Peter K.

Jediná krásna Božia pravda | 03.03.2018

Na túto krásnu Božiu stránku chodím už od začiatku jej vzniku a musím povedať úprimne, že všetko na nej je čistá pravda odovzdaná samotným láskavým Pánom Bohom.Keď si len spomeniem ako som sa prvý krát modlieval prvé modlitby na tejto Božej stránke, ako som cítil veľkú silu z týchto prekrásnych modlitieb a duševný pokoj a istotu že Boh jediný počúva všetky tieto modlitby, ktoré som odriekal a ktoré sú zázračné viem že to bolo a je to najkrajšie v živote čo sa môžem modliť k jedinému nášmu Pánu Bohu a to sú krásne a liečivé modlitby na tejto Božej stránke.Tak isto Božie kréda sú neopísateľné slovami, lebo je to čistá a jediná pravda od Pána Boha ako máme žiť v tomto živote, ako sa máme správať jeden k druhému a pomáhať si a ako máme milovať Teba Pane Bože a ísť len tou jedinou správnou cestou ku Tebe. Pri čítaní týchto krásnych Božích právd,modlitieb a Božích kréd som si neraz poplakal a veľa som pochopil. Všetky Božie rady a recepty s tejto Božej stránky mi vždy neskutočne pomohli a posilnili mi moje ubolené telo aj dušu vždy keď som bol slabý alebo smutný. Tak isto všetky včasné Božie varovania pred chorobami a recepty ktoré si nám otecko nebeský s láskou odovzdal ma nesmierne posilnili a ja som nebol chorý. Bože otecko len Tebe ďakujem za každé uzdravenie a vyliečenie s každej choroby a za každú pomoc Ti s celého srdca ďakujem . Dal si mi prvú pomoc, kedy som prvý krát navštívil Pani Lauru na krvný zápal s ktorým som dlho bojoval a len pomoc od Teba mi pomohla a vrátila sa mi stratená sila a energia a chuť zase žiť. Pred tým mi nikto a nič nepomohlo, len Ti Bože si videl čo mám za chorobu a len Ty si mi dal tú jedinú správnu liečbu. Bože dal si mi veľa pomoci ,či už na moju ubolenú chrbticu ,na problémy s trávením ,na moje oslabené nervy a posilnenie hlavy a na zbavenie sa kliatby ktorej tiahu som nedokázal uniesť a len Ty si ma zbavil tohto trápenia .Bože môj jediný s celého srdca Ti ďakujem za Tvoju drahú Pani Lauru, ktorú si nám dal na túto našu zem ako posledného božieho proroka a len cez ňu a jej láskavú a Tebe oddanú dušu nám odovzdávaš všetku pomoc a modlitby pre nás všetkých a s láskou nás uzdravuješ a pomáhaš nám v každodennom trápení. Ďakujem Ti láskavý Bože za našu drahú Pani Lauru aj pána Vladimíra a za ich obetavosť a láskavosť, aj za Tvoju krásnu Božiu stránku a prosím ochraňuj nám tieto krásne a vzácne poklady.
Milujem Ťa Bože môj a ďakujem Ti za všetko.

Pridať nový príspevok