Ráj na zemi.

09.08.2016 13:23

klik tu: Ráj na zemi.

 

Renata R.|09.08.16  14:52

Bože môj milovaný to je ale HOVADO prepáč , že sa takto vyjadrujem Ľudia nemajú čo jesť a on sa vála v takomto luxuse. Ale pane BOŽE iba dočasne pretože ti sa určite postaráš milovaný môj aby tam hore ten luxus nemal. Milujem ťa OTECKO a nech ho má tak mu treba ja mám teba a tvoju lásku a to je pre mňa to najdôležitejšie milujem ťa len prosím BOŽE môj milovaný o tvoju lásku a silu to je pre mňa ten naj luxus. Milujem ťa a ďakujem p. Laura za poukázanie týchto neskutočných bohatstvách , ktorý sa majú ako prasce v žite a smejú sa nám do tváre . Už len rohy mu chýbajú ja mu prajem iba lásku v srdci Ďakujem .

miro|09.08.16  18:25

Ja mu prajem aby dostal rozum a aby si uvedomil čo robí a ako okato. Smeje sa všetkým, ktorí mu prispievali na jeho tučné biskupské konto v nádeji, že ich peniaze pôjdu na dobrý účel.
A toto je výsledok. Nádhera!
Žije dva životy, na jednej strane hlása ako treba chudobným pomáhať a na druhej strane pozrite sa ako žije. A to nie je jediný jeho dom a 100% to nie je jediný z radu cirkvy kto si takto žije.
Cirkev sa smeje ľuďom do ksichtu a oni sprostí im znova a znova veria ich reči o chudobe. Verte ďalej katolíci, ste na smiech aj mne, ste na smiech všetkým ktorí vedia pravdu a je nás veľa!
Len Vy si žijete svoj cirkevný sen, alebo skôr nočnú moru (ale to zistíte až po prebudení). 
S pánom Bohom

Simona|09.08.16  18:40  

Keby len ten jeden,ale všetci sa majú ako králi..banda hnusná cirkevná..nikdy nepochopím tú debilitu ľudí čo sa im klaňajú...

renáta|09.08.16  18:51

Iste je to šikovný manipulátor, keď mu ľudia dali peniaze na ten luxus...ale načo mu to je...veď to vyzerá, ako luxusný bor..l!! Určite učí svoje ovce pokore a skromnosti a on si užíva...ako to, že mu niekto dôveruje?! Ľudia sú nekonečne hlúpi, nechajú sa klamať, dajú mu aj posledné v domnienke, že im "biskupko" vybaví priamu cestu do neba. Och, Pane Bože, ešte máš trpezlivosť s nami nespratnými ľuďmi? Si nekonečne láskavý, ak mu ešte dávaš šancu polepšiť sa. Viem, že nech už dopadne akokoľvek, od Teba, Bože, dostane to, čo si zaslúži.

Dana K.|10.08.16  06:11

Hmmm...veru, načo mu to je??? Veď je to otrasné, taká okázalosť a taká ťažoba ide z toho celého.... sú to veľké masky ......Boha sa neboja? ...Ale katolícky kňazi majú radi mamon a s tým spojené aj iné / napr.malých chlapcov a podobne/ hlasajú ľuďom nepravdu, klamsto už tisícročia....... Pán Boh nám odkázal po pani Laure, čo je katolícka cirkev.... satanov brloh s Vatikánom na čele.........Musim prehodiť rýchlo slova na pána Boha všemohúceho, lebo citim sa zle , keď sa zameriam pozornosťou tam....Katolíci, BOH JEDINÝ VŠEMOCNÝ JE NAJVÄČŠÍ!!! , nie Ježiš Kristus ani panna Mária a vôbec nie katolícka cirkev.

Edo|10.08.16  08:23

Toto je len výsledok, ako ľahko sa dá ľud zmanipulovať, a hlavne v chudobnejších oblastiach. Bohatý vysype z vrecka až keď mu ide o život. Chudákovi ide o prežitie, a preto v nádeji na lepší život dá aj posledné. Na Slovensku a v Európe je vzdelanosť, a i tak budú pohodlne ľudia radšej sypať love do cirkvy v nádeji na "vzkriesenie skrze Krista"...och aká to hlúposť tupcov...minule sa ma jedna slečna spýtala prečo nosím na krku krížik ke´d neverím v Krista. Moja odpoveď ju asi zaskočila. Kríž je znak viery, ale Kristus nikdy nebol a nebude Boh... no a preto každému hovorím že cirkev Boh a ani ľudia nepotrebujú. Dopadá to presne takto-mamon, chamtivosť, a vlastne stále majú málo... Keby chcel Boh založiť cirkev, už by ju pani Laura s manželom mali dávno na papieri a vo všetkých štátnych inštitúciach zaregistrovanú...

Toto je len výsledok, ako ľahko sa dá ľud zmanipulovať, a hlavne v chudobnejších oblastiach. Bohatý vysype z vrecka až keď mu ide o život. Chudákovi ide o prežitie, a preto v nádeji na lepší život dá aj posledné. Na Slovensku a v Európe je vzdelanosť, a i tak budú pohodlne ľudia radšej sypať love do cirkvy v nádeji na "vzkriesenie skrze Krista"...och aká to hlúposť tupcov...minule sa ma jedna slečna spýtala prečo nosím na krku krížik ke´d neverím v Krista. Moja odpoveď ju asi zaskočila. Kríž je znak viery, ale Kristus nikdy nebol a nebude Boh... no a preto každému hovorím že cirkev Boh a ani ľudia nepotrebujú. Dopadá to presne takto-mamon, chamtivosť, a vlastne stále majú málo... Keby chcel Boh založiť cirkev, už by ju pani Laura s manželom mali dávno na papieri a vo všetkých štátnych inštitúciach zaregistrovanú... Toto je len výsledok, ako ľahko sa dá ľud zmanipulovať, a hlavne v chudobnejších oblastiach. Bohatý vysype z vrecka až keď mu ide o život. Chudákovi ide o prežitie, a preto v nádeji na lepší život dá aj posledné. Na Slovensku a v Európe je vzdelanosť, a i tak budú pohodlne ľudia radšej sypať love do cirkvy v nádeji na "vzkriesenie skrze Krista"...och aká to hlúposť tupcov...minule sa ma jedna slečna spýtala prečo nosím na krku krížik ke´d neverím v Krista. Moja odpoveď ju asi zaskočila. Kríž je znak viery, ale Kristus nikdy nebol a nebude Boh... no a preto každému hovorím že cirkev Boh a ani ľudia nepotrebujú. Dopadá to presne takto-mamon, chamtivosť, a vlastne stále majú málo... Keby chcel Boh založiť cirkev, už by ju pani Laura s manželom mali dávno na papieri a vo všetkých štátnych inštitúciach zaregistrovanú...

Elena|10.08.16  12:02

nosia do bezvedomia, že cestu k Bohu majú vydláždenú. Je to najväčšia lož, aká v tomto svete je. 
Nikdy Boh nevypočuje modlitby z ohlúpených katolíckych duší, neodpustí ani jeden hriech, lebo tie modlitby nie sú smerované k jedinému Bohu, ktorý je, ale k vymyslenému Bohu, ktorý podsunul samotný satan. 
Nemajú dna. Veľa ľudí si to uvedomuje, aké sú nenažraté prasce a idú stále v tom istom smere, bez rozmýšľania. 
Tu na zemi sa hovorí, že na každú opicu má Pán Boh truhlicu.
Chrám pre Boha si každý stavia v svojej duši, ten by mal byť najhonostnejší, to je chrám pre Boha. Ne zo skaly, kameňa. 
Otecko, je na to ťažko pozerať, už aj nám a  Ty Otecko, čo všetko vidíš, musí Ti byť z nás veľmi smutno. 
Bože Otče moja nesmierna duševná láska patrí len Tebe a to je ten najväčší drahokam, ktorý ostane v mojej duši až do posledného výdychu.

Janulienka|11.08.16  00:55

No krása, pekný príklad biskupa najsvätejšej katolíckej cirkvi... Zneužíva dobrotu ľudí vo svoj prospech. Hanba, hanba a ešte raz hanba takému človeku, ako je on, vraj: "Pastor chudých!" Na to treba mať aj žalúdok. Keď ho ľudia stretnú, tak by ho mali opľuť a nie mu dať aj posledné na jeho luxus! Podľa mňa, keď sa vie, že načo používa peniaze ľudí, tak sú hlúpi a mal by sa volať: "Pastor hlúpych!!!"

Kontakt

045/540 1849

  • BOH VÁM RADÍ

   05.12.2018 

   Olej z austrálskeho čajovníka odnášať bude z vašeho vnútra všetky zápalové získanosti.

  • LAURA PRE VÁS

   23.11.2018 

   Charakter alebo necharakter?

 1. ĎAKUJEME TI BOŽE

  30.11.2018 

  1. Rýchla choroba

  2. Ďakujem za dobrého partnera
  3. Nový byt
  4. Zapálené očká

 2. 5. Cysta sa mi vďaka Tebe Bože stratila
 • ŽIVOTNÉ PRÍBEHY

  20.11.2018 

  Moje životné rozhodnutie.