Ochrana mojej duše pred zlom.

16.02.2016 17:08

Ochrana mojej duše pred zlom.

Chcem do Božej ochrany dostať dušu svoju, ktorá veľkým zlom neustále prenasledovaná je. Bože do blízkosti duše mojej dostaň Svetlo svojej lásky, ktoré páliť každé zlo dostané do mojej blízkosti bude. Odnes z duše mojej každú únavu, strach a zármutok cítený bôľom celej mojej duše, ktorý do duše mojej vnášajú zlé sily. Do každého strachu dostaň svoju silu, ktorá dá duši mojej pokoj a cítenosť neustálej Božej Tvojej ochrany nad žitím mojim duševným na tejto pozemskej zemi. Bože koreňami zla prenasledovaná duša moja Ťa prosí o Tvoju ochranu každý deň. Bože bojuj proti zlu svojou silou, lebo bez Tvojej pomoci duša moja tento boj nevyhrá. Bože láskou svojou každý deň chráň dušu moju a bojuj do mojej ochrany svojou Božou silou, ktorou dostaneš každé zlo do pekla navždy. Amen.

Komentáre:

 1. Katarína|16.02.16

  Ďalšia potrebná modlitba pre nás všetkých. Keď som ju prvýkrát čítala, striasli ma zimomriavky. Obsahuje krásne slová - Svetlo lásky má páliť každé zlo, odnes z duše mojej každú únavu, strach a zármutok, Bože bojuj proti zlu svojou silou, Bože láskou svojou každý deň chrán dušu moju...krásne. Ďakujeme p. Bože a p. Laura.

 2. Dominika|16.02.16

  Ach ďakujem Ti môj Bože, Ty vieš prečo nám cez pani Lauru posielaš takéto krásne a veľmi potrebné modlitby. Milujem Ťa.

 3. Valéria|16.02.16

  Pane Bože si nesmierne dobrý a láskavý, každým dňom pociťujem tvoju pomoc. Dnes po týchto modlidbách, ktoré si poslal sa cítim oveľa lepšie. Dakujem ti pane Bože, že nám posielaš prekrásné modlidby. Verim v teba a nesmierne ťa mam rada.

 4. Ingrid|16.02.16

  Ďakujeme!

 5. Veronika|16.02.16

  Velmi ti ďakujem Bože.

 6. Gabriela|17.02.16

  Ďakujem! Ďakujem! Ďakujem!

 7. Monika|23.02.16

  Pane Bože ďakujem Ti za prenádhernú modlitbu je pre mňa ako stvorená.