Moja prosba k čitateľom

24.06.2014 04:06

Dobrý deň milí čitatelia.

Napíšte prosím do komentárov svoj názor na Božie kréda, ktoré pre Vás každý deň po jednom od Pána Boha prijímam do písma. Nepovažujte to za môj nátlak na Vás, ale budem rada ak budem počuť na túto tému spätnú odozvu. Ľúbim Vás všetkých Vy moji verní čitatelia a teším sa z toho, že milujete našeho láskavého Pána Boha. Krásny život a tie najkrajšie chvíle v ňom prežívané Pánom Bohom láskavým požehnávané Vám prajem ja Vaša Laura.

Veľmi pekne Vám ďakujem za krásne príspevky na Božie Kréda. Laura

Milí čitatelia. 

Tí, čo ste Bohu verní a svojou láskou oddaní a táto stránka sa Vám páči, šírte Božie odkazy na Facebooku svojim priateľom. Ja na Facebooku prihlásená nie som, lebo by som nestíhala pracovať na mojej stránke. Tá ma stojí nesmierne veľa času. Preto Vás všetkých prosím, šírte informácie o tejto Božej stránke medzi ostatných ľudí na Facebooku, medzi svojich známych a dávajte jej adresu aj tým o ktorých viete že trpia a potrebovali by dostať liečebnú pomoc od Pána Boha. Pán Boh Vašu snahu šíriť Božie meno medzi ostatnými bude vidieť a podľa toho Vám bude v živote aj žehnať. Ďakujem Vám pekne.

S láskou pre Vás Vaša Laura a prajem Vám príjemný celý dnešný deň. Nech Vás všetkých ochraňuje a svojou láskou posilňuje náš milovaný Pán Boh.