Môj Bože, ďakujem za Tvoje dary milosti pre moju dušu. Bez Teba sa žiť ani prežiť nedá. Len Ty Bože sa stávaš duši mojej cestou bezpečnou, do cieľa ktorej nikdy nezablúdim.

31.10.2021 22:12

 1. Veľké Ďakujem
  Miriam | 16.01.2022
  Otče Bože môj milovaný, ľúbim Ťa a zo srdca Ti ďakujem za liečbu na môj zdravotný problém a za Tvoje láskavé slová, ktoré si ku mne prehovoril prostredníctvom našej drahej pani Laury. Veľmi mi odľahlo, keď som zistila, že moje ťažkosti zo srdcom a sťaženým dýchaním spôsobuje len preplnené hrubé črevo. Už som sa bála, že to bude niečo vážne. Ďakujem Vám, zo srdca, drahá pani Laura, za prijatie tejto pomoci, som šťastná, že Vás máme aj s pánom Vladom. Boh Vám žehnaj a ochraňuj Vás od všetkého zlého!
  S láskou, Miriam

 2. daniela | 31.12.2021
  Toto poďakovanie chcem takto odovzdať dvom mne srdcu blízkym ľuďom Laure a Vladkovi.
  Prešli si útrapami, ťažkosťami a rôznymi neduhmi. A aj napriek tomu majú silu a srdce pomáhať a odovzdávať nám rady a všetko Božie. Ďakujem Vám drahá Laura za všetku obetavosť a láskavosť. Lúbim Vás a želám už len Božie pohladenie a pekné pokojné dni.
  Ďakujem že ste❤️

 3. Požehnané vianoce
  Renata R. | 26.12.2021
  Milovaný a láskavý Bože,
  ďakujem Ti láska moja za všetky dary tohto sveta a lásku ktorú vnášaš do mojej dušičky. Ďakujem za moje deti a za všetkých na tomto svete. Milujem ťa a prosím o Tvoju priazeň k nám všetkým a ukáž nám cestu ktorou máme kráčať. Tieto vianočné sviatky sú veľmi pokojné a úplné iné ako inokedy aspoň pre mňa užívam si pokoj a kľud a idem za chvíľu zavárať kiwi podľa receptu ktorý si mi poslal už sa na to teším veľmi. Chcela by Ti Bože ukázať svoju lásku k Tebe ale dá sa to jedine v Tvojich modlitbičkách a meditáciách ale ja aj tak viem že ma máš rád ináč by som nebola taká šťastná . Pani Laure prežívajte tieto sviatky v Božej láske aj manželom a zo srdiečka Vám posielam svoju lásku ktorá je úprimná . Ďakujem láskavý Bože AMEN.

 4. Erika,Michal,Kristinka,Gabika | 26.12.2021
  Prajeme Vam krásne Vianoce pani Laura a pán Vladimír.Veľa síl zdravia šťastia lásky.Nech Vas Pán Boh žehná a ochraňuje.Ďakujeme Pánu Bohu za to ,že máme prístup na stránku a za to že ste tu ,za Vašu prácu ,obetu pre Nás všetkých.Nech Vás Pán Boh ochraňuje.

 5. Poďakovanie za liečbu na koronu.
  Viera S. | 08.12.2021
  Pracujem ako učiteľka. Doteraz som úspešne odolávala tlakom očkovania aj korone. No posledný týždeň ma to dostihlo. Moja zaočkovaná kolegyňa bola pozitívna. O pár dní na to aj ja s ďalšou nezaočkovanou kolegyňou. Spočiatku som mala len triašku, neskôr aj teploty, kašeľ, strata chuti, čuchu, máločo zjem. A bolesť na hrudi pri kašli. Obrátila som sa s prosbou o Božiu pomoc k pani Laure a čakala, či som hodná Božej pomoci, pretože nie každý ju dostane. A Pán Boh mi pomoc odobril! Z celého srdca Ti Pane ďakujem za liečbu, ktorú si mi ponúkol. Daj mi prosím silu, aby som neschybila v jej naplňaní. Celý život Ťa budem milovať a ctiť a snažiť sa byť dobrým človekom, aby som bola hodna Tvojej priazne. Samozrejme, ďakujem aj Laure a Vladimírovi, ktorý mi všetko objasnil.

 6. Ďakujem Bože, že si pri mne stál
  Marta | 02.12.2021
  Pane Bože, keďže nebola stránka prístupná, tak som Ti verejne nemohla poďakovať za pomoc pri štúdiu. Ďakujem, že si za tie roky pri mne stál a pomohol mi úspešne ukončiť bakalára. Nebolo to ľahké, ale ty si mi vždy dodal sily a pomohol si mi pri každej skúške. Tiež ďakujem, že vďaka Tebe mám pri sebe ľudí ako môj manžel a mamka, ktorí mi pomáhali a pomáhajú mi aj teraz v bežnom živote. Ďakujem Pane Bože, lebo bez Teba by som nemala nič. Vďaka Tebe budem môcť robiť to, čo má baví. Ďakujem a milujem Ťa najviac na svete.

 7. Ďakujem za prebudenie
  Renata R. | 02.12.2021
  Milovaný Otče,
  Môj príbeh je jednoduchý a poučný v každom smere. Ide o pomoc od Pána BOHA ktorý mi poslal už dávnejšie odkaz od p. Laury. Moja prosba bola o pomoc aby sa mi darilo v obchode a kde je dôvod prečo to tak nie je. A odpoveď BOHA bola že je to moja chyba a že mi nemôže pomôcť a keby mi povedal prečo nejde obchod tak moja duša by to nedala.
  Teraz ďakujem p. Laurinke za odpoveď o ktorú som Ťa žiadala. Neviem ako mám zo seba dostať túto bolesť ale keď som si ju spôsobila tak si urob v hlave poriadok a porozmýšľaj. O tejto dobe písať nebudem to všetci vieme ale ako som sa zachovala ja je pre mňa úplne najväčšia blbosť na svete. Boha milujem a vždy budem a nikdy sa jeho lásky nevzdám. Ešte v decembri si pamätám ako mi p. Laura zavolala a povedala aby som bola silná a odvážna. No nevedela som vtedy čo všetko ešte vo svojom živote môžem domrviť. Ako som už viac krát písala mám malý obchodík s kvetmi . Rozbiehalo sa to pomaly ale isto mali sme zo začiatku trochu problémy tak som sa Boha pýtala o pomoc samozrejme Reinová bola veľmi ambiciózna a chcela hneď všetko BOH mi poradil a pomohol . Darilo sa mi v prvej pandémii dobre veľké obchody boli zavreté a aspoň mi malý sme mohli otvoriť išlo to dobre otvorila som medzi prvými. Milujem svoju prácu a práca s kvetmi je pre mňa najväčším šťastím . Zmena nastala v januári po Vianociach keď sme už mohli otvoriť . Nemohli sme mať otvorené ale mohli sme predávať akože cez okienko . Boh mi vždy dal šancu aby som žila tak aby som mala. Ja neviem kde a ako som sa v tomto stratila a dostala presvedčenie že byť doma bude pre mňa lepšie neviem . Pokašlala som všetko to čo som vytvorila s Božou pomocou . Požiadala som BOHA znova o pomoc ale už pre mňa pomoc nemá a urobil dobre pretože iba to že by som jeho lásku stratila by som ja ktorá ho milujem z celého srdca nedala. Viete priznanie je dôležité hlavne keď si uvedomíte čo všetko ste spôsobili . Ja som závidela ostatným že prosperujú a sama som čakala že ma osvieti a všetko sa zmení nie neosvietilo ale bola som nervóznejšia a neskutočne sebaistá . Ja ani nechcem všetko vedieť čo všetko som spôsobila druhým Ľuďom , ktorý si Vážia svoju prácu a makajú . Áno urobila som veľa chýb ale nevzdám sa Božej lásky a budem sa modliť a prosiť o odpustenie a Božiu lásku lebo ju k životu potrebujem tak ako keď dýcham. Nebudem plakať ale makať Bože a ver mi láska moja že to dokážem a budem silná a odvážna lebo život by stál za veľké prd keby sme sa vzdali za chyby , ktoré sme spôsobili . Som si istá a viem že ma BOH miluje a ja Bože zmením postoj k svojmu životu a k svojej práci a viem že to dám tak ako vždy milujem Ťa a p. Laura ďakujem Vám za to že ste ľúbim Vás zo srdiečka čo je pravda a Danke Dibalovej / sestra od BOHA / za jej priateľstvo a pomoc a teším sa že budeme spolu pracovať dúfam bože že nám spoločnú prácu odobríš a ja sa uskromním a budem šťastná . Všetkých Vás Ľúbim . Amen
  Tento dopis som napísala hneď ako sa stránka uzavrela takže som už nestačila odkaz vložiť . Ako náhle mi BOH napísal odkaz nepomôžem Ti tak vtedy mi pomohol neskutočne som sa prebrala ako keby zo spánku a už som išla ako raketa a ako raketa idem naďalej. Raz mi BOH napísal že si idem touto prácou za šťastím a toto sa práve deje . Príkladom je zmena prenajímateľa obchodu. To že Pani ktorá vlastnila obchod mi ani v období corony nepovedala že predáva priestor v ktorom existujem a dozvedela som sa to od realitnej kancelárie bolo zvláštne to ma ani tak netrápilo ale nastal zlom keď to kúpil pán ktorý mi povolil predaj s tým že mi ešte znížil nájom som bola v šoku a to toto bola Božia vôľa . A takto sa to deje a deje ďalej som s BOHOM každý deň a viem že jedine BOH toto dokáže . Ďakujem Ti môj Bože láskavý milujem Ťa a potrebujem Ťa už budem iba šťastná viem to lebo mám Teba pri sebe. P. Laura Vám ďakujem za to že ste ma naučila milovať BOHA a modlím sa za Vás každý deň aj za p. Vladimíra k šťastiu láske ľúbim Vás zo srdiečka a s láskou. Ďakujem Amen.

 8. Ďakujem ♥️
  Kristian | 02.12.2021
  Ďakujem Bože za prístup na stránku a v neposlednom rade ďakujem vám pani Laura s Vladkom za všetko čo pre nás robíte už dlhé roky.

 9. Ďakujeme za sprístupnenie stránky
  Gabriela a Michal | 21.11.2021
  Drahý Otec Nebeský, vďaka že si nám dal povolenie na sprístupnenie Božej stránky. My vieme, že máme veľa chýb a predsa nám dávaš stále šancu, aby sme menili svoj život k lepšiemu. Vám pani Laura a pán Vladimír nesmierna vďaka, že ste vytvorili tak nádhernú stránku., kde je množstvo modlitieb, Božích rád, Božích odkazov a Božích receptúr. V tejto zvláštnej dobe máme veľký dar, vieme ako si máme chrániť fyzické telá aj rozvíjať svojho ducha.
  Pani Laura a pán Vladimír Vám prajeme veľa psychických a fyzických síl. Boh nech Vás ochraňuje!

  S láskou a úctou Gabriela a Michal

 10. Ďakujeme za sprístupnenie stránky
  Erika a Michal | 21.11.2021
  Chceli by sme sa poďakovať za sprístupnenie Božej stránky.Za všetko čo pre Nás pani Laura a pán Vladimír robia.Veľmi si vážime Vašu prácu ,ktorá neni jednoduchá.Sme naozaj šťastní že si zaslúžime byť tu a sa modliť Božie modlidby a liečiť telá Božími receptúrami.Bože milujeme Ťa a ďakujeme za všetko čo pre Nás robíš.

 11. Miriam | 19.11.2021
  Otče Bože môj milovaný, zo srdca Ti ďakujem za sprístupnenie Tvojej úžasnej Božej stránky plnej neoceniteľných rád, receptúr a nesmierne účinných modlitieb. Som šťastná, že k nim mám opäť prístup. Prosím ochraňuj pani Lauru a jej manžela každú sekundu ich žitia a požehnaj im pevné zdravie a veľa veľa síl, veď bez nich a Tvojich zázračných liečebných procedúr by sme tu už mnohí neboli. Milujem Ťa, Otče Bože, a ďakujem za všetko. Opatrujte sa, pani Laura, a keby ste čokoľvek potrebovali, sme tu pre Vás. S láskou, Miriam

 12. Najväčšia moja radosť
  Renata R. | 19.11.2021
  Láska moja BOH môj jediný,
  Ďakujem a zase len ďakujem za to že si dovolil mojej maličkosti prístup na túto stránku . Teším sa a moja duša oslavuje pretože som sa bála za všetko čo som zase postvárala. Nikdy som nikoho nemilovala tak ako Teba BOH môj a ver mi že to takto už bude navždy pretože pomaly ale iste dosahujem to čo si mi predostrel ako moje šťastie . Mojím šťastím si len Ty jediný a potom všetko to ostatné. Pani Laura som šťastná že s manželom idete do ďalšieho boja lásky za BOHA a za zdravie Tých , ktorý si ctia vaše činy a bolesti ale sme tu a pre Vás vždy budeme . S láskou a cťou k Božej láske AMEN.

 13. Ďakujem za prístup na stránku
  Júlia P. | 19.11.2021
  Veľmi pekne ďakujem, že mám opäť prístup na túto stránku. Veľmi ma to potešilo. Sú tu krásne a účinné modlitby a skvelé kúry pre dobré zdravie. Každý rok, ktorý som užívala preventívne kúry, som zvládla v zdraví , čo je skvelé, lebo bez nich som si vždy nejakú chorobu odskákala.
  Pozdravujem pani Lauru a pána Vladka. Želám im všetko dobré, veľa lásky, pokoja a vďačných čitateľov.
  Otecko Bože, Teba milujem nadovšetko na svete. Posielam pusu do neba.

 14. Zo srdca ďakujeme
  Marta a Jaro | 19.11.2021
  Pane Bože, chceme sa Ti veľmi pekne poďakovať za sprístupnenie stránky. Sme veľmi šťastní, že máme takúto možnosť. Veľmi nám stránka chýbala, lebo je to taká spojka s Tebou. A tiež ďakujeme pani Laure a pánovi Vladovi, pretože bez nich by nebolo možné mať s Tebou kontakt, ktorý je pre nás veľmi dôležitý. Milujeme Ťa Pane Bože a ďakujeme za všetko, čo pre nás robíš, aj keď nie sme dokonalí a ako ľudia robíme chyby. Veď nás, prosím, tou správnou cestou, aby sme boli dobrými ľuďmi. A my sa budeme usilovať o to, aby sme nerobili zbytočné chyby, ale rozdávali len lásku a konali dobro. Milujeme ťa Bože.

 15. Milujem Ťa Bože
  daniela | 19.11.2021
  Bože, hľadím na nebo presne v tejto chvíli a plačem. Plačem láskou k Tebe, ale hlavne som strašne vďačná, že vôbec toto teraz píšem.
  Tak strašne mi chýbal tento dotyk z tejto nádhernej stránky. Tu som doma a Tu som správne. Ďakujem za Tvoju lásku, opateru a hlavne láskavosť ku našim veľakrát hriešnym dušiam. Ale my sa učíme od Teba, odpúšťať a bezpodmienečne milovať . Učíme sa byť vždy lepšími a naprávame svoje omyly a prešľapy.
  Ďakujem za Tvoje vedenie byť lepšou dušou. Nie som dokonalá a ani bez viny, či hriechu. Ale kto z nás je..? Vďaka Tebe som prišla k uvedomeniu napraviť svoje chyby a žiť život ako “ Boží bojovník”. Lebo sme tu jedna rodina o ktorú sa starajú dvaja úžasný ľudia Laurinka a Vladko. Bez nich by sme tu dnes nepísali, neďakovali a ani neviem kde by sme boli a či vôbec. Patrí Im moje uznanie a Tebe Bože moje srdce a bytie. Veď ma prosím vždy len správnou cestou, nech som tou, akú si zmyslel poslat na túto Zem. Nikdy Ti neprestanem ďakovať za všetky liečby, za všetky rady a za zdravie. Milujem Ťa a nikdy sa to nezmení❤️
  Opatruj nás v tejto neľahkej dobe , ktorá je vlastne o nás o ľuďoch. Rozsvieť srdcia všetkých, nech je táto Zem krásne miesto.
  Nedopusť prosím, aby Laura a Vladko trpeli. Boh nám žehnaj všetkým
  L O B E

 16. Ďakujeme za sprístupnenie stránky
  Daša | 19.11.2021
  Ďakujeme, Pane Bože, za sprístupnenie tejto úžasnej Božej stránky. Veľmi si to vážime, že opäť máme prístup k Božím radám, modlitbám, odkazom. Vyprosujem u Teba Bože zdravie a veľa síl pani Laure a jej manželovi Vladkovi. Ešte raz veľké ĎAKUJEME.

 17. Poďakovanie za otvorenie Božej stránky.
  Janulienka | 18.11.2021
  Buď chvála Pánu Bohu, aj pani Laure za otvorenie tejto Božej stránky, ktorú tak radi navštevujeme a ktorá bola dlhšiu dobu celá zablokovaná. Síce nepoznám dôvod, ale som vďačná za to, že je späť, pretože obsahuje pre toto obdobie dôležité modlitby a je zaplnená veľkým množstvom informácií, ktoré sú pre nás vzácne a majú veľkú hodnotu, no žiaľ, mnohokrát sú nami aj nedocenené. Našťastie, Božia láska k nám ľuďom je ešte stále dosť silná na to, aby nám Pán Boh odovzdával dôležité odkazy, modlitby, kréda, rôzne rady, liečivé receptúry z Božej studnice právd, aby nás pomocou nich liečil, vystríhal, či ochraňoval, ale aj spravodlivo trestal podľa našich zásluh, aby sme nezišli zo správnej cesty a ak áno, aby sme sa vedeli vrátiť späť.
  Nebyť tejto Božej stránky a pani Laury s manželom by náš život bol oveľa chudobnejší a prázdnejší, pretože jedine Pán Boh nás dokáže skutočne vyliečiť, poučiť a naplniť Božou láskou a duševným pokojom.
  Táto Božia stránka s pani Laurou sú našim klenotom a veľkým Božím nebeským darom pre nás všetkých a preto si ich vážme, ctime a ochraňujme, ale hlavne sa modlime k Pánu Bohu a tešme sa dobrému zdraviu, neubližujme si navzájom, ale si pomáhajme a zlepšime si svoje životy a vzťahy modlitbami v tejto ťažkej dobe, aby Pán Boh videl, že sme ich hodní a hlavne buďme radi, že môžeme byť súčasťou a v priazni pani Laury, ktorá svoj život obetovala na pomoc ľuďom. ĎAKUJEME.

 18. Poďakovanie za zdravie
  Júlia P. | 13.11.2021
  Sľúbila som Pánu Bohu, že napíšem na stránku, keď nám pomôže z choroby. Zvracala som jeden deň a mala som teplotu,boleli ma kosti a únava zmáhala. Nevedela som, ako sa zvládnem takto starať o moje bábätko. Jedine Pán Boh mi mohol pomôcť. Pomodlila som sa aj modlitbu proti horúčke, ktorú mám z tejto vzácnej stránky. A prosila som aby to bábätko dobre zvládlo. Druhý deň už mi bolo lepšie. Aj keď babätko malo slabú hnačku a raz grckal, bol na tom najlepšie z nás všetkých troch. Vôbec nevyzeral, že je chorý, práve naopak. Tretí deň už som bola úplne zdravá a znovu mám silu.
  Ďakujem Otče Bože za zdravie nás všetkých troch.
  Chcem pozdraviť aj pani Lauru a pána Vladka. Nech sa držia. Prajem im veľa síl a veľmi si želám aby boli šťastní. Viem, že nám všetkým radi zo srdca pomáhajú ak môžu. Bodaj by sme si to všetci stále vážili a nie len v tej chvíli, keď žiadame o pomoc. Ale aj počas celého života, ktorý máme vďaka Bohu a ich sprostredkovaniu oveľa krajší a zdravší.

 19. Podakovanie
  Veronika | 13.11.2021
  Bozinku moj milovany veľmi pekne ďakujem za otvorenie stránky,už som mala pocit ze sa ti vzďiaľujem,je to také čarovné ,ten pocit je neopísateľný keď je stránka otvorená mam pocit ze mam k tebe blizsie.Dakujem z celého srdca ze nam hriešny dávaš sancu sa napraviť,že nadej ma každý len treba mať vieru lásku a teba v srdci a život je krajší.prosim daj mi silu byť dobrou dušou v tomto skazenom svete....Neopísateľné ďakujem za zdravie mojej rodiny patrí len tebe boze❤prosím ta miluj nas hriešnikov aj s našimi chybami,daj silu v tejto nelahkej dobe Laure a Vladkovi.S laskou Nika s rodinou

 20. Veľmi pekne ďakujem Bože
  Kristína | 06.11.2021
  Bože veľmi pekne ty ďakujem, že je stránka späť. Teraz som si istá ze všetko bude v poriadku a všetko dobre dopadne. Ani som si neuvedomovala ako veľmi mi stránka chýba. Prosím Bože ochraňuj pani Lauru aj jej manžela, daj im veľa veľa sily, lásky a zdravia aby boli silný všetko zvladli. Aj Vám patrí jedno veľké ďakujem. Iba vďaka Vám táto stránka existuje. Ďakujem pekne Bože.

 21. Poďakovanie za stránku
  Gabika | 05.11.2021
  Dobrý Bože, chcem sa Ti poďakovať za stránku že ju máme naspäť . A pani Laure a manželovi želám veľa sily a zdravia aby bolo všetko už len dobre a všetko zlé odišlo navždy . Gabika

 22. Poďakovanie za stránku
  Michal | 05.11.2021
  Ďakujem ti Pane Bože za stránku ktorú si nám otvoril.Pane Bože ochraňuj pani Lauru a jej manžela Vladimíra lebo to nemajú v živote vôbec ľahké.Pane Bože celí život sa budem k tebe modliť a prosiť ťa o pomoc v živote.

 23. Ďakujem za stránku
  Júlia P. | 04.11.2021
  Veľmi sa teším, že je časť stránky otvorená. Ďakujem Otče Bože, a pani Laure ďakujem.
  Viem, že pani Laura to s nami nemá ľahké. Veľa nám pomohla, my ju potrebujeme ako sprostredkovateľa k slovám Pána Boha, ale dostáva sa jej za to veľa nevďaku od nás ľudí. Bodaj by sme sa už poučii a namiesto ubližovania si pomáhali. Veď sme tu všetci dobrovolne. Dostalo sa nám tu veľmi veľa pomoci a ukázala sa nám tu cesta k Pánu Bohu.
  Ďakujem za zdravie a štastie seba a svojej rodinky.
  Milujem Ťa Pane Bože najviac na svete. Pomôž mi prosím zvládnuť všetky prekážky a zachovať lásku v duši.

 24. Ďakujeme
  Marta a Jaro | 04.11.2021
  Chceme sa poďakovať za túto úžasnú Božiu stránku. Po takej dobe je to úžasné, že znova môžme čítať Božie modlitby a ostatné príspevky. Veľmi nám to chýbalo. Táto stránka je pre nás taká spojka s Pánom Bohom a my si to veľmi vážime. Ďakujeme Ti Pane Bože za všetko a najmä za život a za to, že na nás dávaš pozor, aj keď sme my ľudia zlí. Tiež ďakujeme pani Laure za všetko čo pre nás robí. Veríme, že aj Vy s manželom ste v poriadku. Pán Boh Vám žehnaj.

 25. Bože môj ĎAKUJEM
  Erika | 04.11.2021
  Do neba volám ďakujem .Veľmi som sa bála či si zaslúžime ešte mať tuto Božiu stránku.Boh Vás žehnaj pani Laura aj vášho manžela Vladka.Som nesmierne šťastná.Modlím sa za Vas ,a Tebe Bože dakujem za tuto chvíľu,že máme stránku späť.Erika

 26. Veľká vďačnosť
  Gabriela a Michal | 31.10.2021
  Pani Laura chceme sa Vám veľmi poďakovať za možnosť čítať túto nádhernú Božiu stránku. Veľmi často spomíname ako sme s veľkou nádejou prosili Boha o pomoc a aké množstvo nemoci bolo z našich tiel odstránené. Vám pani Laura vďaka za Vašu trpezlivosť s našou rodinou a za každú pomoc. Nech Vás Boh obdarí zdravím aj Vášho manžela a nech každý človek pochopí akú vzácnu vedmu máme na Slovensku.
  S láskou a úctou Gabriela a Michal