Karma je zdarma.

19.11.2016 18:45

Karma je zdarma.

Kvetena|19.11.16  

Tento týždeň v pondelok som sa stretla s kamarátom a jeho manželkou. Hovoril , že boli navštíviť mamu v nemocnici ,že mala tak silný zápal priedušiek ,že ju odviezla sanitka do nemocnice . Povedal, že keby nemal lieky na nervy už by sa našiel na nervovom oddelení. Hovorím mu ,povedz o svojich problémoch Pánu Bohu a určite dostaneš znamenie ,príde Ti myšlienka a budeš riešiť aj so súrodencami . Začal sa mi smiať ,že čo mu to hovorím ,jeho manželka sa tiež na mňa pozrela tak čudne ,ale ja som pokračovala . Len k Pánu Bohu odovzdávame všetky radosti starosti ale hlavne človek by nemal zabúdať dakovať! Povedal mi že medzi zemou a nebom určite niečo je ,ale Boh že to nie je,lebo keby tu bol Boh tak toto všetko by sa nedialo , zločiny rôzne neprávosti a neboli by ani chorý ľudia . pokračoval , povedz mi kde je teda Boh o ktorom tak hovoríš ? Hovorím všade a vo všetkom v celom Jeho Stvorení! Povedal keby tu bol ,nedopustil by to! Prečo to dopúšťa ked je Boh? Povedala som mu ,karma pracuje aj z minulých životov . Na to mi jeho manželka povedala , že prečo sa deti rodia choré ,postihnuté a trápia sa celý život a rodičia s nimi , že chúdatká nevinné .Povedala som tie deti nie sú nevinné , možno tak majú prežiť celý svoj život,alebo do určitého času ,možno si sami zvolili taký život ,alebo je to karma z minulých životov a takto sa postupne očistia ,alebo majú sa niečo rodičia naučiť. V karme sa nám všetko vráti ako bumerang!No vysmial sa mi kde na to chodím.povedala som že rozmýšľam a hlavne nepočúvam tých zotročovateľov duší šibnutých farárov a čo je najhlavnejšie nechodím do kostola . Povedal ,že mám ťažký hriech Hovorím im nemá význam tu o niečom hovoriť , pozeráte na mňa ako keby som z mesiaca padla ,a ked odídeš z tejto zeme tak uvidíš či pôjde len para ktorá vyfučí z tvojho tela ,alebo holubica ,no vysmiali ma obidvaja , Bolo škoda moju energiu mi likvidovať asi ju potrebovali ,no čo už s takými zadubencami ,čo neveria , vlastne v nič! skrátka Katolíci !!

 

Renata R.|20.11.16  

Kvetana ja mám túto skúsenosť pravidelne moja rodina. Všetko všetci , že prečo stále niečo riešim a liečim sa keď mi nič nieje . Prečo stále do seba pchám kapustu celaskon a podobné veci . A ja preto aby som nebola taká chorá ako vi všetci lebo sa bavíte len o chorobách a ja nemám žiadne mňa nič netrápi. Všetci berú lieky na tlak na srdce. Ale ja beriem vitamín C a kapustové liečivo a som hlúpa ale oni lieky a sú chorý. Ako moja svokra povedala že keď ja chcem piť žihľavu je to moja vec ale prečo tým trápim jej syna a ubližujem mu. Som človek zdržanlivý a snažím sa ale niekedy to vo mne vrie , že by som jej povedala čo si o nej myslím ale som ticho a nič nepoviem . Aj toto je karma Kvetka a ľudia neveria čo majú zadarmo čo si môžu nazbierať. Musí to byť drahé a dať za to majland aby sa mohli pochváliť susedovi aby ten si kúpil ešte drahšie aby sa mu lepšie žilo . Toto zo sebou nesieme celý svoj život . Stratila sa láska k prírode , ubližujeme si navzájom nedôverou a závidíme jeden druhému. Každému toľko koľko potrebuje. Tak aj mojej svokre má astmu je stále chorá ale ja som hlúpa lebo pijem žihľavu. Ja ďakujem BOHU že ma osvietil a že nie som taká sprostá s prepáčením ako moja svokra. Ja jej prajem to najlepšie ale iba BOH nám pomôže s našim životom a trochu sa zamýšľať nad sebou . BOH je láska a sprievodcom našich životov . Pane Bože ja som veľmi lenivý človek veľmi ťa ľúbim a milujem a prosím ťa o odpustenie za poslednú liečbu ktorú som nespĺňala tak ako som mala . Všetko čo si mi dal si nesmierne vážim , milujem ťa a prosím aby som nebola taká neveriaca k prírode a k úlohám , ktoré nám posielaš po našej drahej Laure . Som sa sklamala sama v sebe ale k BOHU nikdy ver mi BOŽE , že moja láska je veľmi silná a ten satan okolo mňa chodí ale ja ho nepustím . Ty si Môj milovaný OTECKO moja láska na celý život a takto to bude až do jeho konca . Milujem ťa BOŽE.

miro|20.11.16  

Zaujímavý nadpis Karma je zdarma. Zrovna včera večer som prechádzal mestom a dvaja tínedžeri - chlapec a dievča sa o niečo hašterili, ublížil nechtiac on jej a hned na to ona jemu. Ona vyslovila že to bola rýchla karma. A on na to že "Karma je zdarma". Takže som to včera počul prvýkrát a dnes to tu čítam. Zaujímavé.

Chcem prispieť len toľko, že aj keď sa nám niekedy zdá že naše slová o Bohu ľudí nezasahujú a sú zbytočné, aj tak treba pokračovať, Všetci poznáme ten pocit, ale treba stále pokračovať a búšiť do ľudí, nech to vyzerá akokoľvek zbytočne. Ak už my ostaneme ticho, tak to už bude úplný koniec.
Veď kto iní bude svetu hovoriť pravdu ak nie my, boží bojovníci samozrejme na čele s pani Laurou a pánom Vladom.