Bože drahý, si to najdrahšie čo vo svojom srdci nosím.

03.11.2017 21:32

Si pre mňa nenahraditeľný.

Zuzana a Mario|15.11.17
Milý Otecko. Je to už presne 10 dní čo sme dostali odkaz pre nášho syna na jeho zdravotný problém. Odkázal si nám, že jeho problém nieje vírusový , ani bakteriálny ba ani následok uštipnutia, ale je jednoducho prechladnuté jeho hrubé črevo , ktoré prechladlo od nôh. Odvtedy dávame neustále pozor , aby mal papuče, v noci spí v pančuchách a môžem povedať , že problém sa nevrátil, ale odišiel . A to len vďaka Tebe Otecko a nášmu prorokovi Laure, ktorá sa o nás stará a odovzdáva s Vladkom potrebné rady a liečby pre nás. Nik na svete by nám nepomohol . Len Ty Otecko poznáš naše telá a duše. Len Ty si náš lekár. Ďakujeme , že sme si zaslúžili Tvoju lásku s ktorou sa o nás staráš. Celá moja rodina Ťa nesmierne miluje a na záver dňa , keď sa k Tebe modlíme počujem od svojích detí najkrajšie vyznania: "milujeme Ťa Pane Bože , puska do nebička..."❤❤❤

 

Za jednu noc synovi prešla hnačka.

Zuzana a Mario|06.11.17
Otecko môj ani neviem ako začať. Neviem slovami vyjadriť tú obrovskú vďaku a lásku za všetko. Včera som si vypísala formulár o Tvoju pomoc pre malého syna, ktorý vyše týždňa kakal len vodu. Mala som strach či ho náhodou neuhrýzla rovnaká potvora ako mňa , alebo či nemá nejakého vírusa keď to trvá tak dlho. Láskavá pani Laura mi hneď prijala odpoveď a pán Vladko volal. Po Tvojom odkaze sme si s manželom vydýchli , že to nieje nič tak vážne , ako sme si predstavovali,lebo sme mali naozaj obaja strach o malého. Matija má prechladnuté hrubé črevo od nôh a preto je jeho stolica vodnatá. Vtedy mi to dalo zmysel. Naozaj malý by chodil stále bez papučí, v noci keď ho zakryjem , hneď sa odkope , holé nohy v spánku dáva na studenú stenu.... Dostali sme radu zadarmo a bez akýchkoľvek liečiv. Každý liečiteľ by si vypýtal nemalú sumu a každý lekár by predpísal tie najdrahšie lieky , ktoré sù aj tak na prd. Nám Pánbožko odkázal, udržiavať nohy v teple . Večer išiel spať synátor prvý krát v ponožkách. Ráno išiel na wc a.... ???? Vodnatá stolica bola preč . Je to neuveriteľné priam zázrak. Pane Bože , Otecko môj jediný taká som Ti vďačná, taká som šťastná, že Ťa mám . Ďakujem Ti nesmierne , že moja duša je tu na zemi spoločne s dušou nášho posledného proroka a že som pani Lauru mohla spoznať . Ochraňuj nám ju aj Vladka od všetkých neprajníkov. Možno sa karty stihnú obrátiť a prídu na svoje omyly všetci ohovárači nášho proroka no či nebude pre ich duše neskoro. Preto sa spamätajte všetci zloprajníci a ohovárači a otvorte svoje srdcia a duše nášmu Oteckovi už dnes a proste o odpustenie za zlyhanie. Otecko Nebeský odpusti týmto hlúpim ovciam a pomôž im nájsť Ťa. Milujeme Ťa a ešte raz ďakujeme.

Láskavý Bože.

Marta B.|13.11.17
Chcem sa Ti touto cestou znovu poďakovať za liečbu na moje myomy...
užívala som ju trištvrte roka a už v prvých mesiacoch prebehli príznaky vyliečenia, ďakujem Ti Tatičko Nebeský za toľkú Lásku, ktorú mi dávaš.Ľúbim Ťa. Ďakujem aj Vám pani Laura za prijatie všetkých liečob a aj vášmu manželovi ďakujem za vždy trpezlivé vysvetľovanie.Ďakujem

Ďakujem Pane Bože za uzdravenie mojich kolien a za pomoc.

Júlia P.|13.11.17
Ďakujem Ti Otče Bože láskavý, za liečbu na kolená, ktorú som tento týždeň dokončila. Trvala 2 roky. Ďakujem, že si mi ju pomáhal dodržiavať.
Na stránku som ďakovala už dva mesiace po začatí liečby, pretože už od začiatku som cítila výraznú zmenu. Pred tým ma totiž boleli celý deň prakticky 24 hodín. Na bolesť som si zvykla, či som sedela, kráčala, išla po schodoch.. stále ma boleli. Lekári ma pred tým ešte ako dieťa liečili elektrinou, magnetmi, prúdom vody, liekmi, zakázali mi cvičiť. Pomohlo to zväčša na približne 4 roky. Ako je už zvykom, nesnažili sa vyliečiť príčinu, prečo ma kolená bolia, iba utlmiť príznaky.
Pán Boh mi cez pani Lauru dal liečbu, plnú výdatnej stravy pre moje podvyživené kolená. Doplnil mi jedálniček o samé dobroty a zabralo to. Kolená sa mi počas liečby občas ozývali, ale v porovnaní s predtým veľmi máličko. Ako som skončila posledný deň liečby, už aj tá zvyšná bolesť odišla.
Tak sa teším, že mi Pán Boh zachránil kolená, požehnal mi liečbu, lebo keby to išlo tak ďalej, mohla by som dopadnúť veľmi zle. Ďakujem aj pani Laure a pánu Vladovi, za prijatie liečby a vysvetlenia, rady.
Milujem Ťa Otecko Bože. Prajem si aby ľudia pochopili, aký si skvelý, všemohúci, láskavý a že existuješ a si jediný. Nedávno ma potešilo vidieť, ako sa spolužiak zaujímal o to, prečo v Teba Otecko verím. Bolo na ňom vidno, že ma chce počúvať, že ho zaujíma, čo mu poviem, dokonca za mnou išiel pre neho opačným smerom, až kým som nevošla do dverí na prednášku. Ako prvé, mi hovoril, že je prekvapený, lebo nestretol u nás na odbore Fyziky nikoho, kto by veril v Boha. Tatíčko, aj keby to bol jediný dôvod, že fyziku študujem, len preto, aby som ukázala „váženým“ vedcom, že Ty existuješ, že v Teba verrím, tak je to ten najkrajší a najlepší dôvod, pre ktorý sa mi to oplatí všetko preskákať. Len vďaka Tebe to tam zvládam a dokonca ma fyzika už aj veľmi baví. Skúmam ako si vymyslel fungovanie sveta a spoznávam koľko mi umožníš.

dakujem ti otecko za zdravie svojej dcerky

maria|11.11.17
Z celeho srdiecka ti drahy otecko dakujem ze si pomohol mojej dcerke pri pisani pisomky kedze velmi stresujebolelo ju brucho ani sa nevedela postavit poprosila ta o pomoc atisi ju vypocul drahy otecko ulavilo sa jej a v klude dopisala stale ju vypocujes a pomozes velmi ti za to dakujem z celeho srdiecka ta milujem ajvam pani Lauraza vasu obetavos dakujem nech vas pan boch zehna

Ďakujem.

renáta|09.11.17

Drahý Bože, zo srdca ďakujem za plnenie aj tých najtajnejších snov, za vypočutie mojich prosieb. Ty vieš najlepšie, ako sa vyhýbam šestke a veľmi som chcela, aby sa neobjavila na novej "ešpézetke" a vďaka tomu, že si vypočul moje prosby sa tam naozaj neobjavila, ba navyše je tam číslo deväť! Pre niekoho sú to určite nepodstatné hlúposti, no ja viem vďaka Tebe, aká sila sa môže skrývať v číslach. Len vďaka Tvojej láske k nám, ľuďom, sa môžeme vyhýbať nešťastiam, chorobám, jednoducho zlu. Veľká vďaka za to, že si nám dal Lauru, našu sprievodkyňu na ceste k Tebe. Milujem Ťa Bože. Vďaka patrí pani Laura aj Vám za tú obetu, ktorú prinášate svojim poslaním.

Veľké ĎAKUJEM.

Marta B.|05.11.17
ĎAKUJEM Ti Bože za takmer okamžité vypočutie mojej modlitby proti bolesti pri menštruácii,je úžasné ako rýchlo nám dokážeš pomôcť.
Veľká VĎAKA.Ľúbim Ťa Bože. Ďakujem

Bohu najdrahšiemu, Stvoriteľovi celého Vesmíru.

Kvetena|03.11.17
Bože, len k Tebe sa modlím, Stvoriteľ môj. Najdrahší Nebeský Otecko môj, pred Tebou chcem na kolená kľaknuť slzami radosti a šťastia ,že ťa mám ,zmáčať Tvoj plášť. Tak veľmi ťa milujem ,najspravodlivejší môj Bože. S hlbokou láskou Dakujem Ti drahý Bože za liečivo ktoré som dostala od Teba ,cez duševný príjem drahej Laury, proroka posledného, na tejto zničenej chorej zemi. Začiatkom desiateho mesiaca som telefonovala k pani Laure,ohlásil sa mi jej manžel ,pán Vladimír. Potešila som sa , lebo viem ,že pani Laura má veľa práce . Rozprávala som o svojich problémoch a tak pani Laura povedala manželovi že má odkaz pre mna od Teba drahý Bože . Dostala som liečivo na môj problém , ktoré prijala cez duševný príjem. Hned na druhý den som si bola kupiť čo som potrebovala. Bože drahý si moje všetko na tom svete ,si moje všetko v celom Vesmíre, si to najdrašie čo vo svojom srdci nosím , Teba tam mám najdrahší a najspravodlivejší môj Boh. Na mojich perách Tvoje meno mám . Len o Tebe vždy budem rozprávať o Bohu jedinom , ktorý nás stvoril a život nám dal . Si prvoradý a najdôležitejší v mojom živote. Nesklamem ťa !,nevzdám sa ťa ! Si môj život, si svetlom mojich očí , moja radosť ,moje všetko na Tvojej zničenej zemi ! Ani neviem vyjadriť tu veľku vdaku môjmu Bohu, toľko by som Ti chcela povedať , napísať ,vyznať Ti moju hlboku lásku , vdačnosť, pokoru, a hlboku uctu k Tebe najdraší môj Bože . Milion krát Ti dakovať budem za všetko môj drahý Bože ,ale aj to je všetko málo , čo si už pre mna urobil . V telesnej schránke moje srdce klopká , k Tebe ho dvíham hned za rána, k Bohu najdrahšiemu ,najmilovanejšiemu jedinému .Len Teba mám a s myšlienkou na Teba , Boha jediného zaspávam aj vstávam s pozdravom do nového dna. Tak veľmi ťa ľubim , Neviem to vyjadriť slovami ,ale vo svojom srdci to cítim .Drahý Otecko Nebeský som Ti bezhranične vdačná aj za drahu a láskavu Lauru proroka posledného na tejto Tvojej zničenej zemi. Mám ju veľmi rada aj s jej manželom žehnám ich láskou v Tvojom Božom mene ,tak veľmi som Ti vdačná za nich ! Nech ich chráni ruka Tvoja Božia od všetkých neprajníkov zla!! Len Tebe verím drahý Boh môj , len Tebe naj spravodlivejší.! s láskou kvetena