Ježišove oči.

22.05.2017 13:48

Ježišove oči.

Peter B.|22.05.2017  13:48

TV Markíza opäť excelovala vo svojom príspevku!!!
To že na Slovensku žije Boží prorok ktorý vyliečil a pomohol ix ľuďom, to sa po pravde nepovie, a ani nieje schopná sa ospravedlniť za nepravdivú reportáž. Hlavné je len to, aby vďaka sprostým reportážam mali sledovanosť. Tak ako je to i v tomto prípade.
O chvíľu sa budú ľudia chodiť klaňať do kanálov nejakým svetielkam ktoré niekto uvidel, a to len vďaka Markíze a podobným médiám. 
Od Boha sa takto ľudia odkláňajú...je to smutné...

 

V šarišskej osade sa vraj stalo čosi zázračné: Na vydesenú školáčku sa pozerali Ježišove oči

Nová čirčianska senzácia.
Nová čirčianska senzácia.
19.05.2017 21:30

ČIRČ - Zo šarišskej obce Čirč sa stáva nové pútnické miesto na mape Slovenska. Dôvodom je Kristovo zjavenie, ktoré vraj videla 16-ročná školáčka z osady. Na tráme jednej z chatrčí sa jej mali ukázať svietiace Ježišove oči.

Kto príde k miestu údajného zjavenia cez deň, nemôže si nevšimnúť výjav na dreve, ktorý pripomína ľudské oči. Školáčka z východoslovenskej obce tvrdí, že sa v noci na dreve objavilo jasné svetlo, a potom si na ňom všimla oči. Ako zaznelo v reportáži TV Markíza, podľa obyvateľov Čirča oči na dreve predtým neboli.

 

Milióny veriacich môžu prísť o ilúzie: Pápež otvorene o zjaveniach v Medžugorí

Senzácia sa rýchlo rozšírila za hranice obce a do Čirča už začali prichádzať prví pútnici, napríklad zo Šarišského Jastrabia. Kto odteraz prejde okolo chatrče, nezabudne sa prežehnať. Na dome visia obrázky svätých a pod nimi horia zapálené sviečky.

V šarišskej osade sa

Či by mohlo ísť skutočne o zázrak, k tomu sa miestny kňaz nevyjadril. Čirčania si však myslia, že je to znamenie, len si nie sú celkom istí, či od Boha alebo diabla. Teraz čakajú, či sa nadprirodzená sila neohlási znova.

Pred necelým rokom sa mala zjaviť tvár Ježiša na sporáku v jednom z domov v tatranskej osade Batizovce. Aj vtedy miestni hovorili o zázraku a z domu sa stalo lokálne pútnické miesto. 

V šarišskej osade sa

miro|22.05.2017  21:07

Tu vidno aku ma satan velku fantaziu. Len debil si tam pojde klaknut. Viac nemam co dodat na tieto satanove predstavenia.

 

Kvetena|24.05.2017  10:48

Ked som sa pozrela na ten obrázok , že sú to Ježišove oči a ešte aj že svietili svetielka, tak to je hlúposť , sú to satanove oči , a kde inde by sa mohol ukázať ako v osade romov !! Ved ony mu slúžia . Takto si zabezpečuje väčší prísun ľudských bytostí do zatratenia . Týto ľudia vôbec neuvažujú . Jeden somár niečo povie a urobia z toho estrádu . ! Ved je to choré !! Taký čo sa riadi citom ,tam určite nepôjde , lebo taký ľúbi Boha a dokáže uvažovať triezvo ! No ,tam prídu len bezduché telá oviec a baranou ,tie bábky ,ktoré slúžia satanovi , ale všetko je len do času!! Pravdaže no kde by mohla chýbať slávna Markíza ! Majú veľkú sledovanosť a čo im záleží na tom čo to je hlavná vec že sledovanosť je veľká , ved ľudia to majú rady také sprostosti ! Markíza, to sú všetko satanovi služobníci , môžu sa hanbiť , no nehanbia sa nemajú svedomie , ako veľmi ublížili Božiemu poslovi , ktorého nám pán Boh zoslal . Takto ohovárať ľudskú bytosť hnus!! Pani Laura , prorok náš , pomáha nám všetkým s láskou a šťastná je ked môže pomôcť a pomôže . Budme vdačný, s hlbokou láskou a oddanosťou vernosťou pánu Bohu za nášho proroka na našej Slovenskej Zemi . Už sa tu veľa napísalo , a napíšem znova - je to vzácny DAR pre nás od pána Boha , je to naše SVETLO, naša nádej , ktorá nás vedie cestou lásky k jedinému živému Bohu ! Tieto hlúposti , čo dáva Markíza , to je len zavádzanie ľudí do zatratenia a odvádzanie od pána Boha .Boh nás stvoril a život nám dal ,ľúbme Ho celým srdcom a dušou a budme mu vdačný za ten vzácny DAR !! Kto sa citom riadi pochopí ! Nemám rada TV noviny , samé zlo , nenávisť závisť pýcha sebeckosť vraždy atd. Ved to všetko je satanove dielo ! a také sú aj ostatné televízie ! Dozvedela som sa toto z tejto stránky a nedalo mi to nereagovať !!