Moja skúsenosť s pani Laurou.

31.10.2019 15:25

Moja skúsenosť s pani Laurou.

Gabriela | 27.01.2015

Chcem napísať svoju vlastnú skúsenosť z liečiteľkou zo stredného Slovenska, dozvedela som sa o nej z knihy o liečiteľoch. Môj manžel aj ja sme v kuse v dlžobách. Ak aj viacej zarobil všetko išlo preč. Ja som sa cítila veľmi unavená a vyžmýkaná z energie. Máte rodinu a nevládzete existovať. Pravidelne sme chodili do kostola, často som sa modlila k Márii, k Ježišovi, ale útechu som nedostávala.
Po prečítaní článku o tejto liečiteľke som sa rozhodla jej zavolať. Myslím, že toto bolo pred troma rokmi a skutočne mi veľmi ochotne oznámila, že má prijme a že máme kliatbu, aby sa nám nedarilo. Stačí keď prídem len ja a mám vzať fotku manžela. Zarazila ma cifra, ktorú si táto "liečiteľka" vypýtala 100 euro ja, 100 euro manžel a 100 euro aby sa nám darilo v dome. Manžel s tým nesúhlasil, ale nakoniec privolil, peniaze som si požičala. Jej odklínanie trvalo trištvrte hodiny a zinkasovala 300 euro a keď som odchádzala tak mi povedala, že hneď to nebude lepšie, ale časom bude sa nám lepšie dariť. Ešte mi medzi dverami povedala, že môžem jej zavolať, keď budem potrebovať informáciu, či manžel má zmeniť prácu. Asi o mesiac som jej zavolala ohľadom zmeny práce a pani liečiteľka mi oznámila, že nie je informačná kancelária a keď chcem ťahať od nej rozumy, nech jej pošlem 10 euro. Poďakovala som sa a doma som sa veľmi rozplakala. Až potom som pochopila na akého človeka som natrafila.
Niekto povie, že keď ste hlúpi a naivní plaťťe, ale ľudia ktorým sa v živote všetko kazí to vedia pochopiť. Dávala som si často otázky, čo robíme zle, či sme tak zlí ľudia aj keď som mala pocit, že my sa snažíme dopriať každému.
Vďaka Bohu v roku 2014 som navštívila pani Lauru, kde mi Boh dal odpoveď, že mám kliatbu. Manžel nedostal odpoveď, lebo že tomu neverí a že by si z toho robil srandu. Po tejto informácii od pána Vladimíra, že manžel tam nemá chodiť môj manžel sa posadil na stoličku a hovorí mi, vieš ja som si v duchu povedal, že táto pani ak má odkazy od Boha určite vie, že ja tomu neverím. Bol v riadnom šoku. Po návšteve pani Laury som neplatila ani euro, lebo mi povedala, že musím odstrániť kliatbu. Môj manžel sa začal modliť Božie modlitby a stal sa veľkým zástancom pani Laury. Koncom roka 2014 dostal môj manžel a ja odpoveď. Manžel mal kliatbu na duši. Obidvaja sme mali kliatbu na duši, takže mohli sme robiť čo sme chceli a v živote nám nič nevychádzalo. Manžel veľa nocí nespal, lebo nedokázal to pochopiť, prečo tak blízki ľudia mu ubližujú /2 kliatby/. Na tejto druhej návšteve som pani Laure nechala nejaké drobné eura, ale chceli mi ich vrátiť. Mne svedomie nedovolilo vziať peniaze, lebo každý deň som na webovej stránke pani Laury a modlím sa už len modlitby k Bohu. Taktiež nám pán Vladimír ponúkol pomoc, keď si manžel bude hľadať prácu, aby sa ozval či je to dobré pre neho. Túto ponuku sme s radosťou prijali a v polovici januára sme volali ohľadom zmeny zamestnania. Pán Vladimír s veľkou ochotou a trpezlivosťou nám odpovedal a poprial nám požehnaný rok./nepýtal peniaze/
Určite v budúcnosti sa budeme chcieť objednať u pani Laury, ohľadom zdravotného stavu a dúfať, že nám Boh dá odpoveď.
Čitatelia tohto príspevku si určite všimnú rozdiel medzi "liečiteľkou" zo stredného Slovenska a pani Laurou.
Chcela by som povedať ľuďom, ktorí čítajú túto stránku a majú iný názor ako ja, že ich rešpektujem a bola by som rada, keby aj ľudia s iným presvedčením rešpektovali mňa.
Všetkým želám príjemný večer.