Ľúbim Ťa Otecko môj nebeský a ďakujem Ti, že držíš na do mnou ochrannú ruku.

19.11.2017 22:43

 1. Ďakujem
  Simona|10.12.2017
  Drahý Bože,chcem sa ti srdečne poďakovať za možnosť vidieť spolu šťastnu moju mamu a krstnú mamu. Včera spolu oslávili krásne 50te narodeniny v kruhu rodiny a priateľov ale čo je najdôležitejšie že spolu.Ty si im dal možnosť byť opäť spolu aj napriek tomu,že mali medzi sebou kedysi kliatbu.Laáska je tá najmocnejšia vec a keď človek úprimne chce pán Boh činí zázraky.
  Milujem ťa Bože

 2. Zubný zápal a vrelá vďaka za pomoc
  Renata R.|06.12.2017
  Láskavý môj Otecko z veľkej lásky by som sa Ti chcela poďakovať za tvoju pomoc pri mojom zápale zuba. Posledný deň pred víkendom som išla k zubárovi lebo už dávnejšie ma pobolieval . Povedal že to nič nie je že sú to len krčky a to mi potrel dákou vodičkou že to bude v poriadku. Ale samozrejme nebolo a dostala som zápal a samozrejme každý to pozná keď bolia zuby tak koniec sveta veľa vecí sa dá vydržal ale zuby to je samostatná kapitola . A tak som išla otvoriť Božiu stránku pani Laury a hľadala som modlitbičku na boľavý zub po ošetrení lekárom . Bola som celá natešená lebo motlitbička bola ako keby pre mňa napísaná a pod ňom fantastický recept na bolesť zuba. Milovaný Otecko chcela by som Ti poďakovať za tvoju vrelú a neustálu pomoc pri mojom trápení a bolesti duše z tejto bolesti . Nie len že si pomohol odstrániť tú trhavú bolesť ale si mi pomohol moju dušu ubolenú poláskať. Po víkende som išla k doktorovi už len bez bolesti a zistil že mi vlastne ošetroval zub , ktorý ma vôbec nebolel. Povyťahoval mi nervy zo zuba vôbec to nebolo také strašné lebo zub už bol mŕtvy a ty stál pri mne stále a mojej mysli som iba na teba myslela a tvoju pomoc prosila . Ďakujem Vám p. Laura za to že tieto krásne motlitbičky na Vašej stránke môžem citovo prežívať s láskou v duši.Za to že sa s nami delíte o tieto recepty na naše bolesti. Milujem Ťa môj Otecko a nikdy ťa neopustím s láskou AMEN.

 3. Pomoc v modlitbe
  Peter B.|04.12.2017
  Vždy keď niekam cestujem, beriem si zo sebou Božie modlitby. Nebolo tomu inak ani teraz, keď som bol takmer 2 týždne v práci. Pohybujem sa medzi veľkým množstvom ľudí, a nie som typ človeka ktorý by vyhľadával alebo nebodaj vyvolával konflikty. Vnímam správanie sa ľudí okolo seba, snažím sa každého akceptovať a to isté očakávam i od druhých. Tentokrát som však pociťoval akési napätie madzi mnou a pár jednotlivcami. Nedokázal som pochopiť prečo je tomu tak, ale patrili medzi tých, ktorí určitým spôsobom riadia túto pracovnú činnosť a chod všetkého. Dokonca nedokázali so mnou ani komunikovať a akoby sa odomňa odvracali pri akomkoľvek osobnom kontakte.
  Neostávalo mi nič iného len sa obrátiť s prosbou k našemu láskavému Bohu a modliť sa. Ako som písal, beriem si zo sebou Božie modlitby, a našťastie je medzi nimi i "Ochrana pred zlobou kolegyne v práci". Pri modlení som ju štylizoval do množného čísla. Modlil som sa ododňa keď som po prví krát pocítil toto napätie.
  Bol som však hneď na druhý deň prekvapený silou Božieho zásahu. Viem že bez tej modlitby by som bol doma skôr, pretože som zvažoval odchod domov.
  Touto cestou sa Ti chcem Tatinko poďakovať za vyslyšanie mojej prosby a modlitby. Bez Teba Otče Božinku by som to nezvládol. Stále mi pomáhaš...neviem čím si to zasluhujem, ale viem že sa budem snažiť celý svoj život utiekať k Tebe, a uchádzať sa o Tvoju lásku. Som len Peter s chybami...Ľúbim Ťa.

 4. Vďaka Pánu Bohu láskavému za silu a šťastie
  Júlia P.|29.11.2017
  Ďakujem Oteckovi Bohu Nebeskému, za čaj ktorý pijem, za jeho požehnanie. Len vďaka Tebe Bože zvládam všetko, čo potrebujem, bez stresu. Som z toho veľmi šťastná, pretože viem, ako zvykne reagovať moja psychika, keď som vyťažená.
  Veľmi často sa mi stáva, že moja práca sa akurát tak presunie, že mi to vyhovuje, niečo sa zruší niečo pribudne, ako napríklad dnes, až žasnem ako ma Otecko prekvapuješ.
  Tatičko, si moje najväčšie a jediné šťastie. Pomaly sa mi napĺňa všetko, tak ako si mi odkázal cez pani Lauru. Cítim, že som na správnej ceste. Je to taký vnútorný krásny pocit spokojnosti. Aj keď nie je všetko práve najkrajšie, ale je to zvládnuteľné. Ani neviem opísať ten pocit.. ako keby som sa odovzdala Božej vôli a cítim sa v súlade s ňou.
  Ďakujem Ti Otče Bože, že sa mi pomáhaš k Tebe vracať, keď sa strácam, ďakujem, že cítim Tvoju prítomnosť aj len tak z ničoho nič v strede obyčajného dňa. To mi dáva pocit istoty.
  Otče Bože, Ty si jediný, ktorého velebím a milujem celý svoj život.
  S láskou Júlia

 5. Obrovské poďakovanie láskavému Bohu
  Gitka|24.11.2017
  Láskavý môj dobrotivý Bože, chcem sa Ti poďakovať z celého srdca za pomoc, ktorú si mi poslal na vyliečenie zápalu uší cez duševný príjem našej drahej a milej Laurinky. Liečbu som dostala na 1 mesiac a už druhý deň po zahájení liečby som mohla otočiť hlavu doľava čo mi predtým nešlo. Z ucha mi bolesť išla dolu po vonkajšej strane hrdla do celého ramena, ktoré bolo stuhnuté a bolestivé. Žiadný pozemský lekár mi s mojimi častými zápalmi uší pomôcť nedokáže. Antibiotiká keď už mi zaberú tak vždy len na krátky čas a ja už antibiotiká užívať nechcem, mám k nim doslova odpor. Otecko môj nebeský, Ty si ten najlepší lekár na celom svete, ktorý dokáže svojou nekonečnou všemohúcou silou vyliečiť všetko. Pre Teba nič nie je nemožné, len a len Tebe jedinému pravému Bohu a svojmu milovanému Stvoriteľovi, ktorý mi život dal nekonečne verím, dôverujem a naždy budem. Vážím si Ťa, ctim si Ťa a klaniam sa Tvojej Majestátnosti. Milujem Ťa Otče Bože nadovšetko a posielám Ti do nebíčka k Tvojej milostivej Božej tvári obrovské poďakovanie za Tvoju starostlivosť a všetku pomoc, ktorú od Teba dostávám a že jej nie je málo. Ďakujem tiež našej Laurinke a jej manželovi Vladkovi za odovzdanie liečby, za ich lásku, ochotu a veľkú obetavosť. Prosím Ťa láskavý môj Bože drž nad nimi stále svoju Božiu ochrannú ruku a žehnaj im obom.

 6. Práca
  Erika|21.11.2017
  Chcem sa poďakovať Pánu Bohu za odpoveď ktorú som potrebovala vedieť ohľadom ponuky práce,ktorá mi bola ponúknutá.Moja intuícia mi našepkávala ,aj áno ,ale prevládalo nie.Tak som poprosila pani Lauru či by mi cez Pána Boha dala odpoveď.Prácu som neprijala ,nakoľko mi Boh neodporučil ju prijať.Chcem podotknúť,že je to na rozhodnutí mojom,ak som chcela prácu som mohla prijať ,ale ja dôverujem iba Tebe Bože ,a odpoveď z nebies som prijala.A chcem ešte napísať,že zárobok v tej práci by bol 3 krát väčší ako doteraz..Kašlem na všetky peniaze ,moja dôvera patrí Tebe Bože môj.Moja duša je spokojná,viac nepotrebujem.Ešte raz veľká VĎAKA

 7. Srdečné nekonečné ďakujem
  Jana|21.11.2017
  Drahý môj Bože milovaný. Chcem sa ti dnes znovu poďakovať za ukončenie liečby na bolesti hlavy. Zvládla som ju ako sa hovorí ľavou zadnou bola jednoduchá,nenáročná. Ale všetko je len v tvojich rukách a tvojej dobrej vôly mi ju źehnať. Si pre mňa ten najdokonalejší lekár vesmíru a sveta.Verím ti nekonečne a bezhranične bez tých najmenších pochýb. Som šťastná a z celého srdca ďalujem,že Bože drahý môźem napľňať tvoje rady tvoje liečby. Vážim si všetko čo pre mňa a mojich blízkych robíš. Milujem ťa nadovšetko.Bez teba niet života bez teba niet lásky. S láskou Jana❤️❤️❤️

 8. Ďakujem za pomoc pri liečbe

  Peter N.|19.11.2017
  Pane Bože , veľmi pekne Ti Ďakujem za poskytnutie liečby na môj skrytý krvný zápal! Dva mesiace už máme za sebou a neboli to ľahké mesiace!Nie všetko ide tak ľahko a "chutne":-) ako by sme si to predstavovali , ale viera a láska v Teba nám dáva neskutočnú silu bojovať!Chcem sa poďakovať aj p.Laure a p. Vladovi za všetky sprostredkované odpovede a rady ktoré ste mi poskytli počas liečby!S láskou a úctou Peter s rodinou!