Ďakujem ze nad nami držíš ochrannú ruku Bozinku

Veronika | 04.10.2023

Pekny den prajem,všetkým čitateľom tejto zázračnej stránky,Boze Ďakujem ti z celého srdca za tvoje,nádherné a pravdivé modlidby bez ktorých si už neviem predstaviť den,obrovské ďakujem patrí aj Laure vďaka ktorej mame k nim pristup❤️ja viem ze nie som dokonalá duša a zlo pokúša na každom rohu mam pocit,ale za mna jedine božie modlitby mi pomáhajú sa s tým nejako popasovať.a samozrejme viera v teba a laska k tebe.Bozinku odpust mi dnes som sa vytočila ako už dlho nie....ty vieš bola tu mama pri ktorej som až dnes pochopila ze v teba neveri,a áno aj ma to zaskočilo nepripravenu ze cim sme si už prešli a ona povie ze ľudí ako je Laura je viac co vedia predpovedať,nevedela som v tom šoku reagovať len som jej povedala ze som tušila už dlho ze v teba neverí.odpust mi ze som ta nebránila na 1000%Ano bohuzial naivne som verila ze sa zmeni ale ako sa hovori tudy cesta nevede!Dalsie ponaucenie pre mna.Boze môj milovaný som nesmierne šťastná ze som našla cestu k tebe a pani Laure ja proste viem kde je pravda .....ochranuj nám prosím Pani Lauru,daj jej silu aby ju nič netrápilo a zlo obchadzalo aby bola šťastná Dakujem❤️

Pridať nový príspevok