Boh je láska a ja mu ďakujem

Mária Candráková 16.9.18 | 17.09.2018

Drahý a láskavý Otecko Boh, to čo cítim vo svojom srdci sa nedá slovami opísať. Keď píšem tieto slová viem a cítim, že ťa úprimne z celého srdca milujem a prosím o odpustenie. Prežili sme s mojou úžasnou rodinou neskutočne ťažké a bolestivé obdobie, ale keby nebolo tvojej lásky ku mojej hriešnej duši, tak by som dopadla nielen ja veľmi zle, ale celá moja krásna a milujúca rodina. Ďakujem Vám pani Laurika a pán Vladko, za všetku Vašu silu a námahu. Som šťastná že Vás mám. Ďakujem Ti drahý Otecko, že máme tak silného a úžasného proroka na zemi. Nenechali ste ma napospas zlu a za to Vám nesmierne ďakujem. Tak šťastne sa cítim, takú lásku a radosť mám v srdci, pretože viem že mám Pána Boha. Pane Bože, chcem sa ti poďakovať za to, čo si mi dal do života a to je môj úžasný manžel a moje milované deti. To je zmysel a radosť ktorú mám. Tak veľmi potrebujem cítiť tvoju lásku...a tú aj cítim pretože som sa dokázala pozrieť do svojho vnútra a nájsť tam to, čo tam nepatrí a napraviť to. Ďakujem, nesmierne ďakujem.

Pridať nový príspevok