Božia stránka, ničím neoceniteľná.

miro | 08.11.2019

Bože, chcem Ti za túto stránku vysloviť vďaku, lebo mi už niekoľko rokov mení život... čerpám z nej nápady pre moju dušu, ako byť lepším, ako žiť ten život lepšie, osožnejšie pre druhých, ako sa stať dokonalejším v každej oblasti života...Tvoje rady, Tvoje kréda, Tvoje odkazy a aj slová pani Laury sú vždy na zamyslenie, niekedy na zaplakanie a keď nemám prístup na stránku, chýba mi. Jej význam je doslova NEOCENITEĽNÝ. Môže tu nájsť svetlo v tme ten, kto hľadá.
Ako mi pred pár dňami napísal Ľubo, cesta k Bohu je v dnešnej dobe vlkov a temna náročná, vystihol to...a ja len dodávam...áno, náročná, ale nie nemožná.
Uvedomujem si že po mojim mnohopočetných schybeniach som hádam ten posledný kto tu môže mudrovať, takže stačí...vlastne, len som chcel povedať: bojujte a nikdy sa nevzdávajte, lebo vždy NÁJDEME LEN TO, ČO HĽADÁME.
A ďakujem aj Vám pani Laura a pán Vlado, že mi vždy hovoríte pravdu bez ohľadu na to aká je. ťažko sa mi to niekedy počúva, ťažšie to znášam, ale vždy si za tie hanlivé slová na moju adresu môžem sám. A potom, po nejakej dobe...nakoniec vždy ďakujem, lebo práve Vy jediní mi otvoríte oči a vidím svoje zlé konanie...a navyše, robíte to z lásky...preto...ďakujem.

Pridať nový príspevok