Ľúbim Ťa Otecko môj nebeský a ďakujem Ti, že držíš na do mnou ochrannú ruku.

19.11.2017 22:43

 1. Ďalšia úspešne ukončená liečba
  Marek | 17.02.2018
  Pred dvoma dňami som úspešne dokončil ďalšiu liečbu. Táto liečba bola na môj obrovský a roky trvajúci problém pribrať. Nikto ani len nevie akú radosť mám z toho, že som pribral. Po pravde už som ani nikdy nedúfal, že niekedy priberiem nakoľko mi neraz bolo povedané, že málo jem, že som taký typ čo nepriberie a dookola to isté..Ale keď som sa objednal k pani Laure a dostal som liečbu na môj problém, ešte som ani liečbu nezačal a už som sa radoval lebo som na 100% vedel, že priberiem. Ked som sa objednal tak som mal 78kg moja aktuálna váha je 97kg :) .Veľmi pekne Ti ďakujem Pán Boh láskavý mám z toho veľkú radosť lebo len ty jediný vieš ako veľmi ma trápilo, že som nevedel pribrať.Ďakujem aj Vám pani Laura, že ste pre mňa liečbu prijala.

 2. Ďakujem za modlitby
  Roman | 17.02.2018
  Pani Laura dobre ste napísala v úvode vašej stránky. Katolíci nech sa modlia v kostole k modle Ježiša Krista a panenke Márii, ja sa budem modliť doma k pravému a jedinému pánu Bohu. Ďakujem za sprístupnenie ďalších modlitieb. Ste úžasný človek. Boh vám žehnaj.

 3. podakovanie
  Irena | 17.02.2018
  dakujem za spristupnenie motlitieb.Zrovna mi nastal v zivote problem na ktory som si nasla modlitbu ktoru ste odblokovala na vasej stranke. Verim ze ste Bohom na tuto zem zoslana aby ste otvarala ludom oci a srdce.

 4. Veľká vďaka
  Emil | 17.02.2018
  Ďakujem za modlitby ktoré ste sprístupnila pre ostatných. Pani Laura verím vám a obdivujem vás za vašu odvahu v boji proti katolíckej cirkvi. Nevzdajte to, modlím sa za vás. 

 5. Poďakovanie za modlitby
  Eva | 17.02.2018
  Pani Laura veľká vďaka za modlitby ktoré ste odblokovala pre všetkých. Sú prekrásne.

 6. poďakovanie
  Anička | 17.02.2018
  Ďakujem vám pani Laura za modlitbi, ktoré ste sprístupnila na svojej stránke. Dnes mám krásny deň. Môžem sa modliť za to čo zrovna potrebujem.

 7. Prvá pomoc - do pár hodín bez bolesti!!!
  Peter B. | 15.02.2018
  Touto cestou sa chcem poďakovať Tebe môj Božinku, za prvú pomoc ktorú si mi poslal cez Tvoju obetavú a jedinečnú našu pani Lauru a jej manžela.
  I cez svoju vyťaženosť neváhala a snažila sa mi pomôcť v mojom probléme ktorý som si spôsobil v podstate sám. Dobrovolne som nechal zubára vytrhnúť mi 8-čku zub. Nebudem popisovať detaily, ale hodinu na mne "pracoval" pretože nastali komplikácie.
  Bolesť po precitnutí z anestézy bola veľmi intenzívna /zrejme mám nízky prah bolesti-ako každý chlap :-) /
  Pre mňa priam zázračná pomoc Tatinko môj milovaný, lebo už po 4 hodinách od zákroku ma opustila bolesť. Neskutočné ĎAKUJEM!!!!! Za okamžitú pomoc!!!BOH VÁM ŽEHNAJ!!! Vážim si to!!!

 8. Ďakujem za uzdravenie nôh
  Jozef | 11.02.2018
  Ďakujem ti Otče Bože a ďakujem aj vám pani Laura za pomoc na moje boľavé nohy. Pred pol rokom som vás pani Laura prosil o pomoc na moje boľavé kolená a členky. Dostal som od vás odkaz že mam silný krvný zapal v tele ktorý sa mi usadil v kolenách a členkoch. Bolesti som mal tak silné, že som horko ťažko chodil po rovine a keď nešiel u nás v bloku výťah, tak musel dolu pre mňa zbehnúť syn alebo manželka a tie tri poschodia po schodoch mi museli pomáhať vyšlapať. Na to že mám44rokov som sa cítil čo sa nôh týka na 80r. Úspešne som dokončil liečbu krvného zápalu. Preto si dovolím tvrdiť že úspešne, lebo teraz nemám bolesti vôbec žiadne, ale tie tri poschodia k nam do bytu vybehnem bez pomoci a schody beriem po dvoch. Dokonca môžem aj byciklovať bez bolesti čo som predtým nemohol vôbec na byciklovanie ani pomyslieť. Veľmi pekne ďakujem, veľmi si vás vážim milá pani Laura. Milujem pána Boha, vďačím mu za moje uzdravenie a som rád, že vás pani Laura obdaril takýmito schopnosťami ktorými dokážete pomáhať nešťastným a chorým ľuďom.

 9. Nekonečne Ďakujem!
  Ivana | 10.02.2018
  Velmi sa chcem podakovat Panu Bohu za liecbu na skryty krvny zapal a za jeho velku pomoc v jej naplnani. Mala som velke problemy z chronickym zapalom zaludka ale aj zapalom criev, caste hnacky.Prve tri tyzdne liecby som skoro vsetko vyvracala, bolo mi velmi tazko,aj som si poplakala a liecbu som prerusila. Pan Boh mi dal sancu ju zacat od znovu za co som velmi vdacna a stal pri mne kazdy den, lebo verte mi alebo nie, ten napoj,ktory som musela pit by som bez Bozej pomoci do seba nikdy nedostala. Mala som velke bolesti, krce,triasky,zimnice hnacky,trvalo asi 3 tyzdne kym si moje telo zacalo na liecbu zvykat. A toto vsetko tu pisem preto, aby ked si to niekto precita, kto chce liecbu vzdat aby vedel,ze aj druhym bolo tazko a ze sa oplati vydrzat.Teraz mam prve dva najtazsie mesiace za sebou a som napriek vsetkym prekazkam velmi vdacna ze som to dokazala a je mi uz ovela lepsie. Velka vdaka patri aj pani Laure a jej manzelovi Vladovi, velmi casto som im pisala aj volala a vzdy som pocula len povzbudzujuce slova a vzdy si nasli na mna cas.
  Touto cestou by som este chcela pochvalit aj tuto stranku, nasla som si tu velmi vela hodnotnych rad, krasne modlitby a aj vela krasnych pribehov. Dakujem pani Laura!

 10. Prekliaty byt
  Zuzana | 08.02.2018
  Milá pani Laurika. Ste naše slniečko. Zajta bude posledný deň mojej trojtýždňovej liečby a ešte som nebola schopná sa vám poďakovať. Otecko vie, že v mysli som vám ďakovala každý deň, no chcela som aj takto. Popri mojej liečbe som dostala neskutočne veľa iných rád. Otecko vedel, prečo by boli dobre antibiotiká dobré pre moje deti. Pri tej hnusnej chorobe čo dostala dcérka zabrali neskutočnou silou už po prvom použití. Malá ma 5 a pol roka a doteraz užívala antibiotiká možno 2-3 krát a to len v prvých dvoch rokoch života a malý má 3 a pol roka a ešte antibiotikum nevyskúšal. Vždy som ich liečila modlitbami a Božími radami. No tentokrát mi Otecko odkázal , že im pomôžu , lebo ich telo nieje ešte antibiotikmi presiaknuté a bolo by to pre nich dobre. Ďakujem Otecko , videla som to hneď prvý deň.
  Popri rozhovore s Vladkom som počula ako sa ho pýtate: to je Zuzka?? Jej duša je tak smutná , niečo tam cítim. Počula som váš hlas ... Nato som počula slovo kliatba , po celom tele som cítila zimomriavky. Vedela som , že to bude ten môj problém. Vysvetlili ste , že byt kde sme sa nasťahovali bol prekliaty byvalym majiteľom, ktorý mal tento byt veľmi rád a nedobrovoľne ho musel opustiť a tak ho prelkial. Zakaždým keď sme na dlhšie opustili byt a pri návrate nám vždy deti teplotovali ja som sa cítila ako dve osoby v jednom tele. Ešte stále sa tak cítim. Je to hrozné . Veľmi veľa krát sa ma manžel pýtal čo je to so mnou , že to nerozumie. Nerozumela som tomu ani ja . Veľa krát som si poplakala, že čo sa so mnou deje, prečo ma tak duša bolí, veď musím byť predsa šťastná , konečne žijem so svojou rodinou, mám zdravé deti, ktoré ľúbia jediného Otecka, mám muža pri sebe , ktorý ma miluje a našiel tiež správnu cestu, žijem v dobe , keď ste tu vy drahá Laurika náš prorok, naša pomoc a spojenie s Oteckom. No aj napriek tomu prichádzajú tie stavy bezmocnosti a smútku duše a stavy nervozity . No viem , že zmenou bytu sa stratia tieto problémy, lebo si ich na seba naviaže zas nový nájomca bytu. Ked ste mi povedala o prekliatí bytu, všetko začalo do seba zapadať. Nechápala som prečo sa nám nonstop sušil rozmarín v izbách a keď sme zapálili sviečku tak šiel len čierny dym. Už sme začali hladať nejaké nové bývanie , dúfam, že sa nám to skoro podarí a z mojej duše sa navždy vytratí ten smútok. Lebo je to presne tak ako ste povedala, navonok sa usmievam , ale duša je smutná a tú nik nevidí. Chcela som vám ešte raz poďakovať. Veľmi vás aj Vladka ľúbime. Prajem krásny deň, plný lásky a Božieho požehnania pre oboch.
  S pozdravom Zuzana

 11. Ďakujem Tebe BOŽE za zastavenie chrípky v mojom tele
  Margita | 05.02.2018
  Drahý môj BOŽE z celého srdca Ti ďakujem za liečbu pre mňa pri začínajúcej chrípke, pred ktorou som nezahájila Tvoju odporúčanú prevenciu . Doniesla som si víry a baktérie zo zahraničia a tie mňa tak položili do postele s vysokými horúčkami 40 stupňov s dýchacími ťažkosťami a celkovou slabosťou tela, a silým suchým kašľom, bolesťami žalúdka, a hlavy nebola som schopná vstať z postele, ani neviem ako som po3 dňoch nabrala silu a napísala pani Laure a Teba BOH môj som prosila o pomoc, ktorú si mi poslal antibiotiká z Božej lekárne- našej matky zeme mi zabrali okamžite -zázračne.Moja rodina neverila vlastným očiam, že už neležím ako sa hovorí "lazár". Srdečne Ti to všetko ďakujem sľubujem že sa budem snažiť žiť podľa Tvojich Božích zákonov a vždy užívať Tebou PANE BOŽE odporúčané liečby, lebo len TY JEDINÝ BOH vieš čo my ľudia potrebujeme.
  Vám pani Laura takisto ďakujem že ste bola ochotná prijať pomoc pre mňa do písma veľmi si to vážim. Vám pán Vlado tak isto ďakujem za vysvetlenie.
  S láskou a vďakou Margita

 12. Ukončená liečba krvného zápalu
  Renata R. | 05.02.2018
  Prepáčte že sa vraciam k tejto téme , za ktorú som poďakovala p. Bohu že som ju zvládla z celej duše. Svrbeli ma oči že by som si ich mohla vyškrabať . Bolo to veľmi nepríjemné až bolestivé lebo som si tie oči vedela neskutočným spôsobom poškodiť. Ja som nesmierne šťastná že toto všetko sa mi stratilo oči nesvrbia ale okrem toho som mala bolesti kĺbov nemohla som si kľaknúť tak ma nohy boleli a hlavne kôli tejto skutočnosti som sa rozhodla že už nebudem chodiť do práce aby som sa mohla liečiť . Ale liečbu som dostala len na moje oči čo ma už zaťažovalo. Laurinke som o svojich boľavých kĺboch ani nehovorila veď môže liečiť iba jeden problém. Som neskutočne šťastná lebo kĺby ma úplne prestali bolieť a začala som konečne plniť liečbu , ktorú som pred tým veľmi zanedbávala , ale môj milovaný Otecko mi od našej Laurinky dal odobrenie na jej znovu začatie a trošku mi ju uľahčil a ja Vám nesmierne p. Laura ďakujem a teba milovaný Otecko milujem som šťastná nesmierne a ďakujem Vám s láskou a pokojom v mojej duši . Ale ešte by som chcela podotknúť pochádzam z veľkej rodiny mám 5 sestier a dvoch bratov. Všetky moje sestry trpia artritídou na rukách je to nepekné a bolí to . Všetky moje sestry majú problém so štítnou žlazou. Ale ja nemám žiadne len Oni stále sa mi smejú a nepekne o mne hovoria myslia si že som hlúpa lebo veď stále niečo beriem stále niečo jem a stále som chorá. Podotýkam nie som chorá a už ani nebudem tie veľmi zlé choroby som poslala niekam a preventívne beriem iné a na tom nevidím nič nenormálne. Hlúposť nadovšetko prekvitá v mojej rodine sestra moja mi veľmi zle priala a ja jej za to nedvíham telefón a ona chodí a sťažuje sa druhým sestrám . Najprv mi ublíži a potom sa čuduje . Milujem svoju rodinu ale v tomto prípade nemusím a nechcem a nepotrebujem . Stačilo chcem žiť život plnohodnotný s láskou k BOHU a silou levice a toto dosiahnem iba vtedy keď ukážete , že život nestojí na hlúposti a ohovárania ale na pokore a pomoci, láske a milosti k tým ktorý Vám budú túto vašu lásku oplácať alebo Vás budú s ľahkosťou v srdci milovať a to všetko za to stojí za BOHA za lásku a p. Lauru bojovať budem kým na tomto svete budem ďakujem

 13. Ďakujeme
  Peter a Mária | 01.02.2018
  Milovaný Otecko, chcem sa ti z celého srdca poďakovať za každý jeden deň, za to že si nás naučil milovať ťa celým srdcom, kráčať tou cestou ktorá vedie ku tebe. Milujeme ťa celým srdcom. Píšem tieto slová a počúvam tú prekrásnu pieseň zloženú a naspievanú Petrom Buricom pre teba Otecko Bože a pre našu pani Lauriku a pána Vladka. Je to prekrásna pieseň a pociťujem obrovskú radosť keď ju počujem. Božinku ďakujeme ti za všetko čo si nám dal, čo si nás naučil a kam si nás až priviedol a stále nás vedieš. Je to obrovský dar pre mňa a moju rodinu. Ďakujeme

 14. Vyslyšané modlitby.

  Janka | 01.02.2018

  Chcem sa aj ja pridať s mojou skúsenosťou s modlitbami k nášmu drahému Bohu. Od kedy som spoznala túto stránku a pozrela som si tieto nádherné a liečivé modlitby, hneď som vedela, že budú mať svoje miesto v mojom každodennom živote. Našla som sa v mnohých z nich, mala som či už zdravotné problémy, alebo som aj potrebovala posilniť dušu a ochrániť sa od zlého. Vo všetkom ale treba trpezlivosť, tak ako aj pani Laura píše, človek musí mať odmodlené. Na chodidle som mala nepekné bradavice, ktoré sa stále množili a zároveň som trpela niekoľko mesiacov mykózou ženských orgánov. Našla som si modlitby od Boha na tejto stránke a modlila som sa ich každý deň, niekoľko mesiacov, vedela som že budem vyslyšaná a náš drahý Otecko mi pomôže s mojim problémom. Trvalo to možno 5 mesiacov, a po tejto dobe ako zázrakom mi bradavice začali miznúť zo dňa na deň a do dvoch týždňov už nie je ani stopa po nich, a takisto aj s mykózou už nemám problémy. Modlila som sa aj za nájdenie partnera, aj v tom ma Boh vyslyšal a poslal mi do cesty skvelého muža, pri ktorom som konečne šťastná. Ďakujem Ti Bože za Tvoju pomoc, lásku, za vyslyšanie modlitieb a za to, že ma nikdy neopustíš a stojíš pri mne stále, budem sa snažiť byť stále dobrou dušou, aby som Ťa nikdy nesklamala.

 15. Správna cesta.

  Marta | 01.02.2018

  Spokojný a požehnaný život prajem všetkým, ktorí navštevujú túto stránku pretože som presvedčená, že našli tú správnu cestu pre svoj život. I ja ďakujem z celého srdca, že môžem navštevovať túto stránku. Tiež mám veľa zážitkov s našim milovaným Oteckom.

  Ďakujem za krásne modlitby a hlavne účinnejšie ako lieky. Veľa mi pomohli modlitby na dušu, na jej posilnenie - lepšie než lexaurin :), a tiež modlitba proti bolesti pri menštruácii. V týchto chvíľach som si musela dávať ibalgin 800mlg a zaberal mi aj hodinu, pri tejto modlitbe už nepotrebujem žiadne lieky. Verím, že všetci čo vyskúšali veľa a prišli až sem tak súhlasia s mojím výrokom : " VĎAKA TI BOŽE, že máme túto možnosť byť bližšie k Tebe a vďaka za tvojho proroka pani Lauru, ktorá je ako priama linka do NEBA. VĎAKA !!!"

 16. Poďakovanie Pánu Bohu za nášho Božieho proroka Lauru
  Gitka | 01.02.2018
  Najdrahší môj Bože, chcem Ti na tejto nádhernej Božej stránke poďakovať z celého srdca za Tvoj Boží dar nášho posledného proroka Lauru, ktorú si nám poslal na túto našu zem, aby nám cez svoj duševný príjem od Teba odovzdávala všetky Tvoje Božie pravdy a Božie kréda, ktoré sú našou novou bibliou podľa ktorej máme žiť. Ďakujem Ti láskavý môj dobrotivý Bože za všetky Tvoje liečby, zázračné modlitby, odkazy a varovania, ktoré nám pani Laura vždy s veľkou láskou a ochotou odovzdáva. Je to náš obrovský poklad tu na zemi, naše žiarivé Svetlo a naša veľká nádej aby sme neboli nevedomí, stratení a nebludili v tme. Chcem pani Laure mnohokrát poďakovať, že ma priviedla k Tebe môjmu Oteckovi nebeskému a naučila ma milovať len Teba pravého jediného Boha a ukázala mi tú správnu duševnú cestu, cestu dobra na ktorej chcem zotrvať, verne a oddane Ti slúžiť do konca svojho pozemského života. Veľmi si vážim našu drahú Lauru a jej nesmierne ťažkú a náročnú prácu, ktorú pre nás vykonáva s nekonečnou láskou, veľkou obetavosťou, ochotou a trpezlivosťou. Je mojim veľkým vzorom, aj napriek všetkým životným útrapám Ťa vždy nesmierne milovala, miluje a stále je verná Tvojej Božej láske. Je to tá najvernejšia, najoddanejšia a najskromnejšia Tvoja Božia služobnica. Má a vždy bude mať moju veľkú úctu a obdiv. Milujem Ťa láskavý môj Otče Bože nadovšetko a navždy budem. Posielam našej drahej Laure a jej manželovi Vladkovi plnú náruč lásky, dobra a prajem im to najkrajšie z najkrajšieho a najlepšie z najlepšieho. Prosím Ťa dobrotivý Bože o Tvoju každodennú Božiu ochranu a pomoc pre našu drahú Lauru a jej manžela Vladka, ktorý je jej veľkou oporou. S láskou a úctou Gitka.

 17. Liečba na nespavosť
  Marek | 01.02.2018
  Objednal som sa k pani Laure a žiadal o liečbu na nespavosť no bol som prekvapený keď som najprv dostal pomoc na zbavenie kliatby od najbližšej rodiny. Kliatba Vám pomaly ale isto ničí život... Ked som sa zbavil kliatby ten pocit duševnej úľavy sa ani nedá opísať , tí čo kliatbu mali vedia o čom rozprávam.Po zbavení kliatby mi pani Laura dala liečbu na nespavosť ,ktorá trvá až jeden rok nakoľko je ten problém vážny. Moje spanie bolo katastrofálne doslova..idem spať o pol noci a zobudím sa o1hod. ráno potom zaspím a vstanem o 3-4 no medzi tým sa prebudím asi 30 krát a keď zaspím po 4 tak vstanem o 5 ale to už nespím skoro vôbec no medzi 4-5 sa tiež prebudím asi 10 krát no a takto fungujem asi 13 rokov..je to katastrofa a veľmi vyčerpávajúce keď druhý deň musíte pracovať....Liečbu užívam 6 deň no predpokladal som, že začne účinkovať zhruba tak po 3-4 mesiacoch no ale ani vo sne by ma nenapadlo, že začne účinkovať od druhého dňa :). To nie že by som pochyboval o sile liečby ale s tým som ozaj nepočítal. Po druhom dni liečby som šiel spať niečo pred 23 no vstal som až ráno o 8 bez toho aby som sa čo len raz prebudil. Zaspal som jak batoľa :). Už ani neviem , ktorá liečba v poradí to je no vždy skončili všetky úspešne. Bolo mi povedané u lekára, že ja nikdy nepriberiem lebo som taký typ človeka keď som požiadal o pomoc ( liečbu) pani Lauru na priberanie mal som 78 kg momentálne mám 95 kg :) a posledný mesiac liečby pred sebou (6.) a to som nepribral do " slaniny" ale do svalov. Neverte tým čo vravia , že liečby nie sú účinné. Sú a na 110% len treba robiť to čo máte.
  Odkazujem nepriateľom pani Laury a tým čo spochybňujú a vravia, že je to výmysel tak  KLAMU !!! lebo u pani Laury nikdy neboli a dôkaz o tom nemajú lebo nikdy Božiu liečbu od pani Laury nedostali a nevyskúšali a je to len ich nenávisť a závisť. Ja som vyskúšal už neviem , ktorú v poradí liečbu od pani Laury a mám dôkaz na svojom vlastnom tele a zdraví, že všetky tieto liečby fungujú na 110%. Môžete sa všetci strčiť viete kam !!!...KLAMÁRI !!!
  Pane Boh láskavý chcem sa Ti poďakovať nielen za túto liečbu ale za všetky, ktoré si mi dal a požehnal.Ďakujem. Pani Laura aj Vám ďakujem, že ste tie liečby pre mňa prijala. 

 18. Ukončenie liečby krvného zápalu /svrbenie očí/
  Renata R. | 31.01.2018
  Milovaný Otecko
  veľmi by som sa chcela poďakovať za tvoju liečbu , ktorú si mi odovzdal pred 4- mi mesiacmi. Bola to liečba ťažká ale zvládla som ju s pomocou tvojou a p. Laury p. Vladimíra , ktorými veľmi pomohli a vysvetlili všetko s trpezlivosťou a láskavosťou . Som veľmi rada že si stál pri mne v každej chvíli keď som si myslela že to nedám tak si ma vždy podržal a pomohol si mi aby som to zvládla. Ďakujem Ti BOŽE láskavý za tvoju pomoc . Veľmi by som Ti chcela poďakovať že si mi znova pomohol prekonať moju kliatobnú záťaž , ktorá ma tak veľmi trápila nikdy by som nečakala že tak blízky človek mi môže priať tak veľmi zle aby som trpela tak ako on.A ďalšiu tvoju pomoc si veľmi vážim a veľmi ma trápila že som nedokázala ukončiť liečbu len kôli tomu že sa neviem prinútiť cvičiť. Začínam znovu a to len vďaka tebe milovaný môj Otecko lebo si mi odobril liečbu ktorú som pred tým celkom nedokončila. Odpusti mi prosím urobím všetko preto aby som to zvládla tak ako si mi po našej p. Laurinke odkázal ľúbim Vás p. Laura a p. Vladimír veľmi si Vás vážim a ďakujem za všetko s láskou .

 19. Vďaka Pánu Bohu za včasnú liečbu
  Júlia P. | 29.01.2018
  Pred tým ako poďakujem Pánu Bohu by som chcela povedať, že sa mi zdajú tí ľudia úbohí, ktorí dostávali rady, cenné liečby vždy sa vyliečili, nielenže ublížili pani Laure a pánu Vladovi, ale ešte aj snoria ďalej po liečbach z tejto stránky? To sa nehanbíte. Na jednej strane neveríte Božím odkazom, ohľadne vašej osoby a na druhej chcete byť zdraví? Keď už ide o zdravie a o holú kožu tak už cítite, že jedine Božie rady vás vyliečia? Tým dôverujete? Jasné, že im veríte, lebo ste zažili na vlastnej koži že fungujú. Ale keď ide o pochopenie, aká je vaša duša zhnitá, tak tomu neveríte a radšej budete okolo seba kopať a šíriť intrigy? Hanbite sa všetci pokrytci. Ja keby neverím, že pani Laura má dar od Boha, tak ma liečby nezaujímajú. Ale týmto ste sa prezradili. Touto vašou zvedavosťou. Môžete tvrdiť , čo chcete. Možno nejakých ľudí oklamete. Možno oklamete aj seba. Ale Pána Boha neoklamete nikdy!
  Otecko Bože, ďakujem Ti za liečbu, ktorú som dostala pred rokom, keď som volala pani Laure. V tom období som ešte viac schudla a vážila som 52 kíl. To pani Laura samozrejme nevidela ale počula od Boha, že by som mala pribrať 5 kíl, lebo moje telo nemá dostatok živín a začínajú sa v ňom tvoriť problémy, na ktoré by som prišla až časom.
  Keďže som sa vďaka Bohu už vyliečila zo slabej psychiky, z bolesti kolien a choroby ma začali obchádzať vďaka Božím radám, vedela som že Pán Boh má pravdu, že musím pribrať. Napriek tomu to bolo pre mňa najťažšia liečba. Veď som sa predsa roky snažila nepriberať, mať „chudú“ postavu. Teraz si spomínam na to, ako som sa tešila, keď som cítila počas dňa hlad, že teraz nepriberiem. Ľudia mi zvykli hovoriť, že som až príliš chudá, ale mne to skôr lichotilo.
  Pán Vlado mi odporučil, že sa nemusím ponáhľať, že mám jesť zdravo a viac. Tak som aj za tie 3 mesiace pribrala. Musím sa priznať, že aj keď som sa snažila, túto liečbu som si začala viac vážiť až s odstupom času. Teraz som so svojou postavou prekvapivo ešte viac spokojná, pribudlo aj tam kde chýbalo. Namiesto tešenia sa z hladovania, si vychutnávam zdravé výživné jedlo. Aspoň sa snažím, lebo ešte nie vždy mám na to dostatok času. Ešte raz ďakujem Pane Bože, za túto radu, vďaka nej som zdravšia a nakoniec aj sama so sebou viac spokojnejšia. Ďakujem pani Laure, že mi radu odovzdala a pánu Vladkovi za rady a vysvetlenie.
  Ďakujem Ti Pane Bože, že mi pred pár dňami prišla včas bylinka, lebo som si ž neskoro uvedomila, že sa mi míňa a potrebujem odovzdať novú, prišla presne v ten deň, keď sa mi zásoba minula.
  Ďakujem Ti Pane Bože, že si so mnou, že si mi pomohol úspešne zvládnuť semester, že teraz keď mám konečne čas na svoje myšlienky, cítim Tvoju prítomnosť, cítim, že sa o mňa staráš a že ma neopustíš. Pane Bože to mi je nadovšetko. Život bez Teba nemá zmysel. Všetkého ostatného som ochotná sa vzdať, ale Teba Otče nebeský nikdy. Ty si láska a moje šťastie. Ty jediný mi dokážeš dať do života, to čo potrebujem. Milujem Ťa.

 20. Liečba na pery
  Peter B. | 27.01.2018
  Ďakujem Ti láskavý môj Božinku, za odpoveď na môj problém a následnú liečbu na "centimeter štvorcový" na mojom tele ktorý ma živý. Naše duševné myslenie a smerovanie ovplyvňuje orgány v našom tele. Už po niekoľký krát to pociťujem na sebe.
  Moc Ťa ľúbim, a veľmi si želám aby môj problém odznel rýchlejšie ako prišiel. Budem sa za to modliť, budem Ťa o to prosiť, lebo viem, že mi môžeš pomôcť a požehnať moju prosbu...Vďaka Vám pani Laura a Vášmu manželovi za odovzdanie Božej pomoci.
  Boh Vám žehnaj.

 21. Ty vieš všetko dopredu
  Zuzana | 25.01.2018
  Drahý Otecko. Chcem sa Ti nesmierne poďakovať, že moja zásielka s originálom docestovala v poriadku a hneď ráno som mohla vymeniť liek. Dúfam, že mi to hučanie v ušiach čoskoro prejde myslím, že originál to zlepší. Môžem povedať , že aj druhá náhrada ktorú si mi poslal veľmi pomohla mojej rane. Mala som naozaj šťastie, že tentokrát som počúvla svoj vnútorný hlas " Teba" ktorý si mi dookola hovoril nech si zoberiem propolis so sebou a na poslednú chvílu pri nastupovaní do auta som ho dala do kufra. Vedel si , že tu nieje alpa dostupná a vedel si , že propolis mám a bez váhania si mi poslal náhradnú ingredienciu pre obklad. ĎAKUJEM. Ty Otecko vieš všetko dopredu a je krásne ako nás upozorňuješ na hrozby a ako dávaš na nás pozor. Ochraňuj nám nášho proroka Lauru aj Vladka . Pomôž im pri napľnaní ich ťažkého poslania.Milujeme Ťa Otecko a veľká vďaka za všetko.

 22. Ďakujem Ti Bože milovaný za pomoc
  Eva z Nitry | 24.01.2018
  Božinečku môj milovaný, chcem sa Ti poďakovať za pomoc v tomto vyťaženom období. Mala som tieto posledné 3 týždne dosť pracovne ťažké obdobie. Vždy som Ťa ráno poprosila o pomoc, silu a vedenie, aby som zvládla všetky tiet pracovné povinnosti. Ty môj milý Bože si ma vypočul a viedol si moju dušu a myseľ , dával si mi silu a energiu a ja som dokázala toto ťažké obdobie prekonať.Snáď ma máš rád.Ja Teba Bože otče milujem celou dušou a srdcom. Často si kladiem otázku ako by som bola bez Teba? Viedla by som taký prázdny konzumný život a čo by som robila v tom ťažkom období v roku 2016? Vtedy si mi veľmi pomohol a podoprel ma. Keď mám Teba, viem, že sa mám o koho oprieť, že ma vypočuješ a ja nachádzam potom ďalšiu silu pokračovať cestou života. Chcem sa Ti poďakovať aj za priateľku, ktorá ma k Tebe vlastne doviedla a aj teraz si vieme veľmi pomôcť a podporiť sa. Otčinečku, ďakujem Ti za všetko čo pre nás robíš,ako sa o nás staráš a bdieš nad nami.Veľká vďaka i za pani Lauru, ktorá sa stará o vytvára túto krásnu stránku a jej manžela Vladka, ktorý jej pomáha napĺňať jej neľahké poslanie.Ochraňuj ich prosím Ťa pred zlom aby im nemohlo ublížiť. A ďakujem aj za to, že môžem chodiť na túto prekrásnu stránku a čerpať z nej silu a múdrosť . Milujem Ťa Bože Otče náš.

 23. Vytrhnutý zub
  Zuzana s rodinou | 22.01.2018
  Otecko môj neviem čo by som si bez Teba a našej Laury počala. Vyplnila som si formulár na môj vytrhnutý zub, ktorý musel von , len sa mu nechcelo. Až tak , že sa mi koreň vtaj prirástol o okostnicu a musela ho odpíliť a sedela som na kresle hodinu s tým , že trištvrte hodinu mi len zub kmásala von. Keď prestala účinkovať injekcia tak ma bolela celá sánka , ledva som otvorila ústa. Večer som sa nemohla ani najesť. Našla som si modlitbu na zub po zákroku , zmenila som ju na svoj problém a musím povedať , že som odvtedy nemala žiadne bolesti . Až po pár dňoch som cítila akoby mi srce bilo v kosti pod zubami . Pozrela som sa do úst a videla som , že rana je zelenkastá a po ďasne sa mi začínajú vyhadzovať biele fľaky. Preto som si vypísala formulár a Otecko mi poslal liečbu a obklady na môj problém . Musìm povedať, že už po prvom obklade mi prestalo to bitie srdca v sánke . Rana sa, dá sa povedať zahojila v prvý deň, fľaky sa stratili... Liečbu som dostala na 3 týždne a mám za sebou len 4 dni no cítim , že infekcia sa nešíri a rana je v poriadku. Trocha mi len huči v ušiach , to bude asi tou náhradou ktorú mi schválil Otecko no čoskoro príde originál potrebný pre mňa a viem , že aj to hučanie sa stratí.Ďakujem Ti Tatinko môj Nebeský za odovzdanú liečbu pre mňa aj pani Laure za prijatie a hlavne za čas ktorý ste mi venovali, lebo popri prijatiu liečby, ste mi odoslali od Otecka ďalšie rady ďôležité a veľmi dôležité pre mňa a moju rodinu. Pán Vladko ďakujem za vysvetlenie .
  S láskou Zuzana

 24. Ďakujem Ti Otče Bože za liečbu
  Eva C. | 22.01.2018
  Otče Bože láskavý,ďakujem Ti z hĺbky duše za Božiu liečbu,ktorú si mi nadelil,že si mi objasnil príčinu môjho zdravotného problému,ktorým je obrovský strach,ktorý zaplavil celú moju dušu až tak,že nedokážem normálne žiť.Drahý pane Bože prosím Ťa o požehnanie tejto liečby,aby som ju úspešne naplnila.Otecko môj nebeský prosím Ťa o veľa síl,aby som prekonala tento môj strach,daj mi prosím Ťá Bože veľa odvahy,aby som zabojovala a navždy tento strach zo svojej duše vykorenila.Láskavý môj Bože ďakujem Ti za pomoc za trpezlivosť,ktorú so mnou máš za lásku,ktorou má záhrnaš,len vďaka Tebe kráčam ďalej Otče môj.Jedine Ty vidíš,čo naše duše trápi,len Ty jediný poznáš liek na všetky choroby a trápenia.Ľúbim Ťa Otče Bože drahý a ďakujem Ti za všetko , aj za nášho proroka Lauru,ktorá nám pomáha a tieto liečebné receptúry cez svoju dušu od Teba Bože prijíma.Milá pani Laura,ďakujem Vám z celého srdca za pomoc aj pánovi Vladkovi za ochotu a čas,ktorý nám venujete.Nech Vás oboch pán Boh ochraňuje od všetkého zlého a nech Vám žehná každý deň. 

 25. Ďakujem Tebe BOŽE za všetko čo si mi v mojom živote požehnal
  Margita | 20.01.2018
  Pozdravujem Ťa PANE BOŽE do nebíčka a z celého srdca Ti ďakujem za všetko čo si mi v živote požehnal.Ďakujem Ti za vyčistenie môjho krvného riečišťa od krvných zrazenín - zachránil si mi život a zdravie.Poslal si mi recept ako doplniť extrémny deficit vápnika -
  liečebnú kúru ešte užívam, ale cítim že je to už v poriadku.
  Tiež ďakujem za všetky liečby a zbavenie kliatby.
  Veľmi sa o nás PANE BOŽE JEDINÝ staráš, ochraňuješ nás a varuješ.Som TI BOH môj vďačná aj za to že si mi ukázal tú správnu cestu.
  Prosím Ťa PANE BOŽE usmerňuj myšlienky, slová i skutky moje a aj mojej rodiny.
  Prosím ŤA PANE BOŽE ochraňuj a požehnaj nášho posledného proroka LAURU a jej manžela
  S láskou, vďakou a pokorou Margita

 26. Poďakovanie Pánu Bohu za účinné modlitby
  Gitka | 17.01.2018
  Otecko môj Nebeský, chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za obrovskú silu pomoci Tvojich veľmi účinných doslova zázračných modlitieb na tejto prekrásnej Božej stránky, ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu. Ďakujem Ti láskavý môj Bože, že si mi pošepkal v tomto mojom ťažkom období ktoré modlitby sa mám teraz často modliť. Ďakujem Ti všemocný môj dobrotivý Bože, že cítim Tvoju Božiu prítomnosť pri sebe, je to úžasný a krásný pocit, nič krajšieho som v živote doposiaľ nepoznala a nezažila. Si moja 1000% istota, môj zmysel života, nikdy sa Ťa nevzdám a nikdy Ťa neopustím lebo nekonečne a bezhranične milujem Tvoju jedinú Božiu existenciu a navždy budem. Nesmierne si Ťa vážim, ctím, velebím Ťa a klaniam sa Tvojej Božej Majestátnosti a vždy budem. Láskavý môj Bože, milujem Ťa nadovšetko a vždy len Teba jediného Boha milovať po celý môj pozemský život budem. Dobrotivý môj Bože, vrúcne Ťa prosím o Tvoju Božiu ochranu a pomoc pre našeho posledného proroka Lauru a jej manžela Vladka. Mám ich veľmi rada, žehnaj im každý deň života a opatruj ich! S láskou, Gitka.

 27. Sila modlitby k Jedinému BOHU
  Marcel H. | 16.01.2018
  Ľudia prichádzajú na tento svet so zdanlivo čistým nepopísaným papierom, ktorý sa od narodenia začína plniť s jeho postupnými životnými príbehmi, ktoré plnia jeho život. Každý papier je popísaný inými životnými príbehmi, ale všetky tieto príbehy majú jedného spoločného menovateľa, ktorý ich spája, ale k tomuto poznaniu musí prísť človek sám. To čo nás všetkých ľudí spája a čo nás drží v nádeji na náš lepší život je viera v JEDINÉHO BOHA, ku ktorému sa ľudia utiekajú vo chvíľach svojej bezmocnosti a prosia BOHA o pomoc, ktorý ak je prosba úprimná, podá ľuďom pomocnú ruku a vypočuje ich prosby a pomôže každému podľa jeho zásluh. Priznávam sa, že ja som bol v mladosti totálny ateista a až postupom času som si našiel svoju cestu v dôsledku ťažkých životných situácií. Najprv som sa začal zaujímať o ezoteriku a keďže som vyrastal ako kresťan, veril som v boha Ježiša Krista no až stretnutie s pani Laurou mi ukázalo tú SPRÁVNU CESTU k JEDINÉMU BOHU, za čo jej budem do smrti VĎAČNÝ, ako aj jej manželovi Vladkovi, ktorí odhodlane už dlhé roky bojujú v úvodzovkách s VETERNÝMI MLYNMI a ukazujú nám ľuďom na tomto svete tú JEDINÚ SPRÁVNU CESTU pre VŠETKÝCH ĽUDÍ, cestu k JEDINÉMU BOHU. Sám na sebe som sa presvedčil, že JEDINE modlitby k nášmu nebeskému Otcovi pomáhajú a tieto modlitby majú NESKUTOČNÚ SILU, ovšem iba vtedy, ak sú tieto modlitby úprimné a svojimi predchádzajúcimi skutkami si túto pomoc od Jediného BOHA zaslúžime. Preto by sme sa nemali utiekať k Bohu iba vtedy, keď potrebujeme jeho pomoc, ale mali by sme ĎAKOVAŤ BOHU za všetko, čo nás v živote postretne, za DOBRÉ, ale aj za to ZLÉ, pretože iba vtedy vieme rozpoznať, čo je pre nás dobré a čo zlé. Boh vidí všetko a všetko vie, pred jeho zrakom sa nikto neschová a ak vidí v nás našu neochvejnú vieru, že sa neustále k Jedinému BOHU modlíme, ďakujeme mu a iba JEHO prosíme o pomoc, tak nám rád pomoc poskytne ako LÁSKAVÝ OTEC. Chcem sa Ti týmto POĎAKOVAŤ dobrotivý BOŽE za všetko, čo som vo svojom živote prežil, lebo táto cesta ma priviedla k TEBE BOŽE a túto cestu už NIKDY NEOPUSTÍM ! Ďakujem aj Vám pani Laura a Vladko, že ste mi túto cestu ukázali a za všetky liečebné procedúry, ktoré mi BOH zaslal skrze Vás pani Laura. BOH Vás ŽEHNAJ a OPATRUJ !

 28. Ďakujem Ti, Pán Boh náš....
  Radoslava.O | 14.01.2018
  Chcem iba pár slovami, zato úprimnými, poďakovať Pánu Bohu za všetko, čo doteraz spravil pre mňa i moju rodinu. Človek je tvor omylný a keď mu pribúdajú roky, snaží sa byť iný, začne chápať veľa veciam, že nič nedostane človek zadarmo, keď o to nepoprosí a nepožiada o pomoc nášho najvyššieho pána Boha. Ja som sa o tom presvedčila veľa krát, ako mi pomohol, ale i vďaka pani Laure, ktorá mi prvý krát otvorila oči v roku 2014 keď som mala tú možnosť navštíviť ju i jej pána manžela.Poradili mi, pomohli, žial asi som si nevážila alebo nevedela uvedomiť, že určité veci som mala robiť inak. Potrebovala som neskôr pomoc od Pána Boha, ale som bola odmietnutá, samozrejme aj s neprístupom na túto stránku. Nikdy som sa nehnevala, ani nič zlé nemyslela voči pani Laure a pánovi Vladovi. Viem že rozhodnutie, ktoré mi oznámili, išlo od nášho Pána najvyššieho.Aj keď by som nemala mať prístup naďalej, chcem sa verejne poďakovať nášmu Pánu Bohu, ktorý mi pomohol x krát. Najkrajšie je na tom keď človek prosí, ďakuje, trpí a po tvári mu zakaždým stekajú slzy, tak ako mne. Je to veľká sila! Priznávam sa že ma utvrdil napísať na túto stránku môj dobrý kamarát, od ktorého som pochopila veľa vecí a za to mu veľmi ďakujem! Pani Laura a pán Vlado aj vám ďakujem za všetko,úprimne ďakujem. Som človek s chybami, priznávam si to, ale snažím sa každým dňom byť iná, lepšia, nie všetko sa dá naraz pochopiť, ale vďaka úprimnej vernosti v Pána Boha, to dokáže zvládnuť každý jeden človiečik... Ešte raz: Ďakujem!

 29. Ďakujem Ti Bože za všetko čo si mi v živote dal a s láskou požehnal
  Peter K. | 14.01.2018
  Bože otecko môj,chcem sa Ti v pokore mojej duše poďakovať za každú pomoc ktorú si mi v mojom živote dal a požehnal z nebíčka a že si vždy pri mne stál a ochraňoval si ma na každom kroku .Bože môj jediný s celého srdca Ti chcem touto cestou vyjadriť úprimnú vďaku za to ,že som mohol byť tým človekom ktorého si mal rád a vždy si mi s láskou pomohol a dal si mi pomoc na každý môj zdravotný problém.Ľúbim Ta otecko môj jediný a som šťastný že som ťa mohol vo svojom živote nájsť a mať Ťa vo svojom srdci ako to najvzácnejšie na tomto svete,ako ten najkrajší drahokam.Len vďaka Tebe Bože môj jediný sa môžem modliť ku Tebe s láskou krásne modlitby na tejto krásnej Božej stránke a všetky pravdy od Teba dané čítať.Bože otecko môj chcem sa Ti poďakovať s celého srdca za záchranou môjho života ,lebo nebiť Tvojej Božej, pomoci ktorú si mi odovzdal cez našu pani Lauru tak už by som tu dnes nebol.Ďakujem Ti Bože otče že si vždy nadomňov držal svoju ochrannú ruku a vždy si ma viedol len tou správnou cestou pokory a lásky k blížnemu a nekonečnej lásky ku Tebe drahý Bože.Láska je ten najkrajší dar na tomto svete a Ti Bože otecko si mi ju vždy požehnal a učil si ma milovať a byť láskavým a dobrým človekom a žiť v pokore a skromnosti.Bože môj ďakujem Ti za nášho posledného božieho proroka na tejto zemi našu drahú pani Lauru, ktorej si dal ten nekonečný dar prímať pre nás všetkých pomoc od Teba danú pre naše duše v našom každodennom trápení a požehnal si jej dušičku darom ukazovať nebojácne celému svetu jedinú pravdu na tejto krásnej božej stránke.Bože otecko láskavý žehnaj Pani Lauru aj je manžela a daj im veľa lásky ,pokoja a sily do ďalšieho ich života a ochraňuj ich svojou všemocnou silou od všetkého zlého.

 30. Vďaka Otče Bože za zvládnutie prezentácie
  Júlia P. | 13.01.2018
  Ďakujem Pánu Bohu, že mi pomohol pri včerajšej prezentácii. Keďže som mala hovoriť 15 minút po nemecky pred 150 spolužiakmi, mala som veľký stres, horší ako pri najťažšej skúške. Plánovala som si to toľko krát opakovať, až kým to nebudem vedieť naspamäť. To mi z časových dôvodov nevyšlo. Vedela som, že s Božou pomocou, to zvládnem, inak by ma na tú prezentáciu profesor nevybral. Ráno som sa pomodlila modlitbu proti nečakanému strachu z vystupovania na verejnosti a aj proti tréme a červenaniu sa v prítomností ľudí. Nedokázala som sa ale prestať báť, že nebudem vedieť rozprávať správne po nemecky. Odovzdala som sa do Tvojich rúk a poprosila Ťa, aby si tam stál so mnou.
  Čas som dodržala na minútu presne. Ani neviem ako, pocit som mala, akoby prešlo len 5 minút. Musela som pár krát hľadať správne slovíčka, urobila som zopár chýb, ale hlavne že mi bolo rozumieť, povedala som všetko dôležité, aj keď som nejaké maličkosti vynechala. Profesor bol spokojný a chápal aj, že nemčina nie je môj rodný jazyk a kvôli tomu to bolo pre mňa ťažšie. Moji kamaráti mi potom povedali, že som vôbec nevyzerala nervózna, že na mne nebolo vidieť, že by som sa bála.
  Tak ešte raz ďakujem Tatíčko, že som bohatšia o túto skúsenosť a že to dobre dopadlo.

 31. Poďakovanie všemocnému a láskavému Pánu Bohu
  Gitka | 13.01.2018
  Otecko môj Nebeský, chcem sa Ti na tejto nádhernej Božej stránke mnohokrát poďakovať za to, že si mi pred niekoľkými dňami v noci odhalil všetkých nepriateľov z mojej blízkej rodiny, ktorí na mňa zle myslia a svojimi myšlienkami, duševnou zlobou a zloprajnosťou mi veľmi ubližujú. Ich mená z diskrétnosti uvádzať nebudem. Môj všemocný a láskavý Bože, ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju Božiu ochranu a pomoc pred ich zlobou a útočnými slovami. Ďakujem Ti, že každý tieň ich zloprajnosti spaľuješ ľúčmi Tvojho Božieho Svetla, ďakujem Ti za záchranu života, záchranu mojej duše a duševného myslenia. V mojom poslednom príspevku na Božiu stránku som napísala a za tým si stojím, že bez Teba Bože a Tvojej milosrdnej Božej pomoci sa nič zvládnuť nedá. Dnes k tomu pridávam, že bez Teba Bože a Tvojej milosrdnej Božej pomoci sa prežiť nedá! Len Teba môj láskavý Bože nekonečne milujem a navždy budem, všetko čo mám patrí len a len Tebe a navždy bude.
  Odovzdávam Ti svoj život, myseľ, telo, dušu do Tvojich Božích rúk a
  Tvojej Božej vôli, ktorej sa s pokorou budem podriaďovať celý svoj pozemský život. Prosím Ťa láskavý môj Bože o každodennú Tvoju Božiu ochranu a pomoc pre našu drahú a milú Lauru a jej manžela Vladka. Žehnaj im obom a stoj pri nich každú sekundu života. S láskou, Gitka.

 32. Ďakujem za pomoc pri skúške
  Marta H.M. | 13.01.2018
  Dnes som mala ťažkú skúšku. Profesor nám ale dal na výber, či chceme písať test na počítači alebo písomku na papier. Na prednáške sa rozhodlo, že na papier, ale pri učení som si uvedomila, že test bude zrejme ľahší a tak som napísala sspolužiačkam, že som ochotná napísať profesorovi, či nám vie formu skúšky zmeniť. Vytvorila som anketu, kde všetky spolužiačky mohli zahlasovať. Samozrejme to väčšina zvážila a chceli písať test. Profesor nemal proti tomu nič, dokonca napísal, že jeho osobný názor je, že test je ľahší. Ale... jednej mojej spolužiačke a myslela som si, že aj kamarátke sa to nepáčilo. Lebo sa neučila a chcela použiť ťahák a domnievala sa, že pri písomke ho ľahšie použije. Vykričala sa na mňa, že prečo menín názor a že ja to mám v malíčku, ale ona to nevie. Vtedy som si povedala, Bože ďakujem za túto situáciu. Odkryl si mi opäť človeka, ktorý je sebecký a falošný. Túto noc som nemohla zaspať, spala som možno hodinu dokopy aj to som sa budila a tak som sa rozprávala s Pánom Bohom. Prosila som ho, aby mi pomohol pri dnešnej skúške. Vošli sme do miestnosti a položila som si tašku na stôl vedľa spolužiačky, s ktorou si pomáhame za každých okolností, že si vyzlečiem vetrovku a sadnem si. No v tom si iná spolužiačka sadla na moju stoličku so slovami "tu sedím ja" (bolo to dobré miesto na opisovanie). Pomyslela som si, "ach aké detinské predbiehať sa" ale ustúpila som a sadla som si na voľné miesto hneď vedľa profesora. Odovzdala som opäť svoj život do Božích rúk. Povedala som Pánu Bohu, ak mám urobiť skúšku, zariadiš to aj keď budem profesorovi na očiach. A ak je Tvoja vôľa iná, tak sa s tým budem musieť zmieriť. Skúšku mám úspešne za sebou, viem, že len vďaka láskavému Bohu. Milujem Ťa Bože a ďakujem že riadiš môj život.

 33. Ďakujem Bohu za kolegu v práci
  Dušan | 12.01.2018
  Po prečítaní príspevku pani Kláry som sa rozhodol že napíšem príbeh z môjho života. Pred viacerými rokmi som rozprával v práci kolegom o mojej skúsenosti s pani Laurou, že mi pomohla dostať sa z vážnej choroby. Niektorí boli ticho, počudovali sa ale jeden z nich ma silno vysmial s komentármi asi takými, že on šarlatánom neverí a že všetci liečitelia sú podvodníci.....Povedal mi, že to môže byť náhoda a vyzdravel by som aj tak. Vyjadril sa, že on verí len lekárom a k liečiteľom by nešiel nikdy aj keby zomieral. Neprešli celé dva roky a prišiel za mnou, že jeho manželka je smrteľne chorá. Doktori jej dávajú mizivú šancu na život a požiadal ma o kontakt na liečiteľku Lauru. Evidentne sa hanbil keď ma o to prosil. Ja som sa mu na rozdiel od neho nevysmial a ochotne som mu dal telefónne číslo. Viacej sme sa o tom nebavili, on sa mi snažil v práci vyhýbať. Prešiel rok a ja som sa ho opýtal ako je to s jeho ženou. Stručne mi odpovedal že je zdravá a v poriadku. Dodneska sa spolu moc nerozprávame, ozýva sa ku mne len keď musí. Očividne ho škrie, že sa musel takto pokoriť a poprosiť ma o kontakt na liečiteľku z ktorej sa predtým vysmial a zo mňa tiež. Mne to ale nevadí, ja ďakujem pánu Bohu za to že pochopil a vďaka tomu má zdravú manželku, lebo inak by už bol možno z neho teraz vdovec. On sa nepokoril ani mne, ani pani Laure ale ukázal pokoru pred pánom Bohom, že si číslo odo mňa vypýtal a to mi stačí.

 34. Pani Laure som neverila, zmýlila som sa
  Klára | 12.01.2018
  Chcem sa poďakovať pánu Bohu za uzdravenie mojej dcérky z anorexie. Pani Laure som už ďakovala a viac krát. Teraz sa idem poďakovať aj do tejto stránky a aj preto, aby som druhým ľuďom ukázala ako som sa v minulosti v pani Laure zmýlila a dodnes toho ľutujem a ďakujem za pomoc. Pred pár rokmi moja 13ročná dcerka Janka ochorela na anorexiu. Jej choroba bola ešte len v počiatočnom štádiu, ale ja som len tak zo zvedavosti a pre istotu hľadala liečiteľov. Medzi inými som prišla na liečiteľku Lauru, ale čítala som o nej zároveň na internete zlé vyjadrenia a recenzie, akože je podvodník, klamár....Uverila som týmto zlým komentárom, na Lauru som zabudla a Janku liečili lekári. Celkovo som mala o liečiteľoch dost veľké pochybnosti. No ale lekári dcérke pomôcť nedokázali, strácala sa mi postupne pred očami. Za dva roky schudla tak, že bola už len kosť a koža, nevládala už ani chodiť. Len sedela alebo ležala. V tej dobe absolovovala dva ozdravné pobyty v Tatrách, niekoľkokrát ležala v nemocnici, nepomohlo nič. Keď hrozilo že moja dcérka zomrie, na čo ma začali lekári pripravovať som si spomenula na liečiteľku Lauru a povedala som si že ju navštívim, vyskúšam ju. Veď už nemám čo stratiť, jedine získať život svojej dcéry späť. Vtedy mi bola dobrá už aj Laura podvodníčka. Pani Laura mi povedala, že na mojej dcére sedí ťažká kliatba od mojej vlastnej sestry, ktorá nemohla mať deti. Nechcela som tomu veriť, ale keďže mi už nič iné neostávalo, tak sme aj s dcérkou urobili pomoc na zbavenie kliatobnej záťaže. Následne som dostala pomoc pre dcérku na zbavenie sa anorexie. Výsledok je taký, že behom roka a pol moja dcérka pribrala 22 kíl a dnes má váhu adekvátnu k svojmu veku, je zdravá. Doteraz sa jej choroba nevrátila. Píšem to tu aj preto, lebo vidím, že vzácna pani Laura má stále veľa nepriateľov a ohováračov. Všetkým takýmto odkazujem to, že najskôr by mali pani Lauru navštíviť ak majú nejaký problém a potom súdiť, čo bol v minulosti aj môj prípad, že najskôr som odsudzovala a uverila ohováračom bez toho že by som vyskúšala a presvedčila sa. Teraz môžem len ďakovať a ľutovať. Ľutujem pred samotným Bohom, že som bola taká sprostá a zlá a že som vopred odsúdila človeka, o ktorom som vôbec nič nevedela a dala na hlúpe reči ohováračov, ktorí takisto ako ja pani Lauru nenavštívili, pomoc nevyskúšali a majú len plné ústa špinavých rečí. Teraz sa za seba hanbím, mali by sa hanbiť aj oni. Pani Laura, ešte raz veľká vďaka za doslova zachránený život mojej dcérky. Všetci títo, dajte si pozor, aby sa vám nestalo to čo mne a nebola vám ešte pani Laura dobrá. Lebo aj keď ste momentálne zdraví, choroba môže na vás hocikedy, nečakane prísť a lekári vám nebudú vedieť pomôcť. A potom už aj vám by bola Laura podľa vás "podvodníčka" dobrá, len pomoc už nemusíte dostať. Lebo ja aj keď som Laure neverila, aspoň som bola ticho a nepľula som na ňu ako pľujete na ňu vy po rôznych portáloch na internete. Ako napísal Rasťo pani Laura je Boží človek a po tejto mojej skúsenosti nedám na ňu dopustiť.

  Daniel reaguje | 12.01.2018
  Vážená Pani Laura.Vlado..Velmi sa ospravedlňujem za moje chyby...Povedali ste mi ze od vás pomoc nedostanem...Ale ja verím že ste dobre a čisté srdce tak by ste mohli odpustiť....Ak tak milujeme pana Boha tak vás prosím o pomoc..Dakujem...

  Reagujem na pani Kláru. Telefonoval som dnes s manželom pani Laury. Povedal mi okrem iného o tom, že jedna žena zo sekty, ktorá predtým vehementne pľula na odpornej stránke sekta na pani Lauru, včerajší deň žiadala už druhý krát našu milú pani Lauru o pomoc. Preposlal mi jej vyššie uvedený e-mail ako ukážku Božej spravodlivosti, v ktorom žiadala o pomoc. Tu je príklad toho, čo pani Klára dnes do Laurinej stránky napísala a to je, že ľudia v svojej zlobe a nenávisti nikdy nemôžu vedieť kedy ich prikvačí. Všetci vieme, že náš láskavý Pán Boh nie je len láskavý ale aj spravodlivý. Tu je ukážka na jednej žene zo sekty, že Božie mlyny melú pomaly ale isto. Táto žena musí byť veľmi nešťastná, keď sa znížila vo svojej zlobe a nenávisti k tomu, že žiadala pani Lauru o pomoc a predtým ju veľmi ohovárala na sekte. Pritom u nej nikdy nebola. Dotyčná uviedla svoje meno, my vieme o koho sa jedná ale meno z diskrétnosti uvádzať nebudem. Dotyčná sa v tom spozná. Je to osoba, ktorá prekliala v minulosti svoju vlastnú sestru a jej rodinu. Potom sa na sekte vyhovárala, že to nie je pravda a obviňovala z klamstva pani Lauru. Potom sa ale svojej sestre sama priznala a prosila o odpustenie. Keď obviňovala pani Lauru z klamstva a z toho, že zmanipulovala jej sestru, tak prečo teraz pani Lauru opakovane žiada o pomoc?! Teraz je už pre ňu aj šarlatánka Laura dobrá? Nerozumiem!

 35. Ďakujem Ti Pane Bože za ďalšiu odovzdanú liečbu
  Marek M. | 12.01.2018
  Ďakujem Ti Pane Bože za ďalšiu odovzdanú liečbu, už ani neviem ,ktorá v poradí to je.No jedná sa o vážny zdravotný problém nakoľko aj samotná liečba bude trvať jeden rok. Ako som už písal pri viacerých liečbach, nezaváhal som ani pri jednej a nebudem ani teraz. Už teraz viem, že môj vážny zdravotný problém bude po roku vyriešený, pokiaľ budem robiť to čo mám. Ani sekundu nemyslím nato , či sa liečba podarí, alebo uvidím ako bude, na také reči priestor není ! Pán Boh láskavý len Ťa prosím stoj pri mne a požehnaj mi aj túto liečbu.
  Milá pani Laura aj Vám sa chcem poďakovať, že ste pre mňa liečbu prijala. Marek 

 36. Ďakujem Otecko za pokoj v mojej duši
  Renata R. | 12.01.2018
  Bože môj láskavý milujem ťa a z duše mojej Ti ďakujem za pomoc pri mojej kliatobnej záťaži. Bolo to veľmi ťažké obdobie ale s tebou som to zvládla ako vždy teraz sa cítim ako iný človek mám radosť zo života a hlavne cieľ , ktorý si chcem splniť aby všetko bolo v poriadku. P. Laura veľmi Vám ďakujem za Vašu ochotu pomôcť ľúbim Vás a vždy budem aj p. Vladimíra lebo ste ľudia , ktorých tento svet nesmierne potrebuje. Bože môj idem cestou , ktorú si mi predurčil a ja Ti ďakujem z celého srdiečka budem sa právať ako človek to ti sľubujem ale s láskou a presvedčeným ktoré si do mňa vložil .Ďakujem milujem ťa Otecko a vždy budem a prosím o odpustenie láska moja .

 37. Ďakujem za život a všetko v ňom
  Marta H.M. | 12.01.2018
  Pane Bože ďakujem za Tvoju lásku. Ďakujem za každý deň, ktorý môžem prežiť. Ďakujem za všetko dobré v mojom živote ale aj za to zlé, lebo všetko má svoj význam. Ďakujem za milosť, za odpustenie. Ďakujem za život. Len Tebe som vďačná za všetko, čo sa v mojom živote deje. Milujem Ťa.

 38. Život s pánom Bohom
  Lukáš | 12.01.2018
  Chcel som sa s Vami čitateľmi tejto stránky podeliť o môj životný príbeh, ale pravdu povediac ako som si ho začal písať tak som bol na 1. strane písania a to bol len začiatok toho všetkého čo som s pánom Bohom prekonal, zažil, vytrpel, vyliečil, radoval, smútil, strachoval a všetko možné, čo by bolo na veľmi, ale naozaj veľmi dlhé čítanie pomaly knižka. Tak som to zmenil na tento skrátenejší príbeh. 4 roky sa modlím k pánu Bohu tí čo ma poznajú, povedia že to čo som zažil za 4 roky niekto nezažije za celý život. Bolo to veľmi ťažké obdobie plné veľkých zmien v mojom živote. Nechcem o nich písať konkrétne, pretože myslím si, že každý ktorý sme tu už dlhšie obdobie mi dá za pravdu, že náš život nie je vôbec nudný. Týmto len chcem povedať, že po mnohých pomocí od pána Boha posledná bola zbavenie kliatieb, ktorých bolo mnoho na mojej duši. To obrovsky ťažké utrpenie som prekonával s pánom Bohom počas celého obdobia a prekážok. Výčitiek, bolestí, trápení bolo viac než dosť, ale niekde vnútri duši som cítil, že to takto musí byť. A aj to tak bolo pán Boh mi pred rokom odkryl, že v minulých životoch som bol veľmi zlý človek, čomu som hneď uveril pretože už keď som bol malý chlapec som mal sklony ubližovať a nevedel si to nikto vysvetliť, teraz to už viem prečo. Takže sám som pána Boha prosil aby mi odpustil a aby trest v tomto živote bol pánom Bohom odpustený. Preto toľko utrpenia, pretože pán Boh odpúšťa áno, ale človek si musí aj niečo vytrpieť aby si nemyslel, že všetko ide len tak ľahko a všetko sa prepečie. Teraz ďakujem pánu Bohu, že ma zbavil toľkých kliatieb a ešte mi zoslal ročnú liečbu na začatie nového života. Píšem ešte pred touto liečbou pretože len tým, že ma samotný láskavý pán Boh oslobodil od týchto kliatieb sa cítim úžasne a začínam znova mať chuť žiť a pasovať sa zo životom čo som už toľko krát chcel vzdať a radšej zomrieť ako takto žiť. Ale teraz som veľmi rád, že je všetko tak ako je a verím a prosím pána Boha, nech už je tak ako len on som mnou chce. Pretože mal som obdobie v živote kde som sa mal dobre po všetkej stránke, ale vo vnútri duši som bol nespokojný aj to je len slabé slovo. Jednoducho povedané ako ostatní ľudia, ktorých mám vo svojom okolí nevrlí s ničím nespokojný v skratke človek čo nevie čo je Božia láska. Ako príklad uvediem vždy som túžil po živote ako keď sa pozriete na ľudí, ktorý nemajú skoro nič a je tam obrovská láska, radosť zo života, rodinná súdržnosť, vzájomná pomoc a prajnosť jeden druhému. Teraz sa mi ten sen vďaka pánu Bohu začína plniť nič nebanujem, pretože aj keď pre človeka, ktorý sa pozerá z vonku som prišiel o všetko, ale ja vo svojom vnútri cítim čo som našiel a to je Božia láska, spokojný život, šťastie, zdravie a to sú hodnoty, ktoré si ľudia prajú a túžia po nich, ale toto sa kúpiť ani získať po známosti, ani zohnať od kamaráta ani ukradnúť ani nijak inak získať nedá jedine úprimnými prosbami k pánu Bohu, odovzdať mu celý život a všetko do jeho rúk ako som to spravil ja a je to super. MILUJEM SVOJHO JEDINÉHO PÁNA BOHA A VŽDY BUDEM. S láskou a vďakou Lukáš.

 39. Ďakujem za urobenie skúšky
  Marta B. | 12.01.2018
  Drahý a Najláskavejší Tatičko Nebeský, chcem sa Ti znovu poďakovať za to že si držal nadomnou ochranú ruku a pomohol si mi zvládnuť 3 mesačný rekvalifikačný kurz a dnes som ho úspešne dokončila záverečnou skúškou.
  Veľké a nekonečné ďakujem.

 40. Vyjadrenie vďaky a lásky jedinému Bohu
  Gitka | 11.01.2018
  Otecko môj Nebeský, chcem Ti na tejto prenádhernej Božej stránke vyjadriť obrovskú vďaku a nekonečnú lásku za všetkú pomoc, ktorú od Teba dostávam a že jej nie je málo. Ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju starostlivosť o mňa a Božiu ochranu. Ďakujem Ti za každý deň prežitý pod Tvojou Božou ochranou a pomocou, lebo bez Teba sa nič zvládnúť nedá. Všetko sa dá zvládnúť len a len vďaka Tebe a vďaka Tvojej milosrdnej Božej pomoci, ktorú si teraz v nebíčku u Teba vyprosujem pred Tvojou milostivou Božou tvárou. Ďakujem Ti za Tvoju Božiu lásku, ktorá ma uzdravuje a je schopná vyriešiť všetky moje problémy. Ďakujem Ti za Tvoju Božiu prítomnosť pri sebe, ktorú cítim, je to úžasný a krásný pocit, nesmierne si toho vážím. Milujem Ťa nadovšetko a najviac na celom svete a navždy budem. Si v mojom živote to najdôležitejšie, najcennejšie, najvzácnejšie, najdrahšie a najkrajšie čo mám a nikdy nikým si Ťa nedám vziať a odobrať lebo nekonečne milujem Tvoju jedinú Božiu existenciu a navždy budem. Nikdy Ťa neopustím a nikdy sa nevzdám lásky a viery k Tebe svojmu milovanému jedinému Bohu a všemocnému Stvoriteľovi, ktorý mi život dal. Ďakujem Ti za Tvoj Boží dar nášho posledného proroka Lauru, ktorá je našim žiarivým Svetlom tu na zemi, učí nás milovať Teba jediného Boha a ukazuje nám správnu cestu, cestu dobra po ktorej máme v živote odvážne a odhodlane kráčať. Bez nej by sme tu boli nevedomí a stratení, blúdili by sme ako tie ovce v tme a beznádeji. Prosím Ťa láskavý môj Bože o Tvoju Božiu ochranu a pomoc pre našu drahú Lauru a jej manžela. Požehnaj im obom veľa zdravia a sily, veľa Božej lásky, opatruj ich a stoj pri nich navždy. S láskou, úctou a pokorou Gitka.

 41. Ďakujem
  Marta | 09.01.2018
  Chcem sa znovu len poďakovať za všetky každodenné "maličkosti" , ktorými nás Ty Bože zachraňuješ. Učíš nás vážiť si každú chvíľu v živote a každú drobnosť...Ďakujem Ti Bože za Lásku, ktorou nás obdarúvaš.
  Vám pani Laura a vašemu manželovi nech Boh žehná Lásku dvojnásobne za všetku tú obetu ktorú denne podstupujete.
  ĎAKUJEM