2. strana

02.09.2015 00:04

Ďakujem.

Monika D. | 21.05.2014

Láskavý môj Bože,
z celého srdca Ti ďakujem za poslednú liečebnú radu pre našeho syna ohľadom ďasien a kože. 
Náš syn má za sebou s Božím požehnaním polovicu roćnej liečby celého imunitného systému, popri ktorej užíva i ďalšiu koreninu a vitamíny. Ako nám Pán Boh odkázal, telo mu vyhadzuje vnútorný odpad cez rôzne prejavy tela. Raz to bol červený fľak na krku, potom mal chrbty dlaní začervenalé a suché až do krvi a naposledy sa pridali i zahnisané a zapálené ďasná. 
Na každý prejav sme dostali konkrétnu liečebnú radu a každá jedna bola úćinná. Ďakujem Ti láskavý môj Bože, ľúbim Ťa a celý život Ti slúžiť budem.
Ďakujem i Vám pani Laura, pán Vladimír za prijatie a odovzdanie všetkých liečebných rád. Ďakujem, že STE.
S láskou, Monika.

 

Upozornenie pre Laurinho „fanúšika“

Ivana | 20.05.2014

Pani Lauru už poznám dlhé roky. Začalo to tým, že som sa o nej dozvedela cez inzerát ako o liečiteľke. Dostala som informáciu, že vie predpovedať aj budúcnosť. Nahovorila som ešte dve svoje kamarátky a všetky tri sme sa ku nej vybrali na predpoveď, čo nás v živote čaká? Každá z nás sme dostali viacero predpovedí na ktoré sme boli zvedavé. Týkalo sa to oblasti zdravia, rodiny, vzťahov aj zamestnania. Ani jedna z nás neprikladala týmto predpovediam veľkú váhu. Brali sme to skôr ako spestrenie dlhej chvíle a zo ženskej zvedavosti. Asi tak ako keď v cirkuse idete náhodou okolo stánku s kartárkou, tak len tak zo žartu a zvedavosti si dáte vyložiť karty. Všetky tri sme kamarátky až doteraz a často sme sa stretávali a stále sa navštevujeme. Veľmi pozoruhodné bolo, že od návštevy pani Laury každá z nás po nejakom čase potvrdila, že Laurine predpovede sa plnia do písmena a do bodky. U niektorej z nás trvalo aj pár rokov, ale všetko dopadlo vždy tak ako bolo predpovedané. Preto chcem Laurinho „fanúšika“ od srdca a len v dobrom úmysle varovať. Nám trom sa všetko naplnilo, čo Laura pre nás od Boha ako predpoveď našej budúcnosti prijala. Preto keď som čítala posledný Boží odkaz pre „fanúšika“ zamrazilo ma po celom tele. Bojím sa, že sa naplní do bodky aj táto pre neho predpoveď. Preto mu znova z dobrého srdca radím, aby sa nad sebou rýchlo zamyslel, prestal urážať Boha a zosmiešňovať Lauru ak už ovšem nie je neskoro. Napíšem iba jeden príklad, keďže je spojený s predčasnou nečakanou smrťou. Jednej mojej kamarátke bolo Bohom predpovedané, že jej do roka zomrie niekto jej veľmi blízky z rodiny. Kamarátka sa z toho ešte po ceste domov v aute smiala, že veď všetci sú zdraví, dedkov a babky už nemá. Necítila v tom žiadnu pravdu. Do roka jej zomrela matka. Nemala ešte ani 50 rokov, behala ako srnka po lúke a tešila sa z dobrého zdravia. A predsa stalo sa!!! Viem, že sa naplnili všetky predpovede skôr či neskôr. Odvtedy som už u pani Laury bola viackrát a vždy mi pán Boh cez ňu poslal pomoc na všetky moje zdravotné a aj iné životné problémy. Ja byť na mieste „fanúšika“, triasla by som sa strachom o svoj život. Ja pani Laure bezhranične verím, čo povie a napíše vždy je pravda, lebo som sa mala možnosť v svojom živote viac krát o tom presvedčiť. Tak verím Bohu a samozrejme aj Laure, že čo od neho prijme je vždy pravda na 110% a nikto ma o opaku nepresvedčí. Tak neochvejne verím ako verím že nebeská obloha je modrá a nie zelená. Pani Laura má vskutku obrovský dar od Boha. Kto ju nenavštívil a nepotreboval pomoc nepochopí. Ja sama som sa o tom tiež a nie raz presvedčila na vlastnej koži. Pani Laura držím vám palce vo vašej ťažkej práci, ľudstvo vás bude isto ešte potrebovať. Ďakujem vám za pomoc, ktorú ste mi od Boha v mojom živote poskytla.

Moja cesta

Peter | 20.05.2014

Bohu:
Bože, môj nebeský Otče. Ďakujem Ti, že si ma zachránil, že si ma nenechal ďalej nevedome blúdiť a ukázal si mi cestu. Bol som stratený ako milióny iných a Ty si si vybral práve mňa. Mňa psychického zúrivca, hriešneho, slabého, pyšného a sebeckého. Priviedol si ma k sebe cez moju pýchu, aby som našiel Tvoju Lauru. Dal si mi nádej na zmenu a ja ju už nepustím. Niet slov, ktorými by som Ti vyjadril vďaku Otče. Nech je môj nový život, moja nová cesta tou vďakou, ktorú k Tebe cítim. Z celého srdca si želám, aby si mal zo mňa už len radosť, Otče. Milujem Ťa Bože, môj Otče. 

Ľuďom:
Pochádzam zo silnoveriacej katolíckej rodiny. Prešiel som si všetkým: krstom, birmovkou, miništrovaním v kostole, nedeľnými omšami, spoveďami… Prežil som bežné detstvo, mladosť, oženil som sa a mám nádherné deti, rodinu a všetko materiálne čo k životu treba. Som mladý a zdravý. Napriek tomuto všetkému, som aj tak bol len kopa zúrivosti, nevyrovnanosti a nepokoja, čo vyplývalo z mojich ťažkých hriechov. Navyše som začal strácať svoj „dobrý“ vzhľad a to začalo lomcovať s mojou psychikou natoľko, že som začal hľadať pomoc liečiteľov. Tak som našiel pani Lauru a v domnení, že opäť vrátim svoj vzhľad, teda svoju podlomenú pýchu a hrdosť do pôvodného stavu, som sa obrátil na pani Lauru s prosbou o pomoc. Takto to celé začalo. Boh mi následne cez pani Lauru nastavil zrkadlo a uvidel som svoju faloš a stratenosť duše. Ukázal mi to tým najjednoduchším spôsobom, že pani Laure zakázal pomôcť mi s mojim falošným problémom. V tom čase som cez túto stránku zistil, že Ježiš nezomrel za nás, že svätá trojica neexistuje, že namiesto Márie sa po svete zjavuje preoblečený satan, čo mi spočiatku zastavovalo dych, no zároveň som sa dostal do stavu, kedy pre mňa už nebolo cesty späť. Postupne som všetko pochopil, najmä čo sa týka mojich schybení, ale aj celoživotných pochybností vo viere, ktoré mi začali dávať zmysel. Pochopil som, že katolícka viera si protirečí každou tzv. „svätou“ omšou, každým obradom, každým slovom, ktorým uctieva Ježiša ako Boha a jeho matku Máriu ako Bohorodičku, čím porušuje prvé Božie prikázanie (Ja som Pán Tvoj Boh, nebudeš…atď), ktoré na druhej strane hlása a učí. Toto je však len jedna z vecí, je ich omnoho viac, stačí sa len zamyslieť nad všetkými cirkvevnými príkazmi, zákazmi, povinnosťami, spoveďami, peňažnými zbierkami…atď. Myslím si, že všemohúci Boh nechce väzňov vlastnej viery tzv. „otrávených fanatikov“, podľa mňa nás chce slobodných, milujúcich a pokorných vo viere k nemu ako k stvoriteľovi sveta a jedinému všemohúcemu Bohu s dodržiavaním 10-tich Božích prikázaní (Božích nie Ježišových prikázaní!). Nič viac nič menej. V tomto cítim jednoduchosť a krásu Boha a postupne nachádzam pokoru, pokoj a rovnováhu. A pýcha, hrdosť, sebeckosť? Tá sa ruka v ruke postupne vytráca. 

Pozdravujem Vás pani Laura aj Vášho manžela. Neviete si predstaviť čo cítim pri myšlienke, že Vy tak milovaná samotným Bohom, ním vybraná a predurčená zachraňovať náš skazený a zaslepený svet, žijete tak blízko mňa a mojej rodiny. Ak to náš všemohúci Boh Otec dovolí a Vy budete o to stáť, veľmi rád Vás aspoň na chvíľu navštívim a pozdravím. Ďakujem Vám za Váš drahocenný čas.

 

Bože drahý, je mi to ľúto!

Monika D. | 13.05.2014

Bože drahý, je mi to ľúto!
Hlboko sa Ti ospravedlňujem Bože za to, že stále prehrávam boj s vlastnou pýchou a ambíciami. Odpusti mi prosím moju nekonečnú hlúposť! 
Veľmi Ti ďakujem za každé upozornenie, ktoré mi s láskou a trpezlivosťou posielaš.
Ďakujem vám pani Laura a pán Vladimír za Vašu pomoc, bez ktorej by som nepochopila prečo sa mi po poslednej liečbe opäť pohoršilo.
Nedávno mi skolaboval nervový systém a mala som veľký deficit horčíka. Príznakmi boli: tŕpnutie šije a hlavy so silným šumom v ušiach, kŕče v nohách, silné návaly paniky. 
Pán Boh mi požehnal liećbu, kde som okrem iného užívala vysoké dávky magnézia. 
Okrem toho poberám i imunitnú liečbu, a tak som si predsavzala, že musím viacej pracovať na svojej láske k Bohu a viere a začala som veľa, veľa čítať. Napriek tomu, že som nechytila do ruky knihu, kde by autor nezačal a ďalej nepokračoval popri vlastných radách ućiť láske k Bohu som zišla zo správnej cesty. Bolo mi vysvetlené, že aj keď autor napíše veľa pekného i Bohumilého, vždy sa tam ocitne aj veľa čisto subjektívnych myślienok, rád a návodov ako "sa stať Bohumilejším, lepším, zdravším", no nie pre každú dušu vhodným spôsobom.
A ja v snahe byť múdrejšia ako mi prináleží som nerozlíšila zrno od pliev a ako mi pani Laura s manželom odkázali, naťahala som veľa zla do svojej duši. 
Po ukončení liečby som opäť pocítila tie isté príznaky choroby ako na začiatku. Pýtam sa, čo sa deje? Veď som liečbu vzorne dodržala, prosila o požehnanie pri každej dávke liekov...
Bože dobrý odpusti mi prosím moju nadutosť a hlúposť. Pochopila som, že sa svojej pýchy, bez Tvojeho milosrdného odpustenia nezbavím a nemôžem takto svojvoľne postupovať.
Každodennou modlitbou Ťa budem i naďalej prosiť o odpustenie a pokoru.
Ľúbim Ťa Otče Bože a ľúbiť budem.

Celiakia

Ingrid | 11.05.2014

Chcela by som sa poďakovať za vyliečenie svojho syna. Niekoľko rokov trpel nevysvetliteľnou bolesťou brucha a hlavy. Po rokoch neúspešného hľadania príčiny sme prišli k predbežnej diagnóze alergia na lepok a kravské mlieko. Napriek vyradeniu daných potravín, sa stav síce mierne zlepšil, ale bolesti brucha a hlavy neprestali. Po návšteve pani Laury sme dostali liečbu na krvný zápal. Po liečbe daného zápalu bolesti úplne ustúpili, brucha i hlavy. Je už skoro rok od liečby a stav je stabilizovaný a môj syn je zdravý! Ďakujeme z celého srdca Pánu Bohu a samozrejme aj pani Laure za túto úžasnú možnosť na uzdravenie!

 

Slnečné mesto

Anonymná pisateľka | 09.05.2014

Milovaný Bože, drahá pani Laura, milý pán Vladko. Ďakujem Ti pane Bože, že si mi ukázal cestu, ktorou som sa dostala až k vám. Ani neviem kde začať, toľko lásky a vďaky cítim vo svojom srdci, to dobro, svetlo, radosť, vedela som, že odniekiaľ z vyšších sfér pochádza, sprevádza ma od mala, kedy som čítala rozprávku o Nevedkovi a jeho dobrodružstvách, kedy som ostala v tranze z toho, čo som vtedy cítila, slnečné mesto v ktorom sa ľudia na seba usmievali z očí im sálala čistá láska krásnych bytostí. To bola moja biblia, zázraky sa dejú, vždy, keď som Ťa potrebovala bol si pri mne, dával si mi pod nos dôkazy aby som verila, aby som mala oči otvorené a uverila. Teraz sa dívam na každú vec s úsmevom, dvíham hlavu k nebesiam a nahlas Ti ďakujem v oslovení najkrajšom "Milostivý Bože!" Pani Laura, ste úžasná osoba, s veľkým srdcom pomáhate tým, ktorí sa zamotali v tomto skazenom svete, prajem Vám aj pánovi Vladkovi veľa síl, bojovníci svetla. Síce som vás ešte osobne nenavštívila, už teraz je mi pomoci, ďakujem mojej kolegyni Janke a jej dcére, neverím, že sú v mojom živote náhodne :) Dúfam, že raz budem mať možnosť vás osobne spoznať, mám aj ja svoje problémy, no mám pocit, že mi s nimi pán Boh už pomáha, chcela by som však uzdravenie pre moju mamičku, ktorej sa akosi vrátil zmysel do života už len tým, že som jej vytlačila modlitby. Mne všetko dalo odpoveď a zmysel. Je to krásne a jednoduché. Milujem Ťa pane Bože, s najväčšou pokorou sa Ti klaniam. D.

Božia ochrana

Mária | 07.05.2014

Chcela by som všetkým vám povedať že sila modlitieb od nášho láskavého Otecka písané pani Laurou majú obrovskú silu. Je to pre nás obrovský dar a mne pomohli veľmi veľa krát. Rada by som Vám opísala síce drobný príbeh ale pre mňa to bola obrovská Božia pomoc. Presne sa to stalo 30.4.2014 kedy som sa vybrala s deťmi von. Chcela som aby sa môj malý syn unavil a dobre spal. Išli sme von a zistili sme, že stavajú máj a že sa konajú pri tom oslavy. Išla som sa tam s deťmi pozrieť. Boli sme tam niečo cez hodinu. Bolo tam veľa ľudí a cítila som sa tam dosť zle. Samé pohľady... ale hovorila som si že nech si nenamýšľam a nenahováram hlúposti. 
Prišli sme domov, dala som malého spať ako vždy, ale čo bolo pre mňa zarážajúce nič pred spaním nespapal. Urobila som mu to čo vždy a ani sa toho nedotkol. Bolo mi to čudné, ale povedala som si že asi nemá chuť. Avšak za nejaké dve hodiny od toho ako som ho dala spať malý začal veľmi plakať. Bolo to úpenlivé plakanie, bolo z plaču cítiť že ho niečo veľmi bolí. Prišla som do izby a malý stále v kuse plakal a začalo ho napínať. Veľmi som sa bála že bude vracať, stále ho napínalo, bolo to strašné.
Jediné čo ma napadlo bolo, že som sa začala modliť modlitbu ktorú sa modlím každý deň a to je modlitba od nášho láskavého Otecka ako pomoc proti sile urieknutia do iného človeka, ľudí. Neviem presne ako sa volá táto modlitba, ale je to krásna modlitba ktorá má neskutočný účinok. Ja sa ju modlím každý deň ráno. 
Tak som tam bola pri svojom synovi a modlila som sa túto modlitbu a prosila Otecka nášho o pomoc aby zmyl z neho tie všetky oči z tej oslavy. Pomodlila som sa ju 3 krát a za ňou som sa začala modliť Božiu večernú modlitbu. 
Tá sila Božia bola neuveriteľná, malý pomaly začal kľudnieť, pomaličky sa utíšil a potom zaspinkal. Tá sila nášho Pána Boha bola tak silná, prosto ja nič iné nemôžem vo svojom srdci povedať iba ĎAKUJEM ti Otecko Nebeský. ĎAKUJEM, sama viem ako veľmi veľa krát mi už Pán Boh pomohol. Ale musím poďakovať pani Laura aj Vám, bez Vás by som nemala nielen Pána Boha ale ani modlitby, ani to čo ste ma naučila. Ďakujem 
Možno si niekto povie, veď čo by sa také stalo, veď malý by sa aj tak utíšil. Ale ja musím povedať, že ak by náš Otecko nechcel aby ho to prešlo tak by som mohla robiť hocičo nik a nikto by mu nepomohol. Pán Boh doprial aj mne kľudný a pokojný Pánom Bohom požehnaný večer a aj noc. A to vám poviem že pri malých deťoch je to ozaj niečo čo si každý váži. A hlavne môj malý synček nemal bolesti, žiadne kŕče, prosto mu bolo dobre a tak krásne a kľudne spinkal. Že som si na sto percent istá že ho chránil náš Otecko. Ja mu za to veľmi ďakujem. 
Ďakujem ti Otecko aj za to, že teraz tiež môžem písať tieto slová a môj synček krásne spinká. Ďakujem ti za každú jednu noc ktorú chrániš moje deti.
Sila modlitieb ktoré pre nás píše naša drahá pani Laura majú nielen silu Božiu ale hlavne majú v sebe srdce a lásku nášho Otecka. 
Ďakujem Vám pani Laura, som Vám nesmierne vďačná za všetky modlitby. Veľmi rada sa ich modlím a každé jedno ráno začína vašimi modlitbami v našej domácnosti. Ďakujeme, vaša Pána Boha milujúca Mária

 

Pomoc pri migréne

Dana | 07.05.2014

Najdrahší môj Bože Otče, aj touto cestou by som Ti chcela veľmi z celého srdca poďakovať znovu za Tvoju pomoc pri migréne. V pondelok ráno som prišla do práce a začala sa u mňa prejavovať migréna, no viacerí určite viete, aká ja to zlá bolesť hlavy, je človeku na vracanie, nevládze fungovať. Dala som si hneď paralen, iný liek som pri sebe nemala a začala som prosiť Pána Boha, že ak je to Božia vôľa, nech ma hlava prestane bolieť a môžem ostať v robote. Lebo naposledy keď som mala migrénu som musela hneď odísť z roboty domov. Neuveríte, ale hlava ma tak za hodinu prestala bolieť a nebolela už viacej. Inokedy, keď mávam migrénu tak je to na celý deň a musím ležať a spať. Teraz mi to prešlo a bolo mi potom celý deň fajn. Naozaj Náš Pán Boh je láskavý a vždy pomôže, keď ho o to požiadame. Vždy vždy vždy pomôže. Milujem ho viac než čokoľvek. Som mu vďačná za každú stotinu svojho života a nikdy tomu nebude inak. Náš milovaný Bože Otče. Milujem Ťa nezištne. Len veľmi ľutujem a nedokážem pochopiť ako som mohla bez Teba doteraz žiť a existovať. Veľmi ma to mrzí. A ďakujem Ti aj za úžasnú pani Lauru a jej manžela Vladka, na ktorých sa môžme kedykoľvek obrátiť. Za všetko všetečko ďakujem, aj za to dobré ale aj za to zlé čo nás postretlo, lebo len vďaka tomu, som Ťa Bože Otče našla.

poďakovanie

Simona | 06.05.2014

Chcela by som sa z celého srdca a hĺbky svojej duše poďakovať nášmu láskavému, milosrdnému a všemohúcemu Pánu Bohu, Vám pani Laura a aj Vášmu manželovi za obrovskú pomoc v mojom utrápenom živote. Moje trápenie začalo už takmer pred troma rokmi. Z bežného dievčaťa sa zrazu stala kôpka nešťastia, ktorá sa začala zaoberať len svojou váhou. Prepadla som ničivej duševnej chorobe zvanej bulímia. Neustály kolobeh diét, hladovania, zvracania, cvičenia, analýza každého jedla až som napokon zničená bez chuti do života skončila v nemocnici. Môj liečebný pobyt trval celé 4 mesiace, žiaľ nepomohol. Moje trápenie pokračovalo aj naďalej. Boli dni lepšie aj horšie, no nevedela som sa zmieriť s tým, čo mi povedala psychologička, že je to diagnóza na celý život a treba sa s tým naučiť žiť a dávať si pozor. Ako sa naučiť žiť s niečím takým, keď sa ráno zobudíte a vo vašej hlave víri neustály strach z jedla. Môj zdravotný stav sa zhoršil až na toľko, že som si uvedomila, že nikto mi na tomto svete nemôže pomôcť len jedine náš Pán Boh. Tak som kontaktovala pani Lauru. Príčinou môjho ochorenia bola kliatba, ktorú sa mi vďaka láske k Bohu a jeho všemohúcej pomoci podarilo odstrániť. Následne som dostala pol ročnú liečbu. Aj keď som len na jej začiatku, cítim obrovskú úľavu a pocit šťastia, pretože sa cítim lepšie a lepšie zo dňa na deň. Môj strach z jedla opadol, výčitky svedomia po každom súste zmizli. Je to neopísateľný pocit kľudu a pokoja.
Milí čitatelia, nikdy nepochybujte o láske a existencii nášho nebeského Otecka, pretože on jediný Vám môže pomôcť, stačí len veriť a modliť sa. On nás počúva. Veľakrát sa mi pri odriekaní modlitby stalo, že som zacítila zimomriavky na svojom tele, je to úžasný pocit.
Drahý pane Bože, celý život Ti budem vďačná za Tvoju pomoc a lásku ktorou ma denne obdaruvávaš, len Teba jediného bude moja duša milovať a velebiť, a len Tebe jedinému sa budem klaňať s neskutočne veľkou láskou a pokorou svojej duše.
S láskou Simona

 

Poďakovanie Bohu za všetko

Viera | 27.04.2014

Z môjho najhlbšieho srdiečka ďakujem nášmu milostivému Bohu za pomoc, ktorú prejavuje mne, ale aj všetkým ľuďom na svete, ktorí v neho veria. Ďakujem láskavej pani Laure, ktorá ma oboznámila s možnosťou zbaviť sa kliatobnej záťaže od pána Boha, ktorá vo mne sídlila veľa rokov. Teraz sa mi ľahšie dýcha, nehovoriac o tom, že mám po rokoch rokúcich spánok celú noc bez toho, aby som sa čo len raz zobudila a sny ak sa mi aj snívajú, tak si ich ani nepamätám. Neprajem nikomu tie prebdené noci. Ďakujem pánovi Vladovi, ktorý ochotne dvíha telefóny a snaží sa prispôsobiť objednávku v určitý deň a hodinu.
Ďakujem nášmu pánu Bohu za každý deň, hneď čo si ráno po prebudení sadnem na posteľ, za to že som tu, za to že mi naozaj je kedykoľvek nápomocný, keď ho o to poprosím, verte ľudkovia, poproste, túto skutočnosť, že nie je pravdivá mi nikto nevyhovorí. A nie len mne pomáha, ale aj mojim najbližším, odo mňa keď ho o to neúprosne prosím. Ako príbeh s mojím synom:
Pracuje vo verejnej správe, boli mu odcudzené doklady, ktoré sú v jeho službe nesmierne potrebné. Nielen je s tým dlhodobé vybavovanie, ale by za to aj pykal. Prosila som nášho pána Boha úpenlivo, aby nám dal nejaké znamenie, veď to nie je možné, aby to tak zle skončilo. Zavčasu ráno mi syn volal, že jeden doklad z celého jeho puzdra doniesla nejaká pani jej známemu, zhodou okolností kolegovi môjho syna.
Hovorila som synovi: choď na to miesto, ako ho opísala, kde ten doklad našla, no nenašiel zatiaľ nič. Ja som sa modlila, prosila a prosila Bože náš pomôž nám prosím Ťa, pomôž prosím Ťa môjmu Radovi. Syn už rezignoval, ale prehovorila som ho ešte, skús tam a ešte tam, tak už len tak skoro na slepo chodil a pozeral. A veru mi aj zavolal, mami, tie doklady som našiel tam, kde by som sa naozaj ani nenazdal. Prechádzala som sa po byte, možno aj tri hodiny a modlila sa a prosila. No ja som potom od radosti kričala a plakala. Manžel si myslel, že som sa zbláznila. Takýchto mojich podobných príbehov by som tu mohla písať mnoho, na budúce. 
Náš Boh je láskavý a milostivý, Boh Vám žehnaj, pekný deň prajem, S láskou Viera

Poďakovanie za pomoc pri odstránení kliatby

Renáta Psotková | 27.04.2014

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Bohu aj pani Laure s manželom za pomoc pri odstránení kliatby, ktorú som úspešne absolvovala. Rituál, každodenné modlitby a láska a viera mi pomohli pri mojom probléme, ktorý ma sužoval. Bola som citlivá na negatívnu energiu iných ľudí, čo mi spôsobovalo zdravotné problémy,mala som bolesti hlavy a tiež trpela moja psychika. Pani Laura mi dala pokyny na odstránenie kliatby a ja som ich dodržala. Každý deň som sa úprimne modlila a prosila Boha o pomoc. Za pár týždňov sa mi polepšilo a ja som mohla nastúpiť do práce. Tiež som si našla modlitbu za nájdenie pravého partnera, môj partner ma opustil a ja som v kútiku duše verila, že sa ku mne vráti....Nebolo dňa kedy by som modlitbu vynechala a stal sa ,,zázrak,,môj bývalý priateľ sa ku mne po 3 mesiacoch vrátil s tým, že svoj rozchod úprimne oľutoval...Z celého srdca som ďakovala nášmu milostivému a láskavému Bohu za jeho vyslyšanie a pani Laure za jej pomoc a modlitby, ktoré prijíma pre nás ktorí potrebujú poradiť pri zdravotných alebo iných problémoch. Presvedčila som sa už viac krát, aká silná je viera a láska v Božiu pomoc. Som vďačná Bohu nielen za pomoc, ale za každý jeden prežitý deň, za lásku ktorou ma sprevádza životom a za všetku hojnosť ktorou nás obdaril. Modlím sa každý deň nielen za seba, ale za všetkých ľudí, aby otvorili svoje srdcia dokorán a všade rozdávali len lásku a porozumenie. Za všetko ĎAKUJEM.

 

Veľká vďaka

Oľga | 25.04.2014

Láskavý a drahý pane Bože, z celého srdiečka Ti ďakujem za uzdravenie mojej duše od kliatobnej záťaže, ďakujem pani Laurike za prijatie písma od Teba, Vladkovi za trpezlivosť prijímať nás ku Tebe láskavý Bože. Som nesmierne rada, že Vás mám. Od oslobodenia kliatby sa cítim ako znovunarodená. Ďakujem Ti drahý Bože za vypočutie mojich prosieb prostredníctvom modlitieb. Milí čitatelia pre všetkých, verte v nášho láskavého Boha a zvelebujte ho, On je jediný, čo nám vie splniť naše priania, treba k tomu len máličko a pán Boh nás odmení nielen o čo ho prosíme, ale vie k tomu dodať i darček, ktorý skutočne nás poteší. Milujem a zvelebujem Ťa pane Bože, som nesmierne rada, že som sa k Tebe dostala, že si ma uzdravil, mohla som nastúpiť do práce. Ešte raz z najhlbšieho srdiečka ďakujem, že si zvolil pre nás proroka, ktorý nás povedie ku Tebe, prosím a zároveň i ďakujem o veľkú ochranu Lauriky i Vladka, za ich trpezlivosť sa o nás starať. Veľkú lásku ku všetkým vyžarujúcu z môjho srdiečka posielam. Oľga

Poďakovanie Bohu

Simona | 20.04.2014

Opäť cítim veľkú potrebu poďakovať sa nášmu jedinému láskavému Pánu Bohu za vyslyšanie prosby. Včera sme mali rodinnú oslavu na ktorej sa zúčastnil aj môj deduško. Už po príchode mu bolo veľmi zle, nakoľko je vážne chorý, má rakovinu, nedokáže prijímať už takmer žiadnu potravu a je veľmi slabučký. Vidieť človeka ktorého ľúbite ako trpí je asi ten najhorší pocit. Zmocnil sa ma veľký smútok na mojej duši a tak som začala úpenlivo prosiť pána Boha o pomoc, aby sa aspoň na chvíľu deduškovi polepšilo, aby si mohol užiť svoju rodinu. Som presvedčená, že ma náš nebeský Otecko vyslyšal, pretože ani nie hodinu potom sa mu polepšilo, usmieval sa a dokonca si aj pospevoval. Ďakujem Ti z hĺbky svojej duše a z celého srdiečka pane Bože. Ľúbim Ťa a celý život len Teba milovať a Tvoje meno velebiť bude duša moja až do jeho konca na tejto Zemi.

 

Poďakovanie

Simona | 17.04.2014

Drahá pani Laura.
Chcela by som sa z celého srdca poďakovať nášmu láskavému pánu Bohu, Vám a Vášmu manželovi za prijatie a poskytnutie pomoci pre zbavenie sa kliatby, ktorá ma dlhodobo sužovala. Aj keď som ešte len na začiatku svojej liečby, pociťujem veľkú úľavu a radosť, pretože viem že náš láskavý Boh je tu stále pri mne, sprevádza ma a pomáha mi každý deň a že s jeho všemohúcou silou sa vyliečim a budem opäť šťastná. Ani jeden deň som o tom nepochybovala, nepochybujem a ani nebudem. Ďakujem veľmi pekne,
S láskou Simona

Poďakovanie za uzdravenie

Gitka | 15.04.2014

Ahoj Lauri a Vladko, dnes ráno som bola na ORL vyšetrení a poobede u našej pani doktorky. Na ORL som dopadla dobre, pán doktor mi povedal, že zápal v dutinách nie je, len hlieny. Nekonečne ĎAKUJEM nášmu láskavému a dobrotivému Pánu Bohu za pomoc, ktorú mi poslal a ktorá mi pomohla zlikvidovať zápal v tele. Mám z toho obrovskú radosť, ešte raz tisíckrát ďakujem pekne Pánu Bohu, Tebe Laurinka moja a tiež Vladkovi, ktorý mi všetko trpezlivo vysvetlil a venoval mi svoj vzácny čas. Keď som prišla poobede domov, na kolenách a z celého srdca som úprimne Pánu Bohu poďakovala a povedala mu, že ho milujem a vždy ho po celý môj pozemský život budem milovať. Rozbor krvi mi dopadol dobre, pečeňové testy sú v norme, len mám trochu zvýšené leukocity, to sa spraví samo. Pán Boh mi dnes poobede zase pomohol, vrúcne som ho prosila, aby sa dotkol srdca a tiež mysle mojej pani doktorky, aby bola na mňa dobrá a nechala ma ešte doma než naplním a ukončím liečbu na celkovú vyčerpanosť organizmu. Stalo sa, pani doktorka má od pondelka dovolenku 1 týždeň a ja idem do práce až po Veľkej noci, lepšie to už dopadnúť ani nemohlo. Takže budem teraz odpočívať, čerpať energiu, veľa spať a veľa jesť. Pozdravujem Vás a moc Vám za všetko čo pre mňa robíte ďakujem. Opatrujte sa mi a Boh Vám žehnaj. S láskou Gitka.

 

Kliatba a zdravotný problém.

Martin Golian UK | 11.04.2014

Z hĺbky môjho srdca chcem poďakovať prostredníctvom tohto príspevku. Láskavý Bože, drahá pani Laura a pán Vlado, ĎAKUJEM, že som dostal možnosť zbaviť sa kliatby ktorú som mal na duši, za to že mi bola ukázaná cesta. Zároveň by som sa chcel poďakovať, že Pani Laura s Vladkom sa rozhodli pomáhať ľuďom, nedá sa mi slovami ani opísať aký som vďačný za všetko. Mám dve udalosti ktoré stručne napíšem. 1- Kliatba na duši, ktorá mi nedovolia stretnúť žiadnu normálnu partnerku, každá jedna nemala niečo v poriadku v hlave a vždy bola dráma ako z filmu, a to som myslel že také veci sa dejú len v Hollywoode až kým sa to nestalo mne, mal som niekoľko zdravotných problémov, ktoré sa prišli z jedného dňa na druhý. 2 prípad sa stal len pred dvoma týždňami, kde som mal čudný tlak na hrudi a niekoľko krát som našiel sám seba ako doslova lapám po dychu, už som sa nevedel na nič sústrediť a cítil som že každú chvíľu odpadnem, a tak som sa rozhodol kontaktovať pani Lauru a Vladka, v prvý deň boli veľmi zaneprázdnení a tak som sa nedovolal a v druhý deň som okolo obeda napísal email s mojim problémom a že prosím o Božiu pomoc, myslím že dve hodiny na to... všetko zmizlo... a všetko sa vrátilo do normálu bez toho, aby som sa vlastne s niekým rozprával ( teda prosil som Pána Boha nech mi s tým pomôže). Ver v boha, ver v jeho činy, modli sa, koniec koncov, Boh je milý a pomôže. Len nezabudnite, s Bohom by ste sa nemali rozprávať a prosiť ho o pomoc len vtedy keď to potrebujete. Ja ďakujem každý deň za to, že som tu, za moju rodinu a modlím sa pre ľudí, ktorý potrebujú pomoc. Pani Laura a Vlado, prídem Vás navštíviť keď budem na SVK :) prajem krásny deň.

Kliatba na duši

Katarína | 09.04.2014

Dobrý deň, týmto by som chcela veľmi pekne poďakovať Bohu a pani Laure za pomoc pri identifikovaní príčiny problému/problémov pri nájdení si vhodného životného partnera. 
Vďaka pani Laure mi Boh sprostredkoval príčinu môjho problému, ktorým bola kliatobná záťaž na duši spôsobená blízkou osobou. Bez tejto informácie by som nikdy nezistila, čo je príčina môjho trápenia. Ale ešte väčší šok som zažila, keď som sa od pani Laury dozvedela, kto mi túto kliatbu spôsobil. Bola to moja veľmi blízka osoba, s ktorou som následne prerušila kontakty.
Dnes "vidím" túto osobu úplne inými očami a som vďačná Bohu, že mi umožnil toto poznanie. 
Teraz sa už iba modlím, za stretnutie toho správneho partnera.
Vďaka Bože za tvoju ochranu a vďaka pani Laura za pomoc.

 

Ďakujem.

Monika D. | 09.04.2014

Láskavý môj Bože,
ďakujem Ti za každý okamih svojho života a života mojich blízkych. Ďakujem Ti za Tvoju lásku a podporu, za Tvoju múdrosť a nekonečnú trpezlivosť.
Ďakujem Ti za všetky rady a liečby, ktorými sa môj život pomaly ale iste dostáva do správnych koľají. V neposlednom rade Ti ďakujem Bože môj za našu pani Lauru, Tvojeho proroka, ktorého si nám požehnal.
Rada by som opísala svoj nedávny zážitok. Boli sme kúpiť rôzne záhradnícke potreby, no syn sa rozhodol kúpiť aj zeminu lebo chcel eśte v ten deň sadiť na balkóne. Súhlasila som, pretože som rada, že v dnešnej dobe ho baví takáto práca a odtiahla som 20l vrece zeminy do auta. No keď som sa ocitla zoči voči štyrom poschodiam našej bytovky, rezignovala som. Bývame na samom vrchu, bez výťahu a s mojou chatrnou telesnou schránkou som si nevedela predstaviť ako vynesiem okrem ďalších tašiek ešte aj takmer 20kg zeminy. Synovi som oznámila, že to nezvládnem a musí počkať do nasledujúceho dňa, keď mu vrece vynesie manžel.
No keď som videla ako ho to vzalo, urobila som ešte posledný pokus- poprosila so našeho Pána Boha ak je to v Jeho vôli o pomoc. Ďalej si pamätám len to, ako som vykročila a ľahúčkym krokom som bola za okamih hore. Poviem Vám, že ani bez nákladu takto nechodím. 
Snažím sa napĺňať Božie prikázania a v zmysle "Nevezmeš meno Božie nadarmo", neprosím Pána Boha za každú maličkosť. Beztak mi v živote nesmierne pomáha a viem koľko má na svete veľa inej práce. No ten pocit, keď sa vám udeje takýto priamy zásah Božej vôle je neopísateľný.
Ďakujem Ti láskavý môj Bože za to že SI, ľúbim Ťa a celý život ľúbiť budem.

Kĺbové bolesti

Gabriela | 03.04.2014

Chcela by som Pánu Bohu a pani Laure poďakovať za možnosť, ktorú som dostala. Dlhé roky som mala problémy s bolesťou všetkých kĺbov. Žiadne lieky mi veľmi nezaberali, bolesti a opuchy kĺbov sa neustále opakovali, od lekármi predpísaných liekov mi bolo nevoľno a žiaden dlhodobejší efekt..Od pani Laury som dostala liečbu na krvný zápal, ktorý bol pôvodcom môjho ochorenia. Po dvojmesačnej liečbe sa mi celkovo zlepšil môj zdravotný stav a nielen bolesti kĺbov ale aj celkový pocit zdravia a spokojnosti v živote sa mi navrátil. Aj keď v súčasnosti (po pol roku) ešte užívam rehabilitačnú liečbu na kĺby a zlepšenie ich pohyblivosti som nesmierne vďačná za takú veľkú pomoc, v to čo som už ani nedúfala. Ďakujem!

 

Hrozila mi zástava srdca

Jozefa | 03.04.2014

Láskavý Bože, drahá pani Laura, milý pán Vladimír, dnes je práve deň, čo som skončila liečbu od nášho láskavého Boha proti môjmu tlaku vysokému, ktorá trvala jeden celý rok. Týmto chcem vyjadriť obrovské ĎAKUJEM, keďže sa mi jednalo o život a tú vďaku zaň vlastne ani slovami tak presne nedokážem vyjadriť. Teraz popíšem ako to vlastne všetko začalo, čo tomu predchádzalo a aký mala moja liečba priebeh. Chcem tu upozorniť, že prešla som si už viacerými ochoreniami ako hernia platničky, keď som nemohla chodiť, prežila som onkologickú operáciu, rádioterapiu, ale také chvíle keď sa úplne odovzdávate do vôle Božej som zažila až pri mojom vysokom tlaku.
Na vysoký krvný tlak som sa liečila už viac ako 15 rokov. Vždy keď mi daný liek nezabral, dali mi iný, po čase aj keď nezabral mi ho nechali a pridali ďalšie lieky, takže som ich užívala denne asi 5-6 kusov s tým najvyšším obsahom účinnej látky. Napriek tomu sa mi občas môj tlak zvyšoval až tak, že som skončila na centrálnom príjme, po napichaní a pridaní ďalších liekov ma poslali domov s tým, že nech si to dorieši moja kardiologička. Moja kardiologička ma zobrala až o niekoľko dní, neurobila mi ani jedno vyšetrenie pomocou prístroja ( EKG a pod.), ale naordinovala mi ďalší liek, keďže som sa sťažovala na nočné arytmie a bolo mi aj strašne zle, čo bolo aj na mne vidieť. Pomocou týchto liekov sa mi tlak začal pomaly znižovať, ale arytmie v noci zostávali a pridal sa aj znížený tep. Kto ma v tom čase videl preskočili ho zimomriavky a každý ma posielal k lekárovi. Ja som sa tiež cítila veľmi zle, celé dni som preležala, predriemala a ráno vstávala mokrá ako myš. Aj ja sama som si v tom čase videla v očiach také niečo ako začiatok blížiaceho sa konca, chytalo ma zúfalstvo, u lekárov som okrem tých liekov pomoci nenašla, tak som v takom zúfalom stave vytočila číslo k pani Laure a čuduj sa svete objednali ma už o pár dní, čo asi nebýva bežne zvykom. Takto som sa ocitla u našej láskavej pani Laury. Pani Laura prijala pre mňa liečbu v ktorej stálo nasledovné : " Bolo by dobre zastaviť pre túto ženu čo skoro tieto lieky v ich užívaní nakoľko spôsobujú oslabenosť osrdcovníka, čo môže v neskoršom období viesť do úplnej srdcovej zástavy." Takto som to vlastne aj cítila, že to k tomu speje.
Potom mi pani Laura s pánom Vladimírom vysvetlili prijatú liečbu. Upozornili ma, že keďže telo je už roky naučené na lieky, bude sa brániť, ale že mám vydržať. A pani Laura k tomu ešte poznamenala, že aby som sa až tak nebála, že komu Pán Boh zošle liečbu, tak ho aj počas nej ochraňuje. Toto som mala na pamäti počas liečby a vždy mi to v tých najťažších chvíľach pomáhalo. Reakcia môjho tela na liečbu bola presne taká ako mi ju pani Laura s pánom Vladimírom popísali. Telo sa bránilo, chcelo svoje tabletky. Tak som si jednu v tej zúfalej chvíli dala, mysliac si, že mi to pomôže v tej ťažkej chvíli. Opak bol pravdou. Tep sa mi úplne znížil, arytmia bola taká silná, že v jednej chvíli som sa už lúčila so životom a potom som zakričala srdiečku :štartuj, štartuj. Tak naštartovalo. To sa všetko dialo v noci. Ráno som zavolala k pani Laure a dostala som ďalšie usmernenie a vysvetlenie. Láskavému Bohu som sa ospravedlnila, za toto moje zlyhanie a pokračovala som v liečbe. Tlak sa pomaly znižoval, hlava sa ukludňovala, mohla som už absolvovať aj dovolenku do mojich milovaných hôr. Rok je dlhá doba a boli dni keď sa mi opäť objavili arytmie, ale neboli už v takom rozsahu ako predtým a zdalo sa mi, že to moje srdiečko je už pevnejšie a lepšie to znáša. Ale strach má veľké oči a ja som opäť volala pani Laure. Dostalo sa mi upokojenia, že je to v poriadku, že telo sa ešte bráni. Takto prešiel rok. Bol to rok veľkých nádejí a zúfalstva a opäť nádejí. Stále sa mám pred očami, keď mi pani Laura odovzdávala liečbu a povedala, že je na celý rok, to nikdy nezabudnem ako sa moja duša tešila, že ešte rok budem žiť. Bola to v tom čase pre mňa veľká vec. Počas tejto liečby som zistila, že každá choroba je zlá, ale pri takom vysokom tlaku človek balansuje medzi životom a smrťou, čo ma ešte viac posilnilo vo viere a nádeji v nášho láskavého Boha, kedy sa človek úplne dokáže oddať do vôle Božej. Je to zážitok na celý život. Dúfam, že je to aj prejav tej najväčšej lásky k Bohu, lásky k všetkým a všetkému čo nám Boh do žitia dal. Ľúbim Ťa Bože a som Ti nekonečne vďačná aj za pani Lauru, ktorú si nám dal, aj za pána Vladimíra, ktorý tiež nemá ľahkú úlohu. Kto pracoval s ľuďmi, vie že je to jedna z najťažších úloh. Ešte raz obrovské ďakujem láskavému Bohu, pani Laure a pánovi Vladimírovi. Jozefa

Varovanie Bohom od nešťastia samovoľným zazvonením zvončeka na bránke, pred ktorou nikto nebol.

Laura | 02.04.2014

Túto udalosť Vám píšem okamžite v tento konkrétny deň kedy sa stala. Dnes poobede 20.10. v nedeľu bolo u nás pekné počasie, svietilo slniečko a ešte stále svieti. A tak sme sa chceli s manželom aj našim veľkým psom vybrať na prechádzku. Chceli sme ešte využiť možno že naposledy v tomto roku krásny a slnečný jesenný deň a zároveň si nabrať z blízkeho prameňa železitú minerálnu vodu. Len okrajom chcem uviesť, že keď sa k tejto vode chceme dostať, treba prejsť určitý kus cesty aj po ceste prvej triedy zhruba asi dva kilometre. Je to cesta zo severu na hraničný priechod s Maďarskom, kde je hustá premávka kamiónov a iných ťažkých nákladných vozidiel. Už sme sa chceli obliekať a vyraziť na cestu, keď v tom tri krát po sebe s krátkym časovým odstupom zazvonil zvonček na bránke. Zakaždým zvonením sme ihneď pozreli kto pri bránke stojí. No nebol tam nik! Keďže od bránky ďalej máme rovinu a cestu, je tam široký priestor a vidíme ďaleko, takže nemohol nikto zazvoniť a odbehnúť, alebo sa skryť tak, že by sme ho nevideli."Jedine že by to bol Chuck Norris". Nedáva to žiaden zmysel, len to musí byť niečo nadprirodzené. Inak sa to nedá vysvetliť, keďže sme to zažili obidvaja a sme pri zdravých zmysloch, aspoň si to myslíme. Manžel mi povedal: Laura, prosím Ťa sadni si a polož otázku k nášmu láskavému Pánu Bohu, lebo toto sa nedá inak vysvetliť, len tak, že to je od Boha nejaké znamenie a netreba ho podceniť. Takéto podobné znamenia a varovania sme v minulosti od nášho milostivého Boha už dostali. A nie jedno. Urobila som o čo ma manžel prosil a odpoveď od Boha bola takáto ako je nižšie
uvedené:
Ku stlačeniu zvončeka som ja Boh sám prst svoj položil do jeho ozvučenia do toho cieľa, aby prechádzku svoju nenaplnili ste, z ktorej cesty nevrátili by ste nikdy viac telá živé, nakoľko Boh toto vidí predstihom, čo sa vo vašom osude stane ako nebezpečie a dnešná cesta by vaše duše obe život stála a ak chcete kúpiť dobrú minerálku môžete obchod večierku navštíviť, ale po ceste ku železitej vode svoj životný krok neveďte, nakoľko by život vás oboch navždy vyhasol, keď satan dostať chce obe duše vaše do nečakanej telesnej smrti do dostanosti ktorej váš krok smeruje záujmom kráčať po hlavnej ceste za vodou prírodnou, čo by okamžite v tomto krátkom období po splne mesiaca aj využil a vaše obe telá zahubil. Maj dieťa moje oči duševného pohľadu ku všetkým mojim nečakaným varovaniam otvorené, keď do koho telesnej smrti sa nesie záujem žiadosti najvyššej v celom pekle si dieťa moje dušou ty, ktorá odvážne do každého dňa bojuje proti satanovi a pokladá jeho autoritu pred svetom do pádu na zem, čo sa nesie pre neho veľká hanba a záujem vedie do každého dňa ako dostať dušu tvoju do stratenosti života v nástrahách ktoré kladie tvojim krokom každého dňa, ale som tu ja Otec tvoj Boh moja Laura, do moci ktorého aj celé peklo ľahne popolom keď to bude moja Božia vôľa a za tvoju lásku do mojej existencie nikdy nedopustím čo len jednému vlasu na tvojej hlave skrivenie, lebo tvoju dušu milujem a ochraňujem každý deň. Boh toto odkázané svoje slovo do včasnej životnej záchrany odoslal láskou svojou.

 

Ďakujem pani Laura

Mária | 02.04.2014

Milí priatelia Boha milujúci veľmi rada by som sa s vami podelila o môj Bohom žehnaný zážitok. Všetci čo sem chodíme vieme že Pán Boh robí nielen zázraky v uzdravovaní našich tiel a duší ale nám aj žehná radosti v podobe krásnych zážitkov, prekvapení. Ja osobne na vlastnej koži som zažila nejeden dar od Pána Boha a to v podobe odobratia kliatby ktorú som mala na svojej duši dlhé roky a žilo sa mi s touto kliatbou veľmi ťažko, uzdravenie od ťažkého zápalu krvi, dostala som prekrásny zdravý Boží dar a tým je môj malý drobček ktorý je zdravý. Veľmi veľa zázrakov mi náš otecko nebeský doprial. Keby som vám začala písať v čom všetkom mi pomohol tak by som sa rozpísala na veľa strán. Veľmi rada prispejem zázrakmi v mojom Bohom žehnanom živote do tejto rubriky, ale teraz by som vám rada povedala môj krásny včerajší zážitok. 
V nočných hodinách pri modlení sa ku nášmu láskavému Oteckovi mi zrazu zazvonil telefón. Vyskočila som, pretože bolo veľa hodín a preľakla som sa čo sa komu stalo. Telefonát bol od jednej úžasnej ženy, útlej, skromnej, srdcom nás všetkých milujúcej pani Laury. V prvom momente som sa preľakla či sa niečo nestalo, ale pani Laura ktorú už poznám ozaj dlhu dobu mi zavolala aby sa so mnou spoločne porozprávala a podelila sa o to čo má vo svojom srdci, ako sa cíti, čo ju teší a čo bolí. Tak krásny rozhovor aký som s ňou včera mala si zaslúži povedať iba jedno: Pane Bože veľká vďaka že si ma poctil tým že som sa s pani Laurou mohla porozprávať. Veľmi si to cením, pretože ja si pani Lauru veľmi vážim nielen ako osobu, ale aj ako ženu, matku, ako silnú osobnosť. Ja viem že je to veľmi ťažké presvedčiť ľudí o tvojej existencii, láske, dobrote aj keď pani Laura robí čo vie a my ostatní sa snažíme hlásať tvoje meno. Ale prosím ťa ak môžeš povedz nám ako na to, ako môžeme prispieť ku tomu aby sme pani Laure pomohli v tom čo je jej od Teba posolstvo. Ona je na to sama, iba s pánom Vladkom , veľmi veľa hodín a dní sedí pri písaní odkazov od teba a nás je tak málo čo čítame túto stránku. Priveď prosím ťa láskavý náš Otecko ďalšie úprimné a dobré duše ku tebe. 
Píšem vám to preto, lebo chcem aby každý vedel že aj pani Laura je len človek, potrebuje povzbudenie, pochopenie, potrebuje našu pomoc v podobe pekných slov a hlavne toho aby videla že sme skalopevne presvedčený že Pán Boh je naša jediná láska a nádej. Všetci sa ku nej obraciame s problémami a starosťami s prosbou o pomoc. Ale zamyslime sa či jej zavoláme aj keď je nám dobre aby sme ju povzbudili. Povedali jej o tom ako veľmi nám pomohla v prijatom písme od nášho Otecka. Uisťujme aj my ju o tom že to čo robí si veľmi vážime. Veď ona je pre nás veľký dar, ale presne ako každý z nás aj ona potrebuje aby sme ju povzbudili a uistili že to čo robí pre nás všetkých má pre nás veľkú hodnotu. Pre mňa určite a verím že aj pre vás všetkých. 
Prosím aj Vás čo čítate tento odkaz o to aby ste poprosili Pána Boha nášho o zdravie a požehnanie pre túto úžasnú ženu a jej manžela. Každá jedna modlitba bude určite u nášho otecka vypočutá, pretože Pán Boh miluje svojich a pani Laura je jeho pravou rukou. Tak verím že vašimi modlitbami dodáme silu našej pani Laure, dodáme jej istotu v tom, že čo robí je úúúúžasné, krásne, silné a hlavne, hlavne to má veľký zmysel. 
Máme vás veľmi radi pani Laura, ste úžasná žena a ja si vás veľmi vážim. To čo robíte ja osobne veľmi obdivujem a vedzte že to má obrovský zmysel. Pán Boh vám žehnaj a prosím zotrvajte v odkazoch od nášho Pána Boha. Veď jedine VY ste tá vyvolená a ja som vďačná za tú minútu kedy som vás spoznala. ĎAKUJEM, vaša oddaná a Boha milujúca Mária

Božia láska, ochrana je nekonečná

Elena | 02.04.2014

Chcem sa podeliť aj s vami o pocítenej Božej pomoci a požehnania. Jedna moja známa mi písala, že už nemôžu doma ani spávať a boja sa každej noci, lebo tam majú niečo, čo im nedáva zaspať. Poslala som jej postup, ako si má očistiť svoj príbytok pred zlými silami, ktorým som si aj ja očisťovala svoj príbytok. Náš láskavý Pán Boh, nám zoslal odkaz, ako máme postupovať. Na druhý deň sa mi ozvala, že mi za pomoc veľmi pekne ďakuje, tak som jej povedala, že mne sa netreba ďakovať, nech ďakuje Pánu Bohu, lebo to Jeho všemohúcnosť ich chráni. Som veľmi rada a ďakujem Pánu Bohu, že jej prosbu vyslyšal a požehnal.
Aj pred nedávnom útočil na mňa komár, celú noc otravoval, neuštipol ma ,lebo som naplnila liečbu nášho láskavého Pána Boha proti komárom, takže mal smolu, ale otravoval, keď robil už asi tretí nájazd na moje telo, tak som len poprosila Pána Boha, nech ho utíši, lebo že som taká lenivá, že sa mi nechce stávať a hľadať ho. Aj sa tak stalo. Ja som spinkala pod Božou ochranou až do bieleho dňa. Na komára som úplne zabudla a keď som počas dňa išla do spálne, tak bol mi presne pred očami na stene. Tiež ma Pán Boh vyslyšal a aj za to mu patrí moje ďakujem.
Na to pár dní, zase som žiadala Pána Boha o pomoc. Bývame blízko krčmy a to bolo tesne po 20-tom, keď sa preberajú na pošte peniažky a naši spoluobčania sa radovali z tohto života pri poháriku, ale boli dosť hluční. Spať sa nedalo, tak som len poprosila Pána Boha o to, aby si tí ľudia išli oddýchnuť domov. Bola som vyslyšaná láskavým Pánom Bohom, bola to neskutočná rýchlosť. Ostalo tichučko, len autá som počula ako jazdia po ceste. Ďakujem Ti Bože za spokojné snenie.
Potom sa mi stalo, že som sa ráno zobudila a začala ma pobolievať hlava, tak som si len pomyslela, že to prejde a tešila som sa z nadeleného dníčka od Pána Boha. Počas dňa ma tak rozbolela hlava, že som nemohla si dať ani sústo do úst, lebo pri prehrýzaní to bolo ešte viacej. Tá bolesť už bola asi na tom najvyššom stupni. Tabletky neberiem, tak snáď vydržím, takto som si pomyslela. Večer, keď som sa začala modliť a ďakovať Pánu Bohu, za všetko čo mi poskytuje, lebo verte tomu, že skutočne mám za čo, tak som Ho poprosila o prepáčenie, že na modlitbu sa nemôžem veľmi sústrediť, lebo ma bolí hlava a znovu som ho poprosila medzi modlitbami o pomoc, že ak je to Jeho vôľa, tak aby mi tu bolesť zobral. Pri ďalšej modlitbe ma už hlava nebolela, od vtedy ma nezabolela. Bože ďakujem Ti za Tvoju všemohúcnosť a lásku k mojej duši.
Ďalšie znamenie od Pána Boha.
Potrebovala som na liečbu pre jednu osobu rozmarín, ktorá tu nežije a sľúbila som, že o všetko sa postarám a nachystám. Vyhradila som si na to jeden deň, že sa tomu budem venovať, ale čo sa mi stalo? Prišla som do prvého obchodu, že rozmarín po ľahky kúpim. Nestalo sa tak! Predávajúca mi povedala, že je už po sezóne. Keď som vychádzala asi zo šiestej predajne kvetov a záhradkárstiev, tak som si s mužom povedala, že Pán Boh nám pomôže a pošle nás tam, kde máme dôjsť. Obišli sme 15 obchodov a v tom poslednom tiež nemali, ale tá predavačka mi povedala, že skúsi zavolať svojej mame, či náhodou rozmarín má, ak že ak nie, tak ešte že jednému človeku zavolá. Vymenili sme si telefónne čísla a do jednej hodiny som sa tešila z krásneho rozmarínu v mojej náruči. Bože ďakujem, Ty nás nikdy neopustíš, keď neopustíme my Teba.
A tento posledný príbeh, aby som vás tak nezdržiavala:
Predvčerom ráno mi zvoní telefón, volal manžel, že aby sme sa čo najskôr dostavili pred barák, v ktorom bývame, lebo, že nášmu synovi chceli ukradnúť kolesá z auta. Keď sme sa z toho šoku spamätali ,tak sme sa všetci pri aute streli, môj manžel s dvoma kolegami, dobrý človek, ktorý to zistil a nedal sa odradiť, že sme mu doma neotvorili, tak hľadal manžela a môj syn. Náš láskavý Pán Boh, to všetko zariadil, lebo kolesá boli pod auto odmontované aj s puklicami. Čo ich vyrušilo?? Prečo to nemohli zobrať???? Takéto sa nestáva. Na tomto ochránenom aute môj syn chce ísť k pani Laure, aj berie ešte dvoch ľudí, ktorí tiež majú termín stretnutia a aby tie deti mohli ísť, tak takto to zariadil svojou Všemohúcnosťou Pán Boh. Bože ďakujeme za ďalšie znamenia od Teba.
Som hĺbkou svojej duše presvedčená, že keď sa budeme utiekať v každej chvíli svojho pozemského života k Pánu Bohu nikdy nás neopustí, s Jeho láskou zvládneme radosti a trápenia tohto života.

 

Neznáme liečivo

Monika D. | 02.04.2014

Milí, čitatelia,
rada sa s Vami podelím o nedávny zážitok, keď Pán Boh určil manželovi užívať jedno liečivo, ktoré sme intenzívne hľadali na webe, volali do lekární, dokonca lekárom, no nikto nám nevedel adekvátne pomôcť.
Keď už sme to vzdali a povedali si, že sa opäť objednáme k p.Laure, aby nám Pán Boh pomohol, prišiel mi "náhodný" reklamný mail na nový produktový rad liečiv známej firmy a medzi nimi bolo i nami hľadané liečivo.
Vďaka Ti milovaný Bože za takéto znamenia z neba!

Veľký dar

Mária | 02.04.2014

Som úplne obyčajná mamička ktorá miluje Pána Boha a svoju rodinu. Som Pánu Bohu vďačná za to že mi dal tak úžasnú rodinu a každý deň mu v modlitbách ďakujem za každý dar ktorým mi požehnal. Preto vám chcem opísať Božiu lásku, ktorú mi náš Otecko poslal prostredníctvom pani Laury, za čo mu nesmierne ďakujem. Taktiež aj pani Laure pretože bez jej pomoci by som v živote prišla o to najcennejšie čo existuje a to je zdravie svojho dieťatka. 
Pani Lauru a jej manžela poznám už naozaj dlho a som im vďačná za veľmi veľa rád, Božích písiem, receptov, povzbudení a ich pochopení. Mám ich úprimne zo srdca veľmi rada pretože viem, že aj oni mňa. Sú to skvelí ľudia a to si veľmi vážime aj s manželom. Veľmi veľa krát som sa ku nim už objednala a poprosila ich o Božie písmo a rady od nášho Otecka. Pretože viem že jedine rady, liečby, usmernenia ktoré mi odovzdá pani Laura od nášho Pána Boha sú bez omylov a chýb. Koľko krát len počuť pani Lauru alebo jej manžela ma nesmierne teší a vždy pocítim silu že je správne byť dobrým a snažiť sa konať dobro, pretože Pán Boh to vidí a odmení. Každá rada ktorú som robila a dodržiavala vyliečila mňa, manžela ale aj moje deťúrence. 
Raz v nočných hodinách mi zazvonil telefón a na ňom som videla že mi volá pani Laura. Ten telefonát bol odkaz od Pána Boha a ja doteraz v srdci žasnem ako mňa obyčajnú Máriu Pán Boh chcel varovať. Bolo to veľmi dôležité pretože život môjho syna bol ohrozený. Pani Laura mi odkázala, že moje dieťa je vo veľkom nebezpečenstve a má zrazeninu v hlavičke z tuku, ktorý mu telo nevie spracovať. Že má problém s pankreasom a pečeňou. Bola som úplne v koncoch ale vedela som, že Pán Boh mi to odkázal preto, aby mi ho zachránil. Prosila som ho v modlitbách aby som urobila všetko presne ako mi pani Laura povedala a nech mi Otecko Nebeský pomôže. Liečbu som mu nasadila, ale bolo mi povedané že musím ísť určite ku lekárovi, aby ho mali pod kontrolou a nech ho sledujú. Bola noc, takže som ho musela zobudiť a nasadiť mu presne to, čo pani Laura kázala. Vedela som, že musím, pretože to bolo neodkladné a nemohla som čakať do rána, pretože tak to odkázal Otecko Boh. Čo je úplne šokujúce, že malý mi predtým úplne odmietal stravu a to hneď od začiatku. Odkedy som ho začala prikrmovať nechcel vôbec nič jesť, čo trvalo dobré 2 mesiace. Už sa to ani mne nezdalo, lebo všetku stravu odmietal. A keď mi toto pani Laura povedala, vtedy som si uvedomila, ako to všetko do seba zapadá. Že mu nechutí nič papať pretože tým, že mu jeho telo nevie spracovať tuky v potrave čo prijíma, tak neni ani hladný a nechce vôbec nič jesť a úplne mu stačí, že je kojený. 
Bol to veľmi ťažký pocit, naozaj veľmi. Priznám, že som musela zháňať po kamarátoch špeciálne odbery, lebo Pán Boh mi tak odkázal aj keď malý vyzeral, že je poriadku. Trvalo mi to asi 2 mesiace ale odbery sa podarili. A tam sa presne potvrdili slova od Pána Boha a to do každého jedného slova čo mi pani Laura odkázala. Ja som vôbec nepochybovala že to bude inak. Náš Otecko vie najlepšie čo nám je, s čím máme problém a ako na to. Vy čo chodíte ku pani Laure viete, že čo povie Pán Boh tak to je tak na 100%. A ja po tejto náhlej liečbe môžem povedať že mi môj Otecko Nebeský zachránil moje dieťa. Že nezostal postihnutý, prípadne niečo oveľa, oveľa horšie. On jediný vie aké kruté následky by to boli pre moju rodinu keby som neverila Pánu Bohu. On má u mňa prvé, hlavné a čestné miesto a to isté u môjho manžela. U nás sme mu oddaní a milujeme ho celým srdcom.
A ešte jedna podstatná vec sa prihodila predtým ako som nevedela o tom, že malinký má veľkú zrazeninu v hlavičke. Obliekala som ho do kočíka a našla som čapicu po staršom dieťati ktorú nosil, keď mal minimálne o rok a pol viac ako tento mladší a nedala sa mu natiahnuť na hlavu, bola mu malá. Ale pomyslela som si že veď každé dieťa má inú hlavu a neriešila som to. Po skončení tejto liečby od Pána Boha nám je tá čiapka voľná. To nie je len zázrak, to je DAR od PANA BOHA. A čiapka? Tá sa neroztiahla pretože sme ju nenosili. Keďže mu bola mala tak som mu ju nasilu nenaťahovala, Božia liečba nám nesmierne pomohla.
Úprimne sa pred tebou Pane Bože skláňam a z celého srdca ti ďakovať budem celý život za uzdravenie tohto malého zázraku ktorý si mi TY požehnal. Len vďaka tebe mám toto dieťatko, lebo keby nebolo pani Laury tak určite nemám tento Boží zázrak a to že si ma takto v noci varoval je pre mňa veľká odmena v živote. Milujem ťa Pane Bože a prosím odpusť mi každý sklz v živote ktorý sa mi nepodarilo ustáť. Stoj prosím pri mne a pri mojej rodine aby sme ťa milovali celý život, Ocinko náš. Milujem ťa a celé moje srdce, duša, myseľ prosto celá ti patrím. Chcem sa poďakovať aj vám drahá pani Laura a jej manželovi Vladkovi. Za to že ste mi zavolali a varovali ma. Ste úžasní a posielam vám veľa lásky zo svojho srdca a často krát odkaz v modlitbách posielam pánu Bohu aby vám pomáhal a ochraňoval vás. 
Vaša Bohu oddaná Mária

 

Božia pomoc

Ľubo | 30.03.2014

MILOVANÝ PÁN BOH MI ZACHRÁNIL ŽIVOT
Rád by som sa s Vami milí čitatelia tejto najvzácnejšej stránky aká kedy bola vytvorená podelil o moju skúsenosť s Božou pomocou a nájdením pravostnej viery v stvoriteľa sveta. Zakrátko budem mať 40r. a do svojich 36r. som bol ateista, vychovávaný v učiteľskej rodine. Moja mama bola celý svoj život veľká karieristka a mala v živote veľké ambície s predstavou, že ju bude čakať všade len úspech, ale narodil som sa ja a všetky plány jej zlyhali. Takže ja som bol príčinou jej neúspechu, lebo ma s otcom musela vychovávať a viesť rodinný život namiesto kariérneho rastu a úcty od všetkých ľudí. Z toho jej každodenného zlého zmýšľania o tom , že ja som príčinou jej neúspechu, uvalila na mňa kvalitnú kliatbu a tak sa spustilo moje trápenie v živote. V detstve som mával často úrazy, choroby a hlavne zlého suseda- spolužiaka, ktorý ma každý deň navádzal na hriech a neskôr v dospelosti som sa nikde nevedel uplatniť , striedal som zamestnania rôzneho druhu, no v ničom sa mi nedarilo. Stále som sa zamýšľal ako je možné, že moja mama je učiteľka, celý život na jednom mieste a ja som už vystriedal 10. zamestnaní a stále sa hľadám. Kliatba išla so mnou ďalej, zdravotné problémy sa stupňovali- zápaly, angíny, prechladnutia, hnačky, bolesti chrbtice, závraty atď. Chodil som po lekárskych vyšetreniach rôzneho charakteru a keď som sa ťažko dostal z jednej choroby v zápätí tu bola ďalšia. Stupňovalo sa to, až som sa prepracoval k rakovine semenníka a to už bol pre mňa riadny šok. Lekári to klasifikujú ako vďačný nádor, lebo je ohraničený, mimo tela a dá sa ľahko nahmatať. Ako správny ateista v tom čase, s plnou dôverou v lekárske schopnosti, som podstúpil operáciu s následnou onkologickou liečbou a stal sa zo mňa jednovaječný druh. A pri tejto diagnóze a dostatku času na zamýšľanie sa nad sebou, blízkymi a okolím som si často kládol otázku PREČO? Po ukončení liečby a vrátení sa do života s lekárskou veľmi dobrou prognózou a pocitom, že najhoršie už mám za sebou som začal žiť ďalej, ale stále prichádzali choroby, oslabená imunita, ale aj rozvod manželstva po 14r.. Môj ateistický prístup sa začal pomaly rozpadávať a ja som začal pokukovať po vešticiach, liečiteľoch, šamanoch a iných kvalitných vyťahovačoch peňazí. Nedarilo sa mi a trápil som sa ďalej. Kliatba ma stále sprevádzala , lebo určite už viete, že ak sa jej nezbavíte, odchádza s Vami až za hrob. No a o sedem rokov neskôr rakovina udrela v plnej sile druhýkrát na semenník č.2.V tom čase som už bol druhýkrát ženatý a manželka bola v šiestom mesiaci tehotenstva. Situácia sa opakovala a poviem Vám dostať toto ochorenie druhýkrát je veľmi silná rana. A takto si ma k sebe Pán BOH privolal, cez utrpenie. Začal som pochybovať o lekárskych schopnostiach aj keď ma všetci presviedčali aby som opäť podstúpil operáciu, lebo už včera bolo neskoro- ste mladý a musíte žiť, ja som odišiel na návštevu k Laure na ktorú som dostal kontakt a objednal som sa k nej, lebo mi jej manžel do telefónu povedal, že keď neprídem tak určite zakrátko zomriem aj keby druhá operácia dopadla dobre. Tak som ho zobral za slovo. Na prvú návštevu u Laury nikdy nezabudnem a každý deň ďakujem Bohu za to, že mi zachránil život. Po kvalitnom asi dvojhodinovom rozbore môjho problému a následných inštrukciách čo mám urobiť som od nich odchádzal so slzami v očiach a v kútiku duše spokojný, že to čo mi Laura povedala už snáď zaberie aby som sa z toho všetkého dostal. Nezabudnem ani na jej vetu, aby som si nenechával zadné vrátka pre lekárov, ak by bolo najhoršie. A tak som vsadil 100% na vieru v Božiu pomoc a povedal som si , že keď mi Pán Boh nepomôže, tak som zmierený s tým, že zomriem. Začal som robiť obrady na zrušenie kliatby, odriekať modlitby a neskôr som dostal aj ročnú liečbu na vyliečenie sa z rakoviny. Do dvoch mesiacov od začatia liečby mi zázračne nádor zmizol a ja som sa začal cítiť zo dňa na deň lepšie. Od toho času mi Pán Boh pomáha každý deň, modlím sa k Nemu, ďakujem Mu za záchranu môjho života a za nespočetnú pomoc prostredníctvom Laury. Za úspechy ktoré dosahujeme ako rodina v živote ďakujem z celého srdca len a len nášmu milovanému Ocinkovi Nebeskému.

Neustále zvelebovanie a ďakovanie

Oľga | 25.05.2014

Drahý milostivý, láskavý, všemohúcny Pane Bože, ďakujem z najnajhlbšieho srdiečka Ti ďakujem, za Tvoju láskavosť, ktorou ma obdarúvaš každý deň. Ďakujem láskavej Laurike za vypočutie prosby a odovzdanie pomoci, ktoré pociťujem obliatím celého tela horúčavou a dodaním energie. Drahý Bože i Laurika i Vladkovi za podporu Lauriky Velikánsku srdečnú vďaku za veľkú silu v ramene i uvoľnenie napätia v ramene. Pane Bože čo najláskavejšie Ti ďakujem za pokojný život. Milý Bože i Laurika dovolím si vopred sa poďakovať Vám za vyslyšanie modlitieb pre moju dcérku ohľadom otehotnenia, ktorého výsledok mojou i dcérinou správou sa stane zajtrajší deň. Milá Laurika, Vladko prajem Vám veľa požehnaných dní, naplnených zdravím, láskou a pohodou, som veľmi rada, že Vás mám a s láskou na Vás myslievam S Pánom Bohom Oľga

 

veľká vďaka

Ľubo | 22.03.2014

Za všetko dobré aj zlé chcem poďakovať Tebe Bože. Som šťastný, že tu na Slovensku je Laura Tvoj posledný prorok a že u nás sa začala očista od všetkého zla, ktoré na nás smrteľníkov číha každý deň. Je to úžasné že prostredníctvom Laury dostávame pravdivé informácie všetkého druhu o tom aká je skutočnosť. Ľudia cez to všetko naďalej robia chyby, ja som jedným z nich, ale napriek tomu sa budem snažiť všetko zlé naprávať a s pokorou prijímať tresty. PS: Kto pochopil, že táto stránka je Božie dielo, ten v svojom krátkom živote vyhral. NAUČTE SA VŠETCI BOHA MILOVAŤ A ROZDÁVAJTE VŠADE LÁSKU.

Boží zásah pri maturite

Martin | 21.03.2014

Priblížil sa čas maturít a moja úzkosť sa s ich blížiacim termínom stále zväčšovala. No najviac som sa bál cudzieho jazyka, angličtiny.Už na začiatku roka som mal problém s vyučujúcou tohto predmetu, ktorá mi dávala najavo ako mi tá angličtina nejde, vždy ma vedela potešiť vetou, že jej sedem ročná dcéra vie angličtinu lepšie ako ja. A to moju chuť k angličtine len zmenšovalo a ja sám som si vôbec neveril, že zvládnem napísať test a aj sloh z tohto jazyka. Keď sme trénovali na hodine písať slohy to nebolo nič pre mňa, vyučujúca mi stále vytýkala že nemám žiadnu slovnú zásobu, že používam veľmi jednoduché vety a táto jej zasadenosť na mne mi tiež neprospievala. No ĎAKOVAŤ môžem len nášmu Bohu, že k nám zoslal Pani Lauru ku ktorej som sa objednal s prosbou o Božiu pomoc za úspešné zmaturovanie a prostredníctvom nej mi Boh poslal pomoc, za ktorú Ti nekonečne veľmi Ďakujem Otče Bože a rovnako aj Vám Pani Laura, lebo bez nej by som bol stratený. Boli to modlitby, ktoré som sa modlil každý deň ráno večer a obrad, ktorý som mal do písmena naplniť vždy ráno pred odchodom z domu toho dňa, keď som mal písať testy a tiež keď budem mať ústne skúšky. Prišiel deň kedy som mal písať test z angličtiny. V to ráno po vykonaní obradu som odchádzal z domu aj tak s malou dušičkou ale zo slovami dej sa vôľa Božia. A to čo sa potom dialo, no zázrak na zázrak, také Božie zásahy že sám som sa nestíhal čudovať čo sa to deje a ako rýchlo sa to deje. Takže vošiel som do triedy medzi úplne iných spolužiakov ktorých som do vtedy nepoznal a myslel som si že nikto cudzí mi vlastne ani neporadí. Na to do triedy vošiel absolútne prísny učiteľ pri ktorom by nebola najmenšia možnosť aby mi niekto pošepkal správnu odpoveď. Ale Pán Boh má čas a na chvíľu ma v tejto mojej trápenosti ešte nechal. Začali sme písať a k správnym odpovediam som začal prichádzať ako slepé kura k zrnu sám som sa čudoval ako je to vlastne možné ale Boh je Boh a toto bol len jeho zásah !! Po teste som len s "otvorenými ústami" vyšiel z triedy a ďakoval ďakoval ďakoval Bohu že takto zasiahol a pomohol mi a že som neodchádzal skleslý ale v duši a na tvári vysmiaty a očarený Božou silou ktorú takto preukázal a nemôžem ani len málo pochybovať o tom, že je NEKONEČNÁ. Nasledoval sloh, ktorého som sa bál ešte viac. Prišla téma ktorá ma svojím názvom vôbec nenadchla a povedal som si, že ak napíšem aspoň minimum požadovaných slov tak budem rád. No ako som si začal čítať podotázky k tejto téme, akoby dávno naučené myšlienkové spojenia dokonca celé súvislé vety mi behali po rozume, no také myšlienky ktorým som sa až sám čudoval že kde sa vo mne berú. Všetko mi napadlo, Boh mi zas tak osvietil rozum, že som bol z toho vedľa a môžem len nekonečne veľmi ďakovať aj za tento tvoj Boží zásah Otče Bože. Ako som sa na začiatku bál, že nezapíšem ani pol papiera tak nakoniec mi bola jedna A4 málo !! V ten deň som pocítil všemohúcnosť a obrovskú pomoc Božiu a o jeho sile nech nikto ani len trošku nepochybuje, lebo aj tento Boží zásah Vás musí presvedčiť, že keď sa úprimne modlíte a odovzdáte do Božích rúk Boh si vás nedá. Čakajú ma ešte ústne skúšky ale viem, že keď sa budem učiť dokonca príde opäť taký Boží zásah ktorý mi pomôže úspešne dokončiť aj tú časť maturity. Chvála a sláva patrí nášmu Bohu, lebo on je najvyšší a mohol som vidieť, že vie vo veľkom preukázať svoju silu. Otče Bože dopraj sily duševnej aj fyzickej Pani Laure a ujovi Vladovi, ochraňuj ich od kliatieb a úkladov diabla, nedaj si ich, aby mohli aj naďalej pomáhať ľuďom ktorí to potrebujú. Amen.

 

Poďakovanie

Andrea | 20.03.2014

V mene mojej dcéry a môjho synovca by som sa chcela nášmu milému Pánu Bohu zo srdca poďakovať za pomoc pri ich uzdravení. Deti roky trpeli neustále sa opakujúcimi prechladnutiami, nádchami, zápalmi dutín…Až do vtedy, kým nám Pán Boh cez pani Lauru pre ne poslal liečbu na posilnenie imunity. Aj keď ešte liečba trvá, tá zmena k dobrému, ktorú už teraz vidieť, je úžasná. Som Pánu Bohu za pomoc nesmierne vďačná a ďakujem zo srdca aj pani Laure s manželom, cez ktorých sme sa k takémuto daru mohli dostať.
Vrúcna vďaka. 

Reumatologické bolesti

Ingrid | 16.03.2014

Týmto krátkym listom chcem s úprimnosťou poďakovať nášmu Pánu Bohu, že ma doviedol k pani Laure a tým ukončil moje roky trvajúce fyzické ale aj psychické trápenie. Po rokoch mojich reumatologických bolestí a množstve absolvovaných medicínskych vyšetrení, keď už mi nič nepomáhalo som stretla Pani Lauru a obdržala som Božiu liečebnú procedúru od nej. Na jej odporúčanie som prestala užívať ťažké, telo poškodzujúce lieky. Po niekoľkých týždňoch Božej liečby prešli bolesti aj ďalšie príznaky do vtedy zhoršujúceho sa mojeho zdravotného stavu. 
Aj keď táto liečba bola náročná, som šťastná že som ju dostala, môj zdravotný stav sa rapídne zlepšil a konečne sa cítim zdravá! Som nesmierne vďačná, že som dostala toto zmilovanie nášho Pána a možnosť žiť naďalej plnohodnotný život. S úprimnosťou do svojej smrti budem Pánu Bohu a Laure ďakovať za tento dar.

 

Vrúcne poďakovanie Bohu

Oľga | 16.03.2014

Milá Laurika i Vladko, úvodom Vám z úprimného srdiečka ďakujem za zdravie, v prvom rade ďakujem nášmu milostivému Pánu Bohu za uzdravenie mojich rúk i za omnoho viac, za ktoré som Ti Pane Bože vďačná, od srdca sa ospravedlňujem za moje pochybnosti, ktoré som si vôbec neuvedomila...... ale týmto upozornením viem, že si mi ukázal cestu ďalej v živote úspešne pokračovať a nikdy sa nevzďaľovať od Teba, každý deň sa Ti oddať, a Ty Pane Bože vieš ako ma do všetkého čo najúspešnejšie dostať. Ďakujem, ktoré nemá konca, milujem Ťa a zvelebujem v každom kroku, v každom skutku, v mojom živote. Ďakujem Ti Pane Bože za moju celú rodinku, ktorú mi ochraňuješ, a vedieš ich na dobrých cestách. Ďakujem, ďakujem, ďakujem a ešte raz prosím Pane Bože o odpustenie mojej neúplnej dôvery k Tebe a ďakujem za každé upozornenie v mojom živote čo nekonám tak ako by som mala. Veľmi pekne ďakujem Ti Pane Bože za prijatie k láskavej Laurike i Vladka, ďakujem Ti láskavý Pane Bože za ochranu všetkých nás čo si stvoril, prosím veľkú ochranu pre Lauriku, za ktorú sme veľmi radi a viac uvedomujeme si Teba Pane Bože. S Pánom Bohom, Oľga

Poďakovanie milovanému Bohu za pomoc v živote

Janka | 14.03.2014

Drahý Bože, chcem sa Ti poďakovať za každú Tvoju pomoc v živote.
Posledné roky som sa len trápila, bola som nešťastná, často som mávala depresie, nič ma už netešilo v živote, na tvári som už nemala úsmev, každý krok ktorý som urobila mi pripadal ako krok vedľa, všetko sa mi v živote rúcalo a nič do čoho som sa pustila mi nevyšlo.. cítila som, že potrebujem pomoc, že sama to nezvládnem a najlepšie čo sa mi mohlo prihodiť, tak bolo to, že Boh nasmeroval moje kroky v živote k pani Laure, aby konečne v mojom živote zažiarilo svetlo a radosť. Mojim problémom bola kliatba na duši, náš drahý Otecko mi poskytol pomoc, za ktorú som mu nesmierne vďačná. Činila som obrady na zbavenie sa kliatby a musím povedať, že v mojom živote sa stal doslova zázrak. Už týždeň po dokončení obradov sa mi začal život vyjasňovať, vyriešil sa mi problém s prácou, vrátili sa do môjho života starí kamaráti, mám lepšie vzťahy na pracovisku, vyriešil sa mi problém s večne kazivým autom a čo je na tom všetkom najlepšie moje depresie a pocit nešťastia a trápenia je preč. To, aké pocity mávam, plné šťastia, lásky od Boha, radosti zo života sa ani slovami nedá opísať. Keď nastanú v živote menej radostné situácie, inokedy by som už cítila smútok, trápenie, ale teraz to už tak nevnímam, moja duša sa už nesužuje večným trápením, pretože viem, že Boh je pri mne a dáva mi silu, pomocnú ruku a som mu nesmierne vďačná. Nič krajšie neexistuje ako niesť lásku k Bohu v svojom srdci a na oplátku cítiť jeho lásku a pomoc v živote. Bože, sľubujem Ti, že Ti budem celý život dušou oddaná a budem sa snažiť byť dobrou dušou v každom okamihu môjho života.
Od nášho Otecka som dostala aj liečbu na zápal krvi, za čo mu ďakujem každý deň a už sa teším, že aj tento problém z môjho života vymizne. Len Tebe dôverujem najviac na svete Bože a ďakujem aj pani Laure a Vladimírovi, že mi ako Tvoji prostredníci odovzdali Tvoju pomoc. Je úžasné, že máme takúto príležitosť..
Veľké ďakujem.

 

Príbeh o mojom schybení pre poučenie iných

Slávka | 14.03.2014

Chcem napísať tento príbeh, aby bol zároveň ponaučením aj pre iných.
Mala som si ísť pre Božiu láskavú pomoc k Pani Laure, ale deň pred tým som dostala varovný mail, že Pán Boh mi odmieta zoslať ďalšiu liečebnú pomoc. Nevedela som prečo. Ale niekde som musela urobiť chybu! A tak som každý deň pokľakla, ľutovala som to, či to už bolo vedome alebo nevedome. Prosila som si Nebeského Otecka o odpustenie a o reparát, že to chcem všetko odčiniť. A stalo sa. Po niekoľkých týždňoch odhodlania sa, som zavolala Nebeskej Pani Laure a bolo mi povedané, že som schybila, lebo som sa kontaktovala s „liečiteľom“ z minulosti, čo som už robiť nemala. Aj napriek tomu že som bola naňho upozornená mala som s ním rázne ukončiť kontakty. Keďže som tak neurobila, bola som s ním duševne prepojená a on stále na mňa pôsobil tými svojimi čarami, pretože robí čiernu mágiu a ubližuje nevinným ľuďom. Ublížil aj mojej dcére, uvalením kliatby na jej dušu, čím si ma chcel pritiahnuť k sebe späť. Ako pomoc som dostala radu od nášho Pána Boha cez Nebeskú Pani Lauru, že mu mám zavolať a povedať mu, že je mág, pôsobí na ľudí čiernou mágiou, ubližuje nevinným a vôbec nelieči a týmto telefonátom ukončiť s ním fyzický aj duševný kontakt navždy.
Týmto chcem povedať, že aj tie varovné maily sú pre nás veľmi dôležité, za ktoré treba ďakovať, prijať ich a priznať si chybu, ktorú si aj ja priznávam, že všetko čo mi Pán Boh odoslal cez Nebeskú Pani Lauru, je pravda. Pán Boh sa nikdy nemýli, a jedine On nám dokáže vždy pomôcť a podať pomocnú ruku v každej ťažkej situácii. A preto ako ponaučenie si z tohto všetkého beriem aj ja, že už nikdy nebudem pochybovať a vždy budem dôverovať a napĺňať všetky Božie postuláty a rady, ktoré mi Pán Boh zošle cez Nebeskú Láskavú Pani Lauru, lebo len to je stopercentná pomoc. 
Ďakujem ti Nebeský Otecko za tvoju lásku, trpezlivosť, ktorú so mnou máš a všetku Božiu láskavú pomoc. Ďakujem aj Nebeskej Láskavej Pani Laure a jej manželovi Pánovi Vladkovi, za ich lásku, čas, ktorý mi venujú, a všetky vzácne rady. Ďakujem.

Po prebudení som zistil, že je po mojich bolestiach

Peter | 11.03.2014

Aj ja sa chcem podeliť s vami o Božej pomoci, nebolo ich málo. Ja som mladý človek vo veku 25 rokov a dostal som upozornenie od Pána Boha, cez našu pani Lauru, že niečo mám zlé na duši a to takým spôsobom, že moja mamina písala pani Laure a spomenula aj mňa, že teraz má zdravotný problém môj syn a ešte v ten deň nám volala pani Laura, že cíti niečo zlé a mám prísť. Nemohol som prehltnúť ani len vodu, dostal som veľké kŕče, ani sám to neviem opísať, ale to bola neskutočná bolesť. Trvalo to už niekoľko dní. Zobral som modlitby od nášho láskavého Pána Boha a začal som sa modliť a prosiť Pána Boha o pomoc. Pán Boh ma vyslyšal a hneď po modlitbách sa mi uľavilo a zaspal som. Po prebudení som zistil, že je po mojich bolestiach, za čo môžem len a len Pánu Bohu ďakovať. Objednal som sa u pani Laury a tak ako bolo upozornenie, bola pravda!!! Kliatba na duši a mal som zomrieť, lebo som už mal prehnitú dušu od tej kliatby. Pán Boh mi ešte aj ochránil auto, na ktorom som mal isť poobede k pani Laure pred zlodejom, ktorý mi chcel ukradnúť kolesá. Božou prozreteľnosťou som bral aj osôbku za pani Laurou, z ktorej rodiny moja kliatba bola smerovaná na moju dušu, ešte sa aj o to Pán Boh postaral, aby sa odhalilo z kadiaľ je kliatba smerovaná na moju dušu. Bohu vďaka za Jeho veľkú pomoc a požehnanie. Kliatbu som s Božou pomocou zhodil z mojej duše. Zistil som, že mi začali krvácať ďasná, nič príjemné. Priložil som si k modlitbám ďalšiu modlitbu na paradentózu. Ďasná nekrvácajú za čo Pánu Bohu ďakujem. Som si istý, že bez Božej pomoci by som to nezvládol. Tak ako sa u nás doma vraví : "Bez Božieho požehnania je márne naše namáhanie!" Tiež viem, že keď Pán Boh bude chcieť, aby zo slnka padal sneh, tak sa tak stane.
Pane Bože ľúbim Ťa, ďakujem Ti za všetko a prosím stoj pri mne a pomáhaj mi ísť cestou správnou k Tvojej Láske.
Ďakujem vám pani Laura aj vám pán Vladko a som rád, že som vás spoznal.

 

vrelé poďakovanie

daniela | 11.03.2014

Touto cestou sa chcem z celého srdca poďakovať nášmu Oteckovi Nebeskému, ktorý mi cez drahú Lauru požehnal liečbu na môj dlhoročný problém - depresia. Sužovala ma dlhé roky a skončilo to psychiatriou. No ja som sa nemohla uspokojiť, že to chemické svinstvo čím vás tam napchávajú bude mojou budúcnosťou.Tak som sa dostala k pani Laure. Príčinou bola kliatba, ktorú som pomocou Otecka Nebeského zo seba odstránila a potom nasledovala liečba. Je to však dlhý proces a preto s tým bojujem dodnes..Keď mi je horšie, pomodlím sa, poprosím o pomoc a verte tomu, že úľava príde. Môj Boh ma vždy postaví na nohy. Samozrejme bez drahej Laury a jej láskavého manžela Vlada by to nešlo. A preto moja úcta a vďaka patrí len a len tejto trojici....

vrelé poďakovanie 2

daniela | 09.03.2014

....ďalší môj problém boli migrény. Neželám nikomu to utrpenie, ktoré vám sužuje život aj niekoľko dní vkuse.V hlave vám hučí, oči akoby mi chceli z jamky vypadnúť, neskutočný tlak od krčnej chrbtice a samozrejme zvracanie. Nemalo to konca, už aj glg vody spôsoboval, že som to išla vyvracať. Zvládnem veľa ale toto som už nezvládla a skončila som v nemocnici. Nemyslite si však, že mi tam pomohli. Zaľahla som v sobotu a ešte v pondelok sa nič nemenilo. Najprv konštatovanie, že migrén je niekoľko druhov a teda aj príčin ich vzniku možno niekoľko desiatok. Až potom ku večeru mi podali nejaký liek, čo sa najprv museli dohodnúť, či mám vhodnú poisťovňu, ktorá ho uhradí. No mala som. Liek ma dáko utlmil, povolilo to. Ak nie, klamala by som, bolo mi lepšie. Po príchode z nemocnice ma však hlava bolela každý deň. Tak som len prosila nášho Otecka nech už nezažijem znova to, čo som v súvislosti s migrénou zažila. A keďže som užívala Božiu liečbu na tie moje depresie, iste už viete,že som ju musela dokončiť a až potom ísť k drahej Laure po ďalšiu. Stalo sa. Moja drahá Laura mi prijala liečbu, ktorú ešte toho času napĺňam, ale už ani netuším, ako bolí hlava. Zistila sa teda príčina môjho problému, ktorý následne vyvrcholil migrénou a ani vo sne by ma nenapadlo, čo na to pomôže. Mala som to na dosah ruky každučký deň.....Takže radím každému, nech sa obráti so svojimi bolesťami na pani Lauru, pretože len tu sa dozviete naozaj skutočnú príčinu, ktorá sa dá potom riešiť. Liečbu ešte užívam, ale je to super sa ráno zobudiť a neriešiť zas, že júj bolí ma hlava. Len si kľudne vstanem, precitnem, že žiadna hlava nehrozí....a to len vďaka tej úžasnej trojici vo Dvorníkoch . A idem sa samozrejme poďakovať nášmu Oteckovi nebeskému za to, že ma miluje a pomáha mi. 
Tak teda moja vďaka a úcta zas patrí len a len tejto úžasnej trojici.... Môj Boh, moja drahá Laura a pán Vlado.

Poďakovanie

Zuzana | 09.03.2014

Chcem poďakovať nášmu Bohu za pomoc ktorú mi pani Laura prijala cez jej dušu od Pána Boha. Dlhé mesiace som sa cítila veľmi zle, strašne som sa bála ľudí, z bytu som nevedela vychádzať, lebo strach mi to nedovolil. Mala som odpor na ľudí a všetko sa mi hnusilo. V byte som po večeroch sedela v tme, aby nikto nevedel že som doma, občas som si zapálila sviečku. Tak nakoniec som zavolala pani Laure a bolo mi povedané, že som zaťažená kliatbou a ešte bude potrebné po odkliatí prijať liečbu na nervovú sústavu. Už po odkliatí som cítila úľavu na duši, nebála som sa pozrieť na ľudí a začala som doma robiť veci s radosťou. A teraz som prijala liečbu na nervovú sústavu som len na začiatku a už na sebe cítim ďalšie zlepšenie. Tu je vidieť, že náš Pán má všemohúcu moc a silu, že nás dokáže uzdraviť svojou láskou. Preto touto cestou sa chcem poďakovať nášmu láskavému Pánu Bohu a pani Laure a jej manželovi Vladovi za pomoc. A na záver, ak máte nejaký problém tak netreba otáľať, povedzte to pani Laure a ona príjme pomoc cez svoju dušu od Pána Boha. Ešte raz veľké Ďakujem. Prajem všetko dobré .

 

Poďakovanie

Jaroslav | 09.03.2014

Veľmi rád, by som sa týmto chcel poďakovať nášmu jedinému, láskavému a všemocnému pánu BOHU, ktorý mi prostredníctvom pani Laury, pomohol v mojom zdravotnom probléme.
Pred pár rokmi mi na preventívnej prehliadke u lekára zistili, že mám zúžený vývod z pravej ľadviny, pričom mi hrozilo jej odumretie, tak následne na to som bol aj operovaný. Operácia sa podarila, všetko bolo v poriadku, chodil som na pravidelné prehliadky k " odborným lekárom ". Lenže po čase sa z ničoho nič pri ďalšej kontrole zistilo na ultrazvuku, že problém je späť a ešte sa k tomu pridružili aj ľadvinové kamene a samozrejme ľadvinové záchvaty, ktoré nikomu neprajem. Znovu ma chceli operovať . Na moju otázku či už to bude potom v poriadku, som dostal len vyhýbavé odpovede . Jednoducho treba operovať čím skôr a hotovo, inej možnosti podľa lekárov nebolo. Vôbec sa mi to nepáčilo. Začal som hľadať iné možnosti liečby u liečiteľov. Osud a PÁN BOH zariadil, že som sa stretol s človekom, ktorého vyliečil náš láskavý BOH cez pani Lauru, ktorá preňho prijala liečbu od Boha a vyliečil zo zákernej rakoviny. Dostal som kontakt na pani Lauru a objednal som sa u nej. Príčina mojich zdravotných problémov spočívala, ako u väčšiny chorých v duševnej kliatobnej porobe. Po absolvovaní určitých od Boha prijatých procedúr na jej odstránenie som dostal pri druhej návšteve následnú liečbu. Moje ľadvinové kamene zmizli a ľadvina sa upravila. V máji to už bude tri roky, čo som sa vyliečil a každý deň za to ďakujem Bohu.
Ďakujem Ti drahý Bože ešte raz za všetko čo pre nás robíš, ďakujem aj pani Laure a v neposlednom rade aj jej manželovi Vladovi.

Poďakovanie za pomoc

Ľudmila | 08.03.2014

Drahý Nebeský Otče, drahá pani Laura. Aj keď je to dlhšia doba, keď som prijala Božiu pomoc cez dušu pani Laury a moja nevedomosť manipulácie s internetom mi blokovala prispieť vďakou nášmu drahému Nebeskému Otcovi, na radu pána Vlada som poprosila jedno Božie dieťa, ktorá mi pomohla a teraz k mojim problémom: 
Minulý rok v čase horúčav som mala obrovský problém. V pravej polovici hlavy som začala cítiť niečo ako rozbíjanie zbíjačkou, neviem či to bola depresia. Nedalo sa to vydržať a tak som zavolala na telefón p.Laury, ktorý som vtedy získala a na moje zavolanie sa mi prihlásil manžel p.Laury pán Vlado. Keď som mu povedala svoj problém tak mi povedal, že manželka má práve klienta, tak teraz nemôže. Ja som si myslela, že týmto to všetko skončilo. Po chvíli zazvonil telefón a bola to p.Laura, ktorá sa ma opýtala od kedy ten problém mám. Keď som jej povedala, hneď mi poradila, aby som zobrala určitú liečivú bylinku 2týždne 2x denne s prosbou k Pánu Bohu o požehnanie tejto liečby. Už na druhý deň boli moje problémy slabšie a behom tých 2 týždňoch odozneli. Ďakujem Pánu Bohu aj p.Laure za túto neoceniteľnú pomoc. Ďakujem...

 

Vrúcne poďakovanie

Elena Golianova | 04.03.2014

Pane Bože vrúcne ďakujem aj za požehnanie našej vzácnej duše Laure,ktorá nám s veľkou láskou pomáha.Ďakujem pani Laura aj vám pán Vladko.Nech naše vzácne dušičky vo Dvorníkoch opatruje náš láskavý všemohúci Pán Boh a posielam veľa lásky a veľké poďakovanie za všetko, čo pre nás robíte.

Ďakujem.

Monika D. | 04.03.2014

Láskavý náš Bože.
Z celého srdca Ti ďakujem za všetky rady, odporúčania a liečby, ktorými sa ja i moja rodina s veľkou pokorou, vďačnosťou a láskou riadime. 
Ďakujem Ti Bože za všetky výklady, ktoré vnášajú svetlo a porozumenie do našich životov a sú nám veľkou oporou. Cítim, že s Tebou Bože milostivý, sa už v živote nestratím a ruka v ruke s Tvojou môj milovaný, sa mi ľahšie kráča po tejto ceste životnej.
Možnosť čítať Tvoje vzácne odkazy na stránke a navštíviť dom drahej pani Laury a pána Vladimíra je pre mňa nekonečnou milosťou, odpustením, pochopením, trpezlivosťou a láskou Božou, ktorú nám všetkým, ktorí si to zatiaľ zaslúžime ponúkaš. A teda to najmenej, čo Ti Bože môj drahý máme na dôkaz našej vďaky venovať je denne sa Ti prihovárať, denne Ti ďakovať za všetko, čo sa nám v živote deje, denne Ťa prosiť o odpustenie za svoje hriechy, duševné slabosti či nepochopenia Tvojej dobrej vôle a denne sa približovať Tvojej blízkosti cez napĺňanie desatoro, Tvojich odkazov a nekonečnou láskou cítenou k Tebe drahý Bože.
V mene všetkých nás Ťa prosím Otče drahý, odpusť nám naše viny, schybenia a hriechy a veď nás cestou pravou i naďalej.
Ľúbim Ťa Bože môj a celý život Ti slúžiť budem.

 

Liečenie mojich boľavých krížov a pravého lakťa

Arvensisová Ľuba | 03.03.2014

Chcem vyjadriť úprimnú vďaku dvom skromným ľuďom pani Laure a jej manželovi Vladimírovi. V decembri 2013 som bola už zúfalá zo svojho zdravotného stavu. Už dlhú dobu ma bolela krížová chrbtica, od októbra pravý lakeť a akoby to nestačilo, začala som cítiť veľké bolesti v celej krčnej a hrudnej chrbtici s obrovským pálením pozdĺž celej oblasti. Sedela som pri počítači, čo sa pri tzv. tenisovom lakti nemôže a hľadala pomoc. Vôbec neviem akým spôsobom mi nabehla stránka pani Laury. Vtedy sa na ňu bolo možné dostať bez registrácie. Každý deň som čítala články a musím povedať priam magicky ma priťahovali. Asi mesiac som váhala, či mám pani Lauru požiadať o pomoc.Videla som, že všade sa písalo o láskavom, ale aj spravodlivom Bohu a priznám sa, veľmi som sa bála a aj hanbila, veď som vo svojom živote napáchala toľko hriechov. Napísala som pani Laure mail o svojom probléme s krížovou chrbticou a ostatné boľavé časti som neriešila, keďže jeden a najväčší problém boli kríže s bolesťou pravej nohy. Odpísala mi, že sa mám objednať a má riešenie na môj problém. Prišla som Dvorníkov s malou dušičkou vedomá si svojej hriešnej duše a čakala som niečo ťažké a kritické, čo mi náš zlatý Pán Boh odkáže. Ale Boh mi ukázal, že ma aj napriek tomu miluje a poslal mi liečivú pomoc po pani Laure. Stále som si pripadala ako v inom svete a spomenula som pred pani Laurou, že mám aj veľké bolesti v tom pravom lakti. Pani Laura mi prostredníctvom Pána Boha lakeť diagnostikovala a dostala som skutočne veľmi jednoduché dva cviky, ktoré mám robiť tri mesiace. Ale už po prvom mesiaci ma lakeť nebolí na mieste, kde som mala predtým ukrutné bolesti, kvôli ktorým som ani nemohla spávať. A teraz poctivo cvičím liečivé cviky na kríže na pol roka a cviky na lakeť. Som po mesiaci cvičenia a noha mi už menej tŕpne a v noci dokážem konečne spať. Chcem Vám ešte napísať, že pri poctivom cvičení sa mi niekdy stalo, že som mala väčšie bolesti a občas som aj pochybovala, ale povedala som si, že budem tomu veriť, veď nemám čo stratiť. Už som dvakrát odriekla plánované operácie krížov. Kto to pozná vie, že sú to zvyčajne posunuté platničky a stavce. Na záver Vám všetkým chcem napísať, že mám pred sebou ešte veľa cvičenia, ale ja už bez toho ani neviem byť. Stalo sa to súčasťou môjho denného režimu a vidím, že mi Pán Boh pomáha a môj stav sa skutočne zlepšuje. A nedá mi, aby som sa nepodelila ešte o jednu, pre mňa skutočne krásnu vec. Zistila som, že vôbec nie som zlý človek ako som si často o sebe vplyvom iných ľudí myslela a Boh mi ukázal pravý opak a pocítila som v celej mojej duši ako veľmi ma ľúbi a záleží mu skutočne na mojom šťastí. Mám Vás veľmi rada pani Laura a Vladko, stále na Vás myslím a neviem, ako je to celkom možné a či si to aj nedomýšľam, ale skutočne cítim božiu prítomnosť a objatie, hlavne v noci, keď zaspávam. Ďakujem za všetko Pánu Bohu, Vám pani Laura a aj Vášmu manželovi.

Ľúbim Ťa Otče môj láskavý

Elena Golianova | 03.03.2014

Bože Otče môj láskavý ľúbim Ťa celou svojou dušou,mám ten najväčší poklad v tomto pozemskom živote a to je moja nekonečná láska k Tebe a Tvoja Božia ochrana a Tvoja Božia láska k mojej duši. Vrúcne Ti ďakujem za všetko. Do konca môjho života si budem tento poklad chrániť.

 

Ďakujem Ti Bože za odstránenie bolesti mojej ruky.

Oľga | 28.02.2014

Milá Laurika, Vladko prajem Vám pekný večer. Neprajem nikomu, nikomu, nikomu, tie bolesti celej ruky, ktoré som prežívala celé dlhé mesiace. Do dnešného rána som mala bolesti v celej ruke, problém vyzliecť si tričko, zapnúť podprsenku, dokonca umyť si sama vlasy som nemohla. Od prijatia písma od Nášho drahého všemohúceho láskavého Boha, ktoré bolo na zamyslenie a hlavne na moje poučenie, že mám viac dôverovať Bohu a nepochybovať o tom, či mi dokáže uzdraviť boľavú ruku, ma po dlhých mesiacoch prestala bolieť ruka. Ďakujem Ti Bože, lebo len Ty jediný si toto mohol dokázať uzdraviť moju ruku bez akejkoľvek liečby. Pochopila som, že moja viera bola k Tebe veľmi slabá. Po mojej úprimnej ľútosti k Bohu a následne po telefonáte s Vami ma nečakane ruka, ktorá ma bolela veľmi dlhý čas sama od seba prestala bolieť. Mužovi ktorého som mala v tom čase doma hovorím, zázrak sa stal. Prestala ma celkom bolieť ruka, s ktorou som sa chcela objednať k Vám Laurika. Už je večer a ruka ma stále nebolí, dávam si na ňu pozor... ďakujeeeem, že opäť som Nášho drahého Pána Boha pocítila. Pánu Bohu ďakujem za vypočutie mojej prosby, za odstránenie mojej bolesti. ĎAKUJEM za všetko čo ste pre mňa spravili....... Ľúbim Vás srdcom. Nech Vás Pán Boh ochraňuje a nedopustí nič zlé... ste jediní, ktorí ste úprimní ľudia... nebyť dnešného dňa, neuvedomím si viac menej život okolo nás, ľudí. Prajem Vám požehnaný krásny večer, dobrú noc a prekrásny božský láskou naplnený zajtrajšok.

Poďakovanie

Matka a syn | 25.02.2014

Tak ako aj viacerí na tejto stránke chceli by sme sa aj my touto cestou poďakovať nášmu láskavému Bohu za postupné zbavenie trápení, ktoré nás sužovali dlhé roky. Na úvod by som chcel začať, že sme obaja navštívili pani Lauru so záverom, že sa musíme zbaviť kliatby a až potom nám môže byť poskytnutá liečebná pomoc. Urobili sme presne to čo nám náš láskavý pán Boh zoslal cez pani Lauru a pomaly sme začali pociťovať úľavu na duši. Nedá sa to presne opísať aký je to pocit, ale vylepšujú sa vzťahy v práci, pociťujeme radosť zo života a celkovo sa pozeráme na svet inými očami, všetko ide omnoho lepšie ako predtým. Mama mala aj problémy s vysokým tlakom začala sa modliť modlitbu a prosila nášho Boha aby jej pomohol. Začala užívať magnézium ako je uvedené na stránke a po dvoch týždňoch sa jej tlak neuveriteľne napravil. To už je ďalší zázrak, ktorý sa nám stal v priebehu krátkej doby. Pani Lauru a jej manžela sme navštívil po druhý krát s prosbou o liečebnú pomoc po zbavení kliatby, bolo nám odpísané, že máme krvný zápal. Preto sa teraz budeme snažiť urobiť presne tak, ako nám bolo napísané a od Boha zoslané. Veríme, že nám náš láskavý pán Boh pomôže zvládnuť túto receptúru a potom znova napíšeme ako to dopadlo. Ale môžeme povedať že stav s akým sme išli k pani Laure, či už to bol psychický alebo fyzický sa nám neskutočne rýchlo polepšuje. Snažíme sa držať viacerých Božích rád, s ktorými sme sa stretli na tejto stránke či už je to užívanie vitamínu C, jedenie ovsených vločiek, borievok, zbavili sme sa amalgánových blômb, a mnoho iných vecí, ktoré sme sa dočítali na tejto stránke. Každý deň prosíme a ďakujeme Bohu prostredníctvom Božích modlitieb a sila týchto modlitieb nám veľmi pomáha v našom živote. Veľmi pekne ďakujeme, že nám náš láskavý pán Boh takto pomáha. Prajem Vám páni Laura, aj vám pán Vladimír, veľa veľa Božích požehnaní, sily a zdravia do ďalších rokov Vášho života.

 

Poďakovanie za lásku

Renata Reinová | 25.02.2014

Pane Otče môj milovaný ja obyčajný človiečik na tejto zemi ti ďakujem za šťastie, lásku, pokoru, ktorú si do mňa v posledných mesiacoch vložil. Som taká šťastná že ťa mám a že môžem tvoje krásne modlitbičky k tebe posielať mojimi ústami vyslovené . Milujem ťa pri každom slove tvojom po našej Laurinke napísané. Poslal si mi muža, ktorého milujem celým srdcom, naučil si ma milovať život a ja sa snažím a vediem moje deti k tomu, aby milovali a uctievali božie slovo, ktoré hladí moje vnútro každé ráno keď otvorím oči. Som poctená tvojou láskou a budem ťa milovať celý svoj život Bože môj milovaný. Ďakujem pani Laure za ochotu pomáhať a milovať teba Bože môj jediný. Bože láskavý prosím ťa pomáhaj nám aj naďalej a veď nás tou pravou cestou viery k tebe Pane náš milostivý.
S láskou, tvoja verná Renáta

Ďakujem Ti Bože drahý.

Monika D. | 16.02.2014

Dobrý Boźe,
veľmi Ti ďakujem za Tvoju pomoc pri odvodnení a odsolení môjho tela. 
Vďaka Tvojej milostivej pomoci, liečim svoj imunitný systém a moje telo sa začalo ani nie po prvom mesiaci očisťovať. Liečbu mám na dva roky, takže ma tento rýchly nástup očisty zaskočil. Náhle som začala opúchať a zadržiavať vodu. Keď už to bolo na hranici znesiteľnosti, požiadala som Ťa láskavý náš Bože prostredníctvom drahej pani Laury o radu. Po vysvetlení Tvojej vzácnej rady som pochopila, že som začala opúchať v dôsledku nahromadenej lymfy a množstvu soli, ktoré sa snažilo telo moje vylúčiť, no keďže som nepila dostatočné množstvo tekutín, hromadilo sa to všetko v mojom vnútri a cítila som sa ako pred výbuchom. Stačilo sa pár dní doslova prelievať vodou a všetko je opäť v poriadku. 
Z celého srdca Ti ďakujem drahý Bože za vieru, dôveru, trpezlivosť a lásku. Ďakujem Ti za svoju požehnanú rodinu a za život, ktorý sa láskou k Tebe stáva naplneným. Ďakujem Ti za Tvojeho proroka, drahú pani Lauru a pána Vladimíra, vďaka ktorým dostávame Tvoje posolstvá a naše životy nadobudli hlbší zmysel. Vrúcne Ťa prosím Bože o odpustenie vśetkých mojich hriechov zo životov minulých i tohto. Ľúbim Ťa milostivý Bože a celý život Ti slúžiť budem.

 

Bohom vyliečený zo silnej cukrovky II. typu a vysokého krvného tlaku bez lekárskeho zásahu.

Vladimír, manžel Laury | 05.02.2014

Úprimne a srdečne ďakujem nášmu Milostivému, láskavému a všemocnému Pánu Bohu za svoje uzdravenie od týchto zdravotných problémov. Zhruba dva roky dozadu som bol na lekárskom vyšetrení, lebo som potreboval predoperačné vyšetrenie kvôli operácii šedého zákalu. Musím podotknúť, že šedý zákal sa nedá odstrániť žiadnou inou liečebnou pomocou, iba operačne. Kde treba starú zakalenú šošovku z oka odstrániť a nahradiť novou umelou. Ja osobne som sa cítil dobre, nepociťoval som žiadne zdravotné problémy. Možno som bol trochu viac unavený. Lekári mi pri tomto predoperačnom vyšetrení zistili hladinu cukru v krvi v ich jednotkách 23, pričom mi primár interného oddelenia u ktorého som vyšetrenie absolvoval povedal, že je to na hospitalizáciu a chcel ma ihneď hospitalizovať. Hodnota môjho krvného tlaku bola 200/110, čo tiež prispelo k tomuto jeho rozhodnutiu. Ja som s hospitalizáciou samozrejme nesúhlasil, lebo viem že mám nad sebou môjho láskavého Pána Boha a pri sebe manželku dobrú liečiteľku. Po príchode z nemocnice domov moja manželka Laura sadla, vzala do ruky papier a pero a od nášho Milostivého Pána Boha prijala pre mňa liečbu. Nebudem sa tu presne rozpisovať v detailoch o aké ingrediencie v mojej liečbe sa jednalo, lebo pre každého človeka je vždy liečba individuálna. Podotýkam, že sa jednalo o bylinné preparáty, koreniny, či už užívané nasurovo ako sušené, alebo v liehových tinktúrach ktoré som si sám s pomocou manželky doma pripravil a užíval podľa Božej prijatej receptúry. Po piatich mesiacoch tejto Božej liečby som šiel znova na predtým neúspešné predoperačné vyšetrenie, lebo operáciu na oči som potreboval. Hodnota môjho cukru v krvi bola v lekárskych jednotkách 9, čo mi aj samotný lekár povedal, že vzhľadom k môjmu veku a nadváhe, ktorá je v tomto veku relatívne tolerovaná je táto hodnota cukru v norme aj vzhľadom na to, aká vysoká bola hodnota predtým. Keď mi sestrička pred ním zmerala tlak, ktorého hodnota bola 130/80 (musím uviesť, že pri výške 187 cm vážim 130 kg) lekár skoro spadol zo stoličky, bolo toho na neho už moc, nechcel veriť vlastným očiam a kázal sestričke tlak mi ešte raz zmerať. Hodnota bola nezmenená. Tak veľmi sa čudoval preto, lebo pri predchádzajúcom vyšetrení ktoré som už tu opisoval som ním odporúčané lieky na vysoký tlak odmietol užívať. Tak isto aj inzulín, kde ma presviedčal že je to nevyhnutné 3x denne si ho okamžite začať pichať. Povedal že v opačnom prípade mi hrozia vážne zdravotné problémy a následne skorá smrť. Pýtal sa ma u akého lekára a v ktorej nemocnici som sa liečil. Povedal že mám tlak ako 20 ročný mládenec. Vzhľadom na môj vek a váhu až neskutočné! Povedal som mu , že ma liečil Boh cez moju ženu. Pozeral na mňa ako na blázna. Evidentne mi neveril ako to väčšinou u lekárov býva. Iba neveriacky pokrútil hlavou a predoperačné vyšetrenie mi schválil. Podotýkam, že som si počas liečby nijako zvlášť neupravil stravu, čo mi bolo lekármi prikazované držať prísnu diétu na ktorú som dostal aj brožúrku, ktorú som vtedy po ceste domov zahodil. Počas týchto piatich mesiacov Božej liečby som nijako neupravoval svoje stravovacie návyky ani denný režim, akurát som začal o trochu viac chodiť so psom do lesa na dlhšie prechádzky, aby som zvýšil svoju fyzickú aktivitu. V terajšej dobe som si kúpil domov tlakomer a občas si meriam krvný tlak, ktorý mám v priemere okolo 120/70 už dlhodobo. Podotýkam váha sa mi nezmenila. Stále je to okolo 130 kg. Cítim sa vynikajúco! Za toto všetko môžem a chcem ďakovať iba nášmu láskavému a nekonečne všemocnému Pánu Bohu. Jediný ON cez schopnosti mojej manželky, ktoré jej požehnal mi dokázal zachrániť moje zdravie. Môj Bože prijmi odo mňa vyznanie nekonečnej lásky k Tebe, vyjadrenie nekonečnej úcty a velebenia Tvojeho Božieho mena.

ĎAKUJEM TI BOŽE

Gabika | 02.02.2014

Drahý BOŽE, ja by som sa ti chcela poďakovať za každodennú tvoju pomoc v mojom živote, aj za poslednú od Teba dostanú liečebnú pomoc. Bola som dlhodobo opakovane chorá- väčšinou angína. Ale mala som aj bolesti kĺbov, bolesti brucha.... Nevedela som, čo skôr mám liečiť, Na angínu mi nepomáhali žiadne lieky, mala som ísť už na výber mandlí, neskutočne bolestivo mi ich narezávali aby mi z nich vytiekol hnis, ktorý mi vytekal nonstop aj tak. V tej dobe som zistila, že som mala na duši prekliatie, preto som sa nevedela z ničoho vyliečiť, ani ja, ale ani moja rodina. Počas odklínania som dostala od nášho Pána Boha aj liečbu na hrdlo(ale zatiaľ len takú aby som vydržala počas tej doby), bolo to aj tak dosť náročné, pretože som mala niekedy také silné zimnice, že som sa nedokázala pomaly ani postaviť z postele a nie ešte ísť do ľadovej sprchy- ale Božinko ma ochraňoval aj vtedy a nejako som to zvládla a dokonca som sa prestala v tej chvíli triasť od zimy ako osika. Keď som sa zbavila prekliatia IHNEĎ som sa cítila lepšie, hrdlo sa mi skoro úplne polepšilo a to som lieky na angínu vysadila a dokonca aj bolesti brucha o dosť ustúpili. Objednala som sa ale na doliečenie tej angíny, aj keď som dlho váhala, pretože som nechcela zaťažovať ešte viac našu drahú pani Lauru len kvôli angíne, aj keď mi trvala už vyše pol roka. Zistila som, že mám veľmi silný zápal v krvi. Ktorý momentálne liečim. Už po pár dňoch ma prestalo bolieť hrdlo, brucho ma tiež bolí menej a aj kĺby na prstoch ma skoro vôbec nebolia, a to mám liečbu iba necelé dva mesiace. Liečbu som dostala na pol roka. Chcela som vyliečiť angínu a vylepšuje sa mi celkovo môj zdravotný stav. Pane Bože ĎAKUJEM, milujem ťa, a budem ťa milovať a ďakovať ti celý môj život.

 

Dlhoročné bolesti hlavy

Valéria | 07.01.2014

Rada by som vám vyrozprávala svoj príbeh v ktorom mi láska Božia a Boh sám uľavil od veľkých bolestí ktoré ma sužovali dlhé roky. Nepamätám si presne či to už začalo skôr ako som mala 6 rokov pretože som bola ešte veľmi malá. Ale na svojich 6 rokov si veľmi dobre pamätám, takže som si istá že od tejto doby som mala každodenné a veľmi silné bolesti hlavy. Moja nebohá mamička so mnou pochodila strašne veľa vyšetrení, prosto všetko možné čo v tej dobe bolo dostupné, ale bezvýsledne. Nevedeli mi zistiť absolútne nič. Prosto s tou bolesťou som sa musela naučiť žiť a aj lekári to tak brali. Bývalo to tak časté že to trápenie nezostávalo iba u mňa ale trpela ním celá moja rodina. Po viacerých rokoch prežitých s týmito bolesťami sa mi podarilo zohnať liek ktorý ako jediný mi dokázal stlmiť tie ukrutné bolesti, ktoré sa stále vracali späť. Veľmi ťažkých 50 rokov v bolestiach ktoré ak človek nezažije, nedokáže si predstaviť aké neznesiteľné to je. 
Jedného dňa som dozvedela o pani Laure, ktorej touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať za pomoc ktorú mi poskytla a to tým, že pre mňa prijala písmo od nášho láskavého Pána Boha na tieto veľké a dlhoročné bolesti hlavy. 
Vďaka mojej dcére, ktorej veľmi pomohla v mnohých problémoch som s odhodlaním zavolala pani Laure a poprosila ju o Božiu pomoc. V Božom písme bolo hovorené o kliatbe ktorú som musela zo seba sňať. S odhodlaním a s prosbami k Pánu Bohu som začala robiť všetko presne tak ako mi to bolo odkázané. Po naplnení Božieho písma som pocítila neskutočnú úľavu. Bolesti sa mi hneď úplne stratili. Ani nechápem ako som to prežila takú dlhú dobu. Bola to veľmi dlhá etapa môjho života s týmito bolesťami a mne sa stratili. Boli preč a to len vďaka tebe Pane Bože. Ty si mi jediný pomohol a sňal si zo mňa to utrpenie ktoré som musela zažívať denno-denne. Veľká vďaka Otecko náš, z celého srdca ti ďakujem, že si mi takto pomohol a uľavil mi od týchto ukrutných bolestí. Zároveň ďakujem aj trpezlivej a láskavej našej pani Laure a pánovi Vladkovi za ich pomocnú ruku. Je to neuveriteľné ako viera v nášho Pána Boha dokáže pomôcť aj v tom, čo si už myslíme že nie je možné zmeniť. ĎAKUJEM

Ďakujem.

MonikaD. | 29.12.2013

Drahý Bože,
z celého srdca Ti ďakujem za Tvoju nekonečnú lásku, starostlivosť a trpezlivosť s ktorou sa o nás staráš. Ďakujem Ti za ďalšie liečby a rady pre moju rodinu, ktoré napĺńame s láskou a vďakou.
Ďakujem za milovanú pani Lauru a pána Vladimíra, za ich vieru, lásku, oddanosť a vytrvalosť. Neviem si predstaviť akoby jeden človek okrem iného s nie Tebou žehnanými schopnosťami mohol fyzicky i duśevne vydržať taký nápor práce ako má pani Laura. Ďakujem Ti drahý Boźe ešte raz za všetko, čo pre nás robíš a za Tvojeho proroka, s ktorým sa nám na svete ľahšie dýcha.
S láskou, Monika s rodinou.

 

VĎAKA

renáta | 24.12.2013

Veľká vďaka Ti Bože za prekrásny odkaz, pri ktorom mi rovnako ako aj ďalším čitateľom tiekli slzy. Tvoj odkaz Bože ma uisťuje v tom, že som na správnej ceste, na ktorej nikdy nezablúdim. Veľká vďaka patrí pani Laure, ktorá nás všetkých vedie k Tvojej láske a jej odhodlanie je pre nás veľkou motiváciou. Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA Pane Bože.Som spokojná a šťastná, že som pod ochranou nášho láskavého Pána. Tento pocit prajem všetkým ľuďom na zemi.

Podakovanie

Dana | 23.12.2013

Úprimne zo srdca dakujem za láskavosť odoslaného Božieho slova pre nás do duševného vianočného obdobia.
Veľmi dakujem, Bože Náš láskavý za Tvoj odkaz pre Nás, ked som ho čítala tiekli mi slzy a myslím,že viacerím ,ktorý ho čítali a čítať budú a ktorí Ta milujú.Cítim veľkú vdaku vnútri v sebe k Tebe Bože aj k pani Laure,a zároveň cítim smútok ,kôli tomu ,že duše,ktoré akoby na Teba zabudli...... sa dívajú a cítia inak.... Tvoje odkazy nam odovzdavané cez pani Lauru.Pane Bože Náš Všemohúci prosím Ta pomôž všetkým dušiam na tejto Zemi ,aby sa im rozjasnilo v mysli aj v srdci a začali v Teba veriť a milovať.
Milujem Ta veľmi Bože môj láskavý, a za to vdačím z celého srdca aj pani Laure a jej manželovi.

 

Dôležité je veriť, nielen uveriť...

Peter | 05.12.2013

Touto cestou chcem poďakovať nášmu láskavému Nebeskému Oteckovi a jeho služobnici p.Laure za mnohonásobnú pomoc pre mňa a moju moju rodinu.
Už po 2x som mal problémy s hraním na trúbku-keďže sa tým čiastočne živím, potreboval som vyriešiť môj problém...lekár by mi nikdy nepovedal že to mám z chrbtice a preto sa mi nedarí vylúdiť tón.Cvičenie s hlavou a problém pomaly odoznieva...úžasné!!!!Toto by mi neuveril žiaden lekár-to teda nie.

Čo chcem dať však do pozornosti je vec, ktorá by mohla pomôcť i iným ľuďom ktorý trpia touto chorobou. Jedná sa o "koprivku". S manželkou sme nikdy o takom niečom nepočuli-a preto na podnet verdiktu lekárky pre našu 6.r. dcérku sme sa na nete dozvedeli že s tým má veľa ľudí problémy, a vraj na to neexistuje liečba, ktorá by človeka dostala z tohoto problému. Len dietka a dávať si pozor čo do pusy, inak sa to spustí...presne tak ako u naše dcéry...pľuzgiere ako po popŕhlení Vám pochodujú po celom Tele. Nechcem to tu rozoberať na drobné, čo je Však najpodstatnejšie, poprosil som p.Lauru o Božiu pomoc. Dostali sme liečbu na 7dní. Nič drastické, len dostať Sodu Bicarbonu do 6 r. dieťaťa keď mu nechutí je niekedy skúškou nervov aj pre rodiča :-))))) avšak keď vidíte už po 3 dňoch že sa skoro vôbec nevyhadzuje, tak v srdci jasáte a klaniate sa pred veľkosťou nášho Otecka!!!! Otče Bože, Ty vieš že sa snažím byť lepší - odpusti mi moje hriechy, a že ich mám - o tom niet pochýb....Ďakujem Ti že mi pomáhaš,budem sa snažiť byť Tvojim služobníkom až do konca mojich dní na tejto zemi. 

P.S.:Nepoznať Vás p.Laura, tak sa trápim z veľa problémami, preto som šťastný že Vás poznám, a ďakujem i Vám za Váš čas, pretože viem že je to namáhavé a náročné. S pozdravom Peter Chuck Norris.

Milujem ťa Otče Bože

Mária | 04.12.2013

Milý môj Otecko, cítim v srdci veľkú radosť pretože mám teba a som ti nesmierne vďačná za každú pomoc ktorú si mi poslal cez našu láskavú pani Lauru. Tvoje Božie písma sú pre mňa veľkým pokladom a cítim v nich silu tvojho slova, tvojej existencie, lásky a miloty. Si pre mňa všetkým a nebyť teba a tvojej pomoci ktorú pre mňa prijala jedna úžasná žena pani Laura, ktorej touto cesto patrí moje velikánske a úprimné ďakujem, určite by som tu už dnes nebola. A ak by som tu ešte bola, tak by som už len rátala svoje posledné dni. Ty Otecko môj si mi pomohol veľmi veľa krát a preto skláňam svoj chrbát pred tebou. Kľačím na kolenách a s pokorou sa ku tebe modlím každý deň, pretože moja viera v teba je pevná, odhodlaná a úprimná. Ale zároveň ťa každý deň Otče Bože prosím o tvoju pomoc aby sily zla nezmenili moje kroky, moje srdce a moju lásku ku tebe. Lebo zlo je silné, často krát nenápadné a nikdy nevieme. 
Chcela by som vám pár slovami opísať lásku nášho Otecka. Poprosila som pani Lauru o Božiu radu – písmo na výklad vzťahu s mojou mamou. Vždy som ju mala a aj mám veľmi rada, ale naše vzájomné žitie pod jednou strechou bolo ozaj veľmi náročné. Nepochopenia, hádky, problémy čo ma veľmi v srdci trápilo a vedela som že jedine Pán Boh vie ako to v skutočnosti je. Objednala som sa preto k ľuďom ktorých mám skutočne veľmi rada a vážim si ich.
Pán Boh mi odkázal to ako ma moja mama má veľmi rada, ale nezvláda a nevie sa vyrovnať s tým že ma stráca (že už mám manžela) a že má strach z toho, že ju už nebudem potrebovať. To ale vôbec nebola pravda ako to ona pociťovala vo svojom vnútri. Dostala som iba vysvetlenie, žiadnu liečbu, obrad, iba vysvetlenie čo mi veľmi pomohlo a sama som sa začala odhodlane modliť k nášmu Oteckovi. Modlila som sa, prosila ho o to aby stav v dome bol dobrý, aby sme si rozumeli, aby láska prehlušila zlo, hádky.... A teraz ako vám to tu píšem vám chcem len povedať , že tak super ako si teraz rozumiem so svojou mamou, tak to je len a len vďaka tebe Pane Bože. Mám svoju rodinu ktorá je pre mňa na 1. mieste, ale zároveň moja mama patrí do našej rodiny ako jej člen a máme ju ozaj radi.
Chcem tiež podotknú ť to, že mamina sa mi po čase priznala, že aj ona sa modlila ku nášmu Oteckovi, aby nás chápala, aby sme vychádzali a Otecko nás vlastne obe vypočul. Obe sme chceli zachrániť to pekné, čo by sila zla určite zničila keby sme neverili Bohu a utužovali by sme sa v hádkach, boli stále viac a viac prchké a podráždené na seba. Mamina prijala môjho muža, alebo aspoň ho začína brať takého aký je a pomaly si na neho zvyká. A aj sa aj budem za to modliť aby ich vzťah bol v poriadku a ja viem, že tie modlitby nebudú bez povšimnutia. Preto veľké ĎAKUJEM OTČE BOŽE, si pre mňa všetkým.

 

Bola som ťažko chorá a prosila som Pána Boha cez pani Lauru o pomoc. Odpoveď od Pána Boha bola, že mi neodošle liečebnú pomoc, lebo sa modlím k modlám!!!!

Elena | 28.03.2014

Pani Laura, príspevok, ktorý ste napísali na Božiu stránku je nádherný aj pravdivý. Ja som jedna z toho kvanta ľudí, ktorým bola odmietnutá liečba. Áno, je to pravda. Bola som ťažko chorá a prosila som Pána Boha cez pani Lauru o pomoc. Dostala som ju! Bolo to odmietnutie!!! Veľká vďaka Pánu Bohu aj pani Laure, lebo cez tieto odkázané slová cez telefón, som najprv nerozumela, čo sa to deje a prečo??!?? Veď Boha milujem!!! Keď mi to pán Vladko oznamoval, tak si myslím, že na tej posteli by som asi radšej prijala zo pár buchnátov, ako tento odkaz. Čo som cítila nebol to hnev, len som vykrikovala do telefónu, že nerozumiem!!!! Odpoveď od Pána Boha bola, že mi neodošle liečebnú pomoc, lebo sa modlím k modlám!!!! Nebola to pani Laura, ktorá to prijala na vine, nebol to ani Pán Boh, že mi to poslal. BOLA SOM TO JA!!!!!! Začala som sa snažiť pochopiť, aký ma tento odkaz význam, chcela som to pochopiť. Začala som všetko čítať, čo na tejto stránke nám náš láskavý Pán Boh odkazuje, čo je to viera v Boha a jediného Boha a všetky ostatné odkazy, v ktorých nás učí, lieči, napráva na správnu cestu k Jeho Láske. Ďakujem aj za tie choroby, ktorými som trpela nášmu láskavému Pánu Bohu, aj za ten odkaz, v ktorom ma odmietol. To bolo tvrdé pre moju dušu. Bolo to spravodlivé. Keď som pochopila, že kde som schybela. Áno bola som vychovávaná v katolíckej cirkvi a tá učila milovať Boha. Boha trojjediného a to nie je pravda!!!! Boh je len jeden!!!! Ako si ja vravím, nepotrebuje pomocníkov, čo mu nadelila katolícka cirkev a to ich vysnívaného ducha svätého a Ježiša Krista, ktorým som sa klaňala. Keď som toto pochopila, že som takto blúdila a cestovala som po satanových chodníčkoch, tak som sa veľmi preľakla. Ja som touto cestou roky blúdila a tým som ubližovala sebe a nášmu láskavému Nebeskému Oteckovi. Zaslúžila som si ten odkaz!!! Bol pravdivý!!! Viete z hĺbky duše som ľutovala a prosila Pána Boha o odpustenie za schybenie, ktoré bolo veľké. Veď ja som prosila dovtedy o pomoc výmysel cirkvi. Vyčistila som si svoju myseľ, pochopila som, že mi nepomôže nikto z tých, čo chodili po zemi a boli ometálovaní katolíckou cirkvou, akože za svätých. Aj Ježiš bol človek s poslaním, aj jeho matka Mária bola človek s poslaním na tejto zemi. Aj to som pochopila, že ani oni ma nedokážu vypočuť. Vždy to treba aj ďakovanie aj prosby posielať láskavému Pánu Bohu. On je všemohúci, On nás poslal na túto zem, na očistenie svojej duše. A ja svojim blúdením som si ju začierňovala, svojou slobodnou vôľou, ktorú som dostala ako ďalší dar od Pána Boha. Teraz mám osočovať pani Lauru, že mi to povedala??? Pána Boha???? a ja som samý čmud!!!! Nie!!!!! Cesta vedie a to je cesta pochopenia, priznania a ľútosti. Čo som dokázala s pomocou Božou a duševným príjmom cez pani Lauru pochopiť. Môžem napísať, že po vyčistení mojej ohlúpenej hlavičky, prišla pokora a láska k Pánu Bohu, ale skutočná. Ja som to pochopila do dvoch týždňov. Potom s malou dušičkou som zavolala a prosila znovu Pána Boha. Pán Boh mi liečebnú pomoc poslal, za čo mu z hĺbky duše ďakujem a nikdy nezabudnem. Týmto som všetkým chcela odkázať, že treba hľadať zlyhanie v sebe a len v sebe. Som v hĺbke duše presvedčená, že nás Pán Boh ozaj všetkých miluje nekonečnou láskou. Keď potrebujeme a zaslúžime si pokarhanie, tak ho prijmime s pokorou a nie zvaľovaním svojho schybenia na Lauru, že nám nechce pomôcť, jej sa nedá!!! Je to Božia vôľa!!! Boh nás len upozorňuje, že ideme nesprávne, aby sme sa spamätali a aj za to mu buďme vďačnííííííííí. Pochopila som, že moja duša si uľavovala, že som ju dobrovoľne zaťažovala a ešte bola na nej aj kliatba. Aj to viem, že keď všetko, celý náš život zveríme do Božích rúk, tak sa nemusíme báť ani trápenia, lebo nám Ho bude pomáhať niesť a postupne chápať odpoveď na našu otázku prečo? Vždy sa treba utiekať k Pánu Bohu, aj v radosti aj v bolesti. Pane Bože prosím daj mi silu a Tvoju Božiu ochranu, aby som kráčala správnou cestou, lebo viem, že Ty ma neopustíš, keď ja Ťa nezradím a vždy sa priznám bez obáv a ostychu za skutočnú lásku k Tebe.
Pane Bože láskavý, milujem Ťa celou svojou dušou, ďakujem Ti za každý okamih môjho života, za všetko čo bolo, je a aj čo príde. Všetko odovzdávam do Tvojej láskavej spravodlivej všemohúcnosti. Ľubkám vás, vás dušičky v skromnom domčeku vo Dvorníkoch a veľké ďakujem. S láskou Elena

Bože odpusť mi, prosím.

Dana | 28.03.2014

Drahý láskavý náš milovaný Bože Otče, chcela by som sa Ti aj prostredníctvom tejto úžasnej stránky , ospravedlniť za to, ak som Ti niekedy nechtiac ubližovala. Po prečítaní článku od pani Laury že Boha milujem iba vtedy, keď o tom nikto nevie, som sa veľmi ale naozaj tak veľmi zamyslela nad sebou a svojím zmýšľaním, nad svojimi skutkami a všetkým, čo robím pre Teba, drahý Bože. Normálne som dostala strach. Stalo sa mi priznávam viac krát, aj keď som tak isto odporúčala pomoc aj rady od Teba cez pani Lauru pre iných mojich známych, že niektorí nemajú záujem a neveria. Ťažko sa mi im vysvetlovalo, ťažko sa mi ich presviedčalo. Nevedela som čo mám robiť. Radšej som povedala, že ako chcete, nebudem nikoho do ničoho nútiť ani nikoho o ničom presviedčať. Bojím sa, že som málo obhajovala svojho milovaného Boha. Mám veľmi zmiešané myšlienky a neviem to ani dobre opísať čo cítim. Naozaj cítim strach. Tak veľmi Ťa prosím drahý Bože, odpusť mi aká som nevedomá, viem, že sa musím a chcem veľmi veľa učiť, čítať aby som mnohým veciam porozumela, aby som bola bližšie k Tebe, naozaj Ťa nechcem nikdy stratiť a chcem byť stále bližšie a bližšie k Tebe. Ty jediný si naša Záchrana, náš Spasiteľ. Do istého obdobia v mojom živote, som o Tebe nevedela skoro vôbec nič, len som vedela že si. Priznávam, kým sa nám darilo a bolo všetko v poriadku, tak som sa nad Tebou , milovaný Otče, vôbec nezamýšľala. Až...
Nastali veľmi ťažké chvíle v mojom živote a až keď som navštívila pani Lauru a začala som čítať všetky články, modlitby, rady, som bola vďačná a nesmierne šťastná že SI. Tá veľmi ťažká udalosť mi otvorila oči aj srdce a bolo mi vysvetlené od pani Laury , že všetko čo sa deje, že je to Božia vôľa. Láskavá pani Laura aj s pánom Vladkom mi veľmi veľa vecí vysvetlili a ukázali smer, cestu, ktorá je správna. Viem, som ešte len na začiatku, prosím Ťa drahý Bože, daj mi šancu všetko napraviť, čo som pokazila. Som si vedomá všetkých tých dní, keď som Ti ani neďakovala za to všetko šťastie, ktoré sme od Teba dostávali, za dar života. Vyrastala som v rodine, kde slovo BOH som počula veľmi málo krát, ani o kresťanstve, o cirkvi, nič som nevedela. Ani teraz neviem. Nikdy som nečítala Bibliu, nepoznám žiadne súvislosti o čom to celé je. Daj mi prosím šancu, to napraviť. Mám určite v sebe ešte niečo, čo mi bráni tak otvorene niekedy hovoriť o Tebe, niekedy mi to problém nerobí ale niekedy ešte áno. Naozaj je to pravda, že si niekedy pomyslím, že : čo si o mne ten človek bude myslieť. Radšej som ticho. Nikdy v živote som sa s nikým o Tebe nerozprávala otvorene ani inak. Prepáč mi to. Neviem byť ešte taká otvorená. Veľmi to chcem zmeniť. Milujem Ťa Bože naozaj a verím, že vždy si stál pri mne a pomáhal si mi. Keď som prežívala najťažšie obdobie môjho života, v lete, viem, že si bol stále som mnou. Určite si mi to pomáhal ľahšie znášať. Cítim to aj teraz. Veľmi Ti ďakujem aj za liečebnú kúru, ktorú sa snažím dodržiavať, a veľmi mi pomáha. Ale stalo sa mi teraz, že som nezohnala bazalku, ktorú mám užívať každý večer a tak som ju vynechala na pár dní. Mrzí ma to, mala som sa ju snažiť hľadať inde. Drahý Bože, daj mi prosím šancu... nechcem Ťa stratiť. Milujem Ťa nezištne.

 

Rodinné vzťahy

Monika D. | 28.03.2014

Milí čitatelia, dovoľte mi dokončiť môj nedávny príbeh, ktorý začal Božím varovaním a pokračoval hlbokým porozumením a prijatím tohoto Božieho odkazu so záverom, ktorý jasne dokazuje, že náš Pán Boh má s nami vyšší plán a že naše duše nekonečne miluje a ak správne pochopíme jeho posolstvá, aj nám veľmi pomôže. 
A tak nemôžem začať inak, ako sa poďakovať našemu Pánu Bohu za Jeho láskavosť, múdrosť, nekonečnú trpezlivoť a starostlivosť. Milujem Ťa Bože drahý a ďakujem vrúcne za všetko.
Vrátim sa k udalostiam, ktoré nasledovali po prerušení kontaktu s mojou rodinou.
Keďže som sa v nasledujúcich dňoch necítila dobre, mysľou mi neustále behali posledné rozhovory s rodičmi a v duši som mala zvláštny, nepríjemný pocit, poprosila som našeho Pána prostredníctvom drahej pani Laury o výklad ohľadom mojich vzťahov s rodičmi a bratom.
Z úcty a lásky k ich dušiam vám nebudem písať, čo mi Pán Boh o mojej rodine napísal. Modlím sa za nich. Hlavným odkazom tohoto Božieho výkladu pre mňa bolo, že svoj pohár lásky som im odovzdala do poslednej kvapky, no nakoľko bola táto láska mojou rodinou odvrhnutá, mám otočiť tvár svojeho pohľadu ďaleko od nich a navždy ukončiť duševný pobyt v tejto rodine.
Nikdy som ani pani Laure ani iným ľuďom nerozprávala o vzťahoch v mojej rodine, ani o nich samotných. Ani sama pred sebou som si nepripúšťala vǎžny problém. 
No už od detstva som cítila, že sa s nimi necítim celkom dobre, akoby som sa stále do niečoho nútila, nebola som pri nich sama sebou, neskôr som nezdieľala ich hodnoty, záujmy. V snahe byť ľúbená alebo aspoň akceptovaná vlastnou rodinou, som sa správala tak, ako by si to oni želali. Boli mojimi modlami, pretože ako som už v minulosti spomínala, boli sme rodinou realistov a o Bohu, či viere sa u nás nehovorilo a keď tak len s opovrhnutím, že viera je len pre slabochov. 
Hoci moje cítenia boli odlišné, stále som sa snažila moju rodinu pochopiť a žiť podľa ich predstáv. A tak pomaly, ale iste, som páchala násilie na sebe samej, ubližovala svojej duši, deformovala svoje postoje, svoj charakter. Trvalo to skoro štyridsať rokov a až dnes, vďaka varovaniu od Pána Boha a následnému výkladu, som konečne dušou akceptovala fakt neakceptovateľnosti vlastnou rodinou. Bolelo to, pretože svojou láskou som si vypestovala pripútanosť k mojej rodine, no prijatie tohoto faktu neakceptovateľnosti vlastnou rodinou za realitu, mojej duši nesmierne uľavilo.
Tak milí čitatelia, dúfam, že každý pochopil, prečo je dôležité prijať každý Boží odkaz. Pracujme na svojej láske a dôvere k Pánu Bohu deň čo deň a milujme Ho celým svojim srdcom, celou svojou dušou, celou svojou mysľou a celou svojou silou.
S láskou, Monika.

Ľutujem..

Monika D. | 27.03.2014

Drahý Bože,
ďakujem Ti za včasné varovanie, že sa od Teba odkláňam a že moje duševné uvažovanie začalo byť nesené od Teba. Že som sa začala hanbiť za svoju vieru v Teba Bože, keďže som vo svojom okolí nenašla nikoho, kto by v Teba veril. 
Keď som dostala od pani Laury tento odkaz, cítila som sa ako obarená.
Veď to sa ma nemôže týkať! Predsa sa denne modlím a ďakujem Ti za každú maličkosť, za zdary i neúspechy. Posledných 6 mesiacov nepretržite uzdravujem seba i svoju rodinu podľa Tvojich liečebných postupov a žijem svoj každodenný život v duchu Tvojich odkazov. Tak prečo takýto odkaz?
Myslím si, že si zachytil môj duševný rozklad lebo nasledujúci deň mi zavolali naši strážni anjeli- pani Laura a pán Vlado a trpezlivo mi vysvetľovali ako mám asi Tvoj odkaz chápať.
A zrazu sa mi vynoril nedávny rozhovor s mamou (celoživotná ateistka) a otcom (dodnes neviem v čo alebo koho verí), kde som zbabelo ustúpila, keď ma zahriakli po opakovanom spomínaní Tvojho mena. Následne som si spomenula na ďalšie stretnutie so známymi, ktorých som náhodne stretla v meste a tiež som sa nezmienila ani slovkom o Tebe drahý Bože.
Hlboko sa Ti ospravedlňujem a veľmi ľutujem svoju hlúposť a zbabelosť a modlím sa za to, aby si mi odpustil a pomáhal mi prekonávať strach, aby som odvážne hájila a šírila Božie meno kdekoľvek, kedykoľvek a pred kýmkoľvek.
V mene svojej rodiny ďakujem pani Laure a pánovi Vladovi za ochotu, trpezlivosť a lásku s ktorou sa o nás starajú. Veľmi si vás vážim za odvahu a odhodlanie, s ktorým dennodenne žijete a pracujete.
S pokorou, láskou a úctou, Monika.