Ďakujem Ti dobrotivý môj Bože za starostlivosť o mňa, ďakujem Ti za Božiu ochranu a pomoc. Milujem Ťa Bože celou svojou dušou najviac na celom svete a navždy budem.

02.01.2021 07:51

 1. Vďačnosť Laskavemu Pánu Bohu za liečbu bylinným produktom.
  Júlia.L | 28.01.2021
  Otče Bože Lásky láskou z hĺbky mojej duše a z celého srdca Ti Vrúcne Veľké Ďakujem za liečbu bylinneho extraktu .... Ďakujem Ti Láskavý Môj Bože že sa staráš o moju hriešnu dušu na zemi .Tvoje liečby sú viac ako prevzacne cítim sa veľmi dobre a som zdravá .Ďakujem Ti Láskavý Môj Bože za finančné prostriedky ktoré mi poskytuješ na prevzacne priamo z Tvojej Láskavej Náruče liečivka .Veľké Ďakujem viac ako tisíc krát do Tvojej Náruče Nenahraditeľnej Najvzacnejšiej Ľúbim Ťa Láskavý Môj Bože Jediný Stvoriteľ neba a zeme môjho života a duše .Len Tebe slúžiť budem verne a oddane pokiaľ tu žiť budem .Ďakujem Ti Láskavý Môj Bože za všetko čo si pre moju dušu urobil a čo všetko robíš .Vážim si každú Tvoju pomoc Láskavý Môj Bože je prevzacna Nekonečné Veľké Ďakujem do Nebička kde prebývaš Láskavý Môj Bože .Nikto by sa o moju dušu nikdy tak nepostaral ako Ty Láskavý Môj Bože .Som Vďačná a šťastná za Tvoju užastnu najvzácnejšiu náruč .Láskavý Môj Bože Veľké Vďačne Ďakujem Láskavej p.Laure a jej Vladkovi za ich obetavosť ,láskavosť,nekonečnú trpezlivost a všetko čo pre nás hriešnikov robia na tejto zemi .Láskavý Môj Bože veľmi pekné Ťa prosím láskou z mojej duše chráň ich láskavé duše na tejto zemi každou sekundou života žiteho .Ľúbim si ich duše nekonečné veľmi veľa mi na tejto zemi pomohli .Amen

 2. ochrana mojej duše pred zlom
  Erika | 27.01.2021
  Viem že som sa už veľa krát ďakovala Pánu Bohu za modlidby proti zlu.A chcem znova poďakovať za ochranu mojej duše proti zlým myšlienkam.Ako aj veľkú silu má rozmarín.Ako veľmi mi pomáha.Bože môj,iba Ty jediný poznáš a vieš ako veľmi veľa zla je na tomto svete.Prosím ochraňuj Nás od zloby tohto sveta,satanových nástrach.Milujem ťa Bože a celý svoj život budem bojovať a v duši Ťa pestovať.

 3. Poďakovanie Bohu za pomoc a novú prácu
  Anton a Júlia | 27.01.2021
  Chceme sa poďakovať Bohu za novú prácu pre môjho manžela. Počas COVID 19 prišiel o prácu, aj keď nie zákonným spôsobom ale Boh vypočul naše prosby a poslal mu lepšiu prácu. Ďakujeme ti otecko nebeský za pomoc a ochranu. Ľúbime ťa. Ďakujeme aj za p. Lauriku a jej manžela. Boh ich ochraňuj.

 4. Poďakovanie Pánu Bohu
  Gabriela a Michal | 26.01.2021
  Otče Bože láskavý chceme sa Ti veľmi poďakovať za cviky proti bolestiam rúk.
  Môj manžel pracuje na stavbách, kde často používa ťažké kladivá alebo krompače. Táto práca sa mu aj podpísla na rukách. Prsty na rukách nemohol roztiahnúť veľmi ho to bolelo.
  Chceme sa Vám pani Laura a pán Vladimír veľmi poďakovať za tieto cviky, ktoré ste pre môjho manžela prijali ako odpoveď od Boha.Tieto cviky ako všetky ostatné Božie recepty zabrali na 100%.
  Sme veľmi šťastní, že poznáme jediného Boha a keď máme pochmúrne myšlienky je pre nás veľkou nádejou a pomocou.
  Často zlyhávame, ale vo vnútri srdca cítime, že nás BOH miluje.
  Verím, že ho už nikdy nesklameme.
  S láskou a úctou Gabriela a Michal

 5. Duša okupovaná zlom
  Júlia T. | 21.01.2021
  Chcela by som sa s vami podeliť o skúsenosť s jednou pani. Na modrom konikovi sa pani pýtala či má niekto skúsenosti s kliatbou. Napísala som jej, že mám osobnú skúsenosť a že poznám p. Lauriku, ktorá jej pomôže. Opísala mi svoj problém, že jej telo ovláda zlá duša, že ona a jej deti majú červíky, že diabol cez deti sa k nej prihovára, že sa chcú zabiť, že jej ani kňazi nepomohli, že skúsila aj veštenie ani vyháňanie diabla nepomohlo. Rozprávala som jej o Bohu a jeho sile a Božej stránke. Zo začiatku verila a zrazu, keď si prečítala na božej stránke, tak zrazu , že ona verí iba Ježišovi. Že Ježiš príde čoskoro na zem a zachráni nás. Čo mám k tomu viac dodať. Je to veľmi zlé a smutné. Tu vidíme, aké zlo je silné a nechce sa svojej ovečky vzdať. Neviem či tá žena je dobrý človek alebo nie, to vie len Boh. No ja som jej chcela len pomôcť. Škoda. Boh ju ochraňuj.

 6. Veľké ďakujem za kúru, ktorej dôležitosť potvrdili aj výsledky krvi
  Júlia P. | 21.01.2021
  Chcela by som sa podeliť moje zaujímavé výsledky z krvi, lebo mi to príde ako jedoduchý dôkaz toho, že od Pána Boha cez pani Lauru dostaneme tie najlepšie rady pre zdravie, ktoré sú pre nás ako ušité.
  Minulú stredu mi pani Laura odkázala, že by bolo dobré keby som jedla jednu dobrú potravinu na krv. A takisto si aj chutnú stravu na doplnenie vápnika, že mi začal kvôli stresu ubúdať, čo som začala pár dní pred tým aj cítiť na kĺboch.
  Deň pred tým som bola na odbere krvi a výsledky mi prišli do schránky v piatok, dva dni po telefonáte od pani Laury. Stálo tam, že mám hladinu Hemoglobínu na spodnej hranici tolerantnosti, a takisto aj málo červených krviniek. Tak som sa potešila, že presne na to som dostala liečbu od Pána Boha.
  Pozrela som si aj ďalšie hodnoty a zaujala ma aj jedna, kde bola najvyššia optimálna hodnota. Išlo o biele krvinky, ktoré sú zodpovedné za dobrú imunitu. To mám určite z preventívnej kúry proti corona vírusu, ktorá aktivuje imunitu.
  Ďakujem Otče Bože, že sa o mňa takto staráš, a že mám aj kúry dôležité do tohto obdobia a aj kúry pre mňa ako ušité, čo len Ty najlepšie vieš, čo presne potrebujú naše telá. Cením si tieto rady, že si uznal, že si ich zaslúžim. Ale viem, že sa mám ešte v čom zlepšovať. Prosím Ťa Otče Bože, buď to najdôležitejšie v mojej duši, chcem ísť Tvojou cestou lásky, prosím pomôž mi cítiť lásku a ísť správnou cestou, tou ktorú mi Ty ukážeš ako najlepšiu.
  Milujem Ťa Otče Bože láskavý.

 7. Ty si cesta PANE BOŽE
  Mirka MC | 21.01.2021
  Drahý pane Bože, ďakujem Ti za Tvoju nekonečnú lásku, ktorú mi dávaš. Cítim ju každú sekundu. Každý deň sa Ti prihováram a viem, že ma vždy vypočuješ, aj keď mi slovami neodpovedáš, cítim Tvoju lásku. Len k Tebe sa utiekam, keď mi je najlepšie aj najhoršie. Dávaš nám lásku, aj keď si ju mnohokrát nezaslúžime. Si milostivý a spravodlivý ku každému. Bože láskavý, ďakujem za pani Lauru, vďaka ktorej nám posielaš krásne modlitby, pomáhaš ľuďom a otváraš nám oči vo veľa veciach. Prajem si, aby všetci ľudia na svete uverili v Jediného BOHA a začali si všetko viac vážiť. Aby si vážili Božiu lásku. Ty si cesta PANE BOŽE

 8. Ďakujem ti Nebeský Otecko
  Miroslava | 18.01.2021
  Celým srdcom Ti chcem poďakovať za radosť, ktorú mi v týchto neľahkých časoch dávaš pociťovať v podobe úspechov v škole. Ďakujem Ti, za Tvoje požehnanie, kedy môžem študovať a robiť to, čo milujem celým srdcom. Ďakujem Ti za toto neľahké obdobie, kedy môžem rozvíjať vzťah k Tebe a naplno sa venovať všetkému čo milujem. Koronavírus je trest, ale zároveň obrovské požehnanie. Ďakujem Ti za moju rodinu a všetkých blízkych ľudí, ktorí mi prispeli finančne na prostriedky, ktoré potrebujem k rozvoju a najmä Ti chcem poďakovať za tvoju nekonečnú a milostivú lásku v podobe modlitieb, s ktorými sa všetko dá v živote ľahšie zvládať.
  Ďakujem Ti za zodpovedanie mojích otázok, za Tvoju lásku a za Tvoju dôveru a sprevádzanie. Ďakujem Ti, že sa Ti môžem zdôveriť ako s bolesťou, tak aj s radosťou. Môj život len s Tebou dáva zmysel. Ľúbim ťa celým svojím srdcom a dušou, Amen.

 9. Zázračné cviky
  Zuzana 18.01.2021
  Otecko môj. Veľmi sa ti chcem poďakovať za cviky, ktoré si mi poslal. Moje bolesti v ramenách mi otravoval život už dlhšiu dobu. Myslela som, že je to následok po očkovaní, lebo kvôli robote som sa musela nechať zaočkovať a odvtedy ma boleli ramena. Je to skoro 2 roky. Ale posledne 2-3 mesiace sa to vystupňovalo až do takých bolesti, že som nemohla pohnúť pravou rukou, ležať na pravom boku... Aj nehybne ležanie ma neuveriteľne bolelo. Medzitým dostal na rameno cvik môj manžel, ktorý mal zápal v ramene a nejaká tekutina mu tlačila na nerv takže odlepil ruku od seba asi 5 cm. No po druhom dni cvičenia sa mu neuveriteľne poľavilo a postupne mohol viac hýbať rukou a po týždni nebolo ani poznať, že mal nejaké problémy, pričom doktorka, ktorá mu robila sono ramena povedala, že minimalne 3 týždne PN. No Ty Bože si dokonalý. Poznáš každý milimeter nášho tela. Ja som začala cvičiť rovnaké cviky ako dostal manžel. Môžem povedať, že mi pomohli, mohla som hýbať rukou, ale tie cviky neboli určené pre mňa, tak boli za to následky a odniesla si to hlava. Cvikmi som si niečo porušila a mala som nekonečné bolestivé stavy. Hlava mi hučala nonstop, nepočula som na pravé ucho a keď mi začal trpnúť jazyk a celý zatylok hlavy tak som volala a dostala správny cvik. Jeden cvik a ako neuveriteľne sa mi uľavilo. Lenže moje boľavé ramena ostali a to pravé rameno mi nedalo spať. Akoby mi vnútri niečo jedlo kosti, hrozný pocit a budili ma stŕpnuté prsty na ruke, každú noc. Otecko môj Ty si mi v svojej všemoci poslal cviky na problém s vysvetlením, že problém je upadnutý celý hrudný kôš. Cviky mam viac ako týždeň, no musím sa priznať, že zabrali takpovediac okamžite. Už nasledujúcu noc som mohla spať na pravom boku a v ramene som nemala žiadnu bolesť. Aj keď som si nebola istá jedným cvikom, ktorý som necvičila celkom správne na začiatku, aj tak Božia liečba zabrala okamžite. Otecko môj prosím žehnaj mi aj naďalej moje cviky, nech ich hlavne dobre cvičím, aby som sa mohla naplno a bez bolesti venovať svojej rodine. Ďakujem Ti, že keď v noci idem z prace, tak môžem zakloňiť hlavu bez toho, aby som si ju musela pridržať v zátylku rukami, a jednoducho môžem pozrieť hore na oblohu, na tie prekrásne hviezdičky a môžem v tej chvíli byť tak blízko pri Tebe.
  Ďakujem Ti za Lauriku a Vladka. Ochrán nám ich. S láskou Tvoje dieťa Zuzana. ❤️❤️❤️

 10. Ďakujem za radu
  Júlia | 14.01.2021
  Milá pani Laura.
  Veľmi pekne ďakujem, že ste mi poslali liečbu. Veľmi som si to priala, len som Vás nechcela teraz otravovať. Teším sa, že budeme vďaka tomu všetci zdraví. Pán Boh mi poslal po Vás to, čo moje telo pre zdravie najviac potrebuje. Nech Vám Pán Boh požehná všetko dobré.
  S láskou Júlia

 11. Ďakujem Ti môj jediný Bože
  Miroslava | 13.01.2021
  Ďakujem Ti, za zobudenie sa do tohto dňa a za šance, ktoré dnešným dňom duša moja do poznania a napravenia dostala. Z hĺbky duše Ti ďakujem za túto Božiu cestu, ktorou ma už odmalička vedieš. Ďakujem Ti, že si ma neopustil, hoci som veľa krát zlyhala. Ďakujem Ti za včerajší telefonát s pánom Vladkom a pani Laurou, ktorým si mi ukázal nesprávnosť mojich konaní a prosím Ťa o odpustenie mojej nevďačnosti.
  Som dušou šťastnou, že práve moja duša dostala tú možnosť zisťovať pravdu, žiť v pravde a konať v súlade s Tebou.
  Môj život iba s Tebou dáva zmysel a iba s Tebou ho chcem prežiť, pretože Ťa veľmi milujem Drahý môj Bože. Amen.

 12. Vďačnosť Laskavemu Pánu Bohu za liečbu na kosti.
  Júlia.L | 12.01.2021
  Otče Bože Láskavý Ľúbim Ťa .Chcem Ti veľmi pekne poďakovať z celého môjho srdca a z hĺbky mojej duše za liečbu ktorú si mi poslal na kosti z Tvojej Jedinej Najvzacnejšej Náruče .Som nekonečné Vďačná Láskavý Môj Bože že sa tu na tejto zemi staráš o moje telo aj dušu .Láskou Ti Veľké Vrúcne Ďakujem že si to vôbec zaslúžim .Ľúbim Ťa Láskavý Môj Jediný Otče Bože Láskavý .Veľmi si vážim Tvojej Láskavej Nenehraditelnej Prevzacnej starostlivosti .Veľké Ďakujem Láskavý Môj Bože za dušu Láskavej p.Laury cez ktorú sa o mňa staráš na zemi .Veľmi si vážim jej najvzácnejšiu dušu na tejto zemi. Láskavý Môj Bože veľmi pekné Ťa prosím láskou z mojej duše a celého srdca Požehnaj tú najväčšiu ochranu vo dne v noci Láskavej duši p.Laure. a p.Vladkovi nech ich duše majú spokojný a pokojný život na tejto zemi .Amen

 13. Ty si Bože môj najväčší priateľ
  Marta | 06.01.2021
  Pane Bože, ďakujem, že si pre mňa najväčším priateľom. S tebou môžem zdieľať svoju radosť ale aj smútok. Tebe sa môžem so všetkým zdôveriť a verím, že ma vo všetkom chápeš a stojíš pri mne. Keď ma niekedy niečo trápi, ty si moja bútľava vŕba a keď sa z niečoho teším, tak Tebe ďakujem že si mi doprial radosť. Už nie je v mojom živote smútok, ale radosť a slzy šťastia. Ďakujem Ti Bože za všetko.

 14. Nový rok
  Zuzana s rodinou | 03.01.2021
  Milá naša Laurika. Ďakujeme za krásne novoročné prianie. My vám aj Vladkovi vyprosujeme u Otecka hlavne zdravie, veľa síl, pokoj na duši, dobrých pacientov... Všetko len to naj, naj. Ste naše slniečko, svetlo v tme, vždy nás nasmerujete. My by sme pre vás chceli tiež to najlepšie, ako aj vy pre nás robite to najlepšie. Otecko ochraňuj nám nášho proroka a aj Vladka. Prepáč Otecko, za moje zle myšlienky na všetkých ľudí čo vládnu týmto svetom no viem, že si spravodlivý a zverujem Ti všetko do Tvojich Božích rúk. Viem, že Ty to všetko vyriešiš a bude tu na zemi len láska.... Mujeme Ťa dobrotivy Otecko.

 15. Ďakujem Ti Bože za odhalenie mojich zdravorných problémov a pomoc
  Peter | 03.01.2021
  Najláskavejší Bože, ďakujem Ti za to že sa mi ozval Vladimír s pani Laurou po dlhšom čase a mohli sme si popriať do Nového roku. Ďakujem Ti za odhalenie mojich zdravotných problémov ktoré som netušil že mám. Pani Laura ako je to u nej zvikom, vďaka Tvojmu daru, ich priam vysypala z rukáva. Dostal som liečbu, za čo som nesmierne vďačný, Boh Vám žehnaj pani Laura a Vladko.

 16. Dožitie Nového roka 2021 v zdraví a prosba o Božiu ochranu.
  Janulienka | 03.01.2021
  Milovaný môj Pane Bože, ďakujem Ti z celého srdca, že sme sa s celou mojou rodinou dožili Nového roka 2021 v dobrom zdraví, bez vážnejších chorôb a bez ničivého covidového nepriateľa našich tiel, ktorý sa veľkou rýchlosťou šíri a zamoruje naše okolie. Zo dňa na deň narastá veľký počet nakazených ľudí s pozitívnymi testami a ja som rada, že sa nám tento ničivý vírus zatiaľ vyhýba. Zato, že sme zdraví, môžeme ďakovať Pane Bože jedine Tebe, lebo len Ty držíš nad nami Tvoju ochrannú ruku od každodenného nebezpečenstva, ktoré na nás číha. S veľkým poďakovaním sme Ti za to všetci veľmi vďační, milujeme Ťa a zároveň aj touto cestou prosíme o Tvoje Božie požehnanie, aby si nám aj do ďalších dní, mesiacov, rokov bol našou Božou oporou, našim ochranným štítom a pilierom, o ktorý sa môžeme celý život opierať a aby si nás zahrnul svojou Božou láskou, za naše zásluhy a dobré skutky, ktoré sa budeme snažiť činiť. Zároveň Ťa prosím o Božie požehnanie pre pani Lauru s manželom, aby sa im ľahšie žilo, aby im nič neublížilo, nech ich lásky ku nám je vždy dosť, aby sme im aj my robili radosť, aby boli dlho zdraví, šťastní, keď im dal Pán Boh dar tak prevzácny. Veď oni zachraňujú životy, kde medicína už nemá ani potuchy. Ich práca je veľmi náročná a ťažká, nech Pán Boh požehná Lauru aj Vladka. Prajem šťastný nový rok pani Laure s manželom, ako aj všetkým čitateľom tejto nádhernej, poučnej a láskyplnej Božej stránky.

 17. Modlitba za zlepšenie práce v podnikaní
  Andrea | 02.01.2021
  Musím sa pochváliť!!!! V krátkosti opíšem moju situáciu. Som slobodná matka s jedným dieťaťom a venujem sa svojmu hobby biznisu na materskej. Pred nedávnom som sa presťahovala do bytu a osamostatnila spolu so synom. Ako býva všade..začiatky sú vždy ťažké. A tak aj moja finančna situácia nebola najlepšia. Modlila som sa preto k pánu Bohu aby mi pomohol v mojej práci napredovať aby mali ľudia záujem o moje produkty a tuto motlitbu som sa modlila asi len 3-4 dní a zrazu mi zazvonil telefón a dostala som fantastickú pracovnú ponuku! Motlitba fungovala rýchlosťou blesku! To je neuveriteľné ako rýchlo Pan Boh počúva naše volanie a prosby pokiaľ mu prejavite dôveru v to že Vám pomôže. Ja som nadšená verím že už bude len lepšie. Som skutočne vďačná aj za toho človeka ktorý mi volal lebo je to doslova anjel na Zemi človek s veľkým srdcom. Obrovská vďaka pane Bože len tebe bude patriť. Milujem ta a ďakujem za tvoju ochranu aj mňa aj môjho syna.

 18. Radosť a šťastie zo života
  Júlia T. 02.01.2021
  Od malička som bola vedená k Bohu a modlila sa modlitby. No nikdy som sa necítila šťastne, spokojne a hlavne zdravo ako teraz. Tieto modlitbičky sú nádherné, ospevujúce Boha a toľko lásky a nádherných slov som asi nikde nevidela a nezažila. Dokážu ma ukľudniť, uzdraviť, podporiť moju dušičku a hlavne ma ochraňujú. Veľmi rada chodím na túto stránku a modlím sa modlitby. Je to najmenej čo môžem urobiť. Je to ako balzam na moju dušičku. Ďakujem Bože aj Vám p. Laurika za ochotu, trpezlivosť a čas. Ľúbim vás.....Ďakujem za moju rodinu.

 19. Božie modlitby
  Erika | 02.01.2021
  To sú pre mňa už neodmyslitelné každodenné modlidby,ktoré sa modlím. Toto sú tie modlidby ,ktoré idú priamo k samotnému Pánu Bohu.Modlidba proti bolestí rúk ,modlidba proti bradaviciam,modlidba za ochranu pred zlom.Môžem ich tu spomenuť veľmi veľa a pomohli mi ako zázrakom.Áno.Či na bolesť tela ,alebo duše,Boh vypočuje modlidby ,ak si to zaslúžime.Veľmi rada sa modlím za zomrelé duše,sama neviem prečo ale viem že to tak má byť.Keby nebolo pani Laury ,tak by nebola ani táto Božia stránka.Ďakujem Vám pani Laura za tento vzácny dar.A Tebe Bože môj,že Nás tak miluješ.

 20. Ako funguje modlitba
  renáta | 02.01.2021
  Drahý Bože, z celého srdca sa Ti chcem poďakovať za vypočutie mojej modlitby. Zafungovala na 100% a v priebehu niekoľkých hodín so pocítila jej účinky. Je to ako zázrak, keď sa po pár týždňoch nezdaru začnú sypať objednávky!!! A pomohla jedna z tých úžasných modlitieb na pomoc v pracovnej oblasti: " Modlitba k Bohu za prosperovanie mojich podnikateľských služieb." Pani Laura, nič z toho, čo máme, by sme nemali, nebyť Vašej obetavej a náročnej služby, ktorú z poverenia Pána Boha vykonávate. Veľká vďaka aj Vám. Ak má niekto pochybnosti, môže sa presvedčiť sám, že ak úprimne zo srdca adresujete modlitbu Pánu Bohu, môžete si byť istí, že bude vypočutá.Bože, ďakujem.