Ďakujem za stránku, za jej čítanie

Valéria | 25.11.2020

Som veľmi vďačná a šťastná, že môžem stránku navštevovať a čítať. Naučila som sa tu, že Boh je jediný a nie trojjediný a, že svet má len jedného Boha, ktorý riadi celú Zem. Našla som tu lásku k Bohu a správny chod života ako sa človek má správať a nezabúdať milovať a mať vo svojom srdci lásku. Vďaka Bohu sa mi život zmenil k lepšiemu som zdravšia, učím sa stále počas života si všímať okolie a správanie ľudí, pozerám sa na svet inými očami. Vďaka rubrikám Boh Vám radí, božia lekáreň si môžem prečitať čo všetko je pre naše telo zdravé ako to mám používať a koľko. Píše sa veľa článkov a ozdravej výžive bio potravinách a neviem o čom všetko ale aj tu nájdem správu odpoveď a všetko čo potrebujem lebo je to to od láskavého Boha, ktorý má pod palcom všetko. Veľmi rada nahliadnem aj do rubriky modlitby a božie odkazy. Túto vzácnosť modlitieb a odkazov, ktoré čítam ma vždy poteší upokojí a privedie ma na myšlienky ako sa postaviť k životu a situáciam inak, keď porozmýšľam tak to ide aj keď nie vždy sa darí a mám chuť ale je to aj o tých životných skúškach, ktoré nás posúvajú ďalej. Je táto stránka jedinečná mám ju veľmi rada, nikdy mi neublížila len pomohla či zdravotne ale v živote. Každý má slobodnú vôľu si zvážiť čo je dobré a čo nie. Ďakujem Ti Bože za to, že existuje táto stránka, ďakujem pani Laure za čas, pridávať príspevky od láskavého Pánbožka, ktorý sa o nás stará. S láskou Valéria.

Pridať nový príspevok