Záchrana života

Gabriela a Michal | 16.08.2023

Drahá pani Laura,
nevieme vypovedať slovom ako sme vďační za záchranu života. Nočnou hodinou som Vás zobudila a prosila o pomoc, keď manželovi bolo veľmi zle a mal veľmi vysoký tlak a silne bolesti na hrudi a bolesti hlavy. Veľmi nerada obťažujem človeka, ktorý nám stále pomáha a tiež potrebuje oddych, ale som veľmi vďačná že ste zodvihla telefón. Musím sa priznať, že som zo začiatku nepochopila Boží odkaz, že som ja na vine, že čo som mu uvarila, keď sa mu tak zhoršil zdravotný stav a momentálne má liečbu na rok . Manžel doniesol ovocie a upiekla som koláč. BOH mi vysvetlil s darovaním ovocia prišla aj závisť a nenávisť. Skoro som si zabila manžela a viem, že môj život by sa zrútil a osoba, ktorá darovala ovocie by zvíťazila. BOH nám poradil, čo má manžel robiť a po vyčistení tela sa manželovi okamžite uľavilo.
Je to niečo neuveriteľné, čo spôsobia zlé myšlienky ktoré ako neviditeľný had zasiahnu človeka. Energia ktorá s týchto myšlienok sa tvorí môže zabiť človeka a my to svojimi telesnými očami nevidíme. ( niekedy to človek môže pocítiť, keď je dobre vyvinutá intuícia). Energetický útok je oveľa horší ako keď vieme v hmotnom svete kto je náš fyzicky nepriateľ.
Ešte raz veľmi ďakujeme. Sme šťastní, že Vás máme na Slovensku.

S láskou a úctou Gabriela a Michal

Pridať nový príspevok