Ľúbim Ťa Otecko môj nebeský a ďakujem Ti, že držíš na do mnou ochrannú ruku.

19.11.2017 22:43

 1. Božinku môj ďakujem Ti
  Mária a Peter | 23.04.2018
  Drahý Otecko Nebeský, chcem sa Ti nesmierne poďakovať za môjho drahého manžela Peťka. Pani Laurika prijala liečbu od Pána Boha pre neho na veľmi boľavé kríže. Plnil túto liečbu každý deň ozaj s veľkou vďakou. Často krát sa nevedel ani len zohnúť k nohe aby mohol vykonať daný cvik, tak veľké bolesti mal. Ale vždy to predychával, prosil Pána Boha a tie cviky nakoniec vždy zdolal. Bolo to ozaj veľmi namáhavé. Zdravý človek by sa ani len nepozastavil nad zložitosťou týchto cvikou a on ich z námahou ale odhodlaním zvládal. Ja Ti nesmierne Otecko Bože ďakujem za neho. Je síce veľmi ubolený, ale Božinku môj zachránil si ho pred operáciou. Musí mi teraz veľa oddychovať a ani mu nedovolím aby sa namáhal. Som Ti veľmi vďačná, pretože cítim že si stále s nami.
  Drahá pani Laurika a pán Vladko. Vám patrí obrovské ďakujem, pretože som schybila a vy ste aj napriek tomu môjmu manželovi odovzdali od Pána Boha odkaz ktorý ho zachránil. Veľmi pekne Vám ďakujem a ďakujem aj za Božiu stránku plnú odkazov, prekrásnych modlitieb a hlavne Božieho slova. Ste pre nás obrovský poklad a ja sa za seba veľmi ospravedlňujem. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za všetko a ja ozaj mám za čo. 

 2. Nekonečne ďakujem láskavý Bože Otče
  Elena | 20.04.2018
  Láskavý môj milovaný Otecko nebeský, nekonečne ďakujem za zázračnú pomoc, ktorú si mi zoslal na zdravotný problém. Prosím Ťa o pomoc a požehnanie , len Ty jediný zoslielas zázračne liečby , len Ty jediný máš tú obrovsku neprekonateľnou silu požehnania, sila, ktorá uzdravuje, zachraňuje, ochraňuje, pomáha. Nadovšetko Ťa milujem , nekonečne ďakujem za všetko, bezhranične dôverujem, všetko odovzdávam do Tvojej Božej náruče. Prosím Ťa Otecko nebeský o odpustenie mojich hriechov.
  Veľké ďakujem pani Laura, Vladko za vašu obetavosť, námahu , trpezlivosť.

 3. Vrelá vďaka za Božiu pomoc
  Janulienka | 19.04.2018
  Milovaný môj Pane Bože, z celého srdiečka Ti ďakujem za odovzdanie Božej pomoci a odkrytie tajomstva, ohľadom nášho dlhoročného bývania v podnájme. Ďakujem Ti, že si taký láskavý a mnoho vecí si vyriešil za mňa, aby som v konečnom dôsledku mohla byť v budúcnosti aj ja v živote šťastná a spokojná... a mohla žiť spolu aj so svojimi členmi rodiny v našom rodinnom dome. Veľa to pre mňa znamená. Bol to môj celoživotný sen – bývať v ňom. Ďakujem aj za odovzdanie odkazu, že tento dom je bez kliatobnej záťaže.

  Môj milovaný Pane Bože, nekonečne som Ti vďačná za všetko, čo pre mňa robíš, za Tvoju neustálu Božiu pomoc v mojom živote, za Tvoju Božiu ochranu. Ty si môj život, Teba milujem nadovšetko a budem velebiť Tvoje Božie meno až do konca môjho pozemského života.

  Moja vrelá vďaka patrí samozrejme aj pani Laure s manželom za sprostredkovanie Božieho odkazu. Boh vás žehnaj.

 4. Z celého srdca veľké Ďakujeme
  Peter N. | 16.04.2018
  Pozdravujem Ťa milovaný náš Pán Boh , Vás pani Laura a pán Vlado a všetkých normálne zmýšľajúcich a Boha milujúcich ľudí !Ubehlo už cca 7mes. od kedy som dostal a začal napĺňať liečbu na skrytý krvný zápal! Ostáva už len cca 3mesiace , ale viem že vďaka nášmu milovanému Oteckovi a cenným radám pani Laury a pána Vlada to zvládneme! Chcem sa Vám z celého srdca poďakovať za každú pomoc ( s liečbou , pomoc deťom s kurími okami atď...) ktorú ste nám poskytli. Ďakujeme za odblokovanie Božích modlitieb , ktoré nám pomáhajú denno denne! Dnes keď som sa ráno zobudil mi bolo veľmi nevoľno, zvracanie, neskutočná bolesť hlavy , tlak v krčnej chrbtici! Po asi hodine trápenia som našiel modlitbu na krčnú chrbticu a od modlenia a prosby Pána Boha po asi 2hod.všetky problémy pominuli ako by ich voda spláchla! Neskutočne Ťa Otecko Ľúbime a prepáč nám že Ti málo verejne na stránke Ďakujeme! Pani Laura a Vladko veľmi pekne Ďakujeme za vašu prácu a Váš čas a za všetky drahocenné rady ktoré nám odovzdávate! S Láskou a úctou Peter s rodinou

 5. Vďačnosť Pánu Bohu za pomoc pri kúpe bytu .
  Julia L. | 14.04.2018
  Láskavý Môj Bože veľmi pekne Ti chcem poďakovať za pomoc ktorú si mi poskytol pri kúpe bytu pre moju dcéru .Pane Bože Vďačím len Tebe za pomoc pri vybavovaní a stresov na úradoch našej krajiny ,ďakujem za pokoj do mojej duše a silu to všetko zvládnuť ,len Ty vieš Boh Môj aké stresy to obnášalo .Láskou z môjho srdca Ti za všetku pomoc Vrúcne Vďačne ĎAKUJEM bez Tvojej pomoci Pane nedokážem na tejto zemi kráčať .Pane Bože len Ty dokážeš vyslyšať každú volajúcu dušu a len Ty Bože riešiš a liečiš .Veľmi pekne Ťa chcem Pane Bože Poprosiť daj Božieho Požehnania k novému bývaniu .Milujem Ťa Pane Bože som štastná že Ťa mám .

 6. Podakovanie Bohu za uzdravenie mojho syna
  Andrea | 14.04.2018
  Dakujem Ti Boze za uzdravenie mojho syna .lekari mu diagnostikovali epilepsiu ale mylili sa.. dostaval krce na tvari..bolo to nedostatkom horcika...po liecbe od Boha krce sa neopakuju a syn je zdraviiii..

 7. Vďaka Bohu, že mi dáva šťastie do života
  Júlia P. | 12.04.2018

  Ešte sa Ti chcem Pane Bože dodatočne poďakovať, že si mi dal do života človeka, ktorý ma má úprimne rád a veľmi mi pomáha. Nepoznám nikoho iného, okrem pani Laury s manželom, ktorý tak od srdca rád pomáha a praje dobré. Je to veľmi pekné, mať pri sebe niekoho, kto mi pripomína, že láska a dobrota ešte medzi ľuďmi nevymrela a to ma núti zamyslieť sa aj nad sebou a nedať sa svetom zmeniť k horšiemu ale naopak.
  Pane Bože, ďakujem že si mi do tohto životného obdobia poslal šťastie v tejto podobe. Život je takto krajší a ľahší.
  Ďakujem Ti aj za dnešné zvládnutie skúšky a že som na ňu predsa išla aj keď som to už chcela vzdať.

 8. Vďaka Pánu Bohu za odpoveď na otázku
  Júlia P. | 12.04.2018
  Dnes by som sa chcela veľmi poďakovať Pánu Bohu, p. Laure a p. Vladkovi.
  Tak pekne poporiadku. Ďakujem Pane Bože, za dlhý odkaz ktorý si mi dal. Pre tých, čo ešte nedostali odkaz od Boha prijatý pani Laurou, chcem len povedať, že človek by toto nedokázal napísať. V odkaze je pravda, ktorú pociťujem a žiadny iný človek by nedokázal uhádnuť, čo cítim a zároveň je v ňom odpoveď na otázky, v ktorých som váhala a takisto smerovanie do môjho života, akým mám ísť, pri ktorom čítaní sa mi spustili slzy. Aj keď bol odkaz z časti aj smutný, cítim teraz šťastie a vďaku, za to aká bola odpoveď.
  Ďakujem Pánu Bohu, že mi všetko tak pekne a mne zrozumiteľne vysvetlil a že ma učí byť lepším človekom a nebojácnym bojovníkom. Zároveň ďakujem, že už sa nemusím báť toho, že či konám správne. Otecko nebeský, prosím dávaj mi silu to všetko dobre zvládnuť a drž ma na ceste ktorá je pre mňa Tebou pripravená. Milujem Ťa Otecko Bože, Ty si to najkrajšie v mojom živote.
  Vám pani Laura ďakujem ešte raz a takisto zo srdca, pretože odkaz bol veľmi dlhý a musel stáť veľa síl. V telefóne som vás počula pýtať sa ma z diaľky, či mi pomohol, tak ešte raz pripomínam, že áno a veľmi.
  Ďakujem pánu Vladkovi za rozhovor, v ktorom mi dal múdre tipy a venoval mi svoj čas.

 9. Láskavemu Môjmu Bohu Nekonečná Vďačnosť za obrovskú pomoc.
  Julia.L | 07.04.2018
  Láskavý Môj Bože Nekonečne Ti Ďakujem milion krát z môjho srdca z mojej hriešnej duše za Tvoju Najvzácnejšiu Pomoc k mojej duši .Vďačne z celého srdca posielam lásku do Tvojho Najvzácnejšieho Nebíčka .Klaniam sa Ti Boh Môj pred Tvojou Tvarou za pomoc ktorú mi posielaš k tak hriešnej duši .Len Ty Láskavy Boh vieš čo mám pre svoju dušu urobiť a kde mám byť .Vďačím za pokoj do mojej duše ,silu ,odvahu za nekonečnú pomoc pri veľmi ťažkých prekážkach idem Láskavý Môj Bože len Vďaka Tebe a Tvojej pomoci a veľmi si želám túžobne doplávať do Tvojho Najúžastnejšieho Prístavu a kotviť tam navždy .Láskou Vrúcne Veľké Ďakujem za tvoje božské stvorenie vtáčikov ....Len Ty Láskavý Boh vieš čo pre mňa znamenajú a každým dňom ma sprevádzajú svojím spevom úžastným a keď mám nočné služby som šokovaná v akej tme v mojej blízkosti mi priletia zaspievať .Milujem Ťa Láskavý Môj Bože za všetku pomoc Ti nekonečne ĎAKUJEM .Veľmi pekne Ťa Prosím odpusť mi nikdy Ťa nechcem hnevať a ľuďom ubližovať Láskou ktorú si mi Boh Môj dal si želám všetko v mojej duši lámať a očisťovať .Milujem Ťa Láskavý Môj Bože si nenahraditeľný pre môj život .Vďačím len Tebe za tú najkrajšiu a najvzácnejšiu cestu ktorú si mi ukázal ...Ten správny smer .Vďačne Veľké ĎAKUJEM p.Laure aj p.Vladkovi za tú najvzácnejšiu trpezlivosť ,lásku ,obetu ktorú venujú pre nás hriešnikov .Láskavy Môj Bože Veľmi pekne Ťa prosím o Tvoje najvzácnejšie požehnanie pre ich duše obetavé.ĎAKUJEM

 10. Poďakovanie za pomoc láskavému Pánu Bohu
  Gitka | 07.04.2018
  Láskavý môj dobrotivý Otče Bože, chcem sa Ti poďakovať z celého srdca za liečbu na slabosť celého môjho tela a veľkú únavu od malého množstva potravy ktorú som počas dňa prijímala. Málo som jedla a tak mi v tele chýbali dôležité vitamíny, minerály a životodárné látky z potravy. Príčinou bolo moje veľké duševné trápenie a stres. Liečbu mám na dobu 3 mesiace, napľňam ju druhý mesiac a moja váha už išla hore o 5 kg. Pred zahájením liečby som mala 53 kg a teraz mám 58 kg. Nekonečná vďaka Otče Bože za Tvoju pomoc ktorej si nesmierne vážim. Ty si ten najlepší lekár na celom svete. Len Ty jediný vieš aké vitamíny a minerály mi v tele chýbajú, že musím viac jesť. Najdrahší môj Bože, chcem sa Ti vrúcne poďakovať za všetky tie účinné doslova zázračné modlitby na tejto prenádhernej Božej stránke, ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu. Veľmi mi pomáha Modlitba k Bohu za očistu duševného vnútra stiahnutím cítenej bolesti z hlbín mojej duše. Je to moja najobľúbenejšia modlitba, veľmi rada sa ju každý deň modlím, nikdy ju nevynechám a tiež Modlitba k Bohu na ochranu duše pred trápením. Milujem Ťa láskavý môj Bože nadovšetko, najviac na celom svete a celý svoj pozemský život až do jeho konca budem. Posielam Ti do nebíčka k Tvojej milostivej Božej tvári obrovské poďakovanie za liečbu a pomoc. Prosím Ťa môj dobrotivý Otče Bože o Tvoju každodennú ochranu a pomoc pre našu drahú Lauru a jej manžela Vladka. S láskou Gitka.

 11. Margita | 04.04.2018
  Drahý BOŽE ďakujem TI za všetko a teraz za odpoveď na moju otázku,Potešil si ma môj BOŽE Tvojou odpoveďou. Som šťastná, že si ma neodmietol, že počúvaš moje prosby, modlitby a že stojíš pri mne. Včera som mala veľmi náročný deň TY OTECKO vieš. Cítila som pokoj v duši, ktorý môžeš dať len TY JEDINÝ BOH.cítila som že si vedľa mňa a že usmerňuješ moje myšlienky, slová - ďakujem,ďakujem, ďakujem.
  Drahý BOŽE prosím Ťa požehnanie pre mňa a moju rodinu, pre pani Lauru a jej Vladka, bez nich by sme boli stratení,
  Pane BOŽE môj prosím Ťa neopusť mňa ani moju rodinu a všekty moje starosti a bolesti odovzdávam do TVOJICH BOŽÍCH RÚK, verím len TEBE BOŽE, verím že mňa vedieš správnym smerom a ja TI do konca môjho života budem ďakovať a milovať TEBA BOH môj.
  Drahý BOŽE MILUJEM ŤA a prosím za odpustenie za moje chyby, nesprávne konanie, budem sa snažiť vyvarovať sa chýb, aby som bola TEBE BOŽE dušou milá.
  Pani Laura, Vladimír ďakujem Vám za Váš čas, silu, ochotu, ktorú ste vynaložili pre mňa, veľmi si to vážim.
  BOH VÁM ŽEHNAJ
  S láskou, vďakou a pokoru Margita

 12. Ďakujeme nášmu jedinému Pánu Bohu za lásku a pomoc v našich životoch
  Matúš a Michaela | 02.04.2018
  Drahý najdrahší Bože, z celých sŕdc Ti ďakujeme za náše životy, ktoré sme Teba dostali. Sme veľmi vďační a šťastní , že môžme šťastne žiť a žit s vierou v Teba a v Tvoju lásku, ktorú nám dávaš. Ďakujeme Ti najdrahší Bože za liečbu pre Matúša, ktorú si nám odoslal cez úžasnu Lauru. Liečbu ešte nemá Matúš ukončenú , no jeho zdravotný stav, je o omnoho omnoho lepší. Ďakujeme , že vďaka Laure sme objavili správnu a jedinú cestu.Cestu k Tebe milostivý a spravodlivy Pane Bože. Milovať Ťa budeme navždy a budeme Ťa verne ctiť.
  s láskou Matúš a Michaela

 13. Ďakujem za podporu a dobré výsledky pri vyšetreniach

  Eva H | 30.03.2018
  Milovaný a láskavý Otče, chcem Ti vyjadriť aj takto poďakovanie za podporu a pomoc. Celý týždeň chodím po rôznych vyšetreniach a vždy som Ťa s láskou pokorne prosila, o dobré výsledky a správnu diagńou Som nesmierne šťastná a vrúcne Ti ďakujem za to, že mi stanovili správnu diagnózu a dostala som aj lieky a mám pocit, že mi zaberajú. Dnes ráno som bola na vyšetrení a veľmi som sa bála . Poprosila som Ťa o pomoc a Ty milovaný Bože si pomohol. Je to v poriadku . Som veľmi šťastná, že Ťa mám Otecko môj nebeský a že ma chrániš a podporuješ. Držíš ma nad vodou a ja môžem kráčať ďalej. Veľká a vrúcna vďaka Ti patrí, budem Ťa milovať a kráčať s Tebou a aj keď som človek, ktorý tiež robí aj chyby Ty ma neopúšťaš. Milujem Ťa z celého srdca a duše. Ďakujem .

 14. Ďakujem za všetko
  Marta H. M. | 27.03.2018
  Pane Bože chcem sa Ti poďakovať za všetko, čo pre mňa robíš. Ďakujem Ti za život, ďakujem Ti za zdravie, ďakujem, že ma stále nasmeruješ tým správnym smerom, ďakujem za nádherné a 100% modlitby, ďakujem že som sa dnes mohla prebudiť do tak krásneho dňa, ďakujem za Tvoju ochranu a lásku, ale i odpustenie, ďakujem, že si k nám zoslal proroka Lauru, ktorá nám veľmi pomáha, ďakujem za svoju rodinu a svojho manžela. Je veľa vecí, za ktoré som Ti vďačná, milujem Ťa Bože najviac na svete, si pre mňa všetkým.

 15. Ďakujem Pane Bože za včasnú liečbu
  Marek Mihók | 25.03.2018
  Asi druhý deň sa necítim najlepšie. Ako pred chrípkou. Nehovoril som o tom nikomu okrem Pána Boha. Bol som na školení a v duchu si vravím : joj Božičko môj pomôž mi prosím Ťa aby som nejako neochorel a nič viac som nepovedal. Prídem domov dám si čaj s medom aj cesnak a pozerám film. A ku večeru mi zvoní mobil pozriem a pán Vlado mi volá a prvé čo sa opýtal tak ako sa mám a potom mi vraví aby som si písal. Tak som začal písať a hádajte čo si píšem ? LIEČBU !!! Pán Boh moju prosbu o pomoc vyslyšal. Ďakujem Ti veľmi pekne Pane Bože za tvoju pomoc aj Vám pani Laura, že ste ju pre mňa prijala.

 16. Ďakujem Pánu Bohu za prácu

  Júlia P. | 25.03.2018

  Ďakujem Pane Bože, za odpoveď na moju otázku, ohľadom dvojtýždňovej pracovnej ponuky, ktorú pani Laura prijala. Som vďačná, že mám takú možnosť, spýtať sa, keď neviem ako ďalej. Bola som naozaj neistá, až som mala strach, že by mi tá práca mohla zdravotne poškodiť. Dokopy bolo rovnako veľa výhod ako nevýhod. A Otecko nebeský mi odkázal, že sa nemusím obávať, že mi neublíži na zdraví. Ďakujem, za skúsenosti, ktoré tu môžem nazbierať a za pekný plat, ktorý mi pri štúdiu veľmi pomôže. Zarobím tu totiž za dva týždne toľko, ako inde za dva mesiace. Ďakujem pani Laura za prijatie a obidvom s pánom manželom za ochotu mi nezištne pomôcť. Pred vyše týždňom som sa začala modliť „Modlitbu k Bohu za nájdenie práce“. Veľmi pekne za ňu ďakujem. Počas tohto týždňa mi prišla vyššie spomínaná ponuka a druhá neistá práca na leto sa stala istou. Tomuto hovorím zázrak. Ďakujem Ti Pane Bože láskavý nekonečne, že pri mne stojíš, pomáhaš mi a riadiš môj život dobrým smerom. Ďakujem Ti, aj za to, že som pri cvičeniach bola vyvolaná, hneď na druhej hodine, tak ako som Ťa prosila. Teraz mám zvyšné cvičenia menej stresu, lebo už k tabuli nepôjdem, kým sa nedostanú všetci na radu. Ďakujem Ti aj za pekný včerajší deň, že som mohla byť trošku v prírode a že si nechal bezoblačno až do večera, tak ako som Ťa prosila. Videla som aj z bezpečnej vzdialenosti kozorožca a plno divých svíň. Bol to pre mňa zážitok. Akurát sme s kamarátom neodhadli vzdialenosť trasy a čas a už sa začínalo stmievať. Bežali sme domov. Prosila som Ťa aby sa nám nič nestalo. Vďaka Tebe som zbadala včas dve divé svine. Takže sme ich nenaplašili, spomalili sme a stihli sa im vyhnúť. Pane Bože, stvoriteľ všetkého. Teba milujem, o pomoc a moje polepšenie prosím a zo srdca ďakujem. Ty si Ten, ktorý mi život dal, ktorý sa o neho stará. Zaslúžiš si moju najväčšiu úctu. Celý život sa len Tebe klaniam, nikomu inému. S láskou a pokorou Júlia

 17. Nekonečne ďakujem za zázračné vyliečenie Bože Otče môj milovaný 
  Elena | 23.03.2018
  Otecko nebeský môj jediný milovaný, chcela by som na Tvoju nebeskú oblohu napísať len pre Teba jediného nekonečne ďakujem za Tvoju veľkú zázračnú pomoc. Žiaden lekar na svete by nezistil čo ma bolelo a nie ako to vyliečiť. Zápal uši, celej tvare, hlavy.Len Ty jediný máš zázračne liečby a silu Božieho požehnania, tú obrovsku silu uzdravenia. Áno, znovu prežívam zázračne Tvoje Božie uzdravenie, ako keď si mi zachránil život, keď si ma vyliecil z každej choroby, keď si mi zobral trápenie. Len s Tebou a ku Tebe chcem kráčať. Si najvzácnejšie, najdrahšie, najcennejšie čo v živote mám. Bože Otče môj milovaný nekonečne ďakujem za každý okamih, nesmierne Ťa milujem, bezhranične dôverujem a už si idem len spievať a tešiť sa z každého okamihu, ktorý mi v živote poskytuješ. Láskavý Bože nekonečne ďakujem za Tvoje vzácne dary, za Tvoju starostlivosť .
  Vzácna naša pani Laura veľké ďakujem za vašu námahu, obetavosť pre nás , za všetko čo pre nás robíte aj vášmu Vladkovi.

 18. Bolesť krčnej chrbtice 
  Katka | 23.03.2018
  Dnes skoro ráno som sa zobudila na veľmi silnú bolesť v oblasti krčnej chrbtice. Bolelo to tak veľmi, že som nedokázala urobiť žiadny pohyb. A tak som ležala a rozmýšľala, čo teraz. Hovorím si, asi by som mala zobudiť môjho manžela a poprosiť ho, aby mi pomohol sa pohnúť. Vyzeralo to tak, že dnes nepôjdem do práce, ani neurobím deťom raňajky. V tomto svojom stave núdze som pomyslela na Pána Boha. Poprosila som ho, aby mi pomohol vstať. A zotrvala som takto niekoľko minút. Potom som sa pokúsila urobiť nepatrný pohyb a čuduj sa svete, dokázala som sa pohnúť. Neskôr aj vstať z postele v neporovnateľne lepšom stave. Celý deň myslím na to, čo sa stalo a nesmierne ma udivuje sila modlitby. Pane Bože láskavý, z celého srdca Ti ďakujem za Tvoju pomoc. Verím, že len vďaka Tebe som dnes ráno mohla vstať.

 19. Vďačnosť Pánu Bohu za pomoc pri odrábaní ťažkej karmy zákernej duše 
  Julia L. | 21.03.2018
  Veľké Vrúcne Nekonečné ĎAKUJEM Láskavému Pánu Bohu za Božiu Pomoc pri odrábani doslova odbahňovaní mojej zákernej duše za všetko čo som napáchala .Z celého srdiečka Pane Bože ĎAKUJEM za to že si mi život zachránil ,odpustil a dovolil odrábať mojej duši zákernosti čo napáchala .Som na mieste kde mám byť .Len Pán Boh mi pomáha zvládať prácu ktorú vykonávať mám .Bez Božej Pomoci nikdy by som nedokázala zvládať prácu kde smrť má zelénu ,utrpeniia a beznádeje ,bolesti stonu kadým dňom pribúda ,psychicky ani fyzicky bez Božej Pomoci to neexistuje zvládnuť .Tu mi Láskavy Bože ukazuješ všetko čo píšeš na stránku že to utrpenie si spôsobuje človek čo dokážu myšlienky a slabá duševná sila doslova hniloba duší ,nedodržiavanie Božieho zákona .Na lôžkach sú prevažne katolíci čo uctievajú modly a kričia o pomoc a volajú Boha tak ako Pán Boh píšeš na skone života cíti duša koniec a volá o Pomoc len Boha ale Boh nepočúva lebo celý život sa neobracia duša k Bohu .Človek Pána Boha nešetrí a prečo má Boh pomáhať na konci cesty .Nevolá duša o Pomoc Ježiša alebo Máriu keď sa modlí v koscele celý život .Ukazuješ mi Pane Bože Láskavý na bojisku kde mám byť aká je dôležitá duševná čistota človeka dodržiavať Tvoj Boží zákon ,Božie kréda Ľudskosti ,kráčať správne po Tvojej ceste ako nás učíš .Dodržiavať Tvoje Božie Odkazy ktoré sú zároveň ROZKAZY .Láskou Ti ĎAKUJEM z môjho srdca za nekonečnú pomoc Láskavy Môj Tatínko prekážky sú veľké aj skúšky ale želám si to zvládnuť .Naučil si ma Môj Láskavy Bože že nemáš rád Sráčov musím bojovať bez toho to nejde lebo pomoc je len z Tvojej Náruče . Verím a Dôverujem Tebe Svojmu Bohu Láskavému celým svojim životom ,láskou ,dušou že to dokážem len s Tvojou Pomocou zvládnuť .Pane Bože vraciaš ma aj späť za chyby ktoré robím a vrátím sa..... koľko krát ma vrátiš toľko sa vrátím a opravím Láskou Cítenou k Tebe Láskavý Môj Bože všetko čo opraviť mám a som štastná že to vôbec môžem opraviť a mať šancu .......Nesmierne ĎAKUJEM za ten deň keď moja duša dostala vôbec povolenie k Pani Laure k Tak najvzácnejšiej duši na zemi a môj život dostal nový smer a nových učiteľov na cestu k Bohu .Za všetko vďačím len Pánu Bohu za tú Najvzácnejšiu Starostlivosť pre moju zabahnenú dušu .Vďačne z celého srdca Veľké ĎAKUJEM p.Laure aj p.Vladkovi za pomoc ,usmernenie ,slová ktoré ma sprevádzajú pri prekážkach za trpezlivosť ,najvzácnejši čas ktorý si vždy nájdu nech je aká koľvek hodina vždy pomôžu .Keď počujem hlas p.Laury je to ako keď ZVON začne biť v duši a želáš si ho počuť stále ,nemusíš sa ani nič pýtať p.Laura vie čo potrebuješ .Láska z jej duše ťa sama hreje ,úžastný pocit prajem ho zažiť každému .Neprajníci p.Laury si ani neuvedomujú čo sami sebe spôsobujú .´ĎAKUJEM Vám p.Laura aj Vladkovi za vašu obetu ,ťažkú prácu pre celý tento svet čo to ťažko prijima .Láskavému Pánu Bohu Vďačne z celého srdiečka veľmi pekne ĎAKUJEM .Milujem Ťa Môj Bože som vďačná že Ťa mám .

 20. Ďakujem Bože, že ma neopúšťaš
  Anonym | 19.03.2018
  Láskavý Bože, mala som potrebu napísať Ti. Aj keď sa s Tebou rozprávam každý deň, občas človek všetky myšlienky a problémy potrebuje dať zo seba von, či už napísať na papier alebo sa s niekym porozprávať atď. Rozprávam sa o svojom probléme len so svojím manželom, aby som ochránila svojich blízkych od trápenia sa so mnou. A rozprávam sa hlavne s Tebou. Tak veľmi sa bojím, mám pred sebou ťažkú životnú skúšku a bojím sa ako celý môj život dopadne. Ale vkladám celý svoj život do Tvojich rúk a nech sa deje čokoľvek, viem, že Ty riadiš celý tento svet a riadiš môj život. A to ma upokojuje. Prosím Ťa o pomoc, ale všetko, čo nastane prijmem s pokorou. Milujem Ťa Bože môj jediný. Si pre mňa jediná istota. Ďakujem za Tvoju lásku, ďakujem za život, ďakujem, že som mohla prežiť dnešný deň, ďakujem za všetko krásne, čo som zažila a ďakujem aj za svojho manžela, ktorý mi je veľkou oporou, stojím pri mne nie len v dobrom, ale aj v zlom a keď padám do zúfalstva, tak ma zodvihne láskou a pozitívnym prístupom. Za všetko vďačím Tebe Bože, bez teba by som bola stratená a nemala by som nič a nikoho. A ja vďaka Tebe ešte žijem, dýcham a môžem si užívať život. Ďakujem za všetko a veľmi Ťa milujem.

 21. Nekonecne ďakujem milovaný Bože Otče
  Elena | 17.03.2018
  Bože Otče láskavý veľké ďakujem, že s Tvojou Božou pomocou som Ťa na tejto zemi našla, najcennejší drahokam , ktorý si budem chrániť , opatrovať do konca života. Nekonečne ďakujem za všetko, čo mi poskytuješ. S Tvojou Božou milosrdnou láskavou zázračnou pomocou, neprekonateľnou silou všetko trápenie snímeš a vyvedieš do radosti, zdravia, šťastia . Len v jedinom Tebe Bože je vo všetkom neprekonateľná dokonalosť. Láskavý, dobrotivý, všemocný Otče Bože nesmierne Ťa milujem až do posledného dychu, nekonečne za všetko ďakujem, bezhraničnou dôverou všetko odovzdávam do Tvojej Božej náruče. Prosím Ťa odpusti mi moje hriechy, ktoré veľmi ľutujem, slubujem, že sa vždy budem zo všetkých sil byť lepšou dušou.
  Ďakujem aj vám pani Laura, Vladko

 22. Vždy ma povzbudíš a zdvihneš...
  Peter B. | 13.03.2018
  Touto cestou sa Tii chcem Oče Božinku poďakovať za to že si ma doviedol k Tvojmu vyvolenému človeku tu na zemi - pani Laure a jej manželovi.
  Naučil si ma, a stále učíš a pripomínaš prostredníctvom tejto stránky, ako sa máme správať, ale hlavne že sa môžme kedykoľvek na Teba obrátiť v našich trápeniach, bolestiach, problémoch.
  Niekedy Tvoje vyslišané prosby od nás, prichádzajú znenazdajky, ale hlavne vtedy keď vidíš že to už naozaj potrebujeme a neviem si rady.
  Dnes som sa k Tebe obrátil o prosbu, keď pociťujem už niekoľko dní ako moje telo napáda nejaký výrus. Každý deň Ťa prosím o pomoc na jeden jediný problém. Vždy ma zdvihneš v pravú chvíľu, a ja to cítim a vidím ako mi pomáhaš. Musíš vidieť že sa snažíme, bojujeme, a následne nás podporíš a pomôžeš nám.
  Ďakujem Ti za všetučko...Ľúbim Ťa. Bez Teba by som to nezvládol.

 23. Podakovanie Nasemu laskavemu Panu Bohu za pozehnanu liecbu
  Julius | 13.03.2018
  Laskavy a dobrotivy Pane Boze, chcem sa Ti touto cestou uprimne podakovat za Tvoju liecebnu pomoc, ktoru si mi poskytol pred dvomi rokmi cez nasu milovanu pani liecitelku Lauru. Kazdy den som Ti dakoval Boze za tuto uzasnu pomoc a prosil Ta,aby si ma ochranoval a pomahal mi zodpovedne vykonavat tuto velmi narocnu a zodpovednu liecbu.Napriek vsetkym dennodennym nastraham som tuto liecbu uspesne ukoncil a chcem sa podakovat aj mojej rodine,ktora ma velmi vo vsetkom usmernovala a pomahala mi.

  Bozia diagnoza znela:

  Odumieranie pecenovych buniek v dosledku staleho a dlhodobeho stresu a zakaz tazko pracovat,nakolko sa stal jeho zdravotny stav velmi vazny.Ku tomuto este...odoslana dusevna kliatobna poroba do hlbky celeho tela od blizkej rodiny i okolia z dovodu: velkej zavisti a potom naslednej-Nenavisti.
  Mila pani Laura srdecne Vam zo srdca uprimne Dakujem ako aj manzelovi Vladkovi,ze ste mi odovzdali tuto mne velmi vzacnu Boziu pomoc, taktiez aj za srdecnu spolupracu za ktoru budem dakovat Vam ako aj Bohu po cely moj pozemsky zivot.
  Mily priatelia a citatelia Bozej stranky, bolo mi skvelou povinnostou podelit sa s Vami o tuto moju skutocnost,pretoze keby niet nasej milej pani liecitelky Laury a Bozieho zasahu do tohoto problemu,tak by som asi moje uprimne slova dnes nenapisal.

  Vazme si mi vsetci Tychto skvelych ludi...Dakujem.
  s pozdravom Julius. 

 24. Každý deň PANE BOŽE Ti mám za čo ďakovať
  Margita | 12.03.2018
  Pane Bože chcem sa Ti poďakovať z celého srdca za to že si môj notebook ochraňoval a nedovolil si aby mi ho niekto ukradol. Ja som v piatok išla na nákup do obchodného centra a nechcela som ho nechať v aute, lebo v počítači mám veľmi dôležité veci a tak som ho zobrala so sebou a nechala na informáciách a tým že už nemala miesto v priehradkách s číselným kódom a bola tam synova kamarátka tak notebook položila vedľa na policu. My so synom sme nakúpili a odišli domov a zabudli sme si vyzdvihnúť počítať. Prišla som na to že nemám počítač až v nedeľu večer, hneď som prosila nášho Tatíka o pomoc, nemala som žiaden strach verila som že mňa môj JEDINÝ BOH neopustí.Teraz ráno som išla opäť do supermarketu a notebook bol tam.
  Pane BOŽE MILUJEM ŤA NEKONEČNE, ĎAKUJEM TI nekonečne Ty si TEN, ktorý mňa ochraňuje a posiľňuje neustále.
  Pene BOŽE prosím o odpustenie

  S láskou,vďakou a pokorou Margita

 25. Oslabená psychika
  Kika | 11.03.2018
  Láskavý Bože, chcem sa Ti veľmi pekne podakovať za liečbu, ktorú si mi poslal. Pred dvoma rokmi som navštívila pani Lauru, trpela som obsedantnímy myšlienkami a od pána Boha som sa dozvedela že som prekliata a dostala som od Boha pomoc a po odkliatí som ešte dostala liečbu, ktorá mi ešte doliečila moju nervovú sústavu nakoľko bola veľmi oslabená. Dnes som túto liečbu dokončila a po mojich problémoch už nieje ani stopy, konečne som spokojná a môžem si naplno užívať život. Veľmi pekne Ti Bože dakujem za pomoc, za odhalenie pravdy,za liečbu a za všetko čo si mi do života dal, nikdy sa Ti nebudem môcť plne odvdačiť za všetko čo si mi dal ale sľubujem že Ti budeš jediní Boh ku ktorému sa budem modliť, jediní v ktorého budem veriť a ľúbiť až do konca svojho života. Ďakujem aj pani Laure a jej manželovi za to že ma podporili a veľa vecí mi vysvetlili. Veľmi pekne za všetko dakujem

 26. Problém z autom - toto by vyriešila obyčajná žena?
  Peter B. | 10.03.2018
  S príchodom tejto zimy, začalo moje auto cez kúrenie naťahovať do interieru smrad podobný spalinám z výfuku. S obavy o zdravie a technickú chybu som dal auto do servisu. Po 2 dňoch mi opravár volal že si mám prísť po auto. Vraj by mi tam rád vymenil chybnú súčiastku, dieravý výfuk, skrátka čokoľvek aby odstránil problém, ale nenašiel vôbec nič, skrátka žiadna chyba a všetko tesní tak ako má.
  Pred pár týždňami som teda požiadal o Božiu pomoc, keďže už ani opravár si nevedel dať rady. Dostal som odpoveď a návod čo mám robiť na odstránenie tohoto problému. Zmenil som palivo, a "chovám" sa trošku inak k autu bezprostredne po naštartovaní. Musel som to vyskúšať viac krát, a hlavne na dlhších jazdách. Chcem sa Ti Otče Božinku veľmi poďakovať za túto radu a odpoveď. Nežiadúci zápach sa eliminoval.Človek nikdy nevie, či problémy v aute nesúvisia z väčšou alebo úplne inou chybou. Vždy ide samozrejme o zdravie cestujúcich, a ani tá najkvalitnejšia súčiastka nevydrží večne.
  Ďakujem pani Laure a jej manželovi za čas ktorý mi venovali s touto problematikou.
  Nielen že pani Laura, čo by "obyčajný človek z dediny", lieči naše ubolené duše a telá, ale dokonca dokáže odhaliť i veci ktoré ani najlepší domáci kutil nezvládne, a to všetko bez toho aby danú súčiastku či auto videla.
  Takto isto presne funguje aj diagnostika, ak má človek zdravotný alebo iný životnú situáciu, kde sa mu prestáva dariť. Koľko krát sa stalo, že to bol človek z blízkeho okolia alebo rodiny ktorý tak silno škodil, až sa to začalo odrážať na našich životoch. Pani Laura odhalila vždy s istotou dotyčnú osobu. Viem o čom píšem.
  A tu sa naskýta otázka: Toto by vyriešila obyčajná žena? Nie!
  Tu niet pochýb že všetko je odovzdané od našeho láskavého Pána Boha cez pani Lauru a jej dar.
  Ešte raz ďakujem.

 27. Ukončenie liečby

  Mario | 09.03.2018

  Chcem sa Ti láskavý Otecko poďakovať za liečbu na trychomionazu, ktorú som dnes po 5 mesiacoch ukončil. Verím , že bola úspešná a konečne budem môcť svoje deti vybozkávať bez strachu , že ich nakazím.Vám pani Laura srdečná vďaka za prijatie liečby . A takisto poďakovanie patrí aj Vladkovi za podrobné vysvetlenie. S laskou Mario

 28. Poďakovanie láskavému Pánu Bohu za pomoc
  Gitka | 28.02.2018
  Láskavý môj Otče Bože, chcem Ti mnohokrát poďakovať za liečbu na slabosť celého môjho tela a veľkú únavu. Liečbu napľňam tretí týždeň a už začínam cítiť, že sa mi pomaly vracia sila do tela a to mám liečbu na dobu 3 mesiace. Otecko môj Nebeský, Ty si ten najlepší liečiteľ na celom svete. Len Ty jediný vieš aké vitamíny a minerály mi v tele chýbajú, že mám nedostatečný prísun potrebných životodárných látok z potravy a musím viac jesť. Milujem Ťa Otče Bože nadovšetko a najviac na celom svete a navždy Ťa milovať budem. Posielam Ti do nebíčka k Tvojej milostivej Božej tvári obrovské poďakovanie za liečbu a pomoc. Prosím Ťa dobrotivý Bože o Tvoju každodennú Božiu ochranu a pomoc pre našu drahú Lauru a jej manžela Vladka. S láskou a úctou Gitka.

 29. Rozmazané videnie,točenie hlavy
  Kristián | 24.02.2018
  Laskavy Bože, dakujem za poskytnutú liečbu na môj problém s točením hlavy a s rozmazaným videním, už po prvom dni liečby sa mi ulavilo.Prosim pána Boha o jej požehnanie pre moju dušu. Daj mi prosim silu a vytrvalost všetko zvládnuť dobre a s ľahkosťou. Pani Laura ďakujem aj Vám za prijatie a odovzdanie liečby.

 30. Uši
  Peter B. | 23.02.2018
  Obrovské ďakujem Ti posielam Otče Božinku za pomoc na moje uši. Len Ty vieš aké som mal stavy asi 5 dní, keď som počul možno len na 50%, keď mi išlo hlavu rozdrapiť a myslel som že z toho zošaliem.
  Nemal som dané liečivo po ruke, musel som ráno utekať do lekárne, aby sa mi uľavilo...
  Dnes po 2 dnoch mám sluch späť,a dostáva sa do kondície. Tak ako som pred nedávnom písal, že cítime doslova Božie zázraky na svojich životoch a telách každý deň, tak je tomu i teraz. A ja Ti ďakujem, za pani Lauru, za to že si ma k nej priviedol...
  Žiaden lekár by ma nedokázal dať dohromady tak ako som teraz. Bolo by to len formou: POKUS-OMYL...

 31. Bolesti krížov
  Zuzana | 23.02.2018
  Otecko môj najdrahší, najskôr sa chcem poďakovať za odblokovanie modlitieb aj pre nás "ostatných". Včera som ledva vydržala v robote. Veľmi ma pichalo v krížoch a vyrážalo mi to do kĺbov a slabín. Keď som chcela ísť unavená spať , nemohla som si nájsť žiadnu polohu, ba ani na sediačky , aby som necítila ukrutné bolesti. Slzy som mala na krajíčku . Keby si zaslúžim , určite otravujem nášho proroka o pomoc. No v tom sa mi v hlave ozvalo, Laura odblokovala modlitby. Načiahla som sa za telefónom a hľadala niečo na môj problém. Našla som modlitbu na bolesti krížov a po treťom odriekaní som cítila ako bolesť ustupuje a ja som zaspala. V noci som sa zobudila na bolesti v slabinách a svojími slovami som začala odriekať modlitbu podobnú tej na kríže a pri modlení som zaspala. Ráno keď som sa zobudila vstala som bez problémov z postele. Dnes nemám také bolesti len pri nejakom zlom pohybe, ale oproti včerajšku sa to nedá porovnať. Ráno pred prácou som sa pomodlila ešte túto modlitbu a aj inú na moju smutnú dušu a hneď mi bolo lepšie. Moj milovaný jediný Otecko, nesmierne Ťa milujem a som Ti nekonečne vďačná, že napriek všetkým mojím chybám vypočuješ moje modlitby. Navždy si v mojej duši a srdci ten Najvyšší a jediný hodný chvály a lásky. Milujem Ťa nesmierne... ❤❤❤

 32. Elena | 20.02.2018
  Ďakujem pani Laura za odblokovanie modlitieb a vzácnych rád od nášho láskavého pána Boha.

 33. Dostala som liečbu na skrytý krvný zápal.
  Alexandra | 20.02.2018
  V prvom rade sa chcem ešte raz poďakovať za liečbu, ktorú stále beriem od konca októbra. Chcela som liečiť najmä gynekologické problémy, ktoré sa mi bez príčiny neustále opakovali, mala som v minulosti aj cysty, vystriedala som viacero gynekológov, ktorí si nevedeli dať rady s mojím stavom, dokonca si už mysleli, že často striedam mužov alebo ma partneri podvádzajú. Ozvala som sa najmä kvôli tomu, pretože raz chcem mať aj deti, no trápilo ma toho oveľa viac. Bezdôvodná únava, neznesiteľné migrény (pravideľne každý víkend), bolesti kĺbov a krčnej chrbtice, v minulosti borelióza, toxokaróza, astma aj atopický ekzém, zápaly pľúc a priedušiek a všetky možné alergie, celé detstvo som strávila u lekárov. Posledné týždne pred liečbou som mala 2 krát také stavy, že sa mi bezdôvodne zatočila hlava, zatmelo sa mi pred očami, oslabla som, pichalo ma celé telo a bolelo brucho. Dostala som liečbu na skrytý krvný zápal, ktorý bol zrejme príčinou všetkého, čo ma ohľadne zdravotného stavu trápilo. Zo začiatku to bolo náročné, ale povedala som si, že Boh by mi nedal liečbu, ktorú by som nemala zvládnuť a bola a aj som veľmi vďačná za túto možnosť. A že som sa vôbec k Vám, pani Laura cez moju maminu dostala. Už aj to, že liečba má trvať pol roka asi svedčí o tom, že môj zdravotný stav bol na tom zle. Veľmi za to ďakujem, ďakujem aj pánu Bohu, že mi poslal liečbu. Počas liečby sa niektoré príznaky aj zhoršovali, odkedy som začala, spomínaný stav so zatmením pred očami som už nemala a teraz, kĺby ma už nebolievajú, hlava tiež nie, nebývam taká unavená, gynekologické problémy sa ešte objavujú, ale verím, že všetko prejde. Vám pani Laura prajem veľa síl, aby ste bola v poriadku, to čo pre ľudí aj s manželom robíte je nepopísateľné. Ďakujem a Pán Boh s Vami

 34. Srdečná vďaka
  Jana | 20.02.2018
  Drahý milovaný Bože. Ďakujem ti z celého srdca za odblokovanie vzácnych rád a pomocí pre nás všetkých. Ďakujem za každučké jedno slovko pre nás odovzdané. Vážim si všetky tvoje pomoci,ktoré nám s láskou posielaš a že sa o nás všetkých staráš. Ďakujem za všetko čo si pre mňa a mojich blízkych urobil. Prosím odpusti nám naše zlyhania a schybenia za celý náš život tu na zemi. Ďakujeme drahá Laura. S láskou Jana

 35. Ďakujem za modlitby a cviky

  Monika | 19.02.2018
  Ďakujem veľmi pekne pani Laura za odblokovanie modliteb a liečebných cvikov od pána Boha. V minulosti mi tieto modlitby pomáhali a keď som cvičila Božie liečebné cviky, cítila som sa veľmi dobre. Som rada, že môžem začať znova cvičiť Božiu rannú rozcvičku a aj ostatné. Nech Vás Boh ochraňuje, modlím sa za Vás. Ďakujem Bohu, že Vás takto obdaril pre blaho nás ostatných.

 36. Ďakujem pane Bože za odblokovanie stránky
  Andrea | 19.02.2018
  Pane Bože srdečne ti ďakujem za odblokovanie stránky za rubriky ktoré boli uzamknute za liečivé všetky informácie ktoré sú na tejto stránke neskutočne cenné, ktoré sa nikto inde nedocita. A ani skúsený doktori a ani výživový poradcovia alebo akýkoľvek odborníci tieto veci nevedia. Prajem všetkým ľuďom aby mohli čerpať informácie z tejto stránky od Boha prostredníctvom pani Lauri aby boli všetci zdraví šťastní a spokojní. Ľúbim ta Bože

 37. Michal | 18.02.2018
  Dobrý deň, chcel by som prispieť mojou skúsenosťou s pani Laurou. Pred par rokmi som mal problém s akné po tvári, ramenách a s neustupujúcou zvýšenou teplotou. Spočiatku som sa tento problém pokúšal riešiť predpísanými antibiotikami no žiaľ neúspešne aj po opakovaní. Preto som sa obrátil na pani Lauru s prosbou o pomoc. Zdravotné problémy mi spôsoboval krvný zápal na ktorý mi bola daná trojtýždňová liečba po ktorej absolvovaní sa moje zdravotné problémy úplne vytratili. Za poskytnutú liečbu môžem len poďakovať pani Laure a Bohu ďakujem.

 38. ďakujem

  Valika | 18.02.2018
  Dobrý večer pani Laura. Dnes som čítala vaše modlitby prvý krát na odporúčanie kamarátky, ktorá vás pozná už dlhší čas. Krásne modlitby, pri niektorých mi tiekli slzy z očí. Týchto modlitieb sa už v živote nepustím a tak isto aj vašej stránky. Cítiť z nich úprimnú a nefalšovanú lásku k pánu Bohu. Ďakujem!

 39. Poďakovanie

  Anna | 18.02.2018
  Mám takú istú skúsenosť ako Ivan. V minulosti som sa tiež modlila modlitby z tejto stránky a zabrali. Aj ja ďakujem, že sú modlitby sprístupnené, lebo mám problémy ďalšie iné už dlhší čas a sprístupnenie týchto modlitieb vami pani Laura prišlo ako na zavolanie v tú pravú chvíľu.

 40. ďakujem

  Ivan | 18.02.2018
  Ďakujem Vám pani Laura za sprístupnenie všetkých modlitieb. Viem že fungujú, lebo pred rokmi keď boli tiež sprístupnené mi jedna z nich keď som sa ju modlil pomohla na vtedajší môj zdravotný problém. Preto nepochybujem že sú od pána Boha, lebo som nepotreboval žiadnu liečbu a tam kde nepomohli lekári, pomohla až zázračne modlitba k Bohu. Nech Vám Boh žehná, modlím sa za Vás.

 41. Ďalšia úspešne ukončená liečba
  Marek | 17.02.2018
  Pred dvoma dňami som úspešne dokončil ďalšiu liečbu. Táto liečba bola na môj obrovský a roky trvajúci problém pribrať. Nikto ani len nevie akú radosť mám z toho, že som pribral. Po pravde už som ani nikdy nedúfal, že niekedy priberiem nakoľko mi neraz bolo povedané, že málo jem, že som taký typ čo nepriberie a dookola to isté..Ale keď som sa objednal k pani Laure a dostal som liečbu na môj problém, ešte som ani liečbu nezačal a už som sa radoval lebo som na 100% vedel, že priberiem. Ked som sa objednal tak som mal 78kg moja aktuálna váha je 97kg :) .Veľmi pekne Ti ďakujem Pán Boh láskavý mám z toho veľkú radosť lebo len ty jediný vieš ako veľmi ma trápilo, že som nevedel pribrať.Ďakujem aj Vám pani Laura, že ste pre mňa liečbu prijala.

 42. Ďakujem za modlitby
  Roman | 17.02.2018
  Pani Laura dobre ste napísala v úvode vašej stránky. Katolíci nech sa modlia v kostole k modle Ježiša Krista a panenke Márii, ja sa budem modliť doma k pravému a jedinému pánu Bohu. Ďakujem za sprístupnenie ďalších modlitieb. Ste úžasný človek. Boh vám žehnaj.

 43. podakovanie
  Irena | 17.02.2018
  dakujem za spristupnenie motlitieb.Zrovna mi nastal v zivote problem na ktory som si nasla modlitbu ktoru ste odblokovala na vasej stranke. Verim ze ste Bohom na tuto zem zoslana aby ste otvarala ludom oci a srdce.

 44. Veľká vďaka
  Emil | 17.02.2018
  Ďakujem za modlitby ktoré ste sprístupnila pre ostatných. Pani Laura verím vám a obdivujem vás za vašu odvahu v boji proti katolíckej cirkvi. Nevzdajte to, modlím sa za vás. 

 45. Poďakovanie za modlitby
  Eva | 17.02.2018
  Pani Laura veľká vďaka za modlitby ktoré ste odblokovala pre všetkých. Sú prekrásne.

 46. poďakovanie
  Anička | 17.02.2018
  Ďakujem vám pani Laura za modlitbi, ktoré ste sprístupnila na svojej stránke. Dnes mám krásny deň. Môžem sa modliť za to čo zrovna potrebujem.

 47. Prvá pomoc - do pár hodín bez bolesti!!!
  Peter B. | 15.02.2018
  Touto cestou sa chcem poďakovať Tebe môj Božinku, za prvú pomoc ktorú si mi poslal cez Tvoju obetavú a jedinečnú našu pani Lauru a jej manžela.
  I cez svoju vyťaženosť neváhala a snažila sa mi pomôcť v mojom probléme ktorý som si spôsobil v podstate sám. Dobrovolne som nechal zubára vytrhnúť mi 8-čku zub. Nebudem popisovať detaily, ale hodinu na mne "pracoval" pretože nastali komplikácie.
  Bolesť po precitnutí z anestézy bola veľmi intenzívna /zrejme mám nízky prah bolesti-ako každý chlap :-) /
  Pre mňa priam zázračná pomoc Tatinko môj milovaný, lebo už po 4 hodinách od zákroku ma opustila bolesť. Neskutočné ĎAKUJEM!!!!! Za okamžitú pomoc!!!BOH VÁM ŽEHNAJ!!! Vážim si to!!!

 48. Ďakujem za uzdravenie nôh
  Jozef | 11.02.2018
  Ďakujem ti Otče Bože a ďakujem aj vám pani Laura za pomoc na moje boľavé nohy. Pred pol rokom som vás pani Laura prosil o pomoc na moje boľavé kolená a členky. Dostal som od vás odkaz že mam silný krvný zapal v tele ktorý sa mi usadil v kolenách a členkoch. Bolesti som mal tak silné, že som horko ťažko chodil po rovine a keď nešiel u nás v bloku výťah, tak musel dolu pre mňa zbehnúť syn alebo manželka a tie tri poschodia po schodoch mi museli pomáhať vyšlapať. Na to že mám44rokov som sa cítil čo sa nôh týka na 80r. Úspešne som dokončil liečbu krvného zápalu. Preto si dovolím tvrdiť že úspešne, lebo teraz nemám bolesti vôbec žiadne, ale tie tri poschodia k nam do bytu vybehnem bez pomoci a schody beriem po dvoch. Dokonca môžem aj byciklovať bez bolesti čo som predtým nemohol vôbec na byciklovanie ani pomyslieť. Veľmi pekne ďakujem, veľmi si vás vážim milá pani Laura. Milujem pána Boha, vďačím mu za moje uzdravenie a som rád, že vás pani Laura obdaril takýmito schopnosťami ktorými dokážete pomáhať nešťastným a chorým ľuďom.

 49. Nekonečne Ďakujem!
  Ivana | 10.02.2018
  Velmi sa chcem podakovat Panu Bohu za liecbu na skryty krvny zapal a za jeho velku pomoc v jej naplnani. Mala som velke problemy z chronickym zapalom zaludka ale aj zapalom criev, caste hnacky.Prve tri tyzdne liecby som skoro vsetko vyvracala, bolo mi velmi tazko,aj som si poplakala a liecbu som prerusila. Pan Boh mi dal sancu ju zacat od znovu za co som velmi vdacna a stal pri mne kazdy den, lebo verte mi alebo nie, ten napoj,ktory som musela pit by som bez Bozej pomoci do seba nikdy nedostala. Mala som velke bolesti, krce,triasky,zimnice hnacky,trvalo asi 3 tyzdne kym si moje telo zacalo na liecbu zvykat. A toto vsetko tu pisem preto, aby ked si to niekto precita, kto chce liecbu vzdat aby vedel,ze aj druhym bolo tazko a ze sa oplati vydrzat.Teraz mam prve dva najtazsie mesiace za sebou a som napriek vsetkym prekazkam velmi vdacna ze som to dokazala a je mi uz ovela lepsie. Velka vdaka patri aj pani Laure a jej manzelovi Vladovi, velmi casto som im pisala aj volala a vzdy som pocula len povzbudzujuce slova a vzdy si nasli na mna cas.
  Touto cestou by som este chcela pochvalit aj tuto stranku, nasla som si tu velmi vela hodnotnych rad, krasne modlitby a aj vela krasnych pribehov. Dakujem pani Laura!

 50. Prekliaty byt
  Zuzana | 08.02.2018
  Milá pani Laurika. Ste naše slniečko. Zajta bude posledný deň mojej trojtýždňovej liečby a ešte som nebola schopná sa vám poďakovať. Otecko vie, že v mysli som vám ďakovala každý deň, no chcela som aj takto. Popri mojej liečbe som dostala neskutočne veľa iných rád. Otecko vedel, prečo by boli dobre antibiotiká dobré pre moje deti. Pri tej hnusnej chorobe čo dostala dcérka zabrali neskutočnou silou už po prvom použití. Malá ma 5 a pol roka a doteraz užívala antibiotiká možno 2-3 krát a to len v prvých dvoch rokoch života a malý má 3 a pol roka a ešte antibiotikum nevyskúšal. Vždy som ich liečila modlitbami a Božími radami. No tentokrát mi Otecko odkázal , že im pomôžu , lebo ich telo nieje ešte antibiotikmi presiaknuté a bolo by to pre nich dobre. Ďakujem Otecko , videla som to hneď prvý deň.
  Popri rozhovore s Vladkom som počula ako sa ho pýtate: to je Zuzka?? Jej duša je tak smutná , niečo tam cítim. Počula som váš hlas ... Nato som počula slovo kliatba , po celom tele som cítila zimomriavky. Vedela som , že to bude ten môj problém. Vysvetlili ste , že byt kde sme sa nasťahovali bol prekliaty byvalym majiteľom, ktorý mal tento byt veľmi rád a nedobrovoľne ho musel opustiť a tak ho prelkial. Zakaždým keď sme na dlhšie opustili byt a pri návrate nám vždy deti teplotovali ja som sa cítila ako dve osoby v jednom tele. Ešte stále sa tak cítim. Je to hrozné . Veľmi veľa krát sa ma manžel pýtal čo je to so mnou , že to nerozumie. Nerozumela som tomu ani ja . Veľa krát som si poplakala, že čo sa so mnou deje, prečo ma tak duša bolí, veď musím byť predsa šťastná , konečne žijem so svojou rodinou, mám zdravé deti, ktoré ľúbia jediného Otecka, mám muža pri sebe , ktorý ma miluje a našiel tiež správnu cestu, žijem v dobe , keď ste tu vy drahá Laurika náš prorok, naša pomoc a spojenie s Oteckom. No aj napriek tomu prichádzajú tie stavy bezmocnosti a smútku duše a stavy nervozity . No viem , že zmenou bytu sa stratia tieto problémy, lebo si ich na seba naviaže zas nový nájomca bytu. Ked ste mi povedala o prekliatí bytu, všetko začalo do seba zapadať. Nechápala som prečo sa nám nonstop sušil rozmarín v izbách a keď sme zapálili sviečku tak šiel len čierny dym. Už sme začali hladať nejaké nové bývanie , dúfam, že sa nám to skoro podarí a z mojej duše sa navždy vytratí ten smútok. Lebo je to presne tak ako ste povedala, navonok sa usmievam , ale duša je smutná a tú nik nevidí. Chcela som vám ešte raz poďakovať. Veľmi vás aj Vladka ľúbime. Prajem krásny deň, plný lásky a Božieho požehnania pre oboch.
  S pozdravom Zuzana

 51. Ďakujem Tebe BOŽE za zastavenie chrípky v mojom tele
  Margita | 05.02.2018
  Drahý môj BOŽE z celého srdca Ti ďakujem za liečbu pre mňa pri začínajúcej chrípke, pred ktorou som nezahájila Tvoju odporúčanú prevenciu . Doniesla som si víry a baktérie zo zahraničia a tie mňa tak položili do postele s vysokými horúčkami 40 stupňov s dýchacími ťažkosťami a celkovou slabosťou tela, a silým suchým kašľom, bolesťami žalúdka, a hlavy nebola som schopná vstať z postele, ani neviem ako som po3 dňoch nabrala silu a napísala pani Laure a Teba BOH môj som prosila o pomoc, ktorú si mi poslal antibiotiká z Božej lekárne- našej matky zeme mi zabrali okamžite -zázračne.Moja rodina neverila vlastným očiam, že už neležím ako sa hovorí "lazár". Srdečne Ti to všetko ďakujem sľubujem že sa budem snažiť žiť podľa Tvojich Božích zákonov a vždy užívať Tebou PANE BOŽE odporúčané liečby, lebo len TY JEDINÝ BOH vieš čo my ľudia potrebujeme.
  Vám pani Laura takisto ďakujem že ste bola ochotná prijať pomoc pre mňa do písma veľmi si to vážim. Vám pán Vlado tak isto ďakujem za vysvetlenie.
  S láskou a vďakou Margita

 52. Ukončená liečba krvného zápalu
  Renata R. | 05.02.2018
  Prepáčte že sa vraciam k tejto téme , za ktorú som poďakovala p. Bohu že som ju zvládla z celej duše. Svrbeli ma oči že by som si ich mohla vyškrabať . Bolo to veľmi nepríjemné až bolestivé lebo som si tie oči vedela neskutočným spôsobom poškodiť. Ja som nesmierne šťastná že toto všetko sa mi stratilo oči nesvrbia ale okrem toho som mala bolesti kĺbov nemohla som si kľaknúť tak ma nohy boleli a hlavne kôli tejto skutočnosti som sa rozhodla že už nebudem chodiť do práce aby som sa mohla liečiť . Ale liečbu som dostala len na moje oči čo ma už zaťažovalo. Laurinke som o svojich boľavých kĺboch ani nehovorila veď môže liečiť iba jeden problém. Som neskutočne šťastná lebo kĺby ma úplne prestali bolieť a začala som konečne plniť liečbu , ktorú som pred tým veľmi zanedbávala , ale môj milovaný Otecko mi od našej Laurinky dal odobrenie na jej znovu začatie a trošku mi ju uľahčil a ja Vám nesmierne p. Laura ďakujem a teba milovaný Otecko milujem som šťastná nesmierne a ďakujem Vám s láskou a pokojom v mojej duši . Ale ešte by som chcela podotknúť pochádzam z veľkej rodiny mám 5 sestier a dvoch bratov. Všetky moje sestry trpia artritídou na rukách je to nepekné a bolí to . Všetky moje sestry majú problém so štítnou žlazou. Ale ja nemám žiadne len Oni stále sa mi smejú a nepekne o mne hovoria myslia si že som hlúpa lebo veď stále niečo beriem stále niečo jem a stále som chorá. Podotýkam nie som chorá a už ani nebudem tie veľmi zlé choroby som poslala niekam a preventívne beriem iné a na tom nevidím nič nenormálne. Hlúposť nadovšetko prekvitá v mojej rodine sestra moja mi veľmi zle priala a ja jej za to nedvíham telefón a ona chodí a sťažuje sa druhým sestrám . Najprv mi ublíži a potom sa čuduje . Milujem svoju rodinu ale v tomto prípade nemusím a nechcem a nepotrebujem . Stačilo chcem žiť život plnohodnotný s láskou k BOHU a silou levice a toto dosiahnem iba vtedy keď ukážete , že život nestojí na hlúposti a ohovárania ale na pokore a pomoci, láske a milosti k tým ktorý Vám budú túto vašu lásku oplácať alebo Vás budú s ľahkosťou v srdci milovať a to všetko za to stojí za BOHA za lásku a p. Lauru bojovať budem kým na tomto svete budem ďakujem

 53. Ďakujeme
  Peter a Mária | 01.02.2018
  Milovaný Otecko, chcem sa ti z celého srdca poďakovať za každý jeden deň, za to že si nás naučil milovať ťa celým srdcom, kráčať tou cestou ktorá vedie ku tebe. Milujeme ťa celým srdcom. Píšem tieto slová a počúvam tú prekrásnu pieseň zloženú a naspievanú Petrom Buricom pre teba Otecko Bože a pre našu pani Lauriku a pána Vladka. Je to prekrásna pieseň a pociťujem obrovskú radosť keď ju počujem. Božinku ďakujeme ti za všetko čo si nám dal, čo si nás naučil a kam si nás až priviedol a stále nás vedieš. Je to obrovský dar pre mňa a moju rodinu. Ďakujeme

 54. Vyslyšané modlitby.

  Janka | 01.02.2018

  Chcem sa aj ja pridať s mojou skúsenosťou s modlitbami k nášmu drahému Bohu. Od kedy som spoznala túto stránku a pozrela som si tieto nádherné a liečivé modlitby, hneď som vedela, že budú mať svoje miesto v mojom každodennom živote. Našla som sa v mnohých z nich, mala som či už zdravotné problémy, alebo som aj potrebovala posilniť dušu a ochrániť sa od zlého. Vo všetkom ale treba trpezlivosť, tak ako aj pani Laura píše, človek musí mať odmodlené. Na chodidle som mala nepekné bradavice, ktoré sa stále množili a zároveň som trpela niekoľko mesiacov mykózou ženských orgánov. Našla som si modlitby od Boha na tejto stránke a modlila som sa ich každý deň, niekoľko mesiacov, vedela som že budem vyslyšaná a náš drahý Otecko mi pomôže s mojim problémom. Trvalo to možno 5 mesiacov, a po tejto dobe ako zázrakom mi bradavice začali miznúť zo dňa na deň a do dvoch týždňov už nie je ani stopa po nich, a takisto aj s mykózou už nemám problémy. Modlila som sa aj za nájdenie partnera, aj v tom ma Boh vyslyšal a poslal mi do cesty skvelého muža, pri ktorom som konečne šťastná. Ďakujem Ti Bože za Tvoju pomoc, lásku, za vyslyšanie modlitieb a za to, že ma nikdy neopustíš a stojíš pri mne stále, budem sa snažiť byť stále dobrou dušou, aby som Ťa nikdy nesklamala.

 55. Správna cesta.

  Marta | 01.02.2018

  Spokojný a požehnaný život prajem všetkým, ktorí navštevujú túto stránku pretože som presvedčená, že našli tú správnu cestu pre svoj život. I ja ďakujem z celého srdca, že môžem navštevovať túto stránku. Tiež mám veľa zážitkov s našim milovaným Oteckom.

  Ďakujem za krásne modlitby a hlavne účinnejšie ako lieky. Veľa mi pomohli modlitby na dušu, na jej posilnenie - lepšie než lexaurin :), a tiež modlitba proti bolesti pri menštruácii. V týchto chvíľach som si musela dávať ibalgin 800mlg a zaberal mi aj hodinu, pri tejto modlitbe už nepotrebujem žiadne lieky. Verím, že všetci čo vyskúšali veľa a prišli až sem tak súhlasia s mojím výrokom : " VĎAKA TI BOŽE, že máme túto možnosť byť bližšie k Tebe a vďaka za tvojho proroka pani Lauru, ktorá je ako priama linka do NEBA. VĎAKA !!!"

 56. Poďakovanie Pánu Bohu za nášho Božieho proroka Lauru
  Gitka | 01.02.2018
  Najdrahší môj Bože, chcem Ti na tejto nádhernej Božej stránke poďakovať z celého srdca za Tvoj Boží dar nášho posledného proroka Lauru, ktorú si nám poslal na túto našu zem, aby nám cez svoj duševný príjem od Teba odovzdávala všetky Tvoje Božie pravdy a Božie kréda, ktoré sú našou novou bibliou podľa ktorej máme žiť. Ďakujem Ti láskavý môj dobrotivý Bože za všetky Tvoje liečby, zázračné modlitby, odkazy a varovania, ktoré nám pani Laura vždy s veľkou láskou a ochotou odovzdáva. Je to náš obrovský poklad tu na zemi, naše žiarivé Svetlo a naša veľká nádej aby sme neboli nevedomí, stratení a nebludili v tme. Chcem pani Laure mnohokrát poďakovať, že ma priviedla k Tebe môjmu Oteckovi nebeskému a naučila ma milovať len Teba pravého jediného Boha a ukázala mi tú správnu duševnú cestu, cestu dobra na ktorej chcem zotrvať, verne a oddane Ti slúžiť do konca svojho pozemského života. Veľmi si vážim našu drahú Lauru a jej nesmierne ťažkú a náročnú prácu, ktorú pre nás vykonáva s nekonečnou láskou, veľkou obetavosťou, ochotou a trpezlivosťou. Je mojim veľkým vzorom, aj napriek všetkým životným útrapám Ťa vždy nesmierne milovala, miluje a stále je verná Tvojej Božej láske. Je to tá najvernejšia, najoddanejšia a najskromnejšia Tvoja Božia služobnica. Má a vždy bude mať moju veľkú úctu a obdiv. Milujem Ťa láskavý môj Otče Bože nadovšetko a navždy budem. Posielam našej drahej Laure a jej manželovi Vladkovi plnú náruč lásky, dobra a prajem im to najkrajšie z najkrajšieho a najlepšie z najlepšieho. Prosím Ťa dobrotivý Bože o Tvoju každodennú Božiu ochranu a pomoc pre našu drahú Lauru a jej manžela Vladka, ktorý je jej veľkou oporou. S láskou a úctou Gitka.

 57. Liečba na nespavosť
  Marek | 01.02.2018
  Objednal som sa k pani Laure a žiadal o liečbu na nespavosť no bol som prekvapený keď som najprv dostal pomoc na zbavenie kliatby od najbližšej rodiny. Kliatba Vám pomaly ale isto ničí život... Ked som sa zbavil kliatby ten pocit duševnej úľavy sa ani nedá opísať , tí čo kliatbu mali vedia o čom rozprávam.Po zbavení kliatby mi pani Laura dala liečbu na nespavosť ,ktorá trvá až jeden rok nakoľko je ten problém vážny. Moje spanie bolo katastrofálne doslova..idem spať o pol noci a zobudím sa o1hod. ráno potom zaspím a vstanem o 3-4 no medzi tým sa prebudím asi 30 krát a keď zaspím po 4 tak vstanem o 5 ale to už nespím skoro vôbec no medzi 4-5 sa tiež prebudím asi 10 krát no a takto fungujem asi 13 rokov..je to katastrofa a veľmi vyčerpávajúce keď druhý deň musíte pracovať....Liečbu užívam 6 deň no predpokladal som, že začne účinkovať zhruba tak po 3-4 mesiacoch no ale ani vo sne by ma nenapadlo, že začne účinkovať od druhého dňa :). To nie že by som pochyboval o sile liečby ale s tým som ozaj nepočítal. Po druhom dni liečby som šiel spať niečo pred 23 no vstal som až ráno o 8 bez toho aby som sa čo len raz prebudil. Zaspal som jak batoľa :). Už ani neviem , ktorá liečba v poradí to je no vždy skončili všetky úspešne. Bolo mi povedané u lekára, že ja nikdy nepriberiem lebo som taký typ človeka keď som požiadal o pomoc ( liečbu) pani Lauru na priberanie mal som 78 kg momentálne mám 95 kg :) a posledný mesiac liečby pred sebou (6.) a to som nepribral do " slaniny" ale do svalov. Neverte tým čo vravia , že liečby nie sú účinné. Sú a na 110% len treba robiť to čo máte.
  Odkazujem nepriateľom pani Laury a tým čo spochybňujú a vravia, že je to výmysel tak  KLAMU !!! lebo u pani Laury nikdy neboli a dôkaz o tom nemajú lebo nikdy Božiu liečbu od pani Laury nedostali a nevyskúšali a je to len ich nenávisť a závisť. Ja som vyskúšal už neviem , ktorú v poradí liečbu od pani Laury a mám dôkaz na svojom vlastnom tele a zdraví, že všetky tieto liečby fungujú na 110%. Môžete sa všetci strčiť viete kam !!!...KLAMÁRI !!!
  Pane Boh láskavý chcem sa Ti poďakovať nielen za túto liečbu ale za všetky, ktoré si mi dal a požehnal.Ďakujem. Pani Laura aj Vám ďakujem, že ste tie liečby pre mňa prijala. 

 58. Ukončenie liečby krvného zápalu /svrbenie očí/
  Renata R. | 31.01.2018
  Milovaný Otecko
  veľmi by som sa chcela poďakovať za tvoju liečbu , ktorú si mi odovzdal pred 4- mi mesiacmi. Bola to liečba ťažká ale zvládla som ju s pomocou tvojou a p. Laury p. Vladimíra , ktorými veľmi pomohli a vysvetlili všetko s trpezlivosťou a láskavosťou . Som veľmi rada že si stál pri mne v každej chvíli keď som si myslela že to nedám tak si ma vždy podržal a pomohol si mi aby som to zvládla. Ďakujem Ti BOŽE láskavý za tvoju pomoc . Veľmi by som Ti chcela poďakovať že si mi znova pomohol prekonať moju kliatobnú záťaž , ktorá ma tak veľmi trápila nikdy by som nečakala že tak blízky človek mi môže priať tak veľmi zle aby som trpela tak ako on.A ďalšiu tvoju pomoc si veľmi vážim a veľmi ma trápila že som nedokázala ukončiť liečbu len kôli tomu že sa neviem prinútiť cvičiť. Začínam znovu a to len vďaka tebe milovaný môj Otecko lebo si mi odobril liečbu ktorú som pred tým celkom nedokončila. Odpusti mi prosím urobím všetko preto aby som to zvládla tak ako si mi po našej p. Laurinke odkázal ľúbim Vás p. Laura a p. Vladimír veľmi si Vás vážim a ďakujem za všetko s láskou .

 59. Vďaka Pánu Bohu za včasnú liečbu
  Júlia P. | 29.01.2018
  Pred tým ako poďakujem Pánu Bohu by som chcela povedať, že sa mi zdajú tí ľudia úbohí, ktorí dostávali rady, cenné liečby vždy sa vyliečili, nielenže ublížili pani Laure a pánu Vladovi, ale ešte aj snoria ďalej po liečbach z tejto stránky? To sa nehanbíte. Na jednej strane neveríte Božím odkazom, ohľadne vašej osoby a na druhej chcete byť zdraví? Keď už ide o zdravie a o holú kožu tak už cítite, že jedine Božie rady vás vyliečia? Tým dôverujete? Jasné, že im veríte, lebo ste zažili na vlastnej koži že fungujú. Ale keď ide o pochopenie, aká je vaša duša zhnitá, tak tomu neveríte a radšej budete okolo seba kopať a šíriť intrigy? Hanbite sa všetci pokrytci. Ja keby neverím, že pani Laura má dar od Boha, tak ma liečby nezaujímajú. Ale týmto ste sa prezradili. Touto vašou zvedavosťou. Môžete tvrdiť , čo chcete. Možno nejakých ľudí oklamete. Možno oklamete aj seba. Ale Pána Boha neoklamete nikdy!
  Otecko Bože, ďakujem Ti za liečbu, ktorú som dostala pred rokom, keď som volala pani Laure. V tom období som ešte viac schudla a vážila som 52 kíl. To pani Laura samozrejme nevidela ale počula od Boha, že by som mala pribrať 5 kíl, lebo moje telo nemá dostatok živín a začínajú sa v ňom tvoriť problémy, na ktoré by som prišla až časom.
  Keďže som sa vďaka Bohu už vyliečila zo slabej psychiky, z bolesti kolien a choroby ma začali obchádzať vďaka Božím radám, vedela som že Pán Boh má pravdu, že musím pribrať. Napriek tomu to bolo pre mňa najťažšia liečba. Veď som sa predsa roky snažila nepriberať, mať „chudú“ postavu. Teraz si spomínam na to, ako som sa tešila, keď som cítila počas dňa hlad, že teraz nepriberiem. Ľudia mi zvykli hovoriť, že som až príliš chudá, ale mne to skôr lichotilo.
  Pán Vlado mi odporučil, že sa nemusím ponáhľať, že mám jesť zdravo a viac. Tak som aj za tie 3 mesiace pribrala. Musím sa priznať, že aj keď som sa snažila, túto liečbu som si začala viac vážiť až s odstupom času. Teraz som so svojou postavou prekvapivo ešte viac spokojná, pribudlo aj tam kde chýbalo. Namiesto tešenia sa z hladovania, si vychutnávam zdravé výživné jedlo. Aspoň sa snažím, lebo ešte nie vždy mám na to dostatok času. Ešte raz ďakujem Pane Bože, za túto radu, vďaka nej som zdravšia a nakoniec aj sama so sebou viac spokojnejšia. Ďakujem pani Laure, že mi radu odovzdala a pánu Vladkovi za rady a vysvetlenie.
  Ďakujem Ti Pane Bože, že mi pred pár dňami prišla včas bylinka, lebo som si ž neskoro uvedomila, že sa mi míňa a potrebujem odovzdať novú, prišla presne v ten deň, keď sa mi zásoba minula.
  Ďakujem Ti Pane Bože, že si so mnou, že si mi pomohol úspešne zvládnuť semester, že teraz keď mám konečne čas na svoje myšlienky, cítim Tvoju prítomnosť, cítim, že sa o mňa staráš a že ma neopustíš. Pane Bože to mi je nadovšetko. Život bez Teba nemá zmysel. Všetkého ostatného som ochotná sa vzdať, ale Teba Otče nebeský nikdy. Ty si láska a moje šťastie. Ty jediný mi dokážeš dať do života, to čo potrebujem. Milujem Ťa.

 60. Liečba na pery
  Peter B. | 27.01.2018
  Ďakujem Ti láskavý môj Božinku, za odpoveď na môj problém a následnú liečbu na "centimeter štvorcový" na mojom tele ktorý ma živý. Naše duševné myslenie a smerovanie ovplyvňuje orgány v našom tele. Už po niekoľký krát to pociťujem na sebe.
  Moc Ťa ľúbim, a veľmi si želám aby môj problém odznel rýchlejšie ako prišiel. Budem sa za to modliť, budem Ťa o to prosiť, lebo viem, že mi môžeš pomôcť a požehnať moju prosbu...Vďaka Vám pani Laura a Vášmu manželovi za odovzdanie Božej pomoci.
  Boh Vám žehnaj.

 61. Ty vieš všetko dopredu
  Zuzana | 25.01.2018
  Drahý Otecko. Chcem sa Ti nesmierne poďakovať, že moja zásielka s originálom docestovala v poriadku a hneď ráno som mohla vymeniť liek. Dúfam, že mi to hučanie v ušiach čoskoro prejde myslím, že originál to zlepší. Môžem povedať , že aj druhá náhrada ktorú si mi poslal veľmi pomohla mojej rane. Mala som naozaj šťastie, že tentokrát som počúvla svoj vnútorný hlas " Teba" ktorý si mi dookola hovoril nech si zoberiem propolis so sebou a na poslednú chvílu pri nastupovaní do auta som ho dala do kufra. Vedel si , že tu nieje alpa dostupná a vedel si , že propolis mám a bez váhania si mi poslal náhradnú ingredienciu pre obklad. ĎAKUJEM. Ty Otecko vieš všetko dopredu a je krásne ako nás upozorňuješ na hrozby a ako dávaš na nás pozor. Ochraňuj nám nášho proroka Lauru aj Vladka . Pomôž im pri napľnaní ich ťažkého poslania.Milujeme Ťa Otecko a veľká vďaka za všetko.

 62. Ďakujem Ti Bože milovaný za pomoc
  Eva z Nitry | 24.01.2018
  Božinečku môj milovaný, chcem sa Ti poďakovať za pomoc v tomto vyťaženom období. Mala som tieto posledné 3 týždne dosť pracovne ťažké obdobie. Vždy som Ťa ráno poprosila o pomoc, silu a vedenie, aby som zvládla všetky tiet pracovné povinnosti. Ty môj milý Bože si ma vypočul a viedol si moju dušu a myseľ , dával si mi silu a energiu a ja som dokázala toto ťažké obdobie prekonať.Snáď ma máš rád.Ja Teba Bože otče milujem celou dušou a srdcom. Často si kladiem otázku ako by som bola bez Teba? Viedla by som taký prázdny konzumný život a čo by som robila v tom ťažkom období v roku 2016? Vtedy si mi veľmi pomohol a podoprel ma. Keď mám Teba, viem, že sa mám o koho oprieť, že ma vypočuješ a ja nachádzam potom ďalšiu silu pokračovať cestou života. Chcem sa Ti poďakovať aj za priateľku, ktorá ma k Tebe vlastne doviedla a aj teraz si vieme veľmi pomôcť a podporiť sa. Otčinečku, ďakujem Ti za všetko čo pre nás robíš,ako sa o nás staráš a bdieš nad nami.Veľká vďaka i za pani Lauru, ktorá sa stará o vytvára túto krásnu stránku a jej manžela Vladka, ktorý jej pomáha napĺňať jej neľahké poslanie.Ochraňuj ich prosím Ťa pred zlom aby im nemohlo ublížiť. A ďakujem aj za to, že môžem chodiť na túto prekrásnu stránku a čerpať z nej silu a múdrosť . Milujem Ťa Bože Otče náš.

 63. Vytrhnutý zub
  Zuzana s rodinou | 22.01.2018
  Otecko môj neviem čo by som si bez Teba a našej Laury počala. Vyplnila som si formulár na môj vytrhnutý zub, ktorý musel von , len sa mu nechcelo. Až tak , že sa mi koreň vtaj prirástol o okostnicu a musela ho odpíliť a sedela som na kresle hodinu s tým , že trištvrte hodinu mi len zub kmásala von. Keď prestala účinkovať injekcia tak ma bolela celá sánka , ledva som otvorila ústa. Večer som sa nemohla ani najesť. Našla som si modlitbu na zub po zákroku , zmenila som ju na svoj problém a musím povedať , že som odvtedy nemala žiadne bolesti . Až po pár dňoch som cítila akoby mi srce bilo v kosti pod zubami . Pozrela som sa do úst a videla som , že rana je zelenkastá a po ďasne sa mi začínajú vyhadzovať biele fľaky. Preto som si vypísala formulár a Otecko mi poslal liečbu a obklady na môj problém . Musìm povedať, že už po prvom obklade mi prestalo to bitie srdca v sánke . Rana sa, dá sa povedať zahojila v prvý deň, fľaky sa stratili... Liečbu som dostala na 3 týždne a mám za sebou len 4 dni no cítim , že infekcia sa nešíri a rana je v poriadku. Trocha mi len huči v ušiach , to bude asi tou náhradou ktorú mi schválil Otecko no čoskoro príde originál potrebný pre mňa a viem , že aj to hučanie sa stratí.Ďakujem Ti Tatinko môj Nebeský za odovzdanú liečbu pre mňa aj pani Laure za prijatie a hlavne za čas ktorý ste mi venovali, lebo popri prijatiu liečby, ste mi odoslali od Otecka ďalšie rady ďôležité a veľmi dôležité pre mňa a moju rodinu. Pán Vladko ďakujem za vysvetlenie .
  S láskou Zuzana

 64. Ďakujem Ti Otče Bože za liečbu
  Eva C. | 22.01.2018
  Otče Bože láskavý,ďakujem Ti z hĺbky duše za Božiu liečbu,ktorú si mi nadelil,že si mi objasnil príčinu môjho zdravotného problému,ktorým je obrovský strach,ktorý zaplavil celú moju dušu až tak,že nedokážem normálne žiť.Drahý pane Bože prosím Ťa o požehnanie tejto liečby,aby som ju úspešne naplnila.Otecko môj nebeský prosím Ťa o veľa síl,aby som prekonala tento môj strach,daj mi prosím Ťá Bože veľa odvahy,aby som zabojovala a navždy tento strach zo svojej duše vykorenila.Láskavý môj Bože ďakujem Ti za pomoc za trpezlivosť,ktorú so mnou máš za lásku,ktorou má záhrnaš,len vďaka Tebe kráčam ďalej Otče môj.Jedine Ty vidíš,čo naše duše trápi,len Ty jediný poznáš liek na všetky choroby a trápenia.Ľúbim Ťa Otče Bože drahý a ďakujem Ti za všetko , aj za nášho proroka Lauru,ktorá nám pomáha a tieto liečebné receptúry cez svoju dušu od Teba Bože prijíma.Milá pani Laura,ďakujem Vám z celého srdca za pomoc aj pánovi Vladkovi za ochotu a čas,ktorý nám venujete.Nech Vás oboch pán Boh ochraňuje od všetkého zlého a nech Vám žehná každý deň. 

 65. Ďakujem Tebe BOŽE za všetko čo si mi v mojom živote požehnal
  Margita | 20.01.2018
  Pozdravujem Ťa PANE BOŽE do nebíčka a z celého srdca Ti ďakujem za všetko čo si mi v živote požehnal.Ďakujem Ti za vyčistenie môjho krvného riečišťa od krvných zrazenín - zachránil si mi život a zdravie.Poslal si mi recept ako doplniť extrémny deficit vápnika -
  liečebnú kúru ešte užívam, ale cítim že je to už v poriadku.
  Tiež ďakujem za všetky liečby a zbavenie kliatby.
  Veľmi sa o nás PANE BOŽE JEDINÝ staráš, ochraňuješ nás a varuješ.Som TI BOH môj vďačná aj za to že si mi ukázal tú správnu cestu.
  Prosím Ťa PANE BOŽE usmerňuj myšlienky, slová i skutky moje a aj mojej rodiny.
  Prosím ŤA PANE BOŽE ochraňuj a požehnaj nášho posledného proroka LAURU a jej manžela
  S láskou, vďakou a pokorou Margita

 66. Poďakovanie Pánu Bohu za účinné modlitby
  Gitka | 17.01.2018
  Otecko môj Nebeský, chcem sa Ti z celého srdca poďakovať za obrovskú silu pomoci Tvojich veľmi účinných doslova zázračných modlitieb na tejto prekrásnej Božej stránky, ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu. Ďakujem Ti láskavý môj Bože, že si mi pošepkal v tomto mojom ťažkom období ktoré modlitby sa mám teraz často modliť. Ďakujem Ti všemocný môj dobrotivý Bože, že cítim Tvoju Božiu prítomnosť pri sebe, je to úžasný a krásný pocit, nič krajšieho som v živote doposiaľ nepoznala a nezažila. Si moja 1000% istota, môj zmysel života, nikdy sa Ťa nevzdám a nikdy Ťa neopustím lebo nekonečne a bezhranične milujem Tvoju jedinú Božiu existenciu a navždy budem. Nesmierne si Ťa vážim, ctím, velebím Ťa a klaniam sa Tvojej Božej Majestátnosti a vždy budem. Láskavý môj Bože, milujem Ťa nadovšetko a vždy len Teba jediného Boha milovať po celý môj pozemský život budem. Dobrotivý môj Bože, vrúcne Ťa prosím o Tvoju Božiu ochranu a pomoc pre našeho posledného proroka Lauru a jej manžela Vladka. Mám ich veľmi rada, žehnaj im každý deň života a opatruj ich! S láskou, Gitka.

 67. Sila modlitby k Jedinému BOHU
  Marcel H. | 16.01.2018
  Ľudia prichádzajú na tento svet so zdanlivo čistým nepopísaným papierom, ktorý sa od narodenia začína plniť s jeho postupnými životnými príbehmi, ktoré plnia jeho život. Každý papier je popísaný inými životnými príbehmi, ale všetky tieto príbehy majú jedného spoločného menovateľa, ktorý ich spája, ale k tomuto poznaniu musí prísť človek sám. To čo nás všetkých ľudí spája a čo nás drží v nádeji na náš lepší život je viera v JEDINÉHO BOHA, ku ktorému sa ľudia utiekajú vo chvíľach svojej bezmocnosti a prosia BOHA o pomoc, ktorý ak je prosba úprimná, podá ľuďom pomocnú ruku a vypočuje ich prosby a pomôže každému podľa jeho zásluh. Priznávam sa, že ja som bol v mladosti totálny ateista a až postupom času som si našiel svoju cestu v dôsledku ťažkých životných situácií. Najprv som sa začal zaujímať o ezoteriku a keďže som vyrastal ako kresťan, veril som v boha Ježiša Krista no až stretnutie s pani Laurou mi ukázalo tú SPRÁVNU CESTU k JEDINÉMU BOHU, za čo jej budem do smrti VĎAČNÝ, ako aj jej manželovi Vladkovi, ktorí odhodlane už dlhé roky bojujú v úvodzovkách s VETERNÝMI MLYNMI a ukazujú nám ľuďom na tomto svete tú JEDINÚ SPRÁVNU CESTU pre VŠETKÝCH ĽUDÍ, cestu k JEDINÉMU BOHU. Sám na sebe som sa presvedčil, že JEDINE modlitby k nášmu nebeskému Otcovi pomáhajú a tieto modlitby majú NESKUTOČNÚ SILU, ovšem iba vtedy, ak sú tieto modlitby úprimné a svojimi predchádzajúcimi skutkami si túto pomoc od Jediného BOHA zaslúžime. Preto by sme sa nemali utiekať k Bohu iba vtedy, keď potrebujeme jeho pomoc, ale mali by sme ĎAKOVAŤ BOHU za všetko, čo nás v živote postretne, za DOBRÉ, ale aj za to ZLÉ, pretože iba vtedy vieme rozpoznať, čo je pre nás dobré a čo zlé. Boh vidí všetko a všetko vie, pred jeho zrakom sa nikto neschová a ak vidí v nás našu neochvejnú vieru, že sa neustále k Jedinému BOHU modlíme, ďakujeme mu a iba JEHO prosíme o pomoc, tak nám rád pomoc poskytne ako LÁSKAVÝ OTEC. Chcem sa Ti týmto POĎAKOVAŤ dobrotivý BOŽE za všetko, čo som vo svojom živote prežil, lebo táto cesta ma priviedla k TEBE BOŽE a túto cestu už NIKDY NEOPUSTÍM ! Ďakujem aj Vám pani Laura a Vladko, že ste mi túto cestu ukázali a za všetky liečebné procedúry, ktoré mi BOH zaslal skrze Vás pani Laura. BOH Vás ŽEHNAJ a OPATRUJ !

 68. Ďakujem Ti, Pán Boh náš....
  Radoslava.O | 14.01.2018
  Chcem iba pár slovami, zato úprimnými, poďakovať Pánu Bohu za všetko, čo doteraz spravil pre mňa i moju rodinu. Človek je tvor omylný a keď mu pribúdajú roky, snaží sa byť iný, začne chápať veľa veciam, že nič nedostane človek zadarmo, keď o to nepoprosí a nepožiada o pomoc nášho najvyššieho pána Boha. Ja som sa o tom presvedčila veľa krát, ako mi pomohol, ale i vďaka pani Laure, ktorá mi prvý krát otvorila oči v roku 2014 keď som mala tú možnosť navštíviť ju i jej pána manžela.Poradili mi, pomohli, žial asi som si nevážila alebo nevedela uvedomiť, že určité veci som mala robiť inak. Potrebovala som neskôr pomoc od Pána Boha, ale som bola odmietnutá, samozrejme aj s neprístupom na túto stránku. Nikdy som sa nehnevala, ani nič zlé nemyslela voči pani Laure a pánovi Vladovi. Viem že rozhodnutie, ktoré mi oznámili, išlo od nášho Pána najvyššieho.Aj keď by som nemala mať prístup naďalej, chcem sa verejne poďakovať nášmu Pánu Bohu, ktorý mi pomohol x krát. Najkrajšie je na tom keď človek prosí, ďakuje, trpí a po tvári mu zakaždým stekajú slzy, tak ako mne. Je to veľká sila! Priznávam sa že ma utvrdil napísať na túto stránku môj dobrý kamarát, od ktorého som pochopila veľa vecí a za to mu veľmi ďakujem! Pani Laura a pán Vlado aj vám ďakujem za všetko,úprimne ďakujem. Som človek s chybami, priznávam si to, ale snažím sa každým dňom byť iná, lepšia, nie všetko sa dá naraz pochopiť, ale vďaka úprimnej vernosti v Pána Boha, to dokáže zvládnuť každý jeden človiečik... Ešte raz: Ďakujem!

 69. Ďakujem Ti Bože za všetko čo si mi v živote dal a s láskou požehnal
  Peter K. | 14.01.2018
  Bože otecko môj,chcem sa Ti v pokore mojej duše poďakovať za každú pomoc ktorú si mi v mojom živote dal a požehnal z nebíčka a že si vždy pri mne stál a ochraňoval si ma na každom kroku .Bože môj jediný s celého srdca Ti chcem touto cestou vyjadriť úprimnú vďaku za to ,že som mohol byť tým človekom ktorého si mal rád a vždy si mi s láskou pomohol a dal si mi pomoc na každý môj zdravotný problém.Ľúbim Ta otecko môj jediný a som šťastný že som ťa mohol vo svojom živote nájsť a mať Ťa vo svojom srdci ako to najvzácnejšie na tomto svete,ako ten najkrajší drahokam.Len vďaka Tebe Bože môj jediný sa môžem modliť ku Tebe s láskou krásne modlitby na tejto krásnej Božej stránke a všetky pravdy od Teba dané čítať.Bože otecko môj chcem sa Ti poďakovať s celého srdca za záchranou môjho života ,lebo nebiť Tvojej Božej, pomoci ktorú si mi odovzdal cez našu pani Lauru tak už by som tu dnes nebol.Ďakujem Ti Bože otče že si vždy nadomňov držal svoju ochrannú ruku a vždy si ma viedol len tou správnou cestou pokory a lásky k blížnemu a nekonečnej lásky ku Tebe drahý Bože.Láska je ten najkrajší dar na tomto svete a Ti Bože otecko si mi ju vždy požehnal a učil si ma milovať a byť láskavým a dobrým človekom a žiť v pokore a skromnosti.Bože môj ďakujem Ti za nášho posledného božieho proroka na tejto zemi našu drahú pani Lauru, ktorej si dal ten nekonečný dar prímať pre nás všetkých pomoc od Teba danú pre naše duše v našom každodennom trápení a požehnal si jej dušičku darom ukazovať nebojácne celému svetu jedinú pravdu na tejto krásnej božej stránke.Bože otecko láskavý žehnaj Pani Lauru aj je manžela a daj im veľa lásky ,pokoja a sily do ďalšieho ich života a ochraňuj ich svojou všemocnou silou od všetkého zlého.

 70. Vďaka Otče Bože za zvládnutie prezentácie
  Júlia P. | 13.01.2018
  Ďakujem Pánu Bohu, že mi pomohol pri včerajšej prezentácii. Keďže som mala hovoriť 15 minút po nemecky pred 150 spolužiakmi, mala som veľký stres, horší ako pri najťažšej skúške. Plánovala som si to toľko krát opakovať, až kým to nebudem vedieť naspamäť. To mi z časových dôvodov nevyšlo. Vedela som, že s Božou pomocou, to zvládnem, inak by ma na tú prezentáciu profesor nevybral. Ráno som sa pomodlila modlitbu proti nečakanému strachu z vystupovania na verejnosti a aj proti tréme a červenaniu sa v prítomností ľudí. Nedokázala som sa ale prestať báť, že nebudem vedieť rozprávať správne po nemecky. Odovzdala som sa do Tvojich rúk a poprosila Ťa, aby si tam stál so mnou.
  Čas som dodržala na minútu presne. Ani neviem ako, pocit som mala, akoby prešlo len 5 minút. Musela som pár krát hľadať správne slovíčka, urobila som zopár chýb, ale hlavne že mi bolo rozumieť, povedala som všetko dôležité, aj keď som nejaké maličkosti vynechala. Profesor bol spokojný a chápal aj, že nemčina nie je môj rodný jazyk a kvôli tomu to bolo pre mňa ťažšie. Moji kamaráti mi potom povedali, že som vôbec nevyzerala nervózna, že na mne nebolo vidieť, že by som sa bála.
  Tak ešte raz ďakujem Tatíčko, že som bohatšia o túto skúsenosť a že to dobre dopadlo.

 71. Poďakovanie všemocnému a láskavému Pánu Bohu
  Gitka | 13.01.2018
  Otecko môj Nebeský, chcem sa Ti na tejto nádhernej Božej stránke mnohokrát poďakovať za to, že si mi pred niekoľkými dňami v noci odhalil všetkých nepriateľov z mojej blízkej rodiny, ktorí na mňa zle myslia a svojimi myšlienkami, duševnou zlobou a zloprajnosťou mi veľmi ubližujú. Ich mená z diskrétnosti uvádzať nebudem. Môj všemocný a láskavý Bože, ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju Božiu ochranu a pomoc pred ich zlobou a útočnými slovami. Ďakujem Ti, že každý tieň ich zloprajnosti spaľuješ ľúčmi Tvojho Božieho Svetla, ďakujem Ti za záchranu života, záchranu mojej duše a duševného myslenia. V mojom poslednom príspevku na Božiu stránku som napísala a za tým si stojím, že bez Teba Bože a Tvojej milosrdnej Božej pomoci sa nič zvládnuť nedá. Dnes k tomu pridávam, že bez Teba Bože a Tvojej milosrdnej Božej pomoci sa prežiť nedá! Len Teba môj láskavý Bože nekonečne milujem a navždy budem, všetko čo mám patrí len a len Tebe a navždy bude.
  Odovzdávam Ti svoj život, myseľ, telo, dušu do Tvojich Božích rúk a
  Tvojej Božej vôli, ktorej sa s pokorou budem podriaďovať celý svoj pozemský život. Prosím Ťa láskavý môj Bože o každodennú Tvoju Božiu ochranu a pomoc pre našu drahú a milú Lauru a jej manžela Vladka. Žehnaj im obom a stoj pri nich každú sekundu života. S láskou, Gitka.

 72. Ďakujem za pomoc pri skúške
  Marta H.M. | 13.01.2018
  Dnes som mala ťažkú skúšku. Profesor nám ale dal na výber, či chceme písať test na počítači alebo písomku na papier. Na prednáške sa rozhodlo, že na papier, ale pri učení som si uvedomila, že test bude zrejme ľahší a tak som napísala sspolužiačkam, že som ochotná napísať profesorovi, či nám vie formu skúšky zmeniť. Vytvorila som anketu, kde všetky spolužiačky mohli zahlasovať. Samozrejme to väčšina zvážila a chceli písať test. Profesor nemal proti tomu nič, dokonca napísal, že jeho osobný názor je, že test je ľahší. Ale... jednej mojej spolužiačke a myslela som si, že aj kamarátke sa to nepáčilo. Lebo sa neučila a chcela použiť ťahák a domnievala sa, že pri písomke ho ľahšie použije. Vykričala sa na mňa, že prečo menín názor a že ja to mám v malíčku, ale ona to nevie. Vtedy som si povedala, Bože ďakujem za túto situáciu. Odkryl si mi opäť človeka, ktorý je sebecký a falošný. Túto noc som nemohla zaspať, spala som možno hodinu dokopy aj to som sa budila a tak som sa rozprávala s Pánom Bohom. Prosila som ho, aby mi pomohol pri dnešnej skúške. Vošli sme do miestnosti a položila som si tašku na stôl vedľa spolužiačky, s ktorou si pomáhame za každých okolností, že si vyzlečiem vetrovku a sadnem si. No v tom si iná spolužiačka sadla na moju stoličku so slovami "tu sedím ja" (bolo to dobré miesto na opisovanie). Pomyslela som si, "ach aké detinské predbiehať sa" ale ustúpila som a sadla som si na voľné miesto hneď vedľa profesora. Odovzdala som opäť svoj život do Božích rúk. Povedala som Pánu Bohu, ak mám urobiť skúšku, zariadiš to aj keď budem profesorovi na očiach. A ak je Tvoja vôľa iná, tak sa s tým budem musieť zmieriť. Skúšku mám úspešne za sebou, viem, že len vďaka láskavému Bohu. Milujem Ťa Bože a ďakujem že riadiš môj život.

 73. Ďakujem Bohu za kolegu v práci
  Dušan | 12.01.2018
  Po prečítaní príspevku pani Kláry som sa rozhodol že napíšem príbeh z môjho života. Pred viacerými rokmi som rozprával v práci kolegom o mojej skúsenosti s pani Laurou, že mi pomohla dostať sa z vážnej choroby. Niektorí boli ticho, počudovali sa ale jeden z nich ma silno vysmial s komentármi asi takými, že on šarlatánom neverí a že všetci liečitelia sú podvodníci.....Povedal mi, že to môže byť náhoda a vyzdravel by som aj tak. Vyjadril sa, že on verí len lekárom a k liečiteľom by nešiel nikdy aj keby zomieral. Neprešli celé dva roky a prišiel za mnou, že jeho manželka je smrteľne chorá. Doktori jej dávajú mizivú šancu na život a požiadal ma o kontakt na liečiteľku Lauru. Evidentne sa hanbil keď ma o to prosil. Ja som sa mu na rozdiel od neho nevysmial a ochotne som mu dal telefónne číslo. Viacej sme sa o tom nebavili, on sa mi snažil v práci vyhýbať. Prešiel rok a ja som sa ho opýtal ako je to s jeho ženou. Stručne mi odpovedal že je zdravá a v poriadku. Dodneska sa spolu moc nerozprávame, ozýva sa ku mne len keď musí. Očividne ho škrie, že sa musel takto pokoriť a poprosiť ma o kontakt na liečiteľku z ktorej sa predtým vysmial a zo mňa tiež. Mne to ale nevadí, ja ďakujem pánu Bohu za to že pochopil a vďaka tomu má zdravú manželku, lebo inak by už bol možno z neho teraz vdovec. On sa nepokoril ani mne, ani pani Laure ale ukázal pokoru pred pánom Bohom, že si číslo odo mňa vypýtal a to mi stačí.

 74. Pani Laure som neverila, zmýlila som sa
  Klára | 12.01.2018
  Chcem sa poďakovať pánu Bohu za uzdravenie mojej dcérky z anorexie. Pani Laure som už ďakovala a viac krát. Teraz sa idem poďakovať aj do tejto stránky a aj preto, aby som druhým ľuďom ukázala ako som sa v minulosti v pani Laure zmýlila a dodnes toho ľutujem a ďakujem za pomoc. Pred pár rokmi moja 13ročná dcerka Janka ochorela na anorexiu. Jej choroba bola ešte len v počiatočnom štádiu, ale ja som len tak zo zvedavosti a pre istotu hľadala liečiteľov. Medzi inými som prišla na liečiteľku Lauru, ale čítala som o nej zároveň na internete zlé vyjadrenia a recenzie, akože je podvodník, klamár....Uverila som týmto zlým komentárom, na Lauru som zabudla a Janku liečili lekári. Celkovo som mala o liečiteľoch dost veľké pochybnosti. No ale lekári dcérke pomôcť nedokázali, strácala sa mi postupne pred očami. Za dva roky schudla tak, že bola už len kosť a koža, nevládala už ani chodiť. Len sedela alebo ležala. V tej dobe absolovovala dva ozdravné pobyty v Tatrách, niekoľkokrát ležala v nemocnici, nepomohlo nič. Keď hrozilo že moja dcérka zomrie, na čo ma začali lekári pripravovať som si spomenula na liečiteľku Lauru a povedala som si že ju navštívim, vyskúšam ju. Veď už nemám čo stratiť, jedine získať život svojej dcéry späť. Vtedy mi bola dobrá už aj Laura podvodníčka. Pani Laura mi povedala, že na mojej dcére sedí ťažká kliatba od mojej vlastnej sestry, ktorá nemohla mať deti. Nechcela som tomu veriť, ale keďže mi už nič iné neostávalo, tak sme aj s dcérkou urobili pomoc na zbavenie kliatobnej záťaže. Následne som dostala pomoc pre dcérku na zbavenie sa anorexie. Výsledok je taký, že behom roka a pol moja dcérka pribrala 22 kíl a dnes má váhu adekvátnu k svojmu veku, je zdravá. Doteraz sa jej choroba nevrátila. Píšem to tu aj preto, lebo vidím, že vzácna pani Laura má stále veľa nepriateľov a ohováračov. Všetkým takýmto odkazujem to, že najskôr by mali pani Lauru navštíviť ak majú nejaký problém a potom súdiť, čo bol v minulosti aj môj prípad, že najskôr som odsudzovala a uverila ohováračom bez toho že by som vyskúšala a presvedčila sa. Teraz môžem len ďakovať a ľutovať. Ľutujem pred samotným Bohom, že som bola taká sprostá a zlá a že som vopred odsúdila človeka, o ktorom som vôbec nič nevedela a dala na hlúpe reči ohováračov, ktorí takisto ako ja pani Lauru nenavštívili, pomoc nevyskúšali a majú len plné ústa špinavých rečí. Teraz sa za seba hanbím, mali by sa hanbiť aj oni. Pani Laura, ešte raz veľká vďaka za doslova zachránený život mojej dcérky. Všetci títo, dajte si pozor, aby sa vám nestalo to čo mne a nebola vám ešte pani Laura dobrá. Lebo aj keď ste momentálne zdraví, choroba môže na vás hocikedy, nečakane prísť a lekári vám nebudú vedieť pomôcť. A potom už aj vám by bola Laura podľa vás "podvodníčka" dobrá, len pomoc už nemusíte dostať. Lebo ja aj keď som Laure neverila, aspoň som bola ticho a nepľula som na ňu ako pľujete na ňu vy po rôznych portáloch na internete. Ako napísal Rasťo pani Laura je Boží človek a po tejto mojej skúsenosti nedám na ňu dopustiť.

  Daniel reaguje | 12.01.2018
  Vážená Pani Laura.Vlado..Velmi sa ospravedlňujem za moje chyby...Povedali ste mi ze od vás pomoc nedostanem...Ale ja verím že ste dobre a čisté srdce tak by ste mohli odpustiť....Ak tak milujeme pana Boha tak vás prosím o pomoc..Dakujem...

  Reagujem na pani Kláru. Telefonoval som dnes s manželom pani Laury. Povedal mi okrem iného o tom, že jedna žena zo sekty, ktorá predtým vehementne pľula na odpornej stránke sekta na pani Lauru, včerajší deň žiadala už druhý krát našu milú pani Lauru o pomoc. Preposlal mi jej vyššie uvedený e-mail ako ukážku Božej spravodlivosti, v ktorom žiadala o pomoc. Tu je príklad toho, čo pani Klára dnes do Laurinej stránky napísala a to je, že ľudia v svojej zlobe a nenávisti nikdy nemôžu vedieť kedy ich prikvačí. Všetci vieme, že náš láskavý Pán Boh nie je len láskavý ale aj spravodlivý. Tu je ukážka na jednej žene zo sekty, že Božie mlyny melú pomaly ale isto. Táto žena musí byť veľmi nešťastná, keď sa znížila vo svojej zlobe a nenávisti k tomu, že žiadala pani Lauru o pomoc a predtým ju veľmi ohovárala na sekte. Pritom u nej nikdy nebola. Dotyčná uviedla svoje meno, my vieme o koho sa jedná ale meno z diskrétnosti uvádzať nebudem. Dotyčná sa v tom spozná. Je to osoba, ktorá prekliala v minulosti svoju vlastnú sestru a jej rodinu. Potom sa na sekte vyhovárala, že to nie je pravda a obviňovala z klamstva pani Lauru. Potom sa ale svojej sestre sama priznala a prosila o odpustenie. Keď obviňovala pani Lauru z klamstva a z toho, že zmanipulovala jej sestru, tak prečo teraz pani Lauru opakovane žiada o pomoc?! Teraz je už pre ňu aj šarlatánka Laura dobrá? Nerozumiem!

 75. Ďakujem Ti Pane Bože za ďalšiu odovzdanú liečbu
  Marek M. | 12.01.2018
  Ďakujem Ti Pane Bože za ďalšiu odovzdanú liečbu, už ani neviem ,ktorá v poradí to je.No jedná sa o vážny zdravotný problém nakoľko aj samotná liečba bude trvať jeden rok. Ako som už písal pri viacerých liečbach, nezaváhal som ani pri jednej a nebudem ani teraz. Už teraz viem, že môj vážny zdravotný problém bude po roku vyriešený, pokiaľ budem robiť to čo mám. Ani sekundu nemyslím nato , či sa liečba podarí, alebo uvidím ako bude, na také reči priestor není ! Pán Boh láskavý len Ťa prosím stoj pri mne a požehnaj mi aj túto liečbu.
  Milá pani Laura aj Vám sa chcem poďakovať, že ste pre mňa liečbu prijala. Marek 

 76. Ďakujem Otecko za pokoj v mojej duši
  Renata R. | 12.01.2018
  Bože môj láskavý milujem ťa a z duše mojej Ti ďakujem za pomoc pri mojej kliatobnej záťaži. Bolo to veľmi ťažké obdobie ale s tebou som to zvládla ako vždy teraz sa cítim ako iný človek mám radosť zo života a hlavne cieľ , ktorý si chcem splniť aby všetko bolo v poriadku. P. Laura veľmi Vám ďakujem za Vašu ochotu pomôcť ľúbim Vás a vždy budem aj p. Vladimíra lebo ste ľudia , ktorých tento svet nesmierne potrebuje. Bože môj idem cestou , ktorú si mi predurčil a ja Ti ďakujem z celého srdiečka budem sa právať ako človek to ti sľubujem ale s láskou a presvedčeným ktoré si do mňa vložil .Ďakujem milujem ťa Otecko a vždy budem a prosím o odpustenie láska moja .

 77. Ďakujem za život a všetko v ňom
  Marta H.M. | 12.01.2018
  Pane Bože ďakujem za Tvoju lásku. Ďakujem za každý deň, ktorý môžem prežiť. Ďakujem za všetko dobré v mojom živote ale aj za to zlé, lebo všetko má svoj význam. Ďakujem za milosť, za odpustenie. Ďakujem za život. Len Tebe som vďačná za všetko, čo sa v mojom živote deje. Milujem Ťa.

 78. Život s pánom Bohom
  Lukáš | 12.01.2018
  Chcel som sa s Vami čitateľmi tejto stránky podeliť o môj životný príbeh, ale pravdu povediac ako som si ho začal písať tak som bol na 1. strane písania a to bol len začiatok toho všetkého čo som s pánom Bohom prekonal, zažil, vytrpel, vyliečil, radoval, smútil, strachoval a všetko možné, čo by bolo na veľmi, ale naozaj veľmi dlhé čítanie pomaly knižka. Tak som to zmenil na tento skrátenejší príbeh. 4 roky sa modlím k pánu Bohu tí čo ma poznajú, povedia že to čo som zažil za 4 roky niekto nezažije za celý život. Bolo to veľmi ťažké obdobie plné veľkých zmien v mojom živote. Nechcem o nich písať konkrétne, pretože myslím si, že každý ktorý sme tu už dlhšie obdobie mi dá za pravdu, že náš život nie je vôbec nudný. Týmto len chcem povedať, že po mnohých pomocí od pána Boha posledná bola zbavenie kliatieb, ktorých bolo mnoho na mojej duši. To obrovsky ťažké utrpenie som prekonával s pánom Bohom počas celého obdobia a prekážok. Výčitiek, bolestí, trápení bolo viac než dosť, ale niekde vnútri duši som cítil, že to takto musí byť. A aj to tak bolo pán Boh mi pred rokom odkryl, že v minulých životoch som bol veľmi zlý človek, čomu som hneď uveril pretože už keď som bol malý chlapec som mal sklony ubližovať a nevedel si to nikto vysvetliť, teraz to už viem prečo. Takže sám som pána Boha prosil aby mi odpustil a aby trest v tomto živote bol pánom Bohom odpustený. Preto toľko utrpenia, pretože pán Boh odpúšťa áno, ale človek si musí aj niečo vytrpieť aby si nemyslel, že všetko ide len tak ľahko a všetko sa prepečie. Teraz ďakujem pánu Bohu, že ma zbavil toľkých kliatieb a ešte mi zoslal ročnú liečbu na začatie nového života. Píšem ešte pred touto liečbou pretože len tým, že ma samotný láskavý pán Boh oslobodil od týchto kliatieb sa cítim úžasne a začínam znova mať chuť žiť a pasovať sa zo životom čo som už toľko krát chcel vzdať a radšej zomrieť ako takto žiť. Ale teraz som veľmi rád, že je všetko tak ako je a verím a prosím pána Boha, nech už je tak ako len on som mnou chce. Pretože mal som obdobie v živote kde som sa mal dobre po všetkej stránke, ale vo vnútri duši som bol nespokojný aj to je len slabé slovo. Jednoducho povedané ako ostatní ľudia, ktorých mám vo svojom okolí nevrlí s ničím nespokojný v skratke človek čo nevie čo je Božia láska. Ako príklad uvediem vždy som túžil po živote ako keď sa pozriete na ľudí, ktorý nemajú skoro nič a je tam obrovská láska, radosť zo života, rodinná súdržnosť, vzájomná pomoc a prajnosť jeden druhému. Teraz sa mi ten sen vďaka pánu Bohu začína plniť nič nebanujem, pretože aj keď pre človeka, ktorý sa pozerá z vonku som prišiel o všetko, ale ja vo svojom vnútri cítim čo som našiel a to je Božia láska, spokojný život, šťastie, zdravie a to sú hodnoty, ktoré si ľudia prajú a túžia po nich, ale toto sa kúpiť ani získať po známosti, ani zohnať od kamaráta ani ukradnúť ani nijak inak získať nedá jedine úprimnými prosbami k pánu Bohu, odovzdať mu celý život a všetko do jeho rúk ako som to spravil ja a je to super. MILUJEM SVOJHO JEDINÉHO PÁNA BOHA A VŽDY BUDEM. S láskou a vďakou Lukáš.

 79. Ďakujem za urobenie skúšky
  Marta B. | 12.01.2018
  Drahý a Najláskavejší Tatičko Nebeský, chcem sa Ti znovu poďakovať za to že si držal nadomnou ochranú ruku a pomohol si mi zvládnuť 3 mesačný rekvalifikačný kurz a dnes som ho úspešne dokončila záverečnou skúškou.
  Veľké a nekonečné ďakujem.

 80. Vyjadrenie vďaky a lásky jedinému Bohu
  Gitka | 11.01.2018
  Otecko môj Nebeský, chcem Ti na tejto prenádhernej Božej stránke vyjadriť obrovskú vďaku a nekonečnú lásku za všetkú pomoc, ktorú od Teba dostávam a že jej nie je málo. Ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju starostlivosť o mňa a Božiu ochranu. Ďakujem Ti za každý deň prežitý pod Tvojou Božou ochranou a pomocou, lebo bez Teba sa nič zvládnúť nedá. Všetko sa dá zvládnúť len a len vďaka Tebe a vďaka Tvojej milosrdnej Božej pomoci, ktorú si teraz v nebíčku u Teba vyprosujem pred Tvojou milostivou Božou tvárou. Ďakujem Ti za Tvoju Božiu lásku, ktorá ma uzdravuje a je schopná vyriešiť všetky moje problémy. Ďakujem Ti za Tvoju Božiu prítomnosť pri sebe, ktorú cítim, je to úžasný a krásný pocit, nesmierne si toho vážím. Milujem Ťa nadovšetko a najviac na celom svete a navždy budem. Si v mojom živote to najdôležitejšie, najcennejšie, najvzácnejšie, najdrahšie a najkrajšie čo mám a nikdy nikým si Ťa nedám vziať a odobrať lebo nekonečne milujem Tvoju jedinú Božiu existenciu a navždy budem. Nikdy Ťa neopustím a nikdy sa nevzdám lásky a viery k Tebe svojmu milovanému jedinému Bohu a všemocnému Stvoriteľovi, ktorý mi život dal. Ďakujem Ti za Tvoj Boží dar nášho posledného proroka Lauru, ktorá je našim žiarivým Svetlom tu na zemi, učí nás milovať Teba jediného Boha a ukazuje nám správnu cestu, cestu dobra po ktorej máme v živote odvážne a odhodlane kráčať. Bez nej by sme tu boli nevedomí a stratení, blúdili by sme ako tie ovce v tme a beznádeji. Prosím Ťa láskavý môj Bože o Tvoju Božiu ochranu a pomoc pre našu drahú Lauru a jej manžela. Požehnaj im obom veľa zdravia a sily, veľa Božej lásky, opatruj ich a stoj pri nich navždy. S láskou, úctou a pokorou Gitka.

 81. Ďakujem
  Marta | 09.01.2018
  Chcem sa znovu len poďakovať za všetky každodenné "maličkosti" , ktorými nás Ty Bože zachraňuješ. Učíš nás vážiť si každú chvíľu v živote a každú drobnosť...Ďakujem Ti Bože za Lásku, ktorou nás obdarúvaš.
  Vám pani Laura a vašemu manželovi nech Boh žehná Lásku dvojnásobne za všetku tú obetu ktorú denne podstupujete.
  ĎAKUJEM