Božia pravda sa šíri pomaly a isto do podvedomia ďalších a ďalších ľudí...

02.04.2015 11:54

Božia pravda sa šíri pomaly a isto do podvedomia ďalších a ďalších ľudí...

Janulienka

Som veľmi rada, že ľudia, sami od seba prichádzajú na to, že aká je zvrátená cirkev, že je to vlastne sekta, ktorá vychováva a vedie ľudí len k tomu, čomu ona sama chce a aby bolo pravdou len to, čo ona hlása. Ja verím, prosím Boha a robím všetko možné preto, aby ľudia precitli z dlhodobého omylu... Už len to, že ľudia píšu na túto stránku je chvályhodné, či už reagujú pozitívne alebo aj negatívne, pretože aj to je malý krôčik k tomu, že vedia o pani Laure a o Bohu, že to nie je len rozprávka, ale skutočnosť, že Boh existuje. Nech už teda reagujú akokoľvek, časom sa presvedčia o tom, že sa veľmi mýlili a uznajú pravdu, ktorú hlása táto Božia stránka, lebo nebudú mať inú možnosť...  Ja sa teším z každého nového príspevku na tejto stránke, ako aj z každého nového pisateľa. Je pravdou, že prispievam trochu menej, ale sa vynasnažím to zmeniť, ale Božia pravda sa šíri pomaly a isto do podvedomia ďalších a ďalších ľudí a to je dobrá a pozitívna správa...       

     Ja osobne ďakujem Pánu Bohu, že som mala to šťastie sa dostať k pani Laure, pretože sú to úžasní ľudia, veľmi mi pomohli a ja im budem za to do smrti vďačná a budem ich mať vždy veľmi rada a tí ľudia, ktorí ich nepoznajú a neveria im a neveria, že Boh existuje, tak tých ľudí mi je úprimne ľúto, pretože ich život musí byť prázdny, bez lásky a plný problémov. Veď koho prosíme v nešťastí, na koho sa obraciame, keď sme v úzkych, keď si nevieme rady, keď sa nám nedarí.... vtedy je Pán Boh dobrý a má pomáhať každému ale uznať, že je toto Božia stránka a že tieto múdrosti a pravdy nám sem odovzdáva sám Pán Boh, tak to je už ťažké prijať. Každý človek so zdravým úsudkom musí uznať a rozoznať pravdu na tejto Božej stránke od výmyslov, ktoré hlása cirkev.  

      Nepíšem sem tieto slová len preto, aby som aj ja niečo napísala...ale preto, lebo sa od prvej chvíle plne stotožňujem so všetkými  Božími pravdami na tejto Božej stránke. Odovzdáva nám ich náš láskavý a milostivý Pán Boh s láskou a nezapochybovala som ani na zlomok sekundy, žeby tomu tak nebolo. 

     Milujem Ťa Pane Bože z celého srdca a z celej duše a ďakujem Ti za všetko čo pre mňa robíš, za tvoje Božie rady, liečby, za Božiu pomoc v mojom každodennom živote, za Tvoju Božiu prítomnosť, ktorú cítim každým dňom, za to, že si, že som Ťa mohla nájsť a za to, že ma miluješ. Len Teba budem velebiť a milovať po celý zvyšok svojho života. Amen.