Drahý môj Bože, z úprimnosti celého môjho srdca Ti budem celý život ďakovať a Teba zvelebovať a uctievať.

17.06.2019 00:37

 1. Vďaka Ti, Bože za tvoju pomoc.
  Helena Š. | 18.09.2019
  Láskavý a dobrotivý Bože,za tvoju pomoc.Priatel mal psíka chorého,tvorili sa mu nádory v tele.Bol aj na operácii,ale nepomohlo.Mal ho veľmi rád a chcel ho dať utratiť, až sa netrápi.Ale mal aj pochybnosti, čo ak by sa z toho dostal.Tak som sa modlila k tebe, pokiaľ má nádej na záchranu, vylieč ho,ale pokiaľ nie,daj aby ho nemusel dať utratiť.V sobotu som šla k priateľovi,psík sa nažral,si náš tak obzeral a potom ho šiel vyvenčiť,keď sa vracal späť,pred vchodom naposledy vydýchol a odišiel k tebe... Ďakujem,že som tam mohla byť s ním,keď skončil svoje pozemské bytie a že neodišiel v bolestiach, zároveň bol víkend a mohli ho spolu pochovať,aj sa nám dal dva krát znamenie, že je tam s nami,bolo to také smutné ,ale ja verím,že sa k nám jedného krásneho dňa vráti,budem sa zato modliť.Pre niekoho možno blbosť,ale bol to pán pes, stál pri ňom v neľahkých časoch a kto má psíka a má ho rád,vie o čom píšem.Este raz ti zo srdiečka ĎAKUJEM...

 2. Poďakovanie láskavému Pánu Bohu za pomoc
  Gitka | 18.09.2019
  Láskavý a dobrotivý môj milovaný Otče Bože chcem sa Ti vrúcne poďakovať za liečbu na moju nadmerne oslabenú a preťaženú celú nervovú sústavu, ktorú v súčasnej dobe napľňam. Liečbu mám na jeden rok. Ďakujem našej vzácnej a drahej pani Laure za prijatie a odovzdanie liečby. Láskavo Ťa prosím môj dobrotivý Otče Bože o požehnanie liečby Tvojou mocou a silou Božej pomoci, ktorej nekonečne verím a dôverujem. Len Ty jediný môj dobrotivý Otče Bože mi môžeš pomôcť, pokiaľ Tvoja vôľa bude a odpustíš mi moje zlyhanie a schybenie že som mala veľký strach zo zla, temnoty a mojich duševných nepriateľov až som si z toho veľmi oslabila celú moju nervovú sústavu a psychiku. Odpusti mi prosím môj milovaný Otče Bože, je mi to nesmierne ľúto, že som zlyhala. Milovaný môj Otecko Nebeský Ty si ten najlepší lekár na celom svete, len Ty jediný mi môžeš pomôcť. Žiadný pozemský lekár mi pomôcť nemôže. Musela som padnúť až na úplné dno zeme, aby som si uvedomila a pochopila, že si za všetko môžem len ja sama a nikto iný. Nech mi to je poučením do konca môjho života tu na zemi. Milujem Ťa láskavý môj dobrotivý Bože celou svojou dušou najviac na celom svete a navždy budem. Prosím Ťa dobrotivý Bože ochraňuj vzácné duše pani Laury a jej manžela Vladka od všetkého zlého a od každého nebezpečia, žehnaj im každý deň života a stoj pri nich vždy a navždy.

 3. Ďakujem za odkaz, ktorý mi otvoril oči
  Júlia P. | 16.09.2019
  Otecko láskavý, ďakujem Ti, že si mi odovzdal nedávno cez pani Lauru odpoveď na moju otázku, či môžem dôverovať jednému mužovi, ktorý mi vtedy prišiel veľmi milý a dobrý.
  Dostala som však odpoveď, že tento človek je falošný, čo môjmu oku uchádza, vďaka jeho príjemnému vystupovaniu ku mne.
  Vtedy som to nečakala, ale odkaz od Boha mi potvrdil svojim ďalším správaním a začali sa mi vynárať aj spomienky, ktoré som si zrazu vedela lepšie vysvetliť. Predtým som si to správanie vysvetľovala napríklad tým, že je sklamaný zo života, z ľudí. Aj sa často sám vykresľoval v príliš dobrom svetle, čo je vždy podozrivé ale pri ňom som to prehliadala.
  Veľká vďaka ešte raz Pane Bože, že si ma zachránil od väčšieho sklamania, od zbytočne stratených mesiacov života s týmto človekom. Vďaka patrí aj pani Laure za prijatie odkazu a pánu Vladkovi, za podporu v rozhovore. Otče Bože, odovzdávam Ti život do Tvojich rúk, pomôž mi žiť správne a poučiť sa z chýb. S láskou Júlia

 4. Ďakujem Ti Otče Bože
  Eva | 14.09.2019
  Milostivý Pane Bože,chcem sa Ti srdečne poďakovať za liečbu,ktorú si mi poslal cez našu drahú pani Lauru na môj zdravotný problém.Prosím Ťa Otecko môj nebeský o požehnanie tejto liečby a o silu,aby som ju zvládla a správne naplnila.Ďakujem Ti Bože za Tvoju pomoc lásku a za všetky Tvoje modlitby.Ľúbim Ťa.Prosím Ťa ochraňuj nás od všetkého zlého.
  Milá pani Laura ďakujem pekne za prijatie liečby.Boh Vám žehnaj za všetko.
  S pozdravom Eva.

 5. Poďakovanie
  Daniela P. | 14.09.2019

  Drahá pani Laura,
  ďakujem Božíčkovi za liečbu, ďakujem nesmierne aj Vám za vyslišanie liečby pre moje telo.

  Liečbe som porozumela a veľmi si vážim dostať takýto drahocenný dar od pána Boha.

  Cítim, že je to presne tak ako je napísané.

  Ešte raz nesmierne ďakujem

  Hocikedy sa obrátte aj na mňa ak budem môcť rada pomôžem pani Laura.

  Daniela

 6. BOŽIE krédo
  Andrea | 12.09.2019
  Dobrý deň chcem sa podeliť o moju skúsenosť. Možno niektorí prehliadaju božie krédo č. 14 kde Pán Boh nám odovzdáva informáciu, že pokiaľ nás niečo z minulosti trápi tak to stačí napísať do rohu na papier poprosiť pána Boha o to aby našu bolestnu spomienku premenil na bez cenný popol a zapalit bielou sviečkou. Ja som to práve urobila a ten pocit je neopísateľný!! Mne sa už nedá ani vrátiť späť k tej spomienke a mam problém si rozpamatat co sa vlastne stalo lebo je to pre mňa už úplne bezcenná spomienka ku ktorej sa neviaže žiadna emócia ako predtým čo bolo obrovské sklamanie! Pán Boh mi opäť pomohol a nesmierne som za to vďačná. Ľudia využívajte toto krédo pre svoje dobro je to naozaj obrovská sila ktorú hneď ucitite. Ďakujem pane Bože za všetky účinné liečby, motliby, za celú stránku a aj za pani Lauru aj Vlada. Ja si ich ako ľudí nesmierne vážim. Velkeee ďakujem. Pozdravujem do nebička.

 7. Ďakujem
  Simona | 08.09.2019
  Drahý Bože,dakujem za všetko co si pre mňa a mojich blízkych urobil a robíš.. ďakujem, že sa ma  Laura dobre, prosím nedovol zlým ľuďom aby jej viac ubližovali.Som nesmierne rada, že som ju mohla aj s jej manželom spoznat..je to tak úžasne ze niekedy až priam neuveriteľné.. ďakujem Bože aj za odpoveď na dávkovanie celaskonu pre moje dieťa... milujem ťa a vždy budem

 8. Vďaka Bohu
  Jana | 07.09.2019
  Drahá milovaná Laura.Ani si neviete predstaviť,ako nás táto radostná správa potešila. Nech už vás čakajú len dni plné radosti a vďaky ľudí,ktorí sú vďační za každú odovzdanú pomoc od láskavého nášho Pána.Ja tiež nesmierne z celého srdca ďakujem za všetko, čo pre nás s láskou a neskutočnou obetou robíte. Kľakám na kolená a ďakujem Bohu,že vám dal znovu silu a nádej pokračovať.Že ste nám všetkým príkladom,ako sa nevzdať ani v tej najväčšej bolesti a utrpení.Ste neskutočne silná žena, oddaná k jedinej sile a viere v dobro,láske k Bohu všemohúcemu.Ďakujem Bože za týchto vzácnych dvoch ľudí vo Dvorníkoch, za to,že som dostala tú možnosť ich spoznať a stretnúť.Prosím ochraňuj ich každým dňom od všetkého zla a nedopusť viac,aby im bolo ubližované.Ďakujem drahí naši milovaní.Ľúbim vás a vážim si vás.Milujem ťa drahý Bože a nikdy sa ťa nevzdám.S láskou Jana❤️❤️❤️

 9. Zo ❤️ďakujeme
  daniela | 02.09.2019
  Drahý Bože, veľmi ma potešila správa že naša vzácna dušička, naša drahá Laura nabrala znova sily a chuti pomáhať...Nie len preto, že jej pomoc kedykoľvek potrebujeme, ale hlavne preto že verím že všetko zlé čo prežívali s Vladkom už je preč a že už budú len dni plné lásky, porozumenia, pochopenia a pokoja. Prosím Ťa Bože ochraňuj pre nás tieto vzácne duše na Zemi, bez nich a bez tejto krásnej stránky sme stratení, bezradní a tápajúci v tme...Ďakujem Ti zo srdca, že si mi dal možnosť spoznať Tvoju Lauru a ďakujem za všetko, čo mi dávaš a učíš ma. Nikdy Ťa svojou láskou a oddanosťou nezradím, bez Teba život je ničím..Milujem Ťa Bože a prosím nikdy ma neopusti, lebo bez Teba sa neviem nadýchnuť ani pohnúť.. Nie som dokonalá, viem a preto Ťa prosím odpusti mi.
  daniela

 10. Poďakovanie za Vašu obetavú prácu
  Erika | 30.08.2019
  Láskavý Bože ,moje poďakovanie posielam hlavne Tebe za to ,že som spoznala pani Lauru a jej manžela.Aj napriek svojmu ťažkému obdobiu ,vždy ponúknu pomocnú ruku.Ochraňuj prosím ich duše.Pánu Vladimírovi ,ďakujem za povzbudivé slová,ktoré mi veľmi pomohli.Naozaj som ich veľmi potrebovala .Veľmi to pre mňa znamená.Vážim si Vašu prácu.Boh Vás ochraňuj.

 11. Ďakujem Ti BOŽE
  Renata R. | 29.08.2019
  Milovaný Bože predovšetkým by som Ti chcela poďakovať za nášho proroka na tejto zemi p. Lauru za to že znovu si jej dal silu aby uzdravovala a pomáhala ľuďom v ich nekonečných bolestiach a starostiach . Si a budeš pre mňa ten najdôležitejší . Ja mám len obrovskú radosť že si pomohol našej Laurinke od všetkého zlého a sľubujem Ti lásku nekonečnú. Potrebujem ťa k životu ako vodu a prosím z celého srdiečka buď pri mne tak blízko aby som bola silná aby moja sila bola mojím životným pohonom aby ma nezlomil môj podnikateľský neúspech začiatočníka . Nedám sa toto som vytvorila s mojím priateľom a terajším partnerom a za tohoto človeka Ti nesmierne Ďakujem je milý a láskavý a viem Bože že ho máš rád . Prosím Bože osloboď ma nedôvery ja chcem dôverovať , milovať a pomáhať celý život niečo sa predsa musí zmeniť v našich neveriacich dušiach ľudí , ktorý veria iba liekom a bylinky zatracujú . Mamon je na prvom mieste v rebríčku ochraňuj moju dušičku od týchto bolestí a prosím dopraj mi skromnosť a lásku veľmi ju potrebujem aby môj život mal zmysel . Ja viem že začína moja nová etapa života a musím byť silná a viem že človek , ktorý pri mne stojí mi pomôže a robí to dobre. Bože prosím o pokoj mojej duše aby zavládol v mojej duši mier . Ďakujem Vám p. Laura za všetko ste poklad a ten si treba vážiť silou lásky.Predovšetkým Ti ďakujem že si nám p. Lauru postavil tam kam patrí . Jej miesto je pri nás , ktorý ju ľúbime a aby cítila našu podporu vždy keď ju bude potrebovať. P. Laura držím palce aby ste mala klientov, ktorý budú veriť a budú napĺnať božie liečby a pomoci držím palce a ďakujem Bože za všetko.

 12. BOH nás veľmi miluje
  Gabriela | 28.08.2019
  Chcem sa veľmi poďakovať BOHU, že nás tak veľmi miluje. Predovšetkým ďakujem za pomoc pre našu rodinu dovolil mi odstrániť kliatbu, zachránil život môjho manžela a stára sa aj o naše dieťa.
  Som veľmi šťastná, že pani Laure Pán BOH požehnal dostatok sil a energie a že môže naďalej pomáhať ľuďom. Ja v tomto období ešte beriem liečbu na obnovenie funkčnosti nohy a napravenie stavcov v chrbtici . Taktiež som bola upozornená na zlé trávenie u našej dcerky a liečba ktorá jej bola odporúčaná jej pomáha. Bolo mi oznámené, že mám mnoho zdravotných problémov, ale, ak to bude Božia vôľa a ja nezlyhám Boh mi rád pomôže.
  Na základe vlastnej skúsenosti môžem povedať, že odkazy od Pána Boha sú pravdivé aj keď niekedy Vám budú slzy tiecť a pri dodržaní liečby od Pána Boha sa organizmus dáva do poriadku.
  Koľkokrát som prosila v kostole o pomoc, ružencov som odriekala, ale pomoc neprišla. Až keď som poznala jediného Boha cítim sa oveľa lepšie a modlitby k BOHU sú ako balzam na dušu.
  Môžem veľmi odporúčiť pani Lauru je to človek s veľkým srdcom a nebojte sa nie je to šarlatán, ale BOHOM požehnaná žena.
  Vám pani Laura a pán Vladimír želám veľa síl pri napľňaní poslania, ktoré ste od BOHA dostali.
  S láskou a úctou Gabriela s rodinou

 13. Pomoc na každom kroku
  Zuzana | 27.08.2019
  Otecko môj najláskavejší ani nevieš ako ti moje srdce a duša ďakujú za Tvoju pomoc. Keď sme sa nedávno presťahovali tak v našej dedine nebolo miesto v škôlke a odpoveď bola, že je na čakacej listine a dajú nám vedieť v priebehu prázdnin. Odporúčili mi , ale aby som zašla do vedľajšej dediny asi 7km vzdialenej a tam sme dostali posledné miesto. Boli sme radi , že máme miesto , ale trápilo nás ako sa do skôlky dostaneme a ako potom stihnem v našej dedine odprevadiť dcéru do školy, pretože autobus v tej dobe nepremáva a autom jazdí manžel do práce zavčas rána. Vždy keď prišla téma škôlka, tak mi manžel prizvukoval, aby som sa modlila, aby sme miesto dostali v našej dedine. Aj suseda sa bola pýtať , pretože tam má známu no bolo jej povedané, že sa prisťahovalo veľmi veľa detí a jednoducho nemajú miesto. No my sme to nechali v Božích rukách . Včera sme sa boli opýtať či je niečo nové , že sa nám ešte neozvali a povedali, že také veci rieši obecný úrad. Dnes ráno s malou dušičkou a Tebou Otecko v srdci sme sa vybrali na úrad opýtať ako čo. A teraz podvečer mi volali, že sme dostali miesto v našej dedine a Matija pôjde do škôlky tam. Tak Ti ďakujem Otecko, že si nám to zariadil, lebo si ma chcel ochrániť od stresu ktorý by som denne prežívala či stihneme na čas škôlku - školu... Len Ty môj najdrahší Otecko vieš od čoho všetkého si moje telo a dušu odbremenil, keď si pre nás spravil zázrak na počkanie. Naša viera v Teba a Tvoju všemohúcnosť sa nám vždy vyplatí. Vždy nás odmeníš Otecko môj jediný, za čo Ti nesmierne ďakujeme a veľmi Ťa milujeme.

 14. Vďačnosť Láskavemu Pánu Bohu za otvorenie Božej Ordinácie
  Julia.L | 20.08.2019
  Láskavy Môj Jediný Bože najväčšou láskou Ti Veľké Vrúcne ĎAKUJEM za prenádhernú úžastnú správičku nekonečne potešujúcu z Náruče Najstarostlivejšiej Láskaveho Boha .Veľmi pekne prosím Láskavy Môj Jediný Bože celou svojou láskou aká je v mojom srdci chráň svojou mocnou silou Láskavu p.Lauru a jej Vladka nikdy nedovoľ aby duše ktoré tak miluješ najviac na tomto svete trpeli od hlupákov čo nevedia od dobroty .Láskavy Môj Bože opatruj ich duše každou sekundou ich života na tejto zemi nech v pokoji a harmoniji naplnia to čo majú požehnané .Dal si nám tie najvzácnejšie pokladíky opatrí nám ich na tejto hriešnej zemi od všetkého zlého .Láskava p.Laura nech Vám aj p.Vladkovi Láskavy Jediný Boh žehná každou sekundou vášich životov.Za všetku obetu vašich životov Vám nekonečne Veľké ĎAKUJEM. Amen

 15. Poďakovanie
  Zuzana | 20.08.2019
  Moja drahá Laurika. Veľmi ma potešila Božia stránka, kde som sa dočítala, že prijímate žiadateľov o Božiu pomoc. Prosila som Otecka,  nech mi pomôže pri mojej bolesti, a on vám dal silu pracovať. Som veľmi rada, pretože som vás nechcela otravovať, keď ste mala oddychovať, pretože už veľa krát predtým, keď ste mala oddychovať, tak som vás otravovala a oberala o vašu silu,  čo mi je ľúto a zdá sa mi to odomňa sebecké. Zato som vás nechcela tento krát otravovať,  len som prosila Otecka nech vàs naplní silou a energiou a som mu vďačná za vyslišanie. Aj ja som si vypísala dotazník na Božiu pomoc a dúfam, že si zaslúžim Božiu pomoc.
  Milá moja Laurika, tak vám z celého srdca prajem nových srdečných pacientov, ktorý vám za vašu pomoc budù posielať len pozitívnu energiu a lásku a dokážu si vás,  vašu prácu a Otecka Nebeského zastať na každom kroku. Veľmi vás ľúbim moja drahá Laurika a teším sa, že máte chuť ďalej pracovať a ukázať svetu,  že vaše poslanie na zemi má VEĽKÝ ZMYSEL.

 16. Ďakujem
  Zuzana | 13.08.2019
  Otecko môj som vďačná, že naša drahá maminka Laura nabrala síl a zas prispieva na Tvoju Božiu stránku. Prosím ochraňuj ju aj Vladka , nech k ním prúdia vlny lásky a pokoja. Nech každý nový čitateľ tejto krásnej stránky posiela pozitivnú energiu navôkol a naučí sa milovať jediného Teba Bože. Amen.

 17. Poďakovanie.
  Ľubo | 14.02.2016

  Chcel by som sa Laure a Vladovi touto cestou poďakovať za ich veľké vynaložené úsilie pri detailnom vysvetľovaní Božej pomoci ľuďom, ktorí jej niekedy nerozumejú, v horšom prípade nechcú porozumieť, že s nekonečnou ochotou poskytujú bližšie informácie a vysvetľujú o čo ide aj keď je to niekedy veľmi namáhavé, vyčerpávajúce, náročné a ťažké, lebo ľudia niekedy nevidia, alebo nechcú vidieť Boží pohľad na vec. Pán Boh sa nikdy nemýli a ja zo skúseností viem, že napĺňať Božie odkazy treba okamžite a bez špekulovania, aj keď je to niekedy veľmi ťažké, lebo čím viac človek špekuluje aj tak nakoniec len sám so sebou vyšpekuluje a tým len sebe (svojej duši) priťaží. Každý deň budem taktiež ďakovať Pánu Bohu, že ma skrz trápenie učí byť lepšou a čistejšou dušou. Ešte raz veľká vďaka a úcta.

 18. Ďakujem Ti Otče Bože za všetku Tvoju pomoc.
  Eva C. | 05.08.2019
  Otče Bože láskavý,chcem sa Ti zo srdca poďakovať za každodennú pomoc za Tvoju lásku a silu,ktorú mi davaš,že mi pomáhaš kráčať týmto životom .Otecko môj nebeský bez Teba by som to nikdy nezvládla ani bez Tvojich modlitieb,ktoré mi tak veľmi pomáhajú.Ďakujem Ti veľmi pekne aj za liečbu na moju oslabenú psychiku a za objasnenie terajšieho problému,že ochraňuješ moju rodinku a zachranuješ nám životy veď aj teraz si nám ukázal,aká je Tvoja láska nekonečná.Ešte sa Ti chcem poďakovať za Tvoje krásne fialovoružové svetielko,ktoré má čo i len na chvíľu sprevádzalo bolo to úžasné zázračné, veď Ty vieš o čom píšem ďakujem Ti Otecko môj drahý ľúbim Ta.
  Pani Laura srdečne Vám ďakujem za pomoc za všetko,čo pre nás robíte aj pánovi Vladkovi za podrobné vysvetlenie za vašu trpezlivosť.Nech Vás pán Boh ochraňuje a žehná Vám každý deň.
  S láskou Eva.

 19. Poďakovanie za pomoc pre môjho snúbenca
  Júlia Š. | 28.07.2019
  Milovaný môj Bože, ďakujem ti z celého
  ♥️, že pomôžeš môjmu snúbencovi v jeho trápení. Veľmi sa teším. Jeho bolesť je veľká a pritom jeho tak dobré. Veľmi sa trápi a som nesmierne vďačná za pomoc hlavne od teba otecko nebeský aj od vás p. Laurika. Boh vás žehnaj. Modlím sa každý deň. Chcem, aby bol šťastný a spokojný. Ďakujem

 20. Otče Bože môj milovaný, ďakujem Ti za všetko.
  Miriam | 22.07.2019
  Otče Bože môj milovaný, Tvoje liečivé cviky sú jednoducho zázračné. Pár týždňov dozadu ma začala bolieť pravá noha a postupne sa k nej pridávala aj ľavá, pri najmenšom pobehnutí resp. pokuse o beh mi do krížov vystrelila silná bolesť. Náš najláskavejší Pán Boh sa zmiloval nad mojim trápením a poslal mi po pani Laure liečbu, ktorá okrem iného pozostáva aj z pravidelného dvojmesačného cvičenia špeciálnych cvikov, keďže mám v krížoch posunuté stavce. Už po prvom dni liečby mi bolesť poľavila a ja som sa dokázala rozbehnúť bez tej vystreľujúcej bolesti. Bolo to ako zázrak. Verím, že po úspešnom ukončení Božej liečby budem opäť behať ako srnka. Milujem Ťa, Otče Bože náš najdrahší a ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju pomoc. Prosím ochraňuj pani Lauru a jej manžela a požehnaj im veľa veľa síl, pevného zdravia a lásky, nech zažívajú len krásne a pokojné chvíle.

 21. Helena Š. | 21.07.2019
  Ďakujem Ti láskavý a dobrotivý Bože,za tieto cviky.Pred troma rokmi som ešte pracovala v závode za pásom,volala som pani Laure, už nepamätám presne kvôli čomu a vravela mi,že mám problém v hornej časti chrbtice.V práci som bola stále doplnená a niekedy pri vstávaním som nemohla zodvihnúť hlavu zo zahlavku,iba rukou a práve tieto cviky, ktoré som cvičila tri mesiace,mi pomohli dať krčnú chrbticu do poriadku,začo som pani Laure veľmi vďačná.Nech sa Vám a manželovi zato, čo pre nás robíte, vždy darí a Pán Boh ochraňuje...

 22. Ďakujem za rýchlu pomoc po uštipnutí
  Júlia P. | 19.07.2019
  Ďakujem Ti Pane Bože láskavý za pomoc, po tom čo ma poštipol nejaký otrávený hmyz. Ďakujem pani Laura za jej prijatie a pánu Vladovi za vysvetlenie. Že si našli na mňa čas a že mi ochotne pomohli.
  Najprv som si všimla na ruke malé uštipnutie ktoré ma svrbelo. V ten ďen sa mi zatočila hlava, ale ešte som si to spolu nespojila. Večer som cítila takú zvláštnu bolesť pod kožou. Ďalší deň som mala fľak veľký asi 7 krát 12 cm s takými červenými vydutinkami. Začala som mať strach, že je to niečo vážne až keď sa mi vyše hodiny točila hlava. Kamarát sa ma spýtal, že či nejdem k doktorovi, no ja som vedela, že dôverujem len najlepšej pomoci od Pána Boha. Tak som aj dostala liečbu. Aj keď som si myslela, že zbytočne otravujem kvôli nejakému uštipnutiu, odkázali mi nakoniec, že ten hmyz do mňa vpichol nejaký jed a bez liečby by som mala nejaké následky.
  Ďakujem Otecko za Tvoju pomoc. Liečbu som mala dokopy na 9 dní. Najprv mi liečba vytiahla ten jed z tela. Všetko sa mi to tam nahromadilo a cez moju kožu vytiahlo až von, že som videla ako sa tie navreté miesta premenili na malé ranky. Potom som mala ešte obviazanú ruku viacero dní, so silným a dobrým liečivom. Vážim si Otče Bože Tvoju pomoc, dôverujem Ti, Tvojej všemohúcnosti, spravodlivosti a dobrote, Tvojim liečbam, a že Ty sám Bože nám odovzdávaš slová cez Tvojho proroka pani Lauru. Milujem Ťa

 23. Krása všade navôkol
  Zuzana | 18.07.2019
  Otecko môj , len Ty vieš, prečo si nasmeroval naše kroky práve tu kde bývame. Aj keď to mame od ruky do práce (cestujem vyše hodiny), tak si každú cestu vychutnávam a sledujem s obdivom ako si stvoril tento svet. Toľko zelene, stromov, kráv, oviec, koní, sŕn a všeliakých iných tvorov ... Sadnem do autobusu , zoberiem telefón a mám čas popozerať po internete čo nové , no vždy môj pohľad padne von cez okno do tej krásy a nemôže odtrhnúť oči z tej nádhery. Cítim ako moje telo dobíja batérky, ktoré boli kompletne vybité. Je to tak neopísateľne krásny pocit. Mám pocit, že nič nepotrebujem, len si vonku sadnúť a vdychovať ten čerstvý vzduch. Otecko môj som ti tak vďačná, že si nám cez našu Lauriku odovzdal odkazy , ktoré nás tu doviedli a žijeme v čistom neprekliatom byte. Ako sme odišli z toho hnusného prekliatého bytu , cítim sa tak voľne. Aj môj manžel pocítil zmeny po prvom týždni. Mal veľké bolesti v nohe , až také, že nemohol poriadne šoférovať. Už po pár metroch sa homzil, hľadal polohu ako si sadnúť, masírovala som mu počas jazdy nohu no nič nepomáhalo, bolesť vystrelovala až do kolena. Deti majú prázdniny , tak si to striedajú po návštevach z jednej republiky do druhej. Pri návrate domov sme sa rozprávali a tu z manžela vyšlo, že zrazu bolesti nemá a ani nemal celých tých vyše 700 km počas jazdy. A že ani momentálne mu nič nevystreluje do kolena , pre neho úplný zázrak. Hneď poznamenal, že je to určite kôli tomu bytu. Ako nám Otecko odkázal , prekliatý byt na nás hádzal choroby, bolesti.... a s opustením bytu sa všetkého zbavíme. A začalo sa to napĺňať . Ja sa cítim psychicky omnoho lepšie , jemu odišla bolesť s nohy a verím, že deťom sa zlepší zrak, lebo obaja musia nosiť okuliare, ale som presvedčená, že to bolo tým hnusným bytom. Bože Ty si to najdokonalejšie v celej planéte a moja duša Ťa nesmierne obdivuje a miluje, za Tvoju starostivosť, lásku a dobrotu k naším dušiam. Vysliš Otecko moje prosby a posilňuj najvzácnejšiu dušičku tu na zemi , našu Lauriku a Vladka bez ktorých by naše duše blúdili a márne hľadali. Len vďaka ním sme Ťa našli.

 24. Miriam | 14.07.2019

  Otče Bože môj milovaný, ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju vyčerpávajúcu odpoveď a pomoc na môj zdravotný problém, milujem Ťa a ďakujem za všetko, čo pre nás s manželom robíš.
  Drahá pani Laura, zo srdca Vám ďakujem za prijatie tejto liečebnej pomoci, nečakala som, že bude taká dlhá, určite Vás to stálo veľa síl. Veľmi si to vážim a som nesmierne vďačná za túto pomoc, ktovie čím všetkým by ma napchala moja doktorka, keby som k nej išla. Začiatkom roka mi predpísala silné antibiotiká, ktoré neskôr v správach označili za nebezpečné. Vďakabohu som ich nebrala, ktovie, čo by mi boli spôsobili.
  Ešte raz ďakujem a prajem krásny večer, Boh Vám žehnaj za všetko!
  S láskou,
  Miriam

 25. Nový život
  Zuzana s rodinou | 08.07.2019
  Môj Nebeský Otecko , vzácna Laurika, Vladko. Už dlhšie sa chcem poďakovať za všetko , za lásku, pomoc a dobrotu od vás. Ďakujem Otecko, že mi Laurika prijala odkaz o novom byte, kde sa mi tak dobre spí, kde počúvame spev cvrčkov, kde je krásna príroda a čerstvý vzduch, kde je nočná obloha tak krásna... Konečne vo svojom, s Božou pomocou. Ďakujem. Ešte nám treba všeličo povybavovať, ale verím , že s Tebou Otecko to všetko zvládneme a budeme žiť pokojný život v čistom , neprekliatom byte. Požehnaj nám Otecko dobrých susedov a dobrých nových priateľov. Ďakujem Otecko za ochranu mojích detí, že Karolina ukončila prvú triedu , ako najlepší žiak. Požehnaj ju nech je rozumná a naďalej prosperuje aj v novej škole. Požehnaj mi aj môjho Matija nech je šťastný v škôlke. Vieš ako Ťa moje deti milujú za Tvoju lásku k nim a ochranu. Stoj vždy pri nich a žehnaj ich . Žehnaj nám aj našu Lauriku a Vladka nech si dobre oddýchnu a naberú síl a energie. Milujem Ťa Otče Bože.

 26. Lukáš | 24.06.2019

  Dobrý deň drahá pani Laura veľmi si Vás aj s mamou vážime a ďakujeme Vám za každú pomoc, ktorú nám odovzdáte od pána Boha. Nevieme si ani predstaviť ako by sme tento život zvládali bez pána Boha a Božej lásky a sily. A aj za to Vám patrí veľká vďaka pretože ste nás to naučili Vy drahá pani Laura a Váš manžel. S láskou a vďakou Lukáš a mama.

 27. Ďalšie poučenie do života
  Júlia P. | 23.06.2019
  Tak ako už niektorí písali, tiež ma veľmi potešilo, že na stránku pribudli nové odkazy. Veľmi články od Boha, pani Laury aj od iných čitateľov pomáhajú sa držať v tomto svete a spravia lepšiu náladu, človek cíti za ne vďaku.
  Otecko Bože, ďakujem Ti, že si mi aj napriek tomu, že som neposlúchla dal ešte šancu napraviť sa, aj keď som svojej hlúposti stratila čas a skoro aj zdravie, čo som už cítila, a naozaj sa začalo uberať zlým smerom.
  No začnem poporiadku. Asi pred 8 mesiacmi som mala s priateľom dosť dobrý vzťah, ľúbil ma úprimne, čo mi aj pani Laura hovorievala. Začalo to však ísť dolu vodou, keď odo mňa chcel jednu vec. Ja som sa spýtala Boha cez pani Lauru, že či je to pre mňa dobré. Odpoveď bola nie, že mi to môže zdravotne ublížiť. Neskôr som sa ešte pýtala, že ako s priateľom, že mám pocit, že ho zraňujem, keď mu to odmietnem. Dostala som odpoveď, že taký chlap za to nestojí, ktorý moje rozhodnutie neakceptuje.
  V tej dobe si to bolo ťažké priznať, že za to nestojí, keďže som s ním mala dobré skúsenosti a bol veľmi neobyčajný a dobrý človek. Aspoň teda v niektorých veciach. Čo ho neospravedlňuje robiť iné zlé veci. Ale ako vždy Pán Boh sa nikdy nemýli a vidí aj to, čo mi v danej chvíli nevidíme, čo nám je nepochopiteľné. Preto som mala počúvnuť Pána Boha, už sa mi to tak viac krát stalo. Vedela som, že Pán Boh sa nemýli. Ale rozhodla som sa vtedy, že nedokážem ja ublížiť priateľovi, lebo stále hovoril ako ho to zraňuje a ja som mu to zožrala. Nerada niekomu ubližujem a dokázal ma presvedčiť, že ak to pre neho neurobím, veľmi ho zraním. A tak som zranila seba.
  Nastalo pre mňa veľké obdobie neistoty, kedy sa vo mne striedal pocit „neslobody“ s láskou. Ľúbil iba to, čím som nebola. Ale vyzeralo to, že nim idealizované moje „ja“ naozaj veľmi miluje. Niekedy som cítila lásku, inokedy neprávosť z jeho strany.
  A tak to išlo mesiace. Až kým som zrazu nedostala pichavé bolesti a ešte predsa jeden odkaz od Pána Boha. Že sa na mňa nehnevá, že to bolo moje slobodné rozhodnutie, ale že sa budem na seba hnevať sama, keď si uvedomím, čo som týmto nesprávnym krokom dosiahla.
  Tak som sa rozhodla, že je koniec. Už som to oľutovala, lebo bolesť som už aj zacítila. Nastalo naliehanie od teraz už bývalého priateľa. Raz sa robil chudákom, raz všetko prekrúcal. Ale jasné bolo, že si moju lásku nezaslúži. Ale aj tak mi to dalo zabrať, rozísť sa s ním. Kým pochopil, že to myslím vážne a že si to už nerozmyslím.
  Áno, mohla by som dlho nadávať aký je.. Ale hlupák som tu aj ja. Ja som vedela, čo som vedela. Že on verí niečomu inému to je iná vec. Ale len ja som zodpovedná za moje rozhodnutia, zdravie a šťastie, ja sa budem zodpovedať pred Bohom, čo som konala. Spravila som opäť chybu. Mrzí ma to, a dúfam, že moje zdravie je aspoň z časti zachránené. Milujem Ťa Pane Bože, som Ti vďačná, že si ma nevzdal, a priviedol si ma opäť späť k Tebe. Pomôž mi sa poučiť. Tvoj trest s pokorou prímam. Pomôž mi nájsť opäť lásku a dôveru k Tebe. Pomôž mi byť silnejšia, odvážnejšia a stáť si rázne za svojim. Ďakujem Ti aj za pani Lauru a pána Vladka, že so mnou mali trpezlivosť.
  Som vďačná, že už je to za mnou, za bývalým som nepreronila ešte ani jednu slzu, ale plno počas nášho vzťahu. Snažím sa teraz ovládať hnev za to ako so mnou manipuloval, ako mu bolo moje zdravie a rozhodnutie ukradnuté. Ale môžem si za to sama, mám predsa slobodnú vôľu a nemala som si ju nechať manipulovať. Otecko Bože, zbav ma prosím hnevu a veď ma k Tebe, lebo Ty si to najdôležitejšie a najlepšie v mojom živote.

 28. Vďaka Ti, Bože za všetko.
  Helena Š. | 18.06.2019
  Vďaka ti, láskavý a dobrotivy Bože,za všetko,čo pre mňa a mojich najbližších robíš,za moju ochranu v aute,už si ma toľko krát ochránil od nebezpečenstiev,že už to nerátam,ale vždy keď nasadené do auta,tak ťa prosím o ochranu a viem,že mi pomôžeš.Mala som veľký smútok na duši,pani Laura mi povedala aby som nebola smutná,ale to sa niekedy nedá,keď vidíš čo sa všetko deje, koľko nespravodlivosti všade a aj osobné veci,len ty dokážeš zobrať smútok z duše,bez teba a s tvojou pomocou sa to nedá, snažím sa netrápit a všetko voľne plynúť,nech sa deje a príde,čo príde.Ďakujem,za všetky liečby a rady, ktoré nám dávaš,aj keď niekedy nenaplním tak ako mám,viem že som lajdák a zabudnem sem tam aj dodržať,čo mám.Za rady od pani Laury,viem že ona je tá, ktorá potrebuje povzbudiť a vždy sa to tak zvrtne,lebo neviem čo v týchto ťažkých chvíľach povedať a povzbudí ona mňa,čo si nesmierne na nej vážim.Prajem pani Laure a jej manželovi veľa zdravia a hlavne svetskej spravodlivosti,nech konečne zasvieti slniečko do tohto života,Božieho majú požehnaného,nech sa všetko konečne zmení k lepšiemu...

 29. Božia pomoc | 17.06.2019
  Peter a Mária
  Chceli by sme sa ti Otecko Bože z celého srdca poďakovať za obrovskú pomoc, ktorú si nám odkázal po našej pani Laurike. Každý si môže tvrdiť čo len chce, ale to že ty vieš a vidíš všetko, je nespochybniteľné. Náš synček mal na tele veľký červený mokvavý fľak. Najprv bol síce malinký, ale stačilo pár dní a bol neskutočne veľký a nezostal iba jeden, rozširoval sa. Po návšteve lekárky sme dostali antibiotiká, maste na deň a noc. Ale vysvetlenie čo to má a prečo sme nedostali, aj keď som sa na to priamo opýtala. Že vraj teraz je toho veľa. Lieky sme mu nenasadili a čakali sme a hlavne dúfali, že nám náš Otecko Boh odkáže odkaz ktorý je vždy na 100 % presný. Po prečítaní odkazu za ktorý neskutočne ďakujeme, že nám ho pani Laurika odovzdala a náš Otecko Boh poslal, sme hneď všetko spravili ako nám bolo odkázané v Božom písme. A čo bolo na tom to najkrajšie, že prešli asi 3 hodiny a jeho stav sa ozaj zlepšil. Pokožka bola upokojená, nebola taká mokvavá a červená. Malý ostal pokojnejší a bolo to len vďaka tebe Otecko. Veľmi ho to bolelo a zrazu taká obrovská zmena. Bože to čo sa dnes stalo nedokáže ozaj nik, žiaden človek, bol to pre nás neskutočne krásny dar. Z celého srdca ti za to ďakujeme a hlavne za to že si v našich srdciach. Som šťastná že si mi dal možnosť nájsť ťa. Ďakujeme

 30. Vďačnosť Láskavemu Pánu Bohu za otvorenie Božej Stránky.
  Julia.L | 17.06.2019
  Buď Pochváleny Môj Jediny Boh Na Veky Vekov .Amen Láskavy Môj Jediny Bože Veľké Vrúcne Ďakujem za navrátenie sily ,energie najvzácnejšiej duši p.Laure ktorú si daroval priamo zo svojej náruče pre pomoc a záchranu nám hriešnikom .Z celého srdca Ti ĎAKUJEM za otvorenie Najvzácnejšiej Božej Stránky .Božia Stránka okamžikom sekundy až rozkvitla príspevkami z Náruče Tvojej Najvzácnejšiej Boh Môj Jediný a obrázky su zlatulinke .Je to úžastne mám z toho nekonečnú radosť ,že sa vracia sila k najvzácnejšiej duši ktorú tak nesmierne miluješ Láskavy Môj Bože .Láskavy Môj Jediny Bože veľmi Ťa prosím najväčšou láskou z mojej hriešnej duše nikdy nedovoľ aby na tomto prehnitom svete kde duševná uroveň ľudí je na nule a človek nesluži Bohu tak ako má. Učí nás kráčať správnym smerom skalopevnou vierou a láskou k Bohu kto chce kráča v tom priamom správnom smere je len jeden a ten najsprávnejši a kto nie nech si kráča bludnou cestou a neubližuje p.Laure .Láskavy Môj Jediný Bože ĎAKUJEM Nekonečnou Láskou z mojej duše za Tak Najvzácnejšiu dušu p.Laury cez ktorú nas liečiš ,varuješ ,zachraňuješ ,miluješ učíš kráčať k sebe .Som nekonečne vďačna za jej najdrahšiu dušu a jej Vladka .Veľmi pekne Ťa prosím Láskavy Môj Jediný Bože Žehnaj každú sekundu života duši p.Laure a p.Vladkovi za obetu životov pre tento svet .Ľubim si ich duše .Vďačne z celého srdca Láskavemu Bohu za Božiu Náruč ĎAKUJEM