Poďakovanie láskavému Bohu

Júlia T. | 24.11.2020

Chcem sa vrúcne poďakovať Bohu za túto stránku. Je to naša jediná istota. Lekári nám nedokážu vo veľa prípadoch pomôcť a náš láskavý otecko nebeský nás vždy zachráni. Samozrejme, veľká vďaka patrí aj p. Laurike a jej manželovi za ich čas, ochotu a ťažký boj na tejto zemi. Mrzí ma, že som dlhší čas neprispela do tejto stránky ale sľubujem, že sa polepším. Je to najmenej, čo môžem urobiť a zároveň sa takto poďakovať Bohu za jeho lásku a dobrotu. Táto stránka ma nesmierne ukľudňuje, pomáha a hojí rany na duši aj tele. Som šťastná, že som našla správnu cestu k Bohu a nemenila by som za nič na svete. Môj život a život mojej rodiny sa zmenil o 360 stupňov k lepšiemu. Bol to ťažký boj ale zvládli sme to a to vďaka Bohu a p. Laurike. Život ide ďalej a ľudia sa menia, ale bohužiaľ k horšiemu. Toľko zla čo je na tomto svete, je to nepochopiteľné. Stretávame sa s toľkými zlými ľuďmi, že ani nechápame. No každý jeden deň sa modlíme a prosíme Boha, aby nás ochraňoval a dal nám silu. Boh vždy drží nad nami ochrannú ruku. Zato mu veľmi ďakujem. Keď si porovnám život pred 11 rokmi a teraz, tak je to raj na zemi. Aj keď s malými prekážkami ale aj tie musia prísť. Pani Laurika je úžasná, výnimočná žena a je to náš poklad. Nemá to ľahké ale Boh ju ochraňuje. Vážim si Vás p. Laurika a mám Vás veeeeeeeľmi rada. :-) cmuk......Držte sa a opatrujte. Budeme Vás tu ešte dlho potrebovať. Boh Vás ochraňuj. Nie som dokonalá a ani bez chýb ale vždy mám šancu to zmeniť.

Pridať nový príspevok