Obrovské veľké ďakujem za modlitby

Lukáš | 03.03.2018

Božie modlitby sa modlím každý deň 4 roky. Neviem si predstaviť deň, ktorý by som sa nemodlil. Pre mňa osobne mi Božie modlitby pomáhajú vo všetkom. Dokonca som dostal od pána Boha pomoc, modlitbu za odstránenie zblúdenej duše, ktorá mi spôsobovala obrovské problémy. Veľmi ma pán Boh vypočul a odstránil túto dušu. Ostatné modlitby, ktoré sa modlím je ich neskutočne veľa pretože ich potrebujem do zvládania každodenného života, pretože bez ich vypočutia pánom Bohom by som nedokázal žiť tak ako by som mal a veľmi by som sa v živote trápil. Ďakujem Ti Otče Bože že mám možnosť sa k Tebe vôbec modliť a že mi tak veľmi pomáhaš aj keď som veľký hriešnik, ktorý sa chce stať lepším človekom. Odpusti mi pane môj Bože za všetky hlúpe myšlienky, ktoré som sám svojvoľne nedokázal zastaviť. Som veľký slaboch a len Ty jediný to vieš a len Ty mi pomáhaš vo všetkom mojom trápení a žití. Prosím Ťa otče Bože o odpustenie a o sprevádzanie môjho života, ktorý si neviem bez Teba predstaviť. Veľká a nedocenená vďaka patrí Tvojmu Božiemu prorokovi Laure za všetko čo pre nás robí a ako veľmi sa kôli nám hlupákom trápi. Mám Vás rád pani Laura a prepáčte za všetko čo Vám spôsobuje naša hlúpota. S láskou a vďakou Lukáš.

Pridať nový príspevok