3. strana

02.09.2015 00:07

ďakujem

angelika | 31.12.2014

Ďakujem Bohu za Lauru, jej rodine a všetkým priateľom tejto stránky, veľa šťastia, zdravia, požehnania a Božej lásky a ochrany v Novom roku..

 

Poďakovanie a prosba o Božiu ochranu v roku 2015

Gabriela | 31.12.2014

Ďakujem Bože za každý deň, ktorý som mohla prežiť v kruhu svojej rodiny. Ďakujem za možnosť zoznámenia sa s pani Laurou a jej manželom. Ďakujem za Božie odkazy, ktoré mi veľmi otvorili oči. 
Prajem veľa Božieho požehnania pre nášho Božieho proroka pani Laure a jej manželovi Vladimírovi do roku 2015. Veľa síl a trpezlivosti s ľuďmi, ktorí žiadajú o pomoc a vkladajú do Vás poslednú nádej. 
S láskou a úctou na Vás myslí Gabriela s rodinou.
PS: Všetko najlepšie prajem aj ľuďom, ktorí vrúcne milujú Boha a čítajú túto krásnu stránku.

 

Ďakujem Otecko nebeský za to, že ideme do nového roka, i keď sme na tom zle, ale nás miluješ a nám aj tak pomáhaš

Lucia Golinska | 31.12.2014

Prajem krásny len dobrými ľuďmi, a to aby ich bolo čoraz viac, naplnený nádherný ozaj rok, aby sa všetci otočili k najláskavejšiemu pánu Bohu, najmilosrdnejšiemu, Vašou pomocou láskavá pani Laurika, ďakujem za to aká ste, lebo nie je Vám ešte jedna duša na zemi rovná verím, ľúbim Vás a pán Vladko je super, ďakujem. Pozdravujem Božích bojovníkov, nech vám pán Boh žehná, za Vašu statočnosť a obetavosť, čo robíte pre svojich blízkych aj pre ľudí všeobecne. Ďakujem Ti najviac Otecko, že idem do nového roka s bábätkom, prosím pomáhaj mi, aby som bola silná. S láskou Lucia

 

Moja cesta 4

Peter Tary | 25.12.2014

Bohu:
Otče Bože láskavý, milujem Ťa a milovať Ťa nikdy neprestanem. Už som tu asi nemal byť, ale tak si to nechcel Otče. Ušetril si môj život, moju cestu pochopenia a nápravy si požehnal, aby sa naplnila Tvoja vôľa. Narodil som sa z Tvojej lásky, nechal si ma blúdiť a trápiť z Tvojej lásky, zachránil si ma a uzdravil z Tvojej lásky. Všetko som pochopil Otče, trvalo mi to tak dlho. Prepáč mi moju slepotu a hlúposť. Už viac nenarazím, lebo Ty to už nedovolíš. Som šťastný, slobodný, lebo si pri mne. Cítim Tvoj bedlivý pohľad, Tvoje všemocné ruky, Tvoju lásku Bože. Požehnaj túto chvíľu prosím, aby to čo som pochopiť a vidieť doteraz nedokázal a v tejto chvíli konečne pochopil, aby toto ostalo v mojej duši a mysli po všetky zostávajúce dni môjho života na tejto skazenej zemi, amen. 

Laure:
Odpuste mi aj Vy pani Laura. Musel som dôjsť až sem, až na samý koniec svojho hľadania. Trvalo to tak dlho. Teraz už viem kto ste, drahá Laura. Odpuste mi, že mi to tak dlho trvalo. Vy máte boľavé telo a dušu Vám zraňuje celý svet a napriek tomu bojujete za tento špinavý nevďačný hnus. Na seba kašlete, bolesť tela a duše potláčate a milujete nás všetkých neustálym hlásaním Božieho slova. Liečite nás z vôle Boha a zo svojej lásky obetovaním samej seba. Ste „KRÁĽOVNÁ“ medzi ľuďmi Bohom požehnaná. Zoslaná Bohom na tento svet k jeho záchrane v každom slova zmysle. V mojom vnímaní ste najväčším a najkrajším darom od Boha pre tento svet od jeho počiatku. 
BOŽE ĎAKUJEM TI ZA CELÝ SVET ZA TENTO DAR. ZA TVOJU LÁSKU V ĽUDSKOM TELE MENOM LAURA. 
„Velebí moja duša Pána, nášho jediného Boha Otca všemohúceho, stvoriteľa neba i zeme.“ 

 

Ďakujem pre Lauru

daniela | 22.12.2014

Moja drahá Laura a Vladko, prajem Vám krásne požehnané Vianoce plné radosti, lásky. Aby ste v Novom roku prežila každučký deň len s úsmevom na tvári, pokojom v duši a ľahkosťou bytia...Otecko nebeský nech vás ochraňuje!!!!! Ľúbim Vás a ďakujem.

 

Vďaka Ti Pane Bože

daniela | 22.12.2014

Z celého srdca Ti ďakujem Bože Otče láskavý za všetko, čo si mi v živote dal, za každučkú liečbu a dobrú radu, ktorú si mi zaslal cez milovanú Lauru, za nádhernú Laurinu stránku a za možnosť ju spoznať!! Si mojim najlepším priateľom, jediným a najlepším lekárom na svete, ďakujem že ma počúvaš, že mi pomáhaš a že ma tak miluješ....Milujem Ťa aj ja celou svojou dušou a do konca života aj budem!!!! Nikdy to nikto nezmení...

 

Vďaka Ti Bože za lásku!

Peter B. | 20.12.2014

Otče Bože, ďakujeme Ti za lásku ktorú nám prostredníctvom tejto stránky v písme odovzdávaš. Je to nádherný pocit.
Ľúbim Ťa za to.
Tvoj Peter

 

Bože Otče milujem Ťa, za všetko ďakujem

Elena Golianová | 20.12.2014

Bože Otče milujem Ťa, za všetko ďakujem, za krásu tejto zeme, za lásku k našim dušiam, za Tvoju Božiu trpezlivosť, za dary, ktoré nám dávaš, za Tvojho Božieho proroka, za každý odkaz, ktorý je vzácnosť pre naše duše, telá. Ďakujem za všetko.
Bože Otče milujem Ťa nekonečnou láskou, posielam svojou dušou na Tvoju Božiu tvár nespočetne veľa bozkov, vrúcne Ťa objímam svojou dušou a všetko odovzdávam do Tvojej lásky, všemoci, lebo viem, že s Tebou všetko zvládnem. 
Bože Otče odpusť mi moje schybenia.
Pani Laura, aj Vladko, ďakujem vám za všetko čo ste pre mňa aj moju rodinu s láskou urobili. 
S láskou všetkým vám prajem pocítenie Božej lásky, pomoci, ochrany duše aj zdravia každý deň.

 

Ďakujem najláskavejší pane Bože, náš Otecko nebeský, za každú pomoc

Lucia Golinska | 17.12.2014

A ďakujem Tvojej láskavej pani Laurike, nie je jej rovná ešte jedna dušička na svete, obdivujem tú dobrotu, tú ochotu a tu krásu dušičky, čo venuje nezištne svoj čas, aby pomohla a potešila druhého, už len tým, že nám tu napíše odkazy od Teba, čo všetci čítame a už v živote ako Edgar Cayce, koľko pomohla a zmenila a sama aká bola chudobnučká. To je úplne úžastná dušička, nie je jej ešte jedna rovná. Výnimočná. Ďakujem najmilovanejší Otecko, že si nám ju na záchranu dal na Slovensko, i keď mi je aj ľúto, že sme Slováci takí akí sme, zatvrdnutí. Ľúbim Vás pani Laurika. Ďakujem za to aká ste, ste inšpirácia pre nás všetkých verím. S láskou Lucia

 

nekonečná vďaka Bohu

Ľubo | 15.12.2014

Stále budem ďakovať Bohu za nespočetnú pomoc v mojich nevyriešiteľných zdravotných problémoch z ktorých sa dostávam už zo skúseností stále až po prijatí Božej liečby od Laury. Nedôverujem lekárom, lebo väčšinou sú mimo pri liečení pacientov. Týka sa to hlavne ťažších chorôb, kde len skúšajú na ľuďoch či niečo zaberie. Viem, že liečba konkrétneho človeka, prijatá Laurou od Pána Boha je šitá presne pre neho a keď ju dodrží, bude prekvapený ako je to možné, že sa vyliečil. Skúsenosti sa nedajú nikde kúpiť, ja ich mám a viem ako to funguje. Vďaka Ti Bože za pomoc. Amen.

 

Tisíckrát ďakujem!

Daniela P. | 13.12.2014

Ďakujem Ti môj milovaný Otecko! Ďakujem za moje zdravie, za zdravie a šťastie mojej rodiny, za to, že robíš ľudí v mojom okolí spokojných..za to, že sa mi vďaka liečby navrátila moju stratená energia, odstránili sa reumatické bolesti a vyliečili ženské orgány. Ďakujem aj za novú prácu, ktorej sa ešte chvíľkami obávam, či ju zvládnem, ale s Tvojou pomocou to ide ľahko. Bez Teba by som to už dávno vzdala, utiekla a nadávala na celý svet. Za to, že mi dávaš silu, radosť a chuť ísť ďalej. Za lepší zárobok, ktorým mám možnost pomôcť druhým. Za láskavého priateľa, ktorý na mňa dáva pozor. Modlím sa za všetkých ľudí, aby ich problémy boli nahradené Tvojou láskou....som Ti vdačná za všetko môj milovaný Otecko!

 

vďaka

Mária Maruna Fukasová | 10.12.2014

Ahoj Ocinko náš nebeský milovaný a jedinečný, chceme aj mi poďakovať za receptúru ktorú si nám poslal pred vznikom nových baktérií a chorôb aby sme sa ochránili, chcem aj poďakovať za všetky dni a noci ktoré sme si vytrpeli a nenechal si nás v najhoršom a posvietil si si na nás a pomohol vždy nájdeme u Teba miesto bezpečia a nádeje kráčať, veľká vďaka Otče Bože za všetko a chcem sa poďakovať aj za mojich blízkych priateľov že sa o nich staráš a ani jedného z nás neponecháš v trápení, veľmi Ťa ľúbime všetci a ďakujeme za všetko s pozdravom tvoja milujúca Mária Maruna Fukasová ľúbime Ťa a aj Lauriku našu ktorá pre nás pracuje cez Teba Otče milostivý, s pozdravom a láskou.

 

BOHU VEĽKÉ ĎAKUJEM

Mária a Peter | 09.12.2014

Písala som už nejeden krát svoj životný príbeh kde mi môj Otecko Nebeský nesmierne pomohol a zasa som sa rozhodla prispieť svojim príbehom, pretože bol síce veľmi náročný ale o to silnejší. Pani Laura s manželom mi pomohli v živote veľmi veľa krát, či išlo o deti, samú seba, manžela, rodinu. To čo oni dokázali prijať pre mňa a moju rodinu za to im patrí naša obrovská vďaka. Pamätám si to ako keby to bolo včera, bola sobota a zazvonil mi telefón kde mi pani Laura odkázala odkaz on Pána Boha. Všetko som si to zapísala a nerozmýšľala som nad tým čo to bude. Vedela som že to treba napĺňať ako to vždy s oddanosťou robím. Pre moju rodinu sú všetky Božie odkazy brané s úctou a napĺňame ich poctivo. Pán Boh mi odkázal liečbu ktorá pozostávala s veľmi vysokých dávok rôznych vitamínov z čoho jeden vitamín bolo Líthium. Nevedela som čo to je, na čo to je, len čo som si pozrela na internete. Vedela som však že táto liečba je nesmierne dôležitá pre mňa. Začala som ju napĺňať milý čitatelia v piatok. V sobotu to bolo ešte ako tak v poriadku až na to, že na večer sa mi stratil zrak, vlastne úplne som všetko, ale všetko videla rozmazane. Vôbec to neprechádzalo no a prišla nedeľa a môj stav sa od rána do obeda tak rapídne zhoršil že som nevedela prejsť ani na záchod bez manželovej pomoci. Bola som úplne ako nadrogovaná, triaslo sa mi telo, bolo mi tak ukrutne zle že som plakala od bolesti, od závrate. Tento stav mi pretrvával každý deň, nemohla som sa ani len sama postaviť, ležala som a mala ukrutné stavy. Moje telo nič nepríjmalo. Pani Laura ma neskutočne povzbudzovala, dodávala mi silu, energiu, jej telefonáty ma stále uisťovali. Priznám sa vám a to úprimne, že bez pani Laury by som to ozaj nedokázala. Tak strašne mi v živote nebolo, stále som bola ako pod drogami. Vedela som však že Pán Boh mi to dal kvôli tomu že to skutočne potrebujem a to mi bolo povedané aj pani Laurou. Neskutočne som potrebovala oddych, ležať, spať, spať a o nič sa nestarať. Liečbu som mala danú na 2 mesiace, ale v tých strašných stavoch som vydržala 10 dní. Síce som stále spala, spala a zasa iba spala bolo mi stále veľmi veľmi zle. Po 10 dňoch som prvý krát za celý ten čas čo chodím ku našej zlatej pani Laure skončila. Bála som sa jej zavolať že som zbabelá, ale nemohla som už ďalej pokračovať. Bola som v koncoch. Ona sa však vôbec na mňa nehnevala a iba mi odkázala že si mám oddýchnuť 2 týždne a znovu začať s liečbou. Hneď ako som skončila som sa začala modliť a prosiť láskavého Otecka Nebeského o pomoc aby som viac nemusela užívať to všetko a hlavne Lithium. Vedela som že to už druhý krát nezvládnem. Pán Boh však už vedel že je zle, že síce sa modlím ku nemu že nech nemusím užívať toto všetko. Bola som už úplne presvedčená že znovu nezačnem lebo sa mi to nedá, tak mi 1 deň pred koncom tej 2 týždňovej pauzy zvonil v noci telefón. Pani Laura ma znova varovala že musím začať a basta. Boh vedel moje vnútorné rozhodnutie a nedovolil mi aby som si tak ublížila. On vie všetko a tak to bolo aj teraz u mňa. Táto úžasná žena sa mohla na mňa a na moje zdravie vykašlať, veď mi už odkaz raz odovzdala a mala som robiť to ako mi to bolo povedané. A nie znova mňa obyčajnú Máriu, ktorá nič neznamená zasa volať a vystríhať pred niečím čo by mi neskutočne zničilo život. Za toto Vám pani Laura patrí obrovské moje ĎAKUJEM, ste naše zlatíčko a ľúbime Vás.
Tak a prišiel znova deň kedy trebalo začať a aj som začala. Bolo to však už super, úplne iné, hľadala som cestu ktorá bola správna a Boh mi pomohol. Ďakujem Otče Bože, veľmi Ti ďakujem a milujem Ťa celým srdcom. Ty si ma vypočul, odkázal si mi odkaz cez našu pani Lauru. A ja vám môžem teraz povedať že som túto sobotu skončila s liečbou, úplne úspešne, úplne šťastne a cítim sa úplne super. Jedno viem, každá liečebná receptúra je šitá na mieru lebo ju diktuje pani Laure náš láskavý Otecko. Je však už len na nás či zotrváme, či to zvládneme a ak aj nezvládneme ako som to nedokázala ja na prvý krát. Tak vrátiť sa, vstať zo zeme a prosiť Boha o pomoc a cestu aby nám ukázal ako to dokázať. Ja by som to však bez Božej pomoci, pomoci pani Laury a pána Vladka a bez pomoci môjho milujúce manžela ktorý sa neskutočne staral nielen o mňa ale aj celú rodinu určite nezvládla.
Ja som nesmierne vďačná Tebe Otče Bože lebo teraz sa cítim úplne super. Som viac vyrovnaná a konečne sa po dlhých rokoch veľmi teším. Mám radosť nielen navonok ale hlavne v duši. Cítim sa šťastne a to len vďaka Tebe. Milujem Ťa Otecko môj a veľmi Ti ďakujem že si mne takej malej nevšednej bytôstke poslal takú silnú a účinnú receptúru ktorá mi nesmierne pomohla.
Vám Pani Laura posielam veľa lásky a vďaky že ste mi takto pomáhala.  Bolo to pre mňa ozaj veľmi ťažké ale vy ste mi pomohla a za to Vám nesmierne ďakujem. Ste naše srdiečko, ľúbime Vás. Vaša Pána Boha milujúca rodinka Mária a Peter

 

Ďakujem Ocinko nebeský, milovaný pane Bože z celého srdiečka môj najdrahší

Lucia Golinska | 09.12.2014

Som taká šťastná, ďakujem náš najláskavejší, najlepší Ocinko za bábätko dlhšie očakávané, už len prosím, aby bolo zdravé a pôrod ok. Dúfam, že budeme s Lukáškom dobrí rodičia, prosím pomáhaj nám pane Bože náš, potrebujeme Ťa a Tvoju pomoc najviac na svete. Najmilovanejší ďakujem. Ďakujem aj za rodinku, že sú v poriadku všetci doma. Aj za novú kúru na zimné obdobie, že o nej viem. Ďakujem láskavá pani Laurika a pán Vladko za milé odkazy a pravdu a každú pomoc. S láskou Lucia

 

Re:Ďakujem ocinko nebeský, milovaný pane Bože z celého srdiečka môj najdrahší

Zuzana | 09.12.2014

Dobre vieš Lucia, že všetko bude v najlepšom poriadku, keď všetko necháš na nášho láskavého Pána. Moje celé tehotenstvo riadil on, ak mi bolo nie najlepšie, poprosila som Pána, aby mi pomohol, aby som nemala bolesti a v zápätí boli bolesti preč. Našla som si modlitbu v tehotenstve proti krvácaniu a šťastnému pôrodu, ja som nekrvácala ale mávala som kontrakcie a bolesti, tak som zmenila tieto slová v modlitbe podľa svojej potreby a sprevádzala ma počas celého tehotenstva a musím povedať, že mi veľmi pomohla a doviedla ma k päť minútovému pôrodu. Bolo to veľmi neuveriteľné, hlavne pre všetky baby v pôrodnici, ktoré sa trápili pri pôrode, ale aj po ňom, aj keď videli, že behám ako srnka a oni ledva prešľapovali z nohy na nohu. No pre mňa nie, lebo som vedela, že to zariadil Pán Boh a vybral aj krásny dátum 19.9. Keď som bola psychicky vyčerpaná, plná strachu Pán Boh mi odkázal po pani Laure, že sa nemám báť a narodí sa mi zdravé dieťatko čo sa aj stalo. Už bude mať 3 mesiace a ešte som sa písomne poriadne nepoďakovala drahý Bože, čo mi dúfam odpustíš, lebo vieš, že Ti denne ďakujem za všetko a veľmi Ťa milujem. Ako som povedala aj môjmu manželovi : rodina je pre mňa na prvom mieste, ale Pán Boh je nad to všetko. Vždy Ťa budem milovať a ďakovať do konca života na zemi. Pevne verím drahá Lucia, že v tvojom tehotenstve nebudú žiadne problémy a pôrod budeš mať rovnaký ba aj lepší ako ja, lebo taký bojovník ako ty, si to zaslúži. Držím palce.

 

Poďakovanie

Michal Krtík-25 rokov | 09.12.2014

Dobrý deň, chcel by som sa touto cestou poďakovať pánu Bohu za každý jeden deň v mojom živote, ale najmä zato, že mi už veľakrát pomohol v živote (vyliečenie skrytého krvného zápalu, zbavenie kliatby od môjho bývalého najlepšieho kamoša) a momentálne mám liečbu na moju ľavú časť mozgu, cievy a nervy, ktoré som mal práve tým krvným zápalom silne poškodené. Nie som katolík, nikdy som nebol vedený k Bohu, nechodieval som do kostola, ale jediný Boh mi vedel pomôcť a vyliečiť ma a žiadny iný lekár a preto naveky budem jeho dlžníkom, budem ho milovať a uctievať ho. A takisto som sebe aj jemu sľúbil, že napriek tomu, že som len človek a porobil som veľa zlých vecí v živote, že budem pomáhať ľuďom a najmä pani Laure pretože keby nebolo nej tak tu nie som.... lebo tie muky čo som zažíval pri tej kliatbe ( kto ju mal viem o čom hovorím ) to sa proste nedá opísať...depresie a podobné proste to skončilo a to len vďaka Bohu a nej samotnej. Preto velebte Boha milujte ho a pomáhajte ostatným ľuďom. A najdôležitejšia je VIERA to si pamätajte......z vlastnej skúsenosti vám radím ak ju máte slabú a máte pochybnosti tak sa vám nepomôže......majte silnú vieru v Boha a Boh vám v tom čo ste žiadali určite pomôže :-) Ďakujem pánu Bohu, že ma priviedol k pani Laure a pánovi Vladovi a že mi pomohli a dali šancu sa uzdraviť.

 

Nevýslovná vďaka

Valéria | 08.12.2014

Bože Ty si vždy vedel, vieš čo potrebujem, čím ma potešiť, rozosmiať, čo mi dať. Aj tento krát ma nenechávaš samú v živote aj napriek tomu, že som neni ideálna duša a stále sa mám čo učiť. Ďakujem, že počúvaš moje prosby a volania. Ďakujem za všetku prácu, ktorú si mi dal a dávaš. Veľmi Ti ďakujem, bez Teba by som nič nemala, vážim si Tvoju starostlivosť a pomoc. 
Ďakujem aj za receptúry, ktoré nám posielaš cez pani Lauru. Vďaka Otče, že nás neopúšťaš. Prejavil si nám veľkú lásku už len tým, že si nám poslal Lauru, ktorá sa snaží otvárať nevercom oči. Prosím posilňuj Otecko tvoju Lauru a pána Vladka, aby dokázali odolávať všetkému zlu.
Bože milujem ŤA, dôverujem Ti a veľmi Ti ĎAKUJEM za starostlivosť a za ďalší prekrásny a potešujúci deň.

 

poďakovanie Pánu Bohu

Jaroslav | 07.12.2014

Bože Otče láskavý ďakujem Ti za liečbu na pečeň, ktorá mi už po dvoch týždňoch fantasticky zaberá. Cítim sa celkovo lepší. Ďakujem aj za cviky na kríže.
Chcem poďakovať aj Pani Laure za prijatie tejto liečby a aj Pánovi Vladkovi za vysvetlenie.
Ďakujem.

 

Boh mi v Živote pomáha na každom kroku

Jozef | 04.12.2014

Milí čitatelia tejto vzácnej stránky.
Chcem sa aj ja s Vami podeliť o svoju skúsenosť. Môjmu známemu Boh prostredníctvom Laury pomohol vyliečiť sa z veľmi zákernej choroby. Vďaka nemu som sa skontaktoval s pani Laurou a objednal sa k nej. Jej pomocou som našiel cestu k Bohu. Začal som sa modliť a veriť v neho. Pomohol mi vyriešiť nefungujúci manželský vzťah. Pomohol mi vyriešiť otázku bývania. S Božou pomocou som si našiel byt podľa svojich predstáv. Po malej rekonštrukcii sa mi podarilo zrealizovať aj veci, ktoré sa pred tým nedali. Pochopil som, že vedel, aké mám predstavy aj dávno pred tým. Vie o nás všetko. Začalo sa mi viac dariť v práci. Dostal som recept na vyliečenie svojho zdravotného problému, ktorý sa snažím poctivo dodržať. Momentálne som v štádiu liečby. Verím, že to dopadne dobre. Modlím sa každý deň a prihováram sa Bohu čoraz častejšie. O výsledku sa veľmi rád podelím v ďalšom príspevku. Som Laure nesmierne vďačný za to, že ma nasmerovala na tú najsprávnejšiu cestu. Pochopil som, že Boh nám chce všetkým pomôcť v tomto neľahkom živote. Žiaľ všimol som si vo svojom okolí pri debatách, že ľudia jeho pomoc odmietajú a neďakujú za to, čo dostávajú. Mohli by sme sa všetci mať lepšie, keby sme mu dávali svojimi modlitbami viac priestoru na pomoc a ĎAKOVALI za všetko, čo dostávame.

 

Zimná ozdravovacia kúra

Julia | 29.11.2014

Otecko Môj Milovaný chcem ti veľmi poďakovať za receptúru v zimnom období Lapacha so sibírskym ženšenom ktoré presne užívame a fantasticky to čistí telo. Ďakujem pani Laurinka Vám za presnejšie napísanie receptúry. Ďakujem Ti Otecko Náš, že sa o nás v každom čase staráš. Ľúbim Ťa Veľké Ďakujem .

 

Moja spoveď TEBE OTČE BOŽE

Julia | 29.11.2014

Ďakujem Ti Bože Otecko Náš, že dávaš veľkú silu našej pani Laurinke a obrovskú trpezlivosť pri nevercoch čo ju urážajú a pres to všetko ide ďalej a pracuje pre ľudí s láskou s úsmevom s trpezlivosťu. Pani Laurinka ste silná, vzácna, láskavá, ochotná vždy pomáhať, trpezlivá. Ďakujem Vám z celého srdca, že nás učíte MILOVAŤ BOHA a pres všetky ťažké prekážky ktoré riešite aj cez slzy duše stále pri nás zostávate a s láskou nám pomáhate. Nech vaša duša už nikdy neplače lebo je veľmi vzácna pre celý náš svet. Posielam Vám obrovské vďaky za vašu obetu vášho života pre nás čo sa s láskou cez Váš duševný príjem učíme od NÁŠHO OTECKA. S láskou a veľkou podporou nech Vám Otecko ŽEHNÁ ľúbim Vás.

 

Ďakujem, ďakujem, ďakujem

Gabika | 29.11.2014

Božinku môj, strašne Ťa ľúbim, si pre mňa všetko. 
Skúsim vám napísať môj príbeh zo včerajšieho dňa, na ktorý nikdy nezabudnem. 
Včera som sa odhodlala zavolať pani Laure s mojim problémom. Mala som zákaz, tak som čakala odmietnutie, ale namiesto toho som bola v úplnom úžase, čo sa dialo počas tohto telefonátu. Najskôr som sa rozprávala s Pani Laurikou a dostala som liečbu- za ktorú moooc ĎAKUJEEM. Bol to úžasný telefonát, plný lásky, radosti, porozumenia. Potom som spozornela oveľa viac, pretože tón hlasu sa Pani Laurike zmenil. Už som to raz zažila pri osobnom stretnutí. Začal so mnou hovoriť sám BOH, cez pani Lauriku. Rozprával mi ako ma ľúbi, ako vidí že sa k nemu každý deň modlím, a že už nemám plakať, že ma moc ľúbi. Že na mňa dáva veľký pozor...Bolo to niečo úžasnééééé, a nikdy vo svojom živote na toto nezabudnem. Toľko lásky, čo som cítila, som ešte v živote nikdy necítila od NIKOHO. Ešte stále sa trasiem, a v ušiach mi stále zvoní ĽÚÚÚBIM ŤAA.
Milujem Ťa BOŽE a dúfam, že Ťa už nikdy nesklamem. 
Tvoja Gabika

 

ĎAKUJEM

Marta Buricova | 27.11.2014

Ďakujem Ti Pane Bože za prijatie na túto stránku a prosím odpusti mi, že som zlyhala. Nechcem schádzať z Tvojej cesty aj keď to teraz tak nevyzerá. Prosím ODPUSŤ a ĎAKUJEM za to, že si.
Ďakujem aj Vám pani Laura za odkaz.

 

Zdravie mojej mamy

Mária Candráková | 26.11.2014

Drahý môj Otče Bože, chcem sa ti z celého srdca poďakovať za tvoju pomoc v mojom ťažkom zdravotnom probléme. Pred rokom sa mi objavil nádor na nadobličke a cysty na ženských orgánoch. Lekár ma stále nahováral na operáciu, môj zdravotný stav sa mu vôbec nepáčil. Nesúhlasila som a pri poslednej kontrole som mu osobne povedala, že keď nabudúce prídem budem v úplnom poriadku. Lekár sa len pousmial a povedal že veď uvidíme potom. Ja som hneď po prvotnom diagnostikovaní môjho zdravotného stavu navštívila pani Lauru, ktorá mi už v minulosti veľmi pomohla zbaviť sa veľkých celoživotných bolestí hlavy o ktorých som už písala. Ona pre mňa prijala Božiu liečbu, ktorá bola pre mňa veľmi náročná, ale zvládla som ju do poslednej bodky. Pretože opakovať by som ju už ozaj nechcela. Po liečbe sa udiali zázraky ktoré dokáže len náš Otec Boh. Nádory sú preč. Som zdravá a úplne šťastná. Lekár sám bol veľmi prekvapený, lebo už pri vyšetrení mi povedal že tieto nádory sa nestrácajú. Otče Bože ďakujem ti za vyliečenie, že si stál pri mne aj keď mi bolo tak ťažko. Tiež sa chcem poďakovať Vám pani Laura že ste ma prijala a odovzdala ste mi odkaz Boží. Veľká srdečná vďaka Vaša Valika

 

Pekný deň

Rado | 24.11.2014

Jedna bitka vojnu nevyhráva...
pani Laura chcem Vám popriať veľa sily a nech Vám pán Boh požehná veľa energie na dnešný deň a na celý tento týždeň.
Ďakujem nášmu pánu Bohu, že ma ochraňuje a že mi dáva silu.
Ďakujem mu, že mi ukázal cestu k Vám a k Vladovi a k veľa dobrým ľuďom, ktorých som prostredníctvom tejto krásnej stránky spoznal. (aj keď nie osobne zatiaľ :) ).
Želám Vám veľa dobrých ľudí na tejto stránke, ktorí pomocou nej budú postupne nachádzať pravú vieru v Boha.
Bože ďakujem, že staráš o moju rodinu.

 

Vďaka Ti Bože

Erika Ďugelová | 19.11.2014

Chcem sa poďakovať Pánu Bohu za môj život. Vďaka Bože za moju rodinu. Dnes som zažila deň, ktorý je len vďaka Bohu nádherný a šťastný. Sme šťastní a hrdí na našu dcéru Gabiku. Na jej úspechy, ktoré dokázala len s pomocou Božou. A samozrejme aj na našu dcéru Kristínku...VĎAKA TI BOŽE.
PS:Pani Laura a pán Vladko pozdravujem.

 

Bože, ďakujem!!!

Dana K. | 19.11.2014

Bože Otče náš, ďakujem Ti za všetko, čo sa v mojom živote deje, za dobré aj za zlé. Mám teraz chvíľu v mojom vnútri v duši, akoby zmierenia sa...a vnútorné cítenie, že všetko čo sa deje, dobré aj zlé z môjho ponímania je tu pre jasnejšie pochopenie, uvedomenie si a napravenie. Ó Bože, tlačia sa mi slzy do očí. Si obrovský, nekonečný a spravodlivý....ja malé zrnko, Ťa milujem a navždy Ťa milovať budem. Ďakujem Ti Otče Náš, že duša pani Laury je pre mňa a pre mnohých z nás požehnaním a obrovskou pomocou. Nekonečné Ďakujem Ti odovzdávam, Bože môj dobrotivý. Ďakujem za človeka s dušou čistou a nádhernou, Lauru. Milujem Ťa Bože a navždy budem!

 

poďakovanie Pánu Bohu

Slávka | 16.11.2014

Bože Otče ďakujem Ti za krásny odkaz cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru, ktorý povzbudil moju dušu. Ďakujem Ti Otecko môj Všemohúci Láskavý aj za zákazky. Predvčerom som jednu odovzdala a s Tvojou Božou pomocou sa mi to podarilo aj zákazníčku bola spokojná a za to Ti bože Otče ďakujem. Ďakujem aj za liečbu na zvýšený krvný tlak, ktorú budem napĺňať a hlavne oddychovať. Milujem Ťa Otče Bože a ďakujem Ti za všetko čo pre mňa a pre moju rodinu robíš. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladko za Vašu lásku, rady a čas, ktorý mi venujete, za všetko čo pre nás robíte.

 

Vďaka božej sile som to zvládla

Valéria | 16.11.2014

Ďakujem za život, už len keď ráno otvorím oči, vidím svetlo som rada, že žijem. Pokoj, pohodu v spoločnej domácnosti s mojím otcom sa zlepšil vďaka modlitbám od TEBA BOŽE!! Strach, ktorý som mala z môjho otca som prekonala silou od Boha. Pred pár mesiacmi, Otče TY si mi pomohol ukončiť cirkevnú školu, dal si mi odvahu vzoprieť sa môjmu otcovi, povedať mu to všetko aj to, že končím s kostolom!! Boli to pre mňa náročné dni. Bez tvojej pomoci by som to nedokázala, až tak silná sa necítim.
Pani Laura, nepoznám Vás osobne to viete. Vďaka za lásku, ktorú nám preukazujete, trpezlivosť s nami ľuďmi, že nás neopúšťate v ťažkých chvíľach. Ďakujem OTČE za Lauru. Ľúbim ťa Pane.

 

Som Tvoj, Otče.

Peter Tary | 14.11.2014

Veď Ty sa aj smeješ, bavíš sa, nie len hneváš ako si celý svet myslí. Počuť Tvoje slová, vnímať Tvoje emócie, Tvoj smútok, Tvoju radosť je niečo čo snáď na túto síce prekrásnu, ale chorú zem ani nepatrí. A to, že si toto venoval práve mne, je pre mňa niečo, čo stále neviem vstrebať, som naplnený nádejou a Tvojou láskou. Ak čokoľvek v ďalších rokoch stratím, nevadí. Viem, že som našiel Teba: cestu, pravdu, lásku a vlastný život, nech akokoľvek chutí. Pani Laura, pán Jurčo, čo sa týka Vás, slová vďaky sú žalostne málo a preto kedykoľvek a čokoľvek v rámci mojich schopností a možností, platí? A Vy bojovníci i nebojovníci, Vám krátko a snáď výstižne: Včera ku mne prehovoril cez duševný príjem pani Laury sám Boh Otec, aby som mimo iného pochopil, že On je v prvom rade veselý, láskavý a milujúci, až potom smutný z našich hriechov a trestajúci. Uvedomte si to.

 

Chcem sa Vám poďakovať

Margita | 13.11.2014

Pozdravujem Vás pani Laura, chcem Vám iba povedať že na Vás myslím a prajem Vám veľa zdravia, sily a zároveň Vám chcem poďakovať za všetko čo ste pre mňa urobili, že ste mi odovzdali odkaz od nášho Pána Boha a som za to nesmierne vďačná Pánu Bohu aj Vám. Prosím Vás, dávajte si na seba pozor, lebo Vás potrebujeme, ste úžasná a silná žena a jediná na svete, náš dar od nášho Otecka Pána Boha. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Pekný deň, Margita

 

obrovská vďaka

Simona | 12.11.2014

Pani Laura strašne ma mrzí, že ste opäť smutná a znechutená, že je toľko zlých ľudí, ktorí Vám neprajú...
Chcem Vám povedať, že si Vás a Vašu prácu nesmierne vážim a mám Vás veľmi rada. Dúfam, že nás nikdy neopustíte. Viem, že sa to hovorí ľahko keď nie som na vašom mieste ale vedzte, že je mnoho ľudí ktorí pánu Bohu a Vám budú vďační do konca svojho života tak ako ja!
Naučila ste ma ako správne milovať nášho láskavého Boha a tomu aké hodnoty sú v živote naozaj dôležité...,je to láska..,láska k Bohu, k ľuďom, zvieratám a všetkému ostatnému...Vďaka Vám mi odoslal pán Boh liečbu na moju utrápenú dušu a choré telo, ktorú som minulý týždeň úspešne dokončila. Trvala pol roka. Počas nej som zažila veľa ťažkých chvíľ, ba sa mi aj miestami pohoršilo, no nikdy som o nej, Vás a pánu Bohu nezapochybovala, pretože som vedela, že toto je to jediné čo ma vylieči, že len pán Boh vie čo moja duša a telo potrebuje a nikdy sa nemýli, len musím vydržať...
Nezanevrela som na pána Boha a na Vás ani v tom mojom najsmutnejšom období v živote, keď som sa denne prizerala ako strácam svojho najbližšieho človeka, ako som sa každý deň prizerala na to ako sa trápi a postupne zomiera. Vedela som, že tá chvíľa nastane, pretože sa prestal venovať svojej liečbe tak ako by sa mal...,tak sa aj stalo...,no ani na sekundu som nezapochybovala o Božej liečbe, pretože je na každom z nás ako sa k nej postavíme...
Denne som sa za neho modlila a prosila Boha aby dlho netrpel a prijal ho do svojho kráľovstva, aj keď ma jeho strata nesmierne bolí...

Drahá pani Laura, prosím buďte silná, nezaťažujte sa hlupákmi a neprajníkmi.Venujte sa len tým, ktorí Vás ľúbia...Dúfam, že budem mať tú možnosť sa s Vami ešte niekedy v živote stretnúť. Ďakujem Vám aj Vladkovi za energiu, ktorú ste pre mňa obetovali...Všetka chvála patrí Bohu, pred ktorého veľkoleposťou sa všetko skláňa.
Všetká chvála patrí Bohu ktorého veľkosti sa všetko podrobuje.
Všetká chvála patrí Bohu pred ktorého vládou sa všetko korí.
Všetká chvála patrí Bohu pred ktorého silou sa všetko vzdáva.
Amen.
S láskou Simona

 

Poďakovanie

Marek Mihók | 11.11.2014

Pane Bože chcem sa Ti poďakovať že mi pomáhaš v ťažkých chvíľach aj keď nie vždy si to uvedomím a nie vždy TI za to poďakujem...no chcel by som sa TI poďakovať že si pri mne stál aj v sobotu 8.11 keď som šiel s kamarátom a kamarátkou opekať a sme si aj trochu vypili no šiel som na drevo na zemi bol zvalený veľký suchý strom, tak som z neho chcel odlomiť suchý konár, no na tom strome bolo viacero suchých konárov ktoré nebezpečne vytŕčali ale ja som s tým počítal, tak som myslel že ak náhodou spadnem tak sa ľavou rukou stihnem zadržať o strom výsledok? - nepodržal som sa a spadol som asi 20 cm od vytŕčajúceho konára na ktorý som sa mohol kľudne napichnúť. Uvedomil som si, čo som si mohol spôsobiť ale veľmi som sa nad tým nezamýšľal, lebo som mal trochu vypité. Pane Bože ešte raz sa TI chcem poďakovať že si pri mne stál a odpusť mi moje schybenia a zaváhania v živote.

 

Prepáč mi

miro | 11.11.2014

Otče Bože, pani Laura a pán Vlado prepáčte. Zase som to nezvládol. zase som schybil. Som slabá sprostá duša a divím sa ako ma Otče Bože môžeš mať rád, toto nie je normálne. Raz si mi Tatinko už odpustil a ja som tak sprostý že som to zase nezvládol. Prepáč mi že som slabý. Nevládzem byť taký silný ako by som chcel byť, robím chyby a veľké. Nedokážem byť tak blízko pri Tebe ako by som chcel a ani pri tvojich božích služobníkoch pani Laure a pánovi Vladovi. Nedokážem to, vždy schybím keď si už myslím že som na správnej ceste a som silný. Vždy to poseriem. Mám na seba strašné nervy. Hnevám sa sám na svoju sprostú dušu. Je to moja chyba a nebudem sa Ti Boh môj čudovať, keď ma zavrhneš. Nezaslúžim si Tvoju lásku. Som slabý a už nikdy o sebe nepoviem že som Tvoj bojovník. Tvoji bojovníci vyzerajú ináč a sú tu na to aby pomáhali pani Laure a pánovi Vladovi. Ja nedokážem ani to. Som šmejd a nie bojovník. Prepáč mi Otče. Schybil som, ešte neviem ako, ale prídem na to, potom mi prosím odpusti ak ešte so mnou budeš mať strpenie. 
Majte sa pekne všetci, nebudem sem teraz písať, idem uvažovať o svojej sprostej duši...Ak Boh dá, vrátim sa, ak nie, bojujte ďalej, ja to nedokážem, nedokážem byť tak blízko Bohu dlhšie ako rok, vždy schybím.

 

Ďakujem!

Betka | 11.11.2014

Bože, chcem sa Ti poďakovať, že si mi poslal liečebnú receptúru, a že si umožnil, aby mi to mohla Pani Laura odovzdať. Iba Ty ma vieš vyliečiť z krvného zápalu! Bude to ťažká liečba, ale s Tvojou pomocou to zvládnem.
Ďakujem Ti, že si odhalil pravdu, ktorú musel môj priateľ počuť. Ani sme nedúfali, že si ho pani Laura zavolá k sebe, hoci sa k nej predtým neobjednal. 
Som vďačná za všetko.

 

Vďaka Ti Bože!!!

Peter B. | 11.11.2014

Láskavý môj BOŽE.
Touto cestou Ti ďakujem za liečbu na môj nátisk na trúbku, a pokašľané nervy. Vieš že sa snažím dodržiavať liečbu, i keď je to niekedy náročné, ale Ty stojíš pri mne a pomáhaš mi neskutočným spôsobom.
Liečba je na 2 mesiace a ja som cítil zlepšenie hrania už po 8 dňoch. Postaral si sa o mňa!!!!!! Skláňam sa pred Tebou a milujem Ťa za to! Už po 3 krát mi zachraňuješ riť v rámci tohoto môjho problému. Teším sa z každého zlepšenia ako malý chlapec, pretože ak venujete hudbe celý život a živí Vás to, a mali by ste to povesiť na kliniec zo dňa na deň, bola by to ťažká rozlúčka, to mi verte, pretože moja práca je mi i koníčkom a možno i poslaním pokiaľ mi zuby nevypadnú.
Veľká vďaka drahý Bože i za liečbu na môj žalúdok, keď som mal naozaj veľké problémy.....pani Laura, ďakujem krásne, zabralo to!!!!
Milujem tento život s naším láskavým a spravodlivým Bohom!!!!!

S pozdravom a láskou Peter B.

 

Milovaná pani Laurika

Lucia Golinska | 08.11.2014

Smútim za vami dňami,
berie mi to dych, že nie ste s nami,
dúfam, že sa máte dobre i tak,
lebo Vám patrí môj vďak,
že ste ma naučili milovať pána Boha ešte viac,
tak ako nikdy predtým a odkryla mi z očí tu stenu,
teraz viem, čo je v živote najdôležitejšie vďaka Vám,
nikdy Vám to nezabudnem, veľmi Vás ľúbim, 
môže mi byť len ľúto tých, čo nemali možnosť pocítiť
Vašu lásku, v hrejivých slovách, alebo ten cit na diaľku.
Myslím na Vás, chýbate mi, nevzdávam to, som mysľou s Vami. 
Prajem si, aby ste bola šťastná a pán Vladko pri Vašom boku.
Ďakujem najmilovanejší otecko, pane Bože, za ten dar, že som mala možnosť spoznať pravdu a byť Ti ešte bližšie cez Tvoje odkazy ako kedykoľvek predtým, cením si to výnimočné spojenie, i keď mi je ľúto, že nedocenili sme to my hlúpi ľudia, znova...
S láskou Lucia

 

Je to Božia vôľa

miro | 07.11.2014

Nemá význam ďalej presviedčať, pani Laura sa rozhodla, potrebuje oddych. Tak ju nechajme, ona dobre vie, ako veľmi ju potrebujeme a celý tento svet. My musíme ísť ďalej, vieme kde je pravda, pani Laura s pánom Vladom nás naučili milovať Boha a musíte to naučiť ostatných, aj keby celý zvyšok planéty. Je to na nás! Musíme ísť ďalej sami. Tu pani Laura nateraz končí, ale nazabúdajte, že to že vôbec pred rokmi začala, nebolo jej rozhodnutie. Bolo to rozhodnutie Boha, je to Božia vôla, že robí to čo robí. 
A Božia vôľa je silnejšia ako vôla pani Laury, takže sa len modlime aby to všetko pokračovalo naďalej. Všetci vieme že pani Laura je Boží prorok - jediný a posledný na zemi! a navždy to tak bude. To jedno je isté, tak ako je isté že BOH je!
Jedného dňa znova bude pani Laura pokračovať, ak to bude Božia vôla. Je to na ňom. Dovtedy sa modlime, pani Laura si to isto zaslúži, nechajme ju oddychovať...
Otče Bože ďakujem Ti za všetko a prosím pokračuj vo svojom veľkolepom pláne potom ako si pani Laura oddýchne. 
MILUJEM ŤA BOH môj a Vám pani Laura a pán Vladko za všetko ďakujem!

 

Drahá Laura.

Peter Tary | 06.11.2014

Nikto nevieme čo sa vo Vašom vnútri deje, čo Vaša duša cíti, čo ju najviac zraňuje. Tak ako ja, tak aj ostatní si nevieme uvedomiť, že Vy vidíte, vnímate a cítite asi všetky tlaky zo strany nevercov omnoho silnejšie, ako by sme ich cítili my, keby sa nás týkali, keby boli k nám smerované. Je to len môj subjektívny názor, moje chápanie, že tak ako Božiu prítomnosť Vy drahá Laura silno cítite, vnímate a počujete Božiu vôľu, tak rovnako Vás silno asi zasahuje ľudská zloba, neúprímnosť a nevďačnosť za pomoc, za Vašu podanú ruku. Musím sa Vám s niečím priznať drahá Laura. Čo bol včera za deň? Bolo 05.11.2014 a ja bezvýznamné zrnko piesku tejto zeme, som včera cez deň učinil rozhodnutie, ktoré ešte viac obracia môj doterajší život naruby, lebo končím s niečím čo som tak veľmi miloval, ale čo ma na druhej strane duševne oslabovalo. Nie je podstatné o ňom písať, ale že prišlo práve včera, to je pre mňa také zvláštne. Náš nebeský Otec vie, čo pre mňa to rozhodnutie znamená, čo so sebou bude pre mňa dennodenne prinášať. Včera večer som prišiel z práce domov, pozerám sa na kalendár a rozmýšľam nad dátumom 05.11.2014, že práve tento deň ďalej veľkou mierou mení môj život a následne sa dozvedám Vašu správu o konci Vašej pomoci a uzatvorení tejto stránky. Nedovolím si v tom hľadať spojitosť, len je pre mňa dych vyrážajúce to, že to bol ten istý deň. Nie je to po prvý krát čo prechádzam určitým životným trápením a prerodom a v tom vždy prišla Vašou Božou stránkou Božia rada, Božie vysvetlenie ako ušité presne na môj konkrétny duševný problém, že vždy som sa až pousmial a povedal si, že to nemôže byť pravda, ako nás náš nebeský Otec sprevádza každou situáciou, ak sa mu vložíme do jeho všemocných rúk a nechávame nech riadi naše zmysly, rozhodnutia, skutky aj slová. Vašou včerajšou správou počujem opäť Božie vysvetlenie, že my ľudia sa nemôžme báť urobiť vážne životné rozhodnutia, aj keď sa ich neskutočne bojíme a cítime z nich neistotu, lebo ten strach a neistota je len v nás ľuďoch a musíme dôverovať Bohu, že keď on to tak chce, tak je to pre nás to najlepšie, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Ja sa o Vás drahá Laura nebojím. Nechcem, aby to vyznelo zle, ale píšem len čo cítim a verím Vám, Vášmu rozhodnutiu a Božej vôli, že je to to najsprávnejšie čo tento svet a ľudstvo potrebuje, čo náš nebeský Otec chce. No chcem Vám povedať dôležitejšie. A to je to, čo ste mi dali a nič ste si za to nepýtala. Plytvali ste zo svojej energie aj pre mňa, pre nápravu aj mojej skazenej duše. Dali ste mi možnosť spoznať nášho nebeského Otca. Hľadal som ho a s Vašou pomocou som ho našiel. Cítim k Vám drahá Laura za to neskutočnú úctu a vďaku. Náš Otec ma cez Vás zachránil. Cez svoje slzy teraz cítim ako veľmi Vás Boh Otec miluje, akým ste požehnaním pre tento svet a ja "zrnko piesku" som mal možnosť byť na chvíľu vo Vašej prítomnosti. Ďakujem Ti Otče za Tvoju lásku ku mne, že som mohol spoznať Tvoju Lauru, že si ma k nej pustil. Že si mi dovolil vidieť aspoň na chvíľu lásku, čistotu, pravdu, cestu a život v Tvojej Laure. Ďakujem Vám drahá Laura, posledný Boží prorok tejto zeme. Zostávate v mojom srdci navždy.

 

Poďakovanie

Valéria | 06.11.2014

Pani Laura, ste tak úžasná a silná duša, ktorá nám takto dáva pomocnú ruku, aby sme neboli denno denne klamaní. Napriek tomu ako sa im hovorí, že „veriaci“ vás odsudzujú a nechcú prijať skutočnú pravdu, že BOH JE JEDINÝ A NIE TROJITÝ. Pani Laura, keby nebolo vás nikdy nenájde správnu cestu k Bohu. Pred tým ako som vás ešte nepoznala modlila som sa vlastnými slovami k Bohu aby ma nasmeroval na pravdivú cestu k nemu, vyslyšal OTECKO NEBESKÝ moje prosby a verím Vám a verím BOHU skutočne ako to je. Som šťastná, modlitby OTECKA sú ako zázraky, keď sa ich pomodlím, pocit vo mne a na mojej duši je odľahčujúci. Je smutné, že ľudia tomu neveria. ĎAKUJEM Vám, PÁNU BOHU, že existujete. Pani Laura ĽÚBIM VÁS AJ PÁNA BOHA VEĽMI STE ÚŽASNÁ A STATOČNÁ DUŠA. Aj to málo je niekedy v živote viac ako veľa. Načo kvantitu keď je zlá kvalita? Preto radšej kvalitu ako kvantitu. Verím, že to málo prinesie časom viac. Pred každým si Vás pani Laura zastanem VŽDY!! MILUJEM BOHA BUDEM BRÁNIŤ VÁS A TAKTO AJ ZOSTANE!!

 

poďakovanie, úcta pokora, porozumenie a odpustenie

Mária | 06.11.2014

Otče náš jediný, vyslyš ma v mene tohto listu, lebo sa chcem poďakovať za všetko čo si pre nás preposielal cez Božieho proroka Lauru a pomáhal nám vo všetkom čo sme si žiadali, vďaka za modlitby silu, vďaka a úctivosť odo mňa pre moju pomoc, uzdravenie, vďaka za porozumenie a nádej kráčať v tvojej ceste a odpusti nám aj za nedorozumenie ľudí ktorí Lauru urazili, je mi to veľmi ľúto, prečo svet speje opačným smerom, ale ja viem a pevne verím, že tí ľudia ktorí v Teba Otecko všemohúci veria, na nás dozeráš a všetko vidíš a miluješ nás a neopustíš ani v najhoršej skaze tohto sveta, preto sa chcem veľmi zavďačiť za všetko čo ma v tomto živote stretlo a že moje vnútorné cítenie a svedomie neoklamalo to že si a budeš na veky vekov, vďaka Ti Otče za všetko aj za Laurinku ktorá je tak isto tvojim dieťaťom ako aj mi všetci, ktorí v Teba veríme a milujeme Ťa, ochráň si Lauru ktorú si nám preposlal a budem Vás mať vždy v mojom srdci a nikdy nezabudnem v svojom živote za pomoc a vašu existenciu. Amen s Láskou, úctou, porozumením, odpustením a vďakou Vaša Mária Maruna Fukasová

 

Prosba aby pani Laurinka ďalej pracovala

júlia | 06.11.2014

Prosím všetkých MODLIME SA AŽ MOŽE NAŠA PANI LAURINKA PRACOVAŤ ĎALEJ PRE NÁS NA TEJTO SKAZENEJ ZEMI. Ďakujem Vám pani Laurinka aj Vladkovi za vašu pomoc a budem prosiť NÁŠHO OTECKA AŽ VÁM DÁ SILU ĎALEJ. NÁM HLUPÁKOM POMÁHAŤ. Pani Laurinka ste silná úžastná žena aj s vašim mužom. Prosím oddýchnite koľko treba a pracujte Ďalej. Pomôž OTECKO NÁŠ MILOSTIVÝ, PROSÍM ŤA JE TO PRE NÁS. Ďakujem vám pani LAURINKA A VLADKO ZA VAŠU OBETU PRE NÁS.

 

Drahá pani Laura

Peter a Mária | 06.11.2014

Zlatíčko naše, pani Laura, toto je pre nás ako koniec sveta. Čítame vaše riadky a je nám smutno, veľmi smutno a prázdno. Nechceme sa dať ovládať satanovi a preto Vám chcem za moju rodinu sľúbiť, že sa nedáme a budeme sa modliť k nášmu láskavému Bohu a aj za vás a manžela. Práve mi ukázala žena moja zlatá, ktorá sedí vedľa mňa, na dnešný dátum. Číslica 6 - je to náhoda? Určite nie, preto vás prosím, tí, čo ste tu, modlime sa k nášmu Bohu!!! Nech dá našej Laure silu, napĺňať je poslanie proroka na tej skazenej zemi. Pani Laura, prosím, bojujte, aj keď chápeme, že je to veľmi ťažké. Chcem sa vám touto cestou zároveň poďakovať za všetko, čo ste nám v mene nášho láskavého Boha odovzdali, ste úžasná žena. Pán Vladko, ďakujeme aj vám za to, že ochraňujte svoju manželku, je to poklad. BOŽE ĎAKUJEME VÁM, ŽE SME ICH SPOZNALI A MOHLI SA K TEBE PRIBLÍŽIŤ A HLAVNE POCHOPIŤ NEPOZNANÉ. ĎAKUJEME!!!! Dobrú noc vám prajem.

 

Poďakovanie

Miro | 05.11.2014

V mojom mene sa chcem nášmu milému Pánu Bohu zo srdca poďakovať za pomoc pri mojom uzdravení. Mal som problém s dýchaním. Na hrudi som pociťoval zvýšený tlak a nemohol som sa poriadne nadýchnuť. Veľmi rýchlo som sa zadýchal. Navštívil som p. Lauru a s jej pomocou som dostal od Pána Boha liečbu na vyliečenie skrytého zápalu krvi. Po ukončení liečby mi nepríjemné príznaky pominuli a cítim sa zase v poriadku. Som Ti Otče Bože za pomoc nesmierne vďačný a ďakujem zo srdca aj pani Laure s manželom, cez ktorých som sa k takémuto daru dostal.
Vrúcna vďaka. 

 

vďaka

Maruna | 04.11.2014

Milý môj otče Bože, veľká poklona len Tebe za všetučko čo mám každodenne v mojich cestách, ako ma sprevádzaš a ukazuješ mi svoje cesty, za modlitby, za liečby, za všetko som nesmierne vďačná, za všetko a hlavne za to, že si nám poslal nášho proroka Lauru s láskou Ti ďakujem za všetko s pozdravom Maruna s rodinou.

 

Pozdrav a poďakovanie

Jaro | 03.11.2014

Otčinko môj nebeský, mám veľkú chuť sa Ti prihovoriť nielen počas modlitby ale aj tú na našu najobľúbenejšiu stránku, ktorú pomáhame budovať my všetci ktorí Ťa véééľmi Ľúbime a bojujeme proti zlu. Asi pred rokom a pol, keď som dostal liečbu na môj preťažený mozok a zničenú psychiku, dostal som od Teba môj Otčinko odpovede aj na otázky, ktoré som sa pýtal už priamo u p.Laury. Pýtal som sa, že kedy stretnem tú svoju pravú a vysnívanú ženu. Odpoveď som dostal že môj citový problém sa vyrieši keď sa bude písať rok 2014. Ja som sa usmial povedal som, že rok 2014 sa píše až 30 decembra. Až do tohto obdobia som nikdy nepochyboval čo si mi prezradil. Ľúbim Ťa za to lebo tento rok sa nám končí a ja začínam mať pocit, že to čo som mal stretnúť som stretol. Jedine ty Otecko môj a ja vieme o čom tu píšem. Ešte to síce nemôžem povedať na 100% ale mal som potrebu Ti to povedať aj prostredníctvom tejto stránky. Ľúbim Ťa Otecko môj a chcem sa Ti poďakovať za tú krásu, nehu, starostlivosť a lásku ktorú si mi nadelil. Sľubujem, že ak to bude na 100% isté tak sa tu na stránke pochválim. Milujem Ťa a ďakujem. Ďakujem aj p.Laure a p.Vladovi za ich snahu a za to, že nazbierali potrebnú silu a opäť sa o nás verne starajú. Ľúbim aj ich veď ako som to aj p. Laure povedal " je mi ako moja mamka" :) mám vás rád.

 

Stretnutie s Bohom je úžasné!

Peter a Mária | 02.11.2014

Milí čitatelia, chcem sa s Vami podeliť o krásne zážitky, ktoré sme si včera odniesli od našej krásnej pani Laury, odkázané našim láskavým a jediným oteckom Božím. Poviem Vám, že to bol pre mňa neskutočný a najsilnejší zážitok za môj doterajší život. Boli sme si pre písmo u Pani Laury a jej manžela. Sedeli sme v skromnej, ale o to krásnejšej izbičke, kde prijímajú hostí. V rohu svietila sviečka a ja som mal pocit kľudného domova, aj keď v kútiku duše som sa obával, čo nás čaká. Dostali sme s manželkou krásne odkazy od pána Boha, no čo ma najviac dostalo bolo, keď sa nám pán Boh ako sa vraví v priamom prenose napojil cez pani Lauru a prihovoril sa nám. Poviem Vám, že to bolo niečo neuveriteľné. Je to tak silná vec, ktorá sa ani nedá zložiť na papier, no pokúsim sa, musím sa o to podeliť. Priznám sa, že ma to sprvoti naľakalo, lebo som to ešte na priamo nezažil, ale to čo do mňa vstúpilo, cez slová, ktoré mi pani Laura predkladala, mi vliezlo až pod kožu. Boh mi odkázal, že ma ľúbi, že ľúbi moju manželku, že proste stojí pri nás. Viete si to uvedomiť, my, takí malí červíčkovia a ten všemocný otecko si našiel ten čas, a okrem písma, ktoré nám dal, si s nami obyčajnými ľuďmi proste “podebatil“. Bolo to krásne niečo tak silné....., a pritom mi boli povedané aj veci, ktoré sa nevravia ľahko, že ma moja vlastná matka neľúbi a nemám sa stretávať so svojou rodinou. Nepíšem to preto, že si chcem sťažovať, ale preto, aby ste aj vy pochopili, že keď Vám je niečo odkázané od Boha všemohúceho a jedného, tak JE TO PRAVDA, treba to napĺňať. Že sa to nedá? Ako môžem odpojiť svoju rodinu? Veď ma vychovali, starali sa o mňa? A čo povedia ľudia v dedine? Takéto otázky chodili voľakedy aj mne, ale odkedy som spoznal pána Boha a jeho proroka Lauru, nemám sa čoho báť a ani sa nebojím. A poviem Vám, aj keď sme si prešli s manželkou už hocičím, aj sme sklamali Boha, aj pani Lauru, (a poviem Vám, dostal som vtedy dobre naložené za to, aký som bol, tak ako som si zaslúžil, bol som neskutočný hlupák a zadubenec)no bolo nám odpustené od pána Boha, prijal nás späť a ja cítim, že včerajšia návšteva nás duchovne vyniesla do výšin!!!!! Prajem každému z Vás milí čitatelia zažiť ten nádherný pocit, ktorý som zažil včera pri stretnutí s pánom Bohom. Preto buďme POKORNÍ, MODLIME SA K BOHU VŠEMOHÚCEMU A JEDINÉMU A BOH NÁS ODMENÍ A NEDÁ SI NÁS!!!
Veľké ĎAKUJEM pane Bože, pani Laura, pán Vladko, manželka moja milujúca, milujem Vás a ďakujem, že som Vás v mojom živote stretol, ďakujem ZA VŠETKO!!!

 

Ocinko môj, náš nebeský, pane Bože, toto bude trošku netradičné poďakovanie

Lucia Golinska | 31.10.2014

Chcem Ti poďakovať za pani z útulku, síce mi bolo ťažké jej vysvetliť po nemecky všetko, veď vieš, že rozprávam po nemecky horšie ako malé dieťa, ale Ocko náš milovaný, pane Bože, v tom jednom momente, tá radosť a tá vďaka od nej, oh, to bolo také krásne. Tak Ti ďakujem pane Bože, dúfam, že si zapamätala, že treba preložiť zo slovenčiny do nemčiny a keď nie, tak jej to pripomeniem a dúfam, že si už včera začala čítať Tvoje odkazy na tejto nádhernej stránke. Ďakujem pane Bože, že som jej to mohla odovzdať, lebo som mala pocit, že to presne potrebovala a je to krásny pocit. Milujem Ťa pane Bože, ďakujem, že k nám cez milovanú pani Lauriku prehováraš a dávaš tiež veľa síl pánovi Vladkovi. Ďakujem Ti za všecinko, náš milovaný Ocinko. Ďakujem Ocko za rodinku, za Tvoju pomoc náš láskavý Ocinko. Milá pani Laurika a pán Vladko veľa síl prajem, ľúbim Vás. S láskou Lucia

 

Poďakovanie Pánu Bohu

Slávka | 30.10.2014

Otče Bože ďakujem Ti za liečbu pre syna Juraja na posilnenie imunity. Jeho koža na tvári sa čistí, tie flaky na tvári krásne miznú. Ďakujem Ti Otče Bože láskavý za túto liečbu, ktorú si mu zoslal cez Nebeskú Láskavú Pani Laurušku. 
Ďakujem Ti Otče Bože aj za liečbu pre mňa na zbavenie sa arzénu z môjho tela, ktorý sa mi dostal do tela z grilovacieho korenia. Ďakujem Ti Otecko láskavý aj za liečbu na moju pamäť, aj za cviky na uvolnenie energie v dlaniach, ktoré ma veľmi boleli a po niekoľkých týždňoch cvičenia bolesť zmizla. Ďakujem Ti Otče Bože že ma miluješ a stále mi pomáhaš v každom mojom životnom trápení.
Ďakujem aj Nebeskej Láskavej Pani Laure a jej manželovi Pánovi Vladkovi za ich rady a všetky povzbudivé slová, za ich lásku a za ich trpezlivosť s akou pomáhajú mne a mojej rodinke. 
Bože Otče ešte raz Ti z celého srdca za všetko ďakujem, milujem Ťa.

 

uzdravený :)

Lukáš Š. | 30.10.2014

Milí čitatelia, chcem sa Vami podeliť o mojej ceste k úspešnému vyzdraveniu :)
Môj príbeh sa začína 28 Decembra 2013, kedy som pani Lauru a pána Vlada prvý krát navštívil. 
Objednal som sa na zdravotný problém, 7 rokov som sa neúspešne liečil na zápal hrubého čreva alebo ako mi pani Laura povedala, skrytý krvný zápal.

Išiel som k nim, síce ako veriaci človek, ale neveriaci k daru ktorý má pani Laura od pána Boha požehnaný. Už v telefóne mi pán Vlado povedal, že určite dostanem liečbu na môj zdravotným problém, čo ma veľmi potešilo, lebo moje telo bolo na tom veľmi zle a cítil som, že na tomto svete už asi dlho nebudem. 
Pani Laura z láskou prijala od pána Boha liečebnú pomoc na môj problém.Tešil som sa z toho, aj keď moja kúra bola veľmi ťažká, bol som odhodlaný ju splniť po poslednej bodky. 
No ja, hlúpy somár, som sa im za ich snahu pomôcť mi neodvďačil, a nepodaroval som im ani žiadny peniažky a keď som sa nad tým neskôr zamyslel, nepovedal som ani slovo ďakujem a tak som aj dopadol. Pani Laura mi na ďalší deň poslala e-mail, že liečbu robiť nemám, že za hriech ktorý som vykonal, mi liečba nebude žehnaná a že ak sa ju odvážim aj napriek varovaniu robiť, môj zdravotný stav sa ešte viac zhorší, v tom momente ma zalial studený pot a prišlo mi to veľmi ľúto. Neskôr, keď som sa upokojil a v kľude si to nechal prejsť hlavou, som si povedal, že ak má pani Laura naozaj dar od pána Boha a budem sa k nemu úprimne modliť a prosiť ho o odpustenie, pani Laura mi raz zavolá a povie mi, že liečbu robiť môžem.
Tak som sa začal modliť, ako moju prvú modlitbu som si zvolil, modlitby z Koránu, neviem prečo práve tieto ale páčili sa mi. 
Pekne som si kľakol a začal tie slová hovoriť nahlas a o pár minút, možno pol hodina ma chytil veľmi krásny pocit šťastia, usmieval som sa od ucha k uchu a ani som nato nemal dôvod, dokonca to bolo také silné, že sa mi nedalo ani zaspať a len som sa stále usmieval a vtedy som pochopil, že idem správnou cestou a že musím prosiť o odpustenie. 
Nemodlil som sa každý deň, modlil som sa vtedy, keď som cítil, že to bude úprimne. 
Ubehli asi 2 mesiace a ja som sa stále modlil a prosil o odpustenie, vtedy som povedal pánu Bohu, že by bolo veľmi pekné, ak by mi pani Laura zavolala na moje narodeniny alebo v tých dňoch, že by to bol pekný darček, a tak aj bolo :) .. pán Vlado mi zavolal 22 apríla, 5 dní po mojich narodeninách :) 
povedal mi, že som dostal od pána Boha odpustenie a že ak budem mať záujem, tak sa môžem k nim znova objednať. 
V ten deň, som sa už len usmieval :) 
Tak som sa znovu objednal k pani Laure s tým istým problémom.
Na veľké prekvapenie moje a aj pani Laura sa veľmi začudovala. 
Nedostal som odpustenie a vtedy mi pani Laura povedala" vy ste sa asi modlil, aby som Vám ja odpustila a nie pán Boh" a vtedy som pochopil, že pani Laura, hovorí pravdu, nemodlil som sa aby mi pán Boh odpustil, ale pani Laura, tak mi pani Laura povedala, že sa nič nedeje, že keď som sa dostal už sem, stačí len úprimne prosiť pána Boha o odpustenie, že pán Boh mi to dá najavo, nechápal som, že ako mi to dá najavo a ako sa budem potom cítiť .
Našiel som si na stránke, modlitba za ľútosť mojich hriechov a modlitba za rúhanie Bohu a samozrejme som sa modlil hlavne vlastnými slovami, na moje prekvapenie, nemodlil som sa len ja, modlila sa za mňa aj moja mamka a aj môj brat, dokonca aj moja priateľka. 
To obdobie som bol veľmi smutný a utrápený a veľa krát som aj plakal a prosil pána Boha o odpustenie.
Až prišiel deň a stretol som sa s mojim už teraz dobrým kamarátom Mirom, ktorý pravidelne píše na túto stránku, veľa sme sa rozprávali o všetkom a veľa vecí mi vysvetlil, strávili sme asi 2 hodiny rozprávaním sa o Bohu a o pani Laure.
A o pár dni to prišlo, ráno som sa zobudil, znova šťastný a plný života a vtedy som vedel, že som dostal odpustenie, to bol ten najkrajší pocit aký som kedy mal a na ktorý som čakal, moja duša mala chuť lietať ale moje choré telo jej to nedovoľo
valo.
Tak som zavolal pani Laure, že či môj pocit je správny a pán Vlado mi povedal, že áno :) že môžem začať liečbu.
Celý tento príbeh trval pol roka, pol roka som sa pozeral na liečbu vďaka ktorej budem zdravý a nemohol som ju vykonať, cítil som len v duši, že idem správnym smerom a že mám byť trpezlivý. 
Oplatilo sa :) .. liečba bola síce ťažká a keby nebolo mojej rodiny, ktorá ma pri celej liečbe veľmi podporovala, nezvládol by som to.

Tak za 2 mesiace Vám sem píšem ako zdravý a Bohom vyliečený človek, po 7 rokov, sa skončilo to trápenie a som znova zdravý, mam 22 rokov a môžem si znova užívať život naplno :) 

Ďakujem všetkým, ktorí mi pomohli a pomáhali mi pri liečbe.
Ďakujem aj tebe Miro, že si taký aký si, lebo len vďaka tebe som sa dostal k pani Laure a som znova zdravý.
Ďakujem Vám pani Laura a pán Vlado, aj vy ste mi boli veľkou oporou počas liečby, ďakujem zato akí ste a akú lásku viete rozdávať ľuďom.
Ale hlavne Ďakujem Tebe Otče zato ako si ma počúval a stále počúvaš pri mojich trápeniach, zato že si bol trpezlivý a dal mi znova šancu aj po pol roku začať liečbu.

ĽUBIM ŤA VEĽMI OTČE BOŽE A NAVŽDY UŽ BUDEM, NIKTO MI NIKDY UŽ NEVYTRHNE MOJU LÁSKU K TEBE. 
ĎAKUJEM TI ZA VŠETKO (:

 

Re:uzdravený :)

miro | 30.10.2014

Čauko Lukáš, ďakujem Ti pekne že si ma spomenul v tvojej ďakovnej reči:-)
Boh ti krásne ukázal cestu ktorou máš ísť, si veľmi statočný boží bojovník a som rád že si tú ťažkú liečbu dokončil. Viem že bola ťažká, ale Ty si to vďaka tvojej láske k Bohu zvládol. Boh ťa počúval celú dobu a liečil Ťa! A teraz si zdravý. Je to zázrak! Lebo sám viem ako si bol na tom zle. 
Pekne si to napísal, je za čo Bohu ďakovať! Každý jeden deň.

 

Re:uzdravený :)

Zuzana | 30.10.2014

Veľmi citlivý článok, mala som zimomriavky po celom tele. Si veľmi statočný a silný mladý muž, veľa ľudí by to vzdalo, keby im je zakázaná liečba v ktorej začali a určite by obviňovali len pani Lauru z vlastného zlyhania. Mne Pán Boh pomáhal celé tehotenstvo a zakončil to bezproblémovým päť minútovým pôrodom. Vieš drahý Bože, že Ťa nesmierne milujem a som Ti vďačná aj keď pri tých drobcoch sa Ti stihnem poďakovať väčšinou až v posteli. Nenadarmo sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré. Mňa to zlé priviedlo na správnu Božiu cestu a takisto aj teba . Preto to ľudia nevzdávajte, lebo Pán nás skúša a kto vytrvá bude odmenený ako tu Lukáš dostal najväčší dar a to je zdravie. Milujem Ťa drahý Otče.

 

Re:Re:uzdravený :)

Lukáš Š. | 31.10.2014

Je milé vidieť, že niekoho potešila moja správa :) 

Veru, dostal som od pána Boha ten najkrajší dar, aký som mohol dostať a to je zdravie :) 
Teším sa Zuzana, že máte takú silnú vieru v pána Boha a že aj Vám veľmi pomohol v životnom trápení :) 

Ja len dúfam, že moja správa niekomu pomôže a niekoho motivuje , aby to nevzdával, keď bude Bohom odmietnutý, lebo vždy sa dá nájsť cesta, pokiaľ človek má v sebe lásku k Bohu a uvedomí si svoje hriechy a je ochotný ich zmeniť, alebo úprimne oľutovať...

Miro, teba sa nedalo nespomenúť :) hráš v tomto príbehu jednu z hlavných postáv :)

 

Ďakujem

Rado | 27.10.2014

Som veľmi rád, že môžem byť členom tohoto spoločenstva ľudí, ktorí na tejto stránke fungujú. Hlavná vďaka patrí pani Laure, ktorá mi ukázala pravú a nefalšovanú cestu k pánu Bohu, ktorý mi každodenne pomáha v živote na tejto zemi. Bože ďakujem za Lauru, Vlada a za túto krásnu stránku, ktorá mi dáva veľa sily a optimizmu do života. Milujem Ťa Otče Bože a ďakujem, že mi pomáhaš a držíš nad nami ochrannú ruku. ĎAKUJEM

 

Renata Reinová | 21.10.2014

Milovaný môj Otecko. Z celého srdiečka sa Ti chcem poďakovať za lásku ktorú mi dávaš, za to že stojíš pri mne v každej chvíli môjho života. Milujem Ťa láskou, ktorá sa nedá slovami vysloviť. Ďakujem Ti Otecko môj premilený a láskavý ďakujem.
Milujem Ťa tvoja Renata

 

milujem ŤA a ďakujem!

miro | 16.10.2014

Otče Bože ďakujem Ti za všetko čo mi do života dávaš, za všetko dobré čo ma v živote stretáva. Ďakujem aj za všetko zlé, lebo už viem že aj to zlé sa deje z Tvojej Božej vôle len preto, aby sa nestalo iba horšie. VŽDY je to tak! Takže svoj život podriaďujem Tebe Boh môj a Tvojej vôli. Nechávam sa Tebou unášať čím ďalej viac, lebo Ti verím, že mi chceš dobre a že ma ľúbiš. Nechávam to Otecko môj všetko na Teba a ono to všetko vychádza:-) Kedysi som sa snažil aby sa mi darilo, ešte predtým ako som Ťa našiel. Dnes sa zabávam, žijem krásny život vďaka Tebe Bože. Každý deň je krásny, nemusím sa snažiť o nič, lebo dnes už viem, že čo má prísť, príde. Všetko čo sa udeje je Tvoja vôľa a ja s tým nič neurobím. Darí sa mi, lebo Ty chceš aby sa mi darilo. Keď sa mi prestane dariť, bude to preto lebo Ty chceš, aby to tak bolo. Všetko riadiš Ty a robíš to úžasne. Chválim Ťa Boh môj, ako to všetko dokážeš. Je nás 7 miliárd a Ty myslíš na nás všetkých. Každý deň! A my ľudia sme na Teba zabudli. Je to smutné, odpusť nám Otče Bože. Je nás tu na stránke zopár, ale milujeme Ťa neskonale! A na veky vekov. Tomu verím! Vďaka pani Laure, pánovi Vladovi a Tebe, že si nás postupne k sebe priťahuješ. Ahoj Boh môj, dúfam že sa stretneme...milujem ŤA a ďakujem!

 

ďakujem pane Bože, že mi dávaš silu do každého dňa, s Tebou sa naozaj nestratím.

Lucia Golinska | 08.10.2014

Ďakujem pane Bože, že si nám dal pani Lauriku, aby nám pomohla a všetkým ukázala priamu cestu k pánu Bohu, k Tebe. Pozdravujem. Chcem ešte poďakovať, že, keď je dakomu zle na facebooku, môžem mu poslať modlitbu od Teba. Dakedy ju preložím, ak treba v google prekladači. Dakedy som mala pocit, že nedokážem dobre poradiť a teraz stále poradím dobrú účinnú modlitbu, či už proti zvyku fajčenia alebo na všeličo, teraz ma len nenapadá. Rôzne, keď sa dakomu ten jeho živôtik nechce žiť aj... Rôzne máme všetci trápenia na tom svete, ja viem. Som Ti pane Bože vďačná, za ľudí, čo zas na oplátku majú tú silu vzpierať mňa. Posielam lásku, prajem veľa síl pani Laurika, pán Vladko. Naozaj to nestojí za to sa trápiť hlupáčikmi, oni sami pochopia, kde je sever, keď to najviac budú potrebovať v svojom živote. Ste naša hviezda pani Laurika v tej tme. S láskou Lucia

 

nevládal som ale Boh mi pomohol:-)

miro | 07.10.2014

Otče Bože ďakujem Ti že si ma aj včera a aj dnes znova vypočul a pomohol si mi. Nevládal som ráno ani vstať, nič vážne, len som bol unavený a chcelo sa mi spať. A vôbec som si ráno v posteli nedokázal predstaviť ako zvládnem celý včerajší aj dnešný deň. Mal som veľa objednávok a musel som to všetko postíhať, aby boli zákazníci spokojní. Priznám sa, vôbec sa mi nechcelo. A Ty vieš Otecko môj ako som Ťa ráno prosil: "pomôž mi vstať prosím Ťa, pomôž mi vyjsť von, sadnúť do auta, ísť do skladu a všetko to dnes zvládnuť. Otče Bože pomôž mi, lebo ja to nedokážem. Ani sa mi nechce a ani neviem ako to mám stihnúť." Tak takto som mu to úprimne povedal a nechal som celý deň na Neho:-) Neuveríte, všetko som stihol a ešte aj kopa objednávok pribudla:-) Sám by som to nedokázal Otče Bože, za to Ti ďakujem. Ďakujem Ti aj za to, že som zdravý a že mám dobrú rodinu a že mi dávaš do cesty dobrých a správnych ľudí...ďakujem ti aj za tých debilov ktorých stretávam, aspoň mi tak pripomenú, že nie všetci ľudia sú dobrí! NIE VŠETCI UŽ NAŠLI BOHA A ČO JE HORŠIE, NIE VŠETCI HO HĽADAJÚ...ja Ťa tak milujem Otče Bože, pomáhaj prosím aj pani Laure uveriť že ju bude už čoskoro poznať celý svet ako JEDINÉHO A POSLEDNÉHO PROROKA na zemi!!! 
Tak to je a poserte sa všetci ostatní závistlivci a neverci, tak to proste JE. A NIKTO s tým nič neurobí! Najlepšie čo môžete urobiť je zmieriť sa s tým a začať milovať Boha. Lebo Jemu to tu všetko patrí! vrátane nás.

 

Ďakujem za všetko

Zuzana | 04.10.2014

Ďakujem Ti drahý Bože za veľa vecí. Stojíš pri mne, dávaš mi silu a vždy vypočuješ moje prosby. Veľmi sa hanbím, že som v minulosti na Teba zabúdala a prosila o pomoc všetky tie cirkevné modly no vďaka Pani Laure, jej manželovi, tejto stránke a odkazov od Teba pre nás som pochopila, že Ty si tá správna cesta po ktorej sa snažím kráčať. Vďaka Tebe som prežila bezproblémové tehotenstvo s ešte krajším záverom. Mám zdravého synčeka a to len vďaka Tebe. Našla som si modlitbu o bezproblémovom pôrode a modlila som sa ju každý deň a vďaka nej pôrod môjho malého netrval asi ani 5 minút. Prosila som Ťa o pomoc a dostala som ju. Milujem Ťa drahý Bože a ďakujem Ti, lebo bez Tvojej pomoci by to určite takto nedopadlo po mojich predchádzajúcich skúsenostiach.
Keď som Pani Laure napísala SMS, že to mám za sebou a keď mi volala a gratulovala cítila som sa tak šťastná, naplnila moju dušu krásnymi slovami, že Pán Boh vždy svoje odkazy dodrží, keď mi odkázal, že sa mi narodí zdravé dieťa, nech sa nebojím. Narodil sa silný bojovník, aj v nemocnici napredoval pred ostatnými aj keď sa narodil skoro o 3 týždne skôr, tak to nebolo vôbec vidieť práve naopak. Aj doktorka bola prekvapená, ale ja nie pretože som vedela, že Pán Boh môjmu synovi vybral dátum narodenia. Krásny deň 19.9. takže ho budú ovplyvňovať celý život dve magické deviatky. Ďakujem Ti drahý Bože za tento dátum. Ja som v duši cítila, že sa narodí skôr, no myslela som, že to bude 21.9. pretože pred štyrmi rokmi mi umreli moje dvojičky dievčatko 20.9. a chlapček 21.9. tak som mala nejaké podvedomé tušenie, že sa narodí asi na ten dátum. Ale som vďačná, že sa Pán Boh rozhodol a malý sa narodil práve 19.9. Ďakujem Ti Nebeský Otecko za všetko.
Prosím Ťa odpusti mi, že nemám teraz toľko času na Tvoje prekrásne modlitby, keď sa troška zotavím a nebudú mi klipkať oči nad čítaním a modlením určite si zas tú hodinu každé ráno nájdem. Snažím sa drahý Bože, ale pri dvoch malých deťoch nemôžem akosi ten čas skĺbiť, aby ma nevyrušovali. Keď držím malého na rukách, alebo kojím tak mu čítam modlitby a veľmi rád počúva. Vidím, že sa mu to veľmi páči . 
Chcem sa ešte poďakovať všetkým, ktorý stáli pri mne a mysleli na mňa , či už svojimi príspevkami na tejto stránke, alebo len v svojej mysli. Ďakujem. Mám vás všetkých rada.

 

Ďakujem za prácu

Valeria | 04.10.2014

Chcem ti Pane Bože môj poďakovať za prácu, ktorú som si nemohla dlho bez tvojej pomoci nájsť a trápila som sa čo budem robiť. Vďaka tvojej modlitbe, Modlitba za nájdenie si dobrej práce, si mi pomohol nájsť to, o čo som Ťa prosila. Otecko som šťastná, že ju mám bez tvojho zásahu a vypočutia by som ju určite nemala. ĎAKUJEM TI VŠEMOHÚCI BOŽE, bez teba na tejto Zemi už nedokážem žiť. Milujem Ťa, som šťastná, našla som ŤA PANE ĎAKUJEM.

 

Zuzke k 40-tke

Peter | 03.10.2014

Zuzi ako obyčajne som včera opäť zabudol...na Teba. O to je to smutnejšie, že si mala narodeniny. Tvoje 40 narodeniny. A ja debil unavený z roboty, radšej idem s kolegami na pivo, o ktorom viem, že ma len zabíja, či zvnútra aj navonok. Otče Bože, Ty ma 2 dni predtým s láskou varuješ a upozorňuješ cez dušu drahej pani Laury, že som odpad v svojej práci, že všetkým vychádzam v ústrety, všetkým sa tak snažím vyhovieť, že som nezbadal, že sa vlastne takto všetkým strkám do zadku. No najmä popri tom zabúdam, že doma mám to najdrahšie, čo som v živote dostal, že doma je zranená a opustená moja Zuzka s nervami na konci. Odpusť mi Otče, moju slepotu a hlúposť, prosím. Cítim v svojej duši hanbu, neskutočnú hanbu. Ak je to ďalšia z Tvojich lekcií k náprave mojej skazenej duše, tak ďakujem Otče, ďakujem za To, že ma v týchto chvíľach zachraňuješ a zapodievaš sa so mnou. Viem, že ma máš rád a že mi vždy odpustíš, sám si mi to povedal cez dušu Laury, no ja Ťa už nechcem sklamať, nechcem Otče, štve ma moja nepoučiteľnosť. Koľko krát som bol už presvedčený, že som už natoľko silný, že už nedopustím ďalší pád, no predsa prišli chvíle, keď som zranil, urazil a zabudol na svoju Zuzku a Teba Otče tým veľmi zarmútil. Ak som hodný Tvojej priazne Otče, pomôž mi prosím vrátiť mojej Zuzke všetko čo som jej vzal, všetko čo som jej spôsobil, prosím Otče, s Tebou to dokážem. Zuzi k Tvojmu včerajšiemu sviatku Ti zo srdca prajem, aby tento Tvoj sviatok zostal v Tvojej pamäti ako deň, kedy Tvoj manžel pochopil a začal žiť len pre Teba a naše dve úžasné deti. Prajem Ti, aby si od tejto chvíle už nikdy v živote nepocítila samotu, ktorú v sebe nosíš, aby sa bolesť a spomienky, ktoré Ťa ubíjajú k samej zemi, aby sa navždy stratili v Božej láske a na záver Ti želám, aby sa radostný dych života vrátil do Tvojho srdca, duši a mysle a navždy tam zostal. Otče Bože láskavý, požehnaj túto chvíľu svojou všemohúcnosťou, aby to čo si moja duša predsavzala napraviť, do bodky splnila a aby našla ubitú lásku k svojej Zuzke, lebo moja duša Tvojim slovám Otče, ktoré si jej odkázal cez dušu Laury, všetkým uverila a na cestu sa postavila a vykročila... Ľúbim Ťa Otče a ďakujem za pravdu, ktorú si moje duši ukázal. Pomôž prosím Ťa mojej manželke Zuzke, vezmi jej bolestné bremeno, ktoré som je ja naložil na jej krehké telo a daj ho mne, prosím Ťa Otče, daj nech ho ja od tejto chvíle odnesiem do stratenia sa v Tvojej Božej láske navždy. Zuzi, bolesť a smútok, ktoré som Ti spôsobil za všetky tie roky, nebude ľahké vyliečiť, no všetko mi Boh Otec vysvetlil a ukázal mi cestu k Tvojej láske. Maratónsku cestu, no nie nezdolateľnú. Som "húžva" ako ma raz nazvali a ja Ti sľubujem, že tú svoju "húžvu" vypúšťam na tú cestu za našou stratenou láskou. Všetko najlepšie Zuzi.

 

Ľúbim a objímam Ťa Bože môj

Marta | 01.10.2014

Ďakujem, ďakujem a ešte tisíc krát ďakujem Otče môj za uzdravovanie mojich obličiek. Nechápem prečo mi minulý týždeň nefrologička povedala, že sa mi zhoršil stav obličiek dala mi podpísať papier, že odmietam prípravu na dialýzu asi je to ozaj o biznise. Dnes iná lekárka mi s radosťou oznámila výborne správy o zlepšení. Ďakujem Ti Bože môj za pani Lauru a jej manžela že som ich spoznala, každý deň sa modlím, za ich zdravie a ochranu. Ľúbim a objímam Ťa Otčinku Nebeský za tie krásne modlitby ktoré mi uzdravili moje dvojité videnie. Za všetko budem chváliť a velebiť Tvoje meno až na veky vekov amen.

 

Poďakovanie za cenné rady.

Janulienka. | 01.10.2014

Môj milovaný Pane Bože, chcela by som sa Ti veľmi pekne poďakovať za dôležité rady, ktoré od Teba dostávam. Nesmierne si ich cením a vážim. Budem sa nimi riadiť. Cítim Tvoju Božiu prítomnosť vo svojom živote každý jeden deň, za čo som Ti nesmierne vďačná. Milujem Ťa Pane Bože a budem Ťa milovať a velebiť až do konca svojho života. Amen.
Z celého srdiečka ďakujem aj pani Laure a jej manželovi, ktorí nám s veľkou trpezlivosťou dávajú vysvetlenia na všetky naše otázky, radia nám a pomáhajú. Nech vás Pán Boh požehná a nech vám dá veľa, veľa síl do ďalších rokov na vykonávanie tejto ťažkej a vyčerpávajúcej práce. Mám vás rada a ešte raz ďakujem. S láskou Janulienka.

 

Obrovská vďaka za všetko

Jana | 28.09.2014

Drahá Naša Laura, chcem sa Vám z celého srdca poďakovať za pomoc pre moju dcéru Simonku, pre vzácnu radu a za to, že práve keď máte aj vy oddychovať ste neodmietli jej pomôcť a poradiť. Neskutočne si to vážime a vedzte, že ste súčasťou Našej rodiny a želám Vám, aby ste načerpali silu a energiu odovzdávať toto vzácne a zároveň náročné poslanie Nám všetkým. Sme tu bez Vás stratení a bezradní v našich utrpeniach a trápeniach v ktorých nám vždy s láskou pomôžete. Patrí Vám obrovská vďaka a úcta ako aj Nášmu a všemocnému Oteckovi Nebeskému. Ešte raz obrovská vďaka za všetko. ĎAKUJEM s láskou Jana

Re:Obrovská vďaka za všetko

Simona | 28.09.2014

Presne tak, ako napísala moja maminka, ďakujem z celého srdiečka pani Laura, že ste vďaka pánu Bohu prinávratila pokoj do mojej duše, že ste mi odpovedala a poradila, napriek tomu, že máte oddychovať. Nesmierne si to vážim. Padol mi kameň zo srdca.
Už nemám ani tú najmenšiu výčitku, pretože jediný kto všetko vie je náš láskavý Otecko nebeský.
Ešte raz vrelá vďaka 
s láskou Simona

 

Milovaný Ocinko nebeský

Lucia Golinska | 24.09.2014

Ďakujem pane Bože, že si nám dal pani Lauriku, aby nám pomáhala a že ona z lásky k Tebe to robí naďalej a pomáha nám. Chcem Ti poďakovať, lebo vidím, že veľa ľudí tápe v dňoch, ako tá pani z Nemecka, ktorá dnes hľadala noviny a nevedela nájsť a sa stratila. Brala som to ako dobré znamenie, ukázala som jej cestu, teda, šla so mnou, šli sme spolu do obchodu. V našej dedinke nemeckej je len jeden obchod :-) , takže sme šli spolu, lebo ja som šla odniesť fľašky a niečo nakúpiť domov, a tak po ceste sme obišli kostol. Pani hneď si pamätala, že kostol bol po ceste, a vraví tu niekde je kostol, a áno bol pred nami to je ten čo tam zvonia (ah, ale už zvonia menej). Ja som rozmýšľala ako jej vykoktám, že máme medzi sebou Tvojho proroka Ocinko nebeský, pane Bože. A ona vraví teda, že nechodí už do kostola. A ja že si všade, že nie si v kostole. Ona na to, že nie, že si na nás zabudol s úsmevom a ja teda, že počuješ všetko, že platíme za to, čo sme zrobili zle. No a že je medzi nami pani Laurika a pomohla mojej rodinke a mne, a že je aj na internete a dáva nám odpovede od Teba. Verím, že si bol pri tom. Požehnaj prosím tej pani. Vieš Ocko nebeský ja mám dakedy pocit, že veľa ľudí vidí v Tebe cirkev, alebo ako to napísať, spája si Ťa s cirkvou a potom keď vidí, čo ľudia činia, tak zanevierajú na Tvoje rady a ja si tak želám, aby o pani Laurike vedel celý svet, lebo je spojkou k Tebe, k Tvojim pravdám, našou nádejou na lepší svet pre nás, a tak dôležitou osobou, že sa to nedá opísať. Daj prosím Ťa Ocinko nebeský veľa síl našej pani Laurike a pánovi Vladkovi. Lebo je výnimočná a sú tak statoční v boji proti zlu. Milovaný ocinko nebeský prosím požehnaj Božím bojovníkom, majú to ťažké a sú silní. Prajem si, aby každý vedel, že si jeden, že si náš Stvoriteľ, že si láska, že sa na Teba môžeme spoľahnúť, že na naše činy nezabúdaš, že si spravodlivý a aj nám odpúšťaš. Ďakujem Ti za tú lásku a šťastie, čo mi denne dávaš, aj za ochranu a že si pri mne. S láskou Lucia

 

Silné účinky modlitby

miro | 23.09.2014

Otče Bože Ďakujem Ti že vždy riadiš režím môjho celého dňa tak, že stihnem všetko rozviesť zákazníkom, že si vždy objednajú aj veci na ďalší týždeň, že mi vždy predáš všetko čo do auta naložím. Veľmi mi pomáha tvoja modlitba, tá dlhá do naplnenosti dňa...veď Ty vieš ktorá. Aj keď ráno niekedy nestíham, lebo vieš že mám cez deň veľa práce, nájdem si 5minút na túto modlitbu, napätie zo mňa hneď opadne a som zrazu pokojný. Všetky denné povinnosti prejdú na tvoje plecia a ja vtedy viem, že Ty mi vždy pomôžeš. A vždy je to tak. Celý deň prejde ani neviem ako, Ty sa o všetko postaráš a to DOKONALE! Sám by som to tak nikdy nedokázal, za to Ti Boh môj ďakujem. Vďaka Tebe sa mi ľahko žije a milovať Ťa za to budem navždy aj keď viem, že to raz skončí. Všetko raz skončí, ale Ty si ten, komu budem na smrteľnej posteli za všetko raz ďakovať, tak Ti ďakujem už teraz v predstihu. Lebo potom možno nestihnem poďakovať za všetko a to by bola škoda:-)

 

Poďakovanie

Marcel HANULA | 20.09.2014

Chcem sa poďakovať z úprimného svojho srdca pánu Bohu, že poslal na túto zem pani Lauru, svojho proroka, ktorý šíri medzi všetkých ľudí tohoto sveta skutočnú PRAVDU o BOHU o jeho samojedinosti, pravdu o kresťanských hodnostároch, ktorí zneužívajú pod zástierkou lásky k Bohu, ľudí k tomu, aby získali ešte väčšiu moc nad ľuďmi a ešte väčšie bohatstvo, ktoré zhromažďujú už stovky rokov, ktorí zabíjali v mene Boha tisíce a tisíce nevinných ľudí, len aby získali to o čo im skutočne ide o MOC a PENIAZE ! Jedine pani Laura so svojim manželom má tú odvahu a bojuje proti tomuto pokrytectvu otvorene, v čom ju tí, ktorým sa už otvorili oči, tiež podporujeme a prosíme nášho Pána Boha vo svojich modlitbách, aby i naďalej dával pani Laure silu a ochranu v tomto boji proti Satanovi a jeho prisluhovačom a aby i naďalej šírila do sveta Pravú lásku k Bohu, nášmu nebeskému otcovi a stvoriteľovi. Tiež chcem touto cestou poprosiť ľudí, ktorí podporujú túto cestu, aby vo svojich možnostiach aj materiálne podporili pani Lauru, pretože to má so svojim manželom naozaj ťažké, pretože naozaj žijú len z toho, čo dostanú od vďačných ľudí, ktorým náš Boh pomáha skrze pani Lauru, vyliečiť sa z nemocí, ktoré ich trápia. Chcem sa ešte raz poďakovať touto cestou nášmu nebeskému Otcovi, pani Laure a jej manželovi Vladkovi, za ich nekonečnú lásku a pomoc, ktorú nám dávajú. Ešte raz z úprimného srdca veľké ĎAKUJEM !!! Chcel by som ešte poprosiť ľudí, ktorí čítajú tieto riadky, aby pani Laure pomáhali šíriť pravdu o Bohu medzi svojich najbližších, známych, ale aj cestou internetu, cez sociálne siete, aby sa Božie slová a postuláty, ktoré nám odovzdáva Pani Laura od nášho stvoriteľa, šírili aj cez Vás do celého sveta a tak sa otvárali oči všetkým ľudom na tejto zemi. Ďakujem.

 

Poďakovanie pánu Bohu za duševnú silu a pevné nervy

Martin | 20.09.2014

Dobrý deň milí čitatelia. 
Dovoľte aby som sa aj ja úprimne poďakoval nášmu jedinému, milostivému pánu Bohu že nám pomáha a posilňuje naše duše vždy kedy to najviac potrebujeme. Od môjho rozchodu s expartnerkou sa konečne cítim sám sebou hoci mi stále kladie polienka pod nohy, prihováranie sa k nášmu pánu Bohu a čítanie modlitieb prijatých od Boha skrz našu pani Lauru považujem za balzam na dušu. Hlavne modlitba.. Každodenná ochrana mojej ťaživostnej psychiky Bohom láskavým od dostaných životných ničivých bolestných úderov navždy, má na mňa tak silný účinok keď som ju prvý krát čítal plakal som ako malý chlapec, ale od šťastia že mám nádej na posilnenie mojej mysle. Dnes mal byť deň keď som sa mal stretnúť s mojou jednoročnou dcérkou po ôsmich týždňoch keď mi dnes ex oznámila že stretnutie sa nekoná. Už ma takto naťahuje od rozchodu a vyhráža sa súdmi ktoré tu v Anglicku z môjho platu by som nezvládol platiť. Za iných okolností by som už hromžil a rozčuľoval sa za jej správanie ale uvedomujem si že je to zbytočné. Bol som jeden z mála ktorý dostal odpoveď od Boha ešte pred rokom ale oslabený duševne a psychicky som chcel vidieť už v tom čase márnu nápravu vzťahu s ex partnerkou. Keďže bola V tom čase tehotná nedokázal som ju opustiť aj napriek tomu že duša moja cítila že nám to už dlho nevydrží ale cítil som že musím byť pri nej aspoň kým sa nám narodí dcérka A možno ale iba možno sa niečo zmení..mýlil som sa... Tam už bola odpoveď Božia ešte pred narodením mojej dcéry a ja duša zostavená som ju ignoroval.
Odpusť pane Bože ak môžeš za všetok tvoj a pani Laurin drahocenný čas ktorým som mrhal ignorovaním tvojej Božej správy.
Vrelá vďaka tebe Bože za otvorenie mojich oči do každého nového dňa, za každý jeden moment ktorý vyčarujú úsmev na mojej tvári a na tvárach iných ľudí lebo úsmev je dar, dar od Boha :) ďakujem ti taktiež že si mi do cesty zaslal niekoho kto práve týmto Božím darom prekvitá :) 
Pani Laura vám By som sa chcel poďakovať osobne keď som bol na telefóne s vami mal som veľmi zlý signál a nepočul som vás poriadne ale to čo som počul mi vyrazilo dych.
A tak ďakujem ešte raz a želám vám nech vás Pán Boh ochraňuje a posilňuje každou minútou viac a viac až kým to tu dotiahneme spoločnými duševnými silami do toho Bohom najočakávanejšieho úspešného konca. 
S pozdravom
Martin R.

 

Pani Laura

Ľuba | 17.09.2014

Milá pani Laura! Ak bojujeme proti hlúposti katolíckej cirkvi, tak sa to dá len cez myslenie ľudí. Každý deň sa trápim s myslením mojej matky, ktorá je fanatická katolíčka. Každý deň sedí v kostole. Ale keď prídem z práce, tak mi hneď prvými slovami znepríjemní celý zvyšok dňa. Negatívna a presiaknutá fanatizmom cirkvi ničí život všetkým dookola. Každý deň počujem, ako prosí Ježiša a Máriu o pomoc, aby už mohla odísť z tohto sveta, lebo už nevládze kvôli svojej chorobe žiť. Ale vždy nájde silu a ide do kostola počúvať pána farára. Nadáva mi do pohanov, môj život je špinavý a bezbožný , lebo nechodím do kostola. Nemôžem. Dusím sa tam už roky. Stále len Duch svätý a Panna Mária. Každý deň o tretej Milosrdenstvo božie recituje na plné hrdlo. Je mi jej ľúto, lebo je už pomaly slepá od cukrovky. Hovorila som jej o Vás pani Laura a o Vašom učení o jedinečnosti Boha, skoro dostala od zlosti porážku. Hanbím sa, ale mám problém s ňou vychádzať. Už roky a hlavne kvôli náboženstvu. A preto som veľmi šťastná, že som našla Vás a Vašu stránku, lebo som len roky rebelovala proti cirkvi. Sama som nevedela vysvetliť, prečo. Až keď som našla Vás, tak som to pochopila. Zmysel viery je úplne inde. Je to len viera v jediného Boha. Som šťastná, že aj pri pádoch a trápeniach a aj vážnych chybách v živote sa môžem obrátiť len k Bohu a netrepem sa do kostola na spoveď k farárovi. Takže dali ste, pani Laura, mnohým ľudom odpoveď na mnohé otázky a čo je hlavné, ukázali ste nám pravdu. Je na každom, ako s tou pravdou naloží. Ale je tu a je pre ľudí krásna. Chcela som tým povedať len toľko, že ak by ste sa kvôli svojej únave nemohli vrátiť k svojej práci, pre mňa poznanie Vašej stránky a Vás malo zásadný zmysel. Dokázala som sa vzoprieť nezmyselnostiam, ktoré dennodenne musím počúvať. Bez Vás by som to nedokázala. Nepoznala by som tie správne argumenty. Takže oddychujte, pani Laura, koľko musíte a potrebujete. To, čo bolo Vašou úlohou doteraz, ste splnili a zaslúžite si úplný pokoj. S láskou Ľuba

 

Re:Pani Laura

miro | 18.09.2014

Krásne napísané, veľmi sa mi to páčilo aká si silná Ľubka. Je to ťažké, my čo sa modlíme iba k Bohu a veríme všetkému čo nám cez pani Lauru odkazuje, to máme ťažké v tomto hlúpom a cirkevnom svete. O mňa sa už rodina bojí že som v nejakej sekte a to určite ste už počuli mnohí z vás od vašich najbližších. Pritom som z rodiny ja ten najšťastnejší, mne sa najviac darí a ja mám pokoj na duši. A to najviac pociťujem posledné 2 roky, odkedy poznám pani Lauru a Boh ma cez ňu vyliečil. Otče Bože Ďakujem ti, všetko čo mám je z Tvojej Božeje vôle. Vďaka Tebe Boh môj mi je tak dobre. viem to a ďakujem Ti!

 

ĎAKUJEM

Marta | 16.09.2014

Pane Bože ďakujem Ti za pani Lauru. Za to, že si si ju vybral aby nám všetkým otvorila oči a ukázala nám správnu cestu k Tebe BOŽE.
Ďakujem, že si nám umožnil spoznať Tvojho proroka.
Prosím Ťa BOŽE daj silu svojej Laure, aby dokázala cítiť našu lásku, ktorú jej vysielame.
Pani Laura, každý potrebujeme dovolenku a obzvlášť tí, ktorí pracujú psychicky.
Netrápte sa, že nevládzete veď máte najťažšiu prácu - s ľuďmi - . Veď aj zlo sa dá pomerne ľahko poraziť keď všetci stoja pri Vás, čo sa o ľuďoch nedá povedať, radšej vám hodia polená, než by uverili. Užite si voľna koľko potrebujete, aby ste nabrali síl aj keď by to voľno bolo dlhšie a budete potrebovať pomoc zavolajte. Radi Vám pomôžeme. Nech Vás Boh žehná.

 

pokračovanie textu

Margita z Čadce | 12.09.2014

Pokračovanie textu 
Máme zdravý rozum, preto rozmýšľajme, rozlišujme dobro od zla lebo všetko je niečo za niečo, nepochybujme a úprimne verme nášmu Otcu Nebeskému,lebo ON vidí a počuje všetko aj to čo nepovieme
Na záver posielam veľa pozdravov pre p. Lauru a jej manžela, a vyprosujem od p.Boha pre p,.Lauru duševnú silu, aby nám ostatným tohoto sveta mohla naďalej odovzdávať vzácne dary od nášho P. Boha.
Pani Laura prosím Vás, nepripúšťajte si k sebe od neprajníkov žiadne vyhrážky ani úražky, lebo si sama týmto ubližujete a Pán Boh to vidí a ON poriadok urobí s každým, veď to vidíte, keď ľudia prosia o pomoc.
Prajem všetko dobré a ešte raz ďakujem.

 

Úprimná vďaka za pomoc

Margita z Čadce | 12.09.2014

Posielam nekonečne veľa pozdravov a vďaky pre nášho Pána Boha, Stvoriteľaa riaditeľa nášho sveta. A tiež pozdravujem Vás p.Laura aj Vášho manžela. Nebyť Vás p.Laura nič by som sa nielen ja ale aj ostatní nedozvedeli o pravde Božej a všetkom ako to na našom svete funguje, ale aj ako to má fungovať. Chcem za seba Vám milí čitatelia tejto stránky odkázať že aj ja som skoro spadla na dno,ale náš Otecko Bože ma tak miluje že mi poslal pomoc, každý deň stojí pri mne a riadi všetko tak aby sa zdravie, šťastie a pokoj duše z môjho života nestrácali. Uvediem príklad, som zdravotná sestra a pracujem v Rakúsku. Keďže som mala striedajúcu kolegyňu, ktorá nebola ochotná mi pomôcť keď som potrebovala voľno/ potrebovala som vykonať obrady na odstránenie kliatobnej záťaže/ preto som dala rodine výpoveď ale nemala som žiadnu náhradnú rodinu, kde by som mohla pracovať a inokedy ba som bola v strese ako ďalej. Počas vykonávania obradov som prosila nášho Otecka o pracovné miesto kde budem užitočná, kde bude spokojnosť na oboch stranách, kde zarobím viac.Tiež som v prosbách povedala: Pane Bože Ty vieš o mne všetko a načo sa hodím. Prosím Ťa aby som mohla nastúpiť na nové miesto 12. alebo 13.7. Chcem Vám milí návštevníci tejto Božej stránky povedať, že naozaj som nastúpila do novej rodiny 13.7. za viac peňazí, dokonca bližšie k domu a sme obe strany spokojné. Tiež každý deň tu v práci prosím Nášho Otecka aby ma zobudil v noci ak bude pán M...niečo potrebovať, vždy sa zobudím o 2-3 minúty keď pán M.zavolá. Všetko o čo prosím dostávam. ĎAkujem, ďakujem a ešte tisíckrát ďakujem Pane Bože za pomoc, ochranu a tiež prosím o odpustenie za moje schybenia.Toto všetko som však pochopila až za určitý čas keď som sa modlila modlitby, ktoré nám cez p.Lauru poslal náš Všemohúci, Stvoriteľ náš Otecko Boh. Dlho som niektoré modlitby slovné spojenia nepochopila za čo prosím o odpustenie, ale až keď som každý deň sa modlila modlitby, prečítala opakovane stránku komplet až vtedy som som pochopila že všetko je niečo za niečo, že prosby musia vychádzať z môjho srdca úprimne a nesmiem pochybovať. Na túto skutočnosť som čakala asi 1/2 roka. Za toto obdobie som prišla aj na to prečo sa mi za posledných 5 rokov darilo "len z ruky do úst", prečo sa mi stali veľké škody- straty, lebo som bola pyšná a zabudla som na Boha, nemodlila sa, neprosila, neďakovala, brala som všetko, že musí byť tak ako to naplánujem ja. A takto to ale nefunguje. Ale ja ďakujem Pánu Bohu za to že mňa má rád a že mi ukázal cestu.
Čo sa týka ľudí, ktorí sa snažia presadzovať názor cirkev pravá ruka P. Boha a podobne nesúhlasím, teraz sa riadim LEN BOŽÍMI DESATORO PRIKÁZANIAMI a to prvé JA SOM PÁN BOH TVOJ NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV OKREM MŇA ABY SI SA IM KLAŇAL. Myslím že to netreba komentovať je to jasné, zrozumiteľné a nezameniteľné. Ostané z desatora sú rovnako dôležité a hovoria ako máme žiť. Ale Bohužiaľ rýchlosťou doby sme zabudli rozmýšľať a robíme to čo možno ani nechceme bez rozmýšľania.

 

Ďakujem Pane Bože, že si ma zastavil

Peter, Výčapy - Opatovce | 08.09.2014

Pane Bože môj láskavý, ďakujem, že si na mňa nezabudol, aj keď som zišiel z cesty. Milí čitatelia, chcem sa vám zdôveriť, zo svojou slabosťou, na ktorú ma upozornil náš pán Boh jediný, skrz svoju vedmu Lauru a jej manžel Vladka. Ďakujem, že si mi tak riadne naložil, ako si zaslúžim. Dostal som od teba všetko a prestal som si to vážiť, zabudol som na teba Božinku môj, aj na tvoju Lauru a svoju milujúcu manželku Máriu, ktorú som riadne ranil a prestal som si vážiť to, na čom mi záleží. Som strašne tvrdohlavá povaha, zadubenec, rozmaznaný fracek, nevdačník, zištník, ....ktorý potrebuje príučku, aby sa vrátil späť na Božiu cestu a začal si vážiť Boha a všetko, čo od neho dostávam. Odpusť Bože, odpusť Laura, odpusť žena moja. Poviem vám, že až teraz, keď všetko strácam a vŕtam sa až v koreňoch svojej duše zisťujem, čo som zač a kde som zblúdil. Dostal som všetko a nedal som nič. Nevedel som ani len napísať pani Laure a podporiť ju v týchto pre ňu ťažkých časoch a ona aj tak na mňa nezanevrela a varovala moju ženu a mňa v mene pána Boha, čo robím zle. Ďakujem vám za všetko a chcem na sebe pracovať. Božinku môj láskavý ďakujem, odpusť a daj mi silu, aby som to zvládol. Je to len na mne, no nechcem sa Vás vzdať, nikoho, milujem vás!!!

 

Veľké ďakujem

Zuzana | 07.09.2014

Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať Pani Laura aj vášmu manželovi Vladkovi, za posilnenie mojej duše za slová od Pána Boha a poslanú liečebnú kúru pre moje unavené telo.Teraz, keď potrebujete Vy pomoc a oddych, stále na nás myslíte a dávate silu ľuďom kráčať ďalej. Tlačili sa mi slzy do očí pri telefonáte s vašim manželom. Je to ten správny človek, ktorý dodá odvahu a silu a naštartuje človeka. Modlím sa každý deň, aby aj môj manžel takto stál pri mne. Bolo toho veľa čo mi bolo povedané, ale najviac ďakujem Pánu Bohu, že sa mi narodí zdravé bábätko o čom som nepochybovala, ale človek má vždy malú dušičku a nevie čo bude. No ja viem, narodí sa mi zdravé bábo a to len vďaka Tebe môj dobrotivý láskavý Bože. Veľmi Ťa milujem a do konca života milovať budem. Prosím posilni Pani Lauru a odvracaj od nej tých úbožiakov, ktorí jej berú energiu a trápia jej čistú dušu. Veľmi Ťa Pane Bože obdivujem za Tvoju trpezlivosť , lebo keby mám ja takú moc určite by som začala postupne búrať všetky tie satanove chrámy a začala by som Vatikánom. No Ty si milosrdný a dávaš všetkým stále šancu sa zmeniť. Škoda, že väčšina to nevyužije a nechytí sa záchranného kolesa, ktoré im ponúkaš. 
Ešte raz veľké Pán Boh zaplať za všetko.

 

...za to že našu Lauru dvíhaš keď padá miro

miro | 07.09.2014

Otče Bože jasné že Ti Ďakujem za všetko čo si mi tento týždeň pomohol zvládnuť, Ty vieš že Ťa za to milujem ako mi pomáhaš každý deň, aj keď sa niekedy niečo zlé prihodí, tak sú to len také malé drobné škrabančeky na mojej duši, vďaka Tebe, lebo tlmíš nárazy dopadu každej črepiny, ktorá by moju dušu mohla zraniť!
Tentoraz sa Ti chcem Boh môj poďakovať že si vypočul tak rýchlo naše prosby, nás hriešnikov, ktorý Ťa milujeme. Áno, sme to my, tu na stránke, sú to tí ľudia, ktorí vždy napíšu keď treba pani Lauru podporiť, keď pošlú peniaze keď treba znova pani Lauru podporiť. Sú to tí ľudia, ktorí chodia na stránku a len tak čakajú na chvíľu, kedy môžu pomôcť pani Laure aj oni. Pomáhame jej radi. Za tie nespočetné hodiny práce a následné liečby a starostlivosť, akou nám tvoja Laura pomáha. Jej to radi hocikedy vrátime. Za nás všetkých Ti ďakujem, lebo si našu Lauru zase našiel ležať na zemi, ale hneď si ju zdvihol, ofúkol z nej prach a dal jej silu kráčať ďalej! Ak sa mi podarí po smrti stretnúť s Tebou, veľmi Ťa Boh môj objímem, za všetko ako pomáhaš mne aj ľudom ktorých mám rád!!! Napríklad pani Lauru a pána Vlada, ktorý si zaslúži tiež naše modlidby, je to statočný, veľký chlap a silný bojovník! ĎAKUJEM BOH Môj, že si znova pomohol! Ľúbim Ťa a navždy.

 

Poďakovanie Otcovi Nebeskému

Silvia | 30.08.2014

Otec môj nebeský chcem sa Ti úprimne poďakovať, že ma každú noc ochraňuješ pred zlými silami. Ďakujem za večernú modlitbu ktorú sa modlím pred spaním lebo mi veľmi pomáha a Ty sám ma budíš veľa krát v noci aby nebolo horšie ublížené mojej duši. V článku Sny nám vysvetľuješ ako to počas nášho snenia funguje a ja viem že je to tak. Ďakujem Ti môj milostivý a milosrdný Otec za to, že si ma aj minulú noc o 3 ráno zobudil, viem že Ty dávaš na mňa pozor a to len preto lebo ma ľúbiš a ja sa budem snažiť Ťa ľúbiť viac nielen slovami ale aj skutkami.

 

Môj zlý zážitok so skazeným katolíkom

Jozef Zahornadský | 27.08.2014

Dobrý deň milí čitatelia pani Laurinej stránky. Som verný čitateľ tejto stránky a človek oddaný pánu Bohu a tiež ďalší úspešne vyliečený z vážnej kliatby ktorá ma trápila dlhé roky a ničila mi život. Veľmi si vážim nášho láskavého a milosrdného pána Boha ktorý mi stále pomáha veľmi moc v mojom živote a preto mi nedalo pokoja aby som sa s Vami podelil o moj zážitok z nedávnej doby ktorý mi skoro vyrazil dych. Zhodou okolností sa jedná o mojho šéfa z práce. Pracujem momentálne ako robotník na stavbe v jeho firme v ČR. Zhodou okolností je kresťan katolík a chodieva do kostola modlí sa k pánu Bohu a podľa neho miluje pána Boha a chce žiť podľa Božích desatoro. Vravel mi že navštevuje aj kresťanské tábory a chodí tam aj so svojou ženou aj so svojimi deťmi. Jedného dňa keď sme išli z práce už domov a cestovali sme na Slovensko tak sme v aute preberali rôzne témy a prišla téma pán Boh a cirkev. Ten dotyčný pán šéf sa ma sám opýtal či verím v stvoriteľa. A ja na to, áno verím v pána Boha modlím sa k nemu mám ho rád ale neverím cirkvi. On sa ma spýtal, že ako môžem veriť v pána Boha a nemôžem veriť v cirkev, že cirkev ide s Bohom mi podráždeným hlasom povedal, že mu to mám vysvetliť tú moju vieru, že ho to zaujíma. Ja že rád mu to vysvetlím povedal som mu na to, že cirkev podľa mňa nejde s pánom Bohom ale proti pánu Bohu a robí z nás všetkých iba hlupákov, že sa nás snaží ovplyvňovať a manipulovať a vedie nás k modlárstvu. On mi v tom skočil do reči a hlasno povedal prepáčte, že použijem tieto vulgárne a zlé slová na tejto stránke ale chcem ho doslovne citovať. Ty kokot jebnutý a to si ako na to prišiel ty si totálny debil nevieš si dať ani dva a dva dokopy. Kde si na takú nepodloženú chujovinu prišiel. Z jeho reakcie som bol veľmi zaskočený a komunikoval som s ním ďalej slušne a snažil som sa mu povedať o tejto stránke a o pani Laure keď som povedal slovo liečiteľka a Božia vedma tak hlasno zvolal to je jasné ty si čistý sektár si v sekte povedal kde mám dôkaz na to, že cez ňu lieči pán Boh ľudí, že ako viem či mi cez ňu nepomohol náhodou satan a začal po mne kričať. Spomenul som mu aj moje dlhoročné problémy a záchranu môjho života a aj iných ľudí, ktorým Laura pomohla povedal som mu aj o stránke aj o tom že kľudne že keď neverí može ju aj osobne navštiviť keď hľadá pravdu a má rád pána Boha. Potom som sa ho opýtal či súhlasí s tým, že ľudia sa klaňajú pápežovi a bozkávajú mu ruky a velebia ho akoby bol sám pán Boh že či to neni Bohorúhačstvo. Že aj v desatoro božích prikázaní je písané nebudeš mať iných bohov aby si sa im klaňal. On na mňa zase zaútočil a povedal že ako si to dovoľujem uraziť Božieho služobníka, že akosi to predstavujem špiniť na pápeža, že kto som že kto mi dal právo na to takto rozprávať. Znovu ma označil za kokota za jebnutého a dokonca aj feťáka a to doslova a aj pred mojimi kolegami, ktorí sa len pozerali von oknami z auta a v strachu držali huby. Potom mi povedal, že si ani neviem predstaviť že akú má pápež zodpovednosť a aký má ťažký život a ako sa snaží pomáhať celá cirkev ľuďom a že ja som iba obyčajný smrad ktorý nevie čo je zodpovednosť lebo som iba bežný robotník a že neviem čo obnáša taký post tak som mu povedal ešte raz že to som si ja nevymyslel, ale že to odkázal sám pán Boh cez pani Lauru nášho Božieho proroka. Po ďalších urážkach na moju osobu som stíchol a povedal som mu, že sa na túto tému s ním nechcem baviť a že za svojim tvrdením si stojím a nech on verí v čo chce a nech ma neuráža, že každý človek má právo na svoj názor. Trochu som sa aj bál že ma aj nevyplatí lebo zhodou okolností sa blížia aj výplaty tak som ho už iba ignoroval lebo podľa mojho názoru takýto debil a vulgárny ignorant by bol toho aj schopný a bohvie čoho ešte všetkého. A toto kamaráti moji sú tí katolíci kde je to ich miluj bližného svojho ako seba samého kde? Ak toto je ich cirkev a jej oddaní služobníci tak nech sa všetci do jedného strčia. A nech ďalej fandia pápežovi a nech ďalej chodia do kostolov na svoje omše sa modliť Ježišovi Kristovi a Panne Márii a pred farárom kľakať a spovedať sa mu, tomu pravému, ktorý má toho na svedomí možno ešte viac zlého ako bežný človek. Toto sú tí katolíci všetci do jedného svätí, Bože chráň aby im človek povedal niečo čo s ich cirkvou nesedí, tí by Vás najradšej ukameňovali, upálili na hranici keby mohli a verím tomu doslova som o tom presvedčený, že keby sme boli v inom storočí tak by to aj urobili! A obzvlášť ma o tom presvedčil aj môj pán šéf z práce ktorého mi je naozaj ľúto. Je mi to aj ľúto lebo vďaka takýmto somárom ako je napríklad aj on akože v jeho ponímaní svätec, sa máme ako máme a nečudujem sa že náš tatuľko nebeský sa na náš svet celý hnevá a hlavne na cirkev a chce naň zoslať katastrofu. Pani Laura týmto Vás pozdravujem aj Vás pán Vlado a ešte viac Vás obdivujem vo vykonávaní vašej práce lebo bojovať proti takýmto blbom musí byť veľmi ťažké. Prajem Vám veľa síl v naplňaní Vašeho poslania, ktoré je pre celý náš svet veľmi doležité. S pozdravom Jozef Zahornádský

 

Poďakovanie Pánu Bohu

Lukáš | 25.08.2014

Chcem sa veľmi pekne poďakovať nášmu láskavému Pánu Bohu, že ma varoval pred ochorením, ktoré by som dostal, keby mi Pán Boh nezoslal pomoc cez Pani Lauru. Pri stretnutí s Pani Laurou Pani Laura vycítila, že bývam unavený, čo aj bola pravda a tak mi Pán Boh zoslal cez Pani Lauru liečbu - užívať vitamín B12. Z tejto únavy by neskôr hrozilo krvné ochorenie. Liečbu som naplnil a únavu už necítim. Bože Otče vrúcne Ti ďakujem že si ma včas upozornil a ochránil ma tak pred hroziacim krvným ochorením. Ďakujem Ti že sa o nás s láskou staráš a neustále nám pomáhaš. Ďakujem aj Pani Laure a Pánovi Vladkovi za ich lásku, starostlivosť a nesmiernu obetavosť a trpezlivosť pri napĺňaní Božieho poslania.
Ďakujem.
S láskou Lukáš.

 

aj zlé sa niekedy deje z lásky Božej

miro | 25.08.2014

Otecko môj ahoj, som rád že už som doma, bol som na niekoľko dní v Prahe, preto som na stránku ani nechodil. A ešte som tam mal byť do tejto stredy, ale včera sa mi v Prahe stala taká vec, že som stratil všetky doklady aj peniaze. Vodičský, občiansky, kreditku, kartu poistenca, všetko! Ešte aj preukaz do knižnice:-) Tatinko môj chcem Ti poďakovať že si ma touto udalosťou dostal domov na Slovensko predčasne, bola to Tvoja Božia ochranná ruka, ktorá ma doslova "vyhnala" predčasne z Čiech, lebo až teraz viem, že sa mi v Čechách malo niečo zlé prihodiť, niečo omnoho horšie ako strata dokladov a peňazí. Nejdem písať presne čo sa mi malo stať, ale vďaka Ti, že si ma pred tým ochránil, tým že jediná možnosť bola strata týchto vecí. Ty vieš že sa nehnevám, nemám prečo, už po 30 sekundách ako som zistil že som veci stratil som Ti začal ďakovať a vedel som že si urobil najlepšie ako si vedel. Milujem Ťa a NAVŽDY budem. Aj keby som každý deň stratil občiansky, moja láska k Tebe iba porastie!!! Chrániš ma všade kam sa pohnem, či doma, či v zahraničí, s Tebou sa nebojím ničoho a nikoho! A za to si zaslúžiš moju lásku.
Tvojmu proroku pani Laure budem pomáhať naďalej ako viem. Ďakujem Ti že si pani Lauru ochránil kým som tu nebol:-) a že tí vrahovia tiež zaradili spiatočku, Boh im žehnaj, nech sa pridajú na našu stranu a nech chránia pani Lauru do konca, proste do konca.
ĎAKUJEM, pozdravujem Ťa Otecko môj aj všetkých v nebi, pomáhajte nám tu na zemi naďalej, ochraňujte nás a poslúchajte Boha nášho jediného. Ľúbim Ťa Boh môj najviac na svete!!!

 

Poďakovanie pani Laure a láskavému Pánu Bohu

Marika | 25.08.2014

Z celého srdca sa chcem poďakovať úžasnej pani Laure a milostivému a láskavému Pánu Bohu, ktorý mi cez pani Lauru pomohol v mojom trápení. Roky som trpela na naustále a vyčerpávajúce horúčky, bolesti kostí, nevládala som chodiť a lekári mi tvrdili, že podľa výsledkov som absolútne zdrává. 
Bola som zúfalá a už sa mi nechcelo žiť. Prosila som Pána Boha, ža ak chce, aby som bola ešte na tomto svete aby mi pomohol a ak nie nech ma nechá umrieť, ale ja ďalej už nevládzem.
Vtedy som náhodou natrafila na stránku pani Lauri a nabrala som odvahu a objednala som sa k nej na návštevu. Pani Laura ma prijala a dala mi recept na mojú liečbu od Pána Boha.
Prišla som vlastne v poslednej chvíli. Môj stav bol veľmi vážny a veľmi súrne som potrebovala liečbu. Mám zápal krvi.
Poctivo som brala liečbu od Pána Boha a môj stav sa neskutočne zlepšil. Už môžem vykonávať všetky domáce práce aj práce na záhradke ktorú mám veľmi rada. Za všetko z celého srdca ďakujem pani Laure, ktorá mi veľmi pomohla a milostivému a láskavému Pánu Bohu, ktorý vypočul moje prosby a pomohol mi tešiť sa opäť zo života.
Ďakujem milostivý Bože že ma máš rád.

 

Láska k BOHU

Renata Reinová | 21.08.2014

Milá pani Laura,
nikto na tomto svete nám nemôže zobrať lásku k BOHU som hrdá na to že Vás poznám a že mám tú česť každý večer čítať Božie slová, ktoré mi každý deň dodávajú toľko odvahy a lásky nebojím sa hlúpych ľudí a je mi jedno čo si kto o mne myslí. Milujem svojho Otecka a toto nikto na tomto svete zmeniť nemôže. Ľúbim Ťa BOŽE môj a pomáhaj nám v ťažkých chvíľach ďakujem
tvoja Renata

 

Ďakujem

daniela | 21.08.2014

Drahá Laura, aj napriek tomu, že ste chceli oddychovať, ste sa pustili do tohto náročného boja proti katolíckej mafii s odhodlaním, vervou, nebojácne a hrdo. Skláňam sa pred Vami a ďakujem za všetkých čo Boha milujú. Posielam Vám veľa lásky, energie a vedzte, že stojíme pri Vás! Ľúbime Vás! Potrebujeme Vás!
Láskavý Bože, ďakujem Ti neskutočne za to, že som mohla spoznať Tvoju Lauru, vďaka ktorej som sa veľa naučila, vďaka ktorej som veľa od Teba dostala. Milujem Ťa a nikto to nikdy nezmení...Ste najúžastnejšou trojicou na svete! Náš Boh -drahá Laura - Vladko...

 

Bože Otče

Elena | 20.08.2014

Pani Laura posielam vám toľko sily a lásky, koľko len viem. Veľmi ma bolí, ako vaša dušička plače. 
Bože Otče nech je Tvoja Božia vôľa, Ty vidíš všetko a viem, že keď príde čas ukážeš všetkým svoju Božiu silu aj lásku podľa skutkov našich duší. Ľúbim Ťa celou svojou dušou a prosím o odpustenie mojich schybení. Vrúcne ďakujem za každý okamih môjho života a Tvoju pomoc.

 

Ďakujem Ti Otče Bože

Gitka | 20.08.2014

Lauri, stojím pri Tebe, som na Tvojej strane a vždy budem. Ďakujem Ti Otče Bože za pochopenie, že odkázanosť Tvojich Božích právd nemenná je skutočnosť. Lauri, ďakujem Ti, že si ma naučila milovať Boha jediného, samotného a naučila si to už veľa ľudí, pokračuj v tom...

 

Každý deň vďaka Tebe BOŽE

Ľubo | 20.08.2014

Ja ďakujem Tebe Bože za všetky múdrosti na tejto stránke, všetky pravdivé a stopercentné informácie ktoré sa tu môžem zdarma dozvedieť. Všetky tieto pravdy mi v mojom živote veľmi pomáhajú a udržiavajú v istote, že som na správnej adrese. Prajem všetkým ľuďom, aby tiež prišli na jedinečnosť a vzácnosť tejto stránky a pochopili pravostné Božie odkazy.

 

Poďakovanie Pánu Bohu

Slávka a syn Juraj | 17.08.2014

Ďakujem Ti Otče Bože za uzdravenie môjho syna Juraja z krvného zápalu, ktorý postihoval všetky jeho vnútorné orgány. Prejavovalo sa to tak, že syn sa pri väčšej námahe rýchlo unavil, bol slabý, malátny, boleli ho kĺbi, pridružili sa aj bolesti hlavy, nádcha a fľaky na tvári na ktoré sa v minulosti liečil. Ďakujem Pánu Bohu, že nám prostredníctvom Nebeskej Pani Laury zoslal liečbu na krvný zápal. S Božou pomocou a v prosbách o veľkú liečivú silu sa syn cítil lepšie už po dvoch týždňoch užívania liečby, ktorá trvala dva mesiace. Ďakujem Ti Otče Bože za uzdravenie môjho syna a ďakujem Ti aj za liečbu na posilnenie jeho imunity, ktorú si mu zoslal cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru. 
Chcem poďakovať Otecko Nebeský aj za seba, za uzdravenie mojej pravej ruky, na ktorú som dostala ako liečbu cviky, ktoré si mi zoslal cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru. Už po dvoch týždňoch cvičenia mi ruka prestala tŕpnuť a utíchla aj bolesť, ktorá mi komplikovala akúkoľvek prácu.
Otče Bože ďakujem Ti aj za vyslyšanie mojej prosby rozhodnúť sa správne v mojej ťažkej životnej situácií vďaka telefonátu od Nebeskej Láskavej Pani Laury a jej manžela Pána Vladka. Ďakujem že mi všetko s láskou a ochotou vysvetlili a za ich povzbudivé slová a za čas, ktorý mi venovali. 
Ďakujem za všetko čo pre mňa robia, pre moju rodinu a vôbec pre všetkých... Bože Otče ešte raz Ti z celého srdca za všetko ďakujem.
S láskou Slávka a syn Juraj

 

Poďakovanie Pánu Bohu

Eva | 15.08.2014

Milý Pane Bože, chcem Ti poďakovať, za pomoc, ktorú som dostala od Teba. V práci som riešila jeden pre mňa veľký problém od februára nešiel nijako vyriešiť až keď som si povedala, že už mi môže pomôcť iba náš Otecko tam hore. Tak som pri modlitbách prosila jeho o vyriešenie tohto môjho problému a stalo sa. Dnes je to už definitívne v poriadku. Ďakujem Ti Otče Bože za pomoc ktorú mi poskytuješ vždy keď Ťa poprosím a Ty ma určite vyslyšíš ak je to pre moje dobro.. Milujem Ťa a od kedy som Ťa našla Ťa budem nosiť vo svojom srdci. Už to je vyše dvoch rokov, čo mi pomáhaš a ja verím, že iba Tvojou zásluhou sa mnohé veci vyriešili k lepšiemu, či už doma alebo v práci. Ešte raz vrúcne poďakovanie Tebe Otče náš, milujem Ťa ďakujem za lásku, ktorú mi dávaš a za to ako ma učíš pokore. Môj život je plnší a lepší. Ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vladko, za to, že robíte túto stránku a pomáhate ľuďom a vlastne nás spájate, všetkých ktorí našli našeho drahého Pána Boha.

 

Poďakovanie za krásny život

miro | 13.08.2014

Otče Bože, ďakujem Ti že odkedy som Ťa našiel, tak mi neustále pomáhaš a mne sa krásne žije na tejto zemi v tomto živote. Vyliečil si ma a zato Ťa naveky budem milovať. Ukázal si mi smer v mojom podnikaní a za to Ťa tiež budem naveky milovať. Pomáhaš mi denne aj mojej rodine a zato Ťa tiež budem navždy milovať! Dôvodov je každý deň niekoľko na to, aby som Ťa miloval stále a nikdy nezabudol na to ako mi pomáhaš, lebo to cítim každý deň ako si so mnou počas celého dňa! Nech robím čokoľvek, vždy si so mnou a ja s Tebou, si môj najlepší kamarát a priateľ, pomáhaš mi neustále a za to Ťa už nikdy nechcem opustiť. Raz sa nám to stalo, bola to moja chyba, vtedy si mi odmietol pomôcť cez pani Lauru a ja som sa v tých ťažkým mesiacoch veľa naučil a veľa vecí som si uvedomil. Nebyť odmietnutý pani Laurou, nikdy by som si neuvedomil že kráčam zlou životnou cestou. Už sa aj moja mamina začala modliť k Tebe, celoživotná ateistka! Tiež si musel urobiť čo si musel, aby našla cestu k Tebe, aj keď cez bolesť, aj tak Ti Ďakujem že si ju naučil milovať Ťa. Posledné dni sa vždy ráno zobudí s tým, že sa vyspala, že sa v noci ani raz nezobudila. To sa jej nestalo už minimálne 10rokov! nikdy nemohla spať a vždy sa budila. Teraz sa Ti modlí pred spaním a ja jej ráno iba poviem: Vidíš mami, aký silný je môj Boh! A ty si mu nikdy neverila, teraz vidíš čo dokáže!

 

Ďakujem, Otče Bože!

Dana K. | 11.08.2014

Dobrotivý pane Bože, prijmi odo mňa prosím, veľké poďakovanie za Tvoju láskavú pomoc, k mojej duši, ktorú som dostala od Teba v mes. apríl som mala problém - oslabená celá nervová sústava, potom asi o mesiac a pol ďalší problém so svalovým kŕčom, ktorý mi spôsobil neprúdenie energie a necitlivosť v palci na ruke aj nohe. Dostala som od Teba zázračné cviky, ktoré môj problém odstránili, snažím sa ich cvičiť vždy keď mám čas aj chuť :-) ,lebo sú zázračné, pomáhajú mi. Som veľmi rada, že mám tieto cviky od Teba Bože môj láskavý, vždy keď ich idem cvičiť, tak si poviem, cvičme spolu pane Bože môj:-) a ďalšia Tvoja pomoc pre mňa bola pred pár týždňami na oslobodenie mojej duši od kliatobnej záťaže. Môj Otče Bože láskavý, z celého srdca a duše mojej Ti Ďakujem za oslobodenie mojej duše od kliatby a za každú poskytnutú pomoc, ale aj za každý moment môjho života žitého tu na zemi Ti ĎAKUJEM a milujem Ťa BOŽE najviac ako viem a za to ĎAKUJEM Vám milá pani Laura. Ste naozaj Boží prorok, lebo to čo robíte Vy pre nás všetkých to dokáže iba Človek BOHOM milovaný a vyvolený. Veľká Vďaka Vám, pani Laura a Vášmu pánovi manželovi tak isto. Ďakujem Vám!!! Ďakujem Ti OTČE BOŽE !!! MILUJEM ŤA VEĽMI AŽ NA VEKY VEKOV AMEN. S láskou Dana.

 

Ďakujem

Jaro z Košíc | 08.08.2014

Chcel by som sa ti Otčinko nebeský poďakovať za to, o čo som Ťa v poslednej dobe prosil. Asi 3 roky som mal problémy vo finančnej oblasti. Aj keď mávam stály príjem, tak som sa nikdy nevedel dožiť výplaty bez toho aby som si nemusel požičať od banky prostredníctvom debetu. Až čítaním odkazov od Teba na tejto Tvojej stránke som sa začal popri modlení modliť aj za veci ktoré ma v živote trápia alebo ktoré by som chcel dosiahnuť. Jedno z môjho trápenia bolo aj nedostatok financií ktoré ma veľmi trápili. Tak som Ťa v modlitbách začal prosiť nie o peniažky ale o prácu kde by som si vedel privyrobiť niečo bokom, aby som sa konečne dožil výplaty a na účte mal aspoň 1 cent. Asi po mesiaci a pol modlenia teda prosenia sa mi pomoc dostavila. Stalo sa mi to včerajším dňom a dnešné ráno som vstal ako znovunarodený s neskutočne krásnym pocitom šťastia. A tento pocit ma doprevádza doteraz. A verím že ma bude držať ešte veľmi dlho. Znova som sa presvedčil, akú veľkú silu má modlitba. Milujem Ťa Bože a stále budem. Ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby. Ľúbim Ťa.

 
Poďakovanie láskavému Pánu Bohu

Marta | 08.08.2014

Drahý môj Bože chcem Ti poďakovať za všetko všetučko čo mi dávaš, že uzdravuješ moje telo aj dušu. Včera som bola na kontrole išla som domov veľmi šťastná za 10 rokov čo chodím po lekároch som nemala také dobré výsledky ako teraz. Ďakujem z celého srdca z celej svojej duše odpusť mi Pane, že som nenašla odvahu poďakovať Ti na tejto stránke, ktorú rada čítam a modlím sa a verím Bože láskavý, že moje kroky povedieš po tej správnej ceste životom. Som jednoduchá nevzdelaná staršia žena neviem dobre pravopis, preto na stránku neprispievam. Ďakujem Bože za pani Lauru a jej manžela, každý deň Ťa prosím aby si ich ochraňoval. Ďakujem Ti Bože, že si ku mne láskavý a dobrotivý aj keď si to nezaslúžim. Ešte raz ďakujem z celého svojho srdca, že moje telo ktoré je napadnuté toľkými chorobami uzdravuješ.

 
Ďakujeeeeem veľké stisky láskavé i božteky Vám zasielam

Oľga | 07.08.2014

Láskavá pani Laurika i Vladko. Pri čítaní riadkov tejto stránky, a chovanie sa návštevníkov ma až zdesilo, srdce mi stlačilo až slza sa mi v oku z tohoto objavila. Keby sa dalo mne vypovedať ja čo najsrdečnejšie s láskou s pravdivými výpovediami vyjadriť skutočnosť, určite by som sa nehanbila. Ako je známe nakoľko nie som až tak nemocná, i pri menších bolestiach ťažkostiach náš najdrahší Otecko Pán Boh pomáha, a naďalej citujem správnosť mojich písmeniek i NA DIAĽKU samozrejme s Vašou pomocou Laurika i Vladko z najväčšej lásky ku mne i k Pánu Bohu. Musím a opäť musím Vám aspoň takto napísať, poďakovať z najvernejšieho srdiečka ku Vám, k Pánu Bohu. I keď málokto mi verí, našťastie, že dá sa vidieť, môj zdravotný stav pred liečbou, na diaľku a po ôsmich dňoch. Ďakujeeeeem veľké stisky láskavé i božteky Vám zasielam, nech Vás PÁN BOH OCHRAŇUJE v každom jedinom kroku a nedopustí nič, ani to najmenšie zlo na Vás. Tak tá moja nôžka je po ôsmich dňoch takmer uzdravená, ešte v zadnej časti tela mám taký menší pocit niečoho tam, ale náš najvernejší, najmilovanejší Pán Boh mi to lieči, prostredníctvom Vás. Keby sme Vás nemali Laurika i Vladko, určite šťastie by sme darmo hľadali, a tak isto zdravie, nevedeli by sme nájsť. Prosím Vás nedajte sa, ochraňujte sa POTREBUJEME VÁS. Ak by ste v niečom potrebovali pomoc, obráťte sa na mňa, čo bude v mojich silách pomôžem. Každý večer prijímam Božskú energiu , ktorá ma lieči...... je to úžas pociťovať...... VEĽKÉ ĎAKUJEM a nehnevajte sa na mňa, že som si dovolila napísať, ale som musela, nedalo mi nevyjadriť sa Vám aspoň takto......... Zatiaľ Vám prajem, čo najúžasnejšie dni s veľkou láskou naplnené, som s Vami i s Pánom Bohom Vaša Oľga

 

Poděkování a podpora paní Laury

Martin, Česká republika | 03.08.2014

Dobrý den, moc rád bych poděkoval a vyjádřil podporu paní Lauře, jejímu manželovi a našemu milostivému pánu Bohu za jeho ochranu mojí osoby, ochranu celé mé rodiny a Bohu za trpělivost se mnou.. Paní Laura mi naposledy přijala pomoc minulý rok v léťě. Bůh mě tehdy varoval před ženou kterou mi do cesty poslal satan jako pokušení. Bůh doslova v odpovědi pro mě, napsal, že tato žena mě má odvézt od přízně a cesty k Bohu a že pokud jí nedám sbohem, čekají mě roky a roky trápení. Přesto, že jsem věděl, že žena se kterou jsem se stýkal mi není souzená a má mi být jen pokušením a dostal jsem Boží varování, že bych s ní mohl dokonce i počít dítě, tak jsem se s ní tehdy nedokázal rozejít. Několikát jsem se s ní během několika měsíců rozešel, ale nedokázal s ní přerušit úplně kontakt.. Satan mi poslal ženu mladou, krásnou, a svým chováním se takřka dokonale přibližovala k tomu co jsem v životě hledal.., plnila i každý můj rozmar. Asi bych tomu, kdyby mi to někdo vyprávěl nevěřil. Měl jsem svobodnou vůli, Bůh byl tak milostivý, že mi odkryl pravdu a já přesto nedokázal říci hned sbohem ženě, o které jsem věděl že mi není Bohem poslána, souzena.. Měl jsem z toho veliké výčitky svědomí, nebyl jsem vedle ní štastný, dokonce mi chvílema bylo do breku, protože jsme věděl, že musím poslat pryč mladou hezkou ženu. Byla vdaná a s dítětem. Úplné sbohem, jsem ji dal až po několika měsících, dnes už je to více jak půl roku starý příběh. Musel jsem si ji zablokovat na socialních sítí, zlomil jsem SIMkartu se kterou jsem s ní komunikoval.. Měl jsem veliký strach, že jsem Boha tak moc zklamal, že jsem okamžitě neuposlech jeho varování, ale Bůh byl tak milosrdný, že mi poslal přes duši paní Laury, vzkaz že jdu správnou cestu. Svůj příběh zde uvádím proto, že vím, že jsou tací, kteří začli ,, naši " laskavou Lauru špinit, vyhrožují ji a věřím, že pokud každý z nás komu paní Laura pomohla napíše na tyto stránky poděkování, pravdu, že nás přivedla blíže k Bohu a budou nás desítky a stovky, tak těch co ji nevěří, špiní, snaží se ji ublížit a brát energii bude určitě méně, protože uvidí, že těch co ji podporují, věří, fandí a děkují je nespočetně moc. Rozhodně nejsem nějaký vzor toho jak by se člověk měl chovat a žít, poprvé jsem paní Lauru poznal před několika roky. Dlouhá léta jsem se choval tak, že mé chování se Bohu nelíbilo. Pak přišel Boží trest a já nevěděl kudy kam, tak jsem se obrátil na paní Lauru o pomoc. Tenkrát mi byla pomoc Bohem odmítnutá, měl jsem se začít chovat jinak, měl jsem o sobě přemýšlet, měl jsem změnit své chování, myšlení, Bůh mi napsal že jestli se nezměním, čeká mě úplné zatracení mé duše. Bůh mi dal vzkaz, že problémy které přišly jsou Božím trestem za můj způsob života.. Měl jsem z toho všeho strach, nevěděl jak jít dál, tenkrát jsem to bral trochu i jako křivdu.. Jsem rád, že mi Bůh dal šanci, že mě zachránil, že je tak toleratní, milosrdný. Nebojme se Boha, věřme mu, on zná všechny naše slabiny, a když mu budeme důvěřovat on nás nezklame. Neříkám, že mám dnes život úplně jednoduchý, ale vím, že pokud nezapomenu na Boha, Bůh nikdy nedopustí aby na mě bylo naloženo více než bych zvládnul. Děkuju Ti pane Bože za všechno, a děkuju za dloholetou podporu paní Lauře a panu Vladkovi.. Takových pokorných a skromných lidí na světě moc není. Prosím poděkujme upřímně všichni, kteří to myslíme vážně, paní Lauře a našemu mislostivému Bohu a udělejme to veřejně, nestyďme se za Boha, ani za své chyby, protože láska Boží je nekonečně milostivá a vyplatí se za ní bojovat..

 
Bolestivé praskliny

Mária | 02.08.2014

Rada by som sa podelila s Vami o Boží dar ktorý som dostala od môjho milovaného láskavého Pána Boha. Otčinku môj drahý, prvé moje slová chcem aby patrili iba Tebe. Si moje jediné šťastie v živote ktoré ma postretlo. Ďakujem ti za každý dar ktorý od teba mám a tou je môj milovaný manžel Peter a moje krásne dve detičky. Drahá pani Laura, Vám patrí moja obrovská vďaka, pretože ste pre mňa prijala Božie písmo, venovala ste mi svoj čas a hlavne iba chcem povedať že Vás mám zo srdca veľmi veľmi rada.
V zime 2012 som sa objednala k pani Laure kvôli problémom svojho syna, šúpali sa mu veľmi prsty na rukách. Nevedela som čo to je, bolo to veľmi nepekné, koža z jeho prstov bola úplne olúpaná a priznám sa že si už nepamätám či ho to bolelo alebo nie. Otecko mi poslal odpoveď na to, že je to rekacia na zimu a pani Laura mi odovzdala písmo s radou, že mu mám kúpiť krém s glycerínom a že to bude v poriadku. Presne tak aj bolo. Prešiel ďalší rok a prišla zima. Už som aj zabudla na to čo bolo rok pred tým, ale prsty sa pripomenuli. Postupne sa to však gradovalo a prsty začali vyzerať oveľa horšie ako rok predtým. Ja v domnienke, že viem čo na to som si našla odkaz od Pána Boha, ktorý mi pani Laura dala a kúpila som mu krém na ruky z glycerínom. Ruky však začali naberať na intenzite. Už to nebola iba olúpaná koža, bolo to každý deň horšie a horšie. Prsty mu začali praskať až do mäsa, veľké boľavé pukliny, koža zídená, nechty sa mu začali odcerovať. Nemohla som mu strihať nechty a ak sme sa už raz za čas ku tomu dostali bol s toho veľký plač. Veľmi ho to bolelo. Neviete si predstaviť aké pukliny, praskliny, zádery sa mu robili. V škole nemohol písať, koľko krát sa stalo že mi ho učiteľka vrátila domov že malý plače že ho veľmi bolia ruky a nechty. Že to nevie vydržať. Deti ho v škole nechceli chytiť za ruky, lebo že je špinavý. A to tie praskliny a olúpaná koža vyzerali tak strašne. Veľmi som trpela, nič na to nezaberalo. Po prijatí pani Laury som dostala Božiu liečbu – krvný zápal. Môj šok bol neskutočný, veď malý má iba 7 rokov. Čakala som hoc čo iné, ale toto ozaj nie. Každý z Vás kto krvný zápal prekonal vie, čo to je. Aké náročné to je, ale ja som vedela že to musíme zvládnuť lebo nič iné nám nepomôže. Tak sme začali postupovať podľa Božích rád čo nám pani Laura odovzdala. Malému sme pripravovali dennodenne všetky koreniny, čaje, všetko ako mal napísané. Vysvetlili sme mu že nestačí iba piť a zjesť to čo nám pani Laura napísala, vysvetlila som mu že sa musí každý deň pomodliť k nášmu Oteckovi a poprosiť ho o uzdravenie jeho rúk. Nejeden krát sa mi malý pri pití korenín povracal, vedel však že to musí vypiť a tak som mu to po chvíli zamiešala nanovo. Bolo to pre más veľmi ťažké, sama som tým prešla, bolo mi ho veľmi ľúto. Ale malý to vždy so silou a odhodlaním vyliečiť sa vypil. Zakaždým keď išiel piť koreniny a veľmi sa bál aby sa nepovracal, tak sme spoločne poprosili Pána Boha o pomoc aby to zvládol. A môžem odprisahať že mu to stále išlo lepšie a lepšie. Otecko mu veľmi pomáhal a ja som to videla na vlastné oči.
Dnes sme už úspešne skončili liečbu a moja veľká vďaka Pane Bože patrí Tebe. Ja ti z celého srdca ďakujem za to že si bol celý čas pri mojom synovi, že zvládol tvoju pomocnú ruku ktorú si mu dal v podobe liečby krvného zápalu. Ďakujem ti za pani Lauru, že nás prijala a odovzdala nám tvoj odkaz. Nemusela to urobiť, ale Ona to pre nás urobila a venovala nám svoj drahocenný čas. Patrí Vám za to veľké ĎAKUJEM. Otecko drahý, ďakujem ti za každú jednu vyliečenú osobu ktorej naša drahá pani Laura dokáže takto pomôcť. Je veľa ľudí ktorým pani Laura takto pomohla a ja ti za každú jednu veľmi pekne ďakujem. Pani Laura, bez Vás by som nevedela ako svoje dieťa vyliečiť a ja viem že by to bolo stále horšie. Som šťastná pretože Vás poznám a každému jednému čitateľovi chcem povedať že pani Laura je Boží prorok. Je to čistá Božia osôbka ktorú si vážte, pretože svoj čas ktorý Vám venuje je veľký dar pre Vás. Vidíte ja som išla ku pani Laure dva krát s domnienkou, že chorobu ktorú má môj syn, bude to to isté. Veľký omyl. Jedine Boh vie čo každej osobe je, čo sa deje vo vnútri v duše, v tele, v mysli. Otecko o nás vie všetko a nežiada od nás nič navyše iba čistú a úprimnú lásku. Nech sa za neho nehanbíme a nech ho milujeme. Preto sa modlite k Bohu, proste ho, prihovárajte sa mu lebo On je dokonalosť, On je láska, On jediný nás môže zachrániť. 
Milujem ťa Otecko môj, veľmi ťa milujem. Bože patrím ti celým srdcom, prosím nedopusť aby som zišla z cesty. Daj aby každý môj krok, každé slovo, myšlienka, skutok patril iba tebe a aby som ti každý deň robila svojimi skutkami radosť. Ďakujem ti z celého srdca. Vás pani Laura a pán Vladko pozdravujem do Dvorníkov, obdivujem Vašu prácu, lásku ktorú máte, ste úžasní a mám Vás veľmi rada, Vaša Pána Boha milujúca Mária 

 
To je sila!

miro | 30.07.2014

Pani Laura, neuveríte, dnes keď sme spolu chvíľku telefonovali okolo obeda a Vy ste mi zapriali pekný deň a nech sa mi darí, tak to som ešte netušil akú má toto Vaše prianie silu! Vy ste to tak úprimne mi zapriali, že ono sa to vyplnilo:-) Dnes som predal úplne všetok tovar, ráno som mal napratané plné auto tovarom čo predávam a vždy mi zvykne čosi ostať, 20-30kusov, a dnes...ostal mi jeden kus a to som si už nechal pre seba:-) Takže ďakujem, máte úžasnú moc, rozmýšľam tak, že Vám budem volať častejšie, stačí keď mi tak úprimne a pekne zaprajete aby sa mi darilo - tak ako dnes! Ďakujem Vám a ďakujem BOHU, lebo Ty Otče to aj tak nakoniec všetko riadiš! a Ďakujem aj pánovi Vladovi že na Vás dáva pozor, majte sa krásne - ďakujem za všetko!!!

Re:To je sila!

Rado | 30.07.2014

Pani Laura!
Rovnako ako miro, musím aj ja povedať, že po dnešnom telefonáte s Vami ohľadom receptu od pána Boha sa mi deň zdal hneď krajší a cítil som v sebe veľa energie a sily! Chcem Vám touto cestou popriať veľa sily a energie a rovnako aj pánovi Vladovi, ktorého taktiež pekne pozdravujem. A ako sme debatovali...nerobte si nič zo závistlivých ľudí, ktorí nakoniec zistia kto mal pravdu, ale možno, že už bude neskoro...Boh nech Vám dáva silu, aby ste nám hriešnikom pomáhali a aj touto formu (tejto krásnej stránky) sme si nachádzali cestu k Bohu. Ďakujem z celého srdca a pozdravujem Vás i pána Vlada! Pekný večer!

Poďakovanie za nebeský úkaz

Gabriela | 24.07.2014

Tak ako väčšina ľudí, ktorí sa objednali u pani Laury aj ja som mala zdravotné problémy a bola som psychicky vyčerpaná zo života. Až u pani Laury som sa dozvedela, že je na mňa uvalená kliatba, bola to veľmi bolestivá informácia, lebo kliatba bola od veľmi blízkej osoby. Podľa pokynov pani Laury som sa začala modliť Modlitbu k BOHU na zrušenie kliatby a robila som 14 dní príslušné obrady.
Posledný deň, keď skončila s obradmi išla som k rieke, kde som z celého srdca prosila o pomoc nášho milovaného BOHA. Cestou domov som sa zastavila v parku a sadla som si na lavičku, bolo to v dopoludňajších hodinách. Obloha bola zamračená a ja som mala nutkavý pocit pozrieť sa na nebo. Videla som čierny mrak, ktorý zatienil slnko a slnko naraz prežiarilo tento mrak a paprsky lúčov ožiarili moju tvár. Ja som sa stále pozerala na slnko, ktoré malo veľkosť lopty a začalo rotovať a meniť farbu z tyrkysovej na zelenú.
Prvá myšlienka bola, že má OTEC NEBESKÝ miluje a že bude dobre. Poďakovala som sa a išla som domov.
O tomto zážitku som rozprávala len svojmu manželovi, ktorý usúdil, že som mohla niečo vidieť a že mi psychiatra zatiaľ netreba.
Do parku som išla viackrát a sadla som si na tú istú lavičku a pozerala na slnko, ale už nerotovalo a nemenilo farbu.
Od obradov mám mesiac, cítim sa psychicky lepšie a mám veľkú nádej, že to bude len a len lepšie. Po fyzickej stránke bude potrebná liečba od OTCA NEBESKÉHO, ale verím, že s pomocou Božou to zvládnem.
Ďakujem BOHU, že som poznala pani Lauru a jej manžela, ktorí pomáhajú ľudom, aby náš život bol krajší a šťastnejší.

 
Povzbudenie pani Laure a jej manželovi

Matka a syn | 23.07.2014

Drahá pani Laura a pán Vladimír, týmto krátkym príspevkom Vás chceme potešiť a povzbudiť, že sme stále s Vami, myslíme na Vás a modlíme sa. Milujeme nášho Božieho Otecka celým srdcom a snažíme sa dodržiavať všetko to, čo od nás žiada. Dnes som takisto vypracoval nejaké letáčiky s Vašou stránkou a poroznášal po okolí, verím, že aspoň niektorí si pozrú túto stránku a uveria všetkému čo je tu napísané. Veľmi sme sa uzdravili a sme nesmierne vďační Bohu za jeho pomoc a vyslyšanie. Nikdy na to nezabudneme a takisto ani na Vás pani Laura a pán Vladimír. Budeme sa obaja za Vás modliť a takisto za celé ľudstvo aby našlo cestu k nášmu Božiemu Oteckovi, ktorý stojí stále pri nás a pomáha nám pri všetkom. Je to len kratučký príspevok, ktorým chceme poďakovať Bohu a potešiť Vás pani Laura v týchto ťažkých chvíľach, ktoré prežívate. Cítime to aj sami na sebe aké ťažké je bojovať proti zlu, ktoré sa nachádza v ľuďoch okolo nás. Vieme pani Laura čo prežívate a Vy to máte ešte omnoho ťažšie, preto prosíme nášho Otecka stoj pri nás a daj nám veľa síl aby sme toto všetko zvládli. Milujeme Ťa Pane Bože a nikdy Ťa neprestaneme milovať. ĎAKUJEME

 

Chcem Ti poďakovať pane Bože, za to že si sňal zo mňa dole kliatbu

Lucia Golinska | 23.07.2014

Ďakujem Ti Láskavý Bože, že som sa modlila a i keď riečka nebola taká silná tečúca a som sa bála či bude dobre a Lukaszko ma nechal samu v lese najprv, lebo šiel sa bavkať do kamarátov, Ty si ma Láskavý pane Bože neopustil. Uvedomila som si potom ako si zo mňa sňal kliatbu, to utrpenie, čo človek dáva druhej osobe, keď má kliatbu a bolo mi to ľúto. Už nevidím chyby na manželovi takého typu ako predtým, nelezie mi na nervy, len tak z ničoho nič. Verím, že našej láske pán Božko praješ a pomáhaš nám, aj keď nie stále si to zaslúžime, ďakujem Ti za Tvoju trpezlivosť s nami a že nám odpúšťaš naše prešľapy a schybenia stále, lebo to vidím, aj keď sa Lukaszko lepší. Najviac Ťa Ocinko náš milujem a za všetko a každú jednu vec ako ma posúvaš v živote dopredu a pomáhaš mi Ti krásne ďakujem. Aj za toho pána, čo aj keď vedel ma urážať, nakoniec si opýtal kontakt na pani Laurinku. A ďakujem Ti Ocinko, za pani Laurinku z celého srdca a za pána Vladka, za to akí sú statoční a čo pre nás ľudí robia, i keď čítam aj príbehy nás nepoučiteľných ľudí, no Ty pane Bože nás stále posúvaš ďalej aj odmietnutím, a oni nám dávajú stále šancu a sa neurážajú a to je krásne Ocko, pane Bože. Milujem Ťa a ďakujem. Dúfam, že bude čoraz viac dobrých dušičiek na svete, a Ocko pane Bože náš, s Tvojou pomocou v to verím. Daj nám prosím, aby si všetci ľudia uvedomili svoje schybenia a ochráň nás pred apokalypsou. Bolo by to krásne, keby sa mali všetci radi. A ešte Ti chcem poďakovať Ocinko náš všemohúci za tých dobrých ľudí, čo ma stále smerovali len k Tebe, ktorých som už v svojom mladom veku stretla a požehnaj ich prosím Ťa, lebo mi veľmi pomohli. Ďakujem milostivý náš najláskavejší Ocinko, pane Bože, si nádherný. Si najlepší... Ešte Ti Ocinko ďakujem za to, že som Ťa prosila, aby Lukaszko dostal kontrakt v práci a dali mu na pol roka, lebo sme mali ledva na ubytko a stravu a sme sa aj zadĺžili, no si vyslyšal moje prosby. Ďakujem Ti pane Bože za všetko. Napáda mi postupne veľa vecí, za ktoré Ti ďakovať. Si milovaný pane Bože a najviac Ťa milujem.
S Láskou Lucia

 

Poďakovanie a povzbudenie

Jaro | 22.07.2014

Pane Bože chcel by som sa Ti poďakovať za všetko čo pre nás robíš a hlavne za to, že dávaš našej p. Laure toľko sily aby to zvládala aj napriek tomu smútku, čo jej spôsobujú všetci tí neprajníci. Ak by bolo možné darovať kúsok mojej energie Laure tak by som jej hneď poslal. A vyčaroval jej úsmev na tvári. A nielen ty Bože ale aj Laura s Vladom mi a mojim známym pomohli za čo jej ďakujem a budem sa snažiť jej to vrátiť tým, že budem ľudí učiť to čo ma ona naučila o Pravom a jedinom BOHU. Aby bolo na svete zasa čo o len jedného menej neveriaceho alebo chybne veriaceho človeka. Verím, že z každého ďalšieho čo ho pošlem ku nej pre pomoc sa bude radovať. Ľúbim Ťa Bože a ďakujem :)

 

Poďakovanie

Marcel Hanula | 21.07.2014

Chcel by som sa touto cestou poďakovať Vám pani Laura a Tebe Vladko, za Vašu trpezlivosť a neoblomnú vieru s akou šírite do celého sveta Božie slová a ukazujete tak všetkým ľuďom našej zeme tú PRAVÚ VIERU v nášho LÁSKAVÉHO BOHA . Ďakujem Ti BOŽE, že si zaslal na tuto zem svojho proroka, pani Lauru a jej manžela Vladka a dávaš tak nám hriešnym ľuďom šancu, aby tak našli tú PRAVÚ CESTU, ktorá vedie k Tebe, LÁSKAVÝ DOBROTIVÝ OTEC NEBESKÝ, BOH VŠEMOHÚCI.

 

Moja cesta 3

Peter | 18.07.2014

Bohu:
Otče, prešli sme už hodný kus cesty mojej nápravy. Nedávno si ma zaviedol k Tvojej Laure a jej manželovi. Po tom čo si ma v počiatku odmietol a zachránil ma tak, si ma teraz pustil do jej blízkosti a len Ty si videl pocity mojej duše: obavy zmiešané s dojatím. Ukázal si mi jej čistotu a nádheru jej podstaty. Bola to ďalšia z Tvojich lekcií. Trpezlivo a s láskou postupne vnášaš do hĺbky mojej duše silu, akú som nikdy doteraz nepoznal. Cítim, že máme pred sebou ešte dlhú cestu mojich schybení, nesprávnych cítení, vnímaní a vyslovených slov, no kráčať denne s Tebou Otče, je ako dokonalá harmónia tela a duše. Si pre mňa všetkým: vzduchom, ktorý dýcham, vodou, ktorú pijem, jedlom, ktoré požívam a láskou, ktorá mi dáva silu postaviť sa čomukoľvek na tomto svete vzpriamený ... s pokorou, úprimnosťou a otvoreným srdcom. Ďakujem Ti aj za liečbu na moje choré ucho, no najmä na moju chorú dušu, ktorá keď jedného dňa úplne vyzdravie, začne sama uzdravovať všetky choroby môjho tela. Milujem Ťa, môj nebeský Otče, môj jediný Boh. Prosím Ťa, zľutuj sa nad nami všetkými, odvráť apokalypsu, aby naše deti nemuseli zažiť tú hrôzu. Prosím Ťa Otče, prosím. 


Ľuďom:
Ahojte čitatelia stránky a verní nášmu Bohu. Som šťastný a poctený, že patrím k Vám, že som jeden z Vás. Jedného dňa sa možno všetci stretneme a spoznáme. Je to v Božích rukách. Nemám však dobrý pocit z toho, čo čaká tento svet podľa včerajšieho Božieho odkazu. Ako napísal Daniel, ani ja by som sa vôbec nečudoval tomu, keby prišla apokalypsa za pár dní, mám z toho zimomriavky a pri pohľade na svoje malé deti, mi dušu zviera strach. Tiež výraz na túto našu spoločnosť, že „čistý konzum“ (neviem kto to napísal) je tak trefný. Proste, rútime sa naozaj do priepasti a všetci si sedia pohodlne zaslepení falošnou vierou, vierou v samého seba alebo tretí prípad vierou v nič. Je to hrozné, že my ľudia sme tak nepoučiteľne sprostí a nevďační. Všetkým slovenským médiám a svojim známym som sa snažil rozposlať Boží a Ježišov odkaz, ale zostáva vo mne už len pocit: „Dostávate poslednú šancu, no ste slobodní a rozhodnite sa slobodne.“ 
Pani Laura Vám chcem odkázať, že som mysľou s Vami dennodenne: pocitmi nesmiernej vďaky, úcty a obdivu. Aj s Vašim manželom Vladimírom. Keby ste čokoľvek potrebovali, volajte mi. Som tu pre Vás.