Koho falošnej moci tvoja duša slúži?

04.09.2018 15:03
Koho falošnej moci tvoja duša slúži?
Klame tvoj satan dušu tvoju tak veľmi, že podľahla v svojej duševnej zlobe kráľovi pekla a nevzdáva hold svojemu Bohu ani chvíľou krátkou, len ak sa zobudíš aby nebolo neskoro žiť do cieľa toho, kto celý tvoj život tvoju dušu klamal a plakať a nariekať už bude veľmi neskoro. Zobuď sa kým je ešte čas a smer správnej cesty ku mne Bohu ty duša určite nájdeš ak nie si naskrz prehnitá peklom. Koľko svojej lásky v živote svojom mne Bohu odovzdáš, toľko lásky získaš. Tvoj svet sa stáva prehnitosťou svojou deštrukciou sveta v ktorom žiješ a poriadne rozmýšľaj peklo alebo Boh, kto  z týchto dvoch vyhrá budem ja Boh sám a nadelený trest tvoju dušu v sebelepšom pokání neminie. Tvoj Boh. Amen.

Koho falošnej moci tvoja duša slúži?

04.09.2018
Klame tvoj satan dušu tvoju tak veľmi, že podľahla v svojej duševnej zlobe kráľovi pekla a nevzdáva hold svojemu Bohu ani chvíľou krátkou. Len ak sa zobudíš, aby nebolo neskoro žiť do cieľa toho kto celý tvoj život tvoju dušu klamal a plakať a nariekať už bude veľmi neskoro. Zobuď sa kým je ešte čas a smer správnej cesty ku mne Bohu ty duša určite nájdeš ak nie si naskrz prehnitá peklom. Koľko svojej lásky v živote svojom mne Bohu odovzdáš, toľko lásky získaš. Tvoj svet sa stáva prehnitosťou svojou deštrukciou sveta v ktorom žiješ a poriadne rozmýšľaj, peklo alebo Boh, kto z týchto dvoch vyhrá budem ja Boh sám a nadelený trest tvoju dušu v sebelepšom pokání neminie. Tvoj Boh. Amen.

Ak ty duša mňa Boha a svet v ktorom žiješ prijmeš a vstrebeš do svojeho duševného vnútra nemusíš sa konca svojej existencie báť, lebo ja tvoj neviditeľný Boh sa o duševné tvoje prežitie na tejto zemi postarám a tomu ver. Nikdy moju existenciu nezabiješ neverectvom svojim na to pamätaj ty duša hlúpa a nevedomá toho, čomu nikdy neporozumieš. Amen.

 

Komentáre:

  1. Julia L. | 11.09.2018
    Láskavy Môj Bože veľmi pekne ďakujem za Božie kréda ktoré ma učia kráčať po Tvojej Najvzácnejšiej ceste .Boha svojho jediného ucietavať ,milovať ,klaňať ,velebiť v mojej duši budem celou svojou silou,láskou ,životom aj srdcom pokiaľ žiť budem .Milá p.Laura veľmi pekne Vám ďakujem za odovzdanie božieho kréda .Pozdravujem Vás aj p.Vladka veľmi vďačne z celého srdca Vám za všetko ĎAKUJEM.

  2. Zuzana s rodinou | 06.09.2018
    Jedine Teba Bože Otče velebime, jedinému Tebe sa klaniame a jedine Teba milujeme. Amen . Ďakujeme , že nás ľúbiš.

  3. Iva | 06.09.2018
    Otče Bože láskavý, veľmi ďakujeme za všetky Božie kréda. Sú krásne, veľmi poučné a povzbudzujúce. Ľúbime Ťa Otče Bože láskavý a vždy aj budeme. Pani Laura ďakujeme a pozdravujeme Vás aj Vášho manžela Vladka. S láskou a vďakou Iva a syn.

Pridať komentár