Modlitba

Peter Tary | 03.03.2018

Všemohúci Boh Otec. Ako začať. Hanbím sa a cítim trápne, že mňa aj ostatných musíš drgnúť, že: "hej deti, nezabudli ste na niečo?" Presne tak, ako my rodičia upozorňujeme svoje deti, keď niečo dostanú a zostanú ticho. Lenže mi na rozdiel od našich detí, sme už dospelí a vieme, čo sa patrí, no sme ľahostajní, leniví a sebeckí. Presne ako si nám to všetkým odkázal. Je mi trápne, no poďakovanie Tebe Bože za modlitby na tejto Tvojej Božej stránke, je to najmenej, čo môžem teraz urobiť. Podľa mňa už neskoro, lebo si nás mnohých odhalil a znovu ako zvyknem hovoriť, vyzliekol donaha. No Ty vieš Bože Otče, čo pre mňa Tvoje modlitby znamenajú, že s nimi začínam každý deň, že mi vždy v mojom rozpoložení či už fyzickom alebo psychickom Tvoje modlitby pomohli. No vždy len v takej sile a účinnosti od Teba, v akej úprimnosti a láske išli modlitby z môjho vnútra k Tebe. Čo ľudia. Nie dostatočne? Mali vždy zabrať, keď sú Božie? Nie, nie katolíci aj Vy ostatní neprajníci a vysmievači pani Laury. Vždy mi pomohli len do tej miery, ako som si to aj zaslúžil, lebo to je Božia spravodlivosť. Je mi ľúto Bože môj, že aj mňa si musel drgnúť k tomuto poďakovaniu, no od srdca Ti ďakujem za všetky Tvoje modlitby, ktoré som sa modlil aj nemodlil. Všetky do posledného slova sú účinné na milión percent, no len Ty Otče Bože rozhoduješ o miere účinku každej z nej. Naučil si ma to, pripomínaš mi to denne. A Vám pani Laura patrí moja oneskorená vďaka tiež, za všetky tie hodiny Vášho prepáčte za výraz "ohnutého" chrbta pri napísaní všetkých nielen Božích modlitieb, ale aj všetkých Božích odkazov, rád, liečb a receptov. Úprimne Vám ďakujem, lebo Všemohúci Boh mi len a len prostredníctvom Vás pani Laura, zmenil kurz môjho života k lepšiemu zajtrajšku.

Pridať nový príspevok