Ráj na zemi.

09.08.2016 13:23

klik tu: Ráj na zemi.

 

Renata R.|09.08.16  14:52

Bože môj milovaný to je ale HOVADO prepáč , že sa takto vyjadrujem Ľudia nemajú čo jesť a on sa vála v takomto luxuse. Ale pane BOŽE iba dočasne pretože ti sa určite postaráš milovaný môj aby tam hore ten luxus nemal. Milujem ťa OTECKO a nech ho má tak mu treba ja mám teba a tvoju lásku a to je pre mňa to najdôležitejšie milujem ťa len prosím BOŽE môj milovaný o tvoju lásku a silu to je pre mňa ten naj luxus. Milujem ťa a ďakujem p. Laura za poukázanie týchto neskutočných bohatstvách , ktorý sa majú ako prasce v žite a smejú sa nám do tváre . Už len rohy mu chýbajú ja mu prajem iba lásku v srdci Ďakujem .

miro|09.08.16  18:25

Ja mu prajem aby dostal rozum a aby si uvedomil čo robí a ako okato. Smeje sa všetkým, ktorí mu prispievali na jeho tučné biskupské konto v nádeji, že ich peniaze pôjdu na dobrý účel.
A toto je výsledok. Nádhera!
Žije dva životy, na jednej strane hlása ako treba chudobným pomáhať a na druhej strane pozrite sa ako žije. A to nie je jediný jeho dom a 100% to nie je jediný z radu cirkvy kto si takto žije.
Cirkev sa smeje ľuďom do ksichtu a oni sprostí im znova a znova veria ich reči o chudobe. Verte ďalej katolíci, ste na smiech aj mne, ste na smiech všetkým ktorí vedia pravdu a je nás veľa!
Len Vy si žijete svoj cirkevný sen, alebo skôr nočnú moru (ale to zistíte až po prebudení). 
S pánom Bohom

Simona|09.08.16  18:40  

Keby len ten jeden,ale všetci sa majú ako králi..banda hnusná cirkevná..nikdy nepochopím tú debilitu ľudí čo sa im klaňajú...

renáta|09.08.16  18:51

Iste je to šikovný manipulátor, keď mu ľudia dali peniaze na ten luxus...ale načo mu to je...veď to vyzerá, ako luxusný bor..l!! Určite učí svoje ovce pokore a skromnosti a on si užíva...ako to, že mu niekto dôveruje?! Ľudia sú nekonečne hlúpi, nechajú sa klamať, dajú mu aj posledné v domnienke, že im "biskupko" vybaví priamu cestu do neba. Och, Pane Bože, ešte máš trpezlivosť s nami nespratnými ľuďmi? Si nekonečne láskavý, ak mu ešte dávaš šancu polepšiť sa. Viem, že nech už dopadne akokoľvek, od Teba, Bože, dostane to, čo si zaslúži.

Dana K.|10.08.16  06:11

Hmmm...veru, načo mu to je??? Veď je to otrasné, taká okázalosť a taká ťažoba ide z toho celého.... sú to veľké masky ......Boha sa neboja? ...Ale katolícky kňazi majú radi mamon a s tým spojené aj iné / napr.malých chlapcov a podobne/ hlasajú ľuďom nepravdu, klamsto už tisícročia....... Pán Boh nám odkázal po pani Laure, čo je katolícka cirkev.... satanov brloh s Vatikánom na čele.........Musim prehodiť rýchlo slova na pána Boha všemohúceho, lebo citim sa zle , keď sa zameriam pozornosťou tam....Katolíci, BOH JEDINÝ VŠEMOCNÝ JE NAJVÄČŠÍ!!! , nie Ježiš Kristus ani panna Mária a vôbec nie katolícka cirkev.

Edo|10.08.16  08:23

Toto je len výsledok, ako ľahko sa dá ľud zmanipulovať, a hlavne v chudobnejších oblastiach. Bohatý vysype z vrecka až keď mu ide o život. Chudákovi ide o prežitie, a preto v nádeji na lepší život dá aj posledné. Na Slovensku a v Európe je vzdelanosť, a i tak budú pohodlne ľudia radšej sypať love do cirkvy v nádeji na "vzkriesenie skrze Krista"...och aká to hlúposť tupcov...minule sa ma jedna slečna spýtala prečo nosím na krku krížik ke´d neverím v Krista. Moja odpoveď ju asi zaskočila. Kríž je znak viery, ale Kristus nikdy nebol a nebude Boh... no a preto každému hovorím že cirkev Boh a ani ľudia nepotrebujú. Dopadá to presne takto-mamon, chamtivosť, a vlastne stále majú málo... Keby chcel Boh založiť cirkev, už by ju pani Laura s manželom mali dávno na papieri a vo všetkých štátnych inštitúciach zaregistrovanú...

Toto je len výsledok, ako ľahko sa dá ľud zmanipulovať, a hlavne v chudobnejších oblastiach. Bohatý vysype z vrecka až keď mu ide o život. Chudákovi ide o prežitie, a preto v nádeji na lepší život dá aj posledné. Na Slovensku a v Európe je vzdelanosť, a i tak budú pohodlne ľudia radšej sypať love do cirkvy v nádeji na "vzkriesenie skrze Krista"...och aká to hlúposť tupcov...minule sa ma jedna slečna spýtala prečo nosím na krku krížik ke´d neverím v Krista. Moja odpoveď ju asi zaskočila. Kríž je znak viery, ale Kristus nikdy nebol a nebude Boh... no a preto každému hovorím že cirkev Boh a ani ľudia nepotrebujú. Dopadá to presne takto-mamon, chamtivosť, a vlastne stále majú málo... Keby chcel Boh založiť cirkev, už by ju pani Laura s manželom mali dávno na papieri a vo všetkých štátnych inštitúciach zaregistrovanú... Toto je len výsledok, ako ľahko sa dá ľud zmanipulovať, a hlavne v chudobnejších oblastiach. Bohatý vysype z vrecka až keď mu ide o život. Chudákovi ide o prežitie, a preto v nádeji na lepší život dá aj posledné. Na Slovensku a v Európe je vzdelanosť, a i tak budú pohodlne ľudia radšej sypať love do cirkvy v nádeji na "vzkriesenie skrze Krista"...och aká to hlúposť tupcov...minule sa ma jedna slečna spýtala prečo nosím na krku krížik ke´d neverím v Krista. Moja odpoveď ju asi zaskočila. Kríž je znak viery, ale Kristus nikdy nebol a nebude Boh... no a preto každému hovorím že cirkev Boh a ani ľudia nepotrebujú. Dopadá to presne takto-mamon, chamtivosť, a vlastne stále majú málo... Keby chcel Boh založiť cirkev, už by ju pani Laura s manželom mali dávno na papieri a vo všetkých štátnych inštitúciach zaregistrovanú...

Elena|10.08.16  12:02

nosia do bezvedomia, že cestu k Bohu majú vydláždenú. Je to najväčšia lož, aká v tomto svete je. 
Nikdy Boh nevypočuje modlitby z ohlúpených katolíckych duší, neodpustí ani jeden hriech, lebo tie modlitby nie sú smerované k jedinému Bohu, ktorý je, ale k vymyslenému Bohu, ktorý podsunul samotný satan. 
Nemajú dna. Veľa ľudí si to uvedomuje, aké sú nenažraté prasce a idú stále v tom istom smere, bez rozmýšľania. 
Tu na zemi sa hovorí, že na každú opicu má Pán Boh truhlicu.
Chrám pre Boha si každý stavia v svojej duši, ten by mal byť najhonostnejší, to je chrám pre Boha. Ne zo skaly, kameňa. 
Otecko, je na to ťažko pozerať, už aj nám a  Ty Otecko, čo všetko vidíš, musí Ti byť z nás veľmi smutno. 
Bože Otče moja nesmierna duševná láska patrí len Tebe a to je ten najväčší drahokam, ktorý ostane v mojej duši až do posledného výdychu.

Janulienka|11.08.16  00:55

No krása, pekný príklad biskupa najsvätejšej katolíckej cirkvi... Zneužíva dobrotu ľudí vo svoj prospech. Hanba, hanba a ešte raz hanba takému človeku, ako je on, vraj: "Pastor chudých!" Na to treba mať aj žalúdok. Keď ho ľudia stretnú, tak by ho mali opľuť a nie mu dať aj posledné na jeho luxus! Podľa mňa, keď sa vie, že načo používa peniaze ľudí, tak sú hlúpi a mal by sa volať: "Pastor hlúpych!!!"