Drahý môj Bože, z úprimnosti celého môjho srdca Ti budem celý život ďakovať a Teba zvelebovať a uctievať.

17.06.2019 00:37

 1. Krása všade navôkol
  Zuzana | 18.07.2019
  Otecko môj , len Ty vieš, prečo si nasmeroval naše kroky práve tu kde bývame. Aj keď to mame od ruky do práce (cestujem vyše hodiny), tak si každú cestu vychutnávam a sledujem s obdivom ako si stvoril tento svet. Toľko zelene, stromov, kráv, oviec, koní, sŕn a všeliakých iných tvorov ... Sadnem do autobusu , zoberiem telefón a mám čas popozerať po internete čo nové , no vždy môj pohľad padne von cez okno do tej krásy a nemôže odtrhnúť oči z tej nádhery. Cítim ako moje telo dobíja batérky, ktoré boli kompletne vybité. Je to tak neopísateľne krásny pocit. Mám pocit, že nič nepotrebujem, len si vonku sadnúť a vdychovať ten čerstvý vzduch. Otecko môj som ti tak vďačná, že si nám cez našu Lauriku odovzdal odkazy , ktoré nás tu doviedli a žijeme v čistom neprekliatom byte. Ako sme odišli z toho hnusného prekliatého bytu , cítim sa tak voľne. Aj môj manžel pocítil zmeny po prvom týždni. Mal veľké bolesti v nohe , až také, že nemohol poriadne šoférovať. Už po pár metroch sa homzil, hľadal polohu ako si sadnúť, masírovala som mu počas jazdy nohu no nič nepomáhalo, bolesť vystrelovala až do kolena. Deti majú prázdniny , tak si to striedajú po návštevach z jednej republiky do druhej. Pri návrate domov sme sa rozprávali a tu z manžela vyšlo, že zrazu bolesti nemá a ani nemal celých tých vyše 700 km počas jazdy. A že ani momentálne mu nič nevystreluje do kolena , pre neho úplný zázrak. Hneď poznamenal, že je to určite kôli tomu bytu. Ako nám Otecko odkázal , prekliatý byt na nás hádzal choroby, bolesti.... a s opustením bytu sa všetkého zbavíme. A začalo sa to napĺňať . Ja sa cítim psychicky omnoho lepšie , jemu odišla bolesť s nohy a verím, že deťom sa zlepší zrak, lebo obaja musia nosiť okuliare, ale som presvedčená, že to bolo tým hnusným bytom. Bože Ty si to najdokonalejšie v celej planéte a moja duša Ťa nesmierne obdivuje a miluje, za Tvoju starostivosť, lásku a dobrotu k naším dušiam. Vysliš Otecko moje prosby a posilňuj najvzácnejšiu dušičku tu na zemi , našu Lauriku a Vladka bez ktorých by naše duše blúdili a márne hľadali. Len vďaka ním sme Ťa našli.

 2. Miriam | 14.07.2019

  Otče Bože môj milovaný, ďakujem Ti z celého srdca za Tvoju vyčerpávajúcu odpoveď a pomoc na môj zdravotný problém, milujem Ťa a ďakujem za všetko, čo pre nás s manželom robíš.
  Drahá pani Laura, zo srdca Vám ďakujem za prijatie tejto liečebnej pomoci, nečakala som, že bude taká dlhá, určite Vás to stálo veľa síl. Veľmi si to vážim a som nesmierne vďačná za túto pomoc, ktovie čím všetkým by ma napchala moja doktorka, keby som k nej išla. Začiatkom roka mi predpísala silné antibiotiká, ktoré neskôr v správach označili za nebezpečné. Vďakabohu som ich nebrala, ktovie, čo by mi boli spôsobili.
  Ešte raz ďakujem a prajem krásny večer, Boh Vám žehnaj za všetko!
  S láskou,
  Miriam

 3. Nový život
  Zuzana s rodinou | 08.07.2019
  Môj Nebeský Otecko , vzácna Laurika, Vladko. Už dlhšie sa chcem poďakovať za všetko , za lásku, pomoc a dobrotu od vás. Ďakujem Otecko, že mi Laurika prijala odkaz o novom byte, kde sa mi tak dobre spí, kde počúvame spev cvrčkov, kde je krásna príroda a čerstvý vzduch, kde je nočná obloha tak krásna... Konečne vo svojom, s Božou pomocou. Ďakujem. Ešte nám treba všeličo povybavovať, ale verím , že s Tebou Otecko to všetko zvládneme a budeme žiť pokojný život v čistom , neprekliatom byte. Požehnaj nám Otecko dobrých susedov a dobrých nových priateľov. Ďakujem Otecko za ochranu mojích detí, že Karolina ukončila prvú triedu , ako najlepší žiak. Požehnaj ju nech je rozumná a naďalej prosperuje aj v novej škole. Požehnaj mi aj môjho Matija nech je šťastný v škôlke. Vieš ako Ťa moje deti milujú za Tvoju lásku k nim a ochranu. Stoj vždy pri nich a žehnaj ich . Žehnaj nám aj našu Lauriku a Vladka nech si dobre oddýchnu a naberú síl a energie. Milujem Ťa Otče Bože.

 4. Lukáš | 24.06.2019

  Dobrý deň drahá pani Laura veľmi si Vás aj s mamou vážime a ďakujeme Vám za každú pomoc, ktorú nám odovzdáte od pána Boha. Nevieme si ani predstaviť ako by sme tento život zvládali bez pána Boha a Božej lásky a sily. A aj za to Vám patrí veľká vďaka pretože ste nás to naučili Vy drahá pani Laura a Váš manžel. S láskou a vďakou Lukáš a mama.

 5. Ďalšie poučenie do života
  Júlia P. | 23.06.2019
  Tak ako už niektorí písali, tiež ma veľmi potešilo, že na stránku pribudli nové odkazy. Veľmi články od Boha, pani Laury aj od iných čitateľov pomáhajú sa držať v tomto svete a spravia lepšiu náladu, človek cíti za ne vďaku.
  Otecko Bože, ďakujem Ti, že si mi aj napriek tomu, že som neposlúchla dal ešte šancu napraviť sa, aj keď som svojej hlúposti stratila čas a skoro aj zdravie, čo som už cítila, a naozaj sa začalo uberať zlým smerom.
  No začnem poporiadku. Asi pred 8 mesiacmi som mala s priateľom dosť dobrý vzťah, ľúbil ma úprimne, čo mi aj pani Laura hovorievala. Začalo to však ísť dolu vodou, keď odo mňa chcel jednu vec. Ja som sa spýtala Boha cez pani Lauru, že či je to pre mňa dobré. Odpoveď bola nie, že mi to môže zdravotne ublížiť. Neskôr som sa ešte pýtala, že ako s priateľom, že mám pocit, že ho zraňujem, keď mu to odmietnem. Dostala som odpoveď, že taký chlap za to nestojí, ktorý moje rozhodnutie neakceptuje.
  V tej dobe si to bolo ťažké priznať, že za to nestojí, keďže som s ním mala dobré skúsenosti a bol veľmi neobyčajný a dobrý človek. Aspoň teda v niektorých veciach. Čo ho neospravedlňuje robiť iné zlé veci. Ale ako vždy Pán Boh sa nikdy nemýli a vidí aj to, čo mi v danej chvíli nevidíme, čo nám je nepochopiteľné. Preto som mala počúvnuť Pána Boha, už sa mi to tak viac krát stalo. Vedela som, že Pán Boh sa nemýli. Ale rozhodla som sa vtedy, že nedokážem ja ublížiť priateľovi, lebo stále hovoril ako ho to zraňuje a ja som mu to zožrala. Nerada niekomu ubližujem a dokázal ma presvedčiť, že ak to pre neho neurobím, veľmi ho zraním. A tak som zranila seba.
  Nastalo pre mňa veľké obdobie neistoty, kedy sa vo mne striedal pocit „neslobody“ s láskou. Ľúbil iba to, čím som nebola. Ale vyzeralo to, že nim idealizované moje „ja“ naozaj veľmi miluje. Niekedy som cítila lásku, inokedy neprávosť z jeho strany.
  A tak to išlo mesiace. Až kým som zrazu nedostala pichavé bolesti a ešte predsa jeden odkaz od Pána Boha. Že sa na mňa nehnevá, že to bolo moje slobodné rozhodnutie, ale že sa budem na seba hnevať sama, keď si uvedomím, čo som týmto nesprávnym krokom dosiahla.
  Tak som sa rozhodla, že je koniec. Už som to oľutovala, lebo bolesť som už aj zacítila. Nastalo naliehanie od teraz už bývalého priateľa. Raz sa robil chudákom, raz všetko prekrúcal. Ale jasné bolo, že si moju lásku nezaslúži. Ale aj tak mi to dalo zabrať, rozísť sa s ním. Kým pochopil, že to myslím vážne a že si to už nerozmyslím.
  Áno, mohla by som dlho nadávať aký je.. Ale hlupák som tu aj ja. Ja som vedela, čo som vedela. Že on verí niečomu inému to je iná vec. Ale len ja som zodpovedná za moje rozhodnutia, zdravie a šťastie, ja sa budem zodpovedať pred Bohom, čo som konala. Spravila som opäť chybu. Mrzí ma to, a dúfam, že moje zdravie je aspoň z časti zachránené. Milujem Ťa Pane Bože, som Ti vďačná, že si ma nevzdal, a priviedol si ma opäť späť k Tebe. Pomôž mi sa poučiť. Tvoj trest s pokorou prímam. Pomôž mi nájsť opäť lásku a dôveru k Tebe. Pomôž mi byť silnejšia, odvážnejšia a stáť si rázne za svojim. Ďakujem Ti aj za pani Lauru a pána Vladka, že so mnou mali trpezlivosť.
  Som vďačná, že už je to za mnou, za bývalým som nepreronila ešte ani jednu slzu, ale plno počas nášho vzťahu. Snažím sa teraz ovládať hnev za to ako so mnou manipuloval, ako mu bolo moje zdravie a rozhodnutie ukradnuté. Ale môžem si za to sama, mám predsa slobodnú vôľu a nemala som si ju nechať manipulovať. Otecko Bože, zbav ma prosím hnevu a veď ma k Tebe, lebo Ty si to najdôležitejšie a najlepšie v mojom živote.

 6. Vďaka Ti, Bože za všetko.
  Helena Š. | 18.06.2019
  Vďaka ti, láskavý a dobrotivy Bože,za všetko,čo pre mňa a mojich najbližších robíš,za moju ochranu v aute,už si ma toľko krát ochránil od nebezpečenstiev,že už to nerátam,ale vždy keď nasadené do auta,tak ťa prosím o ochranu a viem,že mi pomôžeš.Mala som veľký smútok na duši,pani Laura mi povedala aby som nebola smutná,ale to sa niekedy nedá,keď vidíš čo sa všetko deje, koľko nespravodlivosti všade a aj osobné veci,len ty dokážeš zobrať smútok z duše,bez teba a s tvojou pomocou sa to nedá, snažím sa netrápit a všetko voľne plynúť,nech sa deje a príde,čo príde.Ďakujem,za všetky liečby a rady, ktoré nám dávaš,aj keď niekedy nenaplním tak ako mám,viem že som lajdák a zabudnem sem tam aj dodržať,čo mám.Za rady od pani Laury,viem že ona je tá, ktorá potrebuje povzbudiť a vždy sa to tak zvrtne,lebo neviem čo v týchto ťažkých chvíľach povedať a povzbudí ona mňa,čo si nesmierne na nej vážim.Prajem pani Laure a jej manželovi veľa zdravia a hlavne svetskej spravodlivosti,nech konečne zasvieti slniečko do tohto života,Božieho majú požehnaného,nech sa všetko konečne zmení k lepšiemu...

 7. Božia pomoc | 17.06.2019
  Peter a Mária
  Chceli by sme sa ti Otecko Bože z celého srdca poďakovať za obrovskú pomoc, ktorú si nám odkázal po našej pani Laurike. Každý si môže tvrdiť čo len chce, ale to že ty vieš a vidíš všetko, je nespochybniteľné. Náš synček mal na tele veľký červený mokvavý fľak. Najprv bol síce malinký, ale stačilo pár dní a bol neskutočne veľký a nezostal iba jeden, rozširoval sa. Po návšteve lekárky sme dostali antibiotiká, maste na deň a noc. Ale vysvetlenie čo to má a prečo sme nedostali, aj keď som sa na to priamo opýtala. Že vraj teraz je toho veľa. Lieky sme mu nenasadili a čakali sme a hlavne dúfali, že nám náš Otecko Boh odkáže odkaz ktorý je vždy na 100 % presný. Po prečítaní odkazu za ktorý neskutočne ďakujeme, že nám ho pani Laurika odovzdala a náš Otecko Boh poslal, sme hneď všetko spravili ako nám bolo odkázané v Božom písme. A čo bolo na tom to najkrajšie, že prešli asi 3 hodiny a jeho stav sa ozaj zlepšil. Pokožka bola upokojená, nebola taká mokvavá a červená. Malý ostal pokojnejší a bolo to len vďaka tebe Otecko. Veľmi ho to bolelo a zrazu taká obrovská zmena. Bože to čo sa dnes stalo nedokáže ozaj nik, žiaden človek, bol to pre nás neskutočne krásny dar. Z celého srdca ti za to ďakujeme a hlavne za to že si v našich srdciach. Som šťastná že si mi dal možnosť nájsť ťa. Ďakujeme

 8. Vďačnosť Láskavemu Pánu Bohu za otvorenie Božej Stránky.
  Julia.L | 17.06.2019
  Buď Pochváleny Môj Jediny Boh Na Veky Vekov .Amen Láskavy Môj Jediny Bože Veľké Vrúcne Ďakujem za navrátenie sily ,energie najvzácnejšiej duši p.Laure ktorú si daroval priamo zo svojej náruče pre pomoc a záchranu nám hriešnikom .Z celého srdca Ti ĎAKUJEM za otvorenie Najvzácnejšiej Božej Stránky .Božia Stránka okamžikom sekundy až rozkvitla príspevkami z Náruče Tvojej Najvzácnejšiej Boh Môj Jediný a obrázky su zlatulinke .Je to úžastne mám z toho nekonečnú radosť ,že sa vracia sila k najvzácnejšiej duši ktorú tak nesmierne miluješ Láskavy Môj Bože .Láskavy Môj Jediny Bože veľmi Ťa prosím najväčšou láskou z mojej hriešnej duše nikdy nedovoľ aby na tomto prehnitom svete kde duševná uroveň ľudí je na nule a človek nesluži Bohu tak ako má. Učí nás kráčať správnym smerom skalopevnou vierou a láskou k Bohu kto chce kráča v tom priamom správnom smere je len jeden a ten najsprávnejši a kto nie nech si kráča bludnou cestou a neubližuje p.Laure .Láskavy Môj Jediný Bože ĎAKUJEM Nekonečnou Láskou z mojej duše za Tak Najvzácnejšiu dušu p.Laury cez ktorú nas liečiš ,varuješ ,zachraňuješ ,miluješ učíš kráčať k sebe .Som nekonečne vďačna za jej najdrahšiu dušu a jej Vladka .Veľmi pekne Ťa prosím Láskavy Môj Jediný Bože Žehnaj každú sekundu života duši p.Laure a p.Vladkovi za obetu životov pre tento svet .Ľubim si ich duše .Vďačne z celého srdca Láskavemu Bohu za Božiu Náruč ĎAKUJEM