4. strana

02.09.2015 00:09

1gtvo-5ex-7

Ďakujem Ti láskavý Bože za Božie cviky

Júlia | 07.04.2015

Chcem Ti Pane Bože poďakovať, za Tvoje Božie cviky, ktoré cvičím krátko a prestali mi pukať kosti a každý deň sa mi až tak ľahúčko cvičí. Keď vidím moju dcérku precvičovať cviky tak je to úžasná radosť pre mňa. Ďakujem Ti Pane Bože za Božiu pomoc, že nám tak vo všetkom pomáhaš. Aby sme tu na Zemi boli zdraví a dobre sa cítili. Ďakujem Ti za to láskavý môj Bože.

 

Ďakujem Bože

Valéria | 07.04.2015

Láskavý môj Bože, chcem sa TI poďakovať za krásny včerajší deň, ktorý bol kľudný, harmonický, plný prekvapení, radosti. Ďakujem, že si nás opatroval na cestách, že si nám krásne svietil Tvojou Božou lampičkou, bolo to krásne som šťastná. Za to všetko vďačím len TEBE. Posielam TI božtek do nebíčka. Ďakujem.

 

Ďakujem Otče môj

Maťa | 07.04.2015

Ďakujem Ti Otecko môj Nebeský za modlitbičku Za odpútanie syna od rodičov. Je krásna a prišla pre mňa v tej pravej chvíli. Veľmi Ti ďakujem, že dozeráš na naše šťastie. Ľúbim Ťa z celej svojej duše a odpusť mi moje reptanie a nevďačnosť. Viem, že o pár dní už bude dobre. Ďakujem pani Laura aj Vám za trpezlivé vkladanie každej modlitby a príspevku.

 

TEBE BOŽE MÔJ

Ľudmila-K | 06.04.2015

Ďakujem TI BOŽE, že poznám tú pravú pravdu o TEBE a môžem ju šíriť aj keď za to žnem iba nelásku okolia i rodiny. Buď mi v tejto práci nápomocný. ĎAKUJEM TI OTČE. Ľúbim ŤA BOŽE MÔJ. Ľudmila

 

Poděkování za úžasné a poučné webové stránky

Irena, Brno | 03.04.2015

Dobrý den, paní Lauro. Mám potřebu pochválit Vaše krásné webové stránky a vyslovit obdiv za Vaši odvahu s jakou bojujete proti zlu, církvi a Vatikánu. Máte krásný ale velice těžký úděl, protože ti nenažranci se jen tak lehko nevzdají svých výhodných postů. Jsem ráda, že jste mi potvrdila mé pochyby o její "nezištné pomoci lidem".
Taky bych Vám chtěla vysvětlit naši písemnou konverzaci ze soboty 21.3.,kdy jsem našla odkaz na Vás. Vůbec jsem Vás neznala, ale žádala jsem o registraci na Vašich stránkách, protože se to tak běžně dělá. Omlouvám se, ale opravdu jsem nevěděla s kým mám tu "čest" komunikovat. Proč jsem se na Vaše číslo nemohla dovolat jsem pochopila ještě v sobotu. Do zahraničí nevolám a tak jsem zapomněla dát znaménko plus před 421. Ale mezi tím jsem už pročítala Vaše Boží stránky a nevycházela z úžasu. S pusou otevřenou jsem se s Vámi teprve seznamovala a pak jsem si už vůbec nedovolila Vám zavolat. Osobně Vás neznám, ale narůstající respekt k Vám mi to nedovolil. Teprve včera jsem všechno dočetla a jako celoživotní ateistka si srovnávám všechno v hlavě. Taky jsem jedna z těch co odmítá církev, ale přitom jsem chtěla věřit, že existuje něco mezi nebem a zemí….prostě nějaká Vesmírná inteligence. Zvláště potom, co mi před 19 lety nečekaně zemřel 20tiletý syn. Dávala jsem si to za vinu, že mě někdo musel potrestat. Koupila jsem si dokonce Bibli a ani nevím proč, jsem začala srovnávat Starý a Nový zákon. Přiznám se, že mi ten Nový vůbec nevyhovoval a přestala jsem Bibli číst. Zklamalo mě, že Pán Bůh v Novém zákoně už nechce „oko za oko, zub za zub“atd. Já osobně si nedovolím být mstivá, ale od Pána Boha jsem očekávala spravedlnost.....teď už vím, že si to upravila církev. Omlouvám se za případné rouhání, ale tak jsem to cítila….vlastně až do doby, než jsem našla Vaše stránky a tam jsem si přečetla pro mě přijatelné vysvětlení, jak to opravdu je. Církev hluboce nesnáším a zvláště potom, co jim budeme platit miliardy. Je to nenažraná pakáž a chce se mi z ní zvracet....Bála jsem se o ní takto mluvit, abych zase nebyla nějak potrestaná, ale díky Vám už vím, že si to už můžu dovolit. Souhlasím s Vašimi názory, které Vám diktuje sám Pán Bůh. U nás máme takové přísloví:"Proč chodit ke kováříčkovi, když můžu jít za kovářem"?! No řekněte....je to přece logické a pravdivé. A je to tak i s církví a Pánem Bohem. Jsou to pro mě nové informace a děkuji Vám za ně.....mám o čem přemýšlet. Učím se modlit a to mi už bude v dubnu 62 let. Je to pro mě všechno nové, ale snažím se……nikdy není pozdě otevřít oči a změnit myšlení. Jen to srdce mám stále bolavé….a od toho asi kolena a páteř a atd. Po přečtení mého emailu Vám zkusím také zavolat, abych dokončila registraci a budu doufat, že mě Otec Bůh neodmítne. Byl by to pro mě ten nejhezčí dárek k narozeninám….a pokud ano, tak to taky přijmu a budu zpytovat svoje svědomí a modlit se.
Paní Lauro,neumím se moc vyjadřovat….hledám správná slova, abych Vám poděkovala za tu práci a energii, kterou dáváte lidem. Máte můj obdiv a moc děkuji, že mohu chodit na Vaše stránky. Přeji Vám i Vašemu manželovi hodně zdraví a sil, abyste mohli i dál pomáhat lidem a hlavně, aby Vám byli za to vděční. Nechápu to. Vy někoho nezištně vyléčíte a on Vás pomluví?! Já jsem se i jako ateista bála někomu ublížit, aby se mi to nevrátilo nějakým jiným způsobem. Máte dar přímo od Boha a lidé by Vás měli respektovat.
S úctou Irena z Brna

 

Bohu odo mňa:-)

miro | 29.03.2015

Otče Bože tentokrát Ti chcem poďakovať za to, že si umiestnil dušu pani Laury a pána Vlada na Slovensko. A ďakujem Ti, že si sem umiestnil aj moju dušu, aby sa s nimi mohla spoznať, stretávať
a radiť sa, rozprávať sa o Tebe Boh môj a pomáhať im, keď treba. Mám z toho radosť, že si mi dal šancu byť pri nich pred koncom tohto sveta. V týchto našich posledných životoch.
Vieš, Bože môj dobrý, vieš že ja som veľký optimista, ale s ľudstvom to nevidím ružovo. 
Skôr tak čierno-bielo, ale tej bielej je tam ozaj máličko. Dúfam síce stále, že čím ďalej bude ľudstvo lepšie, láskavejšie, bližšie k Tebe Bože a nakoniec ten koniec sveta odvrátime. Na to ale potrebujeme nahradiť v svojich dušiach sebectvo a pýchu POKOROU, strach a nenávisť LÁSKOU. A samozrejme cirkev a jej falošné modly skutočným BOHOM!
Daj nám ešte šancu na to, počkaj ešte, možno sa ľudia zmenia a uvedomia si to všetko.
Maj ešte chvíľu strpenia s týmto hlúpym svetom, viem že z nás nemáš radosť tam hore a zle sa Ti niekedy na nás pozerá, ale vydrž ešte, my Boží bojovníci sme tu a pracujeme na záchrane tohto sveta.
Je nás málo ale pomaličky pribúda, pomôž nám a pošli nám ešte statočné, láskavé a bojovné duše, nasmeruj ich kroky na túto stránku a ich lásku k Tebe BOŽE... Pomôž!
Tatinko ešte Ti chcem poďakovať, že sa mi ľahko žije, že mi je tu krásne na zemi, aj keď sa Ti niekedy sťažujem, že sa mi tu nechce už žiť, je tu v priemere celkom fajn, dá sa to tu vydržať. Ale iba vďaka Tebe. Keby som nespoznal pani Lauru a pána Vlada, tak si neviem predstaviť ako by som žil. Bez Boha. Neviem si to už predstaviť, preto Ti ĎAKUJEM!
Ďakujem aj za včerajšiu radu, ktorú mi pani Laura odovzdala pri návšteve, keby som sa neporadil s Tebou, ten obchod by ozaj nedopadol dobre. Síce bol lukratívny a lákavý na zárobok,
ale išlo o veľkú čiastku peňazí, preto som si to dal odobriť u Teba a odpoveď bola ruky preč od tohto obchodu. Chcem Vám čitateľom vysvetliť, že išlo o bežný tovar, ktorý som mal kúpiť vo veľkom množstve a bola lákavá aj cena a obratom som už mal kupcu na všetok tovar. Čistý zárobok.
Všetko bolo úradne v poriadku, lenže Boh vidí aj to, čo úrady nevidia a že pôvod tovaru nebol legálny. Časom by sa na to prišlo. To som nemal ako vedieť ani ja, ani úrady, iba náš Boh a naša pani Laura.
Takže ďakujem, nejdem do toho, neskončilo by to dobre.
Otče Bože mám Ťa rád a navždy budem, zo srdca mi nikto nevytrhne lásku k Tebe, za to všetko čo si mi v živote dal a ako mi pomáhaš! Milujem Ťa a objímam!

 

Ďakujem Ti láskavý Bože za Tvoju POMOC

Júlia | 28.03.2015

Láskavý môj Bože. Len Ty vieš, aký bol môj život smutný a v slzách a k tomu aj nevedomosť k Tebe láskavý Bože. Ďakujem Ti láskavý môj Bože, že si mi ukázal ten správny smer, kde hľadať POMOC. Že sa môžem učiť z Tvojej Božej stránky. Odvtedy ako poznám pani Lauru život sa mi zmenil o milión stupňov. Ďakujem milión krát môj láskavý Bože v mojom živote sa robia veľké zmeny po kliatbe. Výborne sa mi pracuje v mojej práci, už sa teším Ti Bože za tú nádheru a ten pokoj, radosť čo cítim teraz v duši. V mojom dome je radosť a Božia láska, všetko láskou dýcha, šťastíčkom, radosťou, je to úžasné. Za všetko vďačím len Tebe môj láskavý Bože. Milujem Ťa Boh môj a budem si Ťa opatrovať naveky. Všetko si mi poslal Boh môj, pomoc, ochranu, modlitby, pani Lauru, liečivé receptúry. Vďačne z celého srdca ĎAKUJEM milovaný môj Bože a budem sa snažiť Ti verne a oddane slúžiť po celý môj život v úcte a pokore. Utrpenie a život v kliatbe je hrôza. Pane ako kráčam po Tvojej ceste, život je skutočne úžasný, úplne sa inak žije, keď si pri mne Boh môj. Milujem Ťa Bože môj a veľmi ĎAKUJEM za pomoc, svetlo, šťastíčko, Božie požehnanie mojej hriešnej duši. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM.

 

Ďakujem Otecko náš najdrahší, Pane Bože. Ďakujem Ti za láskavú pani Lauriku a pána Vladka, že nám pomáhajú.

Lucia Golinska | 27.03.2015

Ďakujem Ti otecko, že mi dávaš to, čo potrebujem, to čo si prajem. Ty vieš najlepšie, čo potrebujem najviac. Ďakujem Ti, Že ochraňuješ moju rodinu a pomáhaš nám. Verím, že raz sa Ti budeme všetci klaniať s pokorou v srdci, preto čo všetko nám dávaš a ako nás strážiš Ty sám, bez pomoci synov, či dcér, matiek... Si jediný, jedinečný náš Pán Boh, Otec všemohúci a ja Tebe za všetko, čo v živote mám ďakujem z celého srdca. Ďakujem Otecko. Hlboko sa Ti klaniam. S láskou Lucia

 

Úžasnému Bohu

Valéria | 26.03.2015

Bože ďakujem Ti za ďalší krásny deň prežitý s Tebou. Je to krásne chodiť po svete a byť s Tebou a rozprávať sa s Tebou celý deň nech som kde som. Bože napriek tomu, že sa stretávam s kamarátmi, ľuďmi, ktorým o Tebe hovorím a aj tak mi nakoniec povedia, že veria v trojjedinosť Božiu, len sa pousmejem a na rovinu poviem, že ja verím v jediného Boha. NEZAPRIEM ŤA BOŽE NIKDY, nech aj kamarátov stratím mne to je jedno, TY si v mojom srdci prvoradý a TAK TO AJ ZOSTANE! BOŽE MILUJEM ŤA, nikto mi Ťa zo srdca nevytrhne. Budem za Teba bojovať, hovoriť pravdu a nech sa neverci postavia aj na hlavu, nech to len počujú aký si úžasný a plný lásky Bože a JEDINÝ. Ľubkám Ťa. Ďakujem za všetko.

 

Ďakujem Ti milovaný Bože

Eva z Nitry | 26.03.2015

Ďakujem Ti Bože, za toľko vecí, za lásku, ktorou ma obdarúvaš, za trpezlivosť, ktorú so mnou máš, za to ako mi pomáhaš, keď sa na Teba obrátim, aj ako si mi dnes naposledy pomohol. Ráno som sa k Tebe modlila, aby si mi dal lásku, pokoru a hlavne aby si mi pomohol v práci, aby to čo ma dnes čakalo nezostalo iba na mne, aby som našla tie správne slová a vedela presvedčiť. Stalo sa, práca, ktorá ma trápila už dva týždne sa zajtra dorieši. A nebudem na ňu sama ale len vďaka Tebe Bože Otče mi s ňou pomôžu ďalšie tri kolegyne. Ale za čo Ti chcem najviac poďakovať Bože Otče je pomoc pri zdravotnom probléme. Už skoro tri týždne sa trápim so zápalom ramena. Je to dôsledok nachladnutia chrbtice a z toho sa urobil zápal v pravom ramene. Bola som aj u lekára a zistil, že mám tri stavce zdeformované a dostala som nejaké lieky na liečenie zápalu. Zo začiatku som bola nejaká ako omámená a nenapadlo ma hľadať pomoc na stránke. Ruka ma bolela, až pred týždňom som dostala ťuk do hlavy a že: pozri sa Eva na stránku, tam bude určite niečo čo Ti pomôže. A našla som: "Modlitbu k Bohu za bolesti ramien". Začala som sa ju modliť v ten deň ešte v práci, kedy som mala chvíľku a stalo sa, ďakujem Bože láskavý, rameno ma do večera nebolelo tak silno. Od toho času sa ju stále modlím, keď môžem viackrát denne a bolesť a zápal ustupuje. Ja nie som zástanca užívania liekov keď nemusím a tak ani tie lieky čo som dostala od lekárov na tlmenie bolesti som si nedala iba asi tri krát. To, že sa mi to zlepšuje je zásluha nášho drahého Otecka tam hore. Bože ľúbim Ťa, moja duša Ťa miluje a ďakujem Ti za každý jediný deň ktorý tu žijem na našej nádhernej zemeguli. Môj život sa zmenil od kedy Ťa mám vo svojom srdci, našla som dobré priateľky kolegyne a hlavne jednu, ktorá ma k Tebe Bože Otče priviedla a s ktorou som prežívala jej liečenie kliatby a preto verím, že to existuje. A pani Laura a Vladko, veľké ĎAKUJEM patrí Vám, za to, že je táto stránka na svete a vkladáte nám sem krásne modlitby a odkazy od nášho Otecka, ktoré nám pomáhajú liečiť naše duše i telá, že nás učíte láske a pokore, trpezlivosti a hlavne nás učíte láske k našemu Bohu. Eva

 

Vďaka Ti Pane Bože, za pomoc v živote

Júlia Planková | 25.03.2015

Cez víkend som navštívila prvý krát pani Lauru a chcela by som sa Ti Pane Bože veľmi poďakovať za to, že si mi ukázal cestu k Tebe a podeliť sa o to, ako som sa sem dostala. Ako malé dievča som zvykla chodiť každú nedeľu do kostola, ako aj väčšina členov mojej rodiny. Ale neskôr som začala viac rozmýšľať nad tým, či to, čo v kostole počúvam je pravda. Vďaka mojej mame som síce vedela, že ku svätým sa netreba modliť, ale prestali sa mi páčiť aj slová farárov. Spolu s tým, že som bola nešťastná z mojej rodinnej situácie, na ktorú pomoc som nenašla, som začala pochybovať o tejto ich viere, s ktorou som ale stratila aj vieru v Boha. Ocitla som sa sama v cudzom svete. Pretože cirkev odvrátila moju dušu od Boha. Nenapĺňalo ma to o čom kázali, zhnusili sa mi ich zvrátené pravidlá, ktoré si určujú sami a tvrdia, že ich jediná viera je ta pravá a tá správna. Nenachádzala som logiku v tom, čo kážu, ako napríklad trápia ľudí tým, že manželov doslova nútia žiť spolu celý život, aj keď si navzájom iba ubližujú, namiesto toho aby poukazovali na to, aká je láska pre vstup do manželstva dôležitá. Nepáčil sa mi spôsob akým poukazovali na hriechy. Veď každý rozumný človek, ktorý miluje Pána Boha, sa chce zo svojich chýb poučiť a ľutuje ich úprimne, ale aj robí niečo pre to, aby sa k Bohu priblížil, snaží sa byť čo najlepším človekom, kvôli sebe, pre Boha. A nie pre farára a spovednicu. Mohla by som spomenúť veľa vecí, v čom cirkev iba manipuluje ľudí, ale tých je na tejto Božej stránke dostatok. Vtedy som však nevedela, kde je pravda a začala som žiť život podľa iných pravidiel. Spoznávala som život na vlastnú päsť, stala som sa ateistom. Cítila som sa stratená a spravila som aj veľa chýb, kým som hľadala, kto skutočne som. Postupne som však zisťovala, že tu musí byť niečo viac. Že predsa Boh musí existovať. Potvrdilo sa mi to veľmi veľa krát v živote. Do kostola som však odmietala chodiť, no „príležitostne“ som sa tam išla pozrieť. Najviac sa mi zmenil život, keď som spoznala túto Božiu stránku a pani Lauru cez moju kamarátku Dominiku, ktorá mi tým otvorila oči. Moja viera tu nebola zo dňa na deň, trvalo mi to dlhšie kým som si všetko v hlave pospájala, kým som pochopila, ale môžem povedať, že nikdy som sa necítila viac sama sebou, ako teraz, keď verím v jediného láskavého Boha a modlím sa k nemu každý deň. Stále mám na čom na sebe pracovať, ale viem že som na dobrej ceste, ceste plnej lásky. Vďaka Pánu Bohu sa cítim veľmi šťastná. On mi pomáha celý môj život. Čo som nespočetne veľa krát pocítila. Cítim, že ma ľúbi a ja Ho tiež veľmi ľúbim a snažím sa Mu posielať z mojej lásky, aj keď sa mi to nie vždy darí. 
Už vyše roka navštevujem túto Božiu stránku a postupne mi začalo všetko do seba zapadať. Našla som tu pravú lásku k Bohu. Veľa z toho, čo som sa dozvedela mi príde také krásne a úprimné. To sa ani nedá porovnať s tým, čo káže cirkev. Milovať svojho jediného Boha, rozprávať sa s ním a nie počúvať slová farárov, z ktorých len máloktorí sú dobrými ľuďmi. Nie modliť sa k vymysleným svätým, iba k nášmu láskavému Bohu. Odkedy som nedávno videla prvý krát pani Lauru s pánom Vladimírom osobne, cítim ešte silnejšie, že som na správnej ceste. Ďakujem Ti Bože za to, som veľmi šťastná. Pani Laura je veľmi milá jednoduchá žena, z ktorej cítiť lásku k Bohu a úprimnú ochotu pomôcť ľuďom. Ďakujem Ti za ňu a ďakujem aj za pána Vladimíra, ktorý pri pani Laure vždy stojí, pomáha jej a tiež úprimne ľúbi nášho Pána Boha.
Nedá mi, nepoďakovať sa Ti Bože aj za to, že pri čakaní pred domom pani Laury som spoznala Mira, jedného z Tvojich Božích bojovníkov, ktorý ma podržal, zlepšil mi náladu a povedal veľa múdrych slov. 
Môj láskavý Bože, ďakujem Ti z celého srdca, že som dostala možnosť byť v mojom živote zdravá aj po psychickej stránke a verím, že vďaka receptu, ktorý pre mňa pani Laura od Teba prijala sa vyliečim a bude sa mi žiť ešte ľahšie. Ďakujem Ti, že aj napriek mojej slabej psychike s Tvojou pomocou zvládam toľko vecí v mojom živote, že mi dávaš silu a krásne modlitby. Snažím sa a budem sa snažiť robiť všetko pre to, aby moja viera bola úprimná a dúfam, že sa mi podarí ukázať správnu cestu k Tebe aj ďalším ľuďom. Ďakujem Ti Bože, že si mi dal odpoveď cez pani Lauru, vďaka ktorej už nemusím mať strach zo svojho rozhodnutia. Milujem Ťa Pane Bože a ďakujem Ti, že si nám všetkým dal možnosť byť k Tebe bližšie a uzdraviť sa. Už je len na nás aby sme Ti dôverovali, pretože s Tebou zvládneme všetko.

 

Milovanému BOHU

Valéria | 21.03.2015

Pane Bože mám takú potrebu a chuť Ti napísať ako veľmi ŤA ĽÚBIM A ĎAKUJEM za krásne dni. Vstávam ráno spokojná a šťastná, kade chodím tam sa mi darí, všetko stíham, čo chytím to ide, je to neuveriteľné, tak veľmi Ti ďakujem ani neviem ako to vyjadriť všetko, to sa ani slovami nedá vyjadriť Bože moje srdce bije len pre TEBA. Ďakujem, že som Ti neni ľahostajná, že mi dávaš pomoc, že sa o mňa staráš. Bože aj keď nie som tá najlepšia a tiež mám slovo slabosti aj hriechy, stojíš pri mne. Bože si mojim základným pilierom v živote. TY SI TEN, KTO MA NAJLEPŠIE POCHOPÍ, NIKDY MI NECHCE ZLE, POZNÁŠ MOJE TÚŽBY A POTREBY. Tvoja dokonalosť je neopísateľná. DAL SI MI ŽIVOT, NASMEROVAL SI MA NA CESTU K TEBE, MILUJEM ŤA OTČE VEĽMI, s láskou tvoja milujúca Valéria.

 

Ďakujem

Margita | 19.03.2015

Pozdravujem Ťa OTČE BOŽE touto chvíľou do nebíčka, ďakujem TI za recept na slepačiu polievku bola výborná a za Božie cviky, ktoré si nám na každý deň poslal. Je to náročné cvičiť ale s Tvojou pomocou môj BOŽE všetko ide jednoduchšie. Ďakujem že ma vedieš a pomáhaš mi vládať každodenný život. Ďakujem Ti OTČE BOŽE za pani Lauru, ktorá túto Božiu stránku otvorila, posiela nám modlitby, varovania, liečby a všetko, čo potrebujeme vedieť od TEBA BOŽE. Ďakujem aj p. Vladimírovi - za trpezlivosť a všetku pomoc.
Pekný deň všetkým, Margita

 

Ďakujem Ti Pane

Marek | 19.03.2015

Chcem sa Ti Pane Bože poďakovať za všetko čo pre mňa robíš, že si mi konečne otvoril moje zaslepené oči a ukázal si mi tú najsprávnejšiu cestu k Tebe Pane. Ďakujem Ti Pane.

 

Veľká vďaka

Zuzana | 19.03.2015

Chcem Ti drahý Bože môj poďakovať za Tvoju lásku ku mne, tým že ma ochraňuješ a vypočuješ moje prosby. Každé ráno v sprche Ťa prosím, aby mi tá studená voda pomohla a aby bolo moje telo ochránené od každého bacila a zdravé a musím vám všetkým povedať, že som neužívala ani lapacho a celú zimu som bola zdravá aj napriek tomu, že celá rodina bola asi 3 krát chorá. Podotýkam celá, okrem mňa a mojich detí, za ktoré každý deň prosím Otecka nech sú tiež zdravé. Ináč, vždy som bola chorá ja ako prvá, vždy sa na mňa všetko nalepilo. Veľmi Ťa milujem Bože Otče môj a ešte raz Ti ďakujem.

 

Tebe Bože

Valéria | 18.03.2015

Bože, ďakujem Ti za krásne, šťastné dni. Ďakujem Ti za prácu, ktorú mi dávaš, za posilu, pokoj na duši. Bože, som tak neuveriteľne šťastná s Tebou, MILUJEM ŤA Z CELÉHO SRDIEČKA. Otče, nič krajšie pre mňa neexistuje, ako pocit, s ktorým sa ráno budím pozdravím ŤA. Ďakujem za oslobodenie mojej duše, BOŽE NIKDY NA TO NEZABUDNEM ČO SI PRE MŇA UROBIL A ROBÍŠ. Ďakujem za prijatie, za život. TY si mojim jediným Otcom, Bože si hlboko v mojom srdci a budem robiť preto všetko, aby si v ňom aj zostal. Milujem len TEBA BOŽE jediného a pravého.

 

Ďakujem Ti Boh môj, že si ma dnes sprevádzal

miro | 18.03.2015

Otče Bože ďakujem, že si mi dnes pomohol stihnúť poroznášať všetok tovar všetkým dnešným zákazníkom ako som mal naplánované. Ráno keď som vstával som Ti hneď namiesto dobré ráno Bože povedal Otče Bože pomôž mi dnes, lebo mám toho tak veľa, že to asi ani nestihnem dnes všetko rozviezť:-) 
A ty si tak zariadil tak super, že som to všetko krásne stihol, aj keď som sa ráno s jednou zákazníčkou rozprával 30 minút o Tebe a vysvetľoval som jej pravdy o Tebe a o skazenosti cirkvi a o pani Laure...Ten naoko stratený čas, tá polhodina sa mi v priebehu dňa tak vrátila, že nik iný ako TY Boh môj by to lepšie nedokázal zorganizovať!!! ĎAKUJEM! ĽÚBIM! BOZKÁVAM!

 

Poďakovanie

Dana Kosztolanyiova | 18.03.2015

Táto kytička je venovaná z Lásky Bohu nášmu láskavému a aj Vám pani Laura, že ste ma naučila milovať Boha. Ďakujem z celého srdca za všetko Bože dobrý ♥♡♥♡♥♡♥♡♥ Ľúbim Ťa!

 

Ďakujem Ti Bože za Tvoje Modlitby

Dominika | 18.03.2015

Ďakujem Bohu za krásne Modlitby! Modlím sa každý deň dva krát a cítim pri každej Modlitbe úľavu, lásku a pomoc od Boha. Predvčerom pred spaním mi opäť začalo byť zle, tak som sa pomodlila vlastnými slovami a jednou Modlitbou od pánbožka a nesmierne sa mi uľavilo, bola som spokojná a šťastná a nesmierne vďačná za Tvoju pomoc pánbožko. Hneď sa mi lepšie spalo. Ďakujem, že ma v živote ochraňuješ a že mi dávaš toľko lásky. Sľúbila som Ti, že sa o to podelím s ostatnými. Veľmi Ťa ľúbim pánbožko!

 

Poďakovanie

Zuzana Sivčová | 18.03.2015

Pane Bože, chcem sa Ti poďakovať za každý jeden deň ktorý mi dopraješ, za všetko čo si mi dal a stále dávaš a ja cítim, že si so mnou. Ďakujem za všetky maličkosti, ktoré mi denne spôsobujú radosť a ja viem, že sú od Teba, aj za zázraky, ktoré sa cez Tvoje modlitby dejú na počkanie. Ty si moja útecha a pomoc mojej duši v každom trápení. Viem, že nie som dokonalá a ďakujem miliónkrát, že ma máš rád aj napriek všetkým mojim chybám.

 

Poďakovanie za Lapacho s tinktúrou z koreňa Žeň-Šeň

Miro Abrhan | 18.03.2015

Ďakujem Ti Bože za recept pre zimné obdobie, ktorý pozostával z odvaru Lapacha a tinktúry z koreňa Žeň-Šeň, ktorý si nám poslal prostredníctvom láskavej pani Laury a jej manžela Vladimíra. Odvar s tinktúrou som užíval presne podľa Tvojich pokynov a skutočne, tak ako to písala pani Laura, vzhľadom na vyskytujúci sa pomerne silný chrípkový vírus, som počas celej zimy chorý nebol. Bežné „smrkanie“, ktoré trvalo asi dva dni a potom veľmi rýchlo zmizlo nepovažujem za ochorenie. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujem.

 

Ďakujem Ti Bože za všetko!

Lenhardová Emília | 17.03.2015

Ďakujem Ti drahý Bože za všetko, čo si mi dal do môjho života. Aj keď som si miestami myslela, že sa zbláznim. Ale ty si ma posunul ďalej. Poslal si ma k pani Laure a jej manželovi. Nečakala som tu odpoveď od Boha. Ale tak to je. A najviac ma mrzí, že už dávno som tušila, ale každý mi hovoril, aby som sa zobudila. Nik mi neveril, že to tak je a možno sa mi aj smiali, aká som naivná. Lenže Boh mi dal odkaz a liečbu pre moju dušu. Pomohlo!!Teraz už len pomaličky, krok za krokom s Bohom po boku kráčam za šťastím. A verte, že sa to deje. Takže ešte raz ďakujem z celého srdca a moja duša patrí iba Bohu! Veď Boh je láska!

 

Ďakujem Ti, Bože za Lapacho s tinktúrou

Helena Šadlaková | 17.03.2015

Láskavý Môj Bože, ĎAKUJEM za recept na zimné obdobie, ktorý si nám poslal. Tento rok bol chrípkový vírus nesmierne silný, tak ako pani Laura upozorňovala. Užívala som ho aj s dcérou a celé to obdobie sme boli zdravé, napriek tomu že bývame choré medzi prvými. Dcéra mala len zatečené hlieny v krku a to len preto, že nechce smrkať, ale žiadny kašeľ, angína, nádcha a to sme sa pohybovali medzi chorými. Už som si zvykla na jeho chuť, dcéra ho zapíja vodou ale musím oceniť ako si nastavil, žiadne pitie čajov hneď, ale lúhovanie do celej noci a pitie počas celého nasledujúceho dňa, aby jeho účinky pretrvali. Odporúčam všetkým, hlavne tým, čo neveria, aby vyskúšali akú vzácnu lekáreň nám posielaš a uverili v Tvoju jedinečnosť, ešte raz VĎAKA, BOŽE...

 

Poďakovanie môjmu BOHU

Margita | 16.03.2015

Pozdravujem Ťa OTČE BOŽE môj, ďakujem Ti za liečbu, ktorú si mi poslal po pani Laurike a ktorú som včera skončila, trvala štyri mesiace a ja Ti ďakujem za to, že si mi pomáhal, lebo to nebolo jednoduché zvládnuť, vyriešil si mi problém, ktorý som mala - krvný zápal a s ním aj ďalšie ťažkosti. Teraz je to už preč a ja Ti za to nekonečne veľmi ďakujem. Je mnoho, mnoho vecí za čo Ti Otecko ďakujem, ale zhrniem to, že cítim, že stojíš pri mne a pomáhaš mi každý deň a pri všetkom. Snažím sa každý deň vložiť svoju dlaň do Tvojich Božích rúk, aby si mňa viedol podľa Tvojich Božích krokov, lebo len tá cesta je správna. Milujem Ťa OTČE BOŽE a vždy budem.
Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladimír, veľmi si vážim Vašu pomoc a podporu, nech Vám BOH ŽEHNÁ na každom kroku. S láskou, úctou a pokorou Margita

 

Pane Bože, chcem Ti zo srdca poďakovať, za to ako sa ku mne Lukaszek v poslednej dobe správa.

Lucia Golinska | 15.03.2015

Váži si ma. Je viac ohľaduplný a ja viem, že za to vďačím len Tebe. Ďakujem Otecko, milujem Ťa, posielam pusinky do nebíčka. S láskou Lucia

 

Moja cesta 5

Peter Tary | 14.03.2015

Bohu:
Drahý Otče, už si ma toho toľko naučil. Previedol si ma cez mnohé životné prekážky. Znovu ma liečiš z mojich ďalších chorôb. Babreš sa so mnou a som Ti za to nesmierne vďačný. Viem, že bez Teba už nechcem urobiť ani jeden jediný krok. V poslednom čase ma v modlitbách k Tebe Otče najviac zaujali časti modlitieb o riadení našich životov Tvojou vôľou. A preto sa Ti chcem na záver poďakovať a zároveň Ťa touto mojou modlitbou poprosiť o to, čo v súčasnosti cítim: „Otče, odovzdávam svoje telo, svoje zdravie, svoju dušu a život len do vôle Tvojho riadenia. Ďakujem Ti za každý môj správny vnem, pocit, za každé moje správne vyslovené slová, učinené rozhodnutia. Za tie nesprávne sa hanbím drahý Bože, lebo som nedokonalý a často krát tvrdohlavý a hlúpy. Maj so mnou trpezlivosť…prosím Otče. Prijmi po miliónty-krát moje ospravedlnenie za to aký som, že stále nedokážem vnímať svoj život ako Tvoj dar, že ho nedokážem žiť šťastne. Milujem Ťa Bože a chápem, že všetko má svoj čas, Tvoje presné načasovanie, tak poďme ďalej Otče v ústrety novému dňu a novej nádeji. 


Laure:
Pani Laura, Vám sa chcem tiež ospravedlniť za to, že málo prispievam svojimi reakciami na túto Božiu stránku, lebo mi je vždy niečo prednejšie. Priznám sa je to tak. Nebudem sa na nič vyhovárať. Len Vám chcem napísať, že ma to mrzí, že Vám nepomáham, lebo na Vás a Vášho manžela často myslím. Urobím všetko preto, aby som si každý deň pri čítaní tejto Božej stránky našiel čas aj na zmenu a záchranu tohto sveta, lebo viem, že každý jeden článok od ľudí milujúcich Boha v akejkoľvek rubrike tejto stránky, mení tento svet k lepšiemu a zachraňuje ho. Viem to podľa seba, ako mňa samotného často krát precítia ľudia čítaním si ich príbehov, reakcií, poďakovaní a prosieb a v tom momente už nič nie je také, aké bolo predtým. Človek pochopí dovtedy nepoznané - neznáme a následne reaguje lepšie, múdrejšie a pokornejšie na čokoľvek čo mu život prináša, na čo samozrejme v dobrom doplatí okolie toho človeka a náš nebeský Otec si podľa mňa pri pohľade na to, len spokojne, pomaly a s úsmevom... žmurkne. Mám Vás rád pani Laura aj Vás pán Vladimír. Požehnanú nedeľu Vám prajem.

 

Ďakujem Ti OTECKO!

Renata Reinová | 14.03.2015

Milovaný Otecko,
ďakujem Ti môj láskavý za pomoc ktorú si mi poslal. Niekedy má človek pocit, že sa mu už nič nemôže stať a vtedy to príde. Prišla som večer z práce a našla som si email, že aby som sa ozvala niekomu vo veci trestného stíhania, ktoré je na mňa podané. Moja prvá reakcia bola panika neskutočná. Ja som človek ktorý by ani muche neublížil, čo som ja komu čo urobila. Dostala som takú paniku, srdce mi začalo byť a bola som úplne hotová. A priateľ mi hovorí, aby som si to nevšímala, že to je len nejaký podvod ty tam zavoláš a oni ťa budú otravovať a ešte tam bol email. ru. Ale panika mi neprechádzala tak už som vedela moja tebe nič iné nepomôže len sa pomodliť. Začala som sa modliť a po prvej modlitbe, lepšie povedané po druhom riadku modlitby som začala cítiť uvoľnenie a pocit ľahkosti, neviem koľko som sa modlila, ale bolo to dlho a toľko, koľko som potrebovala. Milujem Ťa môj OTECKO, že stojíš pri mne v každej chvíli môjho života. Ďakujem Ti za všetky modlitbičky, ktoré nám po pani Laure posielaš. Ľúbim Ťa a veľmi Ti ďakujem tvoja Renata.

 

Ďakujem Ti láskavý Otecko za pomoc mojej dcérke

Júlia | 12.03.2015

Milovaný láskavý Otecko. Veľmi z celého môjho srdca Ti veľmi ďakujem za pomoc pre moju dcérku v ťažkom období, ktoré teraz mala. Ďakujem Ti láskavý Otecko za ochranu, ktorú si jej dal, za pomoc, za silu, ktorú si jej dával počas celého obdobia, za slniečko ktoré jej každý deň svietilo do jej dušičky. Veľké ďakujem za očistu jej dušičky, veľké ďakujem za záchranu jej života. Je to nesmierna radosť, keď ju vidím šťastnú a usmiatu, jej radostná tvár už neplače. Prosím Ťa Bože požehnaj mojej dcérke lásku, šťastíčko, Božie požehnanie. Veľmi prosím nech už nikdy neplače a nevzdychá. Daj Bože Ťa prosím Tvoje požehnanie do nášho domu. Ďakujem Ti Pane Bože za Tvoju nesmiernu lásku a opateru. Ďakujem pani Laurinke za úžastnú pomoc pre moju dcérku, aj jej manželovi Vladkovi. Daj Otecko náš láskavý pani Laurinke a Vladkovi veľkú silu, trpezlivosť, Tvoje požehnanie, zdravie, nech pomôžu každej duši v trápení. Ľúbim Ťa Otecko môj milovaný a ĎAKUJEM Z CELÉHO MÔJHO SRDCA ZA TVOJU POMOC. Ľúbim Ťa a budem si Ťa opatrovať po celý svoj život v mojej duši, v mojom srdci láskavý môj Otecko.

 

Boh ma zbavil ťažoby na duši

Valéria Lalinská | 09.03.2015

Pane Bože, chcem sa Ti veľmi krásne poďakovať za pomoc počas mojich ťažkých 14 dní, keď som sa zbavovala kliatobnej záťaže. Bolo to náročné ale s Tvojou Božou ochranou si mi to pomohol zvládnuť. Ďakujem Ti Bože za tú ľahkosť na duši, ktorú som pocítila už keď mi dohoreli sviečky a ráno som vstala. Môj hrudník bol a je taký ľahký ako pierko, dýchalo sa mi ľahko, som omnoho pokojnejšia a vyrovnanejšia, ten pocit je krásny, neopísateľný. Za to všetko vďačím TEBE Môj MILOVANÝ BOŽE. Veľmi ďakujem za požehnanie, cítim sa skvelo, ako keby som sa opäť narodila. MILUJEM ŤA BOŽE, s láskou Valéria.

 

Ocko náš nebeský, Pán Boh náš, ďakujem za nádherný deň.

Lucia Golinska | 09.03.2015

Dnes je úplne super slnečno a tak teplo, akoby som už mohla nosiť šaty. Prešli sme sa s Biankou v brušku a bolo tak fajne teplučko. Ďakujem Ti za nádherný dník Ocko náš nebeský. Veľmi ma potešil. Aj Lukaszek, môj manželík bol pozorný ku mne, daj mu prosím Ťa veľa síl do práce, lebo ich tam naháňajú ako kone, nech len robia rýchlo a oni tam nevládzu. Ďakujem Ocko najdrahší aj za krásne nebo, s mráčikom v tvare srdiečka. Milujem to krásne nebo v poslednej dobe, ružové a všelijaké farebné a tá príroda ako sa prebúdza do toho je jeden zázrak, ako nádherne svieži vánok ide už z lesíčka, čo tu máme. Srdečne Vás pozdravujem láskavá pani Laurika a pán Vladko, prajem nádherný dník tiež. S láskou Lucia

 

Poďakovanie Bohu

Martin | 08.03.2015

Pane Bože, ďakujem Ti veľmi, veľmi, veľmi pekne za pomocnú ruku ktorú si mi podal. Veľmi veľa to pre mňa znamená a nesmierne si to vážim. Ďakujem Ti Bože Otče láskavý za zbavenie sa kliatobného zaťaženia, ktoré tak ťažilo moju dušu. Ďakujem aj p. Laure a jej mužovi p. Vladimírovi za všetko čo pre mňa v Tvojom dobrom a láskavom mene urobili. Ďakujem Ti Bože za všetko čo pre mňa robíš, za to že pri mne stojíš, že ma chrániš, že mi pomáhaš. Milujem Ťa Otče Bože láskavý z celého svojho srdca a vždy budem. Ďakujem Vám p. Laura a aj Vám p. Vladimír za všetko, veľmi veľa to pre mňa znamená. Nech Vám Boh žehná. Želám peknú nedeľu.
S pozdravom Martin

 

Božia pomoc

Mária | 06.03.2015

Drahý Otčinečku, zo srdca Ti patrí moja veľká vďaka. Svojou láskou ktorú cítim že ma stále obdarúvaš si mi tak nesmierne pomohol, že ani neviem opísať aká šťastná som. Tento týždeň bol veľmi ťažký, veľmi zle som sa cítila, bolesti žalúdka, zvracanie, chvenie tela... všetko mi bolo a jediné čo mi stále chodilo na myseľ si bol Ty a prosby vysielané ku Tebe. Stav sa mi vôbec nezlepšoval, mala som pocit, že sa to skôr zhoršuje, stále sa mi neskutočne točila hlava, bola som ako na kolotoči a strašne ma z toho napínalo. Ani neviem opísať ako zle a v koncoch som sa cítila. Modlila som sa modlitby, ktoré má naša drahá pani Laura na svojej stránke – proti závratom na preťaženú dušu, na bolesti žalúdka kvôli preťaženiu duše, duševným trápením a mnohé iné na môj zlý stav.....a dnes poobede sám náš láskavý Pán Boh uľavil môjmu trápeniu. Netočí sa mi hlava, nemám také obrovské závrate. Je mi ozaj ľahšie. 
Božinečku môj milovaný ĎAKUJEM Ti z celého srdca. MILUJEM Tvoju prítomnosť, MILUJEM Ťa celým srdcom, MILUJEM Tvoju dobrotu. Ja viem, necítim sa ešte vôbec fit, ale povedalo mi to ozaj veľa. Môj drahý manžel sa o nás všetkých tak vzorne staral, pretože ja som bola úplne vyradená. Jedno však viem je to, že VĎAKA TEBE BOŽINEČKU mám takéhoto úžasného manžela Petra, ktorého mi sama láskavá pani Laura odobrila. Ani v jednej vete sa táto úžasná žena nemýli. Ona vie, lebo je prorok na našej zemi. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM a ešte raz ĎAKUJEM. Vaša Pána Boha milujúca Mária.

 

ĎAKUJEM TI BOŽE

Gabika Slobodová | 06.03.2015

Božinku strašne moc Ti ďakujem za to, že som našla cestu k Tebe, že nie som slepá ako tí cirkevní zblúdenci, za to, že som okamžite pochopila, kde je pravda aj keď som bola vychovávaná v tom že si trojitý - aj keď mi to nikdy nedávalo žiaden zmysel. Za to, že aj keď som Ťa v mojom živote veľa krát sklamala, aj tak ma stále ľúbiš a vždy mi pomáhaš a snažíš sa ma priviesť zas na správny chodníček. Ďakujem TI Otče môj za moju rodinku, strašne moc ich ľúbim. Ďakujem TI Bože aj za môjho brata a jeho novú rodinku, že mu tiež dennodenne pomáhaš. Ďakujem Ti za moju poslednú liečbu od Teba a aj za to, že mi tak pomáhaš aby som túto ťažkú liečbu tak super zvládala. Ďakujem Ti Božinku za pani Lauru a jej manžela, bez nich by sme tu ďalej blúdili, ďakujem, že im dávaš takú silu, odvahu a ochranu. Ďakujem Ti za túto stránku a aj za úžasných ľudí, čo sem prispievajú. Božinku môj, pomôž nám prosím Ťa, aby sme našli spôsob ako tým cirkvou zmanipulovaným ľuďom máme ukázať kde je pravda, pretože oni sú ako keby v hypnóze. 2+2 je 5 ich úplne vystihuje.
Milujem ŤA BOŽE.

 

Bohu

miro | 05.03.2015

Otče Bože, tak veeeľmi Ťa milujem ako nenávidím satana! Čiže nesmierne:-)

 

Ďakujem môj Bože

Kosztolányiová Dana | 05.03.2015

Dobrotivý láskavý Bože. Ďakujem Ti z celého srdca za silný účinok modlitby na zbavenie sa pripútanosti k bývalému partnerovi. Modlím sa ju tretí mesiac a cítim, kde som sa nachádzala, keď som sa ju nemodlila. Ten rozdiel je citeľný. Všetko mi to teraz prichádza a vidím, aký bol môj pohľad duševný zastretý. Ako ľahko človek skĺzne tam, kde nechce byť, keď je slabý a nemá pevnú vieru......cítim silu Vďaka Tebe Bože môj dobrý zo dňa na deň. Dávaš nám príklad pani Lauru jej manžela, Daniel, Miro ,Peter ...aký máme byť silní a odvážni a zla sa netreba nikdy báť, ako si nám v jednom z mnohých odkazov poslal. Táto veta ma posilňuje môj Bože, Ďakujem. Ďakujem Ti Bože za Božie kréda, odkazy v ktorých nám posielaš silu, pravdu, lásku...Ďakujem Ti za Bojovníkov, za Božiu pravdu a lásku, za Lauru, jej manžela Vladimíra, za Daniela za Mira, za Petra ....a ostatných Bojovníkov. Objímam Ťa môj dobrotivý Boh .....bojujem a budem bojovať za pravdu a lásku Božiu. Najväčšia sila v celom svete a vo vesmíre je Láska a Láska si Ty Bože. Si Tu s nami a vo všetkom a v každom z nás....daj Pane Bože láskavý prosím, aby svitlo každej duši ktoré sú zatemnené a začali vidieť kto je pravý Boh. MILUJEM ŤA BOŽE MÔJ DOBRÝ NAVŽDY!

 

Ďakujem Ti Bože :)

simona | 03.03.2015

Chcem sa poďakovať Pánu Bohu za všetko čo pre mňa robí, za každú pomoc a za to, že ma vždy počúva...
Asi pár dní dozadu ma začal pri prežúvaní bolieť zub, bolesť bola stále horšia, až som si včera uvedomila, že budem musieť navštíviť zubára a pri tom pomyslení mi nebolo veselo, pretože zubárov tak nejak nemusím...,len tak letmo mi v hlave prešla myšlienka: Bože, keby si mi tak tú bolesť odstránil ´´ 
Dnes pri raňajkách som si uvedomila, že bolesť je zrazu preč, čo ma veľmi prekvapilo, pretože som sa ani nemodlila, neprosila, len som sa zamyslela a to ma utvrdilo, že Pán Boh pozná a počúva každú našu myšlienku...

 

ďakujem za ochranu

Erika Ďugelova | 03.03.2015

Láskavý môj Bože, chcela by som sa jedine Tebe poďakovať za ochranu, že si ma nechal ešte žiť na tomto svete a aj moju dcéru. Včera som s dcérou cestovala zo školy, ako každý iný deň a mali sme autonehodu. Dosť vážnu, nakoľko do nás zozadu nabúral kamión. Auto je úplne zdemolované, ale my sme úplne zdravé a bez škrabancov. Keby som sa nemodlila pred každou jazdou, tak by to dopadlo omnoho horšie. Bože viem, že mi pomôžeš sa dostať z traumy, ktorú teraz prežívam, všetci, ktorí našu nehodu videli a policajti mi povedali, že sme mali obrovské šťastie. A to šťastie si Ty môj Boh. Ďakujem vrúcne ešte raz Pane Bože.

 

Bohu nie je nič nemožné

Valéria | 03.03.2015

Otecko môj milovaný, veľmi krásne Ti ďakujem za slniečko o ktoré Ťa denno denne prosím, aby si bol so mnou a zasvietil mi na tejto, pre mňa ťažkej ceste. Ďakujem, že mi slniečko ukazuješ každý deň či prší, či sneží, či je zamračené. Vždy nájdeš ten čas kedy mi ukázať, že si so mnou aj keď len na dve minútky. ĎAKUJEM, že ma počuješ, si mi veľkou oporou a vždy aj budeš. Ďakujem Ti PANE BOŽE VEĽMI ŤA ĽÚBIM. Z CELÉHO SRDCA A NIKDY NEPRESTANEM.

 

Ďakujem Bože za krásny pocit a pokoj

miro | 28.02.2015

Otče Bože ďakujem Ti za pokoj, ktorý mám poslednú dobu na duši. Neviem presne čím si to zasluhujem, ale viem, že je to od Teba. Prepáč že sa Ti niekedy málo prihováram počas dňa, niekedy nie je čas a som ešte teraz aj trošku opatrný, viac sa držím pri zemi, ale milujem Ťa a aj keď niekedy nie je čas na rozhovor s Tebou, aspoň Sobotu to dobieham. Veď Ty vieš. Ďakujem Ti, že ma vždy vypočuješ a niekedy sa to stane že je to taký krásny pocit. Iba sa tak s Tebou rozprávam o všeličom čo mi príde na um, taká normálna debatka, posťažujem sa Ti, poďakujem Ti a sem tam Ťa o nejakú drobnosť poprosím. Neviem či rád, ale viem že ma počúvaš, aj keď niekedy trepem zbytočne, prepáč ak Ťa tými rečami niekedy nudím, ale mne to dobre padne keď viem, že ma počúvaš a možno sa aj smeješ na mne aký som trepák. Ja neverím ľuďom, nezverujem sa im, verím Tebe, preto sa Tebe zverujem. Je to ale krásny pocit, iba sa tak s Tebou rozprávam ako s kamarátom a zrazu mám zimomriavky, zahreje ma na tele, je mi do plaču. Niekedy si slzy utriem aby si si nevšimol že plačem, ale viem že Ty to aj tak vidíš. To je tak krásny pocit. Milujem Ťa za tento pocit. A pozdravujem Ťa Tatinko môj domov, pozdrav aj anjelov ktorí Ti pomáhajú, držte sa tam hore, bojujte a pomáhajte aj nám tu dole na zemi bojovať za Boha a za Lásku. Mám Ťa rád Otče Bože a Ďakujem že si zoslal na zem pani Lauru aj pána Vlada. Pomáhajú nám všetkým, bez nich by sme Ťa mnohí nepoznali, ja teda určite nie. Žehnaj im prosím...Milujem Ťa a teším sa na Teba, budem bojovať ako drak aby som sa po smrti dostal domov, inde nechcem ísť:-) Ľúbim Ťa, ahoj!

 

Božia dokonalosť

Zuzana | 26.02.2015

Drahý Bože. Každý deň, keď vidím svoje deti, Ti za ne nesmierne ďakujem a obdivujem ako si nás ľudí stvoril, ako sme my ľudia dokonalé bytosti, ako si nás svojou múdrosťou a dokonalosťou vytvoril. Vždy keď pozerám na svoje deti vidím v nich kúsok z Teba, neviem ani slovami opísať, čo moja duša cíti, keď pozerám na tie čisté duše, aspoň sa budem snažiť, aby boli čisté duše a žili len pre Teba drahý Bože. Ďakujem Ti drahý Bože, že si ma obdaroval zdravými očami a môžem obdivovať svet okolo seba, milujem všetko čo si vytvoril svojou jedinečnosťou, či je to príroda, zvieratá, alebo slnko či prenádherná nočná obloha s jagajúcimi hviezdami, ktorá ma vždy fascinovala a vždy som Ťa tam hľadala a predstavovala si ako sa na mňa pozeráš. Ďakujem Ti drahý Bože, že si mi ukázal tú správnu cestu, Tvoju cestu a prosím Ťa pomôž mi, aby som na tejto ceste nezblúdila. Veľmi Ťa milujem a som vďačná, že som mohla stretnúť Tvojho posledného proroka pani Lauru. Mám vás rada. Ďakujem.

 

Ďakujem

Zuzana | 24.02.2015

Ďakujem Ti láskavý Otecko za pomoc pri dnešnom cvičení. Mala som pocit, že mi kĺb vyskočí, ale poprosila som Ťa, aby si mi pomohol a nepraskalo mi v kĺbe pri každom zodvihnutí nohy a ten nasledujúci zdvih nohou bol taký ľahunký bez praskania a vyskakovania kĺbu. Ďakujem Ti Bože Otče, veľmi Ťa milujem. Ďakujem pani Laura, že ste doplnila ďalšie cviky, aj keď neviem či na mňa účinkujú svojou silou, lebo neviem či si to zaslúžim, ale viem že teraz každý deň aspoň na chvíľku popreťahujem svoje zlenivené svalstvo. Ešte raz Ďakujem. Myslím na vás každý deň.

 

S láskou Lucia

Lucia Golinska | 24.02.2015

Ďakujem Ti otecko za každú Tvoju pomoc, odkaz a lásku, ktorú mi posielaš, za šťastie byť mamičkou a za to Ocko nádherný náš nebeský, že ma tak chrániš a celú zimu vôbec nie som chorá, pretože to nemôžem, keď mám ešte pod srdiečkom Bianku. Ocinko je to dievčatko, ďakujem, som taká šťastná, neviem sa už na ňu dočkať, vieš aká som netrpezlivá. Ďakujem Ocko za všetko. Náš pán Boh. Krásny. Vieš ja mám taký pocit, že si to všetko čo mi dávaš nezaslúžim. Som hriešna dušička, ani tak veľmi nepomáham ľuďom, ako by som chcela. Prosím požehnaj nám pani Lauriku, láskavú, s krásnym srdiečkom, som taká šťastná, že taký krásny vzor tu na svete môžeme mať. Veľmi ju ľúbim, je super. Ďakujem Ocko, Pane Bože, milujem Ťa najviac. S láskou Lucia

 

Ďakujem a veľmi Ťa milujem, Bože

dana | 24.02.2015

Veľmi mám potrebu vyjadriť Bohu čo cítim - Ó Bože, cítim Ťa Tvoju lásku, ktorú nám posielaš neustále a ja ju vnímam stále viac a som šťastná....veľa plačem, ale ten plač je uvoľňujúci a pri tom si uvedomujem, že v tom plači sú moje schybenia, nesprávne postoje a skutky moje, ktoré Ty svojou láskavou láskou roztápaš a ja cítim Ťa Bože môj láskavý. Milujem Ťa, Tvojho Božieho proroka Lauru aj s jej manželom aj k ostatným spolubojovníkom cítim lásku a teší ma, že otvárame svoje srdcia vďaka Tebe Božinku. Ďakujem Ti Láska Láskavá! Milujem Ťa a navždy budem, Bože náš láskavý.

 

poďakovanie

Simona | 23.02.2015

Opäť sa chcem srdečne poďakovať pani Laure a pánovi Vladkovi za rady, ktoré mi uľahčujú život a prinavracajú pokoj mojej duši :-)

Ďakujem pán Vladimír, že mi vždy s ochotou a trpezlivosťou vysvetlíte všetky liečebné rady a postupy napriek Vašej vyťaženosti.
Ďakujem Ti Pane Bože za moju liečbu, moje duševné zdravie, pohodu, za to, že po rokoch smútku, ťažkostí a beznádeje sa cítim ako nový človek a to som len na začiatku svojho nového pokojného života...
Po 4 rokoch sa u mňa potvrdilo známe porekadlo : tak ako na Nový Rok, tak aj po celý rok...,pretože na tento Nový rok som bola vysmiata a spokojná a tak isto pokračujú aj moje dni...
Ďakujem Ti za všetko čo pre mňa denne robíš, ďakujem za všetko čo mám.
S láskou Simona

 

Milujúcemu Bohu

Valéria | 20.02.2015

Otče veľmi pre mňa znamená Tvoja pomoc od Teba, od Tvojej Laury, že mi dala papier s modlitbou na odklínanie. Veľmi si to Bože vážim a budem sa snažiť robiť všetko ako mám, aby si bol na mňa hrdý a aby som Ťa nesklamala, len s Tebou sa to všetko dá zvládnuť. Je veľká vzácnosť pre mňa, keď počujem hlas pani Laury v telefóne, to sa nestáva každý deň, jej hlas je ako keby som počula Tvoj a verím, že nejeden by rád počul ten hlas, pre mňa to skutočne veľmi znamená. Ďakujem. Otče.

 

Naša sila je Božia láska

Mária Candráková | 19.02.2015

Drahý Otčinečku, tak ťažké a smutné chvíle som prežívala. Tak nesmierne ťažko mi bolo, že sama so sebou som nedokázala zvládať ťažobu smútku, toho všetkého čo sa dialo. Ja iba viem to, že ak by som sa stále na Teba neobracala, tak skončím. Ja len Teba velebiť a milovať chcem. Tebe venujem svoju dušu a svoje srdce, prosto celá Ti patrím. Otčinečku ĎAKUJEM Ti z celého srdca. Tak veľmi si želám aby ľudia šírili lásku, pretože TY si láska. Tak veľmi dokážu ľudia ublížiť, že keby poznali TEBA každý by dokázal odpúšťať a ľúbil. Láska - tak prekrásne to znie a cítiť to vo svojom vnútri je neskutočné bohatstvo. Také krásne Pánom Bohom požehnané slnečné dni nám teraz posielaš, že by sme mali mať radosť nielen na duši ale aj v našich srdciach. Ja Vám Boží bojovníci želám aby ste boli silní, lebo život je veľmi ťažký, ale krásny. Jedine ak budete stále prosiť Boha a ďakovať mu za to čo Vám ozaj požehnal tak budete šťastní. Ale jedno viem, ak budeme mať v srdci iba Teba Otčinku Nebeský, tak nezídeme z cesty. Ľúbim Ťa a veľmi Ťa prosím buď tesne pri mne, tak veľmi Ťa potrebujem cítiť. Tie receptúry sú požehnaním z nebies a ja Ti osobne teraz ďakujem za majoránkový silný duševný elixír. To je jediné čo ma drží pri sile. Ľúbime Ťa, ľúbim Ťa, ľúbim Ťa tvoja Pána Boha milujúca Mária.

 

Bohu...

miro | 19.02.2015

Otče Bože ahoj, chcem sa Ti hlavne poďakovať že máš strpenie s mojou podľa mňa sprostou dušou. Že ma neopúšťaš aj keď sem tam šliapnem jednou nohou vedľa cesty. Ďakujem že si ma kedysi priviedol k pani Laure. Odkedy som spoznal pani Lauru a pána Vlada, tak viem ktorá je tá správna cesta, ukázali mi ju, je to cesta k Tebe a s Tebou. Dovtedy som blúdil a veril na "vesmírne zákony". Že čo si človek predstaví, to môže aj dosiahnuť, o čo si vesmír poprosí, to mu vesmír dá:-) áno, teraz je mi to smiešne, ale ja som tomu veril až do momentu, keď mi pani Laura povedala, že to nie je vesmír mirko, to je Boh! Naučili ma milovať Teba Bože a ja som sa vtedy rozhodol, že sa Ťa nikdy nevzdám. Pomohol si mi vždy keď som to potreboval. Cesta k Tebe je kľukatá, uzučká, hrboľatá a deravá. Nie tá vydláždená zlatom, posypaná peniazmi, ani tá, kde sú na kraji cesty krásne rozkvitnuté stromy. Cesta k Tebe je náročná a dlhá, ale na milión percent viem, že sa tou cestou oplatí ísť, lebo na konci čakáš Ty s otvorenou náručou, cesta k Tebe nie je raj - ale na konci je raj! Ďakujem Ti, že na mňa dávaš pozor aj v ťažkých časoch. Vždy keď som Ťa potreboval, bol si so mnou, Ty si ma nikdy neopustil, to len ja Teba, lebo som hlúpy a nedával som si pozor, ale vždy len na chvíľu. Potom si videl moje trápenie a tak si mi vždy pomohol, chytil ma za ucho ako neposlušné dieťa a priviedol si ma naspäť a ja som poslušne išiel, lebo som chcel. Hanbím sa. Prepáč mi, už to nikdy neurobím. Nechcem to urobiť, budem sa snažiť udržať na tejto ceste do konca života. Ty jediný mi v tom môžeš pomôcť Tatinko môj. Budem obozretný a budem si dávať pozor, ale vieš Boh môj, ja viac verím Tebe ako sebe. Preto Ťa prosím, veď ma životom Ty a nedovoľ mi už padnúť. Ja Ťa za to budem do konca života odmeňovať svojou láskou, budem zblúdilým ľuďom šíriť pravdu o Tebe a prinavracať ľudí k Tebe. Nikdy neskončím Otče Bože, lebo viem že je to to najdôležitejšie, šíriť pravdu o Tebe, že si tu. A pomáhať ľuďom nájsť Ťa. Pomáhaj mi v tom prosím, spolu s Tebou to dokážem, to viem! Sám nie.
Bože,
Ďakujem že počúvaš moje prosby,
Ďakujem že mi odpúšťaš moje schybenia,
Ďakujem že ma dvíhaš vždy keď padám,
Ďakujem že sa o mňa staráš každý jeden deň,
Ďakujem že pomáhaš pani Laure a pánovi Vladovi,
Ďakujem že pribúda Božích bojovníkov,
Ďakujem že si stvoril tento krásny svet,
a Ďakujem že si!
Milujem Ťa a navždy budem. Amen.

 

Poďakovanie môjmu Bohu

Andrea | 17.02.2015

Chcem sa poďakovať nášmu láskavému Pánu Bohu za stálu pomoc mne i mojim blízkym. Veľmi si toho vážim a som šťastná, že máme túto možnosť. Ďakujem i Vám pani Laura, pán Vladimír za Vašu ochotu, trpezlivosť, za všetky prijaté liečby, i za poslednú na vyliečenie mojej psychiky. Obdobie, ktoré prežívam je momentálne veľmi náročné, ale verím Pane Bože, že to spolu zvládneme. Ďakujem Ti Otecko náš veľmi aj za všetky odkazy, recepty, rady, cviky a modlitby, ktoré nám cez pani Lauru odovzdávaš. Aj nedávno za modlitbu proti búšeniu srdca; veľmi ma oslovila, ako keby bola písaná pre mňa. Veľká vďaka Tebe Pane Bože, Vám pani Laura a pán Vladimír za všetko..S láskavým pozdravom, Andrea

 

Poďakovanie Bohu za pomoc mojej mamke

Marek Mihók | 17.02.2015

Moja mamka asi pred 4 rokmi začala mať bolesti na pravej päte. Najprv to nebrala vážne, ale časom sa bolesti stupňovali, tak sa rozhodla navštíviť doktora. Ten ju poslal na röntgen a zistil jej, že tam má nejaké výrastky – ostrohy. Poslali ju na rôzne terapie presne si už nepamätám, ale viem že posledná bola röntgenová terapia (ale pred ňou sa mi zdá že mala ešte ultrazvukovú terapiu a parafín) ktorá jej mala pomôcť no nepomohla. Potom som sa dozvedel o pani Laure, teraz už od  bývalého šéfa ktorý ju tiež navštívil a Pán Boh mu pomohol. Tak som to povedal mamke a vravel som aby sme zavolali. Tak aj bolo, jedného dňa keď mamka došla domov z práce sme zavolali a objednali sa. Dostala od nášho Pána Boha recept na liečivé  obklady, ktoré si mala prikladať na pätu. Trvalo to asi 4 mesiace no bolesť ustupovala už skôr až na koniec úplne zmizla. VĎAKA BOHU !!!

 

ďakujem Ti Bože Otče

Zuzana | 16.02.2015

Neviem ako začať drahý Bože. Vieš, že Ti ďakujem každý deň za to, že si mi otvoril oči a priviedol na Tvoju Božiu cestu po ktorej chcem stále kráčať, za moje krásne zdravé deti, ktoré patria Tebe dobrotivý Bože Otče, za zrušenie mojej kliatobnej záťaže, za rady ktoré nám posielaš a pomáhajú nám ako napr. studené ranné sprchy, ktoré ma naštartujú a ochraňujú od prechladnutí alebo modlitba za upchatý nos, ktorá keď sa pomodlím mojim deťom, aby im uvoľnila dýchanie zapôsobí okamžite a oni spia do rána ako v bavlnke alebo modlitba, ktorú som sa modlila v tehotenstve a zaúčinkovala na mňa bezproblémovým 5 minútovým pôrodom a zdravým bábätkom alebo keď Ťa prosím, aby si nás ochraňoval pri cestovaní a vždy docestujeme bez problémov alebo za dnešnú pomoc pri práci, kde som Ti sľúbila, že dnes konečne napíšem a poďakujem sa na Tvojej stránke ak mi pomôžeš. Tak Ti Pane Bože ešte raz ďakujem za Tvoju pomoc, lebo bez Teba by som to určite nezvládla a keď sa zamyslím, možno by to malo aj nejaké následky, lebo vŕtať diery do betónu nie je nič pre krehké ženské ruky, ale Ty si mi pomohol a nedolámalo mi to ruky a ja som spokojná s dokončenou robotou. Ďakujem Ti Otecko a nesmierne Ťa milujem.

 

Poďakovanie Pánu Bohu za liečivá

júlia | 14.02.2015

Ďakujem Ti Otecko môj láskavý za Tvoju receptúru na suchý kašeľ z hrebíčkov. Zabral hneď a kašeľ je už preč. Ďakujem Ti Otecko že nás máš tak rád a posielaš nám fantastické receptíky na prírodnej báze veľmi jednoduché pre naše choré telíčka. Ďakujem Ti Otecko Môj veľmi vďačne za všetko čo pre nás robíš a že nás takto prírodne uzdravuješ. Veľmi Ďakujem.

 

Poďakovanie

Erika Ďugelova | 12.02.2015

Čítam krásne poďakovania. Je to krásne. Aj ja znova ďakujem Bohu za to, že som medzi týmito ľuďmi. Boh dal môjmu životu iný pohľad na svet. Pani Lauru poznám už viac ako 10 rokov a vždy nám pomohla. Jednoduchá žienka, ktorú si Boh vybral za Božieho proroka. Vždy keď od nej odchádzam, mám neskutočný pokoj na duši. Vďaka Tebe Bože sme šťastná rodina, vďaka Tebe všetko zvládneme. Drahý Bože chcem Ti poďakovať...poďakovať za všetko čo máme.

 

Som šťastná za svoju dcéru

Matka s dcérou | 11.02.2015

Pani Laurinka pekný večer. Chcem Vám veľmi poďakovať za nás ako ste sa o nás starala, keď sme boli u Vás. A že ste to dcére tak povedala rázne, lebo ste mali pravdu hneď večer, aj od tatku odišla, nahádzala všetko do auta a bolo, nadal jej do satanov aj mne a povedal, že obete od svojich vrahov odchádzajú, tak sa ukázal a mali ste pravdu vo všetkom. Dcéra si poplakala a už je dobre, ale je strašné, že vlastný tatko nedokáže kľaknúť a oľutovať pre svoje decko keď ho nechce stratiť. Strašné, ale to je všetko život. Som Vám pani Laurinka veľmi vďačná aj Vladkovi za ochotu za slová, ktoré ste nám venovali. Moja dcéra je šťastná teraz doma a povedala len toľko, že nevedela aký ten tatko bol, ako sa pretvaroval. Čakala že kľakne pred Pána Boha a viac krát mu to povedala a nie nekľakne, len povedal že sa veľa modlí. Pani Laurinka som Vám veľmi zaviazaná za Vašu pomoc, ktorú ste pre nás navyše pýtala od Pána Boha. Som obyčajná žena, ak by ste potrebovala pomoc a ja by som Vám mohla pomôcť, tak aj o pol noci prídem a pomôžem kedykoľvek. Myslite na mňa vďačne, vrátim pomoc hoci kedy a keď k Vám pôjdeme a budete potrebovať nejaký nákup, len napíšte alebo zavolajte a ja všetko donesiem čo budete potrebovať. Môžete sa na mňa spoľahnúť, vďačne pomôžeme aj dcérka šťastne a s radosťou. Ste úžasní ľudia, len keby toho času u Vás bolo viac. Ďakujem Pánu Bohu, že mi k Vám ukázal cestu vďačne. Som šťastná a aj za svoju dcéru som Vám veľmi vďačná ako matka veľmi. Nech Vám Otecko Nebeský žehná a nech pomôžete ešte veľa ľuďom čo Vás potrebujú a hľadajú. S Pánom Bohom.

 

Poďakovanie

Gitka - Kutná Hora | 11.02.2015

Otče Bože, chcem Ti poďakovať za liečbu propolisom na moje dlhodobé problémy s dutinami a zápaly v celej hlave. Liečbu mám na 1/2 roku a po 2 týždňoch užívania propolisu cítim veľkú reakciu v celej hlave a som za to vďačná, pretože sa moje dutiny začínajú uzdravovať. Otče Bože chcem Ti tiež poďakovať, že po nahrievaní červeným svetlom mám dutiny, ktoré boli roky uzatvorené a zaplněné hlienmi už spriechodnené. Ľúbim Ťa Otče Bože a duša moja celý život len Teba velebiť a milovať bude. Ďakujem tiež Laurinke a jej manželovi Vladkovi, sú to úžasní ľudia, ktorí sú mi v živote veľkou oporou a vzorom.

 

Vďaka Ti Otče Bože za liečbu migrény

Jana | 10.02.2015

Drahý Otče Bože, Drahá Laura a Vladko. Chcem sa Vám vrúcne a úprimne z celej hĺbky duše a srdca poďakovať za neskutočný liek na moje roky dlho trvajúce bolesti hlavy, ktorými trpím už od detstva. Ďakujem aj ľuďom, ktorí ma k Vám drahá Laura nasmerovali, lebo práve vďaka Vám a nášmu Oteckovi Nebeskému sa mi dostalo takej pomoci, ktorú mi za celé roky môjho života nedal ani jeden jediný lekár na tejto Zemi. Bolo ich niekoľko za môj život, ale ani jeden z nich nevyliečil moje bolesti hlavy. Bola som ako pokusný pacient, ktorý vyskúšal všetko, čo naša „moderná medicína“ ponúka, ale vždy bezúspešne, lebo ani jeden liek modernej medicíny nezabral a nepomohol.
Moje migrénové záchvaty sa mi v posledných rokoch tak stupňovali, že ma veľakrát vyčlenili z môjho bežného života až natoľko, že som nebola schopná vstať z postele a nevedela odísť do práce. Každý človek má v živote mnoho utrpení a bolesti, ale len teraz viem to, že stačí nájsť v sebe pokoru, lásku a cestu k tomu jedinému a najlepšiemu lekárovi, nášmu Oteckovi Nebeskému, ktorý pomôže vždy, keď to potrebujeme. A to, že v našom zdravotníctve platíme za lieky a pomoc nemalé peniaze, ktoré si ani mnohí dovoliť nemôžu, na rozdiel ten lekár nebeský nežiada od nás ani jeden cent, chce od nás len tak málo máličko a to je láska. Láska, ktorá je zadarmo a ktorú dostal každý jeden z nás. Zaplatiť za liek či inú pomoc čistou a úprimnou láskou k Nášmu Oteckovi Nebeskému si myslím že je to najmenej a popri tom tak veľa na to, aby nás mal všetkých rád a pomohol vždy, keď to potrebujeme a o pomoc žiadame. A takému lekárovi Oteckovi Nebeskému patrí tá najväčšia vďaka a úcta. Tak ako si aj ja vážim neskutočne svoju liečbu na moje bolesti hlavy. Moje migrénové záchvaty sú preč a ja som ešte len v polovici mojej liečby, ktorá mi končí v júli tohoto roku. Priznám sa, že moje začiatky neboli ľahké v napĺňaní liečebnej receptúry a po prvom dni som ju chcela vzdať, že to nedokážem, rozplakala som sa a začala nad všetkým premýšľať. A v tej chvíli sa ma zmocnil taký čudný pocit, pocit viny z toho, že som si uvedomila to, že moje migrénové záchvaty celé roky nik nevyliečil, ba sa dokonca stupňovali za posledný rok každý víkend, že som bola sama a dokonca aj s mojimi liekmi bezmocná, pretože mi nepomohli. A teraz tu mám liek, ktorý mi môže pomôcť vyliečiť ma a vrátiť mojim uboleným dňom dni radosti a šťastia zo života a mám ho podceniť, odhodiť a vzdať ho len preto, že nemám v sebe pevnú vôľu a výdrž. Povedala som si, že to sa predsa nemôže stať, chcem sa vyliečiť a dokázať všetkým, že to zvládnem. A dokázať to hlavne samej sebe. Potláčali ma obavy z toho, že keď ešte niekedy budem mať nejaký zdravotný či iný problém, potom mi Náš Otecko viac nepomôže, keď teraz to podcením.
A tak som sa zhlboka nadýchla, pomodlila a poprosila Nášho Božíčka o pomoc a požehnanie a začala moju liečbu napľňať. Dnes už viem, že je nezaplatiteľná a tá najlepšia, akú som len mohla dostať. Boli dni ťažšie aj ľahšie a som neskutočne vďačná, že mi pomáha a zaberá. Mám ešte dni, kedy ma hlava zabolí, ale už teraz viem to, že aký je rozdiel medzi migrénovým záchvatom a bolesťou hlavy veľký. Moje záchvaty ma zasiahli tak, že som ani z postele nevedela vstať, veľakrát ich sprevádzalo vracanie a nepomohli mi žiadne lieky, injekcie ani infúzie. Moje návštevy na pohotovosti boli vždy bezúspešné a ako som tam veľakrát prišla, s takou istou bolesťou som aj odišla. Preto som tam už ani nechodila. A teraz ma ešte hlava zabolí, dám si acylpirín, alebo nejaký bežný liek na bolesť, a bolesť hlavy prejde. Takže teraz viem posúdiť ten rozdiel bolesti hlavy a migrény. Už teraz cítim obrovskú úľavu a rozdiel. A nakoľko som len v polovici liečby, verím a viem, že moje bolesti hlavy pominú úplne preč. 
A za toto všetko chcem poďakovať tebe Otče môj láskavý. A nedovolí mi nepoďakovať sa aj Vám drahá Laura a Vladko, lebo vďaka Vám mám túto liečbu odovzdanú. Patrí Vám veľký obdiv, úcta a obrovská vďaka za všetko, čo pre nás robíte. Vy ste tá, ktorá nás naučila milovať Boha a tá, ktorá nás učí kráčať správnym smerom.
Milujem Ťa Otče Bože... Vám Laura a Vladko želám veľa síl, zdravia a Božieho požehnania.
S láskou Jana

 

poďakovanie

Margita Vangelová | 09.02.2015

Ďakujem Ti môj láskavý Otecko, môj Boh za všetku pomoc v mojom živote, za každý deň, za slnko, vietor, hviezdy a všetko to, čo mi spríjemňuje môj život, za ľudí ktorí vedia úžasne vyjadriť svoju lásku k Tebe. Som šťastná, že môžem navštevovať Božiu stránku a tešiť sa, že mňa máš rád a pomáhaš pri všetkom. PANE MÔJ OTECKO BOŽE MILUJEM ŤA NAVŽDY A ĎAKUJEM, veľké ďakujem patrí Vám pani Laura, Vám pán Vladimír. S láskou, úctou a vďakou Margita.

 

Ďakujem Pánu Bohu za Božiu receptúru

julia lalinska | 09.02.2015

Ďakujem Ti Otecko Môj Nebeský za receptúru pre moje choré telo a moju dušu. Z celého srdiečka Ti Môj Otecko Nebeský Ďakujem. S láskou sa budem liečiť a Ďakovať Ti za záchranu môjho života každý deň. Ľúbim Ťa Ocinko Môj Nebeský. Ďakujem Ti Otecko Môj za pani Laurinku za jej nesmiernu ochotu, lásku, úsmev, čas ktorý nám venovala a obrovskú podporu. Je to úzasné, keď pani Laurinka sedí pri vás a môžete ju počúvať. Čas pri pani Laurinke je veľmi vzácny a ja ďakujem Pánu Bohu, že nám ukázal správnu cestu po ktorej máme ísť. Ďakujem vďačne, vďačne Otecko náš Nebeský, že nás vedieš správne. Ďakujem pánovi Vladkovi je úzasný, láskavý, ochotný, trpezlivý. Ochotne všetko povie viac krát, keď to nechápem. Ďakujem za trpezlivosť a podporu z celého srdca. Ďakujem Ti Otecko Náš za všetku Tvoju pomoc, opateru, ochranu a silu, ktorú nám dávaš tu na zemi. S pozdravom Júlia Lalinska

 

Ďakujem Pánu Bohu za záchranu mojej duše

julia lalinska | 09.02.2015

Ďakujem Ti Otcinko náš Nebeský za Tvoju ochranu, veľkú silu, veľkú pomoc počas obradov zrušenia kliatobnej záťaže. Bez Tvojej Láskavej pomoci, ochrany, sily, by som to nedokázala. Je to veľmi ťažké. Prekážky boli každý deň, iné a veľmi ťažké. Z celého srdca Ti Láskavý Môj Otecko Nebeský vrúcne, vďačne Ďakujem. Po celý svoj život Ti budem len Ďakovať a Klaňať sa Ti, slúžiť verne len Pánu Bohu budem. Milovať a opatrovať si Ťa budem ako najväčší Drahokam v mojej duši. Som šťastná a vďačím Ti Otecko za záchranu mojej duše. Ďakujem pani Laurinke Božiemu Prorokovi za veľkú pomoc, ochotu, lásku s ktorou mi veľmi pomohla, veľké Ďakujem. Ďakujem Pane Bože, že si nám zoslal práve tu na Slovensku Božieho Proroka, čo nám môže pomáhať. Ďakujem pánovi Vladkovi za veľkú podporu, ochotu a že ma naučil nasrať sa a kričať na satana a proti zlu. Ďakujem ste úžastní, Fantázia keď sa Brána k pani LAURINKE OTVORÍ. Ďakujem Ti Otcinko Náš Nebeský, že nám tak pomáhaš. Ľúbim Ťa a nikdy to inak nebude. S pozdravom Julia Lalinska

 

Milujem Ťa a myslím na Teba Boh náš jediný

Dana | 08.02.2015

Často na Teba myslím Božinku a prajem si, aby všetky duše tu na zemi Ťa milovali, aby tu bol raj...si môj najbližší a vedome na Teba myslievam. Lenže nerobím to v jednom kuse, lebo sa sústredím aj na iné...a vtedy nie som mysľou s Tebou Božičku môj dobrotivý a chcem byť s Tebou každú nano sekundu. Ľúbim Ťa veľmi, takú lásku môže ľudská duša zažívať len s Tebou. Počuť Ťa, cítiť Ťa, milovať Ťa. Môj ľudský rozum veľa vecí nevie pochopiť, ale srdcom cítim niečo, čo slovami neviem opísať. Bože viem, je to len málo, čo som schopná cítiť od Teba, ale cítim, že nám chceš dať ešte viac, preto Ťa prosím otvor viac moje srdce aj srdcia ostatných, ktorí chcú byť v Tvojej blízkosti a milujú Ťa úprimne. Daj nám prosím silu, lásku, múdrosť, neochvejnú vieru v Teba, lebo veľmi si želám robiť Ti radosť a pomáhať tomuto svetu.. ĽÚBIM ŤA BOŽE ....kdesi hlboko v mojom vnútri si pamätám na Teba...na Tvoju lásku, radosť, úsmev....je to zvláštne, ale ja si na to naozaj pamätám, cítim to vnútri svojej duše...Milujem Ťa navždy Božinku. ĽÚBIM ŤA BOŽE!

 

Re: Milujem Ťa a myslím na Teba Boh náš jediný

Martina | 09.02.2015

Krásne vyznanie pani Danka....Ďakujem Ti Ocko môj Nebeský, že vyriešiš každý môj problém, že zahojíš každú moju bolesť, si JEDINÝ, komu verím a na koho sa dá spoľahnúť. MILUJEM ŤA.

 

Moje vyznanie lásky Tebe môj najláskavejší Bože

Kvetena | 08.02.2015

Napíšem teraz svoje pocity, svoje myšlienky a vďačnosť Bohu. Moje oči sú ešte zatvorené, no kým ich otvorím môj duchovný zrak zaletí tam hore nad prekrásnu blankytnú oblohu. Putujem ďalej a cítim veľké žiarivé svetlo, tú obrovskú lásku nášho jediného ľúbezného Nebeského Otecka, hovorí mám Vás všetkých veľmi rád. Som šťastná, že ľúbiť Ťa môžem najdrahší Bože Nebeský Otče. Si spev vtáčikov, čo privolávajú nový deň a volajú slnko na oblohu, budia ľudí bez rozdielu a vítajú ich svojim spevom. Si moje slnko, ktoré napĺňa energiou drahú Matku Zem a všetkých a všetko bez rozdielu. Si môj vánok, ktorý šepká, mám Vás všetkých veľmi rád. Si moja nočná obloha, mesiac i jasné hviezdy. Ty si tá veľká žiarivá hviezda, ktorá ma vedie mojim životom. Si moja láska, radosť, šťastie, svetlo energia, tá veľká silná viera, harmónia, vitalita, tvorivosť, si môj život, si moja dúha, ten pozdrav z nebies, si letná lúka plná kvetov, si môj oceán zdravia. Drahý a jediný môj Nebeský Otče, ľúbim Ťa veľmi, Ty si tá cesta, ten môj sen, to moje šťastie, môj život, môj Stvoriteľ, dal si mi život, som Ti veľmi vďačná. Som v škole života, prekážky mám skoro každý deň, ale s Tebou môj drahý Bože všetko zvládam, mňa to nezlomí lebo mám Teba Otče Bože jediný, Ty si ten pravý smer, tá cesta po ktorej idem, Tebe som vďačná, len Tebe patrí moje nekonečné ďakujem. Vďačná som za drahú Matku Zem, že posielať jej lásku smiem, že ju veľmi ľúbim, za čo len Tebe Stvoriteľ môj ďakujem. Vďačná som za vtáctvo a zver, za delfíny a veľryby a všetky vodné živočíchy. Vďačná som za bytosti Svetla, Anjelov, Archanjelov, za duchovných učiteľov, za všetko a všetkých čo si stvoril môj jediný, úžasný môj Boh. Tak veľmi Ťa ľúbim, niet iných Bohov a nikdy nebude, len jeden jediný, ten úžasný, jedinečný, najdokonalejší, najspravodlivejší, alfa i omega, začiatok aj koniec Stvoriteľ všetkých Svetov, všetkých dimenzií, Stvoriteľ celého Vesmíru celého sveta. Až príde ten deň, keď vrátim sa Domov, tam do tej sféry kde patrím, čo určí môj najláskavejší Boh, poletím silou myšlienky, šťastná, že vraciam sa domov. Korím sa pred Tebou najdrahší, ľúbezný môj Nebeský Otče s láskou a úctou. Veľké a nekonečné ďakujem. Mier, lásku, zdravie, šťastie všetkým ľuďom na planéte Zem, prajem tie najkrajšie myšlienky vždy mať a to najlepšie z najlepšieho všetkým ľuďom priať, aby všetci šťastní boli, žili v mieri a v pokoji. Vďačná som Vám pani Laura, že som mohla napísať moje vyznanie jedinému úžasnému Bohu, ktorého veľmi ľúbim. Moja láska je nekonečno nekonečná, preto som šťastná a ďakujem aj za Vás, že Vás máme aj s Vašim manželom. Patrí Vám moje veľké ďakujem. Ste úžasní ľudia. Kvetena

 

Re: Moje vyznanie lásky Tebe môj najláskavejší Bože

dana | 08.02.2015

Krásne, tiekli mi slzy, lebo je to veľký cit lásky k Bohu nášmu.....mala som dnes tiež pocit vyjadriť Bohu čo cítim.

 

 

Re: Moje vyznanie lásky Tebe môj najláskavejší Bože

Daniel | 09.02.2015

Nedá sa nezareagovať na príspevky vyznania lásky k Bohu od Kveteny a Dany. Ja Boha milujem, ale takto prenádherne ako Vy dve žienky, to takto slovne vyjadriť nedokážem. Toto sa nedá napísať pod rúškom falše a duševnej zloby. Takto krásne môže písať len duša Boha skutočne úprimne milujúca. Jednoducho nádhera. Aj mne tiekli slzy pri čítaní Vašich príspevkov. Dievčatá, kde na to chodíte.......?

 

pozdrav

Ľubo | 05.02.2015

Každodenná vďaka patrí Tebe Bože za všetky recepty, cviky, rady a liečby ktoré nám Laura sprostredkúva. Už veľakrát si mi pomohol a Tvoja pomoc je vždy tá najsprávnejšia a najúčinnejšia zo všetkých. Je to úžasný pocit vedieť, že nemusím pochybovať či to dopadne dobre keď príjmem Tvoju pomoc, lebo viem, že napĺňaním Tvojich Božích odkazov vždy vyhrajem nad chorobami, neduhami a všetkými problémami v živote. Amen.

 

Pomoc od Boha

Helka | 05.02.2015

Dnes keď som cestovala autobusom do mesta ma rozbolel žalúdok. Som sa modlila Otčenáš a prosila Otecka Nebeského o pomoc, ale neprechádzalo to. V tom ma napadlo a vyslala k nemu myšlienku. Milý Bože, ak mi pomôžeš, napíšem a poďakujem sa na stránke pani Laury a v tej chvíli bolesť odišla. Cítila som neskôr len jemné náznaky bolesti, ale tá ostrá bolesť prestala. Svoj sľub držím a píšem tu. Ďakujem Ti Láskavý Bože za Tvoju pomoc a za všetky moje vyslyšané prosby, aj za tie nevyslyšané, lebo Ty vieš najlepšie, čo je prospešné pre moju dušu,...

 

Vďaka, Ti Bože....

Helka Šadláková | 04.02.2015

Ďakujem Ti Bože za tieto krásne dni, keď som naplno cítila, ako vlievaš lásku, život a radosť do môjho tela, o čo som prosila nech mi požehnáš, si mi požehnal a naplnil si moju dušu všetkým, čo mi v živote chýbalo, viem že to bola Tvoja odmena. Cítila som, že si pri mne a vo mne. Som len človek, ktorý stále robí chyby, viem že Ťa aj nahnevám, sklamem Ťa, neurobím to čo mám. Ale budem sa snažiť, aby som to opäť mohla zažívať, už som dávno nezažila to, čo si mi dal pocítiť. Ďakujem Ti za to, už len pre túto chvíľu šťastia, ktorú si mi dal pocítiť sa oplatí ísť Tvojou cestou, sa oplatí žiť. Ďakujem Ti a neviem, či môžem žehnať aj ja Tebe, žehnám Ti môj Otecko Nebeský....

 

Povyskakované stavce, hrozba slepoty - poďakovanie za liečebnú pomoc.

Janulienka | 01.02.2015

Ďakujem Ti môj milovaný Pane Bože za poskytnutie Božej pomoci pre môjho syna, za cviky, ktoré ponaprávajú synovi povyskakované stavce, čo je dôsledok jednej náročnej operácie. Len pre zaujímavosť, pani Laura prijímala tieto cviky pre neho 3 celé hodiny.
Ďakujem Ti Pane Bože aj za príjemnú správu pre moju mamu, ktorú lekári vystrašili, že jej hrozí slepota. Náš láskavý a milostivý Pán Boh jej odkázal, že obidve oči má po operácii šedého zákalu zdravé a nepotrebuje žiadnu liečbu.
Ďakujem aj za seba, za rady, ktoré som od Teba dostala. Ďakujem aj našej peknučkej pani Laurinke a jej manželovi za ich ochotu, porozumenie a lásku, s ktorou prijímajú ľudí. Ďakujem Ti Pane Bože aj za zotavenie pani Laurinky, za zmenu, ktorá jej veľmi pristane. :) Milujem Ťa Pane Bože a prosím Ťa o Božiu ochranu a požehnanie pre nich, aj pre celú moju rodinu. Z celej duše Ti PANE BOŽE ĎAKUJEM.

 

ĎAKUJEM

Silvia | 28.01.2015

Ďakujem Vám milá pani Laura úprimne z celého srdca za všetky liečivé rady, ktoré vkladáte na túto krásnu vašu i našu Božiu stránku. A najväčšia vďaka patrí nášmu milovanému nebeskému Otcovi, že v nás ešte verí a aj takýmto spôsobom dáva najavo ako nás neskutočne miluje. Ďakujem Ti Otecko nebeský. S láskou Silvia

 

čím viac sa priblížime, tým väčšie nástrahy sú

Peter B. | 26.01.2015

Priatelia, veriaci nášmu jedinému láskavému Bohu. Čím viac sa človek priblíži svojou láskou k Bohu, tým väčšmi to rohatého "serie" a snaží sa nás na tých najslabších miestach zraniť a nahlodávať...
Chcem sa Ti touto cestou poďakovať Otče Bože za modlitbu na "zbavenie strachu zo života", pretože pomocou nej si mi neskutočne pomohol potlačiť moje myšlienky... ešte nieje všetko uzavreté, ešte nie je tomuto boju koniec, ja sa však nevzdám a i keby ma to malo stáť život, vždy budem kráčať len a len k Tebe, pretože ten pocit LÁSKY sa ničomu na svete nevyrovná!!!!!!! Prajem ten pocit zažiť každému jednému človeku na tejto zemi-a možno by v tej chvíli zmĺkli navždy všetky zbrane - a satan by bol konečne porazený. To si želám!!!
Ľúbim Ťa Otče Bože a ďakujem Ti za Božieho proroka Lauru a jej manžela Vladimíra!!!!

 

Modlitba k Bohu za ochranu duše v modlitbách

Silvia | 24.01.2015

Ďakujem Pánu Bohu za túto krásnu modlitbu, ktorá prišla ako na zavolanie. Ja sa zvyknem modlievať každé ráno a každý večer, ale v poslednom čase sa mi to nejako nedarilo. Bolo to už len viacmenej také čítanie ako modlenie a tie myšlienky, čo sa mi často motali v hlave aj keď som vedela, že nepatria mne a samé zlo ma pokúša, som si povedala aspoň si tie krásne modlitby prečítam, určite sa nedám len tak ľahko odradiť. A trvalo to približne asi dva týždne a hľa z čistého neba ako na zavolanie modlitba pre mňa ako na objednávku. Ďakujem Ti Pane Bože, že sa o nás takto staráš, ľúbim Ťa a nikdy neprestanem. Častokrát keď objímam moju 3 ročnú dcéru a cítim k nej veľkú, silnú lásku, myslím na to tak, ako sa ona túli ku mne a cíti sa byť v bezpečí, taký pocit mám ja pri týchto modlitbách, krásny pocit. Aj keď si tú Božiu lásku k nám neviem celkom predstaviť, ale musí byť neskutočne veľká a obrovská, pani Laura ju vie krásne opísať, mne sa to celkom nedarí. Až sa niekedy cítim nehodná takej veľkej lásky za to, ako som veľa krát šlapla vedľa a určite to Pánu Bohu milé nebolo a na oplátku dostávam Božiu lásku. Ako rodič chápem, keď nás deti hnevajú a keď nás to prejde, tak ich ľúbime ale koľko máme detí? Tak akú veľkú lásku musí mať Pán Boh pre celý svet, pre svoje deti, niečo úžasné. Veľké ďakujem pani Laura za všetko, čo pre ľudstvo robíte. S láskou Silvia

 

Naučila som sa milovať Boha a modlím sa každý deň

Dominika | 20.01.2015

Milá pani Laura, chcem sa vám takto odvďačiť za Vaše modlitby, ktoré zverejňujete pomocou našeho milostivého Boha na Vašej stránke. Už veľa krát som navštívila vašu stránku a vytlačila alebo odpísala si zopár modlitieb, aj keď väčšinou neni pre mňa dostupná. Neviem ako začať, pretože neviem či prijmete tieto od srdca písané slová. Navštívila som Vás spolu s mojimi rodičmi pred rokom v decembri, pretože som mala ťažké panické záchvaty a depresie. Pán Boh mi cez Vás odkázal, že som prekliata a podal mi pomocnú ruku tým, že mi dal liečebnú kúru, ktorú som ale nespravila, aj napriek druhej šanci, ktorú si doteraz cením, ktorú som vtedy od Boha dostala. Povedali ste, že sa Vám už nemáme ozvať, ale ja som to takto cítila, že vám musím poďakovať. Nemala som takú veľkú vieru k Bohu, myslela som si, že stačí, že v neho verím, že verím tomu že existuje. Nechápala som určitým veciam. Až s odstupom času som sama začala chodiť na vašu stránku a začala čítať články o Bohu, že sa máme len k Nemu priamo modliť, že nemusíme chodiť do kostola len pre to, aby sme sa tam spojili s Bohom. Je toho veľmi veľa, ale veľká podstata je pre mňa, že som začala nášho úžasného Boha vnímať z iného pohľadu a dozvedela som sa o ňom pravdivé veci. Vy pani Laura ste mi pomohli začať skutočne milovať Boha, veriť v Neho celým svojim srdcom i dušou. Modlím sa k Nemu každý deň a snažím sa mu vždy poďakovať za všetko, čo mi dáva, za všetko, čo pre mňa a moju rodinu robí. Som nesmierne za to vďačná, že som Vás stretla. Verím, že nič neni v tomto živote náhoda a že všetko má svoj dôvod. Nikdy predtým som necítila toľko lásky k Bohu ako teraz. Možno to stále nestačí, ale ja viem, že to bude časom ešte silnejšie. Žiadam niekedy nášho Pána Boha o odpustenie, že som predtým niekedy spochybnila. Viete, je to ťažšie kázať druhým ľudom o niečom, čím si neprešli sami. Ja som mala veľmi ťažký rok. Zomrela mi starká a mojej mamy nevlastný brat, ktorý mal len 22 rokov. V behom dvoch mesiacoch sme mali dva pohreby. A viem keby neni Boha, tak som tu už nemusela byť ani ja spolu s mojimi rodičmi, pretože naše zdravie nám neslúžilo a nemali sme šťastie. Viem, že mi zachránil Pán Boh veľa krát život a že Jeho vôľa je, aby som ešte žila, veď mám život ako 19 ročná ešte len pred sebou. Napriek tomu, že som neni stále uzdravená zo všetkého, tak prosím Boha, aby ma uzdravil, keď si to zaslúžim. Cítim to, že raz budem zdravá a neprestanem veriť, lebo Boh je moja posledná a jediná nádej, ako byť znovu šťastná. Je mi lepšie ako pred rokom a aj keď stále trpím a roním slzy viem, že to je už veľký pokrok a že musím byť trpezlivá a vďačná aj za to, čo momentálne mám. A keď toto veľmi ťažké a zlé obdobie prejde, tak si z toho zoberiem veľa skúseností, ktoré mi život dal.
Chcem Vám povedať, že ste úžasná žena už len tým, že pomáhate druhým ľuďom, ktorí to potrebujú a že motivujete chorých a nešťastných ľudí, aby sa viac k Bohu modlili a Ho oslovili, aby sa za Neho nehanbili a vždy mali nádej. Obdivujem Vás, že aj napriek veľkej schopnosti, ktorú vlastníte od Pána Boha, ste skromná, milá, pokorná a srdečná žena. Viem, že aj Vy určite máte svoje starosti a ťažkosti. Už pri stretnutí som z Vás cítila dobro a lásku. Buďte vždy sama sebou a prosím nevzdávajte sa a nenechajte sa zničiť druhými sprostými ľuďmi, ktorí sú nevedomí a posadnutí zlom a materiálnym svetom. Bojujte za Boha aj naďalej a ukážte svetu, že nie sú sami, že je s nimi Boh. Je veľa ľudí na svete, ktorí Vás potrebujú, tak ako napríklad ja. Nech Vám dá náš Boh za to zdravie, lásku a šťastný, spokojný život.
Ukázala som aj mojej najlepšej kamarátke Vašu stránku, ktorá začala opäť veriť v Boha, vďaka čomu je o niečo šťastnejším človekom, lebo aj ona má chorú mamu. Ukázala som ju aj určitým členom v mojej rodine, taktiež môjmu priateľovi. Myslím si, že odvtedy si je viac vedomý toho, že by sa mal k Bohu modliť. Viem, že raz aj oni pocítia lásku od Boha, keď budú pripravení. Taktiež moja mama sa oveľa viac modlí ako predtým a začala cítiť k Bohu ešte väčšiu lásku a taktiež verí, že sa uzdravíme. Aj môj oco sa trochu uvedomil a dúfam, že bude mať raz blízko k Bohu a nebude sa tak o nás strachovať. Veľmi ste ovplyvnili náš život, veľmi veľa vecí sa tak aj zmenilo. Napríklad tieto Vianoce sme oslavovali Pána Boha a nie Ježiša Krista. Nehnevajte sa prosím, že som Vám napísala, ale musela som Vám napísať tieto dlhé riadky. Cítim to tak od srdca a možno aj sám Pán Boh mi našepkal túto myšlienku.
Ďakujem, Ďakujem, Ďakujem!!! :)

 

Poďakovanie Bohu za vyliečenie ANOREXIE

Mária | 19.01.2015

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánu Bohu a milej pani Laure za vyliečenie mojej dcérky, ktorá mala veľmi ťažkú formu anorexie. Takmer 5 rokov jej nedokázali pomôcť lekári nikde. Až po návšteve u pani Laury sa jej stav začal zlepšovať. Po roku sme boli na kontrole a lekári nechápavo povedali, že dcérka je zdravá. Ďakujem PÁNU BOHU za vyliečenie mojej dcérky, aj Vám PANI LAURA, do konca života Vám budem vďačná a nikdy na Vašu pomoc nezabudnem. Prajem Vám veľa zdravia a veľa, veľa síl vo Vašej práci a živote. Ďakujem TI PANE BOŽE z celého srdca a prosím aj naďalej o Tvoju ochranu. S pozdravom Mária

 

Poďakovanie

Peter a Mária | 19.01.2015

Drahý Otče nebeský, ďakujem Ti, že sme mohli spoznať pani Lauru s manželom a vďaka nim sa priblížiť k Tvojej nekonečnej láske. Ďakujem za všetko, za moju rodinu, za moju láskavú manželku, za to, že si požehnal našej láske. Je to úžasný pocit. Milujeme vás a ďakujem za všetko. Otčinku nebeský, prosím Ťa, buď hlavou našej rodiny na veky večné a ochraňuj pani Lauru s manželom, aby boli silní v boji so satanovou záludnosťou a my ich podporujme, ako sa len dá milí čitatelia. Aby cítili, že ich práca nie je na zmar. ĎAKUJEME ZA VŠETKO!!!

 

Milujem Ťa Ocko, ďakujem za každú pomoc

Lucia Golinska | 19.01.2015

Ďakujem Ti pane Bože, že bedlivým okom na mňa denne striehneš a nikdy ma neopustíš. S Tebou sa nemusím ničoho báť. Verím, že mi pomôžeš a pomáhaš aj v tejto ťažkej životnej situácii. S láskou Tvoja Lucia

 

Poďakovanie za liečivé cviky

Marcel HANULA | 18.01.2015

Chcem sa týmto poďakovať Bohu za to, že zaslal pani Laure liečivé cvičenia, ktoré nám teraz pani Laura s láskou zasiela, dúfam že Vladko bude mať pravdu a nakoniec nás budú musieť zastreliť, aby sme nežili tak dlho ako Matuzalem. Boh Vám žehnaj pani Laura a Vladko !!!

 

Modlitba za ochranu duše v modlitbách

Júlia | 17.01.2015

Ďakujem Ti Otecko za krásnu modlitbu, ktorú si nám zoslal na ochranu našich duší pri modlitbách. Celým srdcom ďakujem.

 

Ďakujem! :)

Betka | 17.01.2015

Otče Bože, chcem sa Ti poďakovať za všetko, za liečebnú receptúru na krvný zápal, ktorá mi pomáha od prvého dňa mojej liečby, bolesti sú preč! Je to až neuveriteľné, že po rokoch trápenia sa je mi zrazu lepšie, cítim sa taká ľahká, netrápia ma tie príšerné bolesti. Áno, na začiatku to bolo veľmi ťažké, ale moje prosby o Tvoju pomoc boli vždy vypočuté. Cesta je ešte dlhá, ale viem, že to zvládnem, lebo mám toho najlepšieho lekára na svete!
Zároveň sa Ti chcem poďakovať, že si poslal do môjho života úžasných ľudí: Elenka, Danuška a Janka, ďakujem vám za pomoc, aj vďaka vám to zvládam :) 
A ľudia, ktorí ešte nemáte pevnú vieru v Boha, vedzte, že naše modlitby sú vypočuté, v niektorých prípadoch je výsledok okamžitý, a to hovorím na základe vlastných skúseností. 
Pani Laura, ďakujem aj Vám, bez Vás by som bola stratená a žila by som do konca svojho života v tme s nevyliečiteľnou chorobou. A Pán Vladko, ochraňujte aj naďalej náš poklad, pomáhajte jej, ako ste to robili doteraz.
S láskou Betka

 

poďakovanie

Ľubo | 15.01.2015

Ďakujeme Ti Bože za všetku Tvoju pomoc ktorú nám poskytuješ na ceste, ktorá sa volá život. Všetky Tvoje rady sú vzácne a nedajú sa nikde kúpiť. S láskou a pokorou ich prijímame, lebo vieme, že vždy pomôžu. Laure za jej úsilie a snahu patrí veľký obdiv a vďaka.

 

Modlitba k Bohu za dobrú funkčnosť hrubého čreva

Gitka - Kutná Hora | 15.01.2015

Otče Bože nekonečne Ti ďakujem za túto modlitbu, ktorú si nám poslal na pomoc cez dušu našej milovanej Laury. Dlhé roky mám problémy s hrubým črevom, robím si aj klystíry, ktoré mi veľmi pomáhajú a budem určite v tejto liečbe naďalej pokračovať. Klystír vrele doporučujem vám všetkým, ktorí máte tieto problémy, nebojte sa toho, naozaj to pomáha. Milujem Ťa Otče Bože a ešte raz Ti ďakujem a tiež Laurinke, že túto modlitbu dala na stránku.

 

Modlitba k Bohu za dobrú funkčnosť hrubého čreva

Gabika | 13.01.2015

Ďakujem Ti Bože za túto modlitbičku, už od prvého dňa mi je skvele, brucho ma vôbec nebolí a ani ho už nemám nafúknuté. Je mi fantasticky. Lieky, som od prvého dňa vysadila a vôbec ich nepotrebujem. Božinku môj strašne Ťa ľúbim, prosím veď ma tou správnou cestou, nechcem Ťa už nikdy v živote sklamať. Verím, že s Tvojou pomocou to určite zvládnem, všetko s Tvojou láskou zvládnem. 
Ďakujem aj Vám pani Laurika, že ste tieto rady a túto modlitbu dali na stránku.

 

Ďakujem

Valéria | 13.01.2015

Otče ďakujem Ti za starostlivosť a za lásku. Koľko krát si poviem ako by som Ťa vybozkávala a vyobjímala. Ľúbim Ťa z celého srdca. Ďakujem.

 

Ďakujem za Božiu pomoc

Júlia | 11.01.2015

Otecko môj Milovaný. Veľmi Ti Ďakujem z celého srdca za Tvoju pomoc ktorú si mi dal. Ďakujem z celého srdca, že sme zvládli cestu k Tebe Otecko, že si nám na cestu včera aj slniečko zoslal, že nás trošku pošteklilo a rozosmialo. Prosím Ťa Otecko môj, pomôž mi to všetko zvládnuť a nepusti moju ruku z Tvojej Božej dlane nikdy. Prosím Ťa veľmi o Tvoju ochranu a pomoc pre moju dušu. Ďakujem pánovi Vladkovi za čas pre naše duše a pani Laurinke želám pevné zdravie a silu. Ľúbim Vás, s pozdravom a láskou Júlia

 

ĎAKUJEM

Renata Reinová | 11.01.2015

Milovaný Otecko, z celej duše z lásky k Tebe Ti ďakujem za neskutočnú lásku, ktorú mi dávaš cítiť každý deň môjho života. Každý deň Ti svoju lásku posielam a šírim ju ľuďom do ich sŕdc a darí sa to vcelku asi v Tvojej spokojnosti. Nikdy pred tým som nebola taká vyrovnaná, spokojná a lásky plná a svojou láskou mením svoje okolie, čo ma nesmierne baví. Ďakujem Ti, milujem Ťa tvoja Renata

 

Věřím v Tebe Pane Bože, jsi tu pro mně i ostatní lidské duše

Hedvika Straková | 11.01.2015

Dobré dopoledne Můj nebeský milovaný Otče, děkuji Ti, že mi pomáháš najít cestu k Tobě.
Přes den bývám v pohodě, ale večer se má duše ocitá na propasti zla, ale já jinak zlá nejsem, ale má duše by ráda v noci ráda, lidi ranila, ale já statečně bojuji, ale stále se mi to hlavně večer vrací, nevím si rady, jak s tímto bojovat proti zlu. Začala jsem se Pane Bože více k Tobě modlit, ale vždycky večer, to zlo vždycky se vrací zpátky. Nedej prosím Tě Pane Bože vyhrát Satana, Ty jsi mi víc než celý život, Miluji Tě Pane Bože nedej mi prosím Tě nikomu ubližovat, ale konat dobro, dobrý skutky a nejvíce lásky a štěstí lidem všem dávat i těm co mi ubližují, dát jim pokoj ráje v nebi, patří tento díl od rodičů, že se topím ve zle. Prosím Tě Pane Bože i jim odpust, jak se v dětství ke mně škaredě ke mně chovali a táta ještě často chová. Vem mi Pane Bože všechnu tíhu, kterou delší dobu nosím a Odpust Nám všem, děkuji.

 

Ďakujem za krásny deň a vypočutie prosby

Valéria | 10.01.2015

Otče ďakujem Ti za krásny deň, že si mňa aj moju mamu sprevádzal k pani Laure a pánovi Vladkovi. Som šťastná, že si Pane Bože vypočul moju prosbu navštíviť ich, bol a je to krásny pocit a ja si to veľmi vážim. Ďakujem Ti Bože. Aj slniečko, ktorým si nám zasvietil na cestu, keď sme sa blížili k pani Laure bolo úžasné. Ďakujem pánovi Vladkovi, že si pre nás našiel čas. Pre mňa to bol dnes nezabudnuteľný a láskyplný deň. Ľúbim Ťa OTECKO a ešte raz ďakujem.

 

Poďakovanie za receptúry ochrany našeho zdravia

Mária Maruna Fukasová | 08.01.2015

Pani Laurinka ďakujeme Vám za spojenie s Oteckom všemohúcim a poslaním receptúr pre naše zdravie a ochranu proti baktériám. Veľmi sa mi páči tá receptúra s čili papričkami a čiernym korením, veľmi mi to dobre robí a som nesmierne rada, že nám dávate takéto prírodné rady a receptúry, ďakujeme za vašu námahu pre nás pracovať a posielať nám na stránky odkazy. Je to veľké ďakujem aj od nás mňa a mojej rodiny. S úctou ešte raz ďakujeme s pozdravom Mária Maruna Fukasová s rodinou.

 

Poďakovanie za krásny Nový uvítací rok a vianočné sviatky

Mária Fukasová | 08.01.2015

Otče Bože ďakujeme Ti za všetko čo sme mohli prijať počas vianočných sviatkov a uvítanie Nového roka. Veľmi si ctíme za pocit a cítenia pri stole a príhovore a vznešenosť Tvojho mena Otče Bože. Cítili sme Ťa až nám mráz chodil po tele a ďakujeme za všetku tú hojnosť zdravia, čo sme mohli mať počas krásnych vianočných sviatkov, veľmi sme boli a sme spokojní, všetkého sme mali akurát a so skromnosťou a láskou sme prijali tú krásu danú Tebou Otče Bože. Veľmi Ťa milujeme a preto stále dookola ďakujeme za Nový uvítací rok, tiež chceme poďakovať bol krásny, všetko prebehlo v normálnom čase ľúbosti, prianí a veľkej lásky. Jednoducho som nesmierne spokojná a opäť ďakujeme že si, lebo iba Ty nám ukazuješ tú správnu cestu Tebou danú Otecko náš jedinečný milovaný. Tieto sviatky boli pre nás najkrajším rokom nášho života, lebo sme mohli pomôcť ľuďom blízkym, ktorých naše cítenie a spolupatričnosť lásky bolo príkazom od Teba. Splnili sme všetko, čo si si želal Otecko Náš nebeský. Milujeme Ťa nadovšetko a sme šťastní, že nás nenechávaš a že si tu pre nás, ďakujeme Ti. Je krásne vysloviť milujem Ťa Otče Bože a ďakujem Tvoja milujúca Mária Maruna Fukasová

 

Ďakujem

Helena Sadláková | 07.01.2015

Ďakujem Pánu Bohu za moju kamarátku Júliu Lalinskú, že si vyslyšal jej prosby a prosby jej najbližších a otvoril si jej cestu k sebe, bola som svedkom jej polročného trápenia a jej pokory, odovzdanosti a hlavne jej boja so zlom. Mnohí ľudia by mali vidieť a zažiť takéto trápenie, keď Pán Boh zatvorí ochranu, nejeden by kľakol a prosil, aby to nemusel zažívať, vidieť ako sa človek trápi a nedokážete mu pomôcť a jedine čo môžete robiť, je sa len modliť a čakať a bojovať. Veľké Ďakujem pani Laure, ktorá jej pomáha a pomáhať bude, vidieť ako cudziemu človeku zaleží, aby Vám pomohol, aj keď ona už cudzia nie je, je Naša a keď budem môcť sľubujem, že pomôžem, lebo ona pomáha a nevážime si, koho medzi nami máme, ešte raz pekne Ďakujem aj jej manželovi Vladkovi,...

 

Ďakujem Ti Otče môj láskavý....

Helena Sadláková | 07.01.2015

Ďakujem Ti Otče Bože za to, že som.
Ďakujem, že môžem kráčať týmto životom. 
Ďakujem za všetko trápenie, ktoré karmicky zažívam.
Ďakujem za školu životom, ktorá ma ďalej posúva.
Ďakujem za odpovede prečo.
Ďakujem za Tvoju liečivú pomoc. 
Ďakujem za nádherné modlitby.
Ďakujem, že som sa mohla vrátiť na cestu, z ktorej som vybočila. Najviac ĎAKUJEM za LÁSKU, ktorej sa ešte učím, TY SI LÁSKA, PRAVDA, CESTA, SI JEDINÝ čo mám na tomto svete, som tu sama za seba, mojim najväčším želaním je cítiť Ťa navždy v svojej duši. Mám veľa chýb, mám sa veľa ešte čo učiť, čo zlepšovať a len o jedno Ťa prosím, opatruj si ma a nedaj mi zísť už z Tvojej cesty, s láskou, pokorou a so skromnosťou v duši, Bože Otče môj láskavý.....

 

Môj rozchod s priateľkou

anonym | 06.01.2015

Chcem poďakovať láskavému Pánu Bohu, lebo mi opäť pomohol. Milí čitatelia tejto krásnej Božej stránky, chcem sa s Vami podeliť o zážitok, ktorý som nedávno prekonal vďaka Pánu Bohu. Pred nedávnom sme sa rozišli s mojou priateľkou ktorú som veľmi ľúbil aj napriek varovaniu od Pána Boha, ktorý mi odkázal cez pani Lauru že to neni pre mňa tá pravá. Samozrejme ja tupec som Pána Boha nepočúvol. Žil som si svoj sen v nádeji že mi to vyjde. Už dlhšiu dobu sme sa s priateľkou hádali a hlavne sme sa rozchádzali vo svojich názoroch. Veľmi ma to bolelo, nechcel som aby sme si ubližovali navzájom. Snažil som sa to nejako prehliadnúť a obísť a snažiť sa nájsť cestu jeden ku druhému, lebo som sa do nej naozaj zamiloval. Nevedel som čo mám už robiť, nechcela sa so mnou už ani stretávať a mňa to tak veľmi bolelo, chýbala mi a čo telefonát to hádka..Veľmi ma to mrzelo že to nevyšlo, ale teraz som aj veľmi rád nedalo sa s tým nič urobiť. Jedného dňa sme sa rozišli cez mobil, povedala mi že ona potrebuje rozumného a inteligentného dospelého muža, ktorý nebude veriť takejto sprostosti ako Božia stránka, že sa hanbí pred svojimi priateľmi čo to mám na Facebooku, nebola pri mne šťastná a že ma už ani nemá rada. Snažil som ešte s ňou raz stretnúť nech si to vysvetlíme osobne, ale odmietla sa som mnou stretávať. Bol to pre mňa dosť ťažký šok a aj keď to tak malo byť, čakal som že to raz príde, vážne ma to zranilo fakt som ju ľúbil. V noci som nemohol spávať, lebo som ju mal stále pred očami a aj sa mi o nej snívalo že už ju nikdy neuvidím. Raz večer pred spaním z ničoho nič som spadol na posteľ s pocitom že som dostal asi infarkt, skoro vôbec som sa nemohol pohnúť. Vďaka Pánu Bohu, že som mal v tej chvíli po ruke mobil. Volal som samozrejme hneď pani Laure, zdvihol pán Vlado a ten mi povedal, že to mám zo sklamania v láske. Poradil mi jednu krásnu modlitbu - Modlitba k Bohu na zbavenie pripútanosti k bývalému partnerovi, partnerke pre slobodných. Ktorú by som chcel odporučiť všetkým tým ľuďom, ktorí sa sklamali v láske alebo im nebola opätovaná a nevedia si s týmto ich trápením poradiť. Ja som sa ju modlil 5-krát ráno a 5 večer a modlím sa ju stále. Veľmi pomáha a chcem sa týmto veľmi pekne poďakovať krásnemu, úžasnému Pánu Bohu za takú krásnu modlitbu, ktorá mi pomohla od môjho trápenia. A samozrejme ďakujem aj pani Laure a pánovi Vladovi za ich čas, pochopenie a pomoc.

 

Prepáč Pane Bože prosím za moju mamku, manžela i mňa, asi robím dačo zle

Lucia Golinska | 05.01.2015

Prepáč Pane Bože, síce žijem v nenávisti a nepochopení, ale som ochotná ísť cestou k Tebe s Tvojím prorokom, ktorého si nám poslal z lásky na svet, na pomoc. Je to veľmi ťažké Pane Bože, lebo tou nedôverou môjho okolia sa dostávam do zlých situácií životných, no trápi ma cez to najviac to, že si Tvoju pomoc ľudia nevážia a neuvedomujú si, že môže byť len od Teba. Neveria v Tvoje odkazy, že sú od Teba. Nebudem im to už vysvetľovať milión krát, tým samým ľuďom predsa. Milujem Ťa Pane Bože, najviac, si môj najlepší priateľ a Ty jediný mi vždy pomôžeš od každého zla a strážiš ma aj s bábätkom, verím Ti, že si pri mne a pomáhaš mi stále, keď Ťa o to prosím. Prosím odpusť tú sprostotu a neuveriteľnú sa mi vidí drzosť. Prosím láskavá pani Laurika, prepáčte za moju mamku a môjho manžela, modlím sa za neho a za mamku, aby pochopila, že ste Boží prorok a začali ma obidvaja rešpektovať, lebo ja verím, že ste Boží prorok, láskavá pani Laurika, ľúbim Vás. S láskou Lucia

 

Bože ochraňuj nás prosím

Dana | 04.01.2015

Otče Bože ďakujem Ti za všetko čo nám dávaš a prosím ochraňuj nás od takých ľudí, čo nám neprajú. Pane Bože prosím aj za rodičov.

 

Konečne sa smejem

Margita Vangelová | 04.01.2015

Touto cestou srdečne ďakujem najskôr nášmu Pánu Bohu, nášmu Oteckovi, za to že stojí denne celých 24 hodín pri mne, pomáha mi, za receptúru, ktorú mi poslal a ja ešte v receptúre pokračujem, za počúvanie mojich prosieb, že ma počúva, za to že som sa po 22 rokov začala smiať so šťastím a spokojnosťou v srdci, keď som sa s Božou pomocou zbavila kliatby mojej duše. Tiež ďakujem Vám pani Laura za ochotu, že pre nás tak ťažkú prácu robíte aj Vášmu pomocníkovi, manželovi Vladimírovi. Zároveň prosím môj Pane Bože o odpustenie za všetky schybenia a hriechy v mojom terajšom živote aj v minulých životoch. Ľutujem, ľutujem, ľutujem a za všetko ďakujem. Ďakujem za modlitby, Božie kréda a všetko čo nám posielaš cez nášho proroka p. Lauru, lebo sa máme a vlastne musíme naozaj veľa učiť, aby sme pochopili a mohli chyby naprávať. Ešte raz srdečná vďaka, milujem ŤA PANE BOŽE.
Margita Vangelová

 

Otče Bože milovaný, ďakujem Ti za záchranu mojej duše

Júlia Lalinska | 04.01.2015

Otecko môj. Veľmi ďakujem za záchranu mojej duše milovaný môj Otecko, srdečné veľké ďakujem za druhú šancu ktorú si mi dnes dal. Dnes je pre mňa veľký najšťastnejší deň môjho života, keď mi pán Vladko zavolal, že mi dávaš môj milovaný Bože druhú šancu. Ďakujem Ti môj Otecko, že moja duša dostala takúto druhú šancu. ĎAKUJEM VEĽKÉ SRDEČNÉ ĎAKUJEM. Odpusti mi môj Otecko moje schybenia, nič nechcem v mojom živote, len Tebe slúžiť a milovať Ťa po celý môj život. S Božím požehnaním je život úžasný, krásny, čistý, jednoduchý, skromný a môj život patrí Tebe Otecko môj. Nič nechcem len Teba si budem opatrovať v mojom srdci pokiaľ budem žiť a Tebe slúžiť v pokore a skromnosti a nikdy sa nebudem za svojho Boha hanbiť NIKDY. Prosím Ťa môj Otecko opatruj ma. Temnota dokáže život neskutočne zničiť, je to hrôza strašná. Mňa to ničí cez myšlienky a bez Božej pomoci nedokáže to nik zvládnuť. Boh je liečivá sila ľudstva a pani Laurinka je tlčúce srdce tejto planéty, len jedna jediná čo dokáže cez svoj duševný príjem nám dušiam pomáhať, len jedna a preto vážme si pani Laurinku akú máme vzácnu pomoc tu na zemi. Ďakujem Ti Otecko môj milovaný za druhú šancu, ktorú si mi dal z celého môjho srdca. Dnešný deň je môj najkrajší, najvzácnejší, najšťastnejší, najúžasnejší, ak by som mohla hneď by som utekala do nebeských výšin vystískať svojho Boha že nás ľúbi, že nás opatruje tu na zemi aj keď sme neposlušní a nepoučiteľní. Ďakujem Ti môj Otecko veľmi, že nám odpúšťaš a miluješ nás. Ďakujem môj Otecko, dnes sú pre mňa Vianoce. ĽÚBIM ŤA A NIKDY TO INAK NEBUDE. Obrovskú srdečnú vďačnosť posielam do nebeských výšin TEBE MOJMU BOHU, LEBO TY SI SILA SVETA, ĽUDSTVA A BEZ VIERY A BOŽEJ LÁSKY SA TU ŽIŤ NEDÁ na tomto svete. Sú len dve cesty a moja je BOH. Ďakujem pani Laurinke a pánovi Vladkovi za trpezlivosť a ochotu s mojou dušou, hneď by som ich vystískala a vybozkávala od šťastia. Ľúbim Ťa Otecko môj a veľké Srdečné Ďakujem. S pozdravom Júlia Lalinska  

 

Moje obrovské chybenie hanba za BOHA

Júlia Lalinska | 02.01.2015

Prosím Ťa OTČE BOŽE o odpustenie a moje strašné chybenie, ktoré som urobila a ako som strašne chybila, že som sa za Teba OTECKO HANBILA. Veľmi to z celého srdca ľutujem a prosím o BOŽIE odpustenie mojej hlúpej duši. Všetko chcem napraviť a ľutujem to všetko môj Otecko PROSÍM ŤA ODPUSTI MI A ZACHRÁŇ MA. Všetko chcem napraviť. Nikdy to nespravím, si moja sila, moja cesta, môj život. PROSÍM O ODPUSTENIE. NIKDY SA NEBUDEM HANBIŤ ZA BOHA, NIKDY, ODPUSTI MI. BOŽE MOJ. Ďakujem Vám pani Laurinka a pán Vladko veľmi. S pozdravom. Júlia Lalinska