Keby mali ľudia zdravý rozum, nemohli by nazvať autora tejto stránky satanistom.

02.04.2015 12:21

Keby mali ľudia zdravý rozum, nemohli by nazvať autora tejto stránky satanistom.

Ronald

Čítam túto stránku už dlho. Nie som zástancom autora tejto stránky – Laury, ale ani jej odporcom. Chystám sa túto liečiteľku navštíviť a až potom budem mať myslím si jasno v tom, o čo ide. Píšem do tejto stránky iba preto, lebo napriek tomu, že na mnoho vecí ešte nemám svoj 100% utvorený názor, o jednej veci som presvedčený skalopevne a to je, že autor tejto stránky nemôže byť riadený satanom. To musí byť každému jasné! Stačí si len prečítať tie stovky modlitieb, v ktorých ľudia keď prosia za svoje uzdravenie, tak sa obracajú k samotnému Bohu. V každej modlitbe na konci je s menšími obmenami písané toto:

„Za vďaku Tvojej pomoci len Teba Bože svoj celý život velebiť a milovať duša moja bude a slová láskavých modlitieb denne do Tvojej blízkosti odosielať bude“. Amen.

K tomu len toľko. Je pravda, že satan má veľa podôb ako odporcovia tejto stránky uvádzajú a zlo má mnoho tvárí. Verím, že sa môže skrývať za anjelov, falošných liečiteľov a neviem za čo ešte aby nás oklamalo, ale nikdy nebudem veriť tomu, aby satan vyzýval ľudí k láske k Bohu, uctievaniu a velebeniu Božieho mena, ako to robí autor tejto stránky. Keby som pripustil, že všetko na tejto stránke je lož a klamstvo, čo ale netvrdím, jedno viem s istotou a to je, že satan nebude ľudí viesť k Bohu a láske k Jeho existencii. 

Bolo by dobre si prečítať modlitbu proti satanovi, ktorá má názov: Božia spravodlivosť k odozve satanovej moci pádu jeho nesenej.....

V tejto modlitbe, ak by bola diktovaná satanom, satan káže ľuďom „zakoreňovať celé pekelné spoločenstvo do hlbín temnoty, nesených najspodnejšou sférou pekelných diaľav, ktorých brány príjazdu do zemského povrchu viac žiadna temná sila nedokáže opustiť“. V tejto modlitbe satan sám seba posiela do pekla a vyzdvihuje silu Boha: „Len Boh všemohúcnosťou svojou dostať tvoju ničivosť pod večný zámok môže“. 

Ak toto niekto bude tvrdiť, že satan sám seba ponižuje, zatracuje, útočí sám na seba, vyzýva v modlitbách ľudstvo na zemi aby proti nemu bojovalo a zároveň milovalo Boha,  taký človek nie je normálny a ako tu uvádza Peter, bolo by dobre keby sa objednal u doktora Chocholúšika na elektrošoky. Upozorňujem, nezastávam autora tejto stránky, osobne ho nepoznám. Používam zdravý rozum a vyjadrujem svoj názor.

 

Komentáre:

 • Zuzana

  Milý Ronald, konečne niekto so zdravým rozumom a hlavne vlastným úsudkom :) Aj keď ako píšeš, že ešte osobne nepoznáš Lauru a nie si jej zástancom, po Tvojej návšteve sa to určite zmení, o tom som 100%-ne presvedčená. Kiež by si Tvoj príspevok vzali k srdcu aj tí ostatní, veď stačí len trocha logiky a "zdravý gazdovský rozum", ako sa hovorí. Si na správnej ceste, len tak ďalej :)

 •  Peter

  Áno, aj ja som presvedčený, že po návšteve u pani Laury, Ronald pochopíš skutočnú pravdu, ako ja keď som prišiel ku pani Laure po prvý krát, aj keď ja som vedel, že Boh je ten kto všetko stvoril, tiež mi táto návšteva otvorila oči a pochopil som, že aj keď po návšteve u pani Laury pôjdem do kostola, už to nebude ono, lebo keď si kľakáš v kostole tak nie na slávu Boha Otca, ale modiel. Dnes už do kostola nechodím a je mi skvele, kóóópec času ušetrím a nemusím počúvať sprostosti, ani už nemusím chodiť do tej ich kadibútky, čo majú v kostole na spovedanie, načo! Keď máme modlitbu, Ľútosť mojej duše za hriechy z tohoto života.

  Ale treba to pochopiť aj tak, že okrem Boha sa nemáme nikomu a ničomu inému klaňať ale len Bohu všemohúcemu. Stačí sa pozrieť hore, dole, doprava a doľava a musí ti byť jasné, že toto Ježiš nemohol stvoriť, lebo on sám tak ako mi všetci ostatní, bol stvorený Bohom Otcom všemohúcim.

 • Renáta

  Milý Ronald, buď si istý, že si na správnej ceste...ale potrebuješ  dôkaz? ...tak k tomu napíšem len pár slov jedného neskutočne silného a pravdivého citátu:

  "Človek povedal: "Uverím, keď uvidím."

  Pán Boh povedal: "Uvidíš, keď uveríš."

  ...rozumiem, že sa snažíš všetko pochopiť, tiež som mala veľmi veľa otáznikov pred prvou návštevou u pani Laury, ale vedz, že otázniky budú stále, lebo medzi nebom a zemou je veľa záhad, ktoré nám Pán Boh neodhalí...

  Pani Laura je posledný Boží prorok a je (podľa mňa) nie autorom, ale sprostredkovateľom všetkých odkazov, modlitieb, rád i varovaní, čo na stránku vkladá, lebo to sú slová, ktoré diktuje Pán Boh...a toto treba brať ako fakt...prijať to bez otáznika, bez pochýb.

  Keď sa večer modlím za všetky duše na svete, aby sa obrátili k Bohu, pýtam sa sama seba: môžu sa všetky duše obrátiť k Bohu?...alebo aspoň niektoré? ...je veľmi ťažké niekoho presviedčať o pravde, ale ty našťastie čítaš a pri tom aj premýšľaš, tak naozaj verím, že sa staneš jedným z nás a budeme sa tu, na tejto vzácnej Božej stránke "stretávať" denne.

  Večer pri modlitbe si na teba určite spomeniem...