PRAVDA.

26.09.2016 02:46

PRAVDA.

Laura | 26.09.16 

Telefonovala som s majiteľom stránky modlitba.sk Pavlom Hucíkom a požiadala som ho o to, aby zrušil dehonestujúce príspevky o mne na svojej stránke. Povedal mi, že ak dokážem povedať verejne pred svetom že Boh je trojjediný a keď vymažem cirkevné delírium, všetky urážlivé komentáre na moju adresu vymaže zo svojej stránky. Toto som odmietla urobiť, lebo nie som ako Judáš, ktorý zradil Krista a preto ani ja Boha nikdy nezradím výmenou za cirkevné klamstvá, len aby som sa katolíckej cirkvi zapáčila a preto schválila ich bludné ľudí zavádzajúce tézy. Toto nikdy pokiaľ budem žiť neurobím!

Boh je na mojej strane a katolíci sa ma boja a zároveň ma nenávidia, lebo odkrývam ja Laura skryté pred svetom špinavé praktiky katolíckej cirkvi. Toto sú ich tajnosti, ktoré ja Boh vidím a obdaril som schopnosťami človeka, ktorý je chudobný a na peniazoch mu nezáleží a ten sa dušou volá Laura. Bude vaše duše moja Laura sekať po vašich ambicióznych hlavách, lebo ja Boh si to želám. Vy hlupáci katolícki, stretnete sa všetci v pekle. Pochopíte až v ohni pekelnom kde ste sa stretli vy smradi katolícki. Plameň v tvojom pekle bude žiariť silným žiarom. Nikdy sa moji milí čitatelia nevzdám Boha a nikdy nebudem poklonkovať katolíckej cirkvi, ktorá je naskrze skazená a vedie duše ľudí do pekelných páľav!!!

Píšte o mne svoje katolícke svinstvá koľko len chcete, nikdy Božie pravdy nezradím a môjho Pána Boha nesklamem, len preto aby ste moju dušu vy katolíci neopľúvali. Čo ale budete robiť navždy, lebo ja sa Boha jediného nikdy nevzdám a nikdy pod vašim nátlakom nepoviem, že Boh je trojjediný. Boh je jediný a vždy bude a navždy a vám nasrať do vašich sprostých katolích hláv.

Som ochotná sa pre Boha vzdať svojeho života, čo vy katolícki smradi určite nedokážete. Milujete viac svoj nahonobený majetok a svoj bohatý život ako svojeho Boha, Pána celého sveta a vesmíru. Veď vy katolíci ste nedotknuteľní v svojich právomociach. Vzdajte sa a svoje obe ruky vystrite smerom k nebesiam. Vy katolícki potentáti nemám ja Boh vaše duše zhýralé rád. Komu slúžite? Peklu! To vaše duše okupuje a moja Laura sa vám ani náhodou nepáči. Veď prečo? Chce poukázať ako jediná, že ste hrabivci. Hanbite sa za svoje podlé duše. O toto sa ja Boh postarám, aby pravda vyšla napovrch. Útočíte na bezbrannú, ale ja Boh voči vašej falši mám účinné zbrane a použijem ich v príhodný čas. Nestačí znásiľňovať deti, ale musíte za to ešte brať milodary od ich rodičov? HANBA CELEJ CIRKVI! MÁM VÁS PLNÉ ZUBY. A ver ty katolícka cirkev, že príde krátky čas a o svoje imanie prídeš. To ja Boh tvojej hierarchii sľubujem. Budeš utekať pred svojimi zločinmi ako prvá a to bude môj plán. Smej sa aj naďalej z mojeho Božieho proroka, ktorý je ten najskromnejší. Uvidíme kto zvíťazí? Ja Boh, alebo ty katolícka cirkev!?

Elena|26.09.16  09:41

Čo žiadate od Božieho proroka Laury, aby zradila jediného všemocného Boha?!? To nikdy neurobí!!!!!!Som obyčajná hriešna duša a radšej zomriem, ako by som vám potvrdila vami hlásanú najväčšiu lož na tomto svete, nie to Boží prorok!!
Vám všetkým asi samotný satan dal to tých hlúpych hláv čipy a tými vás ovláda, lebo nedokážete nič pochopiť. Jasné, keď neviete vysvetliť, tak hlúpej ovci poviete, aby verila. 
Boh nám dal všetkým toľko rozumu, aby sme pochopili, to čo pochopiť je nám treba, aby sme na tejto zemi našli Boha. On je vo všetkom a všade!
Ste prasce, ktoré sa váľajú v blahobyte, ktoré nerešpektuje Božie zákony, ani svetské, ani tie vaše. Lenže Božím zákonom sa nevyhne ani jedna duša, jediný Boh má pod bedlivosťou každého z nás! 
Uvedomujete si vy, že ste pošpinili Božiu Majestátnosť, všemoc, dokonalosť?!?! Určite nie!!!!!! 
Na tejto krásne zemi jediným Bohom stvorenej pálite pekelné ohne?!? Boh vás zastaví!! Ten váš rozprávkový nie, ale všemohúci áno, ktorého popierate.
Odkryté vaše zločiny sa vám nepáčia? Páli vás pravda? Pekelný oheň na vašich dušiach bude mať omnoho väčšiu intenzitu a trvať bude na veky.

Dana K.|26.09.16  12:10

Verím Bohu jedinému stvoriteľa neba i zeme a všetkého živého a neživého. Verím a vážim si pani Lauru za jej Lásku k Bohu jedinému a za pomoc a za to,že odkazuje Božie pravdy....Aleluja Aleluja Aleluja Boh Náš Jediný! Nie trojjediný.

Júlia P.|26.09.16  12:22

Už len to si viem pán Hucík predstaviť, že pani Laura sa vzdá pravdy za ktorú už roky bojuje len kvôli vám. Nedajte sa vysmiať. Tu je krásne vidno každého charakter. Pani Laura sa nepotrebuje strkať katolíkom do riti, za pani Laurou stojí samotný jediný Boh láskavý. 
Viem, že ju na stránke modlitba.sk 
niektorí ľudia neprávom urážajú pani Lauru a to sa vám páči. Ale vy ste tí, ktorí urážajú Pána Boha. Vy kážete vaším ovciam, aby sa klaňali človeku, ktorému dávate post Boha. Skutočného Boha ste si zmenili podľa seba a túto rozprávku šírite ako mýty o gréckych bohoch. Stačí sa len pozrieť do kostola a vidno, podľa akého vzoru toto náboženstvo vznikalo. Naozaj sa nehanbíte? Vaše klamstvá možno pred niekým obstoja, ale pred Bohom nie! Robíte veľký hriech, lebo tlačíte ľuďom do hlavy nezmysli a odvraciate ich tváre od všemocného Boha, stvoriteľa všetkého, v ktorého vieru máme všetci zakorenenú v svojej duši. Určite sa cítite veľmi dôležito v svojom poste katolíka. Ale ako Boh píše, pravdu si uvedomíte, ale až v horúcom pekle, kam právom patríte. Ja by som sa na vašom mieste obávala o svoju dušu a začala si spytovať svedomie.

Simona|26.09.16  16:59

Zberba jedna odporná..,najlepšia obrana je útok či ako sa to vraví.Boja sa Vás pani Laura,lebo v hĺbke duše vedia kde je pravda.Dúfam,že raz padne na hubu celý svet čo verí v tieto bludy a modli.
Nepoznám obetavejšieho a statočnejšieho človeka od Vás pani Laura.Skladám Vám poklonu,nech Vás pán Boh opatruje..

daniela|26.09.16  17:09

Veru tak!
....teším sa, ak nadíde ten čas, že všetci katolícki sráči prídu o všetko čo nazdierali od ľudí. Teším sa aj na to, že všetci neverci, neprajníci a všetci tí, čo nás božích bojovníkov urážajú a majú nás doslova za debilov, pochopia kto bol nakoniec ten debil...Ja sa Božej lásky a pravdy nikdy nevzdám a vedzte všetci zbabelci, že naša Laura je to najlepšie čo vás mohlo postretnúť v tomto živote, prišli ste o veľa...ba priam o všetko by som povedala...ale veď pochopíte!! Boh je len jediný!! Laura je klenot!! Pravda zvíťazí!!
Boh nám žehnaj..

miro|26.09.16  18:34

Pán Hucík, prečo sa nepozriete poriadne do tej vašej duše? Bojíte sa čo uvidíte? Tak to napravte a prestante ľudí klamať!
Boh do vašej krivej duše vidí, Boh Vás pozná a vie čo ste zač.
Napravte sa kým je čas a zapáčte sa Bohu, alebo klamte ďalej a zhorte v pekle.

Renata R.|26.09.16  20:03

Milovaný Otecko BOŽE môj láskavý iba teba milujem jediného a to do konca svojho živote a ďakujem pani Laure za to , že mi otvorila moje oči ďakujem . Pán Hucík ani neviem kto to je a ani to nechcem vedieť ale určite to bude pán najmúdrejší čo všetko vie , videl, počul. Je iba jeden BOH a pán sveta ale vy pán Hucík to nebudete ďakujem Ti môj milovaný Otecko za našu Lauru Ľúbim ťa a vždy len teba milovať budem.

Tomáš|26.09.16  20:26

Hucík čo si čakal, že pani Laura bude rovnako zbabelá ako ty? Alebo, že kvôli pekným rečiam na jej osobu bude modlárčiť pred sochami svätých? Naozaj si myslíš, že každý deň bude posielať svoje modlitby niekomu inému? Ku komu Vy katolíci vlastne patríte? Viete kto je Váš boh? Pápež, Kristus, duch svätý, cirkev? Kto teda? Ku komu sa treba modliť? Ku všetkým tým tisícom svätých? Ako chceš zdravým rozumom vysvetliť že Mária porodila boha? Keď tak pevne stojíš za svojou cirkvou, ako chceš ospravedlniť pred BOH-om cirkevné hriechy? A bohatstvo, ktoré získala za pomoci zabíjania? Ako si mohol ty duševný zbabelec toto všetko prehliadnuť a omnoho viac. 
Ako Ťa BOH môže milovať, keď si taký zbabelec a klameš sám sebe, a zapieraš Božiu jedičnosť. Vy katolíci vidíte boha aj v rúre na omietke steny, mám strach, že nepotrvá dlho a pápež odfotí svoje hovno a ukáže, že vysral sväté hovno ku ktorému sa budete modliť a klaňať. Celé peklo Vám tlieska. Akú nákazu a chorobu šírite v tomto svete, zvanú modlárstvo. 
Vašu zasranú cirkev Boh nechráni, je plná pedofilných hajzlov a zbabelcov, ktorý sa iba priživujú. A Vaši svätci...., keby ste len tých mohli vidieť ako sa smažia v pekle. Oni boli svätí, len pre skazenú cirkev, na ktorú nešetrili chválu a mamon. 

Daniel|27.09.16  03:31

Chcem doplniť Tomášov príspevok a to v tom, že zabudol napísať, že pápežové hovno by muselo mať podobu Krista alebo panenky Márie, čo by samozrejme sluha ktorý po ňom splachuje zbadal a oznámil celému Vatikánu. Potom by sa celá vatikánska suita spolu s polovicou katolíkov Talianska chodila modliť pred pápežov záchod ku Kristovi. Ale nakoľko sú priestory v pápežovom záchode a pred ním isto podstatne menšie ako námestie pod pápežovým balkónom, tak by dali pápežové hovno s podobou Krista zaskliť a zarámovať. A túto prevzácnu relikviu by sám pápež v deň význačných cirkevných sviatkov ukazoval masám ľudí pod svojim balkónom. Títo by sa isto v svojom davovom šialenstve vrhali s plačom na kolená a úctivo sa klaňali k pápežovmu mumifikovanému a zasklenému hovnu. Vôbec by som sa nečudoval, keby takáto situácia nastala, lebo u zmyslov zbavených a hlúpych katolíkov je možné všetko. Keď sa dokážu ľudia klaňať a modliť v kuchyni k špinavej trúbe na pečenie, tak si myslím že na svete je už všetko možné. Nekonečne sa čudujem a v nemom úžase sledujem hlúposť ľudí na Slovensku. Totálne mozgom vymyté ľudské trosky, čo je zásluha katolíckej cirkvi.

Ľudmila Š.|27.09.16  22:05

Pán Hucík dostanete Božiu spravodlivosť Boží zákon je pre cirkev šuvix .Laura BOŽÍ PROROK si cirkvi nikdy nedá zobrať JEDINÉHO BOHA .Celá cirkev je len zlo pre ľudstvo som veľmi štastná,keď nepočúvam cirkevné bludy.To som bola prekvapená,keď vnúk povedal to sú kazisveti ,dobré som to povedal asi sa nebudeš na nich pozerať. Ako PÁN BOH odkázal cirkevné svinstvo ide na povrch a to je súper a LAURA BOŽÍ PROROK to dokáže .Pani LAURA ste veľmi silná cirkev nepotrebujeme , ale PANA BOHA STVORITEĽA JEDINÉHO,!!!!!!!!!!!!!

Peter T.|27.09.16  22:20

Tak tak Daniel. Čudujem sa i ja ako zmýšľajú katolíci a o to viac, že som bol 30 rokov aj ja hlúpou katolíckou ovcou. Pán Boh ma však zachránil a dal mi šancu sa zmeniť, pochopiť a vidieť svoje chyby a naprávať ich. No nechcem o sebe. Ide o Vás pani Laura. Som presvedčený, že všetci títo ľudia, ktorí reagovali na článok Pravda a aj mnohí ďalší stoja za Vami a budú stáť pri Vás, nech sa deje zo strany Vašich nepriateľov čokoľvek. Nebojte sa pani Laura, sme všetci s Vami a stačí len zavolať. Viete, čo ma však prednedávnom zarazilo najviac u známych, či už katolíkov alebo ateistov? To, že keď pred nimi poviem slovo Boh, tak reagujú slovami: "Aký Boh?" Mal som pocit, že katolíci vlastne ani neveria v Boha, lebo Ježišom sú tak zaslepení, že strácajú zdravý úsudok a ateisti si myslia, že sú pánmi seba, sveta a svojho života. No bol som zhrozený, lebo z tých známych, boli niektorí mne veľmi blízky. Nikto sa ma však za ostatné 3 roky nespýtal, že či som aj ja nie katolík? Moja odpoveď pre Vás všetkých mojich známych aj neznámych je, že už nie som žiadny katolík. Som už len Božie dieťa a človek s dušou, ktorú Náš Nebeských Boh Otec stvoriteľ poslal na tento svet, buď naprávať svoj karmický batoh, alebo si do neho pribaľovať ešte viac hriechov, čo je už výlučne na mne samom. Čiže v preklade pre ... dostal som slobodu. Bože môj naučil si ma toľkým múdrostiam, toľkým pravdám. Je čas, odovzdávať ich ďalej medzi ľudí 
pre naplnenie Tvojej Božej vôle.Drahý Otče, stojím pri Tvojej Laure a vždy budem, lebo viem kto je. Katolíci, ktorí toto čítate a poznáte ma: "Nie som psychicky chorý, nie som v žiadnej sekte, nikdy mi nebolo lepšie, uvoľnenejšie a slobodnejšie." A Vy, čo ma nepoznáte: "Boh je, počul som ho niekoľkokrát, pozná mňa aj Vás, vie o každej bunke vo Vašom tele, v minulosti poslal na svet prorokov ako Mojžiša, Ježiša, Edgar Cayceho, no posledným je Laura. Skromné, krásne stvorenie s čistou dušou, ktoré som mal česť spoznať a stretnúť sa s ňou. A Vy to môžete tiež, len sa zastavte v svojom žití a s pokorou a úprimnosťou ju navštívte a ona Vám pomôže nájsť cestu k jedinému Bohu Otcovi nás všetkých." No ja som si istý, že nikto z Vás sa tak nezníži a nepôjde za nejakou chudobnou ženou, veď načo by Vám bol nejaký Boh, veď Vám je dobre, Vám nič nechýba, však? 

Marek R.|28.09.16  10:10

Úplne súhlasím z Petrom. Mám podobnú skúsenosť ako Ti. Aj ja som hľadal Boha celé roky. Hľadal som ho v kostole, v televízií všade možne, no nehľadal som ho na tom najsprávnejšom mieste a to u seba. Je úplne ľahké dať za pravdu všetkým, že to čo hovorí farár v kostole, alebo moderátor v telke je úplná pravda. No otvorene hlásať pravdu o Bohu a o pani Laure pred rodinou, priateľmi a kolegami to je už iná káva. Niektorý ma posielajú na psychiatriu, iný chcú vyháňať diabla, ďalší ma presviedčajú ako sa môže so mnou rozprávať BOH a ostatný len krútia hlavou. No ja viem kde je pravda. Pred mesiacom PÁN BOH ukázal pravdu mne, položil pred mňa veľké zrkadlo a povedal mi kto v skutočnosti som. Ukázal mi tú najčistejšiu pravdu o mne. Pochopil som kto vlastne som a kde je pravda o PÁNU BOHU o pani Laure o mne a o tomto svete. Je ľahké predať pravdu za pocit akože očisti duše v kostole, pocit oddychu každodenným niekoľko hodinovým sledovaním telky, alebo pocitom spokojnosti pri kontrole výšky bankového účtu z vedomím koľkých ľudí som oklamal. Viem, že je len jedna pravda. Tá pravda je samotný a JEDINÝ PÁN BOH. A ja Ti BOŽE nekonečne ďakujem, že si mi ukázal pravdu.

Peter K.|28.09.16  18:04

Boh je len jeden jediný láskavý a dobrotivý, stvoriteľ všetkého,celého vesmíru a všetkého živého aj neživého.
Pani Laura je posledný Boží prorok na tejto zemi,žije v pokore a skromnosti a láske k jedinému Pánu Bohu,to je čistá a jediná pravda.
A čo Vi pán Hucík ako žijete Vy? 
Presne tak, žijete ako klamár a podporujete tieto klamstvá cirkevné a navyše zakopávate jedinú pravdu, že Boh je len jeden jediný a osočujete a urážate posledného Božieho proroka Pani Lauru ktorá žije v chudobe ,pokore a skromnosti narozdiel od Vás nenažrancov cirkevných.
Koľkým ľudom ste Vy pomohli,podali pomocnú ruku a odovzdali im tú jedinú správnu liečbu na ich zdravotný problém?
Určite ani jednému, lebo Vám ako nakoniec celej cirkvi ide len o svoje vlastné blaho,aby ste sa mali len Vy dobre a mali moc nad všetkým a diktovali celému svetu ako a komu sa má modliť.
To je typické pre Vás cirkevníkov, že ak sa niečo pravdivé napíše o cirkvi, čo je zač,tak hneď začnete útočiť a hovoriť ,že to je satanovo dielo a podobné nezmysli, lebo máte plné gate, že sa odhalí pravda ako cirkev katolícka klame celý svet že Boh je trojjediný, Mária počala s ducha svätého a podobné sprostosti.
V tej Vašej cirkvi je už možné naozaj všetko aj ako píše Daniel klaňať sa starej trúbe na pečenie a ja neviem čomu ešte, hoci aj mechu plnému zemiakov, hlavne že príde na to miesto čo najviac ovečiek, postaví sa tam za peniaze obyčajných ľudí katedrála a hurá môžete začať zarábať.Tak toto nemá s Bohom nič spoločné je to Bohu rúhanie a prídete na to sami.
Jediný kto si zaslúži chválu a vďaku najväčšiu na svete je Boh Otec všemohúci a na to nemusí nikto navštíviť kostol, ale práve naopak treba sa mu vyhýbať,lebo tak sa len modlárčí...
Ste na smiech Hucík, chodťe prosiť Boha a odpustenie na kolenách a zmažte tie osočujúce slová na pani Lauru, dokým Vám Boh ešte žehná.Dobrá rada nad zlato.

Zuzana|28.09.16  23:06

Pán Hucík! Ja som bola jedným s prispievateľov do vašej stránky v ktorej sme aj s Luciou a ostatnými obhajovali pani Lauru. No keď Lucia premenila stranu mince ,ťažili ste s jej príspevkov lebo nik iný vám toľko nezaplnil stránku. No poviem vám tú vašu stránku plnú Luciiných debilín môže čítať len ďaľší debil, lebo to nemá ani hlavu ani pätu. Myslíte, že máte pani Lauru v hrsti, kôli tým Luciiným urážkam a drístom. Ste na omyle , lebo len chorý človek dokáže v svojej zlobe to čo dokázala Lucia a vy z toho ťažíte. Normálny človek keď otvorí tú vašu stánku tak neprehliadne to, že by tie komentáre a urážky mohol vypotiť niekto normálny , ale len duševné hovno a radšej zavrie tie drísty a nikdy viac tú otravenú stránku neotvorí. Môžete sa hanbiť , lebo vidieť, že ste aj vy duševné hovno keď zneužívate tie ohováračske urážky na pani Lauru . Očistite ten smrad zo seba a zmažte tie sračky zo svojej stránky. Pán Boh vám dal príležitosť, tak ju nepustite a proste o odpustenie..

Lukáš|29.09.16  11:56
Aj ja by som chcel reagovať na adresu pána Hucíka, hoci nie urážkami ani osočovaním, pretože sa nechcem znížiť na Vašu nízku úroveň všetkých kresťanov, ktorý urážajú bezbrannú ženu na stránke modlitba. Priznám sa možno som si ju 1 krát otvoril, ale nebolo tam nič zmysluplné, preto ani neviem čo sa tam píše ani ma to nezaujíma. Viem len z našej Božej stránky, že tam urážate človeka, ktorého mi voláme pani Laura a preto reagujem. Neviem čím Vám táto osoba ublížila, ale viem že ona ublížiť ani nevie, ale za to viem že je to vaša obrovská konkurencia, pretože žena, ktorá odkrýva pravdy a hovorí, že porušujete 1. Božie prikázanie čo dúfam pán Hucík nechce vyvrátiť, je pre Vás veľký nepriateľ. Čo chápem a na čo sme mi veľmi hrdý, že nás beriete ako nepriateľa, pretože nikdy nepoprieme pravdu že sa modlíme, klaniame a prosíme o odpustenie jediného nášho Nebeského pána Boha, ktorý stvoril celý náš svet a ku ktorému by sme sa po našej smrti chceli vrátiť. Pán Hucík stačí sa naozaj len zamyslieť, že ani Vy nie ste nesmrteľný a aj Vás čaká Boží súd a pohnevať a zároveň zaprieť spravodlivého jediného sudcu pred súdom nie je asi najlepšie riešenie. Ale škoda je sa nad Vami zamýšlať, pretože ľudí, ktorý si prečítajú Božiu stránku a všetky tie poďakovania pánu Bohu a neuveria tak sú pre mňa nehnevajte sa ale sprostý, alebo nemajú v srdci ani trošku lásky, pretože to čo sa píše na našej Božej stránke inteligentného a charakterného človeka presvedčí o Božej pravde.