Zmysel života

Zuzana | 03.03.2024

Túto stránku navštevujem už 10 rokov.
Pán Boh mňa a moju rodinu nesmierne veľa krát zachránil cez láskavú pani Laurika, našu mamičku....
Ani sa to nedá všetko spočítať, či to bol už zdravotný ,duševný či osobný problém, vždy tu starostlivá pani Laurika pre nás bola. Keď som ju nechcela otravovať s maličkosťami vždy tu boli či uź liečivé rady alebo modlitby, ktoré zabrali okamžite. Stačí viera v Teba Bože a aj silu modlitby a napriklad dieťa s teplotou a soplikmi hneď lepšie spi až do rána a zrazu aj ta nadcha prejde a teplota tiež. Da sa povedať na počkanie.
Tvoje Božie okazy nás toho veľa naučili . Snažíme sa byť lepšími , prosíme Ťa o odpustenie ak zlyhame.
Otecko dovoľ nám navštevovať aj naďalej Tvoju stránku . Keď bola zablokovaná istý čas, lebo sme si nezaslužili tento poklad, bola som ako stratena ovca.
Táto stránka je tak vzácny poklad pre nás a viem, že bez nej a pani Lauriky by sme tu ja a moja rodina už neboli.
.Nehnevaj sa Otecko, že som už dlhšie neprispela do tejto Božej kroniky. Viem, že nieje osprvedlnenie to ,že mi dni neuveriteľne rýchlo plynú a mam pocit, že nič nestiham.Lenže Ty môj Bože, láskavý Otecko a pani Laurika si zaslúžite pozornosť a poďakovanie častejšie aj tu na stránke pred všetkým a nielen pri každodennom modlení doma v súkromí.
Vieš Otecko ako Ťa nesmierne milujeme a ďakujeme Ti za každý nový deň, ďakujeme Ti za našu Lauriku. Ochraňuj nám ju.
S láskou Zuzana s rodinou

Pridať nový príspevok