Božia ochrana dobrého psíka od blízkosti ducha.

21.05.2018 09:50

Pes v byte vrčí a šteká na niečo, čo nie je vidno. Ubližuje sám sebe.

Božia odpoveď:
Do tohoto štekotu sa stáva stiahnutý duch, ktorého slabosťou sily pozemskej sféry sa ukazuje láska k životu a smrť bola pre neho tak nečakaná, že sa zmieriť s ňou nedokázal a stal sa pútaný do blízkosti ľudských duší, lebo sa životu pozemskému nechce vzdialiť. Tohoto ducha zachytil ich psík svojou intuíciou a bráni svojich pánov týmto štekotom. Do tohoto ducha sa stalo zblúdenie z druhej strany života a stal sa svojou minulosťou tamojším žijúcim bydliska, kde táto rodina býva. Svojou dávnou túžbou bolo stretnúť sa s dobrým domovom kde žil a toto sa ukazuje silou veľkej blízkosti jeho domova. Tento duch žil blízko ich domu a svojim príbuzným sa priblížiť nechce, lebo radi ho nemali a on chce vzhliadať na ich duše z tohoto domu. 

Do pomoci kľudu svojich duší a aj tejto zblúdilej duše sa snažiť tieto slová odriekať musia.

 

Božia ochrana dobrého psíka od blízkosti ducha.

Bože staň sa Ty sám záchrancom kľudu duše, ktorá sa svojou blízkosťou stáva narušiteľom žitia nášho spokojného a silou svojej blízkosti sa nášmu psíkovi ukazuje ako ohrozovateľ jeho pánov, čo sa silou jeho ochrany našich duší prejavuje nervozitou štekotu a stáleho si ubližovania, keď vidí že svojou pomocou nás nedokáže ochrániť pred nepriateľom, ktorého vidí len on sám svojimi zvieracími inštinktami. Staň sa Bože Svetlom záchranným tejto duši, ktorého žiar lúčov sa stane cestou ukazovanou do sféry kam patrí a nemôže sa sama dostať. Stop Bože všetky jej pripútanosti a hriechy ktorými je priťahovaná do sféry pozemskej a daj jej silu dostať sa s Tvojou pomocou do korunovaného Tvojeho kráľovstva, cestu ktorého jej budú samí dobrí anjeli ukazovať svojou blízkosťou pri opúšťaní nášho domova.

Za touto modlitbou treba hlasno zvolať tieto kódové slová:

 

kode 3x

bode lobe bode 3x

bode habe bode 3x

lobe 3x

dalalu 3x


Stane sa týmito slovami stiahnutie tejto zblúdilej duše do sféry kam patrí, čo bude cítiť aj ich psík svojim kľudom cíteného neohrozovania svojej rodiny. Bolo slovo do odpovede správne prijaté dušou Laury od Boha. Amen.

 

Komentáre:

  1. Valéria | 29.05.2018
    Ďakujem Ti Bože za túto krásnu modlitbu. Máme psíka ktorého máme radi, tak som šťastná, že existuje medzi tvoji modlitba aj táto ktorá dá kľud a pokoj nášmu psíkovi a budem o to šťastnejšia keď nebude nervózny a nebude štekať keď bude aj sám. Ďakujem Ti z celého srdca pane Bože môj najdrahší.

Pridať komentár