Hanba cirkvi.

15.08.2018 12:57

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cirkev

Hanba cirkvi.

Júlia Š. | 15.08.2018

Od malička som bola vedená chodiť do chrámu,na spoveď, na púte. Nikdy som necítila šťastie a úľavu. Cítila som, že niečo nie je ok. Keď som začala mať problémy a začala sa modliť k bohorodičke a Ježišovi, tak žiadna zmena, úľava. Ešte viac problémov. Nechápala som. Až jedného dňa, som sa sama začala vlastnými slovami modliť k Bohu. Trvalo to vyše roka a pol, kým som začala pociťovať úľavu. Boh ma priviedol na túto krásnu stránku. Začala som sa modliť tieto nádherné modlitby. A Boh mi poslal pomoc. Len jediný Boh nám pomôže, vylieči. Žiaden kňaz, cirkev. Je to faloš, zlo. Len ohovárať, závidieť, nenávidieť. Len brať a brať. Bez hanby. Len aby oni sa mali dobré. Domy, auta, peniaze zadarmo. A ešte im málo. Fuj. Môj krstný otec je kňaz. Ale je to hiena. Ktorej je málo a chce ešte viac. Ktorý by ma zaprel a vymenil za blahobyt. Nie som s nim v kontakte už viac ako 10 rokov a nechýba mi. Veď tá vaša cirkev už dlho nebude. Boha sa treba báť a nie ľudí čo povedia. Ľudia len to hovoria čo závidia, čo nedokázali samy. Zlo je silnejšie a silnejšie ale Božia láska je nad zlo. Ak máš lásku, zlo nemá šancu. Kašlite na cirkev. S Bohom nám bude dobre.

 

Komentáre:

  1. Peter K. | 16.08.2018
    Dnes večer som zachytil reportáž o týchto hajzloch cirkevných v novinách na TV Joj a rozprávali o tisícoch zneužitých detí a o tom že pre cirkev je len penažní trest a spravodlivosť nie je nikde, no nech sa nikto nečuduje keď si celý pomýlený svet pripustil týchto bastardov pedofilných k telu a verí im a podporuje, že za tieto zverstvá vo svojej nekonečnej moci ich nikto za to čo páchajú nikto spravodlivo nepotrestá. No konečne už sa osvecuje rozum tým, ktorých deti boli zneužité a znásilňované týmito satanmi v ich otrasných sektárskych cirkevných rúchach čo je cirkev a cirkevní hajzly zač a že s Bohom nemajú spoločné nič.A pápež sa radšej nevyjadruje, lebo vie veľmi dobre že všetci jeho cirkevný súputníci sú obyčajní posadnutí satanom pedofili tak isto ako on a očividne už nevie kam kudy a kedy kam a to je dobre, lebo konečne si začne svet dávať otázku, je táto cirkev naozaj svätá ? A dodržuje naozaj Božie prikázania,? No asi ťažko! Keď pedofilný farár dokáže znásilniť malé dievčatko ležiace v nemocnici ,za ktorým ho ochotne jeho rodičia aj personál v nemocnici pustili, tak ako to dávali v tejto reportáži o cirevných pedofiloch. To je fakt nepochopiteľné, že za niečo takéto nedostanú títo sektári cirkevní spravodlivý trest za svoje zvrátené činy na malých deťoch a nikoho to netrápi . To fakt žijeme v stredoveku, že cirkev je nad všetko a všetko môže a im nemôže nikto nič ?! Dúfam že takéto silné reportáže budú častejšie odvysielané, aby sa zaslepencom cirkevným katolíkom konečne začali otvárať ich zaslepené oči a pochopili o čom táto sekta cirkevná a plná pedofilných farárov je a že s Bohom nič spoločné nemajú, ale práve naopak žijú ruka v ruke so satanom rohatým denno denne.

  2. Julia L. | 16.08.2018
    Súhlasim s vami .Kto ide po ceste správnej Pána Boha a len jediného Boha uctieva nikomu cirkev nechýba .Banda cirkevná ešte nikdy nikomu za tie tisícky rokov nepomohla len žobre ,okráda a do pekla privádza .Verím Pánu Bohu že to nebude dlho trvať a banda cirkevna dostane odplatu za všetky duše okrádané a zahubené.Pútne miesto úž čaká v pekle.Tam sa im bude dostávať to čo si zaslúžia.

Pridať komentár