorá natočila jednostrannú, neobjektívnu a proti Liečiteľke Laure zameranú klamlivú reportáž – do neba volajúcu LOŽ! Po pozretí tohto videa sa ma zmocnilo veľké sklamanie. Nechápala som..., 3 rodiny sa chceli pomstiť..., ale ako sa TV Markíza mohla takto znížiť k takémuto svinstvu bez možnosti opýtania sa ľudí, ktorým sa pomohlo? 16 rokov práce a nespočetné množstvo vyliečených ľudí: „sa zmietlo pod koberec a vyzerá to tak, že za toľké roky len uškodila trom rodinám a nikomu inému ani nepomohla!“ Toto je výsledok Vašej práce z reportáže pani redaktorka. BRAVO! Blahoželám Vám! Môžete vôbec spávať a čo Vaše svedomie? Vy sa nehanbíte hanobiť, zavádzať a klamať celé Slovensko? Hanba Vám!!! Však aj sudca na súde si vypočuje obidve strany a až potom vynesie rozsudok! No Vy ste rozhodli na základe vyjadrenia sa len jednej strany, pani redaktorka a to preto, lebo ste to tak chceli a to bol od začiatku aj Váš zámer!
  Ublížili ste osobe, ktorú by bolo treba vyvážiť zlatom. Je to poklad žijúci na našej Zemi, so schopnosťami, ktorým sa nik nevyrovná! Je veľmi smutné, aká krivda sa tu stala!
  Pred tromi rokmi sme žiadali Redakciu Markíza o možnosť vyjadriť sa na kameru a obhájiť Liečiteľku Lauru s jej výnimočnými schopnosťami. Nebolo nám to umožnené, tak teraz opäť prosíme pána riaditeľa, aby urobil nápravu a aby sa už viac nepoškodzovalo meno Liečiteľky Laury, ktorá zasvätila celý svoj život k vernosti, pokore a poslušnosti Pánu Bohu a na pomoc všetkým ľuďom so zdravotnými problémami. Veď nikto nevie kedy ochorie, či príde k úrazu a možno to budú práve aj ľudia z TV Markíza, či sám pán riaditeľ, ktorí nakoniec budú potrebovať pomoc Liečiteľky Laury, pretože medicína má ešte veľmi veľké rezervy v liečení všetkých chorôb, pretože jej cieľom nie je vyliečiť ľudí, ale im predpisovať donekonečna lieky, aby farmaceutický priemysel prosperoval...
  Pán Boh je všemocný a má liečbu na každú chorobu, ktorú nám aj odovzdáva prostredníctvom pani Laury. My, ktorí ju dobre poznáme, ju budeme vždy obhajovať, ochraňovať a bojovať za ňu, ako aj za jej drahocenný dar a schopnosti, ktoré sú Pánom Bohom žehnané.
  Verím, že TV Markíza, ako seriózna televízia zjedná nápravu, dá priestor sa vyjadriť ľuďom, ktorým Liečiteľka Laura v živote pomohla a dokáže, že nielen bulvár je jej záujmom, ale aj spravodlivosť, ktorej je na svete tak málo.

 5. Kristián Dibala | 19.06.2020
  Zdravím,pani Lauru poznám už niekoľko rokov,mnohokrát by už bola poskytnutá pomoc a vždy presne a úspěsne.Ako nástročný som mal strašnú nadváhu,žiadne diéty dokonca ani operácia žalúdka mi schudnúť nepomohla až kým som nedostal od Pani Laury božiu pomoc,najprv na zbavenie kliatby potom na posilnenie organizmu a kilá okamzite Začali klesať bez veľkých diét a cvičení.Ďalší krát som prestával dobre vidieť mal som to zo psychických problémov dostal som liečbu niake tie bylinky vitamíny a problém sa vyriešil,nehovorim že hneď o dva tri dni niektoré veci sa zlepšovali postupne no úľavu som cítil už v prvých dňoch. Trápil som sa v láske požiadal som o pomoc dostal som výklad že daný človek ma nemiluje plus opis osoby na bodku presne sedel keď som to niekomu ukázal nechceli mi verit.Mal som dobrého kamaráta dostal som upozornenie že sa sním nemám stretávať pre moje dobro nechápal som bol som smutný no počúvol som nato po pár rokoch ho zatvorili do basy a namočil okolo seba každého koho mohol.Bolo toho za roky viac či už mne alebo mojej rodine pani Laura mnohokrát pomohla.Reportáž na TV Markiza je obyčajné klamstvo založené na nepravde a možno psychicky chorých pár ľuďoch čo čhcú pani Laure zle! ...

 6. Pavla G. | 16.06.2020
  Korektnosť TV Markíza padá na kolená. Reagujem na to, že sa tu vymazávajú komentáre. Je vidieť, že niekto dôsledne sleduje komentáre, a snaží sa meniť mienku. Veď médiá majú dnes obrovskú moc. Pán riaditeľ TV Markíza mal 3 roky na to, aby urobil nápravu, a očistil meno televízie, a nielen televízie. Pretože pravda vždy príde v pravý čas. Urobiť účelovú reportáž na poškodenie mena kohokoľvek, v tomto prípade liečiteľky pani Laury, je veľmi jednoduché. Nedať priestor protistrane a vykonštruuje sa to len z jedného brehu a pohľadu. Čo si teda myslieť o celej TV Markíza, o jeho vedení, keď niekto schváli odvysielanie takejto reportáže? To vypovedá o charaktere ako redaktorky, tak i samotného vedenia. Pán riaditeľ dostal desiatky mailov, aby napravil to, čo pokazil on, a jeho podriadený. Nič sa nestalo. Výziev dostal viac než dosť, to veľmi dobre viem. I odomňa minimálne jedna bola. Čudujem sa, že pani redaktorka ktorá to všetko spáchala, je ešte zamestnaná v Markíze. Toto podľa mňa nieje korektná TV, ale skôr bulvárny plátok. Tak ako povedal v reportáži jej manžel do telefónu, že pomohla tisíckam ľudí, i cez to všetko bol pre Televíziu Markíza negatívny názor ten viac dôverihodný. Pani Lucia, ktorá tam vystupuje čo viem, tak sa ďakovala pani Laure a Bohu za pomoc pretože pomoc dostala, a nie raz. Na to je dôkazov veľmi veľa. Ale u pani Laury sa hovorí pravda, a nie len to čo by sme chceli počuť. Jedného dňa i táto pani Lucia počula pravdu, ale žiaľ nedokázala ju prijať a takto to skončilo... Pridávam odkaz, kde sú na stránke pani Laury, i komentáre ktoré boli vymazané. Neboli ani hanlivé, ani urážajúce. Prijme TV Markíza i takéto názory, alebo radšej bude potierať pozitívne vyjadrenia na pani liečiteľku ktorá nikdy na Vašu televíziu neútočila?

 7. Marek | 15.06.2020

  Čo sa týka tých reportáži tak nehnevajte sa ale ak sú všetky vaše reportáže robené takýmto spôsobom  tak by ma zaujímalo na akej podstate a profesionalite funguje TV Markíza a relácia reflex. Už prvá vec, ktorá ma zaujala je že píšete, že p. Laura "zničila "mnohé rodiny. Po prvé zničili sa sami a za druhe ja tam vidím len dve rodiny...ale to nič.. stane sa .. Nikde v relácii som si nevšimol podstatnú vec pani redaktorka a to, že by ste oslovili aj dotyčných chlapov ktorí od svojich žien odišli a aj uzdravených pacientov a tým ste im nedali ani najmenšiu šancu na vysvetlenie. Ak by ste tak urobili tak pevne verím, že tie relácie by ste ani neodvysielali lebo by ste zistili aká je skutočná pravda. Ale vás pravda absolútne NEZAUJIMALA  vám išlo len oto aby ste zámerne  a zákerným spôsobom pošpinili meno veľmi dobrej liečiteľky p. Laury.  Osobne poznám Luciu G., ktorú už na škole nebrali vážne spolužiaci. Ja tiež. Nakoľko sa niekedy správala ako keby uletela z reality.. S odstupom času som spoznal aj oboch chlapov ktorí odišli od svojich žien, ktoré vystupujú v tej relácii. Obaja chlapi mi povedali aj dôvod prečo tak urobili . Jedného podvádzala žena dokonca našiel aj sms správu od milenca  kde stálo : Ak tvoj starý odíde prídem ťa obrobiť. Povedzte mi čo si ma o tom chlap myslieť. Časom sa mu aj samotná žena k tomu priznala !!! Druhého žena celý život nikde nepracovala, bola alkoholička a nie raz po ňom v zúrivosti vyštartovala s nožom alebo sekerou v ruke či už pod vplyvom alkoholu alebo za triezva. No a takéto správanie trvalo roky.. Bolo toho viac no nebudem tu všetko rozpisovať .No nemusím byť ani vedma ani psycholog či manželský poradca aby som pochopil, že takto sa v spoločnej domácnosti žiť nedá..
  ..A oni tam rozprávajú, že p. Laura im povedala, že majú odísť od svojej ženy...Ved vyjadrila len svoj názor. Ved ked sa ja opýtam nejakého známeho či mám kúpiť to auto alebo to druhé tak je logické, že mi povie svoj názor ale tým to haslo.. Je už na mne či kúpim alebo nekúpim.. Ja vám poviem svoj názor, že od takej ženy, ktorá ma podvedie alebo  ohrozí na živote neodchádzam ale šprintujem jak gepard... Ja osobne poznám p. Lauru už niekoľko rokov a NIKDY ale NIKDY ma do ničoho nenútila.. Taktiež som robil už veľa liečebných receptúr a nikdy za celý čas sa mi v ničom nepohoršilo ale NAOPAK. Nechápem, že vy sa čudujete a zároveň vám vadí, že p. Laura má veľa stúpencov. Lebo keby vám pani redaktorka nejaký liečiteľ zachránil zdravie alebo život vašich detí alebo váš osobne tak ak by ste bola človek vďačný a slušný bola by ste tiež stúpencom toho liečiteľa a bránila by ste ho keby ste o ňom čítala nenávistné a nepravdivé ohovárania. Niet divu, že p. Laura má toľko svojich stúpencov ako ste ich nazvala lebo to je dokaz toho akému veľkému počtu ľudí pomohla v porovnaní s tými pár klamármi, ktorých ste na pošpinenie dobrého mena p. Laury v svojej reportáži zneužila.  Zaujímalo by ma pán terapeut ako nazvete skupinu ľudí ktorý si vytvoria stránku s názvom SEKTA.. Nechápem ako mohla TV Markíza vobec  odvysielať tak neprofesionálnu reportáž.Dúfam, že tento článok nevymažete ako mnohé iné.

 8. Júlia P. | 13.06.2020
  Už tu mám jeden komentár (na facebooku), nepísala by som znovu, ale známa Kika Olenhal sa mi posťažovala, že ste jej vymazali príspevok. Mám také tušenie, že TV Markíza neznáša oponenciu a maže články, ktoré jej nevyhovujú. Preto by som rada dala odkaz na stránku pani Laury, nech má každý možnosť urobiť si vlastný názor: www.liecitelka-laura.sk/products/nepravdiva-reportaz2/. Keď sa tak zamýšľam, toto mazanie komentárov, ktoré si zastávajú pani Lauru len dosvedčuje, že pani Laura hovorí o pravde. Pravda bola totiž vždy, v celej histórii, kruto umlčovaná, všetkými možnými spôsobmi a papaláši používali všetky možné prostriedky, na jej potlačenie, báli sa pravdy. To, že proti nej tak nehanebne bojujete. je podľa mňa dôkaz, že pani Laura hovorí pravdu,
  Aby sa po 3 rokoch vydania článku ešte usilovne mazali komentáre? To ako veľmi vás musí pravda páliť? Mali ste 3 roky, aby ste napravili svoju chybu. Boli ľudia, čo vám ponúkali, že vám povedia, ako im pani Laura pomohla, že podajú výpoveď a môžete spraviť objektívnejšiu reportáž. No vy ste ich odignorovali, a najlepšie aj pomazali. Už sa bojím aj ja niečo napísať, že aj môj komentár bude zmazaní.
  Nech sa snažíte pošpiniť meno pani Laury akokoľvek, vždy tu budú ľudia, ktorí sa u pani Laury vyliečili, a ktorým sa pomohlo.

 9. Kika Olenhal | 11.06.2020
  Musím reagovať, aby ľudia vedeli aký hnus sa skrýva pod logom televízie Markíza...
  Nedávno som napísala zopár príspevkov na túto nepravdivú reportáž, kde som aj skopírovala reakcie ľudí tu z oficiálnej stránky pani Laury. Moje komentáre neboli ani hanlivé, ani vulgárne a ani nikoho nepoškodzovali. Iba som chcela obhájiť česť pani Laury, keďže ju už roky poznám a vždy mi pomohla.
  Chcela som ukázať ľuďom cestu k pani Laure a že sa nemusia báť objednať pre Božiu pomoc u pani Laury, keďže ako vieme, tá reportáž je nepravdivá a neobjektívna.
  Idem k veci... moje príspevky boli zmazané. všetky. do jedného. A na základe toho usudzujem, že TV Markíza má takéto pochybné pracovné metódy a oponentov na svoju zle odvedenú robotu jednoducho umlčí, alebo vymaže. Mám za to, že to bolo schválne zmazané, lebo som tam mala 4 príspevky a všetky zmizli a zablokovali mi možnosť ďalej prispievať. Usudzujem preto, že Markíza obhajuje zlo a nevadí im keď víťazí klamstvo a radi používajú takéto lživé a podvodné pracovné metódy. Ak je to tak ako si myslím, potom hanba TV Markíze. Očiernili pani Lauru a idú si ďalej...a kto Lauru obhajuje pevne a vytrvalo, toho zablokujú. Nevedia sa zmieriť s oponenciou a odhalením ich podvodných praktík, nevedia sa ospravedlniť, chrapúnstvo.
  Mám pocit že ak zablokovali mňa, zablokovali aj iných a nechali tam iba zopár komentárov aby sa nepovedalo. Ktovie koľko príspevkov ešte zmazali. Lebo viem, že Laura má omnoho viac priaznivcov ako nepriateľov a jej priaznivci si ju vždy a všade budú hájiť. Tvrdo a vytrvalo. A takéto príspevky Markíza maže, hanba Vám televízia Markíza. Hanba Vám ako neobjektívne stojíte na strane zla a plodíte takéto neprofesionálne reportáže.

 10. Pavla Gregory
  Dobrý deň,
  na úvod Vám musím povedať že si svoju prácu robíte naozaj "svedomito",ale hlavne "relevantne". Jeden hnus a kydanie špiny na človeka ktorého vôbec nepoznáte. Táto Vaša relácia o liečiteľke Laure ktorú ste 29.3.2017 odvysielali, bolo akože hľadanie nejakej senzácie alebo o čo tam akože malo ísť???
  Som rozhorčený, a môžem povedať že zvážim určité kroky, aby ste napravili to čo ste priam posrali!!!
  Pokiaľ dobre viem, manžel pani Laury Vám povedal, že si neželajú publicitu, pretože ste už pri prvej reportáži vytrhli z kontextu veci ktoré Vám hovorila pani Laura. Opäť ste sa nechali zlákať akousi senzáciou a informáciou že liečby sú také alebo také. Viem dobre kto stojí za tým, a kto má najväčší záujem o poškodenie mena pani Laury. Nerešpektujete vôbec človeka a jeho slobodnú vôľu, ste len nástroj na vykonštruovanie senzácií, aby sa o tom hovorilo. V začiatkoch bola Markíza jedna seriózna TV, dnes je to len pokašľaný bulvár, ktorému hodíte špekačku, pár drobných a vy odvysielate čokoľvek, bez ohľadu na pravdivosť!!! Takmer nič v tej reportáži nebolo PRAVDIVÉ-rozumiete??? Ak by ste chceli relevantnú reláciu, prečo ste nehľadali ľudí opačných skúseností???
  Som človek ktorému Boh zachránil život a rodinu cez liečiteľku Lauru. Ale radšej Vám nebudem nič písať, pretože by ste vytrhli z kontextu i slová ktoré by som napísal!
  Redaktorka ktorá robila reportáž zrejme nieje dobrý človek, a robí jej radosť ubližovať takýmto spôsobom. A horšie je že to odklepol odvysielať niekto skúsenejší nad ňou. Neoverené informácie púšťať do éteru. Zabili ste PRAVDU...
  Porozmýšľajte nad tým kto riadi Vašu myseľ,Váš 6 zmysel/dušu....kedy ste naposledy cítili lásku a radosť z dobre vykonanej práce??? Muselo to byť asi dávno...
  Moje skúsenosti s pani Laurou sú výlučne pozitívne. Nik z nás ľudí nieje dokonalý, dokonalosť patrí výlučne nášmu láskavému Pánu Bohu. Pán Boh cez pani Lauru uzdravuje nielen naše telá, ale i duše, to znamená, že odkazy mnohokrát odhaľujú naše vnútorné zlyhania, zlé myslenie atď. Je veľmi doležité zmeniť sa ak Boh odhalí Vaše zlyhanie, samozrejme pre vlastné dobro. Boh chce po nás, aby sme boli lepší, aby sme konali dobro, cítili lásku, nie nenávisť a boli príkladom svojmu okoliu, pretože vtedy bude na zemi dobre, ak sa ľudia zmenia.
  Zmeníte sa i Vy?

 11. Renata R. | 12.06.2020
  Táto reportáž bola najväčšia lož akú poznám. Tí, ktorí poznáme p. Lauru vieme aký človek , láskavý a pokorný srdcom a Bohom milovaným je. Ale aj tak si myslím že táto reklama nepravdivá jej priniesla veľa dobrých ľudí a ako sami vieme aj nepravdivá reklama urobí svoje. Pre mňa je p. laura božím prorokom a to v celom znení . Keby nebola p. Laura tak som tu už dávno nepísala. Poznám ju už dosť dlho aby som vedela čo je pre mňa dobré a čo zlé. Každý deň vidím ľudí s bolesťou a zlosťou v tvári . Škoda viera v BOHA je veľmi jednoduchá je to viera oddanosti k BOHU jedinému a toto robím každý deň . To že nie som bohatá nevadí ale mám to po čom som v živote túžila a vlastne po dnešnom dni by som mala hanbiť za blbú náladu , ktorú som dnes mala. Som osoba citlivá, láskavá . Už by som nikdy nechcela žiť inak lebo viem čím všetkým som prešla a viem že to nikdy nebude ružové ale viem že BOH pri mne stojí každý deň a keď ho budete milovať úprimnou láskou ste za vodou . Tento svet je rozdelený na zlo a dobro ale je to ako choroba a zdravie ako peniaze a chudoba zo všetkým sa treba vedieť popasovať. Treba sa s týmto vedieť popasovať . A týmto nechcem povedať že zlo sú peniaze to nie ale vedieť sa s nimi podeliť je pre nás ťažké . Ja p. Laure ďakujem za všetko čo ma naučila a viem to teraz využiť v bežnom živote netreba sa báť ale treba mať mať odvahu a ísť za svojím životom . P. Laura týmto Vám a p. manželovi Ďakujem zo srdiečka a z lásky k Vám prajem úprimne pokoj , lásku a veľa dobrých klientov ktorý Vám pomôžu kráčať po ceste lásky.

 12. Zuzana | 10.06.2020
  Moja podpora patrí takisto pani Laurike. Vždy sa jej zastanem a v každej ba i nočnej hodine. Pani Lauriku poznám viac ako 6 rokov a za ten čas mi neskutočne veľa krát pomohla. Môj život sa úplne zmenil. Poznám Boha , ľúbim ho nadovšetko a aj môj manžel a deti. Zato nás Otecko obdarúva svojou láskou každodenne. Je to prekrásny pocit,  keď sa pozriem na oblohu a rozprávam sa s Bohom,  viem že ma počúva a posiela signály. Každý kto sa naučil cítiť Božiu prítomnosť,  vie o čom hovorím. Je to neopísateľne krásny pocit. A tento krásny pocit a objavenie Boha ,  nášho jediného stvoriteľa TV Markíza s nepravdivou reportážou o pani Laure odobrala všetkým ľuďom , ktorý hľadajú ten vnútorný pokoj a lásku. Odobrala im tú možnosť, ale aj možnosť vyliečiť sa z chorôb , lebo nepravdivo pošpinili pani Lauru. Po takej reportáži by som sa ani ja neozvala pani Laure. Našťastie poznám pani Lauru ešte skôr ako bola vypustená do éteru takáto jednostranná reportáž. Keby nebolo Lauriky najmilšej a najláskavejšej dušičky na tomto svete, doteraz by som nevedela o Bohu a urážala ho klaňaním a modlením sa k modlám( soškám mŕtvych ľudí). Bola by som prekliata,  chorá a rovnako chorá by bola moja rodina. Ale vďaka  pani Laurike sme šťastne v spojení s Bohom, ktorý nám robí zázraky na počkanie,  posiela nám liečebné rady, ale aj rady do života. Nebojte sa, vy všetci čo hľadáte ten správny smer. Vedzte, že Laura je tá správna cesta ktorá vám ten smer ukáže. Nezabudnite, že aj pokarhanie je len pre dobrú vec. Naučte sa pokore, ako nás učí Laura a všetko príde samo, len počúvajte vnútorný hlas cez ktorý Otecko Boh s vami komunikuje. Nenechajte sa odradiť nepravdivou reportážou a uvidíte, ako sa vám zmení život,  zdravie  a všetko k lepšiemu. 

 13. daniela | 09.06.2020
  Týmto chcem aj ja podporiť poslanie a pomoc pani Laury. Poznám liečiteľku Lauru už tiež pár rokov a nič lepšie sa mi v tom čase ani nemohlo stať ako natrafiť na jej úžasný dar liečiteľstva. Pomohla mi za tých pár rokov už mnoho krát a vždy úspešne. Depresia ma zložila na kolená a dohnala na psychiatriu. No dnes som zdravá. Mam 52 rokov a žiadne lieky neužívam, pretože sa riadim radami a liečbami Božími a to vďaka pani Laure. Patrím tiež medzi tých, čo apelovali na vedenie Reflexu na Markíze, že poskytnem kedykoľvek výpoveď k danej reportáži na obhajobu liečiteľky, no televízia nereagovala nijako. To vlastne svedčí iba o tom, akí neobjektívni ľudia tam pôsobia..
  Škoda...

 14. Daniel | 08.06.2020

  Ako vidím, pribudli nové príspevky na obhajobu pani Laury. Preto aj ja, hoc aj s odstupom času sa chcem vyjadriť k tejto nepravdivej, klamlivej reportáži v TV Markíza. Pridávam sa k ostatným pisateľom so svojim názorom, že redaktorka a následne Markíza, vytvorili neskutočný podvod na pani Laure a klamstvo o jej práci. Dôkazom toho je fakt, že redaktorka bez zvolenia pani Laury a aj bez toho, že by s ňou hovorila, vytvorila a publikovala o nej lživú reportáž, na základe klamstva 4-5 ľudí. Títo to urobili iba z nenávisti voči pani Laure preto, lebo im povedala pravdu o nich samých a ich rodinách. Túto pravdu nevedeli uniesť, lebo nebola pre nich dobrá a preto iba z čírej pomsty jej takto chceli ublížiť. Redaktorka musí byť veľmi zlá duša z toho dôvodu, lebo si absolútne ako Laurin manžel povedal, nepýtala kontakt a ani vyjadrenie od pacientov, ktorým pani Laura pomohla. A pomohla za skoro 20 rokov svojej praxe tisíckam ľudí. Porovnajme si percentuálne 5 urazených nenávistníkov, oproti týmto tisíckam ďakujúcich, uzdravených ľudí. Kto neverí, nech si klikne na stránku pani Laury www.liecitelka-laura.sk/podakovania-bohu/ a prečíta to množstvo ďakovných odkazov. Som presvedčený, že každý rozumný a čestný človek si urobí obraz o tom, kde a aká je pravda. Ďalej som si všimol na internete aj zopár iných kritických komentárov na adresu pani Laury. Je zaujímavé, že ju kritizujú ľudia iba takí, čo u nej nikdy neboli a vôbec ju osobne nepoznajú a nepoznajú ani jej prácu. Všetci tí čo ju chvália, majú s ňou osobnú skúsenosť, lebo sa im vždy pomohlo pokiaľ dodržiavali liečbu ktorú im od Boha odovzdala a modlili sa k Pánu Bohu za jej požehnanie. Je smutné a pre TV Markíza veľmi dehonestujúce, že zamestnáva takýchto zlých, škodoradostných neprofesionálov ako je táto redaktorka, ktorá iba jednostranne vypočula pár klamárov a pred celým svetom poškodila kvalitnú a čestnú prácu pani Laury. Musím ešte uviesť, že pani Laura pomohla aj mne a mojej rodine. Totižto pani Lauru navštívia takí ľudia, ktorým už lekári nevedia pomôcť, tak sa obrátia na pomoc aj alternatívnu, čo bol aj môj prípad. Keby pani Laura neexistovala, neexistoval by som ani ja. Lekári mi nevedeli pomôcť a mal som zomrieť. Len vďaka Bohu a pani Laure som ešte tu a žijem. Bohu vďaka!

 15. Robo | 08.06.2020

  Ako vždy chcem podporiť Daniela, aj ostatných pisateľov do tejto stránky pani Lauru obhajujúcich. Ja mám s pani Laurou tak ako mnohí iní, osobnú, dobrú skúsenosť a nie jednu. K tv Markíza musím povedať, že nielen redaktorka ktorá nepravdivú reportáž vytvorila, nie je dobrý človek ale aj ostatné osadenstvo relácie reflex a jej nadriadení musia byť ľudia nečestní a zlí. Preto, lebo ľudia čestní a charakterní aj keď urobia chybu, lebo chybu môžeme urobiť všetci, tak sa snažia zjednať nápravu. Mali dosť času sa pani Laure ospravedlniť, či už verejne alebo osobne. Nespočet ľudí písalo na vedenie tv Markíza aj samotnému riaditeľovi pravdu o tom, ako menovaná televízia pani Laure ublížila a poškodila jej dobré meno. K náprave doposiaľ nedošlo, veď ich mená ani posty neboli opľuté ako opľula redaktorka pani Lauru v tejto televízii a relácii Reflex. Tak teraz sa celé Slovensko dočíta, čo ste to tam za ľudia a akí ste klamári, na základe mohutnej oponencie od pisateľov ako som ja a ďalších iných, ktorí odhalili vaše klamstvá, podvody na nevinných ľuďoch a špinu ktorú na nich neprávom kydáte. Musím sa ešte vyjadriť na adresu terapeuta, ktorý uviedol, že ľudia sa stávajú na liečiteľoch závislí, lebo si už nevedia inak pomôcť (niečo v tomto zmysle). Viem podľa seba, že keď nás postihne nejaká choroba, všetci ideme najskôr k lekárom a keď oni pomôcť nevedia, naozaj už v beznádeji hľadáme pomoc aj inde – u liečiteľa. Veď každý z nás sa máme radi a chceme žiť. Nie je to žiadna závislosť, keď nám nakoniec takýto liečiteľ ako je pani Laura pomôže, lebo lekári nedokázali. Preto nie je žiadna závislosť keď znova ochoriem a idem zas k tomu liečiteľovi, ktorý mi už predtým pomohol a nie k lekárovi ktorý mi pomôcť nedokázal, nie že by nechcel. Preto je taký enormný záujem o Božiu pomoc u pani Laury, lebo ona lieči také zdravotné problémy, ktoré lekári liečiť nevedia. Preto nie je na mieste tvrdenie tohto terapeuta o nejakej závislosti na dobrých liečiteľoch ktorí pomôcť dokážu, ale je to úplne normálne, že človek bude chodiť tam kde pomoc dostane a uzdraví sa a nie tam kde mu pomôcť nedokážu. Tento terapeut musel veeeľmi dlho študovať, kým prišiel na „takúto múdrosť“. Nájdu sa takí, čo kritizujú že liečiteľom za ich pomoc platia peniazmi. Uvedomme si, že si platíme každý mesiac zdravotné poistenie, zrátajme si koľko je to za rok, poprípade za 10 rokov alebo celý život. A nakoniec keď príde napríklad chorý človek na rakovinu k lekárom, tak mu v mnohých prípadoch pomôcť nedokážu a nakoniec zomrie. Nikomu nevadí, že dotyčný celý život platil zdravotné poistenie a pritom úplne zbytočne, lebo teraz leží v hrobe. Ale takýmto kritikom pani Laury vadí, že človek ako vyjadrenie svojej vďaky za záchranu života obdarí jednorázovo liečiteľa za jeho námahu, ale tento liečiteľ na rozdiel od lekárov chorému pomohol a uzdravil ho. Darmo sa tv Markíza chváli nadáciami a charitatívnou činnosťou, keď na druhej strane poškodzuje a ubližuje, ako v tomto prípade vynikajúcej liečiteľke akou pani Laura bezpochyby je. Je to hanba na túto televíziu a konkrétne na reláciu Reflex a vedenie tejto televízie, keď sa nedokázali ospravedlniť. Mohli v rámci nápravy svojej reputácie a tak isto reputácie pani Laury urobiť ďalšiu opravnú reportáž, v ktorej mohli pred zrakom verejnosti osloviť a vyzvať v rámci svojich možností nielen piatich klamárov, ale aj stovky uzdravených  Bohom a pani Laurou ľudí. Ale doteraz sa tak nestalo. To vypovedá o charaktere a slušnosti televízie Markíza. 

 16. Gitka | 06.06.2020
  Chcem na tejto prenádhernej Božej stránke ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu vyjadriť svoju veľkú podporu liečiteľke pani Laure. Pani Lauru poznám od roku 2003 keď som ju prvýkrát navštívila v mojom trápení a veľmi zlom zdravotnom stave keď mi odchádzali životne dôležité orgány. Lekári mi pomôcť nedokázali, bola som prekliata. Moje skúsenosti s pani Laurou sú dodnes len tie najlepšie a vrele ju doporučujem každému kto má problémy s ktorými mu nikto pomôcť nedokáže. Pani Laura bola jediným láskavým Pánom Bohom vyvolená pomáhať ľuďom v trápení, beznádeji a zúfalstve. Pani Laura je Božím prorokom z Božej vôle. Učí nás milovať len Pána Boha, veriť a dôverovať mu. Pán Boh nám odovzdáva cez duševný príjem pani Laury liečby, odkazy a varovania, ktoré sú vždy 100% pravda. Pán Boh sa nikdy nemýli, je len na každom z nás komu chceme veriť. Nenávisť, závisť a zloba niektorých ľudí nepozná žiadné hranice. Než mať neúprimných a falošných priateľov je lepšie nemať žiadných. Pre mňa je a vždy bude najvernejším a najoddanejším priateľom Pán Boh, ktorý nás nikdy nezradí pokiaľ ho nezradíme my. Nech láska, dobro a pokora víťazí v nás všetkých.

 17. miro | 05.06.2020
  Ešte by som chcel poprosiť všetkých božích bojovníkov, ak by ste mali chuť a čas, bolo by dobré podporiť krátkym komentárom pani Lauru aj tu na youtube, pod video vložiť komentár, aby ľudia, ktorý video zhliadnu, nabrali odvahu a k pánu Bohu sa nebáli objednať. Aby nedali na nepravdy v minulosti šírené internetom o pani Laure. Ale aby vedeli, že Laura pomáha. Odkazy sú niekedy nepríjemné, inokedy sa nám počúvajú lepšie, ale vždy sú pravdivé a vždy majú za cieľ naše zamyslenie a našu zmenu k lepšiemu, bližšie k Bohu.

  a ešte jedna dôležitá vec...prosím, nereagovať na Luciu G. (tí čo ste v minulosti zažili jej hnev a jej internetové besnenie vedia, prečo to píšem)
  Takže dovolím si Vás poprosiť - iba pekné, pozitívne komentáre, žiadne hádky, ani konflikty, žiadne reakcie na Luciu.

 18. Erika | 05.06.2020
  Aj ja sa pridávam ku Vám aby som napísala ,že pani Laura je liečiteľka ,Boží prorok ktorý lieči ,odovzdáva rady cez Pána Boha.A to sa niektorým ľuďom nepáči.Ba čo horšie ublížia duši tej,ktorá odovzdá pravdu,ktorú si nechcú priznať.Neveria ,že je to priamo od Pána Boha.Veď stačí si kliknúť na poďakovania po vyliečení chorôb ľudí ,ktorý vďaka pani Laure boli zázrakom vyliečený.A ja sa pripájam k ním.Pani Laura Nás učí milovať len Pána Boha,a myslieť si že je zlá -je veľký nezmysel a veľká lož..

 19. Lukáš | 04.06.2020
  Ja tiež mám len tie najlepšie skúsenosti s pani Laurou a jej radami. Lenže odrádza to tých ľudí, ktorí nechcú pre svoje šťastie a zdravie niečo urobiť. Napríklad pani Laura mnoho krát odkryje ľudí, ktorí Vám vo vašej blízkosti závidia a neprajú Vám tak je logické, že ak sa chce mať človek dobre musí sa od týchto ľudí vzdialiť a prestať sa stýkať s falošnými a neúprimnými ľuďmi a toto mnohí nechápu a považujú pani Lauru za zlú, pretože vďaka Božím receptúram sme zdraví, šťastný a spokojný a toto sa neprajníkom nepáči a robia všetko preto aby tomuto zabránili. My ktorí sme spoznali pani Lauru sa modlíme k pánu Bohu a áno aj nám sa stávajú nepríjemné veci tak ako ostatným, ale toto je vždy len a len výchova od pána Boha, aby sme boli pokorný a aby sme sa riadili Božími krédami, ktoré by som odporučil všetkým ľuďom pretože až pri ich čítaní človek zistí ako veľmi sa máme každý naprávať a aké chyby robíme a nie je ich málo.

 20. Daniela Dibalová
  Začnem tým, že liečitelku Lauru som vyhladala v časoch s veľkými problémami na mojom psychickom zdraví...s určitosťou som vedela, že tú chémiu od doktorov do seba pchať nebudem..lebo mi na mojom zdraví záleží. Laura mi odovzdala liečbu, kde bolo treba užívať bylinky, vitamíny a v akom pomere či množstve bolo úplne od veci o tom vôbec pochybovať či polemizovať. Viete, tu treba mat vieru v Boha a dôveru liečiteľa. A cestu si každý vyberie sám. Ja som mala na výber buď psychiatriu alebo prírodnú cestu....logika nepustí. Lauru poznám už 17 rokov a už ani neviem opísat v čom všetkom mi pomohla...veľmi veľa krát a vždy úspešne. Mám 52 rokov, ale som zdravá a neviem čo sú lieky...moja rodina tiež nie je výnimkou. U Laury sa hneď človek dozvie príčinu svojho problému a aj následné riešenie. Alebo chodte k lekárovi, od dverí k dverám že tak čo asi to môže byť, prejde pol roka a tak šak skúste toto, keď nie tamto a zdravie je v riti...aj peniaze aj čas strávený v ambulanciách..Ja a moja rodina nedáme na Lauru dopustiť a spravíme všetko pre jej dobré meno a uznanie.. A to je presne jej odmena za naše vyliečené choroby..Nič nepýta, prispejete ak máte a chcete...!!!ak nemáte, nikdy by to neurobila, že pomoc odmietne...to viem tiež dosvedčiť...takže milá redakcia Markízy, ak ste seriozna a profesionálna TV, chcite byť aj spravodlivá a hlavne objektívna...My sme vás už vyzývali na nápravu tejto nezmyselnej reportáži, no nereagujete..to hovorí za všetko....
  Daniela Dibalova

Pridať komentár