Poďakovanie pánu Bohu a pani Laure

Andrea | 03.03.2018

Pane Bože zo srdca ti chcem poďakovať za to ze si dal pani Laure dar aby nám prostredníctvom teba Bože mohla posielať liečivé všetky recepty, modlitby pravdy o svete o všetkých a všetkom čo ľudí zaujíma. Ja sa priznám že občas ma napadnú veci ktoré by som sa ta Bože chcela opýtať prostredníctvom pani Lauri ale následne mi ta moja otázka príde taka banálna že nechcem tým zbytočne pani Lauru zaťažovať nakoľko potrebuje svoju energiu venovať viac chorým ľuďom ktorí jej pomoc bezvýhradne potrebujú. Som presvedčená o tom ze všetko na tejto stránke je 100% pravda... Ťažko je opísať ako to viem ved si človek povie ved je veľa veštic prečo práve Laura by mala byť tá... Ja sama som liečbu nedodržala no i napriek tomu ze mi moja choroba ostala v duši cítim ze je všetko pravda na tejto stránke cítim keď sa modlím od pána Boha modlitbu jej silu, keď si prečítam od pána Boha že nás na niečo varuje tak sa to o pár mesiacov dozviem aj v televízii o škandáloch napr.s potravinami o ktorých som už vedela vďaka tejto stránke už našťastie skôr ako bolo neskoro. A to tým nechcem povedať zeby som si potrebovala overovať spätne na co nas pan Boh varuje to nie! nikdy som si to nepotrebovala overovať ako niektorí ľudia ani nič z Božej stránky lebo podľa mna pokiaľ je človek normálne zmýšľajúci a prečíta si túto stránku tak mu je jasne ze toto by obyčajný človek nenapísal a aj to že tie rôznorodé informácie by nemal odkiaľ mat jeden človek a že všetko čo tu je napísané je veľká pravda! Pane Bože veľká vďaka milión krát za túto Božiu stránku a aj za pani Lauru!škoda ze nie je na svete viac dobra ako zla a tým myslím viac veriacich v jediného Boha ako neveriacich alebo zle veriacich... ĽÚBIM ŤA

Pridať nový príspevok