Prvá správa o pohlavnom zneužívaní detí v Austrálii: O katolíckych kňazov vyšli najavo hrozné informácie!

06.02.2017 21:08

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kekerasan seksual pada anak

Austrálska štátna komisia vyšetruje prípady pedofílie na cirkevných školách (ilustračné foto).

 

Zverstvá kňazov.

Ľudmila Š.|06.02.17  21:08

Dnes som čítala niečo hrozné ak mate záujem môžte si to prečítať.

Z pohlavného zneužívania detí v rokoch 1950-2010 je v Austrálii podozrivých dovedna sedem percent katolíckych kňazov.
Vyplýva to z vôbec prvej správy o pohlavnom zneužívaní v austrálskej katolíckej cirkvi, ktorú v pondelok zverejnila austrálska štátna komisia vyšetrujúca prípady pedofílie na cirkevných školách a v ďalších inštitúciách.

Austrálska kráľovská komisia vznikla v roku 2013 a odvtedy prešetruje reakcie katolíckej cirkvi a ďalších ustanovizniach na pohlavné zneužívanie detí. Poverené osoby robili v jej mene v uplynulých rokoch rozsiahly prieskum medzi orgánmi katolíckej cirkvi.

Zistili, že v rokoch 1980-2015 nahlásilo dovedna 4444 ľudí, že boli austrálskou katolíckou cirkvou pohlavne zneužívaní. K ich sexuálnemu zneužívaniu malo dôjsť vo vyše 1000 katolíckych inštitúciách. Väčšina obetí boli chlapci (až 78 percent), ktorých vek bol v priemere 11,6 roka. Priemerný vek zneužívaných dievčat bol 10,5 roka.

"Tieto čísla sú šokujúce, žalostné a neobhájiteľné," reagoval v pondelok na správu Francis Sullivan, riaditeľ Rady pre pravdu, spravodlivosť a uzdravenie - úradu, ktorý austrálska katolícka cirkev založila v reakcii na vyšetrovanie zneužívania.

Dodal, že zverejnené údaje poukazujú na "obrovské zlyhanie", ktorého sa cirkev pri ochrane detí dopustila.

Vyšetrovanie komisie pozorne sleduje i samotný Vatikán a vlani v rámci neho vypovedal aj austrálsky kardinál George Pell, ktorý je v súčasnosti jedným z najbližších spolupracovníkov pápeža Františka.

Viacerí prominentní predstavitelia austrálskej katolíckej cirkvi by mali vypovedať v nasledujúcich týždňoch. Konečnú správu o pohlavnom zneužívaní detí sa komisia chystá zverejniť koncom tohto roka.

Dnes som čítala niečo hrozné ak mate záujem môžte si to prečítať.

 

Jaroslav|08.02.17  16:51

Hovada sk...ené... Som smutný a nešťastný z tejto celosvetovej cirkevnej pedofílie

Peter K.|13.02.17  19:27

Je to hrozné čo má na svedomí táto hnusná katolícka cirkev,samozrejme katolíkom to je jedno, hlavne že ich pán farár je spokojný keď je plný kostol a za vyzbierané peniaze od veriacich aj dokonale zrekonštruovaný a ešte pozlatený zlatom, aby všetci vedeli aká je cirkev katolícka mocná.
Mocná je to je pravda, ale k zlu dala všetku svoju moc od svojho začiatku a ničí ľudom a deťom ich životy týmito zverstvami, lebo tí vaši dobrí farári sú skazení pedofili,ale vám katolíkom to je jedno lebo vy ste Pána Boha odvrhli od seba a pre vás je Boh dávno mŕtvy Ježiš Kristus tak ako Pani Laura píše. 
A potom nedokážete vidieť tieto zverstvá ako smutnú realitu, čo cirkev pácha na nevinných obetiach, lebo ste zdraví rozum potratili a cirkvi krvilačnej a mamonárskej ste sa upísali a podporujete ju, aj keby Vám mali popadať tie vaše zrekonštruované kostoly na vaše hlavy katolícke aj tak nepochopíte kde je pravda a ako cirkev porušuje desatoro Božích prikázaní, už od svojho vzniku.
Cirkev je liaheň pre pedofilov a píše sa o tom všade ,všade sú svedectvá a výpovede obetí, tak ľudia nech Vám s prepáčením nedr.. !!! Spamätajte sa a pozrite sa realite priamo do očí, že o čom je naozaj tá Vaša svätá cirkev a pýtajte sa hlboko vo svojom srdci vždy keď vojdete do kostola, tak toto je ten Boh ktorý všetko stvoril? Tieto obrázky sošky a nezmyselné táraniny farára, ktorý nevie čo je to mať ženu a splodiť s ňou deti, lebo mu to tak cirkev prikázala?
Len štipka zdravého rozumu stačí... máte ho???

Kontakt

045/540 1849

  • BOH VÁM RADÍ

   05.12.2018 

   Olej z austrálskeho čajovníka odnášať bude z vašeho vnútra všetky zápalové získanosti.

  • LAURA PRE VÁS

   23.11.2018 

   Charakter alebo necharakter?

 1. ĎAKUJEME TI BOŽE

  30.11.2018 

  1. Rýchla choroba

  2. Ďakujem za dobrého partnera
  3. Nový byt
  4. Zapálené očká

 2. 5. Cysta sa mi vďaka Tebe Bože stratila
 • ŽIVOTNÉ PRÍBEHY

  20.11.2018 

  Moje životné rozhodnutie.